Chce wyglądać na starszą :((! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-09-14, 18:36   #1
iguuusiaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 40

Chce wyglądać na starszą :((!


Witajcie ! hihi. Więc zaczne od tego, że mam 18 lat a wyglądam jakbym miała z 14 kompletnie nie wiem co mam ze sobą zrobić żeby wyglądać na starszą dziewczyny pomóżcie mi jakoś!! Chce coś w sobie zmienić ! doradźcie mi co będzie do mnie pasować jaki kolor włosów fryzura...

No to coś o mnie !

Mój naturalny kolor włosów to ciemny blond. Mam bardzo jasną karnację. Odcień oczu szarawo niebieski.

Teraz troche fotek Dodam że są one z różnych okresów czasu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0272.jpg (210,4 KB, 1309 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ;p 068.jpg (136,0 KB, 1090 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0550.jpg (59,2 KB, 879 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0640.jpg (83,4 KB, 1220 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0773.jpg (93,5 KB, 1008 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0864.jpg (80,2 KB, 969 załadowań)
iguuusiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-14, 18:39   #2
me_rry
Raczkowanie
 
Avatar me_rry
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 49
Dot.: Chce wyglądać na starszą :((!

Kurcze, Dziewczyno za x lat będziesz chciała wyglądać na młodszą . Po co chcesz na siłę wyglądać na starszą? Bądź naturalna, bądź sobą .
__________________
Why does it always rain on me?
me_rry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-14, 18:48   #3
Sandra86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 434
Dot.: Chce wyglądać na starszą :((!

Najbardziej Cię postarzał czarny kolor włosów. Dodaj do niego prostą, gęstą grzywkę i będzie jak znalazł. Zobacz jak wygląda Sylwia Grzeszczak (to jakaś piosenkarka), to zrozumiesz o co mi biega.
__________________
Aby kobieta była szczęśliwa, nie może zmieniać mężczyzn, tak jak się zmienia koszule.
http://www.kameja.pl
Sandra86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-14, 18:58   #4
paaaat
Rozeznanie
 
Avatar paaaat
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 815
Dot.: Chce wyglądać na starszą :((!

Najkrzystniej i najoważniej wyglądasz w ciemnych włosach.
__________________
Podejmuj decyzje, choć w głowie chaos,
wyrywa z butów ogromna ciekawość,
wybierzesz dobrze, ogarnie Cię radość.
paaaat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-14, 19:29   #5
angelinmyheart
Zakorzenienie
 
Avatar angelinmyheart
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 7 886
Dot.: Chce wyglądać na starszą :((!

Cytat:
Napisane przez paaaat Pokaż wiadomość
Najkrzystniej i najoważniej wyglądasz w ciemnych włosach.
Zgadzam się.

Choć ja też zawsze wyglądam na młodszą i dają mi 16/17 lat, a mam 21 lat. Ale stwierdziłam, że nie ma czymś się przejmować. Skoro za kilka lat to zaprocentuje.
__________________
"If you want to get promoted start acting instead of just talking about it!"

https://www.suwaczki.com/tickers/72fldcimnc0g695n.png

01.02.2009r
04.08.2018r
angelinmyheart jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-14, 19:50   #6
mpt
Zakorzenienie
 
Avatar mpt
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 7 346
Dot.: Chce wyglądać na starszą :((!

Wcale nie wyglądasz na młodszą. Masz styl dziewczyny z gimnazjum, ale po twarzy dałabym Ci 18-20 lat. Dodatkowo wyprostowane włosy+ ich sztuczny kolor i kiepski podkład tworzą zestaw średnio udany. Masz ładną cerę - postaw na coś naturalniejszego, mniej kryjącego, dodaj do makijażu ładny naturalny róż. Na 5 fotce (tej obróconej) wyglądasz ładnie i dziewczęco, ale nie za młodo. Masz bardzo ładną twarz, więc możesz sobie pozwolić na wiele w makijażu Poeksperymentuj z kolorowymi kreskami rysowanymi eyelinerem (np. essence). W ubiorze postaw na dobre tkaniny i kroje, wystarczy wybrać kilka podstawowych rzeczy, żeby ułożyć ładne, kobiece zestawy: trencz, ładne, klasyczne jeansy, dłuższa koszula, żakiet. Z takiej bazy ułożysz mnóstwo fajnych zestawów, codziennych i bardziej wyjściowych.
__________________
Tu wyjaśniam w prostych słowach trening, dietę i głowę: instagram.com/prostym_slowem
mpt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-14, 22:46   #7
desperatedesperado
Przyczajenie
 
Avatar desperatedesperado
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 11
Dot.: Chce wyglądać na starszą :((!

kobieto, ale masz problem, ja mam już 25 lat, a w sklepie dalej nie chcą mi sprzedawać piwa, jest problem, muszę pokazywać dowód, potem słyszę komentarze,Boże a ja dawałam/ dawałem pani 16/17 lat . Masz się z czego cieszyć, opcjonalnie za około 15-17 lat twoje rówieśnice będą wkraczały w fazę "ratujcie moją gębę bo powoli zaczyna się sypać" a ty będziesz miała spokój, nikt ci nie powie, że się starzejesz wszystko przychodzi z wiekiem to co teraz cię nie cieszy będzie cię cieszyło za kilkanaście lat
desperatedesperado jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-15, 08:30   #8
me_rry
Raczkowanie
 
Avatar me_rry
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 49
Dot.: Chce wyglądać na starszą :((!

Cytat:
Napisane przez desperatedesperado Pokaż wiadomość
kobieto, ale masz problem, ja mam już 25 lat, a w sklepie dalej nie chcą mi sprzedawać piwa, jest problem, muszę pokazywać dowód, potem słyszę komentarze,Boże a ja dawałam/ dawałem pani 16/17 lat . Masz się z czego cieszyć, opcjonalnie za około 15-17 lat twoje rówieśnice będą wkraczały w fazę "ratujcie moją gębę bo powoli zaczyna się sypać" a ty będziesz miała spokój, nikt ci nie powie, że się starzejesz wszystko przychodzi z wiekiem to co teraz cię nie cieszy będzie cię cieszyło za kilkanaście lat
To samo myślę .
__________________
Why does it always rain on me?
me_rry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-15, 09:13   #9
201605020943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1 378
Dot.: Chce wyglądać na starszą :((!

przede wszystkim wyjmij kolczyk i zmień styl na bardziej prosty i klasyczny - bo styl i kolczyk masz jak z gimnazjum.

wróć do ciemnego koloru włosów, albo do naturalnego - nie wiem jaki teraz masz. i polecałabym mocniej podkreślać oczy, bo masz bardzo ładne
201605020943 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-15, 09:34   #10
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 257
Dot.: Chce wyglądać na starszą :((!

Zgadzam sie z dziewczynami powyzej.Sama mam 30 lat a nie wygladam na swoj wiek,kazdy mi mowi ze mam ponizej 24 lat.Po prostu musisz sie zaakceptowac taka jaka jestes,poczekaj za kilkanascie lat....
__________________



RegulaminWizaz.pl

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2011-09-15 o 09:38
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 257 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-15, 12:29   #11
Ewusia2412
Raczkowanie
 
Avatar Ewusia2412
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 76
Dot.: Chce wyglądać na starszą :((!

Czarny...bleee...ale ładnie ci w ciemnych włosach i wyglądasz poważniej,co do stylu to się zgadzam-zbuntowana nastolatka.Zrób test,wyjmij kolczyk,umaluj się delikatnie,ubierz trochę poważniej i idź do sklepu po piwo...powodzenia.
Ewusia2412 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-15, 16:03   #12
Schizophrenic
Raczkowanie
 
Avatar Schizophrenic
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: M-ów, miasto ze snów.
Wiadomości: 168
Dot.: Chce wyglądać na starszą :((!

Cytat:
Napisane przez Caramel1 Pokaż wiadomość
przede wszystkim wyjmij kolczyk i zmień styl na bardziej prosty i klasyczny - bo styl i kolczyk masz jak z gimnazjum.

wróć do ciemnego koloru włosów, albo do naturalnego - nie wiem jaki teraz masz. i polecałabym mocniej podkreślać oczy, bo masz bardzo ładne
Może trochę za ostro napisane, ale Chciałam to podobnie napisać ;D
kolczyk nie pasuje dorosłej osobie, szczególnie nad wargą, bo tak noszą się gimnazjalistki a styl? paski, etc.. niby modnie, ale nie postarzy Cię to nigdy
Masz taki typ urody że przy odrobinie makijażu da się wszystko naprawić. Znam dziewczyne którym w sklepie nie sprzedają piwa i fajek w wieku 22 lat mimo że się malują.
Schizophrenic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-15, 17:01   #13
iguuusiaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 40
Dot.: Chce wyglądać na starszą :((!

ojj ! dziękuje bardzo za odpowiedzi !!! zadam jeszcze tylko jedno pytanko bo właśnie zamierzam farbować włoski. Coś z naturalnego brązu będzie odpowiednie?? Bo mówicie że lepiej w ciemniejszych
iguuusiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-15, 17:05   #14
overtone
Raczkowanie
 
Avatar overtone
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 41
Dot.: Chce wyglądać na starszą :((!

wg mnie brąz Ci pasuje, mało tego, on jest Twoim kolorem. czerni powinnaś unikać. super byś wyglądała we włosach, które są obcięte na równo na wysokość ramion, z lekko opadającą na bok grzywką, która trochę przesłoni czoło. postaraj się (jeśli chcesz oczywiście) zadbać o brwi-nie skub za bardzo, powinny być nieco grubsze, by pasowały do włosów, nadawały ładny rys twarzy. teraz są troszeczkę krzywe i niesforne. myślę, że wiele dziewczyn będzie Ci zazdrościć za kilkanaście lat tego, że nadal wyglądasz młodo. sama na to czekam, bo też mam wygląd małolaty i często mnie pytają o dowód, jak kupuję wino.
__________________
58kg-57kg-56kg-55kg-54kg-53kg-52kg-51kg
overtone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-15, 17:13   #15
iguuusiaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 40
Dot.: Chce wyglądać na starszą :((!

no więc brąz !! ajjj Już się nie moge doczekać! Wiem wiem te moje brwi to tragedia. co miesiac staram sie je troszke zapuscic zeby doprowadzić je jakoś do porządku ! ale jak tylko widze małe sterczące włoski to aż mnie trzęsie. hihi . Nie reguluje ich już jakiś czas i zamierzam się wybrać do kosmetyczki . Też mi się wydaje, że w takich włoskach byłoby mi ładnie, ale marzą mi się długie ( i bardzo chciałabym zapuszczać
iguuusiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-15, 20:13   #16
overtone
Raczkowanie
 
Avatar overtone
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 41
Dot.: Chce wyglądać na starszą :((!

to zapuszczaj! i brwi i włosy ogólnie mi chodzi o to, że Tobie będzie ładnie we włosach ściętych na prosto, czy to do ramion czy do łopatek. pamiętaj o tej lekkiej grzywce na bok-sprawi, że włosy nie będą nudne powodzenia!
__________________
58kg-57kg-56kg-55kg-54kg-53kg-52kg-51kg
overtone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-15, 20:47   #17
iguuusiaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 40
Dot.: Chce wyglądać na starszą :((!

Ale jestem ciekawa jak będe wyglądać ! i jeszcze raz dziękuje
iguuusiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-15, 21:51   #18
jula smarkula
Raczkowanie
 
Avatar jula smarkula
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 488
Dot.: Chce wyglądać na starszą :((!

Wcale nie wyglądasz na młodszą ja bym ci dała 18-20 lat więc nie wiem kto cię w tym utwierdził że wyglądasz na 14

Ogólnie masz sztuczny ten blond znacznie lepiej ci w tych ciemnych
jula smarkula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-16, 09:00   #19
tymczasowylogin
Rozeznanie
 
Avatar tymczasowylogin
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z neta:)
Wiadomości: 945
Dot.: Chce wyglądać na starszą :((!

no właśnie ,ja równiez zgadzam sie z moją pprzedniczką, wyglądasz na swoje lata, jestes ładna, nie zmieniaj nic
__________________
klik do mnie

ponad 6 lat razem
a teraz serca mam dwa
blog

preferencje


dwudziesty .11
tymczasowylogin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-16, 18:13   #20
Schizophrenic
Raczkowanie
 
Avatar Schizophrenic
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: M-ów, miasto ze snów.
Wiadomości: 168
Dot.: Chce wyglądać na starszą :((!

Dokładnie, paleta brązów jest bardzo rozległa, napewno wybierzesz coś dla siebie ja ostatnio mam truffle, mroźną czekoladę, tylko że ostrzegam - na rozjaśnionych włosach będzie sie początkowo spłukiwał do jasnego brązu..
Schizophrenic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-16, 18:23   #21
iguuusiaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 40
Dot.: Chce wyglądać na starszą :((!

Zdaje sobie z tego sprawę bo jak kiedyś miałam brązowe to spłukiwały się na rudy
iguuusiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-16, 18:31   #22
Talantea
Zakorzenienie
 
Avatar Talantea
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: UK/Wro
Wiadomości: 3 371
Dot.: Chce wyglądać na starszą :((!

Widzialabym Cię w delikatnym brązie, ciemny blond, nie rób pasemek Wygladasz na swoje lata i nie ma potrzeby, aby robic sie na jeszcze starsza.
__________________
11.08.2016

Talantea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-16, 19:19   #23
Ingwer
Rozeznanie
 
Avatar Ingwer
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 590
Dot.: Chce wyglądać na starszą :((!

Tak to już jest- nastolatki obsesyjnie chcą dodać sobie parę lat a dojrzałe kobiety oddałyby niemal waszystko,żeby się wyraźnie odmłodzić...
Czas szybko płynie i ani się nie obejrzysz a sama znajdziesz się w tej drugiej grupie.
Czy warto to przyspieszać?
Ingwer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-16, 21:35   #24
untouchable
Wtajemniczenie
 
Avatar untouchable
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 2 352
Dot.: Chce wyglądać na starszą :((!

wybierajac farbe kieruj sie nazwami opalizujacy by uniknac zieleni, i wybierz ciemny blond lub jasny brąz bo co prawda kolor i tak sie szybciej wypluka z twoich rozjasnianych wlosow ale moze wyjsc duzo ciemniej
__________________
do twardego stąpania po ziemi nie nadają się buty z miekką podeszwą. .. . ...
untouchable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-16, 23:32   #25
rozważna_i_romantyczna
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 674
Dot.: Chce wyglądać na starszą :((!

Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
Wcale nie wyglądasz na młodszą. Masz styl dziewczyny z gimnazjum, ale po twarzy dałabym Ci 18-20 lat. Dodatkowo wyprostowane włosy+ ich sztuczny kolor i kiepski podkład tworzą zestaw średnio udany. Masz ładną cerę - postaw na coś naturalniejszego, mniej kryjącego, dodaj do makijażu ładny naturalny róż. Na 5 fotce (tej obróconej) wyglądasz ładnie i dziewczęco, ale nie za młodo. Masz bardzo ładną twarz, więc możesz sobie pozwolić na wiele w makijażu Poeksperymentuj z kolorowymi kreskami rysowanymi eyelinerem (np. essence). W ubiorze postaw na dobre tkaniny i kroje, wystarczy wybrać kilka podstawowych rzeczy, żeby ułożyć ładne, kobiece zestawy: trencz, ładne, klasyczne jeansy, dłuższa koszula, żakiet. Z takiej bazy ułożysz mnóstwo fajnych zestawów, codziennych i bardziej wyjściowych.
Zgadzam się, nic dodać, nic ująć.
rozważna_i_romantyczna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-17, 00:08   #26
wredna baba
Raczkowanie
 
Avatar wredna baba
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 205
Dot.: Chce wyglądać na starszą :((!

Ze zdjęć twarzy dałabym Ci 20 lat. Albo nawet więcej.
Ze zdjęć w ubraniach, niestety gimnazjum, przede wszystkim zrezygnuj z mocno przecieranego dżinsu. Neonowy róż też niestety nie jest twoim kolorem. (No chyba, ze jakiś ciuch w klasycznym fasonie, np krotki żakiet na jeden guzik zestawiony z prostymi, granatowymi dżinsami, pod spodem bluzeczka w stonowanym kolorze) Zamiast krótkiej puchówki, płaszczyk, wcięty w talii.
Kolczyka bym się nie czepiała, jak zmienisz styl na mniej tandetny, nie powinien razić.
Chodzisz na solarium, czy zdjęcie z hawajskim wieńcem było po wakacjach w ciepłych krajach? Bo jeśli solarium, to niestety nie służy Ci.

Co do koloru włosów, to dziewczyny dobrze poradziły Myślę, że ładnie Ci będzie w brązie. Kolor z pierwszego zdjęcia jest ok, możesz też spróbować czegoś ton jaśniejszego.
Co do makijażu, to spróbuj lepiej dopasować odcień podkładu, myślę, spokojnie możesz wybrać jaśniejszy. Ewentualnie podkreślisz kości policzkowe różem lub bronzerem
Oko ładne, masz zrobione kreseczki eyelinerem (ostatnie zdjęcie) czy tak gęste brwi? Myślę, że możesz się pobawić eyelinerem właśnie, na górnej powiece. Spróbować smokey eyes, albo czegoś delikatniejszego, z delikatnym rozświetleniem powieki i podkreśleniem zewnętrznego kącika ciemniejszym cieniem. Oczywiście rzęsy wytuszowane.
wredna baba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-17, 14:18   #27
Beatrissima
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 5
Dot.: Chce wyglądać na starszą :((!

W ciemnych włosach wyglądasz na starszą. Jeśli chodzi o ubrania, to staraj się ubierać w jeden kolor, najlepiej ciemny. Najlepszym sposobem na to, by wyglądać kilka lat starzej, jest zakładanie ubrań typu formal. Np. damska marynarka zamiast sweterka.
Beatrissima jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-17, 14:25   #28
Schizophrenic
Raczkowanie
 
Avatar Schizophrenic
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: M-ów, miasto ze snów.
Wiadomości: 168
Dot.: Chce wyglądać na starszą :((!

Cytat:
Napisane przez iguuusiaa Pokaż wiadomość
Zdaje sobie z tego sprawę bo jak kiedyś miałam brązowe to spłukiwały się na rudy
No to miałaś tak samo jak ja mam teraz..
Ja mam spłukaną czekoladę, i myślę nad czarnym, lub jakimś mega ciemnym brązem.
Schizophrenic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-17, 21:28   #29
Maith
Raczkowanie
 
Avatar Maith
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 477
Dot.: Chce wyglądać na starszą :((!

Nie wyglądasz na dziecko. Natomiast z czarnymi włosami nabierasz klasy. Blond do Ciebie nie pasuje.
Maith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-18, 13:30   #30
iguuusiaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 40
Dot.: Chce wyglądać na starszą :((!

Postaram się zmienić swój styl ubierania bo jak patrze na te zdjęcia to rzeczywiście straszna tandeta nie przywiązywałam jakoś do tego zbytniej uwagi dziękuje że otworzyłyście mi oczy. hihihi a do tych ubrań tleniony blond jakaś masakra ! Jutro się farbuje !! i jade po jakieś nowe ubrania !
iguuusiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:21.