Kolczyk w języku-z medycznego punktu widzenia - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-01-03, 10:39   #61
ipauli
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4
Wink Dot.: Kolczyk w języku-z medycznego punktu widzenia

dziekuje slicznie za odpowiedz zrobie tak jak piszesz,mam nadzieje ze bedzie ok bo nie chcialabym pozbywac sie kolczyka w koncu nie po to go robilam zeby go teraz wyciagac.JESZCZE RAZ DZIEKUJE
ipauli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-03, 12:02   #62
madame paranoja
Zadomowienie
 
Avatar madame paranoja
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 879
Dot.: Kolczyk w języku-z medycznego punktu widzenia

prawie każda znana mi osoba po kilku latach posiadania kolczyka w języku w końcu z niego zrezygnowała, ja na szczęście nigdy nie chciałam tego robić.
to najgorsza część ciała, jaką można sobie przekuć.
__________________
byle do wiosny

madame paranoja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-03, 16:12   #63
ipauli
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4
Dot.: Kolczyk w języku-z medycznego punktu widzenia

to normalne ze ludziom sie nudzi cos po jakims czasie,tak samo jak nudzi ci sie facet o ktorym zawsze marzylasale robimy to na co w danej chwili mamy ochote czasem bez wzgledu na konsekwencje, w tym wypadku na szczescie konsekwencji nie ma,bo dziura sie zarasta
ipauli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-03, 18:04   #64
Małgorzatka1201
Raczkowanie
 
Avatar Małgorzatka1201
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 127
GG do Małgorzatka1201
Dot.: Kolczyk w języku-z medycznego punktu widzenia

Cytat:
Napisane przez Yaza Pokaż wiadomość
tak, ale zęby i dziąsła robią. Zobaczysz w jakim stanie będą jak jeszcze trochę czasu popozwalasz temu kolcowi się tak swobodnie obijać. Od razu różnicy nie odczujesz, ale paradontoza i uszkodzone jedynki nie są fajną sprawą.



Przepraszam, ale kolczyk nie obija mi sie o zęby w ramach jasności....



A ja właśnie wróciłam od dentysty Zero ubytków w szkliwie,zero jakichkolwiek zmien w zębach czy tez dziąslach...

Pozdrawiam
__________________

Proszę o kliknięcie w baner!

Małgo
Małgorzatka1201 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-08, 21:11   #65
Gusiara
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 15
Dot.: Kolczyk w języku-z medycznego punktu widzenia

Chyba nigdy nie zmienię kolczyka na akrylowy -.-'

Po przerwie wracam - znów z problemem, ale teraz już mniejszym.
Raczej pytanie...
Opuchlizny już nie mam, kolczyk od dokładnie 12-tu dni, ale marwi mnie to, że dziurkę mam strasznie 'rozciągniętą' wzdłuż języka. Kolczyk normalnie pochylony mam w stronę gardła, więc bliżej czubka języka jest 'otwór' przypominający wyglądem łechtaczkę ^^ (strupy w środku robią swoje, dzięki temu mama nadała dziurce taką nazwę).
No i ja się pytam, czy mi to zrośnie? Trochę przeraża mnie to, bo nie chcę takiej wielkiej dziury ^^ I czy te strupy mam odrywać, czy pozwolić im odpaść samym?

I przy okazji - polecam Aphtin wszystkim zmartwionym osobom. Świetne lekarstwo na podejrzenia zakażenia języka, lub stanów zapalnych.
Gusiara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-10, 19:13   #66
Sebek91
Raczkowanie
 
Avatar Sebek91
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 321
Dot.: Kolczyk w języku-z medycznego punktu widzenia

Cytat:
Napisane przez fugeela Pokaż wiadomość
Nie jestem po medycynie, jednak przez pewien czas bardzo chciałam mieć kolczyk w języku i sporo się o tym naczytałam. Przeprowadzono badania, które dowiodły, że ludzie z kolczykiem w języku mają znacznie obniżony poziom dziąseł (50% 'niższe' dziąsła niż ludzie niezakolczykowani) przez co zęby są narażone na liczne choroby i za kilkanaście (lub więcej) lat mogą stać się chwiejne. Na dzień dzisiejszy nie można raczej powiedzieć jak wygląda jama ustna ludzi, którzy przekłuli język kilkadziesiąt lat temu (jak np. tatuaże - teraz już wiemy, że mogą zblednąć, rozciągnąć się, bo wiele osób je ma od dawna); moda na kolczyki w języku jest stosunkowo od niedawna i do końca nie wiadomo jaki to ma wpływ na stan jamy ustnej długofalowo.

Nie mam najmocniejszych zębów, dlatego zrezygnowałam ze zrealizowania marzenia o kolczyku. Nie bez żalu..

Tak więc do tego posta, któy zniechęca do zrobienia kolczyka
Otóż to co napisałaś dotyczy wyłącznie kolczyków za 5 zł na bazarze Nie wiem czy czytałaś wszystko, ale istnieją kolczyki, które zrobione są z tworzywa, przez które dziąsła nie obniża Ci się nawet o milimetr. Jeśli nadal uważasz, że przez ten metal obniżą Ci się dziąsła, nic się nie stanie jeśli kupisz sobie plastikową sztangę i kuleczki

Kolczyk mam tak jak pisałem od 18.11 i język nie bolał już całkowicie po tygodniu - co nie oznacza, że dziurka się wygoiła. Pierwsze kłócie goiło mi się przez miesiąc i nadal bolało, a to dlatego, że zrobiłem to w warunkach opłakanych i robiła to osoba nie mająca większego doświadczenia. Kolczyk spokojnie powinno się wymienić po 2-óch tygodniach - to co do tego co pisała kolezanka wyzej. Po tygodniu można wymienić (zrobiłem tak np. ja) jeżeli język jest całkowicie odpuchnięty (o ile takie słowo występuje w słowniku xD). Najlepiej sać kostki lodu z szałwii

Cytat:
(strupy w środku robią swoje, dzięki temu mama nadała dziurce taką nazwę).
No i ja się pytam, czy mi to zrośnie? Trochę przeraża mnie to, bo nie chcę takiej wielkiej dziury ^^ I czy te strupy mam odrywać, czy pozwolić im odpaść samym?
Dwa razy przebijałem język, ale strupów nie miałem o.O dziwi mnie to trochę. Nie chcę Cię w każdym bądź razie przekonywać, że to coś złego. Po prostu wszystko powinno się zagoić. I nie martw się tą wielką dziurką. Pewnie masz jeszcze długą sztangę (pręcik czy jak to nazywasz) i to przez to. Po zmianie na krótką wszystko powinno być w porządku, bo język jest jednym z narządów, który goi się szybko (mi dziurka zarosła po 3 dniach :P)

Cytat:
Napisane przez Yaza Pokaż wiadomość
tak, ale zęby i dziąsła robią. Zobaczysz w jakim stanie będą jak jeszcze trochę czasu popozwalasz temu kolcowi się tak swobodnie obijać. Od razu różnicy nie odczujesz, ale paradontoza i uszkodzone jedynki nie są fajną sprawą.
Tak jak już napisała koleżanka wyżej kolczyk nie obija się o zęby jeśli ma się o tym jakieś pojęcie. Istnieje coś takiego jak ROZMIAR sztangi. Jezeli masz dopasowaną do potrzeb kulki nie obijają zębów. A jeżeli takie coś miało by miejsce to zawsze można kupić na dół kulkę plastikową, która zębów nie zniszczy nawet jeżeli będzie o nie obijać.


P.S przebiłem jezyk po raz drugi w zakładzie piercingu i cena, którą zapłaciłem nie jest wcale taka wysoka patrzac na to, że język mi nie odpadł do teraz
__________________
Żyj tak aby życie miało słodki smak

√ıק
Sebek91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-10, 21:16   #67
Gusiara
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 15
Dot.: Kolczyk w języku-z medycznego punktu widzenia

Cytat:
Napisane przez Sebek91 Pokaż wiadomość

Dwa razy przebijałem język, ale strupów nie miałem o.O dziwi mnie to trochę. Nie chcę Cię w każdym bądź razie przekonywać, że to coś złego. Po prostu wszystko powinno się zagoić. I nie martw się tą wielką dziurką. Pewnie masz jeszcze długą sztangę (pręcik czy jak to nazywasz) i to przez to. Po zmianie na krótką wszystko powinno być w porządku, bo język jest jednym z narządów, który goi się szybko (mi dziurka zarosła po 3 dniach :P

Mhmm, to ciekawe. Czytałam, że te strupki nie pojawiają się każdemu, więc okok Zdaje się, że to za sprawą limfy, której dość dużo miałam ^^ W każdym razie też mi się wydaje, że powinnam zmienić na krótszą sztangę. Kupiłam 16 mm, ale jest za krótka O.o Więc musiałabym mieć z 18 mm:/
Teraz hoduję strupka od całego dnia, nie zrywam go pęsetą, tylko pozwalam samemu robić co należy. I zdaje się, że są postępy, bo 'niepotrzebny kawałek dziurki' jest przykryty nim i kolczyk do niego nie dochodzi. Więc raczej się zrośnie.

I przy okazji dzięki za odpowiedź
Gusiara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-01-11, 18:31   #68
BLaszczolek
Przyczajenie
 
Avatar BLaszczolek
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 11
Dot.: Kolczyk w języku-z medycznego punktu widzenia

hejka wczoraj bylam w studio i zafundowalm sobie kolczyk w jezyku same przekuwanie nic nie bolalo :P ale dzisiaj trocha spuchl i mnir pobolewa na dodatek teraz zauwazylam ze odspody jezyka z dziurki wydziela sie jakgdyby ropa:/ nie wiem czy to normalne czy nie prosze pomozcie nie iwme co mom zrobic ...
BLaszczolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-11, 19:53   #69
Gusiara
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 15
Dot.: Kolczyk w języku-z medycznego punktu widzenia

Cytat:
Napisane przez BLaszczolek Pokaż wiadomość
hejka wczoraj bylam w studio i zafundowalm sobie kolczyk w jezyku same przekuwanie nic nie bolalo :P ale dzisiaj trocha spuchl i mnir pobolewa na dodatek teraz zauwazylam ze odspody jezyka z dziurki wydziela sie jakgdyby ropa:/ nie wiem czy to normalne czy nie prosze pomozcie nie iwme co mom zrobic ...


Zwykła limfa, nie martw się. Też to miałam.
Przepłukuj jamę ustną dentoseptem (po każdym posiłku, po 4-ech dniach możesz tylko rano i wieczorem). A na opuchliznę zrób sobie kostki lodu z szałwii
Gusiara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-12, 09:11   #70
BLaszczolek
Przyczajenie
 
Avatar BLaszczolek
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 11
Dot.: Kolczyk w języku-z medycznego punktu widzenia

Gusiara dzieki za odpowiedz teraz wiem ze moge byc spokojna zrobie tak jak radziesz . pozdro
BLaszczolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-16, 13:52   #71
Sebek91
Raczkowanie
 
Avatar Sebek91
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 321
Dot.: Kolczyk w języku-z medycznego punktu widzenia

hehe dokładnie ;p ta ropa jest czymś normalnym i kazdemu się wydziela w mniejszych lub większych ilościach nie martw się.
__________________
Żyj tak aby życie miało słodki smak

√ıק
Sebek91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-18, 16:55   #72
Małgorzatka1201
Raczkowanie
 
Avatar Małgorzatka1201
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 127
GG do Małgorzatka1201
Dot.: Kolczyk w języku-z medycznego punktu widzenia

zamówiłam dwa cudeńka do języka na allegro. Potem wkleję linki (bo to chyba nie jest niezgodne z regulaminem forum)
__________________

Proszę o kliknięcie w baner!

Małgo
Małgorzatka1201 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-21, 11:20   #73
kamilkaj89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5
Dot.: Kolczyk w języku-z medycznego punktu widzenia

Woooow, ale sie rozpisalaś brawo, brawo posluchaj dziecinko, forum nie sluzy do ublizania i mądrowania sie-tak jak ty to robisz! Co do okreslenia "Madonna" to po pierwsze istnieje cos takiego jak gwara albo slang i u nas np nie uzywa sie tego okreslenia, tu gdzie mieszkam tylko poszczegolne osoby uzytwaja go, poza tym na forum sa ludzie ktorzy jak przeczytają owo okreslenie napisane przez ciebie nie musza zrozumiec o co dokladnie chodzi-no bo nie ma co ukrywac ale sa takie jednostki ktore ogole nie kojarza takie sformuowania, natomiast kiedy napisze "metalowy pieprzyk" bez wiekszego myslenia kazdy skojarzy o co chodzi! To mialam na mysli piszac i "pieprzyku" zeby kazdy zrozumial...aha no i tez mialam kiedys tę twoja MADONNĘ i powiem ci ze piercer kazal mi narysowac kropke, zrobilam ja po czym on zrobil kolczyk bez zadnego sprawdzania, trudno jest uszkodzic główny, wazny nerw...sam mi to mowil... zreszta jeszcze nie mialam takiej osoby ktorej robilabym kolczyk a ona mialaby powiklania:/ poszukaj sobie stron internetowyych...napisany ch przez SPECJALISTOW ktorzy opisuja jak to profesjonalisci z tych niby sterylnych salonow :ze tylko w salonie, tylko u nich, tylko tam najlepiej, strasza ludzi ze moze im sie cos stac jesli zrobi im kolczyk ktos inny niz ONI!!! i specjalisci opisuja metode pozyskiwania w ten sposob klientow... pozdrawiam
kamilkaj89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-21, 11:21   #74
sylwiusia89
Raczkowanie
 
Avatar sylwiusia89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 463
Dot.: Kolczyk w języku-z medycznego punktu widzenia

Mi sie też podoba kolczyk w języku.....ale chyba bym sie nie zdecydowała przekłuc go. Napewno jednym z powodów jest strach przed jakąś infekcja czy cuś...<luzik> A po drugie i tak pewnie w końcu bym z niego zrezygnowała

Np. znajomej mojej przyjaciółki musieli amputować język, bo właśnie miała jakąs poważną infekcje po przekłuciu języka !!

A podobno czasem tez sie zdarza rozdwojenie języka........ he........ja tam wolę miec jeden język niz dwa heh
sylwiusia89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-22, 11:51   #75
Sebek91
Raczkowanie
 
Avatar Sebek91
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 321
Dot.: Kolczyk w języku-z medycznego punktu widzenia

Pierwsze słysze o tym rozdwojeniu o.O ale jeżeli tak sie dzieje to kolejny powód (na +) zeby mieć przebity jezyk, który sie może rozdwoić
__________________
Żyj tak aby życie miało słodki smak

√ıק
Sebek91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-23, 14:24   #76
KlaudisxD
Przyczajenie
 
Avatar KlaudisxD
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 6
GG do KlaudisxD
Dot.: Kolczyk w języku-z medycznego punktu widzenia

Witam!
Mam problem bardzo chcialabym sobie przebic jezyk ale mam 14 lat i boje sie ze w salonie bez zgody nic nie wskuram Ma ktos z was moze numer do jakiegos salonu w radomiu lub stronke internetowa??
KlaudisxD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-24, 15:02   #77
KlaudisxD
Przyczajenie
 
Avatar KlaudisxD
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 6
GG do KlaudisxD
Dot.: Kolczyk w języku-z medycznego punktu widzenia

Mam pytank... Gdzie mozna kupic szczypce do przebijania jezyka??
KlaudisxD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-24, 21:34   #78
Yaza
Rozeznanie
 
Avatar Yaza
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 879
Dot.: Kolczyk w języku-z medycznego punktu widzenia

Cytat:
Napisane przez sylwiusia89 Pokaż wiadomość
A podobno czasem tez sie zdarza rozdwojenie języka........ he........ja tam wolę miec jeden język niz dwa heh
noooo, zdarza się tylko najpierw trzeba znaleźć fachowca, który zna się na splittingu i zrobi go poprawnie.

Sebek91: wyobraź sobie kochany, że wiem co to jest rozmiar sztangi, wiem także, że nie doczytałeś chyba posta na który odpowiadałam. Dziewczyna ma kolca z przekłucia (domyślnie 20-22 mm) i twierdzi, że sie nie obija. A ja twierdze, że obija, ale ona tego nie czuje i w ten sposób niszczy jej zęby. I bardzo proszę, nie rób mi wywodów na temat kulek i materiałów z jakich są zrobione, bo nic nowego nie powiesz - kolczyk musi byc dopasowany do rozmiaru języka a nawet plastikowe kulki wyrządzą zębom szkodę, jeżeli ma się w ustach przez długie miesiące pręt długi na 2 cm ;] już nawet nie wspomnę, że łatwiej takiego gnata przygryźć.
__________________
"When you loved the one who was killing you, it left you no options. How could you run, how could you fight, when doing so would hurt that beloved one? If your life was all you had to give your beloved, how could you not give it?

If it was someone you truly loved?"
Yaza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-01, 17:33   #79
KlaudisxD
Przyczajenie
 
Avatar KlaudisxD
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 6
GG do KlaudisxD
Dot.: Kolczyk w języku-z medycznego punktu widzenia

hehe przebilam sobie jezyk dzisiaj i nic nie boli... a co lepsze gadalam z mama prosto po przebiciu a ona nic nie zauwazyla xD
KlaudisxD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-02, 14:58   #80
Sebek91
Raczkowanie
 
Avatar Sebek91
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 321
Dot.: Kolczyk w języku-z medycznego punktu widzenia

Cytat:
Napisane przez Yaza Pokaż wiadomość
noooo, zdarza się tylko najpierw trzeba znaleźć fachowca, który zna się na splittingu i zrobi go poprawnie.

Sebek91: wyobraź sobie kochany, że wiem co to jest rozmiar sztangi, wiem także, że nie doczytałeś chyba posta na który odpowiadałam. Dziewczyna ma kolca z przekłucia (domyślnie 20-22 mm) i twierdzi, że sie nie obija. A ja twierdze, że obija, ale ona tego nie czuje i w ten sposób niszczy jej zęby. I bardzo proszę, nie rób mi wywodów na temat kulek i materiałów z jakich są zrobione, bo nic nowego nie powiesz - kolczyk musi byc dopasowany do rozmiaru języka a nawet plastikowe kulki wyrządzą zębom szkodę, jeżeli ma się w ustach przez długie miesiące pręt długi na 2 cm ;] już nawet nie wspomnę, że łatwiej takiego gnata przygryźć.
współczuję koleżance, że nikt jej nie powiedział, że sztange po miesiącu wymienia się na krótszą (pewnie dlatego obija jej zęby skoro język zdążył odpuchnąć już miesiące temu).

Cytat:
Napisane przez KlaudisxD Pokaż wiadomość
hehe przebilam sobie jezyk dzisiaj i nic nie boli... a co lepsze gadalam z mama prosto po przebiciu a ona nic nie zauwazyla xD
poczekaj aż język ci spuchnie (choć nie musi) i wtedy zobaczysz, że będzie Cię bolał i mama zauwazy na 80%, bo ból będzie sprawiał Ci trudności z mówieniem jak dawniej
__________________
Żyj tak aby życie miało słodki smak

√ıק
Sebek91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-03, 09:51   #81
KlaudisxD
Przyczajenie
 
Avatar KlaudisxD
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 6
GG do KlaudisxD
Dot.: Kolczyk w języku-z medycznego punktu widzenia

poczekaj aż język ci spuchnie (choć nie musi) i wtedy zobaczysz, że będzie Cię bolał i mama zauwazy na 80%, bo ból będzie sprawiał Ci trudności z mówieniem jak dawniej [/quote]



wiec jezyk do tej pory nie spuchl tylko sie troche seplenie... i prawie wogole nie boli mam nadzieje ze tak bedzie przez nastepny tydzien a czy jest taka mozliwosc ze do tej pory nic nie bylo tzn nie spuchl ani nie boli a jutro moze zaczac??
KlaudisxD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-03, 15:31   #82
Sebek91
Raczkowanie
 
Avatar Sebek91
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 321
Dot.: Kolczyk w języku-z medycznego punktu widzenia

oczywiście :P
__________________
Żyj tak aby życie miało słodki smak

√ıק
Sebek91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-03, 19:14   #83
KlaudisxD
Przyczajenie
 
Avatar KlaudisxD
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 6
GG do KlaudisxD
Dot.: Kolczyk w języku-z medycznego punktu widzenia

dzisiaj mnie juz w ogole nie bolal a spuchl minimalnie
KlaudisxD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-05, 10:05   #84
Małgorzatka1201
Raczkowanie
 
Avatar Małgorzatka1201
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 127
GG do Małgorzatka1201
Dot.: Kolczyk w języku-z medycznego punktu widzenia

Cytat:
Napisane przez Sebek91 Pokaż wiadomość
współczuję koleżance, że nikt jej nie powiedział, że sztange po miesiącu wymienia się na krótszą (pewnie dlatego obija jej zęby skoro język zdążył odpuchnąć już miesiące temu).
Yaza: wyobraź sobie kochany, że wiem co to jest rozmiar sztangi, wiem także, że nie doczytałeś chyba posta na który odpowiadałam. Dziewczyna ma kolca z przekłucia (domyślnie 20-22 mm) i twierdzi, że sie nie obija. A ja twierdze, że obija, ale ona tego nie czuje i w ten sposób niszczy jej zęby. I bardzo proszę, nie rób mi wywodów na temat kulek i materiałów z jakich są zrobione, bo nic nowego nie powiesz - kolczyk musi byc dopasowany do rozmiaru języka a nawet plastikowe kulki wyrządzą zębom szkodę, jeżeli ma się w ustach przez długie miesiące pręt długi na 2 cm ;] już nawet nie wspomnę, że łatwiej takiego gnata przygryźć.




Hmm...Dziekuję wam serdecznie za objechanie mnie po całości. Nie mam zamiaru się z wami kłócić bo nie od tego jest to forum. Tak samo jak nie jest od oceniania postepowania innych. Powiem tylko tyle że lepiej wiem co się dzieje w mojej buzi od was dwojga razem wziętych. Pozdrawiam.
__________________

Proszę o kliknięcie w baner!

Małgo
Małgorzatka1201 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-05, 13:27   #85
Sebek91
Raczkowanie
 
Avatar Sebek91
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 321
Dot.: Kolczyk w języku-z medycznego punktu widzenia

Małgorzatka1201 chyba się nie zrozumieliśmy... w którym momencie Cię zjechałem? Jeśli czujesz się urażona (choć nie widzę powodu) to wybacz :P
__________________
Żyj tak aby życie miało słodki smak

√ıק
Sebek91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-06, 21:29   #86
szprotka7
Przyczajenie
 
Avatar szprotka7
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4
Dot.: Kolczyk w języku-z medycznego punktu widzenia

Jaki rak o czym Ty mówisz Jak przebijesz w renomowanym salonie i później przez tydzień będziesz o niego dbać nic się nie stanie .
szprotka7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-08, 18:36   #87
Paulalee
Raczkowanie
 
Avatar Paulalee
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Okolica Krk
Wiadomości: 80
GG do Paulalee
Dot.: Kolczyk w języku-z medycznego punktu widzenia

[quote=Gusiara;6243706](strupy w środku robią swoje, dzięki temu mama nadała dziurce taką nazwę).
No i ja się pytam, czy mi to zrośnie? Trochę przeraża mnie to, bo nie chcę takiej wielkiej dziury ^^ I czy te strupy mam odrywać, czy pozwolić im odpaść samym?


Ja powiem szczerze tez nie miałam strupów... wszystko goiło sie za***iście.. bez żadnych komplikacji.;D


"A podobno czasem tez sie zdarza rozdwojenie języka........ he........ja tam wolę miec jeden język niz dwa heh "

A co do rozdwojenia języka.. to mój misio cieszył by sie ze splita he. Jego to kręci al eja zabraniam.:d
Paulalee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-08, 19:19   #88
Sebek91
Raczkowanie
 
Avatar Sebek91
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 321
Dot.: Kolczyk w języku-z medycznego punktu widzenia

jak widze jak mi krwawi język po przecięciu go skalpelem na 2 to dzięki ale nie skorzystam
__________________
Żyj tak aby życie miało słodki smak

√ıק
Sebek91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-08, 19:31   #89
Paulalee
Raczkowanie
 
Avatar Paulalee
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Okolica Krk
Wiadomości: 80
GG do Paulalee
Smile Dot.: Kolczyk w języku-z medycznego punktu widzenia

Cytat:
Napisane przez Sebek91 Pokaż wiadomość
jak widze jak mi krwawi język po przecięciu go skalpelem na 2 to dzięki ale nie skorzystam

Nie wszyscy maja takie wrażenie.. dla kogś innego mozę to byc normalne. Mi sie to w ogóle nie podoba...
Paulalee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-09, 09:16   #90
Sebek91
Raczkowanie
 
Avatar Sebek91
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 321
Dot.: Kolczyk w języku-z medycznego punktu widzenia

no podwójny język jest fajny, pisałem raczej o samej czynności rozdwajania :P
__________________
Żyj tak aby życie miało słodki smak

√ıק
Sebek91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:38.