Klapa roku..załamana - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria makijażu - moje makijaże

Notka

Galeria makijażu - moje makijaże Galeria makijażu, to miejsce, gdzie możesz zaprezentować swój makijaż oraz wymienić się doświadczeniem i opinią. Pochwal się swoim makijażem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-07-29, 22:59   #91
Monika1994
Wtajemniczenie
 
Avatar Monika1994
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 2 424
Dot.: Klapa roku..załamana

...BO ZA OSTRO BYŁO... przepraszam
__________________
"Wiesz, mam ochotę pokazać ci zdjęcia z poprzednich wakacji. (...) Wiesz co było najgorsze? Poranki. Za każdym razem, gdy się budziłam wyobrażałam sobie, że całujesz mnie w kark, a wtedy dreszcze przechodzą moje ciało. Ciebie tam nie było, nie całowałeś mnie, a jednak czułam dreszcze."

Edytowane przez Monika1994
Czas edycji: 2008-07-29 o 23:47 Powód: j.w.
Monika1994 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-29, 23:10   #92
laptopica
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 11
Dot.: Klapa roku..załamana

Cytat:
Napisane przez Monika1994 Pokaż wiadomość
(...) które piętro obstawiacie? O ile autorka to czyta, w co wątpię (pewnie robi kolejny pseudo-cudny makijaż, pstryka na odpierdziel 3 fotki z uchwyconą piękną mimiką i zwala na aparat), to niech się zastanowi, tak troszkę trochę samokrytyki dziewczyno. To, że raz czy dwa razy Ci wyszło, nie znaczy że stałaś się forumową pupilką i będziemy przymykać oko na Twoje tupanie nogami i fochy, bo przecież żeś taka cudna tylko aparat Cię nie kocha. W lusterku może i było wspaniale, więc powiedz nam, skąd masz TAKIE lusterko? my też się chcemy dowartościować od czasu do czasu. Jeszcze wrzucimy fotki na MM i rozkażemy wszem i wobec tylko komplementować, bo krytyka nam malowniczo dynda i powiewa. Po co się produkować jak Ty masz machinalną odpowiedź na jakiekolwiek uwagi: BO TO ZŁY APARAT BYŁ . Jak dojdziesz do maksymalnej perfekcji, ale takiej w zwyłym lustrze, a nie w czarodziejskim zwierciadle, to dopiero się pokazuj i oczekuj pochwał. Albo najlepiej: zrób to jak wyrośniesz z samouwielbienia i myśli, że Ty jesteś naj a cały świat jest przeciwko Tobie. Noo, to się naprodukowałam. (...)
No, to nie było kulturalne...
Wszystko, o czym napisałaś, było już wcześniej poruszone w sposób... ekhmmm... na pewno grzeczniejszy Nie gniewaj sie, ale nastepnym razem, zanim wyślesz taki 'wyprodukowany' post (jak to określiłaś), przeczytaj go kilka razy....
laptopica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-29, 23:15   #93
gazela12345
Raczkowanie
 
Avatar gazela12345
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: dom
Wiadomości: 416
Dot.: Klapa roku..załamana

Cytat:
Napisane przez laptopica Pokaż wiadomość
No, to nie było kulturalne...
Wszystko, o czym napisałaś, było już wcześniej poruszone w sposób... ekhmmm... na pewno grzeczniejszy Nie gniewaj sie, ale nastepnym razem, zanim wyślesz taki 'wyprodukowany' post (jak to określiłaś), przeczytaj go kilka razy....
hmm moze taki przekaz trafi do niej.
__________________

- rowerek
- walczę o ładną cerę - Aknenormin od 15.02.2011...koniec 15.09
- praca licencjacka "obroniona"






If you ever need a helping hand you'll find one at the end of your arm...
gazela12345 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-29, 23:32   #94
Monika1994
Wtajemniczenie
 
Avatar Monika1994
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 2 424
Dot.: Klapa roku..załamana

A raz kozie śmierć. Najwyżej bana dostanę i się zastrzelę

Eej, ale naprawdę jest tak źle? może zedytuje coś żeby było mniej ostro?
__________________
"Wiesz, mam ochotę pokazać ci zdjęcia z poprzednich wakacji. (...) Wiesz co było najgorsze? Poranki. Za każdym razem, gdy się budziłam wyobrażałam sobie, że całujesz mnie w kark, a wtedy dreszcze przechodzą moje ciało. Ciebie tam nie było, nie całowałeś mnie, a jednak czułam dreszcze."
Monika1994 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-29, 23:37   #95
Afra86
Zakorzenienie
 
Avatar Afra86
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 493
Dot.: Klapa roku..załamana

edytowac nie mozna. tzn nie mozna zmieniac tresci postu ;p

a ja nie wiem , skoro tak Was denerwuje zachowanie ilony, po co rozpisujecie sie na tyle stron?
kazdy wyrazil swoje zdanie i juz. a nie podsmiechiwujki a ze melisa, a ze wyrzucenie komputera przez okno, a ze cos o mimice.

Mnie na miejscu ilony byloby przykro.
tez pamietam moje 'starcia' sie z ilona na niketorych watkach, ale po prostu odpuszczalam i nie udzielalam sie juz. A niektore z Was teraz najzwyczajniej sobie po niej jezdza
__________________
"Hello, I'm Edward Cullen"
Afra86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-29, 23:45   #96
Monika1994
Wtajemniczenie
 
Avatar Monika1994
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 2 424
Dot.: Klapa roku..załamana

A ja zmienię, żeby nie było że sobie jeżdżę. Już nie raz widziałam edytowane posty i jakoś nic się nie stało. Trudno się mówi. Tylko zostanie cytat w poście Laptopicy, ale to już też trudno Wkurzył mnie ten cały wątek, a że temperamentne dziewcze jestem to i niemiło z mojej strony się zrobiło. Przepraszam z mojej strony EOT.
__________________
"Wiesz, mam ochotę pokazać ci zdjęcia z poprzednich wakacji. (...) Wiesz co było najgorsze? Poranki. Za każdym razem, gdy się budziłam wyobrażałam sobie, że całujesz mnie w kark, a wtedy dreszcze przechodzą moje ciało. Ciebie tam nie było, nie całowałeś mnie, a jednak czułam dreszcze."
Monika1994 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-30, 06:28   #97
czarna_maciejka
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna_maciejka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Biała Podlaska
Wiadomości: 2 502
GG do czarna_maciejka
Dot.: Klapa roku..załamana

W ostatnim watku Ilony probowalam dociec czemu stara sie byc kims innym niz jest, ale oczywiscie sie nie dowiedzialam, bo: <lista miliona powodow negujacych to co chcialam jej powiedziec>.
Tez obserwuja ja dluzszy czas i mimo ze sobie naprawde dobrze jakis czas radzila-wiedzialam ze w koncu bedzie burza, zreszta nie pierwsza, ale nie wracam do tego
Zauwazylam tez, ze jesli makijaz sie Ilonie udaje i dostaje pare pozytywnych komentarzy to jest wniebowzieta, tylko czasem zdarzy jej sie napisac, ze cos u niej pusto i ze nikt nie chce komentowac jakie cudo jej wyszlo Podziwialam szczerze za cierpliwosc, lagodne slowa i oceny.
Widac znalazla sie kropla przepelniajaca kielich...

Ilonko, podtrzymuje to co napisalam w poprzednim watku-starasz sie byc kims kim nie jestes, ostrzegalam cie przed tym, ale nie posluchalas.
Sama nie wiem co by ci tu jeszcze napisac. Widzisz, to ze czasem cos sie w zyciu udaje nie znaczy od razu ze zawsze tak bedzie.
Poszukaj jakichs podrecznikow psychologicznych o przyjmowaniu krytyki, bo sposob w jaki ty to robisz ("a mi sie podoba i juz!") nie jest dobry.
Jeszcze ci tylko powiem, ze drazni mnie tez jak podkreslasz ile zrobilas zdjec makijazowi, no i ze tworzylas go az godzine.
Popatrz na filmiki Game-ile jej zajmuje pomalowanie sie po mistrzowsku i zastanow sie o co w tym chodzi... bo na pewno nie o czas poswiecony makijazowi, jak myslisz.

Co do popularnosci watku-pewnie niepredko zniknie... wszak kazdy chce dac Ilonie dobra rade
Swoja droga-gdzie ona sie podziala?
__________________
Cytat:
Napisane przez ktoregos_dnia Pokaż wiadomość
Śpij dobrze - Wizaż Cię rozgrzesza
czarna_maciejka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-07-30, 08:03   #98
gosiaczek6
Zakorzenienie
 
Avatar gosiaczek6
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 15 914
Dot.: Klapa roku..załamana

najwidoczniej nie obchodzi ja co piszemy w jej watku
gosiaczek6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-30, 08:07   #99
linkaa1987
Zadomowienie
 
Avatar linkaa1987
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Wiadomości: 1 257
Dot.: Klapa roku..załamana

a ja już wczoraj sobie pomyślała, że gdy wróci pewnie powie"net padł", lub coś w tym stylu. Ale furorę to dziewucha zrobiła..mimo ze jej tu nie ma, dziwne...
__________________
Throw your sticks and stones
Throw your bombs and your blows
But you're not gonna break my soul...
linkaa1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-30, 08:27   #100
paulina150528
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: z paru zakamarków świata;)
Wiadomości: 3 181
GG do paulina150528
Dot.: Klapa roku..załamana

Dziwi mnie jedna rzeczA mianowicie to,że takie pretensje są do tego"robiłam go godzine" ale czy to jakiś przymus???mi malowanie sprawia przyjemnośc i nawet jak zdjęcia nie są do końca takie jak powinny byc to nie zwalam całej winy na nie.Ilona czy umieszczasz swoje zdjęcia aby tylko słowa pochwały przeczytac??Bezsensu bo w ten sposów niczego nowego nie da się nauczyc.
__________________
Kto Ty jesteś?
-Polak stary
Jaki znak Twój?
-Moher szary


Wierna fanka Niedzwiedzia,uzależniona od serdelixa


Jeśli mój opis Cie obraził w ramach protestu zdejmij stanik
paulina150528 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-30, 09:18   #101
YenneferD
Zakorzenienie
 
Avatar YenneferD
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 7 772
GG do YenneferD
Dot.: Klapa roku..załamana

Nooo, jednak weszłam Wczoraj odpuściłam, bo przypuszczałam (słusznie) że mi się ciśnienie podniesie. Wypowiadam się przez prywatę, sorki Ilona za OT - Madie, jak zdjęłaś czerwień ze zdjęć? W PS? Ustawiania poziomów czy kolorów pozmieniałaś, czy jeszcze coś innego? Ciekawi mnie to i będę dźwieczna za odpowiedź

A żeby było trochę na temat, to mimo iż od dawna nie komentuję makijaży Ilony, bo może i umie ona skorzystac z krytyki, o czym świadczą jej postępy, to niewątpliwie nie umie przyjąć tej krytyki z klasą, wg mnie oczywiście. A co do makijażu, to tytuł jest jak najbardziej adekwatny - klapa, czy roku to nie wiem, bo jeszcze kilka miesięcy zostało Nie będę się rozpisywać co jak poprawić - nie podoba mi się czerwoność skóry, podkreślone suche skórki, za ciemne usta, nijako pomalowane oczy (nie widzę cieniowania, tylko bury kolor), brak wymodelowania twarzy. Oczywiście wszystko jest do naprawienia - praktyka czyni mistrza. Powodzenia.

A skoro wątek stał się bardziej dywagacjami Ilony na temat aparatu, to możnaby go w sumie przenieść na forum fotograficzne. Dostałabyś tam Ilono rady jak obsługiwać aparat i programy graficzne, bo rady odnośnie makijażu z tego co widzę Cię nie interesują...
__________________
Czarodziejka zawsze działa. Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.

TELEPORT czyli niedzielne zapiski <- Bloguję
YenneferD jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-30, 09:52   #102
madie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 7 108
Dot.: Klapa roku..załamana

Yenn, już Ci prezentuję na fotach. Prosty jeden zabieg
Przesuwam suwaczek w lewo na kanale czerwonym i czerwienie znikają. Oczywiście jeśli ktoś ma czerwony makijaż (cienie) to kolor i z powiek trochę zejdzie, ale wtedy można wygumkować oczy by przywrócić intensywność czerwieni na samych powiekach.

A co do wątku to faktycznie, może na forum fotograficznym ten wątek miałby jakiś sens, ale w sumie kto się będzie przekopywał przez parę stron by dojść do normalnej rozmowy. Może lepiej ten wątek zakończyć (zamknąć) bądź dać mu polecieć w dół a jeśli Ilonę będzie interesowała kwestia fotografowania to może założyć tam nowy wątek.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.JPG (46,3 KB, 41 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.JPG (71,2 KB, 44 załadowań)
madie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-30, 10:09   #103
Cukierniczka
Raczkowanie
 
Avatar Cukierniczka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 61
Cool Dot.: Klapa roku..załamana

Przeczytalam pierwsza strone.
Nawet reszty niechce mi sie czytac.

Klapa roku?
To po co to tutaj wstawiasz?
;/;/;/;/;/;/;/;/;/

nierozumiem.


chociaz moze jednak rozumiem.
chcesz tym pokazac ze umiesz lepiej,
tak aby inne tu dziewczyny Cie pocieszyly,
powiedzialy ze nie jest tak zle,
jest super,
co tam zdjecia, spokojnie dziewczyno mi sie ten makijaz bardzo podoba,
naprawde do twarzy Ci w tych kolorach.

Chcesz tym narzekaniem ukryc to ze makijaz nie jest taki super.
Jest zwykly.
Powiem szczerze ze mi sie nie podoba.

Wymalowalas sie zwyklymi cieniami,
bo pewnie Ci do bluzeczki pasowalo ;|
troszke tuszu i pierwszy lepszy blyszczyk.

Tylko nierozumiem dlaczego to tutaj wrzucasz?
niemozesz poswiacic temu makijazowi trosze wiecej czasu
aby stworzyc cos super.
Bo dalo by sie!

Ale widze ze ty jestes niecierpliwa.
I wolisz wrzucic byle g... i liczyc na łaske.


Litosci !!
Cukierniczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-30, 10:13   #104
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871
Dot.: Klapa roku..załamana

Cytat:
Napisane przez Cukierniczka Pokaż wiadomość

Wymalowalas sie zwyklymi cieniami,
bo pewnie Ci do bluzeczki pasowalo ;|
troszke tuszu i pierwszy lepszy blyszczyk.

Tylko nierozumiem dlaczego to tutaj wrzucasz?
niemozesz poswiacic temu makijazowi trosze wiecej czasu
aby stworzyc cos super.
Bo dalo by sie!

Ale widze ze ty jestes niecierpliwa.
I wolisz wrzucic byle g... i liczyc na łaske.


Litosci !!
Makijaz wcale mi nie mial pasowac do bluzeczki, i robilam go bardzo dlugo,byla kreska linerem czarna i cieniowanie w 2 kolorach fioletu i zlota... zaluje ze tego nie widac i teraz mozna sobie po mnie jechac?
Ja wiem swoje WY swoje,ja widzialam to w lustrze Wy nie.
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-30, 10:23   #105
ryba82
Zakorzenienie
 
Avatar ryba82
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 3 978
Dot.: Klapa roku..załamana

Cytat:
Napisane przez ilo16na Pokaż wiadomość
Makijaz wcale mi nie mial pasowac do bluzeczki, i robilam go bardzo dlugo,byla kreska linerem czarna i cieniowanie w 2 kolorach fioletu i zlota... zaluje ze tego nie widac i teraz mozna sobie po mnie jechac?
Ja wiem swoje WY swoje,ja widzialam to w lustrze Wy nie.
No właśnie, myśmy go w lustrze nie widziały, tylko na tych kiepskich Twoim zdaniem fotkach. Uważasz, że fotki nie oddają makijażu, kolorów itd? Po jakiego wstawiasz je, chcesz żebyśmy sobie wyobraziły, że tam w kącikach było złoto, i w ogóle makijaż w realu był bardzo ładny. Niestety mu tu komentujemy, to co widzimy, wstawiasz - jak sama to określiłaś - chłam - to oceniamy chłamy. Spodziewałaś się, że za ten chłam dostaniesz od nas ochy i achy? A może się w ogóle niczego nie spodziewałaś, bo i tak nie bierzesz naszego zdania pod uwagę. Jednak zamysłem tego forum jest właśnie konstruktywna krytyka, użyta po to, aby po jakimś czasie można było zachwycać się postępami i makijażami wizażanek.

P.S. ja się też monotematyczna zrobiłam, szczególnie w tym wątku.
Idę stąd, bo nie chce mi się pić melisy
ryba82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-30, 10:27   #106
YenneferD
Zakorzenienie
 
Avatar YenneferD
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 7 772
GG do YenneferD
Dot.: Klapa roku..załamana

Cytat:
Napisane przez madie Pokaż wiadomość
Yenn, już Ci prezentuję na fotach. Prosty jeden zabieg
Przesuwam suwaczek w lewo na kanale czerwonym i czerwienie znikają. Oczywiście jeśli ktoś ma czerwony makijaż (cienie) to kolor i z powiek trochę zejdzie, ale wtedy można wygumkować oczy by przywrócić intensywność czerwieni na samych powiekach.

A co do wątku to faktycznie, może na forum fotograficznym ten wątek miałby jakiś sens, ale w sumie kto się będzie przekopywał przez parę stron by dojść do normalnej rozmowy. Może lepiej ten wątek zakończyć (zamknąć) bądź dać mu polecieć w dół a jeśli Ilonę będzie interesowała kwestia fotografowania to może założyć tam nowy wątek.
Dzięki Kochana



I proponuję powstrzymać trochę emocje, zwłaszcza te negatywne - same znacie regulamin, po co mają lecieć punkty karne...
__________________
Czarodziejka zawsze działa. Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.

TELEPORT czyli niedzielne zapiski <- Bloguję
YenneferD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-30, 10:28   #107
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871
Dot.: Klapa roku..załamana

Cytat:
Napisane przez ryba82 Pokaż wiadomość
Jednak zamysłem tego forum jest właśnie konstruktywna krytyka, użyta po to, aby po jakimś czasie można było zachwycać się postępami i makijażami wizażanek.

P.S. ja się też monotematyczna zrobiłam, szczególnie w tym wątku.
Idę stąd, bo nie chce mi się pić melisy
Konstruktywna opinia -tak nazywamy od wczoraj jezdzenie po kims?
Ciekawe

I taka krytyka(ujezdzanie na kims do woli) nie dziala mnie mobilizujace wcale- jest mi przykro i gdy mialam chec dzis tez cos zmalowac to stracilam ta chec po tej krytyce.
I tak czuje ze znow zdjecia nie wyjda to nie bede marnowac czasu(lepiej chociazby posprzatac)
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-30, 10:29   #108
Vampi_z_piekla_rodem
Zakorzenienie
 
Avatar Vampi_z_piekla_rodem
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 177
Dot.: Klapa roku..załamana

A ja znowu muszę popełnić OT.. Bo tak śledzę ten wątek ( burza hormonalna u mnie, siedzę przed kompem i się opycham wszystkim co jest w lodówce) i myślę,że na MM brakuje takiego wątku plotkowego, gdzie byśmy sobie zrzędziły i wymieniały się spostrzeżeniami tak żeby nie robić OT-ów jak ja teraz
__________________

"Give me reason but don't give me choice.
'Cause I'll just make the same mistake again.."
Vampi_z_piekla_rodem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-30, 10:39   #109
madie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 7 108
Dot.: Klapa roku..załamana

Cytat:
Napisane przez Vampi_z_piekla_rodem Pokaż wiadomość
A ja znowu muszę popełnić OT.. Bo tak śledzę ten wątek ( burza hormonalna u mnie, siedzę przed kompem i się opycham wszystkim co jest w lodówce) i myślę,że na MM brakuje takiego wątku plotkowego, gdzie byśmy sobie zrzędziły i wymieniały się spostrzeżeniami tak żeby nie robić OT-ów jak ja teraz
no to są chyba te kluby czy jak tam, tam można chyba gadać o wszystkim do woli

Ilona, z całym szacunkiem, większość dziewczyn starała się normalnie podejść do kolejnego Twojego wątku. Ty jednak nie starasz się zmienić nic w swoim podejściu i przestać narzekać, więc i dziewczynom się ciśnienie podnosi.
Problem w tym że po każdym poście kolejnej komentującej marudzisz ciągle o tym samym i nie umiesz napisać "ok, foty słabe, następnym razem postaram się lepiej" tylko ciągle piszesz " ale to nieprawda że jest brzydki bo widzę przecież go w lusterku" i prowokujesz te osoby do kontynuowania sporów.

Nie dziwię się że zapanował w wątku taki chaos ,bo aż się chce gryść klawiaturę takie irytujące są Twoje odpowiedzi, ciągle o tym samym... ale po co ja to piszę jak Ty znów powiesz "bo mam zły aparat"
madie jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-30, 10:49   #110
gosiaczek6
Zakorzenienie
 
Avatar gosiaczek6
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 15 914
Dot.: Klapa roku..załamana

Ilono kto tu po Tobie jezdzi?? ktos Cie tu wyzywa?
gosiaczek6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-30, 10:57   #111
ryba82
Zakorzenienie
 
Avatar ryba82
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 3 978
Dot.: Klapa roku..załamana

Cytat:
Napisane przez YenneferD Pokaż wiadomość
I proponuję powstrzymać trochę emocje, zwłaszcza te negatywne - same znacie regulamin, po co mają lecieć punkty karne...
cały czas powstrzymuję

Cytat:
Napisane przez ilo16na Pokaż wiadomość
Konstruktywna opinia -tak nazywamy od wczoraj jezdzenie po kims?
Ciekawe

I taka krytyka(ujezdzanie na kims do woli) nie dziala mnie mobilizujace wcale- jest mi przykro i gdy mialam chec dzis tez cos zmalowac to stracilam ta chec po tej krytyce.
I tak czuje ze znow zdjecia nie wyjda to nie bede marnowac czasu(lepiej chociazby posprzatac)
kto po Tobie jeździł? Nie rób z siebie proszę ofiary, fakt, że jako jedyna masz inne spojrzenie wobec spojrzenia reszty wizażanek nie czyni z ciebie ofiary. Raczej zastanów się, dlaczego w tym swoim "upartym spojrzeniu" jesteś osamotniona... Ode mnie dostałaś konstruktywną krytykę, przecież pisałam, co należy zmienić w makijażu. Przy okazji oberwało ci się za marudzenie i zwalanie na aparat od nas, ale każda trzymała emocje na wodzy i starałyśmy się grzecznie Ci wyjaśnić, że biadolenie sensu nie ma. Dokładnie tak, jak ujęła to madie, nie będę powtarzać sensu Jej słów.
Co do wyrazu "chłam", to wybacz, ale to twoje określenie z 1. posta. Grzeczne i liczne zwracanie uwagi na ciebie nie działa, więc ja sobie daruję już.
ryba82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-30, 10:57   #112
madie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 7 108
Dot.: Klapa roku..załamana

Cytat:
Napisane przez gosiaczek6 Pokaż wiadomość
Ilono kto tu po Tobie jezdzi?? ktos Cie tu wyzywa?
najlepiej posprzeczać się w swoim wątku a potem powiedzieć "jeździcie po mnie, tak mi przykro"
To nie pierwszy raz.

Ja już będę pamiętać, nawet zapiszę sobie na czole -dbaj o zdrowie psychiczne, nie wchodź na wątki Ilony.

pozdrawiam wszystkich
madie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-30, 11:07   #113
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871
Dot.: Klapa roku..załamana

Cytat:
Napisane przez ryba82 Pokaż wiadomość
cały czas powstrzymuję



kto po Tobie jeździł?\
Madie,gosiaczek6 i wiele innych

Ja nie mam problemow z makijazem ja mam problem z obsluga aparatu tutaj( w domu sobie radzilam) i co do dobrych zdjec nie dostalam ani jednej rady.
A ze robilam na wzmoceniu kolorow jak w domu to twarz bardziej rozowa i usta.
Twarz byla bezowa na zdjeciach rozowa.
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-30, 11:12   #114
madie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 7 108
Dot.: Klapa roku..załamana

Cytat:
Napisane przez ilo16na Pokaż wiadomość
Madie,gosiaczek6 i wiele innych
Co ja Ci takiego strasznego napisałam ? Siedzimy i tłumaczymy, ja z Pauliną poprawiamy Ci zdjęcia a Ty na ślepo dalej o swoim. NIkt Ci nie dogodzi. Daj spokój.
madie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-30, 11:15   #115
YenneferD
Zakorzenienie
 
Avatar YenneferD
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 7 772
GG do YenneferD
Dot.: Klapa roku..załamana

Cytat:
Napisane przez ilo16na Pokaż wiadomość
Madie,gosiaczek6 i wiele innych

Ja nie mam problemow z makijazem ja mam problem z obsluga aparatu tutaj( w domu sobie radzilam) i co do dobrych zdjec nie dostalam ani jednej rady.
A ze robilam na wzmoceniu kolorow jak w domu to twarz bardziej rozowa i usta.
Twarz byla bezowa na zdjeciach rozowa.
Bo to jest forum, na którym się ocenia MAKIJAŻE. Skoro nie chcesz rad ani opinii nt makijażu to watek jest bezzasadny - nie ma sensu go przenosić, bo jest w nim zbyt duży bałagan - zgłosiłam ten wątek do zamknięcia, żeby skończyły się słowne przepychanki. Jeżeli chcesz rad odnośnie robienia zdjęć, to załóż wątek na forum fotograficznym
__________________
Czarodziejka zawsze działa. Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.

TELEPORT czyli niedzielne zapiski <- Bloguję
YenneferD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-30, 11:21   #116
ryba82
Zakorzenienie
 
Avatar ryba82
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 3 978
Dot.: Klapa roku..załamana

Cytat:
Napisane przez ilo16na Pokaż wiadomość
Madie,gosiaczek6 i wiele innych

Ja nie mam problemow z makijazem ja mam problem z obsluga aparatu tutaj( w domu sobie radzilam) i co do dobrych zdjec nie dostalam ani jednej rady.
A ze robilam na wzmoceniu kolorow jak w domu to twarz bardziej rozowa i usta.
Twarz byla bezowa na zdjeciach rozowa.
Po rady to na fotograficzne trzeba pójść, albo samemu pokombinować - każda ma inny aparat - i inaczej się go obsługuje, wystarczy spojrzeć do instrukcji

Tu jest mm, na rady dobre możesz liczyć w kwestii makijażu.

madie była jedną z najbardziej opanowanych tu wizażanek, do tego pomocnych, zaangażowała się, zdjęła ci czerwień ze zdjęć, a tu taka wdzięczność. Absurd, paranoja. Mam wrażenie, że się nami bawisz Ilono, jakaś prowokacja?
ryba82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-30, 11:25   #117
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871
Dot.: Klapa roku..załamana

Cytat:
Napisane przez ryba82 Pokaż wiadomość
Po rady to na fotograficzne trzeba pójść, albo samemu pokombinować - każda ma inny aparat - i inaczej się go obsługuje, wystarczy spojrzeć do instrukcji

Tu jest mm, na rady dobre możesz liczyć w kwestii makijażu.

madie była jedną z najbardziej opanowanych tu wizażanek, do tego pomocnych, zaangażowała się, zdjęła ci czerwień ze zdjęć, a tu taka wdzięczność. Absurd, paranoja. Mam wrażenie, że się nami bawisz Ilono, jakaś prowokacja?
Instrukcja zostala w domu..daaleko juz to pisalam.
Ale robie zdjecia tak samo jak w domu.

Bawie sie?A co ja mam 5 lat?
Mam wiecej zajec niz tylko MM i wizaz
Po prostu sie staralam nie wyszlo(zdjecia) mi i oczywiscie zostalam pojechana nic nowego
A zdjecia wcale nie robilam na szybko byly robione w godzine 50 zdjec i lepszych niz te co dalam to nie bylo
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-30, 11:28   #118
agnieszka.m.j
Zadomowienie
 
Avatar agnieszka.m.j
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Malmö
Wiadomości: 1 567
Dot.: Klapa roku..załamana

Cytat:
Napisane przez ilo16na Pokaż wiadomość
Instrukcja zostala w domu..daaleko juz to pisalam.
Ale robie zdjecia tak samo jak w domu.

Bawie sie?A co ja mam 5 lat?
Mam wiecej zajec niz tylko MM i wizaz
Po prostu sie staralam nie wyszlo(zdjecia) mi i oczywiscie zostalam pojechana nic nowego
A zdjecia wcale nie robilam na szybko byly robione w godzine 50 zdjec i lepszych niz te co dalam to nie bylo
Jezeli juz jak to ujmujesz zostalas "pojechana" to na pewno nie za zdjecia tylko za swoje zachowanie... zastanow sie nad nim troche
agnieszka.m.j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-30, 11:31   #119
madie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 7 108
Dot.: Klapa roku..załamana

MOje ostatnie słowo.
Napiszę dużymi literami.
Jeśli widzę że zdjęcia wyszły mi do kitu to nie pokazuję ich na MM bo to się mija z celem. Każda z pokazujących zawsze ma jakieś "ale" do swoich fotografii bo aparaty nie są idealne. Wystarczy wspomnieć co wyszło nie tak i wizażanki już się nie czepiają. A Ty wstawiasz foty i chcesz pisemnie wytłumaczyc jak wyglądał. BEZ SENSU.

Yennefer, jakie Ty fora moderujesz? Może chcesz MM? Pomadka chyba na urlopie i nie mamy opiekuna a Ty tu się udzielasz i bywasz często przynajmniej.
madie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-30, 11:35   #120
paulina150528
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: z paru zakamarków świata;)
Wiadomości: 3 181
GG do paulina150528
Dot.: Klapa roku..załamana

nie zauważyłam,żeby ktokolwiek Cie w jakiś sposób obaraził.Jakiś Twój wymysł z tym ubliżaniem.To,że większośc dziewczyn napisały coś na temat Twojego podejścia i zachowania to musi coś w tym byc i może warto się nad tym zastanowic.Ja cały czas czytam na swoich wątkach jakie dziewczyny mają do mnie zastrzeżenia ale się przez to nie obrażam i jestem im za to bardzo wdzięczna.Wedlug mnie po to jest własnie MM.Masz problem z aparatem i jesteś u siostry z tego co pamiętam(czytałam Twojwe poprzednie wątki)w stolicy.Dobra to ja mam propozycji i jestem ciekawa twojej reakcji na nią.Tak się sklada,że ja też jestem z okolic Warszawy.Moja propozycja Ty robisz makijaż a ja zrobire Ci zdjęcia moim aparatem.Ciekawa jestem co Ty na to.Czy przemilczysz czy znajdziesz kolejne ale.
__________________
Kto Ty jesteś?
-Polak stary
Jaki znak Twój?
-Moher szary


Wierna fanka Niedzwiedzia,uzależniona od serdelixa


Jeśli mój opis Cie obraził w ramach protestu zdejmij stanik
paulina150528 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Galeria makijażu - moje makijaże


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:20.