environ - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-01-19, 18:24   #1
tabaza
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 9

environ


Czy ktoras z Was uzywala kosmetykow firmy Environ? Ciekawa jestem Waszych opinii
Tabaza
tabaza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-22, 12:32   #2
Basiek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 19
Re: environ

Ja używam kosmetyków Environ już nie cały rok, mam cerę mieszaną, moim podstawowym problemem są zaskórniaki na czole. Używam oleju do zmywania twarzy o nazwie SEBUTROL, który bardzo fajnie wymywa zaskórniaki i ogranicza ich powstawanie, likwiduje również prosaki. Do tego stosuje krem-żel SEBUGEL A rano i wieczorem, na zmianę z innym kremem Environu RADICAL DIFERENC (czy coś takiego, nigdy nie mogę zapamiętać nazwy)on ma taki pomarańczowy kolor. Te kosmetyki są bardzo dobre pod warunkiem że stosuje się je długo i sytematycznie -na pewno nie ma od razu rezultatów. Mają one też niezbyt przyjemny zapach, no ale dla poprawienia stanu skóry zrobię wszystko (no prawie). Zastosowałam sobie również zabieg złuszczania skóry (min. 6 zabiegów co dwa tygodnie). Skóra twarzy się bardzo ładnie się oczyściła, ale trzeba uporać się z tym drobnym złuszczaniem naskórka. Kosmetyki Environu maja jednak małą wadę - nie są tanie. Ogólnie jestem bardzo zadowolona z tych kosmetyków
Sylwia napisał(a):
> Czy ktoras z Was uzywala kosmetykow firmy Environ? Ciekawa jestem Waszych opinii
> Tabaza
Basiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-09, 13:46   #3
kotekq
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 35
Dot.: environ

zgodzę się że nie są tanie, ja z tych kosmetyków to lubię tonik sebutrol jak go stosuje to nie mam żadnych krostek, zaskórników itp, nawet przed miesiączką mam bardzo ładną skórę o dziwo ( bo zazwyczaj mnie wysypywało na buzi i na dekolcie), do tego krem AVST 2 na codzień - cera jest fajna, taka świeża. nawet zauważyłam ze blizny po ospie które mam na twarzy w dwóch miejscach zaczynają na brzegach zmieniać kolor (zamiast białych, to bardziej w kolorze skóry). w sumie jestem zadowolona, gdyby nie te ceny: tonik to na około 3,4 miesiące starcza a taki krem jak codzinnie go uzywam 2 razy dziennie to tez podobnie. daltego zeby teraz zaoszczedzis trochę to stosuje krem tylko rano a na wieczór to znacznie tańszy
kotekq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-20, 14:03   #4
kotekq
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 35
Dot.: environ

a czy ktoś próbował lotionu nawilżającego avst?
kotekq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-18, 12:30   #5
kasienkam86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 11
Dot.: environ

Cytat:
Napisane przez kotekq Pokaż wiadomość
a czy ktoś próbował lotionu nawilżającego avst?
Ja używałam lotionu i kremów z serii avst

Lotion jest kwasem mlekowym i mocznikiem, więc bardzo dobrze nawilża i zmiękcza skórę- nie można stosować na uszkodzony naskórek. Konsystencja lekko klejąca, więc oczywiście do stosowania na noc.
Efekt? Znakomite nawilżenie.

Pod makijaż najlepiej nadaje się krem z serii avst.
kasienkam86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-07-18 13:30:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:14.