Obsesje związane z ciążą. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-08-09, 11:31   #1
Akane
Zakorzenienie
 
Avatar Akane
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3 861

Obsesje związane z ciążą.


Wiem, że bardziej odpowiednim miejscem dla tego typu wątków byłoby forum "Mama z klasą", ale z tego co zauważyłam, to ruch tam jest mały, a aktywność w tego typu wątkach jeszcze mniejsza.
Dlatego zwracam się do Was - czy też miewacie takie obsesje dotyczące zajścia w ciążę? Ja ostatnio biję własne rekordy Kochałam się bez zabezpieczenia w piąty dzień cyklu (jeden z najbezpieczniejszych z możliwych), a i tak zaczynam panikować. Niech mnie któraś porządnie walnie w łeb, bo zaczynają mi te obsesje utrudniać życie w stopniu totalnym. A może Wy też tak macie?
Akane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-09, 11:39   #2
Kasiek1987
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiek1987
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Knurów (Śląsk)
Wiadomości: 5 157
Dot.: Obsesje związane z ciążą.

U mnie to wygląda jeszcze gorzej, bo biorę tabletki anty. Niby im ufam, ale kiedy kończę każde kolejne opakowanie, to panikuję, że jestem w ciąży i nie dostanę "okresu" - i to jest błędne koło, bo zdenerwowanie jeszcze bardziej go opóźnia, a jak się spóźnia to ja wychodzę z siebie i tak dalej...
Kasiek1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-09, 11:48   #3
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Obsesje związane z ciążą.

uf dzieki Bogu ,nie tylko ja ostatnio mam fiola na tym punkcie

od roku nie biore pigulek ,uzywamy gumek ale non stop widze kobiety w ciązy,w tym roku 9 moich blizszych lub dalszych znajomych urodzilo lub urodzi dzieci.
obsesji dostaje w kazdym sklepie trafima na ciężarne,male dzieci lub jakies sygnaly dotycxzace ciazy.

fakt ,jakies 4 lata temu powiedzialm ze 2 dziecko trzeba by urodzic do 30 a to juz za 3 lata!!

dostaje obsesji ,licze po 5 razy kiedy powinnam dostac okres ,kiedy sie kochalismy grrr,niby nic sie nie wydarzylo ale dostaje obsesji

pozdrawiam wszytskie stuknięte
paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-09, 11:54   #4
Akane
Zakorzenienie
 
Avatar Akane
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3 861
Dot.: Obsesje związane z ciążą.

Trochę mi ulżyło Ale z drugiej strony piszecie o zabezpieczniach, a ja to ostatnio pierwszy raz w życiu zrobiłam bez żadnego. Niby piętnaście razy wyliczyłam sobie, że i tak w piątym dniu cyklu nic złego stać się nie może, ale panikuję dalej. Jak myślicie? Mam prawo się bać? Tak obiektywnie... Bo mnie na obiektywizm w tym temacie nie stać
Akane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-09, 12:02   #5
Kasiulka22
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiulka22
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: U Pana Boga za piecem... :)
Wiadomości: 17 816
Talking Dot.: Obsesje związane z ciążą.

Ja dziś dostałam okres (chwała Ci za To Boże!!!) po 40 dniach oczekiwania i znalezienia u siebie wszystkich mozliwych objawów ciążowych. Dodam, że okresy mam bardzo regularne co 30-32 dni, teraz myślałam że umrę ze strachu. Pozdrawiam Was Kobietki kochane ogarnięte ciążową obsesją
Kasiulka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-09, 13:00   #6
Kasiek1987
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiek1987
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Knurów (Śląsk)
Wiadomości: 5 157
Dot.: Obsesje związane z ciążą.

Cytat:
Napisane przez Akane
Trochę mi ulżyło Ale z drugiej strony piszecie o zabezpieczniach, a ja to ostatnio pierwszy raz w życiu zrobiłam bez żadnego. Niby piętnaście razy wyliczyłam sobie, że i tak w piątym dniu cyklu nic złego stać się nie może, ale panikuję dalej. Jak myślicie? Mam prawo się bać? Tak obiektywnie... Bo mnie na obiektywizm w tym temacie nie stać
Akane - racjonalnie myśląc nie masz się czego bać, bo to faktycznie bezpieczny okres. Ja jednak nie ufam swojemu organizmowi na tyle, żeby opierać się tylko na takiej metodzie anty, ponieważ wystarczy byle przeziębienie, stres czy zmiana pogody i wszystko może się poprzestawiać :-/
Kasiek1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-09, 13:10   #7
Akane
Zakorzenienie
 
Avatar Akane
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3 861
Dot.: Obsesje związane z ciążą.

Cytat:
Napisane przez Kasiek1987
Akane - racjonalnie myśląc nie masz się czego bać, bo to faktycznie bezpieczny okres. Ja jednak nie ufam swojemu organizmowi na tyle, żeby opierać się tylko na takiej metodzie anty, ponieważ wystarczy byle przeziębienie, stres czy zmiana pogody i wszystko może się poprzestawiać :-/
U mnie też bywa różnie, ale maksymalnie krótki cykl zdarzył mi się raz i trwał 26 dni. Przeciętnie mam 29-31. Policzyłam sobie, że nawet jeśli i teraz organizm by mi zgłupiał i zafundował 26-dniowy cykl, to dni płodne zaczną się mniej więcej 8 dnia. Piąty wydał mi się więc wyjątkowo pewny. A teraz się oczywiście boję :/
Akane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-08-09, 14:04   #8
Evka
Wtajemniczenie
 
Avatar Evka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 456
Dot.: Obsesje związane z ciążą.

Kobiety jestem z Wami....Niby to niemozliwe bo bylam zaraz po okresie i 1098732 innych powodow ale juz 5 dni temu powinnam miesiaczkowac i nic Do tego wszedzie widze kobiety w ciazy, rano mnie mdlilo i wszystko jeszcze bardziej poteguje moje obawy i psychoze

Zadne zabezpieczenie nie daje 100% pewnosci a ja zawsze sobie ubzduram ze to ja jestem ten ułamek wyjatku

Choc z 2 strony to nie dramat, mam 23lata i kocham mojego faceta...ale jeszcze nie teraz !
Evka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-09, 14:31   #9
Anisia25
Zakorzenienie
 
Avatar Anisia25
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Gliwice :)
Wiadomości: 48 128
GG do Anisia25
Dot.: Obsesje związane z ciążą.

A ja bym chciala byc w ciazy, ale znam za autopsji ze tak latwo sie w ciaze nie zachodzi, przyklad moja siostra - pracuja nad dzieciaczkiem i na nic seksik w owulacje itp itd, okres przyszedl tak czy siak, chociaz moja mama zaszla w ciaze dzien po okresie, coz natura bywa przewrotna, ale generalnie uwazam, ze nie masz powodow do obaw Lepiej sie odstresuj, bo takim mysleniem zablokujesz sobie okres...
__________________
Los uniósł brew: I bez żadnych sztuczek, Pani.
Któż zdoła oszukać Los? - zapytała
Nikt - wzruszył ramionami. A mimo to wszyscy próbują.

It is what it is


Anisia25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-09, 14:46   #10
Akane
Zakorzenienie
 
Avatar Akane
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3 861
Dot.: Obsesje związane z ciążą.

Cytat:
Napisane przez Anisia25
moja mama zaszla w ciaze dzien po okresie, coz natura bywa przewrotna
Nie pocieszasz... ><
Akane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-09, 20:50   #11
Anisia25
Zakorzenienie
 
Avatar Anisia25
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Gliwice :)
Wiadomości: 48 128
GG do Anisia25
Dot.: Obsesje związane z ciążą.

Cytat:
Napisane przez Akane
Nie pocieszasz... ><
Tym sie nie sugeruj, to bylo daaaawno a jej cykle swirowaly.
W kazdym razie w ciaze tak latwo sie nie zachodzi, na caly cykl 2 dni sa az plodne.. to strasznie malo
__________________
Los uniósł brew: I bez żadnych sztuczek, Pani.
Któż zdoła oszukać Los? - zapytała
Nikt - wzruszył ramionami. A mimo to wszyscy próbują.

It is what it is


Anisia25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-08-09, 21:08   #12
Akane
Zakorzenienie
 
Avatar Akane
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3 861
Dot.: Obsesje związane z ciążą.

Cytat:
Napisane przez Anisia25
Tym sie nie sugeruj, to bylo daaaawno a jej cykle swirowaly.
W kazdym razie w ciaze tak latwo sie nie zachodzi, na caly cykl 2 dni sa az plodne.. to strasznie malo
Hmmm.... to skąd w takim razie to całe gadanie o 9 dniach płodnych? Owulacja + 4 dni przed i cztery dni po? Łącznie dziewięć...

Może i masz rację, że nie powinnam zbytnio przesadzać, w końcu ten piąty dzień cyklu to właściwie była końcówka okresu. Więc wszystko powinno być w porządku. Ale test pewnie i tak zrobię, bo przy mojej psychice lada moment zacznę się doszukiwać pierwszych objawów :/
Dzięki Anisiu za słowa otuchy
Akane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-09, 21:15   #13
chmurka80
Zadomowienie
 
Avatar chmurka80
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 1 048
GG do chmurka80
Dot.: Obsesje związane z ciążą.

Cytat:
Napisane przez Kasiek1987
U mnie to wygląda jeszcze gorzej, bo biorę tabletki anty. Niby im ufam, ale kiedy kończę każde kolejne opakowanie, to panikuję, że jestem w ciąży i nie dostanę "okresu" - i to jest błędne koło, bo zdenerwowanie jeszcze bardziej go opóźnia, a jak się spóźnia to ja wychodzę z siebie i tak dalej...
mam to samo ,myślałam ze jak bede brać tabletki to będę spokojniejsza ale niestety za kazdym razem to samo, nawet 1 dzień spóznienia wywołuje u mnie panike chyba jedynie menopauza mnie uspokoi na dobre
chmurka80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-09, 21:19   #14
Anisia25
Zakorzenienie
 
Avatar Anisia25
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Gliwice :)
Wiadomości: 48 128
GG do Anisia25
Dot.: Obsesje związane z ciążą.

Cytat:
Napisane przez Akane
Hmmm.... to skąd w takim razie to całe gadanie o 9 dniach płodnych? Owulacja + 4 dni przed i cztery dni po? Łącznie dziewięć...

Może i masz rację, że nie powinnam zbytnio przesadzać, w końcu ten piąty dzień cyklu to właściwie była końcówka okresu. Więc wszystko powinno być w porządku. Ale test pewnie i tak zrobię, bo przy mojej psychice lada moment zacznę się doszukiwać pierwszych objawów :/
Dzięki Anisiu za słowa otuchy
Bo owulacja pojawia sie w roznych dniach cyklu i nie zawsze w srodku, stad te 9 dni plodnych, co cykl to w innym dniu wystepuje owulacja, a im jestes starsza i blizej 30-tki to sa i cykle bezowulacyjne.
Nie martw sie Slonce, nie stresuj sie rowniez, bo niepotrzebnie zatrzymasz badz opoznisz sobie okres, szkoda zdrowia!
Moja mama w takim razie zaszla w ciaze w 8 dniu cyklu, bo jej okres trwal 7 dni, wiec ty masz 100% bezpieczenstwo.
__________________
Los uniósł brew: I bez żadnych sztuczek, Pani.
Któż zdoła oszukać Los? - zapytała
Nikt - wzruszył ramionami. A mimo to wszyscy próbują.

It is what it is


Anisia25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-09, 21:21   #15
Anisia25
Zakorzenienie
 
Avatar Anisia25
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Gliwice :)
Wiadomości: 48 128
GG do Anisia25
Dot.: Obsesje związane z ciążą.

Cytat:
Napisane przez chmurka80
mam to samo ,myślałam ze jak bede brać tabletki to będę spokojniejsza ale niestety za kazdym razem to samo, nawet 1 dzień spóznienia wywołuje u mnie panike chyba jedynie menopauza mnie uspokoi na dobre
hihihih, a ja bardzo chce wpasc i poki co dorobilam sie kota, dzidziusia planuje nosic w sobie jak Bog da, w przyszlym roku po slubie
__________________
Los uniósł brew: I bez żadnych sztuczek, Pani.
Któż zdoła oszukać Los? - zapytała
Nikt - wzruszył ramionami. A mimo to wszyscy próbują.

It is what it is


Anisia25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-09, 22:09   #16
jaga_2001
Zakorzenienie
 
Avatar jaga_2001
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ★ zakrzywiona czasoprzestrzeń ★
Wiadomości: 8 574
Dot.: Obsesje związane z ciążą.

owulacja nigdy nie przypada na polowe cyklu!!!! jest zawsze na 14 dni przed kazda miesiaczka!!! dlatego tez dlugosc dni przed owulacja jest rozna, w zaleznosci od dlugosci calego cyklu i tak jesli twoj cykl ma 28 dni to owulacja jest w polowie cyklu, czyli w 14 dni liczac od 1 dnia miesiaczki (i 14 dni przed miesiaczka),

jesli twoj cykl ma 32 dni to owulacja przypada na 18 dzien cyklu (i 14 dni przed miesiaczka)

jesli twoj cykl ma 46 dni to owulacja przypada na 32 dzien cyklu (i 14 dni przed miesiaczka).

jesli twoj cykl ma 20 dni to owulacja przypada na 6 dzien cyklu (i 14 dni przed kolejna miesiaczka, bo zdarza sie, ze niektore kobiety maja jeszcze w tym 6 dniu okres)

jajeczko moze zyc do 2 dni (choc i slyszalam o 18 godzinach) (stad po owulacji my same osobiscie jestesmy plodne przez 2 dni), ale te 4 dni przed i po wziely sie stad, ze plemnik moze tak dlugo przezyc w naszych drogach rodnych (choc jesli warunki mu sie podobaja to i 7 dni moze przezyc)

kolejna ciekawostka, plemniki dzielimy na dwie grupy - bardziej i mniej ruchliwe, mniej ruchliwe zawieraja w sobie chromosom X (po polaczeniu z jajeczkiem daje dziewczynke) a te bardziej ruchliwe to Y (po polaczeniu z jajeczkiem daje chlopca), wychodzi na to, ze mozna w pewnien sposob zaplanowac plec dziecka, "tak wiec mozna sie pobawic" - jak powieziala kiedys na zajeciach z histologii kobieta

zgadzam sie z teoria, ze im starsza kobieta, to moze sie zdarzac, ze jajeczko nie zostaje uwalniane, ae moze wystapic krwawienie ale my jeszcze jestesmy mlode
__________________
Każdy z Nas jest "białym krukiem"! Współżyjesz = jesteś gotowy na potomstwo! A.A.B.-P.

AV by jaga_2001
jaga_2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-10, 01:21   #17
Chloestic
Zakorzenienie
 
Avatar Chloestic
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 9 794
Dot.: Obsesje związane z ciążą.

pojde na łatwizne:

Dzisiejszego poranka poczułam dreszczyk wywołany strachem...

Otóż dzis jest 27 dzien cyklu. W moim przypadku krwawienie pojawia sie (zazwyczaj) dnia 26,zdarza sie,iz po 27,28 dniach.
Dlatego tez zaczełam sie zastanawiac,czy wszystko jest w porzadku,czy tez powinna podjac jakies kroki
W lipcu bylam 2 tygodnie za granica,uprawialam z moja druga polowka bezpieczny sex (prezerwatywa),zawsze sprawdzalismy przed i po stosunku,czy wszystko jest w porzadku i nie mielismy powodow do obaw.
Piec dni po ostatnim stosunku dostalam okres z 5-dniowym wyprzedzeniem.Miałam normalne objawy,wiec bylam na to przygotowana.Krwawienie nie roznilo sie niczym od poprzednich.Objawy, takie jak powiekszone,delikatne na dotyk piersi,zniknely w odpowiednim czasie.

Wszystko wskazuje na to,iz nie mam powodow do obaw,mimo wszystko czuje maly niepokoj.Pytanie czy powinnam?

Zdaje sobie sprawe,ze czynniki takie jak zmiana klimatu,podroz samolotem,pogoda,czy tez uzywki(alkohol,marihuana) mogly spowodowac,najpierw przedwczesne pojawienie sie krwawienia,a teraz jego opoznienie.
Czuje,ze jest tuz tuz.....
Chloestic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-10, 07:47   #18
Anisia25
Zakorzenienie
 
Avatar Anisia25
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Gliwice :)
Wiadomości: 48 128
GG do Anisia25
Dot.: Obsesje związane z ciążą.

Jaga inaczej na to spojrzysz jak bedziesz sie starala o potomostwo, mnie ginekolog wszystko wyklarowal, nie ma reguly na owulacje, a kobieta jest plodna az 2 dni i tego nie zmienisz. Jestem pod 30-tke i osoby z mojego otoczenai rowniez, siostra jest rok starsza, maz mial badane nasienie wiec z nim nie ma problemu. Ksiazkowe teorie nie pokrywaja sie z praktyka, sama sie o tym przekonasz
__________________
Los uniósł brew: I bez żadnych sztuczek, Pani.
Któż zdoła oszukać Los? - zapytała
Nikt - wzruszył ramionami. A mimo to wszyscy próbują.

It is what it is


Anisia25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-10, 10:33   #19
Gonia1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 527
Dot.: Obsesje związane z ciążą.

Ja napiszę o temacie z trochę innej strony, a mianowicie NIE chodzi mi o skuteczność antykoncepcji, ale w ogóle o ciążę... Mam nadzieję, że za bardzo Was nie zszokuję.
Kilka lat temu przez jakiś rok cały czas myślałam o tym, żeby mieć dzidziusia mimo że nie miałam z kim. Instynkt mi się włączył. Potem poszłam na dość ciężkie studia i to minęło, i...do tej pory nie wróciło. Jak pomyślę, że kiedyś mogę być w ciąży, to robi mi się niedobrze. I w sumie cieszę się, że nie mam teraz chłopaka, bo przynajmniej ryzyko ciąży jest wyeliminowane do zera.
Czuję, że nie jestem gotowa mieć dziecko. Chcę się bawić, podróżować, wydawać zarobione przeze mnie pieniądze tylko na siebie. Chcę mieć czas tylko dla siebie.
Mam obsesję na punkcie mojej figury, a zwłaszcza płaskiego brzuszka i obrzydzenie mnie bierze jak pomyślę, że któregoś dnia mój brzuch zrobi się jak piłka, a na dodatek mogę nabawić się rozstępów i cellullitu.A jak jeszcze trafi mi się, nie daj Boże, jakiś facet, który będzie brzydził się moim wyglądem w czasie i po ciąży, to ja już w ogóle dziękuję...
A poza tym teraz trudno spotkać faceta, który byłby odpowiednim ojcem. Większość facetów, nawet takich 25-latków, reprezentują poziom dojrzałości 15-latków i prędzej taki się ulotni, niż przyzna się do bycia tatusiem.
A poza tym nie podobają mi się ciążowe ciuchy. Na pewno denerwowałoby mnie, że nie mogę wcisnąć się w moje ulubione biodrówki czy kuse bluzeczki. No a druga rzeczą jest to, że specjalnie musiałabym wydawać kasę na ciuchy, które będę nosić tylko kilka miesięcy, bo potem (jeśli uda się wrócić do dawnej figury) pójdą na dno szafy...
I w ogóle to ryczące po nocach dziecko też przyprawia mnie o dreszcze. Człowiek chodziłby cały czas niewyspany.
Dziewczyny! Czy to prawda, że po porodzie przez jakiś tydzień non stop się krwawi? Bleee, kolejna "atrakcja".
Gonia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-08-10, 10:43   #20
Gonia1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 527
Dot.: Obsesje związane z ciążą.

No i oczywiście nie wspomniałam o najważniejszym: ból przy porodzie, pękanie i zszywanie krocza itp. nieprzyjemnie bolesne sprawy.
Gonia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-10, 11:03   #21
niebieskaa
Rozeznanie
 
Avatar niebieskaa
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: zachodniopom.
Wiadomości: 724
Dot.: Obsesje związane z ciążą.

Gonia niezle to opisalas ale jak dzidzius sie pojawia wkoncu na swiecie to te sprawy zwiazane z bólem itd przechodza na drugi plan, bo widzisz malego, slicznego bobaska ktory liczy na swoja mamusie, a pomyslec jak ostatnio jakas kobieta wyrzucila dziecko do smietnika

Dobrze, ze nie tylko ja mam takie obsesje, dodam ze nawet jak sie nie kocham z chlopakiem, ale jestem z nim blisko to mi sie roja dziwne rzeczy, a co dopiero jak sie kochamy! O mamo to juz wole nie mowic, oczywiscie wszelkie oznaki ciazy itd A on sie ze mnie smieje i mowi "no najwyzej bedziemy miec dzidziusia"Jaaaasne.
No a tak poza tym to slyszalyscie przypadki, ze nawet niektore kobiety jak zaszly w ciaze to dostawaly jeszcze okres i myslaly ze jest wszystko ok a potem sie okazywalo ze np sa w 2 miesiacu ciazy! Wiec fakt dostania okresu mnie nie zawsze satysfakcjonuje - obsesja to obsesja
niebieskaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-10, 16:26   #22
Evka
Wtajemniczenie
 
Avatar Evka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 456
Dot.: Obsesje związane z ciążą.

Dziewczyny u mnie nieaktualne, jest okres
Evka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-10, 16:29   #23
palomino
Zakorzenienie
 
Avatar palomino
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: spod kamienia
Wiadomości: 3 163
Dot.: Obsesje związane z ciążą.

Cytat:
Napisane przez Evka
Dziewczyny u mnie nieaktualne, jest okres
tak dla uściślenia - to że masz okres nie wyklucza ciąży
__________________
Nawet najdłuższa podróż rozpoczyna się od pierwszego kroku.
palomino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-10, 16:38   #24
201701020941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 214
Dot.: Obsesje związane z ciążą.

Ja też, i wiem, że łatwo się w ciążę nie zachodzi... znam swój organizm b. dobrze, a tu klops... Czekamy dalej... ps gdy otwieralam temat myslalam, ze chodzi o obsesje z niezachodzeniem w ciążę....


Cytat:
Napisane przez Anisia25
A ja bym chciala byc w ciazy, ale znam za autopsji ze tak latwo sie w ciaze nie zachodzi, przyklad moja siostra - pracuja nad dzieciaczkiem i na nic seksik w owulacje itp itd, okres przyszedl tak czy siak, chociaz moja mama zaszla w ciaze dzien po okresie, coz natura bywa przewrotna, ale generalnie uwazam, ze nie masz powodow do obaw Lepiej sie odstresuj, bo takim mysleniem zablokujesz sobie okres...
201701020941 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-10, 16:41   #25
Evka
Wtajemniczenie
 
Avatar Evka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 456
Dot.: Obsesje związane z ciążą.

Cytat:
Napisane przez palomino
tak dla uściślenia - to że masz okres nie wyklucza ciąży
Dla mnie tak- wszystko siedzialo mi w głowie- troche stresu i innych przezyc wiec mi sie spoznil, nie ma innego powodu
Evka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-10, 17:02   #26
Seagirl
Zadomowienie
 
Avatar Seagirl
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 420
Dot.: Obsesje związane z ciążą.

JA mam obsesję odnośnie bycia w ciąży, chciałabym mieć dziecko ale przeraża mnie sama ciąża, częste badania, a co dopiero sam poród.Panikuje nawet podczas wizyty u ginekologa, więc nie wiem jak to ze mną bedzie..kiedyś.
Boję się nawet pobierania krwi.
Seagirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-10, 19:03   #27
palomino
Zakorzenienie
 
Avatar palomino
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: spod kamienia
Wiadomości: 3 163
Dot.: Obsesje związane z ciążą.

Cytat:
Napisane przez Akane
Hmmm.... to skąd w takim razie to całe gadanie o 9 dniach płodnych? Owulacja + 4 dni przed i cztery dni po? Łącznie dziewięć...
Tak naprawdę możesz mieć okres i jednocześnie dni płodne. Te "wyliczenia" są dla osob o BARDZO książkowym cyklu. A wątpie żeby wszystkie z nas byly pewne tego że mają wlasnie taki.
Swoją drogą odważne laski jestescie
__________________
Nawet najdłuższa podróż rozpoczyna się od pierwszego kroku.
palomino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-10, 19:23   #28
Aneciak
Zadomowienie
 
Avatar Aneciak
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Limerick/Łódź
Wiadomości: 1 019
GG do Aneciak
Dot.: Obsesje związane z ciążą.

Ja mam to samo. Razem podjęliśmy decyzję i przestałam prać pigułki tylko gumki teraz... i zawsze ale to zawsze jak czekam na okres widze te baby w ciąży... one chyba na deszcz wychodzą
Ale nawet jak brałam pogułki i się zabezpieczaliśmy prezerwatywą to miałam schizy... tego chyba nie da się uniknąć... Gorzej jest jak np: (uwaga uwaga: te majace maxymalna obsesję: NIE CZYTAĆ) kochasz się bez gumki i bierzesz pigułki i nadchodzi "ten moment" i myśl... teraz właśnie plemniczki buszuja szukając jajeczka i ... no dobra koniec tego
__________________
Aneciak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-10, 19:42   #29
201704240951
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 415
Dot.: Obsesje związane z ciążą.

ojjj Evka mnie też nachodziła parę dni temu myśl że jestem w ciąży ... ALE Z KIM ?? i też dzisiaj dostałam okres........
201704240951 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-10, 20:14   #30
Evka
Wtajemniczenie
 
Avatar Evka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 456
Dot.: Obsesje związane z ciążą.

Cytat:
Napisane przez Aneciak
Gorzej jest jak np: (uwaga uwaga: te majace maxymalna obsesję: NIE CZYTAĆ) kochasz się bez gumki i bierzesz pigułki i nadchodzi "ten moment" i myśl... teraz właśnie plemniczki buszuja szukając jajeczka i ... no dobra koniec tego
Normalnie jakbym siebie czytala
Evka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:13.