Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków.Wätek zbiorczy - Strona 97 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-10-18, 13:46   #2881
karolina1466
Raczkowanie
 
Avatar karolina1466
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 30
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

co do NIEfarbowania...
mam już ok. 5cm odrosty (włoski rosną mi dość szybko, farbowałam pod koniec sierpnia, stosuję WAX;P) i postanowiłam wrócić do swojego, być może nienajładniejszego, koloru -ciemnego, mysiego blondu. Kocham, po prostu ubóstwiam czerwone odcienie (mój faworyt:MACHOŃ), ale nie mogę sobie pozwolić na ciągłe farbowania z racji tego, iż mam baaardzo cienkie włosy, z tendencją do łamliwości i wypadania... Więc POSTANOWIŁAM, mam nadzieję, że mi się uda

Ostatnio 15 min stałam przy stoisku z farbami, szamponetkami itp., ale... nie złamałam się!;D powodzenia dziewczyny!
karolina1466 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-18, 15:04   #2882
martha-z
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Miejska Górka
Wiadomości: 65
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

mam pytanie do dziewczyn które zafarbowały swoje włosy na kolor odrostu nie ruszając odrostów (mam nadzieje że w miare zrozumiale to napisałam) jak wam wyszedł ten kolor? czy odrosty nie rzucają się w oczy i wygląda to w miare normalnie? macie może zdjęcia?
martha-z jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-18, 19:00   #2883
alutka0
Raczkowanie
 
Avatar alutka0
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Polska :)
Wiadomości: 397
GG do alutka0
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

mam to samo pytanie co martha-z. karolina1466,stosujesz tylko WAX?
__________________
Zapuszczam naturalne włosy.

Sierpień 2009 - ........................

Obecny odrost 20 cm
Cel - 30 cm

Trzymajcie kciuuki.
alutka0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-18, 19:14   #2884
rezuch
Przyczajenie
 
Avatar rezuch
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 16
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków.Wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez alutka0 Pokaż wiadomość
rezuch a stosujesz jakiesz przyspieszacze na porost włosów?
Belissa, Wax, mycie odżywką, masaż skóry głowy
rezuch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-19, 08:29   #2885
astromeriaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 218
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków.Wätek zbiorczy

dziewczyny czy ktoras wie czemu nie moge w domu otwarzyc wizaz.pl ani forum ani niczego? zero mi wyskakuje! napiszcie astromeria@vp.pl

i niech mi tu juz zadna herezja o farbowaniu sie nie pojawia! wszyscy zapuszczac odrost! dobra fryzjerka tak uczesze, ze odrost zninie w pieknej frzurze, mozna treskę dolozyc, opaske, tasiemki, nie farbuj!
astromeriaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-19, 09:02   #2886
motylek1007
Zakorzenienie
 
Avatar motylek1007
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 26 565
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Cytat:
Napisane przez karolina1466 Pokaż wiadomość

Ostatnio 15 min stałam przy stoisku z farbami, szamponetkami itp., ale... nie złamałam się!;D powodzenia dziewczyny!
__________________

[*] 11.09.2012
jeszcze się kiedyś spotkamy...
motylek1007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-19, 09:18   #2887
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Cytat:
Napisane przez karolina1466 Pokaż wiadomość
Ostatnio 15 min stałam przy stoisku z farbami, szamponetkami itp., ale... nie złamałam się!;D powodzenia dziewczyny!
Gratulacje

A możesz sobie wyobrazić, że ja akurat wtedy kiedy podjęłam decyzję o powrocie do naturalek zaczęłam pracować w Naturze - pracowałam tam 2 miesiące i codziennie przez 8 godzin musiałam patrzeć na te wszystkie farby do włosów - jak one mnie kusiły... ale oparłam się
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-19, 12:32   #2888
Martilla
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 827
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków.Wätek zbiorczy

Jeśli chcecie przyciemnić lekko włosy to polecam stosowanie szamponu do włosów brązowych Timotey
__________________
Piękno jest, tym co czujesz wewnątrz i co odbija się w Twoich oczach - Sophia Loren
Konsultantka Oriflame

Be Fit
Martilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-19, 12:52   #2889
sylw
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 79
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Cytat:
Napisane przez martha-z Pokaż wiadomość
mam pytanie do dziewczyn które zafarbowały swoje włosy na kolor odrostu nie ruszając odrostów (mam nadzieje że w miare zrozumiale to napisałam) jak wam wyszedł ten kolor? czy odrosty nie rzucają się w oczy i wygląda to w miare normalnie? macie może zdjęcia?
Ja tak zrobiłam w lutym tego roku kiedy jeszcze odrost był niewielki( chyba niecałe 3 cm). Nie wyglądało to źle ale odrost mimo wszystko był widoczny. Z resztą nawet jeśli uda ci się idealnie dobrać kolor farby do odrostu to i tak farba za chwilę zacznie schodzić i tak w kółko...Dlatego zrezygnowałam z farbowania całkiem. Na początku było ciężko ale teraz jestem z siebie dumna że już tak długo wytrzymałam! Z odrostem da się żyć Nie mam niestety zdjęć.

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość

A możesz sobie wyobrazić, że ja akurat wtedy kiedy podjęłam decyzję o powrocie do naturalek zaczęłam pracować w Naturze - pracowałam tam 2 miesiące i codziennie przez 8 godzin musiałam patrzeć na te wszystkie farby do włosów - jak one mnie kusiły... ale oparłam się
Postawa godna naśladowania
sylw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-19, 14:29   #2890
alutka0
Raczkowanie
 
Avatar alutka0
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Polska :)
Wiadomości: 397
GG do alutka0
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

dlatego ja nie nic nie kombinuje,bo farba i tak wczesniej czy pozniej sie wypluka,lepiej hodowac odrosty.
__________________
Zapuszczam naturalne włosy.

Sierpień 2009 - ........................

Obecny odrost 20 cm
Cel - 30 cm

Trzymajcie kciuuki.
alutka0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-19, 18:10   #2891
anngeli
Zadomowienie
 
Avatar anngeli
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 314
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków.Wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez rezuch Pokaż wiadomość
Belissa, Wax, mycie odżywką, masaż skóry głowy
Cytat:
Napisane przez karolina1466 Pokaż wiadomość
co do NIEfarbowania...
mam już ok. 5cm odrosty (włoski rosną mi dość szybko, farbowałam pod koniec sierpnia, stosuję WAX;P) i postanowiłam wrócić do swojego, być może nienajładniejszego, koloru -ciemnego, mysiego blondu. Kocham, po prostu ubóstwiam czerwone odcienie (mój faworyt:MACHOŃ), ale nie mogę sobie pozwolić na ciągłe farbowania z racji tego, iż mam baaardzo cienkie włosy, z tendencją do łamliwości i wypadania... Więc POSTANOWIŁAM, mam nadzieję, że mi się uda

Ostatnio 15 min stałam przy stoisku z farbami, szamponetkami itp., ale... nie złamałam się!;D powodzenia dziewczyny!
a który dokładnie wax stosujecie jedna i druga ? Też mi zależy na szybkim poroście
__________________
blonding&zapuszczanie

6.07.2008r.
T.


Edytowane przez anngeli
Czas edycji: 2009-10-19 o 18:11
anngeli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-19, 20:15   #2892
Smerfetkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetkaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: czasoprzestrzeń
Wiadomości: 9 180
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków.Wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez losek78 Pokaż wiadomość
smerfetkaa a jakiej uzywasz pŁukanki ? bo ja miaŁam niemiŁe doświadczenia z pŁukankami i szukam jakiej dobrej ?
ja kiedyś miałam jakaś zwykłą nie wiem z czego, ale dość sporo jej było, ale taka średnia... a teraz miałam Srebrzyk, kupiłam we fryzjerskim. Mała buteleczka to fakt ale co tam, na dniach planuje ponowny zakup. A i nie stosuję się do tego jak zalecają stosować, robię to trochę inaczej
__________________
Sen włosomaniaka
Uzależniona od słodyczy.
moje W Ł O S Y
Smerfetkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-20, 05:06   #2893
rezuch
Przyczajenie
 
Avatar rezuch
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 16
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków.Wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez anngeli Pokaż wiadomość
a który dokładnie wax stosujecie jedna i druga ? Też mi zależy na szybkim poroście
ja mam o taki :
rezuch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-20, 09:29   #2894
alutka0
Raczkowanie
 
Avatar alutka0
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Polska :)
Wiadomości: 397
GG do alutka0
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków.Wätek zbiorczy

ale wszystkie WAX-y są na porost włosów?
__________________
Zapuszczam naturalne włosy.

Sierpień 2009 - ........................

Obecny odrost 20 cm
Cel - 30 cm

Trzymajcie kciuuki.
alutka0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-20, 11:57   #2895
Anariel
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Bournemouth, Anglia
Wiadomości: 2 470
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków.Wätek zbiorczy

Ja stosuje Henna Wax Treatment i ALoe Vera Wax Treatment
__________________
-Od grudnia 2008 zapuszczam włosy
-Dłudość z dnia 01.09 - 40cm
-Cel:50cm
-Od Lipca 2009 dbam o paznokcie


Anariel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-20, 14:28   #2896
martha-z
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Miejska Górka
Wiadomości: 65
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Cytat:
Napisane przez sylw Pokaż wiadomość
Ja tak zrobiłam w lutym tego roku kiedy jeszcze odrost był niewielki( chyba niecałe 3 cm). Nie wyglądało to źle ale odrost mimo wszystko był widoczny. Z resztą nawet jeśli uda ci się idealnie dobrać kolor farby do odrostu to i tak farba za chwilę zacznie schodzić i tak w kółko...Dlatego zrezygnowałam z farbowania całkiem. Na początku było ciężko ale teraz jestem z siebie dumna że już tak długo wytrzymałam! Z odrostem da się żyć Nie mam niestety zdjęć.

jeśli nie miałabym studniówki to na pewno bym nie farbowała tylko poczekała i ścięła na krótko, ale od zawsze na studniówkę marzą mi się długie włosy. dlatego muszę jakoś zafarbować mój rozjaśniany blond który na szczęście po tygodniu odzyskał normalny kolor, żółty zszedł prawie całkowicie.
po dopiero 2tyg stosowania Waxa i łykania wyciągu ze skrzypu polnego mam około 0,6cm odrostu
martha-z jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-20, 15:02   #2897
yes
Zakorzenienie
 
Avatar yes
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 25 017
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków.Wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez alutka0 Pokaż wiadomość
ale wszystkie WAX-y są na porost włosów?
teoretycznie to tylko henna treatment wax


postanowilam zafarbowac włosy sama... ponieważ fryzjerzy chcą farbować całość (jasne + moj odrost) ale ja nie po to zapuszczałam te odorsty żeby je teraz zafarbowac - phi... fachowcy...

przejrzałam wątek

http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=340580

i zakochałam się we włosach tej dziewczyny (to raz) a dwa, że znalazłam tam przepiękny kolor uzyskany szamponem koloryzującym palette. I zamierzam go użyc. Jest to kolor średni blond (nr 321).

Na kwc jest tutaj:
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt-28404-opis-Schwarzkopf-Palette-Color-Shampoo-Sun-Reflex-Blonds-Sloneczne-refleksy.htm

Mam nadzieję że mi nie wyjdzie coś rudego ani nic Pofarbuję się w dzień połowinek (poczatek listopada)


pozdrawiam
__________________
yes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-20, 17:34   #2898
lucy lu
Raczkowanie
 
Avatar lucy lu
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 212
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków.Wätek zbiorczy

rzeczywiscie ta dziewczyna z metamorfoz ma cudne wlosy i kazdy jeden kolor wychodzi jej genialnie ....co ja bym dala za taki wlos,ktory sie nie niszczy tylko pozazdroscic sobie moge hi hi ja wciaz zapuszczam swoje naturalne sredni/ciemny na dzien dzisiejszy ,,mysi,, blond i tak sie zastanawiam ,ze jak urosnie i bedzie mnie korcilo ,to czym mozna taki kolor ,,podbic,, zeby byl bardziej ,,wyrazisty ,, ? oczywiscie mysle o szamponie nie niszczacym (o ile taki jest)....bo juz ostatnio pasemka blond za mna chodza ,ale wiem,ze bede zalowac pozniej ,bo zawsze po jakims czasie mam siano i kruszace sie wlosy,a teraz sa coraz lepsze i szkoda to psuc

---------- Dopisano o 17:32 ---------- Poprzedni post napisano o 17:30 ----------

yes te kolorki sa super...ale palett mnie toche przeraza....raz zrobilam brazem i pomimo,ze byl to szampon ,nigdy nie udalo mi sie zmyc

---------- Dopisano o 17:34 ---------- Poprzedni post napisano o 17:32 ----------

rezuch jak sie nazywa ta pani z avatara? piekne wlosy ,podoba mi sie wlasnie taki kolor,ale moj jest jasniejszy ichyba bardziej ,,mysi,, ...
lucy lu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-20, 19:05   #2899
yes
Zakorzenienie
 
Avatar yes
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 25 017
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków.Wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez lucy lu Pokaż wiadomość
rzeczywiscie ta dziewczyna z metamorfoz ma cudne wlosy i kazdy jeden kolor wychodzi jej genialnie ....co ja bym dala za taki wlos,ktory sie nie niszczy tylko pozazdroscic sobie moge hi hi ja wciaz zapuszczam swoje naturalne sredni/ciemny na dzien dzisiejszy ,,mysi,, blond i tak sie zastanawiam ,ze jak urosnie i bedzie mnie korcilo ,to czym mozna taki kolor ,,podbic,, zeby byl bardziej ,,wyrazisty ,, ? oczywiscie mysle o szamponie nie niszczacym (o ile taki jest)....bo juz ostatnio pasemka blond za mna chodza ,ale wiem,ze bede zalowac pozniej ,bo zawsze po jakims czasie mam siano i kruszace sie wlosy,a teraz sa coraz lepsze i szkoda to psuc

---------- Dopisano o 17:32 ---------- Poprzedni post napisano o 17:30 ----------

yes te kolorki sa super...ale palett mnie toche przeraza....raz zrobilam brazem i pomimo,ze byl to szampon ,nigdy nie udalo mi sie zmyc

---------- Dopisano o 17:34 ---------- Poprzedni post napisano o 17:32 ----------

rezuch jak sie nazywa ta pani z avatara? piekne wlosy ,podoba mi sie wlasnie taki kolor,ale moj jest jasniejszy ichyba bardziej ,,mysi,, ...

no i o to mi chodzi ponieważ palette (nieważne czy szampon czy farba) mocno trzyma się włosa... a na rozjaśnianych wszystko szybko schodzi, więc... to dobra alternatywa
__________________
yes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-20, 20:34   #2900
ooodeta
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Italia
Wiadomości: 898
GG do ooodeta
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków.Wätek zbiorczy

hej kochane a widzialam juz metamorfozy tej dziewczyny , wlosy ma niezniszczone bo to nie jej wlosy , ma przedluzone , jej wlasne sa za ramiona , ona tam pisala co prawda ze to jej wlosy ale widac ze ma doczepiane , te blond , czerwne , brazy , czarne z bialym , wszystko przedluzanie , oczywiscie nie ma w tym nic zlego tylko po co sciemnia ??

a ja kupilam farbe i bede farbowac mialam tego nie robic ale znalazlam cudowny kolor , odrostu nie bede oczywiscie dotykac , tylko blond od dolu , i pasemka na poczatek jak bede juz 'po' za pare dni to sie pokaze ,kurde mam nadzieje ze mi sie nie wypierze ten kolor
ooodeta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-20, 20:51   #2901
yes
Zakorzenienie
 
Avatar yes
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 25 017
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków.Wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez ooodeta Pokaż wiadomość
hej kochane a widzialam juz metamorfozy tej dziewczyny , wlosy ma niezniszczone bo to nie jej wlosy , ma przedluzone , jej wlasne sa za ramiona , ona tam pisala co prawda ze to jej wlosy ale widac ze ma doczepiane , te blond , czerwne , brazy , czarne z bialym , wszystko przedluzanie , oczywiscie nie ma w tym nic zlego tylko po co sciemnia ??

a ja kupilam farbe i bede farbowac mialam tego nie robic ale znalazlam cudowny kolor , odrostu nie bede oczywiscie dotykac , tylko blond od dolu , i pasemka na poczatek jak bede juz 'po' za pare dni to sie pokaze ,kurde mam nadzieje ze mi sie nie wypierze ten kolor
jaka farbe kupilas?? ;*


czekam z niecierpliwoscia na efekty
__________________
yes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-20, 21:01   #2902
anngeli
Zadomowienie
 
Avatar anngeli
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 314
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków.Wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez ooodeta Pokaż wiadomość
hej kochane a widzialam juz metamorfozy tej dziewczyny , wlosy ma niezniszczone bo to nie jej wlosy , ma przedluzone , jej wlasne sa za ramiona , ona tam pisala co prawda ze to jej wlosy ale widac ze ma doczepiane , te blond , czerwne , brazy , czarne z bialym , wszystko przedluzanie , oczywiscie nie ma w tym nic zlego tylko po co sciemnia ??

a ja kupilam farbe i bede farbowac mialam tego nie robic ale znalazlam cudowny kolor , odrostu nie bede oczywiscie dotykac , tylko blond od dolu , i pasemka na poczatek jak bede juz 'po' za pare dni to sie pokaze ,kurde mam nadzieje ze mi sie nie wypierze ten kolor

Racja, też się zastanawiałam, ale wydaje mi się że to doczepiane były i tyle... Ale jej sprawa. Nie mam nic przeciwko ale po co kłamać?

No to czekamy żebyś się pokazała, ja mam już na głowie kolorek nie mniej a więcej zbliżony do mojego (od ok. 3 tyg) i walczę sama z sobą żeby go sobie czasem nie zepsuć, bo potem znów nie będę mogła takiego uzyskać, albo trafić w zbliżony, dziewczyny ciężko mi i jestem na siebie zła, bo macie niektóre gorzej, bo odznaczające się odrosty was dobijają a ja tu użalam się bo mnie kuszą piękne błyszczące czernie granatowe na pułkach albo perłowe blondy i aż mi wstyd się żalić, bo jak pisałam macie niektóre gorzej i wytrzymujecie
Podzielcie się tą wytrzymałością ze mną co ...głupieję już dosłownie.
Mój luby już czasami mi uwagę zwraca, ale tłumaczyłam mu że ma mnie wspierać a nie okrzaniać po to by mnie wzmocnić bo zauważyłam że ma to u mnie odwrotny efekt. No to zapuszczajmy dalej bo naturalki górą )
__________________
blonding&zapuszczanie

6.07.2008r.
T.

anngeli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-20, 21:02   #2903
sylw
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 79
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków.Wätek zbiorczy

Pytanie do dziewczyn stosujących Waxa zagranicznego - nie przesusza wam włosów? Używam tej odżywki od czerwca i na początku byłam zachwycona. Ale gdzieś od sierpnia po każdym użyciu tej maski moje włosy były coraz gorsze! Ostatnio użyłam jej przedwczoraj i tak suche już dawno nie były. Nie zamierzam już więcej jej stosować (tzn zużyję ją do mycia skalpu bo mi szkoda, taka droga jest) Ale jak tylko dostanę wypłatę to przerzucam się na Waxa polskiego, jest bardzo chwalony przez wizażanki z tego co zdążyłam zauważyć. Nie zauważyłam też żeby mi szybciej włosy rosły po Waxie....
A mój odrościk kochany ma już 13 cm!!!
sylw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-20, 21:06   #2904
ooodeta
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Italia
Wiadomości: 898
GG do ooodeta
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków.Wätek zbiorczy

yes kupilam cos takiego loreal recital california , kolor jest piekny(przynajmniej na opakowaniu ) , taki naturalny i zywy , i wydaje mi sie ze nie ma sily zeby zmywal sie na zielono szaro , zupelnie nie ta kolorystyka ,a ty jak myslisz ? jak juz cos to zostawi cieple zlote refleksy ,ktore powinny zgrac sie z tym co mam na glowie , bede malowac za pare dni bo w czwrtek mam wazna uroczystosc , nie chce ryzykowac gdyby cos poszlo nie tak
ooodeta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-20, 21:08   #2905
yes
Zakorzenienie
 
Avatar yes
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 25 017
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków.Wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez anngeli Pokaż wiadomość
Racja, też się zastanawiałam, ale wydaje mi się że to doczepiane były i tyle... Ale jej sprawa. Nie mam nic przeciwko ale po co kłamać?

No to czekamy żebyś się pokazała, ja mam już na głowie kolorek nie mniej a więcej zbliżony do mojego (od ok. 3 tyg) i walczę sama z sobą żeby go sobie czasem nie zepsuć, bo potem znów nie będę mogła takiego uzyskać, albo trafić w zbliżony, dziewczyny ciężko mi i jestem na siebie zła, bo macie niektóre gorzej, bo odznaczające się odrosty was dobijają a ja tu użalam się bo mnie kuszą piękne błyszczące czernie granatowe na pułkach albo perłowe blondy i aż mi wstyd się żalić, bo jak pisałam macie niektóre gorzej i wytrzymujecie
Podzielcie się tą wytrzymałością ze mną co ...głupieję już dosłownie.
Mój luby już czasami mi uwagę zwraca, ale tłumaczyłam mu że ma mnie wspierać a nie okrzaniać po to by mnie wzmocnić bo zauważyłam że ma to u mnie odwrotny efekt. No to zapuszczajmy dalej bo naturalki górą )

a na jaki wczesniej kładłas tą farbkę zblizoną do Twojego naturalnego?? jaka to farba?? jesli mialas rozjasniane na blond to byl to blond baardzo jasny?? i czy raz kladłas farbę zeby byl zblizony do Twoich naturalnych czy już któryś z kolei??


tak, naturalki górą
__________________
yes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-20, 21:19   #2906
niutka1
Wtajemniczenie
 
Avatar niutka1
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z poddasza
Wiadomości: 2 904
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków.Wätek zbiorczy

Cytat:
ona tam pisala co prawda ze to jej wlosy ale widac ze ma doczepiane , te blond , czerwne , brazy , czarne z bialym , wszystko przedluzanie , oczywiscie nie ma w tym nic zlego tylko po co sciemnia ??

w tym wątku z linka, ona pisze w pewnym miejscu, ze przedłużała,

o, tutaj:

http://www.wizaz.pl/forum/showthread...=340580&page=2

post 44
__________________
Trójkowa mama
zapuszczam włoski od zapałki
13.08.2009 : 3mm,14.09 : 2,5 cm,13.10 : 3,5 cm14.11 : 5 cm,14.12: 6 cm,15.01.2010: 8 cm, 21.12.2010: 20cm ( podcinane troszkę kilka razy)
31.12.2014 : 54cm podcinane wiele razy, CEL: 69cm..
zapuszczam grzywkę 31.12.2014: 21cm.
niutka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-20, 21:24   #2907
ooodeta
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Italia
Wiadomości: 898
GG do ooodeta
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków.Wätek zbiorczy

pisze ze przedluzala ale tylko raz w kolorze brazowym , a prawda jest taka ze przedluzala we WSZYSTIKICH kolorach co widac ewidentnie , co jak co ale przedluzane wlosy zawsze poznam , jej wlasna dlugosc jest dokladnie w 1 zdjeciu w kolorze startowym .
ooodeta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-20, 21:42   #2908
anngeli
Zadomowienie
 
Avatar anngeli
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 314
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków.Wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez yes Pokaż wiadomość
a na jaki wczesniej kładłas tą farbkę zblizoną do Twojego naturalnego?? jaka to farba?? jesli mialas rozjasniane na blond to byl to blond baardzo jasny?? i czy raz kladłas farbę zeby byl zblizony do Twoich naturalnych czy już któryś z kolei??


tak, naturalki górą

Miałam rozjaśniane - kolor to taki jasny złoty blond, nie jakiś platynowy, ale moje włosy przeszły swoje już wcześniej, dlatego bałam się że cokolwiek nałożę to się po tygodniu zmyje na fatalny kolor.
Użyłam na początek farby która mnie kiedyś nie zawiodła o dziwo jest to Palleete Delux nr 400 średni blond. Nałożyłam, trzymałam chyba 5 min krócej niż radzą. No i byłam zadowolona ale po około 1,5 tyg. kolor spłukał się na tych poprzednio najjaśniejszych pasmach i wyglądał tak dziwnie, nierówo i tyle. Kupiłam balsam brilliant brown i farbę z tych nowych do 24 zmyć Garniera nr 6 chyba nałożyłam i trzymałam 20 min i miałam ładny ciemniejszy leciutko kolorek ale jednolity, wypłukał/zjaśniał po około 2 tyg. i nałożyłam szamponetkę z joanny kasztanowy brąz nr 9 albo 10 (wiem zaszalałam ;p) ale nie wyszedł tak ciemno jak się spodziewałam (też trzymałam jakies 5 min krócej i dobrze spłukałam) no i po ok. 2 tyg niecałych mam taki kolorek na głowie jaki mam (załącze foto, wybaczcie za jakość ) na żywo wygląda lepiej i naturalniej, ale tak czy siak jestem z niego zadowolona i nie zamierzam go już chyba ruszać. I teraz zaczęłam intensywnie i regularnie dbać o nie, nie myć zbyt często gdy nie ma potrzeby (nie zrozumieć mnie źle ;p ) po prostu włosy naturalnie czasem muszą się natłuścić, możecie o tym poczytać. Np. myje głowe co 2 dni, a ost. staram się je przetłuścić i myję co 3 dni czasami i noszę wtedy kitkę i zaczesane do góry, a jak nie widać mocno (bo wcale się tak mocno nie przetłuszczają) to jakoś inaczej upnę. Pomaga, to metoda mojej koleżanki. No to mam nadzieję że jakoś Ci pomogłam, może chaotycznie opisane ale chciałam napisać wszystko czego używałam.


ps. nie wiem czemu ale mam wrażenie że się złamie i ufarbuje na tą granatową czerń, przed 18nastką przyjaciółki czyli jeszcze przed 1 listopada... a w styczniu studniówka i granatowa czerń jest piękna, ale obiecałam sobie że do studniówki będę miała chociaż 3 cm odrost
__________________
blonding&zapuszczanie

6.07.2008r.
T.

anngeli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-20, 23:06   #2909
lucy lu
Raczkowanie
 
Avatar lucy lu
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 212
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków.Wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez ooodeta Pokaż wiadomość
yes kupilam cos takiego loreal recital california , kolor jest piekny(przynajmniej na opakowaniu ) , taki naturalny i zywy , i wydaje mi sie ze nie ma sily zeby zmywal sie na zielono szaro , zupelnie nie ta kolorystyka ,a ty jak myslisz ? jak juz cos to zostawi cieple zlote refleksy ,ktore powinny zgrac sie z tym co mam na glowie , bede malowac za pare dni bo w czwrtek mam wazna uroczystosc , nie chce ryzykowac gdyby cos poszlo nie tak
piekny jest ten kolor ....sama bym sie skusila
ps.na tego paletta pewnie tez,ale na szczecie nie jestem w Polsce hi hi
zawsze mi sie podobal orzechowy blond....te 2 pozostale tez super....
lucy lu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-21, 10:24   #2910
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków.Wätek zbiorczy

a ja kupilam farbe i bede farbowac mialam tego nie robic ale znalazlam cudowny kolor , odrostu nie bede oczywiscie dotykac , tylko blond od dolu , i pasemka na poczatek jak bede juz 'po' za pare dni to sie pokaze ,kurde mam nadzieje ze mi sie nie wypierze ten kolor

Odeta tak mysle skoro odrostu nie ruszasz i jak piszesz bedziesz farbowac pasemkami to powiedz mi po co? Bo ja np szukam szamponu zblizonego kolorem do moich naturalnych a Ty bedziesz miala tak jakby pasemka na tych białych i swoj odrost?

Tak wogole to dzis mi wlaczyli internet, nie mialam prawie miesiac i nie wkleilam obiecanych zdjec clipow, teraz to nawet glupio robic zdjecia bo od spodu mam troszke wlosow w innym kolorze, poczekam az to sie wyplucze i wstawie fotki
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:25.