O dzidzie sie staramy i na narodziny czekamy :) czesc VIII - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-06-30, 21:18   #31
Mystiquee
Zakorzenienie
 
Avatar Mystiquee
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 13 857
GG do Mystiquee
Dot.: O dzidzie sie staramy i na narodziny czekamy :) czesc VIII

Dobry wieczór
Witam sie w nowej cześci

U mnie na pierwszej stronie jedynie wiek trzeba zmienic, bo z Jaśkiem i teraz udało sie za 3 razem
__________________
Mystiquee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-30, 21:26   #32
Gianna M
Zakorzenienie
 
Avatar Gianna M
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 602
Dot.: O dzidzie sie staramy i na narodziny czekamy :) czesc VIII

Aga moja mama juz wczesniej kupila mi nawet 3 pary rajstopek teraz jak na nie patrze to az mi sie plakac chce...Magnez w duzych ilosciach moze powodowac biegunki ale musialbys tego naprawde duzo zjesc...ja jem 4-6 tabl i nic a nerwy tez jak byly tak sa...
__________________
Nasz dzień 21.08.2010
II kreseczki na tescie 25.06. 13





Gianna M jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-30, 21:42   #33
agabiwro
Wtajemniczenie
 
Avatar agabiwro
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 582
Dot.: O dzidzie sie staramy i na narodziny czekamy :) czesc VIII

Cytat:
Napisane przez Gianna M Pokaż wiadomość
Aga moja mama juz wczesniej kupila mi nawet 3 pary rajstopek teraz jak na nie patrze to az mi sie plakac chce...Magnez w duzych ilosciach moze powodowac biegunki ale musialbys tego naprawde duzo zjesc...ja jem 4-6 tabl i nic a nerwy tez jak byly tak sa...
to w takim razie tak już mam, czytałam że biegunka w ciąży jest też dość popularną dolegliwością. Zauważyłam też że jak już mnie mdli to bardziej popołudniami. Dziwna jestem, a zaczęło się zaparciem a teraz idzie jak ta lala. Chyba przestanę czytać neta bo zwariować idzie, u mnie biegunka zdarzała się również na tle nerwowym, teraz tochę się stresuje ale nie aż tak żeby biegunkować zaraz. No nic mi nie pozostaje jak pić dużo wody.
__________________
25.12.2012 - zaręczyny

18.06.13 II kreski - rośnij zdrowo Jaśminko

07.03.2014 wreszcie jesteś

http://fajnamama.pl/suwaczki/w0e0032.png
agabiwro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-30, 21:43   #34
Kamildiana
Zadomowienie
 
Avatar Kamildiana
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 1 209
Dot.: O dzidzie sie staramy i na narodziny czekamy :) czesc VIII

I ja sie witam na nowym watku i prosze o wpisanie mnie rowniez :9cs termin porodu 21 styczen 21 lat ;-)
__________________
13.05.2013 MOJE UPRAGNIONE II KRESKI
21.01.2014 Przewidywany termin porodu -Natalia
25.01.2014 godz 16.05- narodziny coreczki
żyj jakbyś miał umrzeć jutro,ale marz jakbyś miał żyć wiecznie
Kamildiana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-30, 22:15   #35
b a r b a r a
Zakorzenienie
 
Avatar b a r b a r a
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 5 328
GG do b a r b a r a
Dot.: O dzidzie sie staramy i na narodziny czekamy :) czesc VIII

Cytat:
Napisane przez Mystiquee Pokaż wiadomość
Dobry wieczór
Witam sie w nowej cześci

U mnie na pierwszej stronie jedynie wiek trzeba zmienic, bo z Jaśkiem i teraz udało sie za 3 razem
podaj mi wszystkie dane to zmienie

koga jeszcze wpisac??
__________________
https://www.suwaczki.com/tickers/zrz6sg18kwbn516c.png

W... 09.11
lipiec 2008
W... 16.08
listopad 2017
b a r b a r a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-30, 22:36   #36
_Kluska_
Zakorzenienie
 
Avatar _Kluska_
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 6 369
Odp: Dot.: O dzidzie sie staramy i na narodziny czekamy :) czesc VIII

Cytat:
Napisane przez RudaEwcia25 Pokaż wiadomość
Kluseczko-Twoja Teściowa wydaje mi się fałszywą osobą,ja bym w życiu nie dała na siebie nakrzyczeć ja to mówią "Nie ze mną te numery Bruner" ja jak mam coś do powiedzenia to niestety czasem jestem wręcz bezczelna- nie daj sobie w kaszę dmuchać bo Ci wariatka na głowę wejdzie jak urodzisz A co do TŻta jes ciężko i jemu i mnie-ja Kostusiem się non stop sama zajmuję ale jakoś się do tego przyzwyczaiłam a co do pracy to nie wiem kiedy sobie coś znajdę bow tym roku kończę 26lat,Złociszek jak skończy 3latka chcemy zapisać bo do przedszkola a do tego czasu ja mam się nim zajmować(co uwielbiam i nie wyobrażam sobie że ma za mnie robić to ktoś inny) i starać się o drugiego bobaska bo przed30tką chcemy jeszcze raz zostać rodzicami.W grę nawet nie wchodzi to żeby Kostuś był jedynakiem bo my z TŻem mamy po czwórce rodzeństwa i wiemy że dobrze mieć siostry czy braci.
Ewciu, staram się być twarda. Na poprzednim spotkaniu razem z jej matką tak mi dały w kość, że już nie popuszczę a napewno już nie dam na siebie tak napluć. Jak będzie dziecko to im będzie bardziej zależało na spotkaniach i kontaktach, mi to wisi czy będę te zołzy widywać.

Fajnie, że możesz w domu z dzieciątkiem zostać będziesz widziała jak się rozwija i nic nie pominiesz. I super, że drugie macie w planach zazdroszczę, widzę że Wasze życie zupełnie inaczej wygląda, czasem żałuję, że my tak w biegu. Mieszkanie będzie do spłacenia, jeszcze to urządzić. Z jednej pensji w życiu byśmy nie dali rady, mimo że tż nie zarabia źle to szczerze mówiąc ja znacznie więcej więc muszę pracować żeby był jakiś poziom życia i tego wszystkiego. i nie posiedzę na wychowawczym
Jednak mam nadzieję, że i u nas na jednym dzieciu się nie skończy

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
24.09.2011

II kreski - 09.05.2013

23.12.2013 o godz. 2:35 urodziła się Hania



Pyza dorasta

Edytowane przez _Kluska_
Czas edycji: 2013-06-30 o 22:37
_Kluska_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-01, 05:57   #37
Kamildiana
Zadomowienie
 
Avatar Kamildiana
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 1 209
Dot.: O dzidzie sie staramy i na narodziny czekamy :) czesc VIII

Dziekuje Basiu Za wpisanie mnie do mamusiek ;-)
__________________
13.05.2013 MOJE UPRAGNIONE II KRESKI
21.01.2014 Przewidywany termin porodu -Natalia
25.01.2014 godz 16.05- narodziny coreczki
żyj jakbyś miał umrzeć jutro,ale marz jakbyś miał żyć wiecznie
Kamildiana jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-07-01, 07:48   #38
agabiwro
Wtajemniczenie
 
Avatar agabiwro
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 582
Dot.: O dzidzie sie staramy i na narodziny czekamy :) czesc VIII

cześć dziewczyny,

mam takie mdłości że masakra... wszystko o czym pomyślę powoduje ścisk w żołądku
__________________
25.12.2012 - zaręczyny

18.06.13 II kreski - rośnij zdrowo Jaśminko

07.03.2014 wreszcie jesteś

http://fajnamama.pl/suwaczki/w0e0032.png
agabiwro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-01, 08:11   #39
lidkaa82
Zadomowienie
 
Avatar lidkaa82
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1 201
Dot.: O dzidzie sie staramy i na narodziny czekamy :) czesc VIII

Cytat:
Napisane przez Kamildiana Pokaż wiadomość
I ja sie witam na nowym watku i prosze o wpisanie mnie rowniez :9cs termin porodu 21 styczen 21 lat ;-)
Nie wiem czy Ci juz to pisałam Kamildiana ale idziemy "łeb w łeb". Test robiłyśmy tego samego dnia i termin mamy ten sam
lidkaa82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-01, 08:16   #40
Nati02
Zakorzenienie
 
Avatar Nati02
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 8 320
Dot.: O dzidzie sie staramy i na narodziny czekamy :) czesc VIII

Cytat:
Napisane przez mysia1986 Pokaż wiadomość
Jeeee
Hej kochana! Jak sie czujesz? Jak rezultat leczenia? Mam nadzieje, ze juz wszystko jest ok.
Cześć Piękna Czuje się dobrze, ale czy się wyleczyliśmy to jeszcze nie wiem- Tż idzie dopiero jutro wymaz zrobić i pod koniec tygodnia powinno być wiadomo czy się wyleczyliśmy czy nie

Cytat:
Napisane przez arletka1313 Pokaż wiadomość
chodz chodz do nas kochana
Przyjde, przyjde, może od nowego cyklu
__________________
Życie to ciągłe ryzyko.
Nati02 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-01, 08:20   #41
arletka1313
Zakorzenienie
 
Avatar arletka1313
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 075
Dot.: O dzidzie sie staramy i na narodziny czekamy :) czesc VIII

witam się i ja.chyba z leniem w dupce ale co tam, urlop mam, należy mi się
__________________
Nasz ślub 28.01.2012
27.04.2012-aniołek1.06.2013
Lenka 11.03.2014
Hania 6.09.2016


http://suwaczki.maluchy.pl/li-67603.png

http://www.suwaczki.com/tickers/3i498u69fevq68l3.png
arletka1313 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-01, 09:06   #42
iza243
Zakorzenienie
 
Avatar iza243
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 20 277
Dot.: O dzidzie sie staramy i na narodziny czekamy :) czesc VIII

Witam
Cytat:
Napisane przez mysia1986 Pokaż wiadomość

Ja w piatek do 3 nad ranem siedziałam z kumpela u mnie na balkonie Wypiłysmy we dwie 0,7l troche popłynelysmy... potem spac i o 12.30 przyjechał po nia facet. Bardzo miły wieczór Odwiedziłam tez chrezsnice, a dzisaj to sie byczymy z tz.

Aaaa. byłam u gina. Zrobiła mi cytologię, do tego bede miała monitoring w przyszłym cyklu, mam zrobic jeszcze badania : prolaktyne,progesteron i tsh.
Ale super wieczór

Za badania
Cytat:
Napisane przez agabiwro Pokaż wiadomość

czy ktos zna sie na pustych jajach płodowych, tzn. zależność beta hcg a brak zarodka?
W d.upe dostaniesz
Cytat:
Napisane przez RudaEwcia25 Pokaż wiadomość
Moje chłopaki się "bawią".Kostuś leży w leżaczku a Paweł go zagaduje i zabawia zabawkami,już spakowany i widzę że jak zawsze trochę przybity tym że znowu musi na s zostawić będę wieczorkiemPa

Cytat:
Napisane przez b a r b a r a Pokaż wiadomość

[/COLOR]kochane ja chyba zwariuje z tym moim Tz . Nie bardzo chce brac indukcji na raty . Zaraz zjemy obiad i jade z Wiktoria do mamy niech sie goni (zostane tam pare dni moze cos przemysli )
Dobrze robisz
Cytat:
Napisane przez _Kluska_ Pokaż wiadomość
Wczoraj my u babci tżta byliśmy pierwsi. potem dojechali teściowie, ona się tylko przywitała i poszła do domku = już było wiadomo, że solidny foch jest grany bo wszyscy w ogrodzie a ona jedna się chowa z miną królowej angielskiej. w końcu niestety musiałam iść siusiu, i od razu mnie zawołała "synowa, a ty na mnie obrażona jesteś, że wcale nie przyjdziesz tu pogadać? chodź, wyjaśnimy sobie wszystko" ja w ten sposób nie umiem, ale raz się żyje, kiedyś musiałam się w końcu przeciwstawić więc poszłam do niej pogadać.
tak jak sądziłam nie miało to sensu niby 'chciała pogadać i wszystko wyjaśnić' i chciała wiedzieć wszystko, przez co unikam kontaktu ale na każde moje słowo miała odpowiedź, że to nieprawda, że jestem nadwrażliwa i źle odbieram.
bo z nią jest tak: powiedz co masz mi za złe? to, że ciągle naciskacie, żebyśmy nocowali a my mamy swój dom i chcemy do niego wracać. - nieprawda, że naciskamy, co ty wymyślasz! nadwrażliwa jesteś, może kiedyś raz zapytałam
a ile azy tż się musiał kłócić o to, że wracamy do domu! teściowa groźbą, prośbą, w każdy sposób chciała nas zmusić. ale najłatwiej odwrócić kota ogonem, no nie?
a jak powiedziałam, że mi przykro że jej matka po wizycie u nas powiedziała, że jestem nierodzinna i że w związku z tym ja już więcej nie mam zamiaru się starać i wysilać - to zaczęła na mnie krzyczeć, że: Marysia nigdy nie chce źle i powiedziała to w dobrej wierze, bo cię kocha i chce mieć w tobie wnuczkę
to tak urywkami opisuję, ale jeszcze jedna dobra rzecz była: skoro wyszłaś za mojego syna to musisz zaakceptować mnie i całą rodzinę i to, że będę cię traktować jak w rodzinie. może u ciebie w rodzinie się kłócą ale u nas tak - musisz nas zaakceptować i to, że będę czasem na ciebie podnosiła głos tu mnie tak zatkało, że nie odpowiedziałam

informację o ciąży jej wykrzyczałam, jak zaczęła mi przerywać i wrzeszczeć, że to nie prawda, że ciągle się o ciążę pytała i że się mylę, musiało mi się wydawać!
to krzyknęłam, że mi się nie wydaje i to było tak samo na pewno jak to, że jestem w ciąży. to zaczęła płakać, całować mnie i nagle taka miła była.

no i potem już wiadomo, ciągle obok, ciągle jak się czujesz, kiedy badanie, zadzwoń do mnie, możesz na mnie liczyć...kiedy ja wcale nie chcę

w każdym razie mam za sobą i wielkie UFF.
Cytat:
Napisane przez agabiwro Pokaż wiadomość
dobra artystka, pani i władczyni. Moja też na fochu lekkim. Wczoraj do niej dzownię zapytać się jak się czuje. Cała rozmowa o jej bolączkach i o tym że chce mieć święty spokój. O mnie i o fasolkę nie spytała. W tyle ją mam. Nie będę dzwonić i jej informować o rozwoju wnuka/wnuczki bo jak stwierdziła: nie cieszy się, bo jeszcze jest za wcześnie, a Wy się dziwicie kochane że ja się zadręczam. No a jak tu się nie zadręczać i zastanawiać jak doświadczona matka dwóch synów mówi mi coś takiego.

postanowiłam sklecic na szybko ciasto z wiśniami, a ostatnie jajko zepsute. Trzeba tyłek ruszyć do sklepu.
Jajku co za fałszywe,wredne babsko

My dziś jedziemy na zakupy pewnie pół dnia nas nie będzie.Tż chce kupić buty ja chce popatrzeć za jakimiś sukienkami dla siebie i jakimiś rzeczami dla maluszka
__________________
Życie jest po to aby walczyć. Gdy upadniemy trzeba powstać z honorem i nie poddawać się,chociaż zabrakłoby sił na dalszą walkę. Zawsze istnieje inne rozwiązanie, nadzieja która trwa zawsze.


Domiś-30.12.13 godz 11:05



Dnia 25.04.12 - 8 tydzień Aniołek
iza243 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-01, 09:42   #43
arletka1313
Zakorzenienie
 
Avatar arletka1313
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 075
Dot.: O dzidzie sie staramy i na narodziny czekamy :) czesc VIII

ooo,izunia na zakupy jedzie, fajnie, a ubranka dla maluszka to juz wogóle wspaniale

słuchajcie mam takie pytanie, czy któras sie orientuje czy jak jest cykl bezowulacyjny to brzuch nie boli przed @? bo mam jakąś dziwna sytuacje, brzuch mnie wogóle nie boli,dzis juz jajnik nie boli, tylko cycki twarde i bola, boje sie ze chyba to fasolka, a nie chciałabym w tym cyklu chyba, boje sie ze wcześnie po #. a to juz 30 dc. i jeszcze wczoraj te mdłosci
chyba zaczynam trochę panikować...
__________________
Nasz ślub 28.01.2012
27.04.2012-aniołek1.06.2013
Lenka 11.03.2014
Hania 6.09.2016


http://suwaczki.maluchy.pl/li-67603.png

http://www.suwaczki.com/tickers/3i498u69fevq68l3.png
arletka1313 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-01, 09:51   #44
Gianna M
Zakorzenienie
 
Avatar Gianna M
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 602
Dot.: O dzidzie sie staramy i na narodziny czekamy :) czesc VIII

Cytat:
Napisane przez Kamildiana Pokaż wiadomość
I ja sie witam na nowym watku i prosze o wpisanie mnie rowniez :9cs termin porodu 21 styczen 21 lat ;-)

Ale numer ja jestem z 21 stycznia bedzie wodnik

---------- Dopisano o 10:51 ---------- Poprzedni post napisano o 10:45 ----------

Arletka nie ma sie co bac trzeba sie cieszyc!!! nawet jesli nie uwazalas na siebie w tym cyklu to nic bo fasolka zaczyna czerpac od nas dopiero od 5 tc wczesniej jest chroniona takze jesli to objawy fasolki to trzeba sie cieszyc!!!

Aga przestan czytac te bzdury rozne ja ci dam puste jajo!!!

dziewczyny ide jutro do lekarza na pierwsza wizytemusze juz isc bo nie moge juz wytrzymac i za nerwowa jestem cos ostatnio chce zeby zobaczyla czy wszystko jest ok
__________________
Nasz dzień 21.08.2010
II kreseczki na tescie 25.06. 13





Gianna M jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-01, 09:54   #45
b a r b a r a
Zakorzenienie
 
Avatar b a r b a r a
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 5 328
GG do b a r b a r a
Dot.: O dzidzie sie staramy i na narodziny czekamy :) czesc VIII

Cytat:
Napisane przez arletka1313 Pokaż wiadomość
ooo,izunia na zakupy jedzie, fajnie, a ubranka dla maluszka to juz wogóle wspaniale

słuchajcie mam takie pytanie, czy któras sie orientuje czy jak jest cykl bezowulacyjny to brzuch nie boli przed @? bo mam jakąś dziwna sytuacje, brzuch mnie wogóle nie boli,dzis juz jajnik nie boli, tylko cycki twarde i bola, boje sie ze chyba to fasolka, a nie chciałabym w tym cyklu chyba, boje sie ze wcześnie po #. a to juz 30 dc. i jeszcze wczoraj te mdłosci
chyba zaczynam trochę panikować...
kochana poczekaj jeszcze pare dni bo zazwyczaj mialas dluzsze cykle
__________________
https://www.suwaczki.com/tickers/zrz6sg18kwbn516c.png

W... 09.11
lipiec 2008
W... 16.08
listopad 2017
b a r b a r a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-01, 09:59   #46
arletka1313
Zakorzenienie
 
Avatar arletka1313
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 075
Dot.: O dzidzie sie staramy i na narodziny czekamy :) czesc VIII

Cytat:
Napisane przez b a r b a r a Pokaż wiadomość
kochana poczekaj jeszcze pare dni bo zazwyczaj mialas dluzsze cykle
nie no czekam, tylko zawsze mnie bolał brzuch przed @, a teraz nie boli wogóle.jeszcze 3-4 dni i powinno sie wyjasnić.

---------- Dopisano o 10:59 ---------- Poprzedni post napisano o 10:56 ----------

Cytat:
Napisane przez Gianna M Pokaż wiadomość
Ale numer ja jestem z 21 stycznia bedzie wodnik

---------- Dopisano o 10:51 ---------- Poprzedni post napisano o 10:45 ----------

Arletka nie ma sie co bac trzeba sie cieszyc!!! nawet jesli nie uwazalas na siebie w tym cyklu to nic bo fasolka zaczyna czerpac od nas dopiero od 5 tc wczesniej jest chroniona takze jesli to objawy fasolki to trzeba sie cieszyc!!!

Aga przestan czytac te bzdury rozne ja ci dam puste jajo!!!

dziewczyny ide jutro do lekarza na pierwsza wizytemusze juz isc bo nie moge juz wytrzymac i za nerwowa jestem cos ostatnio chce zeby zobaczyla czy wszystko jest ok
nie mam za bardzo z czego się cieszyc, lekarz kazał ten cykl odpuścić,i dpoiero od następnego się starać z clo, a my wcale nie uważalismy, bo myślałm ze nie ma za bardzo szans zeby sie udało bez leków, a teraz sie boje
__________________
Nasz ślub 28.01.2012
27.04.2012-aniołek1.06.2013
Lenka 11.03.2014
Hania 6.09.2016


http://suwaczki.maluchy.pl/li-67603.png

http://www.suwaczki.com/tickers/3i498u69fevq68l3.png
arletka1313 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-01, 10:03   #47
Gianna M
Zakorzenienie
 
Avatar Gianna M
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 602
Dot.: O dzidzie sie staramy i na narodziny czekamy :) czesc VIII

nie mam za bardzo z czego się cieszyc, lekarz kazał ten cykl odpuścić,i dpoiero od następnego się starać z clo, a my wcale nie uważalismy, bo myślałm ze nie ma za bardzo szans zeby sie udało bez leków, a teraz sie boje[/QUOTE]

ale jak sie udalo to przeciez chyba tez dobrze co???
__________________
Nasz dzień 21.08.2010
II kreseczki na tescie 25.06. 13





Gianna M jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-01, 10:05   #48
_Kluska_
Zakorzenienie
 
Avatar _Kluska_
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 6 369
Odp: O dzidzie sie staramy i na narodziny czekamy :) czesc VIII

Arletko, szczerze Ci powiem, że jak pisałaś o ogromnej radości z przytulania, że wreszcie nie liczycie dni i nie myślicie o staraniach to ja sobie tak pomyślałam, że może coś z tego być
Nie przejmuj się, jeśli się tak stało to super - wiele jest takich przypadków, że od razu po # i ciąże są zdrowe

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
24.09.2011

II kreski - 09.05.2013

23.12.2013 o godz. 2:35 urodziła się Hania



Pyza dorasta
_Kluska_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-01, 10:06   #49
Mystiquee
Zakorzenienie
 
Avatar Mystiquee
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 13 857
GG do Mystiquee
Dot.: O dzidzie sie staramy i na narodziny czekamy :) czesc VIII

Cytat:
Napisane przez b a r b a r a Pokaż wiadomość
podaj mi wszystkie dane to zmienie
Marta, lat 25, tp: 8.02.2014 - udało sie za 3 razem
Cytat:
Napisane przez agabiwro Pokaż wiadomość
mam takie mdłości że masakra... wszystko o czym pomyślę powoduje ścisk w żołądku
mówiłam...
Teraz to masz się czym martwic
Zrzygać sie czy nie

A co do Twojej mamy to współczuje... Przykro mi jest zawsze, jak ktoś tak podchodzi do nowego życia...
Moja mama to jak tylko sie dowiedziała, to zaraz wszystkim (rodzince) rozgadała... wkurzyło mnie to troche, no ale wole już radość nawet taką niepohamowaną, niż zupełną olewkę
__________________
Mystiquee jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-01, 10:09   #50
arletka1313
Zakorzenienie
 
Avatar arletka1313
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 075
Dot.: O dzidzie sie staramy i na narodziny czekamy :) czesc VIII

Cytat:
Napisane przez Gianna M Pokaż wiadomość
nie mam za bardzo z czego się cieszyc, lekarz kazał ten cykl odpuścić,i dpoiero od następnego się starać z clo, a my wcale nie uważalismy, bo myślałm ze nie ma za bardzo szans zeby sie udało bez leków, a teraz sie boje
ale jak sie udalo to przeciez chyba tez dobrze co???[/QUOTE]

ja miesiąc temu poroniłam, i lekarz kazał ten cykl odczekać i dopiero zaczać na nowo starania z podwójną dawka clo. boje sie ze moze za wczes nei i znowu strace dzidziusia

---------- Dopisano o 11:09 ---------- Poprzedni post napisano o 11:07 ----------

Cytat:
Napisane przez _Kluska_ Pokaż wiadomość
Arletko, szczerze Ci powiem, że jak pisałaś o ogromnej radości z przytulania, że wreszcie nie liczycie dni i nie myślicie o staraniach to ja sobie tak pomyślałam, że może coś z tego być
Nie przejmuj się, jeśli się tak stało to super - wiele jest takich przypadków, że od razu po # i ciąże są zdrowe

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
wiem ze jest dużo takich przypadków,ale jak cos znowu będzie nie tak to sobie tego nie wybacze ze przecież mogliśmy założyć ta pieprzoną gumke! mam nadzieje ze jednak @ przyjdzie.
__________________
Nasz ślub 28.01.2012
27.04.2012-aniołek1.06.2013
Lenka 11.03.2014
Hania 6.09.2016


http://suwaczki.maluchy.pl/li-67603.png

http://www.suwaczki.com/tickers/3i498u69fevq68l3.png
arletka1313 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-01, 10:18   #51
Gianna M
Zakorzenienie
 
Avatar Gianna M
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 602
Dot.: O dzidzie sie staramy i na narodziny czekamy :) czesc VIII

Arletko nie martw sie nie ma co myslec na zapas...poczekaj i nie przejmuj sie!a wszytsko bedzie dobrze i nawet nie mysl ze nie!!! moja kolezanka tez poronila w pierwszym podejsciu a za drugim udalo im sie znow ale totalnie nie wie jak to sie stalo kiedy bo omineli owu a dzis jej zostalo 13 dni do przytluenia malenstwa
__________________
Nasz dzień 21.08.2010
II kreseczki na tescie 25.06. 13





Gianna M jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-01, 10:21   #52
_Kluska_
Zakorzenienie
 
Avatar _Kluska_
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 6 369
Odp: Dot.: O dzidzie sie staramy i na narodziny czekamy :) czesc VIII

Cytat:
Napisane przez arletka1313 Pokaż wiadomość
ale jak sie udalo to przeciez chyba tez dobrze co???
ja miesiąc temu poroniłam, i lekarz kazał ten cykl odczekać i dopiero zaczać na nowo starania z podwójną dawka clo. boje sie ze moze za wczes nei i znowu strace dzidziusia[/QUOTE]

Hm, a dlaczego z podwójnym clo? Przecież skoro zaszłaś to pęcherzyk był ok, a clo z tego co wiem jest tylko od produkcji pęcherzyków. Z tego co mi gin tłumaczył tak jest i mówił też, że czasami się zdarza że clo tak się skupia na pęcherzykach, że organizm nie nadąża z jajeczkami i wtedy może być # bo pęcherzyk który pękł był ok ale jajo nie zdążyło dojrzeć wystarczająco.

Możliwe, że przyjdzie @, nie denerwuj się na zapas

Gianna za wizytę! Tylko żebyś się nie denerwowała, że na usg nie będzie jeszcze widać albo nic albo tylko pęcherzyk

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
24.09.2011

II kreski - 09.05.2013

23.12.2013 o godz. 2:35 urodziła się Hania



Pyza dorasta
_Kluska_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-01, 10:23   #53
iza243
Zakorzenienie
 
Avatar iza243
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 20 277
Dot.: O dzidzie sie staramy i na narodziny czekamy :) czesc VIII

Cytat:
Napisane przez arletka1313 Pokaż wiadomość
ooo,izunia na zakupy jedzie, fajnie, a ubranka dla maluszka to juz wogóle wspaniale

słuchajcie mam takie pytanie, czy któras sie orientuje czy jak jest cykl bezowulacyjny to brzuch nie boli przed @? bo mam jakąś dziwna sytuacje, brzuch mnie wogóle nie boli,dzis juz jajnik nie boli, tylko cycki twarde i bola, boje sie ze chyba to fasolka, a nie chciałabym w tym cyklu chyba, boje sie ze wcześnie po #. a to juz 30 dc. i jeszcze wczoraj te mdłosci
chyba zaczynam trochę panikować...
Kochana spokojnieJak bedzie fasolka to na pewno będzie dobrze
Cytat:
Napisane przez Gianna M Pokaż wiadomość

dziewczyny ide jutro do lekarza na pierwsza wizytemusze juz isc bo nie moge juz wytrzymac i za nerwowa jestem cos ostatnio chce zeby zobaczyla czy wszystko jest ok
__________________
Życie jest po to aby walczyć. Gdy upadniemy trzeba powstać z honorem i nie poddawać się,chociaż zabrakłoby sił na dalszą walkę. Zawsze istnieje inne rozwiązanie, nadzieja która trwa zawsze.


Domiś-30.12.13 godz 11:05



Dnia 25.04.12 - 8 tydzień Aniołek
iza243 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-01, 10:24   #54
Gianna M
Zakorzenienie
 
Avatar Gianna M
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 602
Dot.: Odp: Dot.: O dzidzie sie staramy i na narodziny czekamy :) czesc VIII

kolezanka byla na pierwszej wizycie w 4 tyg i bylo widac pecherzyk moze i moj zobacze ide polozyc hybrydke na paznokcie przed praca buziki
__________________
Nasz dzień 21.08.2010
II kreseczki na tescie 25.06. 13





Gianna M jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-01, 10:36   #55
arletka1313
Zakorzenienie
 
Avatar arletka1313
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 075
Dot.: Odp: Dot.: O dzidzie sie staramy i na narodziny czekamy :) czesc VIII

clo brałam 2 miesiące po jednej tabletce, ale pecherzyki coś rosnać nie chciały i był jeden w cyklu kiedy poroniłam były 2.
nie wiem, boje się, mam jakieś dziwne uczucia.
__________________
Nasz ślub 28.01.2012
27.04.2012-aniołek1.06.2013
Lenka 11.03.2014
Hania 6.09.2016


http://suwaczki.maluchy.pl/li-67603.png

http://www.suwaczki.com/tickers/3i498u69fevq68l3.png
arletka1313 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-01, 10:51   #56
manieczka1
Zakorzenienie
 
Avatar manieczka1
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 9 622
Dot.: Odp: Dot.: O dzidzie sie staramy i na narodziny czekamy :) czesc VIII

hej dziewczyny! Czy wiecie może czy stosowanie żelu feminum ma jakiś negatywny wpływ na plemniki? Szybciej używaliśmy niebieskiego durexa, ale na nim napisane jest, że może wpływać na ruchliwość plemników:/ a na feminum żelu nic nie ma:/
manieczka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-01, 10:54   #57
b a r b a r a
Zakorzenienie
 
Avatar b a r b a r a
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 5 328
GG do b a r b a r a
Dot.: O dzidzie sie staramy i na narodziny czekamy :) czesc VIII

Cytat:
Napisane przez arletka1313 Pokaż wiadomość
ale jak sie udalo to przeciez chyba tez dobrze co???
ja miesiąc temu poroniłam, i lekarz kazał ten cykl odczekać i dopiero zaczać na nowo starania z podwójną dawka clo. boje sie ze moze za wczes nei i znowu strace dzidziusia

---------- Dopisano o 11:09 ---------- Poprzedni post napisano o 11:07 ----------



wiem ze jest dużo takich przypadków,ale jak cos znowu będzie nie tak to sobie tego nie wybacze ze przecież mogliśmy założyć ta pieprzoną gumke! mam nadzieje ze jednak @ przyjdzie.[/QUOTE]

kochana nie denerwuj sie , wszystko bedzie dobrze . moze bedzie @ troszke pozniej niz zazwyczaj
__________________
https://www.suwaczki.com/tickers/zrz6sg18kwbn516c.png

W... 09.11
lipiec 2008
W... 16.08
listopad 2017
b a r b a r a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-01, 10:59   #58
Mystiquee
Zakorzenienie
 
Avatar Mystiquee
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 13 857
GG do Mystiquee
Dot.: O dzidzie sie staramy i na narodziny czekamy :) czesc VIII

Cytat:
Napisane przez manieczka1 Pokaż wiadomość
hej dziewczyny! Czy wiecie może czy stosowanie żelu feminum ma jakiś negatywny wpływ na plemniki? Szybciej używaliśmy niebieskiego durexa, ale na nim napisane jest, że może wpływać na ruchliwość plemników:/ a na feminum żelu nic nie ma:/
Ja używałam feminum i w ciąże zaszłam, wiec myśle, że nie ma wpływu
__________________
Mystiquee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-01, 11:04   #59
manieczka1
Zakorzenienie
 
Avatar manieczka1
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 9 622
Dot.: O dzidzie sie staramy i na narodziny czekamy :) czesc VIII

Cytat:
Napisane przez Mystiquee Pokaż wiadomość
Ja używałam feminum i w ciąże zaszłam, wiec myśle, że nie ma wpływu
super wieści dzięki
manieczka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-01, 12:04   #60
arletka1313
Zakorzenienie
 
Avatar arletka1313
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 075
Dot.: O dzidzie sie staramy i na narodziny czekamy :) czesc VIII

zobaczymy, poczekam, innego wyjscia nie mam, choc wolałabym zeby @ była normalnie, w terminie bo już na monitoring jestem zapisana.
__________________
Nasz ślub 28.01.2012
27.04.2012-aniołek1.06.2013
Lenka 11.03.2014
Hania 6.09.2016


http://suwaczki.maluchy.pl/li-67603.png

http://www.suwaczki.com/tickers/3i498u69fevq68l3.png
arletka1313 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:22.