ogólne problemy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-09-25, 16:51   #1
Nath182
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4
Unhappy

ogólne problemy


Zacznę może od tego,że mam tłustą cerę, jednak bardzo wrażliwą. Wągry na nosie i policzkach, trądzik wiadomo pojawia się przed miesiączką i w trakcie, gdzieniegdzie zaskórniki no i plamy na miejscach gdzie wyciskałam pryszcze. Do tego widać mi naczynka na prawym policzku ( na tej stronie mam też więcej trądziku porzed okresem).Gdy używam toników czy peelingów muszę szczególnie uwazać ponieważ skóra na nosie jest bardzo wrażliwa i jeżeli ją podrażnię odrazu mi schodzi. Genetycznie odziedziczyłam ciemne wory pod oczami, których wogóle nie mogę zatuszować.
Oczywiście byłam u różnych dermatologów. Przeważnie dostawałam do samo - jakąs zawiesinę, no i tonik. Zawsze kiedy mówiłam,że nie mogę mieć toniku z alkoholem taki właśnie mi przepisywano .
Ostatnio nie mogę wogóle poradzic sobie z moją cerą. Mam dosyć podkładów, które i tak po 3/4 godzinach ze mnie "spływają".
Co robić, czego użwyać aby zlikwidować niedoskonałości? I te worki pod oczami... korektory słabo działają. Jak to zatuszować ?
Nath182 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-25, 21:10   #2
Justy
Zakorzenienie
 
Avatar Justy
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 763
Dot.: ogólne problemy

poczytaj o kremie "effaclar K"; pewnie nadal by się też nowy effaclar duo.
trwały kryjący podkład to colorstay firym revlon- też znajdziesz dużo info w wyszukiwarce i KWC.
masz worki (=opuchlizna) czy ciemne cienie pod oczami? bo nie piszesz jednoznacznie. jeśli cienie są "wrodzone" to tylko korektor- kremy sobie nie poradzą w sposób satysfakcjonujący- poczytaj recenzje korektorów w KWC- ja sobie chwalę korektor toleriane firmy la roche posay oraz korektory mineralne.
Justy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-27, 16:32   #3
Nath182
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4
Dot.: ogólne problemy

Dziękuję za odpowiedź. Mam cienie pod oczami. A korektory, jak już mówiłam, dużo mi nie dają i sama nie wiem co z nimi zrobić
Nath182 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:10.