HELP!!!!Co ja mam ze sobą zrobić? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-11-29, 21:26   #1
E.J.
Zakorzenienie
 
Avatar E.J.
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 6 514
GG do E.J.
Question

HELP!!!!Co ja mam ze sobą zrobić?


Piszę do Was, drogie Furomowiczki, z gorącą prośbą byście mi doradziły co i jak mam ze sobą zrobić by wyglądać jak człowiek??? Wiem, że potraficie pomóc o dobrze doradzić i dlatego do Was się zwracam z prośbą. Chcę coś zmienić w swoim wyglądzie ponieważ czuję się źle, no i dla mojego faceta też nie jestem już tak atrakcyjna jak wcześniej.
Może od razu jeszcze napiszę, że właśnie zaczełam zapuszczać włoski na dłuższe .
BARDZO, BARDZO PROSZĘ O POMOC!!!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg foto.jpg (99,0 KB, 2172 załadowań)
E.J. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-29, 22:13   #2
Princeska90
Raczkowanie
 
Avatar Princeska90
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 108
Dot.: HELP!!!!Co ja mam ze sobą zrobić?

Ładna dziewczyna z Ciebie Hmm... Dobrze że zapuszczasz włosy Poczekaj aż Ci grzywka podrośnie. Potem radziłabym zrobić grzywkę lekko na bok I zafarbować włosy na jakiś bardziej intensywny kolor ( bo ten masz taki nijaki-sorki za określenie) A jeśli chodzi o fryzurkę to może bob?
Princeska90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-29, 22:24   #3
serduszkoiz
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: dublin
Wiadomości: 1 656
Dot.: HELP!!!!Co ja mam ze sobą zrobić?

rowniez uwazam ze ladna zdziewczyna z cieebie ale brakuje tego czegos ......
nie wiem dokladnie czego ale moje rady

1. wloski dluzsze i dalej grzywka. ciemniejszy kolorek, jaks czekolada doda ci wyrazu
2.masz ladne duze oczy postaraj sie bardziej je podkreslac. czarn kredka i tusz!!
3.postaraj sie ubirac mniej sportowo. wiecej alegancji
__________________
Mama Alexa 18-07-2010
Zonka 10-07-2009

Wizazanka
Bloggerka
www.aajonaa.blogspot.com/
serduszkoiz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-29, 22:26   #4
Princeska90
Raczkowanie
 
Avatar Princeska90
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 108
Dot.: HELP!!!!Co ja mam ze sobą zrobić?

Cytat:
Napisane przez serduszkoiz Pokaż wiadomość
rowniez uwazam ze ladna zdziewczyna z cieebie ale brakuje tego czegos ......
nie wiem dokladnie czego ale moje rady

1. wloski dluzsze i dalej grzywka. ciemniejszy kolorek, jaks czekolada doda ci wyrazu
2.masz ladne duze oczy postaraj sie bardziej je podkreslac. czarn kredka i tusz!!
3.postaraj sie ubirac mniej sportowo. wiecej alegancji
Zgadzam się w 100%- Nic dodać nic ująć
Princeska90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-30, 07:58   #5
E.J.
Zakorzenienie
 
Avatar E.J.
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 6 514
GG do E.J.
Dot.: HELP!!!!Co ja mam ze sobą zrobić?

Dziękuję bardzo za rady Jestem bardzo zaskoczona, że uznałyście mnie za ładną....
Jeśli chodzi o malowanie to staram się mieć i kreski i tusz ale kreski mogę mieć tylko na górnej powiece bo mam wrażliwe oczy i dlatego chcę zrobić sobie kreski pernamentne na całym oku A jeśli chodzi o strój to rzeczywiście, czas zrobić mały porządek w szafie, no i za niedługo Nowy Rok to i czas będzie na zmiany
serduszkoiz czy jeśli już zastosuję Twoje rady to bedę miała "to coś"?
E.J. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-30, 08:29   #6
Lenka1000
Rozeznanie
 
Avatar Lenka1000
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 834
Dot.: HELP!!!!Co ja mam ze sobą zrobić?

Fajnie, że zapuszczasz włosy - myśle, że takie ciut za ramiona byłyby super. Ta grzywka, która masz jest świetna i pasowałaby to prostych włosów (w sensie równo obcięte poza linię ramion). Co do koloru to jakiś ciut żywszy - kasztan.
Absolutnie nie czarne kreski! Jesli już to cos w kolorze bakłażana, brązu. I puder brązujący na boki buzi, żeby ja optycznie wyszczuplić.
Pozdrawiam
Lenka1000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-30, 09:17   #7
enterka5220
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 57
Dot.: HELP!!!!Co ja mam ze sobą zrobić?

nie rób sobie tych kresek permanentnych, bo może się okazać, że nie będziesz się z tym dobrze czuła, a i tak już widzę, że podchodzisz do siebie bardzo krytycznie. Rzeczywiście, przefarbuj włoski na żywszy kolor, wystarczy tusz... może jakiś kolorowy błyszczyk i tyle. Nie staraj się o radykalne zmiany, tylko bardziej stopniowe, masz faceta i on pokochał Cię już taką jaka byłaś.
enterka5220 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-11-30, 10:36   #8
3a032fcd5bcbee239629acde3cc1a01c42f8ddce_607622724de4b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 218
E.J.
a ja bym na Twoim miejscu nie zapuszczała włosów: )
masz bardzo ciekawą twarz - zupełnie inną, oryginalną linię szczęki, że się tak wyrażę naturalistycznie. i moim zdaniem, fajnie by było to podkreślić.

gdybym była Tobą, nosiłabym króciutkie włosy jak Maria Peszek... chyba, że nie miałabym odwagi na taki haircut, to wtedy na pewno nosiłabym fryzurkę a la Mia Wallace z Pulp fiction (przypominam, jak wygląda na zdjęciu).

ale grunt, to żebyś Ty się dobrze czuła zarówno we fryzurze i makijażu.

nie znam się na dobieraniu kolorów itd, ale znam się na tym, jak sobie fantastycznie poprawić samoocenę.

żeby lepiej poczuć się w swoim ciele, najlepiej jest coś z nim po prostu zrobić. zrobić coś dla siebie. mnie poprawiają humor i samoocenę wszystkie drobne rzeczy, które robię dla siebie jako kobieta.
małe głupotki:
makijaż, samoopalacz, solarium, sauna od czasu do czasu - cokolwiek, dzięki czemu uzyskuje się jakieś pielęgnacyjne/poprawiające wygląd rezultaty.

najpiękniejsza czuję się wtedy, kiedy wypełzam z kąpieli, wcieram w siebie balsam, robię makijaż i wrzucam na siebie jakiś sexy ciuszek. mimo, że dalej jestem tą samą maUą gosią, to czuję się lepiej.

zapomniałam o zdjęciu, przepraszam za post pod postem:

Edytowane przez 201704240951
Czas edycji: 2008-12-01 o 19:35 Powód: post pod postem
3a032fcd5bcbee239629acde3cc1a01c42f8ddce_607622724de4b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-30, 11:17   #9
psychotropina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 175
Dot.: HELP!!!!Co ja mam ze sobą zrobić?

witam, ja radze brazujacy, moelujacy puder w kulkach, nakladany pedzelkiem na sam koniec, na kosci policzkowe i nizej na linie zuchwy. Oczy nie czarna kredka, tylko brazy i nie nakladaj na calej powiece tylko od srodka do polowy powieki, a dalej ku koncowce jakims jasniejszym odcieniem np,beze. Tusz wydluzajacy rzesy, ten moze byc czarny, i zapuszczaj wlosy tak by miec wyrazna asymetrie na juiz dluzszych. Pozdrawiam
psychotropina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-30, 12:39   #10
Princeska90
Raczkowanie
 
Avatar Princeska90
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 108
Dot.: HELP!!!!Co ja mam ze sobą zrobić?

Napisze jeszcze raz:

Żebyś miała "to coś" w sobie powinnaś:

1)Zmienić nastawienie do siebie. Jesteś ładną dziewczyną tylko nie potrafisz tego zauważyć. Też mam takie dni.. wtedy robię coś dla siebie Gorąca kąpiel, potem ładnie się balsamem nasmaruje, albo idę na basen ,saunę,solarium. Jest naprawdę dużo możliwości

2)Włoski ciemniejsze -aby dodały ci wyrazu i ożywiły buźkę. Proponuje czekoladę lub średni brąz Jeśli chodzi o fryzurkę to zapuść włoski gdy już będą do ramion zetnij równo i grzyweczka na bok

3)Jeśli chodzi o makijaż to puder brązujący w kulkach+ kredka i tusz

4) Jeśli chodzi o ubiór mniej sportowych rzeczy Nie chodzi mi o elegancję żebyś chodziła w butach na obcasie i marynarce, ale jakaś ładna bluzeczka podkreślająca co nie co Gwarantuje że poczujesz się bardziej kobieco

Powodzenia
Princeska90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-30, 13:36   #11
Grazin
Zakorzenienie
 
Avatar Grazin
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: oświęcim
Wiadomości: 5 442
GG do Grazin
Dot.: HELP!!!!Co ja mam ze sobą zrobić?

kochana dlaczego jesteś do siebie nastawiona tak krystycznie?? po przeczytaniu Twojego postu mialam wrazenie że jestem jakaś nienormalnie brzydka i odpychająca... a na zdjęciu?? widac urocza młodą osóbkę o bardzo ciekawej twarzy i spokojnych oczach. widać ze jesteś barzo skromna ta mi się przynajmniej wydaje.
ja bym proponowała nie robic soboe tych kresek permamentnych... może lepiej wybrać brązową kredkę i zrobic gubsza kreske tylko na górnej powiece. a co do słoskow do ja widze Cię w bobie, takim dłuzszym troszke z przodu, myślę ze fajnie by to podkreśliło linię szczęki, która jest na prawdę wartya [podkreślenia
Twój chłopak kkocha Cię taka jaka jesteś, może i Ty dostrzeż swoje piękno na prawde jesteś śliczną dziewczyną.
co do makijażu to proponowałabym tez pudrem brązującym musnąć boki twarzy.
a ubiór. może faktycznie mniej sportowo i zacznij ubierac sie bardzo kobieco, wazne zebys sie czuła dobrze sama ze sobą
takze głowa do góry i zacznij pozytywnie o sobie myślec
Grazin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-30, 13:47   #12
tantra
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 1
Dot.: HELP!!!!Co ja mam ze sobą zrobić?

Zmien faceta.

co to w ogole ma byc? dla mojego faceta też nie jestem już tak atrakcyjna jak wcześniej?

co to za facet?
tantra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-30, 19:32   #13
E.J.
Zakorzenienie
 
Avatar E.J.
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 6 514
GG do E.J.
Cytat:
Napisane przez tantra Pokaż wiadomość
Zmien faceta.

co to w ogole ma byc? dla mojego faceta też nie jestem już tak atrakcyjna jak wcześniej?

co to za facet?
Nie, to nie tak. Źle się wyraziłam: mnie się tak wydaje, może nie mam w tym przypadku racji ponieważ mój chłopak wiele razy mi powtarza, że jestem dla niego ładna, że kocha mnie taką jaką jestem.


Dziękuje wszystkim, wszystkim za rady bardzo dziękuje.


Ponieważ wiele propozycji się pokrywało nie bedę cytować żadnej osoby tylko ogólnie się odniosę do postów:
1) Używam grafitowej kreski do oczu ponieważ w niej czuję się bardziej elegancko, nie wiem, może źle mi się wydaje, że brązowa jest za bardzo ekstrawagancka????
2) Do tej pory używałam czekoladowej farby do włosów ale teraz mnie przyszła chęć na zmianę koloru na "paloną kawę" ale widać źle wybrałam.
3) Tyle tu było głosów za pudrem brązujacym do twarzy na policzki, że aż się boję zapytać ale jednak się odważe: czy zamiast tego mogłabym użyć różu?? jeśli tak to w jakim odcieniu?
4) mal_a_gosia dziękuję za zdjęcie, już miałam podobną fryzurkę ale grzywka mi przeszkadzała, no i strasznie mi się "tłuściła" od czoła, na którym miałam też niestety więcej trądziku

I jeszcze jedno:

Cytat:
Napisane przez Grazin Pokaż wiadomość
kochana dlaczego jesteś do siebie nastawiona tak krystycznie?? po przeczytaniu Twojego postu mialam wrazenie że jestem jakaś nienormalnie brzydka i odpychająca... a na zdjęciu??
Nie wiem czemu mam takie nastawienie, może dlatego, że w dzieciństwie byłam porównywana do siostry i kuzynki i zawsze w negatywnym odcieniu, może mama chciała mnie w ten sposób zachęcić bym np. schudła ale zawsze byłam gorsza od innych, i to pod względem wyglądu Ale dzięki Wam i mojego chłopakowi (któremu nie za bardzo wierzyłam do tej pory, no bo wiadomo: zakochany facet ect. ) zaczynam wierzyć w siebie, dziękuje!!!

Edytowane przez 201704240951
Czas edycji: 2008-12-01 o 19:36 Powód: post pod postem
E.J. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-30, 19:42   #14
psychotropina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 175
Dot.: HELP!!!!Co ja mam ze sobą zrobić?

Brazy nie sa ekstrawaganckie, dodatkowo masz braz wlosy i dlatego pasuje.
Roz tez moze byc zamiast kulek, ale musisz dobrac odpowiedni co nie jest latwe (moze brzoskwiniowy odcien?) i koniecznie odpowiedni pedzel.
mam pytanie ile masz wzrostu?(jesli mozna wiedziec)
psychotropina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-30, 19:43   #15
Princeska90
Raczkowanie
 
Avatar Princeska90
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 108
Dot.: HELP!!!!Co ja mam ze sobą zrobić?

Cytat:
Napisane przez E.J. Pokaż wiadomość
3) Tyle tu było głosów za pudrem brązujacym do twarzy na policzki, że aż się boję zapytać ale jednak się odważe: czy zamiast tego mogłabym użyć różu?? jeśli tak to w jakim odcieniu?
Może być róż... ale wydaje mi się, że korzystniejszy był by puder krązujący w kulkach Pędzelkiem możesz go nakładać również na policzki
Princeska90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-30, 19:50   #16
E.J.
Zakorzenienie
 
Avatar E.J.
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 6 514
GG do E.J.
Dot.: HELP!!!!Co ja mam ze sobą zrobić?

Cytat:
Napisane przez psychotropina Pokaż wiadomość
Brazy nie sa ekstrawaganckie, dodatkowo masz braz wlosy i dlatego pasuje.
Roz tez moze byc zamiast kulek, ale musisz dobrac odpowiedni co nie jest latwe (moze brzoskwiniowy odcien?) i koniecznie odpowiedni pedzel.
mam pytanie ile masz wzrostu?(jesli mozna wiedziec)
Mój wzrot nie jest tajemnicą: mam 155 cm wzrostu.
E.J. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-30, 20:02   #17
Verdina
Raczkowanie
 
Avatar Verdina
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 391
Dot.: HELP!!!!Co ja mam ze sobą zrobić?

Cytat:
Napisane przez Princeska90 Pokaż wiadomość
A jeśli chodzi o fryzurkę to może bob?
Ja bym nie robiła boba, bo będzie zaokrąglał i tak okrągłą buzię.
Verdina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-30, 20:09   #18
psychotropina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 175
Dot.: HELP!!!!Co ja mam ze sobą zrobić?

Cytat:
Napisane przez Verdina Pokaż wiadomość
Ja bym nie robiła boba, bo będzie zaokrąglał i tak okrągłą buzię.
tez bym nie robila, wlosy zapuscic jakies 10cm, potem asymetria, przedzialek z boku i grzywe na bok, wlosy musze byc bardziej puszyste niz na zdj.
psychotropina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-30, 20:15   #19
Princeska90
Raczkowanie
 
Avatar Princeska90
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 108
Dot.: HELP!!!!Co ja mam ze sobą zrobić?

Cytat:
Napisane przez Verdina Pokaż wiadomość
Ja bym nie robiła boba, bo będzie zaokrąglał i tak okrągłą buzię.
W sumie przyznam Ci rację, ale gdyby miała włoski do ramion i zrobiła sobie boba takiego z tyłu krótsze a z przodu dłuższe przy prostych włosach+ fajny kolor intensywniejszy napewno by wyglądała korzystniej niż teraz
Princeska90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-30, 20:19   #20
E.J.
Zakorzenienie
 
Avatar E.J.
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 6 514
GG do E.J.
Dot.: HELP!!!!Co ja mam ze sobą zrobić?

Miałam raz włosy ścięte na ala bob ale dziwnie to wyglądało....chyba jednak "normalna" fryzura będzie dobra czyli grzywka ścieta na skos i włosy proste ale do tego momentu jest duuuużo czasu
E.J. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-30, 20:26   #21
Princeska90
Raczkowanie
 
Avatar Princeska90
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 108
Dot.: HELP!!!!Co ja mam ze sobą zrobić?

Cytat:
Napisane przez E.J. Pokaż wiadomość
Miałam raz włosy ścięte na ala bob ale dziwnie to wyglądało....chyba jednak "normalna" fryzura będzie dobra czyli grzywka ścieta na skos i włosy proste ale do tego momentu jest duuuużo czasu
to wybierz taka fryzurkę w której się będziesz dobrze czuła
Princeska90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-30, 21:12   #22
E.J.
Zakorzenienie
 
Avatar E.J.
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 6 514
GG do E.J.
Dot.: HELP!!!!Co ja mam ze sobą zrobić?

Dziękuje bardzo za rady, na pewno się do nich dostosuję ponieważ są rewelacyjne!!
E.J. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-30, 21:18   #23
Grazin
Zakorzenienie
 
Avatar Grazin
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: oświęcim
Wiadomości: 5 442
GG do Grazin
Dot.: HELP!!!!Co ja mam ze sobą zrobić?

brazy nie sa ekstrawagancie
a co do rozu zamiast brazera na policzki to słonce nieeeeeeeeeeee... bo zrobisz z siebie lalke z odpustu brązerek czyli puder słoneczny (ja używam z firmy euphora kosztuje 8 zł wiec koszt niewielki) można dać na boki twarzy żeby ją wyszczuplić, a róż dajemy na górną częśc policzka, ale nie ponizej kości policzkowej. możesz tez użyc pudru w kulkach

no i chciałam powiedziec zebys uwierzyła w siebie kazda z nas jest piekna trzeba tylko w to uwierzyć a wszyscy w okół zobacząc ten blask bijacy od Ciebie nie bój się makijazu zapraszam na pod forum moje makijaze można tam podpatrzec na prawde duzo no i oczywisce mozesz zaprezentowac jak się malujesz a dziewczyny dordza czy pasuje i jak ulepszyć

trzymaj się i życzę powodzenia pamiętaj że przemiany zewnetrzne nalezy zaczac od zmiany nastawienia do siebie
Grazin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-30, 21:31   #24
E.J.
Zakorzenienie
 
Avatar E.J.
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 6 514
GG do E.J.
Dot.: HELP!!!!Co ja mam ze sobą zrobić?

Dziękuje Grazin właśnie dobrze, że mi ten pomysł z makijażem podsunełaś....bo ja teraz mam możliwość "wrzucania" zdjęć do kompa więc i pokazanie makijażu jest możliwe ale nic nie obiecuje, mój makijaż raczej jest tak skromny, że aż nie warto go pokazywać - jest tak standartowy
Poza tym postaram sie poszukać euphory, bo na razie nie zauważyłam żeby była w sklepach.

Jesteście Kochane!jakbym mogła to bym Was wszystkie wyściskała za rady i dobre słowo
E.J. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-01, 08:36   #25
Grazin
Zakorzenienie
 
Avatar Grazin
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: oświęcim
Wiadomości: 5 442
GG do Grazin
Dot.: HELP!!!!Co ja mam ze sobą zrobić?

mozesz poszukac bronzerka innej firmy, np ingrid tez jest dobry chodziło mi o to ze wcale nie musi byc drogi a czyni cuda
gwarantuje ze gdy zamiescisz makijaz na mm to dostaniesz cenne rady co zmienic i co do Ciebie pasuje tylko odwagi ja sama nauczyłam sie tam bardzo duzo!!jak na jakims kursie rady dziewczyn sa super


pozdrawiam

Grazin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-01, 14:47   #26
Princeska90
Raczkowanie
 
Avatar Princeska90
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 108
Dot.: HELP!!!!Co ja mam ze sobą zrobić?

I jak zakupy się udały?
Princeska90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-01, 19:02   #27
E.J.
Zakorzenienie
 
Avatar E.J.
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 6 514
GG do E.J.
Dot.: HELP!!!!Co ja mam ze sobą zrobić?

Cytat:
Napisane przez Princeska90 Pokaż wiadomość
I jak zakupy się udały?
na razie pooglądam ceny ale jak się wkurze to kupię te perełki brązujące, nawet mój jest za
E.J. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-01, 19:18   #28
Princeska90
Raczkowanie
 
Avatar Princeska90
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 108
Dot.: HELP!!!!Co ja mam ze sobą zrobić?

Cytat:
Napisane przez E.J. Pokaż wiadomość
na razie pooglądam ceny ale jak się wkurze to kupię te perełki brązujące, nawet mój jest za
Widzę że facet zna się na rzeczy
Princeska90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-01, 19:30   #29
E.J.
Zakorzenienie
 
Avatar E.J.
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 6 514
GG do E.J.
Dot.: HELP!!!!Co ja mam ze sobą zrobić?

Cytat:
Napisane przez Princeska90 Pokaż wiadomość
Widzę że facet zna się na rzeczy
aż za bardzo ale dobrze, że tak jest i nie zadaje głupich pytań w stylu po co mi to?
E.J. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-01, 20:10   #30
Princeska90
Raczkowanie
 
Avatar Princeska90
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 108
Dot.: HELP!!!!Co ja mam ze sobą zrobić?

Cytat:
Napisane przez E.J. Pokaż wiadomość
aż za bardzo ale dobrze, że tak jest i nie zadaje głupich pytań w stylu po co mi to?
Dokładnie inny to by zaraz skoczył: "A po co ci to? Przecież fajnie wyglądasz. Czego ty zaś chcesz od siebie" itp
Princeska90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:31.