POMÓ¯CIE bardzo potrzebuje wspomagacza odchodzania typu tabletki itp.!! - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubi± aktywno¶æ fizyczn± i chc± spaliæ zbêdne kalorie. Wejd¼, poznaj ¶wiat fitnessu i ró¿ne rodzaje aktywno¶ci fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2006-07-13, 10:06   #1
klaudia101
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomo¶ci: 9

POMÓ¯CIE bardzo potrzebuje wspomagacza odchodzania typu tabletki itp.!!


witam was serdecznie
zacze³am sie odchudzac musze przez 3 miesiace zrzuciæ oko³o 10-15 kg, bo inaczej wpadne w depresje ju¿ chyba, ale nie moge przestac sie opanowaæ z jedzeniem .Potrzebuje jaki¶ dobrych tableke niewiem herbaty, która by mi pomag³a ograniczyæ jedzenie a plus intenstywne cwieczenia to mysle ze mog³by byc super efekt!!!
B³agam zaprponujcie co¶ skutecznego!!co wam bardzo pomoglo albo slyszeliscie ze jest super
klaudia101 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-07-13, 10:16   #2
201707171556
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomo¶ci: 5 619
Dot.: POMÓ¯CIE bardzo potrzebuje wspomagacza odchodzania typu tabletki itp.!!

Ale na czym polega Twoja niemoc opanowania jedzenia? Np. jesz za du¿o s³odyczy? Ponoæ ³ykanie chromu zmniejsza na nie apetyt...
Pij duzo p³ynów - 1,5 - 2 litry wody niegazowanej dziennie, do tego herbate zielon± i pu-erh - to powinno pomuc.
201707171556 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-07-13, 10:47   #3
klaudia101
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomo¶ci: 9
Dot.: POMÓ¯CIE bardzo potrzebuje wspomagacza odchodzania typu tabletki itp.!!

nie tu niechodzi o s³odycze, tylko o zwykle jedzonko.
musze kupic jakies tabletki
klaudia101 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-07-13, 18:37   #4
klaudia101
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomo¶ci: 9
Dot.: POMÓ¯CIE bardzo potrzebuje wspomagacza odchodzania typu tabletki itp.!!

do gory!
klaudia101 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-07-13, 19:03   #5
fitneska19zg
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomo¶ci: 26
Dot.: POMÓ¯CIE bardzo potrzebuje wspomagacza odchodzania typu tabletki itp.!!

hej, napisze ci jak ja schudlam 20 kg w 3 miesiace : po pierwsze pij czerwona herbate "phu er" ale tylko ta , inne nie dawaly rezultatów a probowalam wielu, po drugie nie jedz slodyczy , mowia zeby nie pic napojow gazowanych - ja je pilam ale w ograniczonej ilosci , wiadomo ze ciezko sie tego odzwyczaic, mowia tez ze powinno sie jesc do 18 ja jadlam normalnie tzn jadlam o ktorej chcialam, ale ja jadlam bardzo malo, czerwona herbata sprawiala ze nie chcialo mi sie jesc i powiem ci ze 3 jablka dziennie mi wystarczaly , poczatki byly najgorsze aby tak malo jesc, ale po miesiacu zoladek sie skurczyl i wiecej niz 3 jblka czy np jeden obiad maly nie potrzebowl , w 3 miesiac schudlam 20 kg ale wiadomo ze pozniej skora sie robi troszke bardziej obwisla , nie to ze wisiala ale nie byla juz tak jedrna dlatego teraz zapisalam sie na silownie i ujedrniam ja i rzezbie miesnie , jesli nie chcesz sie odchudzac w sposob jaki napisalam powyzej , polecam "odzywke - lkarnityne" kosztuje ona 39 zl za 90 tabletek ktore starczaja na ok ponad miesiac i nie jest ona szkodliwa bo to naturalne odzywki to dobra odzywka i ona spala tluszcz ale nie mozesz jej brac nie chodzac na silownie albo nie cwiczac ostro w domu bo wtedy efektow duzych nie ma" jak bedziesz miala jakies pytania to pisz wiadomosc do mnie a odpowiem na pytania . pozdrawiam i zycze wiary w siebie i sily psychicznej w walce z tymi kg , buzka
fitneska19zg jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-07-14, 14:44   #6
piekna_mery
Raczkowanie
 
Avatar piekna_mery
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomo¶ci: 30
Dot.: POMÓ¯CIE bardzo potrzebuje wspomagacza odchodzania typu tabletki itp.!!

Cytat:
3 jablka dziennie mi wystarczaly , poczatki byly najgorsze aby tak malo jesc, ale po miesiacu zoladek sie skurczyl i wiecej niz 3 jblka czy np jeden obiad maly nie potrzebowl


jadlas 3 jablka dziennie i nic wiecej?
piekna_mery jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-07-14, 14:57   #7
*Elle*
Raczkowanie
 
Avatar *Elle*
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: wlkp
Wiadomo¶ci: 56
Dot.: POMÓ¯CIE bardzo potrzebuje wspomagacza odchodzania typu tabletki itp.!!

fitneska19zg bez urazy ale uwa¿am , ¿e Twoja dieta jest / by³a bardzo niezdrowa , ju¿ w jakim¶ w±tku przeczyta³am ,¿e pi³a¶ 10-15 kubków czerwonej herbaty
Osobi¶cie polecam du¿o wody ¼ródlanej jako "zapychacza" ale nie katuj siê i jedz zdrowo 5-6 ma³ych posi³ków a efekty bêd± napewno . Æwicz regularnie( unikniesz efektu jojo) , dajesz sobie 3 miesi±ce a naprawdê przez ten czas mo¿na du¿o zdzia³aæ .
Co do wspomagaczy to mo¿e kup herbatkê System Slim Figura (jest o niej osobny w±tek) chocia¿ w moim przypadku nic nie zadzia³a³o , podobnie jak chrom.
pozdrawiam i ¿ycze wytrwa³o¶ci
*Elle* jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2006-07-14, 15:01   #8
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomo¶ci: 21 806
Dot.: POMÓ¯CIE bardzo potrzebuje wspomagacza odchodzania typu tabletki itp.!!

Cytat:
Napisane przez fitneska19zg
hej, napisze ci jak ja schudlam 20 kg w 3 miesiace : po pierwsze pij czerwona herbate "phu er" ale tylko ta , inne nie dawaly rezultatów a probowalam wielu, po drugie nie jedz slodyczy , mowia zeby nie pic napojow gazowanych - ja je pilam ale w ograniczonej ilosci , wiadomo ze ciezko sie tego odzwyczaic, mowia tez ze powinno sie jesc do 18 ja jadlam normalnie tzn jadlam o ktorej chcialam, ale ja jadlam bardzo malo, czerwona herbata sprawiala ze nie chcialo mi sie jesc i powiem ci ze 3 jablka dziennie mi wystarczaly , poczatki byly najgorsze aby tak malo jesc, ale po miesiacu zoladek sie skurczyl i wiecej niz 3 jblka czy np jeden obiad maly nie potrzebowl , w 3 miesiac schudlam 20 kg ale wiadomo ze pozniej skora sie robi troszke bardziej obwisla , nie to ze wisiala ale nie byla juz tak jedrna dlatego teraz zapisalam sie na silownie i ujedrniam ja i rzezbie miesnie , jesli nie chcesz sie odchudzac w sposob jaki napisalam powyzej , polecam "odzywke - lkarnityne" kosztuje ona 39 zl za 90 tabletek ktore starczaja na ok ponad miesiac i nie jest ona szkodliwa bo to naturalne odzywki to dobra odzywka i ona spala tluszcz ale nie mozesz jej brac nie chodzac na silownie albo nie cwiczac ostro w domu bo wtedy efektow duzych nie ma" jak bedziesz miala jakies pytania to pisz wiadomosc do mnie a odpowiem na pytania . pozdrawiam i zycze wiary w siebie i sily psychicznej w walce z tymi kg , buzka
dieta straszna
proszew nie polecaj jej nikomu
nie szkod¼ innym ju¿ sobie du¿o krzywdy zrobi³a¶
a dzia³anie l-karnityny nie jest udowodnione, dawka mniejsza ni¿ 1g wogóle nie ma sensu
pingwin2 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-07-14, 17:25   #9
klaudia101
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomo¶ci: 9
Dot.: POMÓ¯CIE bardzo potrzebuje wspomagacza odchodzania typu tabletki itp.!!

wlasnie wszystko tu jest indywidualna sprawa w takich przypadkach:/
mam zamair kupic tabletki bio-slim
a moze brac tabletki i piæ np. jakies herbatki jeszcze?? czy to juz za duzo??:/
doradzcie
klaudia101 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-07-14, 17:46   #10
fitneska19zg
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomo¶ci: 26
Dot.: POMÓ¯CIE bardzo potrzebuje wspomagacza odchodzania typu tabletki itp.!!

Cytat:
Napisane przez piekna_mery


jadlas 3 jablka dziennie i nic wiecej?


no 3 jablka i czerwona herbate - nie robilam tego na przymus tyle poprosty wystarczalo mojemu organizmowi
fitneska19zg jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-07-14, 17:48   #11
fitneska19zg
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomo¶ci: 26
Dot.: POMÓ¯CIE bardzo potrzebuje wspomagacza odchodzania typu tabletki itp.!!

Cytat:
Napisane przez *Elle*
fitneska19zg bez urazy ale uwa¿am , ¿e Twoja dieta jest / by³a bardzo niezdrowa , ju¿ w jakim¶ w±tku przeczyta³am ,¿e pi³a¶ 10-15 kubków czerwonej herbaty
Osobi¶cie polecam du¿o wody ¼ródlanej jako "zapychacza" ale nie katuj siê i jedz zdrowo 5-6 ma³ych posi³ków a efekty bêd± napewno . Æwicz regularnie( unikniesz efektu jojo) , dajesz sobie 3 miesi±ce a naprawdê przez ten czas mo¿na du¿o zdzia³aæ .
Co do wspomagaczy to mo¿e kup herbatkê System Slim Figura (jest o niej osobny w±tek) chocia¿ w moim przypadku nic nie zadzia³a³o , podobnie jak chrom.
pozdrawiam i ¿ycze wytrwa³o¶ci


ale ja nie napisalam jak mam zamiar schudnac tylko jak schudlam, wiem ze byla niezdrowa, ale zadnych problemow zdrowotnych teraz nie mam, i nie mam efektu jojo itp, schudlam i funkcjonuje normalnie
fitneska19zg jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2006-07-14, 17:50   #12
fitneska19zg
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomo¶ci: 26
Dot.: POMÓ¯CIE bardzo potrzebuje wspomagacza odchodzania typu tabletki itp.!!

Cytat:
Napisane przez pingwin2
dieta straszna
proszew nie polecaj jej nikomu
nie szkod¼ innym ju¿ sobie du¿o krzywdy zrobi³a¶
a dzia³anie l-karnityny nie jest udowodnione, dawka mniejsza ni¿ 1g wogóle nie ma sensu


nie mow ze sobie zaszkodzilam , bo moje zdrowie jest idealne , zadnych skutkow ubocznych i brakow w organizmie nie mam , to co organizm potrzebowal to dostawal tylko w bardzo malej ilosci.
fitneska19zg jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-07-14, 19:05   #13
suzana
Zakorzenienie
 
Avatar suzana
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Jego serce
Wiadomo¶ci: 7 389
GG do suzana
Dot.: POMÓ¯CIE bardzo potrzebuje wspomagacza odchodzania typu tabletki itp.!!

Cytat:
Napisane przez fitneska19zg
nie mow ze sobie zaszkodzilam , bo moje zdrowie jest idealne , zadnych skutkow ubocznych i brakow w organizmie nie mam , to co organizm potrzebowal to dostawal tylko w bardzo malej ilosci.
A mog³aby¶ napisaæ, co dostarcza³a¶ organizmowi i z czego to czerpa³a¶?
__________________
"Kilka dni nie zmieni Ciê w zdobywcê szczytu."

suzana




Kasieñka 06.04.2012r.
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥




suzana jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-07-14, 21:18   #14
Anna Maria Magdalena
Raczkowanie
 
Avatar Anna Maria Magdalena
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Birmingham
Wiadomo¶ci: 143
Dot.: POMÓ¯CIE bardzo potrzebuje wspomagacza odchodzania typu tabletki itp.!!

Cytat:
Napisane przez Durga
Ale na czym polega Twoja niemoc opanowania jedzenia? Np. jesz za du¿o s³odyczy? Ponoæ ³ykanie chromu zmniejsza na nie apetyt...
Pij duzo p³ynów - 1,5 - 2 litry wody niegazowanej dziennie, do tego herbate zielon± i pu-erh - to powinno pomuc.
Co do chromu slyszalam ze jest rakotworczy, wiec sobie raczej go odpusc
Anna Maria Magdalena jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-07-14, 21:34   #15
myszeñka_74
Raczkowanie
 
Avatar myszeñka_74
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomo¶ci: 390
Dot.: POMÓ¯CIE bardzo potrzebuje wspomagacza odchodzania typu tabletki itp.!!

Kolejny w±tek z serii moich ulubionych. Podobnych tematów by³o ju¿ ca³e mnóstwo. Wystarczy trochê poszukaæ. Na szczê¶cie Twoje wymagania co do ilo¶ci kilogramów do zrzucenia i czasu jaki sobie na to dajesz nie s± a¿ tak przera¿aj±ce (w porównaniu np. do 20 kg w ci±gu 2 miesiêcy ) . Przy odrobinie samozaparcia jeste¶ w stanie (bez ogromnych wyrzeczeñ i obci±¿eñ dla organizmu) zrzuciæ w ci±gu 3 miesiêcy 10 kg. A tak z ciekawo¶ci : ile wa¿ysz i jaki jest Twój wzrost w chwili obecnej?
__________________
FORMY MY¦LOWE TO WSZYSTKO CO ISTNIEJE

"YOU ARE LIVING IN A TIME WHEN OPPORTUNITIES FOR SELF-EMPOWERMENT, EXPANDED AWARENESS AND SPIRITUAL GROWTH APPEAR TO BE UNLIMITED" - THE PLEIADIANS

myszeñka_74 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-07-14, 22:26   #16
*Elle*
Raczkowanie
 
Avatar *Elle*
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: wlkp
Wiadomo¶ci: 56
Dot.: POMÓ¯CIE bardzo potrzebuje wspomagacza odchodzania typu tabletki itp.!!

Cytat:
Napisane przez Anna Maria Magdalena
Co do chromu slyszalam ze jest rakotworczy, wiec sobie raczej go odpusc
Nie do koñca - chrom na +3 stopniu utlenienia nie jest rakotwórczy,na ka¿dym innym tak (Cr mo¿e wystêpowaæ na stopniach utlenienia od +1 do +6 ) . To co potocznie nazywamy chromem to organiczne zwi±zki chromu na +3 st. utl. . Dzia³anie chromu nie zosta³o do koñca potwierdzone naukowo(to raczej kolejny bubel ) i uwa¿a siê , ¿e isteniej mo¿liwo¶æ utlenienia b±d¼ redukcji chromu w organi¼nie ale nie popadajmy w paranojê
*Elle* jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-07-16, 05:32   #17
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomo¶ci: 21 806
Dot.: POMÓ¯CIE bardzo potrzebuje wspomagacza odchodzania typu tabletki itp.!!

Cytat:
Napisane przez fitneska19zg
nie mow ze sobie zaszkodzilam , bo moje zdrowie jest idealne , zadnych skutkow ubocznych i brakow w organizmie nie mam , to co organizm potrzebowal to dostawal tylko w bardzo malej ilosci.



a sk±d wiesz?
jab³ka zawieraj± witaminy, mikroelementy i trochê ww 10g na 100g, 3 jab³ka to oko³o 150-200 kcal
organizm potrzebuje bia³ka zdrowych t³uszczy i znaczniej wiêkszej ilo¶ci kalorii sam mózg potrzebuje 400 kcal - wiêce Twój organizm czê¶ci sk³adników wogóle nie dostawa³
nie pisz g³upot, ¿e dieta 3 jab³ka nie spowodowa³a u Ciebie ¿adnych braków
pingwin2 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-07-19, 18:35   #18
fitneska19zg
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomo¶ci: 26
Dot.: POMÓ¯CIE bardzo potrzebuje wspomagacza odchodzania typu tabletki itp.!!

a czy ja napisalam ze przez 2 miesiac jadlam tylko jablka ? jadlam jablka ale tez czasem normalne obiady jak wy jecie w domu , tylko ze w malej ilosci , nie brakowalo mi ani tluszczu ani bialka ani witamin.
fitneska19zg jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-07-19, 19:27   #19
mizuho
Raczkowanie
 
Avatar mizuho
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomo¶ci: 42
Dot.: POMÓ¯CIE bardzo potrzebuje wspomagacza odchodzania typu tabletki itp.!!

jezeli w 3 miesiace, fitneska19zg stracila 20 kg, tzn. ze 'duzo miala do stracenia'..

miala zapasy tkanki tluszczowej.. slowo "zapasy" oznacza, ze mogla z nich korzystac w trudnych latach

i 3 jablka to nie 200 kcal !

100g jablka - ok 50 kcal.. jedno jablko wazy - w zaleznosci- np. 200/300g

+ jakis maly obiad..

przy takiej niskokalorycznej diecie pojawila sie pewnie ketoza, glodu nie bylo, a tluszczu ubywalo..


oczywiscie, nie polecam nikomu czegos takiego, ale gdy jest duza nadwaga, czesto w poczatkowym stadium, stosuje sie takie diety niskokaloryczne - dla np. zmniejszenia zoladka
mizuho jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:54.