przytyc w usa:/ - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-07-22, 00:15   #1
laaraa
Raczkowanie
 
Avatar laaraa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 161

przytyc w usa:/


czesc wszytkim!!
Ale dawno mnie tru nie bylo Jestem treaz w Stanach i mam odnosnie tego problem!! Mimo ze nigdy nie maialam wiekszych problemow z waga to przytylam sporo a jem tyke co w polsce a nawet mniej!! Nie mam czsau na cwiczenia bo pracuje w 2 pracach!! co ja mam zrobic? Kiedyc byly watki o thermal pro! Co wy o tym sadzice? Jest tu ktos kto to probowal? jakie sa skutki uboczne? dziewczynki znacie jakies sposob zebym wriocila do mojej dawnej wagi a przynajmniej zebym juz nie tyla?
pozdrawiam wszytkich cieplutko!
nie wiem kiedy znowu bede mila okaxzje sie tu pojawiec ale prosze poradzcie mi cos!!
Z gory dziekuje
laaraa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-22, 00:55   #2
nineczka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: CA, USA
Wiadomości: 2 385
Dot.: przytyc w usa:/

czytajac temat Twojego watku pomyslalam, ze chcesz przytyc w USA a nie zgubic kg. Dlatego wydalo mi sie takie dziwne..
nineczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-22, 02:28   #3
BERRY21
Zadomowienie
 
Avatar BERRY21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 091
Dot.: przytyc w usa:/

Wspolczuje Ci
Moja kolezanka wyjechala jakis czas temu na rok do USA, figurka idealna po prostu- rozmiar 34 (przy niewielkim wzroscie, anorektyczka nie byla ). Zaraz po przyjezdzie zalamana, bo jej host family serwowala hamburgery na zmiane z frytkami, pizza itp. Jej sposob na utrzymanie wagi byl bardzo radykalny- tzn. prawie w ogole nie jadla, a jak juz to sama cos zdrowego dla siebie kupowala. Mimo tego przytyla, choc nie duzo.

Moze kup jakies tabletki drozdzowe (lub tym podobne suplementy), ktore zapchaja troche zoladek zebys nie czula glodu? Pij duzo wody przede wszystkim. Ale skoro piszesz, ze nie jesz duzo, to moze faktycznie pozostaja jakies zabiegi w spa. Jednak mysle, ze same- bez diety i cwiczen wiele nie dadza. Efekt bedzie krotkotrwaly i mozesz byc zla, ze wyrzucilas pieniadze w bloto.
__________________
Keep away from people who try to belittle your ambitions. Small people always do that, but the really great make you feel that you, too, can become great.
Mark Twain


BERRY21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-22, 11:04   #4
obca
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 1 454
Cool Dot.: przytyc w usa:/

wychodzi na to, że z tamtejszym jedzeniem jest coś nie tak..
na forum jest jeden temat o jedzeniu w UK - bardzo podobny problem - może warto go poczytać..

nie znam tamtejszych realiów ale chyba pozostaje CI jeśc rzeczy jak najmniej przetworzone - świeże warzywa i owoce, może żywnośc ekologiczną (jesli gdzieś znajdziesz), może trzeba uwaznie czytac etykiety i wybierac jogurty czy sery bez żadnych sztucznych dodatków? może w supermarketach szukać działów ze zdrową żywnością?

najlepiej żeby doradził ktoś kto zna tamtejsze realia.. bo na pewno niejedzenie to żadne wyjście :0 nie da się jeśc baardzo mało przez długi czas - lepiej jeść więcej i zdrowo - mimo wszystko w USA nie żyją przecież sami bardzo masywni ludzie, jest nadzieja
obca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:41.