Półfinał Mam talent III -Kamil Bednarek - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-11-28, 17:39   #301
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Półfinał Mam talent III -Kamil Bednarek

Cytat:
Napisane przez Ania_92 Pokaż wiadomość
Nawet gdyby połowa tych głosujących na stronie wysłała smsy to i tak przewagę miał Kamil. Nikt mnie nie przekona żadnymi argumentami, że to głosowanie było uczciwe..
Odniosłam wrażenie, że Kamil w finale wystąpił bo sobie po prostu wystąpił, nie był przejęty jakoś specjalnie tym finałem, tak jakby od samego początku wiedział, że nie wygra i sobie "olał" (w sensie nie dał wszystkiego z siebie) finał .. Na castingu i w pól finale całkowicie inaczej się zachowywał i o wiele lepiej śpiewał.
Zachowanie prowadzących w stosunku do niego było okropne. Piotrkowi dali dojść do słowa, a jemu nie, on coś do nich mówił a oni głowy odwrócili. porażka.
Wg mnie lepsza taka postawa niż postawa tej małej jak już od 1 odcinka mówiła na co wyda kasę...
A on czy by wygrał czy nie to i tak karierę swoją już zaczął i robi to co lubi, a to się liczy
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-28, 17:51   #302
Ania_92
Raczkowanie
 
Avatar Ania_92
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 401
Dot.: Półfinał Mam talent III -Kamil Bednarek

Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Pokaż wiadomość
Wg mnie lepsza taka postawa niż postawa tej małej jak już od 1 odcinka mówiła na co wyda kasę...
A on czy by wygrał czy nie to i tak karierę swoją już zaczął i robi to co lubi, a to się liczy
Według mnie też. Chodziło mi o to, że od początku odcinka było wiadome co się święci..
No cóż .. Kamil i tak już jest bardzo sławny i nikt mu tej sławy nie zabierze.
A ta dziewczynka(Magda?) wyda pieniądze na dom i tyle z jej "kariery" .. słuch o niej zaginie..
__________________
" Żyj tak, by zmienić swoją pierwszą porażkę w ostateczne zwycięstwo ! "
Ania_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-28, 17:55   #303
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Półfinał Mam talent III -Kamil Bednarek

Cytat:
Napisane przez Ania_92 Pokaż wiadomość
Według mnie też. Chodziło mi o to, że od początku odcinka było wiadome co się święci..
No cóż .. Kamil i tak już jest bardzo sławny i nikt mu tej sławy nie zabierze.
A ta dziewczynka(Magda?) wyda pieniądze na dom i tyle z jej "kariery" .. słuch o niej zaginie..
a przede wszystkim parę lat i głos jej się zmieni ale taka jest polska telewizja niestety
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-28, 17:56   #304
divinely
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 148
Dot.: Półfinał Mam talent III -Kamil Bednarek

Cytat:
Napisane przez Ania_92 Pokaż wiadomość
A ta dziewczynka(Magda?) wyda pieniądze na dom i tyle z jej "kariery" .. słuch o niej zaginie..
Ona w DDTvn mówiła, że chce nagrać płytę -,- Ciekawe o czym napisze. Osobiście nie podoba mi się jej głos. Jest taki zachrypnięty i nie pasuje do 11-latki. Chociaż Chylińskiej głos za czasów O.N.A podobał mi się
divinely jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-28, 17:57   #305
Ashaai
Zakorzenienie
 
Avatar Ashaai
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 036
Dot.: Półfinał Mam talent III -Kamil Bednarek

Ah dziewczyny wczoraj myślałam że wyrzucę TV przez okno !
Byłam taka zła że Kamil nie wygrał, a już tym bardziej zła że wygrała ta Madzia. Faktem jest że bardzo nie cierpię jak takie małe dziewczynki robią się na stare, wyglądem, zachowanie repertuarem Podobnie było z Klaudią Kulawik w I edycji ( swoja drogą gdzie ona zniknęł hmm?)...

Poza tym... HALO ludzie ! My nie wysyłamy esów po to by uszczęśliwić kogoś 300 tyś zł ale po to by wybrać największy talent. Talent to nie tylko mocny głos ( swoja drugą słyszałam u Madzi parę fałszów) ale także umiejętność zaprezentowania go na tyle atrakcyjny sposób aby zaciekawić ludzi. A sama ilość wejść na jego stronę jest już dowodem na to że to Kamil poruszył tłumy. Choć przyznaję że ten występ Kamila podobał mi się najmniej, to wybieramy talent całej tej edycji wiec bierzemy pod uwagę całą działalność w tym programie czyli również wcześniejsze występy- które Kamil miał fantastyczne.

Madzi mimo wszystko gratuluję ale nie wróże jej kariery, takich dziewczynek było w Polsce na pęczki i jakoś żadna zbyt wiele nie osiągnęła, za 3 tyg nikt nie będzie nawet pamiętał jej imienia.

Kamil wygrał tym programem najwięcej, ale to nie jest tłumaczenie dla tego co się wydarzyło. Jeśli już nie Kamil to wolałabym aby wygrał Piotrek Lisiecki który mimo braku nadzwyczajnej oryginalności był serio niezły.

A o zachowaniu pana Prokopa i pana Hołowni nie wspomnę. Prokopa zawsze bardzo lubiłam, ale po tym co zrobił wczoraj jest dla mnie skreślony, nie tylko jako prowadzący ale także jako kulturalny człowiek
Od dziś programu więcej nie oglądam...
__________________
Pani inżynier
[*] B. "Psia dusza większa jest od psa i kiedy się uśmiechasz do niej, ona się huśta na ogonie"...
Ashaai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-28, 18:08   #306
Ania_92
Raczkowanie
 
Avatar Ania_92
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 401
Dot.: Półfinał Mam talent III -Kamil Bednarek

Cytat:
Napisane przez Ashaai Pokaż wiadomość
Ah dziewczyny wczoraj myślałam że wyrzucę TV przez okno !
Byłam taka zła że Kamil nie wygrał, a już tym bardziej zła że wygrała ta Madzia. Faktem jest że bardzo nie cierpię jak takie małe dziewczynki robią się na stare, wyglądem, zachowanie repertuarem Podobnie było z Klaudią Kulawik w I edycji ( swoja drogą gdzie ona zniknęł hmm?)...

Poza tym... HALO ludzie ! My nie wysyłamy esów po to by uszczęśliwić kogoś 300 tyś zł ale po to by wybrać największy talent. Talent to nie tylko mocny głos ( swoja drugą słyszałam u Madzi parę fałszów) ale także umiejętność zaprezentowania go na tyle atrakcyjny sposób aby zaciekawić ludzi. A sama ilość wejść na jego stronę jest już dowodem na to że to Kamil poruszył tłumy. Choć przyznaję że ten występ Kamila podobał mi się najmniej, to wybieramy talent całej tej edycji wiec bierzemy pod uwagę całą działalność w tym programie czyli również wcześniejsze występy- które Kamil miał fantastyczne.

Madzi mimo wszystko gratuluję ale nie wróże jej kariery, takich dziewczynek było w Polsce na pęczki i jakoś żadna zbyt wiele nie osiągnęła, za 3 tyg nikt nie będzie nawet pamiętał jej imienia.

Kamil wygrał tym programem najwięcej, ale to nie jest tłumaczenie dla tego co się wydarzyło. Jeśli już nie Kamil to wolałabym aby wygrał Piotrek Lisiecki który mimo braku nadzwyczajnej oryginalności był serio niezły.

A o zachowaniu pana Prokopa i pana Hołowni nie wspomnę. Prokopa zawsze bardzo lubiłam, ale po tym co zrobił wczoraj jest dla mnie skreślony, nie tylko jako prowadzący ale także jako kulturalny człowiek
Od dziś programu więcej nie oglądam...
Amen.
__________________
" Żyj tak, by zmienić swoją pierwszą porażkę w ostateczne zwycięstwo ! "
Ania_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-28, 18:18   #307
meowme
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 54
Dot.: Półfinał Mam talent III -Kamil Bednarek

Cytat:
Napisane przez Ania_92 Pokaż wiadomość
Amen.
Amen. [2]


Pomijając już fakt, że niektóre fanki wysyłały po kilka, bądź kilkanaście smsów.
__________________
Twoje oczy zielone są
jak wejścia do tych snów,
których nigdy nie pojmę,
a których się boję, gdy nie przyjdą znów.


I Ty - zasłaniasz mi szalony świat,
wyrywasz sny.
I ja - dla Ciebie gra moja muzyka i trwa.

Moja dziewczyno malowana reggae,
moja dziewczyno utkana ze ska.
meowme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-28, 18:31   #308
foxy123
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5 650
Dot.: Półfinał Mam talent III -Kamil Bednarek

A co Prokop zrobil? Nie ogladalam ani live ani powtorki ;/
__________________
15.10.2010-
foxy123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-28, 18:42   #309
Ashaai
Zakorzenienie
 
Avatar Ashaai
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 036
Dot.: Półfinał Mam talent III -Kamil Bednarek

Cytat:
Napisane przez foxy123 Pokaż wiadomość
A co Prokop zrobil? Nie ogladalam ani live ani powtorki ;/
Nie tylko Prokop ale Hołownia również, tyle że po prostu byłam zwolenniczką pana Prokopa i dlatego tak się zawiodłam. Gdy ogłoszono że na pewno nie wygra Piotrek Lisiecki pogratulowali mu, powiedzieli coś miłego dali się wypowiedzieć. Gdy ogłoszone że wygrała Madzia oboje zaczęli się do niej tulić, odwrócili plecami do Kamila, nikt już nawet nie wspomniał o nim, nie pogratulował mu, nie podał ręki, nie dał szansy wypowiedzieć się. Kamil coś powiedział do p.Prokopa a ten go wyraźnie zignorował i dalej gratulowali i słodzili dziewczynce. Kamil przytulił Madzie i niezauważony zszedł ze sceny...
__________________
Pani inżynier
[*] B. "Psia dusza większa jest od psa i kiedy się uśmiechasz do niej, ona się huśta na ogonie"...

Edytowane przez Ashaai
Czas edycji: 2010-11-28 o 18:43
Ashaai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-28, 18:47   #310
agravvka
Zadomowienie
 
Avatar agravvka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 117
Dot.: Półfinał Mam talent III -Kamil Bednarek

Cytat:
Napisane przez Ania_92 Pokaż wiadomość
Nawet gdyby połowa tych głosujących na stronie wysłała smsy to i tak przewagę miał Kamil. Nikt mnie nie przekona żadnymi argumentami, że to głosowanie było uczciwe..
Odniosłam wrażenie, że Kamil w finale wystąpił bo sobie po prostu wystąpił, nie był przejęty jakoś specjalnie tym finałem, tak jakby od samego początku wiedział, że nie wygra i sobie "olał" (w sensie nie dał wszystkiego z siebie) finał .. Na castingu i w pól finale całkowicie inaczej się zachowywał i o wiele lepiej śpiewał.
Zachowanie prowadzących w stosunku do niego było okropne. Piotrkowi dali dojść do słowa, a jemu nie, on coś do nich mówił a oni głowy odwrócili. porażka.
Niestety masz 100 % rację !!! Na szczęście TALENTU KTÓRY MA KAMIL nikt mu nie zabierze ! Nawet cholerne TVN !
__________________


" Lubię, gdy na mnie patrzysz i udajesz, że tego nie robisz."


Edytowane przez agravvka
Czas edycji: 2010-11-28 o 18:49
agravvka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-28, 18:47   #311
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Półfinał Mam talent III -Kamil Bednarek

Cytat:
Napisane przez Ashaai Pokaż wiadomość
Nie tylko Prokop ale Hołownia również, tyle że po prostu byłam zwolenniczką pana Prokopa i dlatego tak się zawiodłam. Gdy ogłoszono że na pewno nie wygra Piotrek Lisiecki pogratulowali mu, powiedzieli coś miłego dali się wypowiedzieć. Gdy ogłoszone że wygrała Madzia oboje zaczęli się do niej tulić, odwrócili plecami do Kamila, nikt już nawet nie wspomniał o nim, nie pogratulował mu, nie podał ręki, nie dał szansy wypowiedzieć się. Kamil coś powiedział do p.Prokopa a ten go wyraźnie zignorował i dalej gratulowali i słodzili dziewczynce. Kamil przytulił Madzie i niezauważony zszedł ze sceny...
Kurcze macie jakiś filmik z tym momentem? Bo oglądałam i live i powtórkę i nie zwróciłam uwagi
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-28, 18:53   #312
Ashaai
Zakorzenienie
 
Avatar Ashaai
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 036
Dot.: Półfinał Mam talent III -Kamil Bednarek

Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Pokaż wiadomość
Kurcze macie jakiś filmik z tym momentem? Bo oglądałam i live i powtórkę i nie zwróciłam uwagi
http://mamtalent.plejada.pl/108,1894....html#autoplay proszę bardzo
__________________
Pani inżynier
[*] B. "Psia dusza większa jest od psa i kiedy się uśmiechasz do niej, ona się huśta na ogonie"...
Ashaai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-28, 18:56   #313
aanettee
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 420
Dot.: Półfinał Mam talent III -Kamil Bednarek

dziewczyny, te smsy naprawdę nie dochodziły, kasę zbijało do końca w plusie, nawet potwierdzenia nie było. jak znajomi wysyłali na kamila sms to przychodziło coś w stylu, że nie ma takiego nr czy coś (a kasy na koncie później brak).
i dalej uważacie że to nie było ustawione ?

w życiu nie widziałam takiej miny Kamila... wyglądał jakby przed finałem dowiedział się, że na bank nie wygra, bo coś tam coś tamm...

na dzisiaj już był ustawiony występ zwyciężcy w jakiejś filharmonii... sorry ale Kamil i filhaarmonia ? ta mała się właśnie nadawała.
nie wiem co o tym myśleć, pewnie z czasem poruszą sprawę z plusem i smsami.
__________________


I love electro house!<3
aanettee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-28, 19:10   #314
meowme
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 54
Dot.: Półfinał Mam talent III -Kamil Bednarek

aanettee, też mam taką nadzieję, choć ja dostałam smsa zwrotnego.
Co na to reszta znajomych, kontaktował się z nimi Bednarsky?

Z tego, co wiem, jutro chłopcy będą w DDT. ;>
__________________
Twoje oczy zielone są
jak wejścia do tych snów,
których nigdy nie pojmę,
a których się boję, gdy nie przyjdą znów.


I Ty - zasłaniasz mi szalony świat,
wyrywasz sny.
I ja - dla Ciebie gra moja muzyka i trwa.

Moja dziewczyno malowana reggae,
moja dziewczyno utkana ze ska.
meowme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-28, 19:14   #315
wyszukiwarka
Zadomowienie
 
Avatar wyszukiwarka
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 644
Dot.: Półfinał Mam talent III -Kamil Bednarek

no wlasnie... bardzo mnie zdziwilo kamila zachowanie. Mial za przeproszeniem na wszystko wylane. I nie moge zapomniec o tym zignorowaniu przez prokopa. Tez bardzo go lubilam-do dzisiejszej powtorki MT. No zlewka totalna...
__________________
Filologia germańska-Wir beginnen ...
wyszukiwarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-28, 19:15   #316
aanettee
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 420
Dot.: Półfinał Mam talent III -Kamil Bednarek

nic narazie nie wiadomo.
jutro w tv o jak fajnie, jutro mam zajęcia, więc nie zobaczę ;/
__________________


I love electro house!<3
aanettee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-28, 19:17   #317
wyszukiwarka
Zadomowienie
 
Avatar wyszukiwarka
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 644
Dot.: Półfinał Mam talent III -Kamil Bednarek

A, mam do was prosbe kochane czy bedzie jutro ktoras z was ogladac ddt? Jesli tak to czy moglybyscie zdac w watku relacje?
__________________
Filologia germańska-Wir beginnen ...
wyszukiwarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-28, 19:17   #318
Gofrzyca
Zakorzenienie
 
Avatar Gofrzyca
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 19 756
Dot.: Półfinał Mam talent III -Kamil Bednarek

no nie mów???
mam nadzieję, ze jakoś tak pod koniec, to może się zdążę obudzić
__________________
Padał deszcz tak jak dziś, miałaś uchylone drzwi.
Stałem w nich niczym pies,
w zębach niosąc bukiet ściem.
Zatrzasnęłaś je na klucz, wystawiłaś mnie na bruk.
Choć rację masz, że nie znasz mnie,
jak mogłaś tak dać wkręcić się.
Gofrzyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-28, 19:18   #319
meowme
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 54
Dot.: Półfinał Mam talent III -Kamil Bednarek

a ja szkołę, więc od razu jak wróce poszukam powtórki ;>
__________________
Twoje oczy zielone są
jak wejścia do tych snów,
których nigdy nie pojmę,
a których się boję, gdy nie przyjdą znów.


I Ty - zasłaniasz mi szalony świat,
wyrywasz sny.
I ja - dla Ciebie gra moja muzyka i trwa.

Moja dziewczyno malowana reggae,
moja dziewczyno utkana ze ska.
meowme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-28, 19:23   #320
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Półfinał Mam talent III -Kamil Bednarek

Ja uczelnie mam dopiero na popołudniu więc na pewno będę oglądać
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-28, 19:33   #321
elmoska
Zakorzenienie
 
Avatar elmoska
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 413
GG do elmoska Wyślij wiadomość przez MSN do elmoska
Dot.: Półfinał Mam talent III -Kamil Bednarek

Nie wiem czy był podawany tu ten link odnosnie tych sms z plusa http://niebezpiecznik.pl/post/mam-ta...ny-glosujacym/
Mimo iż Kamil nie wygrał to i tak się ogromnie cieszę bo to własnie dzięki MT mogłam o nim usłyszec, nacieszyc ucho pięknym brzmieniem Jego glosu. Płyta zespołu SGM juz powiększyla moja kolekcje
Powiem tyle znalazł się w odpowiednim czasie we własciwym miejscu.
Życzę mu samych sukcesów
edit. przekopałam sie przez watek i widze ze link byl podawany
__________________

BBL
5/28

AC MILAN CAMPIONI D`ITALIA



Edytowane przez elmoska
Czas edycji: 2010-11-28 o 19:39 Powód: dopisek
elmoska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-28, 20:14   #322
foxy123
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5 650
Dot.: Półfinał Mam talent III -Kamil Bednarek

Cytat znaleziony na necie :

Kamil zobaczył wyniki bo Hołownia nimi wymachiwał na prawo i lewo. Zobaczył, że ma 51% a ta mała 15% i się zdziwił - Tak słyszałam.

Moze i tak wlasnie bylo.
Musze obejrzec ten odcinek.
__________________
15.10.2010-
foxy123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-28, 20:20   #323
Sunny Tiger
Wtajemniczenie
 
Avatar Sunny Tiger
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 813
Dot.: Półfinał Mam talent III -Kamil Bednarek

Cytat:
Napisane przez Ashaai Pokaż wiadomość
Nie tylko Prokop ale Hołownia również, tyle że po prostu byłam zwolenniczką pana Prokopa i dlatego tak się zawiodłam. Gdy ogłoszono że na pewno nie wygra Piotrek Lisiecki pogratulowali mu, powiedzieli coś miłego dali się wypowiedzieć. Gdy ogłoszone że wygrała Madzia oboje zaczęli się do niej tulić, odwrócili plecami do Kamila, nikt już nawet nie wspomniał o nim, nie pogratulował mu, nie podał ręki, nie dał szansy wypowiedzieć się. Kamil coś powiedział do p.Prokopa a ten go wyraźnie zignorował i dalej gratulowali i słodzili dziewczynce. Kamil przytulił Madzie i niezauważony zszedł ze sceny...
Obejrzałam dziś powtórkę, bo wczoraj byłam tak wkurzona, że mi to umknęło... Faktycznie, Kamil najwyraźniej chciał coś powiedzieć, a Prokop tylko kręcił głową, że nic z tego

Cytat:
Napisane przez aanettee Pokaż wiadomość
dziewczyny, te smsy naprawdę nie dochodziły, kasę zbijało do końca w plusie, nawet potwierdzenia nie było. jak znajomi wysyłali na kamila sms to przychodziło coś w stylu, że nie ma takiego nr czy coś (a kasy na koncie później brak).
i dalej uważacie że to nie było ustawione ?

w życiu nie widziałam takiej miny Kamila... wyglądał jakby przed finałem dowiedział się, że na bank nie wygra, bo coś tam coś tamm...

na dzisiaj już był ustawiony występ zwyciężcy w jakiejś filharmonii... sorry ale Kamil i filhaarmonia ? ta mała się właśnie nadawała.
nie wiem co o tym myśleć, pewnie z czasem poruszą sprawę z plusem i smsami.
aanettee napisz proszę, jak już się dowiesz czegoś konkretnego, bo prawdopodobnie jesteś jedyną osobą, która może powiedzieć coś wiarygodnego na temat tej dziwnej sytuacji...
__________________
Sunny Tiger jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-28, 20:22   #324
nurtia
Raczkowanie
 
Avatar nurtia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 204
Dot.: Półfinał Mam talent III -Kamil Bednarek

Cytat:
Kamil zobaczył wyniki bo Hołownia nimi wymachiwał na prawo i lewo. Zobaczył, że ma 51% a ta mała 15% i się zdziwił - Tak słyszałam.
Tylko,że Kamil był już zrezygnowany od początku . Gdyby było tak jak napisane jest powyżej,to zdziwiłby się dopiero po ogłoszeniu wyników, a cały czas był na nie.
__________________
25.07.2011
nurtia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-28, 20:25   #325
Ania_92
Raczkowanie
 
Avatar Ania_92
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 401
Dot.: Półfinał Mam talent III -Kamil Bednarek

Cytat:
Napisane przez nurtia Pokaż wiadomość
Tylko,że Kamil był już zrezygnowany od początku . Gdyby było tak jak napisane jest powyżej,to zdziwiłby się dopiero po ogłoszeniu wyników, a cały czas był na nie.
No wlaśnie .. tu od początku finału musiało być coś nie tak ..
__________________
" Żyj tak, by zmienić swoją pierwszą porażkę w ostateczne zwycięstwo ! "
Ania_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-28, 20:26   #326
foxy123
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5 650
Dot.: Półfinał Mam talent III -Kamil Bednarek

Cytat:
Napisane przez nurtia Pokaż wiadomość
Tylko,że Kamil był już zrezygnowany od początku . Gdyby było tak jak napisane jest powyżej,to zdziwiłby się dopiero po ogłoszeniu wyników, a cały czas był na nie.

Ahaa..nie ogladalam,wiec nie wiem..ale juz sie biore za ten odcinek
__________________
15.10.2010-
foxy123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-28, 20:28   #327
Hortencja
Zadomowienie
 
Avatar Hortencja
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1 692
Dot.: Półfinał Mam talent III -Kamil Bednarek

Wyniki raczej zostały prowadzącym podane "na ucho", wątpię, żeby Hołownia miał je na kartce.
Ja gdzieś wyczytałam, że Kamil nie zgodził się na wyłączność względem stacji TVN (co jest wymagane od zwycięzcy) i może w tym to było powodem tego zaskakującego werdyktu?
__________________

2 more months...
Hortencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-28, 20:31   #328
tiramisu_
Wtajemniczenie
 
Avatar tiramisu_
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 702
Dot.: Półfinał Mam talent III -Kamil Bednarek

Cytat:
Napisane przez Ania_92 Pokaż wiadomość
Nawet gdyby połowa tych głosujących na stronie wysłała smsy to i tak przewagę miał Kamil. Nikt mnie nie przekona żadnymi argumentami, że to głosowanie było uczciwe..
Widać, że dalej nie rozumiesz i o statystyce chyba pojęcia nie masz Chyba, że obliczyłaś ile osób głosowało w internecie a ile wysłało smsy, czy może tak sobie wymyśliłaś teorię i już
Cytat:
Napisane przez Ania_92 Pokaż wiadomość
Odniosłam wrażenie, że Kamil w finale wystąpił bo sobie po prostu wystąpił, nie był przejęty jakoś specjalnie tym finałem, tak jakby od samego początku wiedział, że nie wygra i sobie "olał" (w sensie nie dał wszystkiego z siebie) finał .. Na castingu i w pól finale całkowicie inaczej się zachowywał i o wiele lepiej śpiewał.
Może po prostu mu nie wyszło i nie jest taki idealny.. Wg mnie jest do kitu.

Edytowane przez tiramisu_
Czas edycji: 2010-11-28 o 20:33
tiramisu_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-28, 20:33   #329
201608251020
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 15 304
Dot.: Półfinał Mam talent III -Kamil Bednarek

O ku.wa ! Wczoraj przełożyłam zaraz jak wrzasnęli jej nazwisko i umknęło mi to!!!!!!!!!!!


Faktycznie coś tu śmierdzi
201608251020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-28, 20:36   #330
divinely
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 148
Dot.: Półfinał Mam talent III -Kamil Bednarek

Cytat:
Napisane przez aanettee Pokaż wiadomość
jutro w tv o jak fajnie, jutro mam zajęcia, więc nie zobaczę ;/
Pewnie na stronie DDTvn będą fragmenty z gośćmi Powtórki na 100% będą jutro po programie lub pojutrze
divinely jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:03.