Krótki okres i dziwne objawy-istnieje ryzyko ciąży ? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-09-19, 15:07   #1
Laurencja11
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 107

Krótki okres i dziwne objawy-istnieje ryzyko ciąży ?


Cześć dziewczyny,
zacznę od tego,że w zeszłym miesiącu dostałam spóżniony o kilka dni okres,który trwał zaledwie 2,5 dnia. (u mnie to 3-4 dni przeważnie ).W 2 pierwszych dniach krwawienie było normalne,potem skąpe.W 3 dniu rano bawiłam się z moim chłopakiem.Nie uprawialiśmy seksu,jedynie on dotykał mnie swoim członkiem,nie doszło do wytrysku ani penetracji.W tym miesiącu natomiast w terminie oczekiwanej miesiączki rozchorowałam się.W pierwszych dniach dostałam wysokiej gorączki,bolały mnie mięśnie,wymiotowałam.Jedn ocześnie odczuwałam pieczenie podczas oddawania moczu,co wskazywało na zapalenie pęcherza.Poszłam do lekarza,dostałam antybiotyk na grypę,z nim jednocześnie brałam furaginę.Grypa przechodziła,jednak zapalenie pęcherza nie.Doszły do tego powiększone węzły przy piersiach w okolicach pachwin oraz bóle z ''tyłu'' pleców na wysokości nerek/jajników,nie jestem pewna.Postanowiłam oprócz leczenia lekami nagrzewać się.Po ciepłej kąpieli w wannie wydawało się,że zapalenie ustało,a następnego dnia dostałam okres.(spóżniony o prawie tydzien ).Początkowo to były brązowe plamienia,które przekształcily się w normlany okres,też niestety bardzo krótki.Złapałam schizę,że to może być plamienie implantacyjne,ale potem przeczytałam w internecie,że takie plamienie jest pozbawione skrzepów i nie da się go pomylić z miesiączką.Chciałam nawet zrobić test,bo zeschizowałam tym okresem (zawsze miałam regularny),ale mój chłopak powiedział,że wiatropylna nie jestem a bez wytrysku i penetracji ciąży nie ma.Obecnie po tygodniu leczenia antybiotykami odstawiam je.Ciągle mam mdłości ,uczucie zgagi w gardle,brak apetytu.Furaginę stosuję jeszcze przez dwa dni,gdyż na ulotce bylo napisane ze leczenie powinno trwać 7-8 dni.
Czy mam powody do niepokoju? W moim przypadku wykoanie testu ciązowego jest uzasadnione ? Bardzo się☠obawiam go zrobić,natomiast schiza nie daje mi spokoju,a mój chłopak uważa,że zwariowałam,bo moje objawy są wynikiem antybiotykoterapii i przebytej choroby.
Laurencja11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-19, 15:39   #2
Devon_rose
Zakorzenienie
 
Avatar Devon_rose
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 4 710
Dot.: Krótki okres i dziwne objawy-istnieje ryzyko ciąży ?

Kup sobie probiotyk i zmień dietę.
A dodatkowo doedukuj się z rozmnażania ssaków.
__________________

Zwierzak to nie rzecz, nie kupuj go na prezent !
Devon_rose jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-09-19 16:39:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:57.