Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie oszaleć. - Strona 54 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-12-23, 01:13   #1591
sparkly
Raczkowanie
 
Avatar sparkly
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: UK / Grudziądz
Wiadomości: 409
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

Witam,

wpadam tylko na chwilkę. Przeprowadzka zakonczona powodzeniem. TZ jakos na szczescioe zdazyl z remontem. Dziewczynki juz sie zadomowily, ale jak je przywiezlismy do nowego mieszkania to nie chcialy nawet zdjac bluz, ktore mialy ubrane na droge, tylko pokazywaly drzwi wejsciowe i powtarzaly "pa pa, pa pa". Dopiero jak dostaly zadanie bojowe, czyli rozpakowanie kartonu, rozluznily sie i uspokoily.
U nas tez przygotowania do Swiat pelna para. Dzis juz gotowal sie bigos i warzya na salatke. Wiekszosc kulinariow przygotujemyy jutro, bo przyjezdzaja do nas znajomi i bedziemy kucharzyc razem.

Zycze Wam aby przy świątecznym stole nie zabrakło światła i ciepła rodzinnej atmosfery, aby rozwiazaly sie wszelkie problemy, abyśmy dla siebie nawzajem byli pełni życzliwości i zrozumienia oraz marzeń o które warto walczyć, radości, którymi warto się dzielić, przyjaciół z którymi warto być i nadziei bez której nie da się żyć.
__________________
Więc teraz serca mam ... trzy
...
I miłość po kres
I radość do łez
sparkly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-23, 05:23   #1592
margo80
Zakorzenienie
 
Avatar margo80
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 514
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

Lea - kobieto, masz talent
szkoda, że losują, a nie czyta wszystkich, bo nagroda gwarantowana by była.
__________________
jesteś tym, co czujesz, jesteś tym, co wiesz,
jesteś tym, co potrafisz, jesteś tym, kim być chcesz

Ewcia
Przemek

Edytowane przez margo80
Czas edycji: 2011-12-23 o 05:24
margo80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-23, 10:04   #1593
38c1d5d45cddcf54e3786f1c4160e951215d24cd_5ff109160b8e8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 7 279
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

margo, dzięki.
miło mi.

To i ja pędzę z życzeniami.

Aby wszystkie dni w roku były tak piękne i szczęśliwe,
jak ten jeden wigilijny wieczór.
Aby Wasze twarze i twarze Waszych najbliższych
zawsze rozpromieniał uśmiech,
a gwiazda Betlejemska prowadziła Was ku szczytom.
WESOŁYCH ŚWIĄT KOBIETKI!


/\
<_>
o`* o.*o`.
.' '*Q o *o
( () o*o* o'.
.-' o *0_Q.-'-;*o)
.' 0 Q 0()* `-.
* o*o . ‘Q * o )
o`-...-""-Q '-~'`0*.’
'` Q * 0*’Q. ‘ `-.)
*.' o . * '-‘o’’Q.*-oQ’.
* * ._()__0*Q.~-' ()* `
(o () * o* Q'.__Q o ()’´´*.'.
o'-.-' `--._ ’* Q *.-* * ``-.
.-' _Q_.-'~'-. ´()`-*.o’Q’
.' * o ..-' * o *. * 0 *oQ`) o*'
* 0.-~-._Q * 0 * ~. Q _.~-.*_0_.'
'._ * o () '-.___0___.-'Q o . '-.*
;--' 0‘Q * Q o * * 0‘ o *'-*.o
.o-' * ‘ '.___* .Q.~ - . 0 () Q *'.
* *‘ o * _.''Q~o..____.--'`--.*
|.....|
38c1d5d45cddcf54e3786f1c4160e951215d24cd_5ff109160b8e8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-23, 12:15   #1594
38c1d5d45cddcf54e3786f1c4160e951215d24cd_5ff109160b8e8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 7 279
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

ogladam w gazecie program tv na czas świąt i się tylko wkurzam.
cała strona poświęcona filmom dla dzieci, :
-"Pada Shrek"- godz. 21:10
-"Epoka lodowcowa: mamucia gwiazdka"- godz. 20:20
-"Dawno temu w trawie" godz 20:00
-"Madagwiazdka" godz. 20:00-
cholera, o 20:00 to moje dzieci już dawno w łóżkach są.

dla kogo te bajki są? popierdzieliło ich w tej telewizji?
a w południe puszczą "Przeminęło z wiatrem", i inne durne filmy przygodowe, komediowe, które każdy już po kilka razy oglądał.
38c1d5d45cddcf54e3786f1c4160e951215d24cd_5ff109160b8e8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-23, 12:37   #1595
Silpe
Zadomowienie
 
Avatar Silpe
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 1 453
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

Cytat:
Napisane przez bydgoszczanka Pokaż wiadomość




Dobrze, że juz wiesz, co Ci jest.
U Łukasza stwierdzono 2 lata temu dużą arytmię. Miał robione USG, echo - wyniki nieciekawe. Miał tez holtera. Niedawno był na badaniach wysiłkowych. Podobno jest już ok, ale czekamy na wizytę w styczniu. Tylko, że u niego przyczyną arytmii jest prawdopodobnie dojrzewanie.

Oby u Ciebie po lekach sie poprawiło
dzieki a to nie wiedziałam że Łukasz miał arytmie

Cytat:
Napisane przez kumkura Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny
Nie nadrabiam Was, bo sił brak...Wylądowałam na 5 dni w szpitalu- zapalenie oskrzeli, jak nic.. Lezałam na ginekologii, bo martwili się o dzidzię- miałam napięty brzuszek i słabą odczuwalność ruchów...Dożylny antybiotyk, który teraz ciągnę- doustnie już i niesamowicie cieszę się, że mogłam wrócić do domku, do Adasia, za którym się tak okrutnie stęskniłam, że na samą myśl chce mi się płakać...
Teraz samopoczucie nieporównywalnie lepsze, Ad też bierze antybiotyk- widać zaraziłyśmy go z teściową...ale nie gorączkuje, więc jest w miarę spokojnie.
Dzisiaj troszkę przygotowałam na Wigilię, którą organizują teściowie i kładę się leżeć, bo brzuch coraz bardziej mi się daje we znaki- mamy 33/34 tydzień
Póki jestem- Buziaki dla Was, Rodzinek i naszych Kochanych Bąbli, Spokojnych i Zdrowych Świąt Bożego Narodzenia
dbaj o siebie i malenstwo

Cytat:
Napisane przez margo80 Pokaż wiadomość

dobrze, że już wiesz. a jak nie pomoże magnez i potas, topewnie na lekach jakichś będziesz musiała cały czas jechać niestety.

.
mam magnez , potas i dwa lekarstwa typowo na objawy arytmii , i licze na to że pomogą jak i że jest to stan przejsciowy
ot pojawiło sie i zniknie

[1=38c1d5d45cddcf54e3786f1 c4160e951215d24cd_5ff1091 60b8e8;31194374]witam nocna porą.

ja skończyłam pakowanie prezentów.

Jutro tylko kilka produktów w spożywczaku muszę kupić, umyć podłogi w domu, wymyć łazienkę i wieczorem namoczyć fasolę na barszczyk ukraiński, który zrobię w Wigilię. sernik też na sobote sobie zostawię.

TŻ obiecał Maksiowi, że jutro po przedszkolu zmajstrują karmnik dla ptaków, bo stary si rozleciał, a potem razem pójdziemy na roraty.
Opuściliśmy dotychczas tylko jedną mszę roratnią.
Codziennie ksiądz zadaje pytanie na kolejny dzień, dzieci (częściej rodzice) piszą odpowiedzi na karteczkach, dzieciaki wrzucaja do koszyczka przed ołtarzem i codziennie po mszy ksiądz losuje nagrody - z zasady jest to drobnica- wafelki, soczki , ołówki, zeszyty, lizaki, balony, itp. ale dzieci mają frajdę i dodatkową motywację.
A dziś ksiądz wymyślilłzadanie specjalne dla rodziców i dzieci- ułożyć modlitwę do błogosławionego Jana Pawła II, jako że całe roraty były poświęcone jego życiu.
No to wymyśliłam tak:
Mieszkasz nasz OJCZE ŚWIĘTY za siedmioma chmurkami,
W samym centrum nieba, z innymi aniołkami,
My dzieci- tu na ziemi- bardzo CIĘ kochamy,
TWE dobre serce i czułość ciągle pamiętamy
I z wielką prośbą w modlitwie do CIEBIE wołamy,
Byś nas miał w swej opiece pod nieobecność mamy.
Na boisku, gdy w piłkę z kolegami gramy,
Zimą, gdy na sankach z górki zjeżdżamy,
W każdej minucie życia naszego,
wtedy gdy dzieje nam się coś złego,
strzeż nas, nakieruj na dobrą drogę,
dodaj odwagi, by zwalczyć trwogę,
Patrz na nas wzrokiem pełnym miłości,
Naucz rozsądku, naucz radości,
Pomóż ukochać nam bliźniego,
i naucz wielbić Pana Boga naszego.


Może być? [/QUOTE]

ze mnie żaden kościelnik , ale jesli sama to wymysliłaś to szacun


Młoda mi śpi ja odpoczywam gówniarz nie spał od 6stej , kreciła sie od 5tej , ja też nie moge spac ostatnio i to po czesci przez jej krecenie sie.
upiekłam juz strucla makowego , pózniej serowiec z brzoskwiniami na ciescie i udusze kapuste czerwoną do niedzielnego obiadu .
ugotowałam też bigos na życzenie meża
jutro rano zrobie jedną sałatke - wystraczy , wigilia u rodziców a w niedziele na obiad przychodzą tescie i zrobie schab faszerowany brzoskwiniami
wystarczy .



ja by co to ja też

życze wszystkim wesołych świąt w miłej rodzinnej atmosferze i żeby dzieciaki przez świeta nie łobuzowały
__________________
God is a DJ
---------------------------------------




Silpe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-23, 12:41   #1596
38c1d5d45cddcf54e3786f1c4160e951215d24cd_5ff109160b8e8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 7 279
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

Cytat:
Napisane przez Silpe Pokaż wiadomość
ze mnie żaden kościelnik , ale jesli sama to wymysliłaś to szacun
oczywiście, że sama. dzięki.

zmykam wc wymyć.
38c1d5d45cddcf54e3786f1c4160e951215d24cd_5ff109160b8e8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-23, 12:53   #1597
szalony Buziaczek
Raczkowanie
 
Avatar szalony Buziaczek
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 173
GG do szalony Buziaczek
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

Witam
wpadam na chwilę w przerwie między ostatnimi przygotowaniami, ale jeszcze trochę do zrobienia ..
Kropka fajny Danio, oczka fajne nio i czapka
Margo dziewczynka śliczna, nio i opaska, szkoda że moja nienawidzi żadnych ozdób do włosów, w sekundę ściąga i bulwersuje się jak po cichaczu chcę jej coś założyć.
Kumkura uważaj na siebie i dzidzię, oby wszystkie choróbska poszły precz od Was,
Silpe zdrówka również życzę, oby leki pomogły i do żadnej arytmii nie doszło
Edzia ale Twoja córa ma pojazd, super, fajna dziewczynka, "taka z ikrą"

wszystkim chorowitkom również zdrówka

Dziękujemy za kciuki , przydały się , w szpitalu poszło w miarę szybko. Nastawiłam się na długie kolejki i czekanie (nie byłyśmy zapisane jechałyśmy w ciemno), na szczęście było mało ludzi i pan doktor zgodził się nas przyjąć. Nie wycinał nic bo stwierdził że na chwilę obecną jest to za małe i nie nadaje się do wycinania, więc mamy maść i nasiadówki z kory dębu. Jak nic się nie poprawi to wtedy do niego znów. Tu mam pytanie bo wtedy w tym popłochu zapomniałam się zapytać, jak u tak małego dziecka robić nasiadówki. Do nocnika wlać ten napar z kory dębu.

A w ogóle to najprawdopodobniej jutro zawita do nas teściowa , tak wpierdziela się bez zaproszenia , brak słów. No ale to święta wszyscy się kochamy bla bla .
Dobrze Kochane składamy Wam jeszcze życzenia, bo pewnie w święta nie będzie kiedy się odezwać.
Niech magiczna noc Wigilijnego Wieczoru
Przyniesie Wam i Waszym bliskim spokój i radość.
Niech każda chwila Świąt Bożego Narodzenia
Żyje własnym pięknem,
A Nowy Rok obdaruje Was
Pomyślnością i szczęściem.



Wesołych Świąt Bożego Narodzenia
życzy Iza z mężem i Wiki
__________________
Wiktoria

Ząbki

Edytowane przez szalony Buziaczek
Czas edycji: 2011-12-23 o 12:59
szalony Buziaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-12-23, 13:16   #1598
velluto
Zadomowienie
 
Avatar velluto
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 831
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

Witam
Ja juz drugi dzien siedze w domu na urlopie, ale przygotowania do świąt u mnie w proszku Z Małą nie da rady nic zrobic, a mąż jak na złość ma teraz urwanie głowy w pracy i wraca późno

U nas napadało trochę śniegu Pierwsze wyprawy na sankach juz za nami, mała jest zachwycona Siedzi w tych sankach dumna jak paw i tylko pogania mnie zebym szybciej jechała Śnieg jakoś specjalnie ją nie zaciekawił. Mówiła tylko, że ma brudne buciki

Buziaczku - ja te nasiadówki robiłabym w nocniku. Zeby tylko mała chciała usiąść nad czymś takim parującym, moja na bank by nie chciała
Lea - wiersz super!
Kumkura - rozpakowanie tutz tuz Zyczę spokojnego doczekania do 40tc
Silpe - dbaj o serducho

Wszystkim chorowitkom zycze zdrowia

Z życzeniami wpadnę poźniej
__________________


Edytowane przez velluto
Czas edycji: 2011-12-23 o 13:18
velluto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-23, 14:06   #1599
margo80
Zakorzenienie
 
Avatar margo80
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 514
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

wpadłam na szybko, przy obiadku Was poczytać i zaraz znikam do kuchni.

załatwiłam dziś wszystko, co chciałam, z małżem juz ok. można świętować.
__________________
jesteś tym, co czujesz, jesteś tym, co wiesz,
jesteś tym, co potrafisz, jesteś tym, kim być chcesz

Ewcia
Przemek
margo80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-23, 15:00   #1600
kardashi
Zakorzenienie
 
Avatar kardashi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 12 869
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;31187639]Padłam :d Pierwszy raz w życiu, całkowitym przypadkiem, znalazłam prezent dla siebie schowany przez męża nawet jako dziecko nie szukałam niczego, a teraz potrzebowałam taką starą zasłonę do rozłożenia na podłogę i bach - prezencior wypadł z szafki :d Wiem, że dla mnie, bo akurat to co chciałam

Margo, a jaki prezent dla męża? A dla Ewci?[/QUOTE]
haha to nieeeźlee a co dostaniesz ?
Ja ostatnio zajrzałam do mamy szafy, ale stwierdziłam że chce niespodziankę, pierwszy raz od niepamiętam kiedy niewiem co dostanę od rodziców na gwiazdkę, tak to sama wybierałam prezenty;p


Cytat:
Napisane przez ona1981 Pokaż wiadomość


Moje dziecko znowu zakatarzone, na same święta. Na dodatek taki marud i wrzeszczok, że nie wiem jak ja te swięta będę szykowała.


Silpe, Buziaczku
Zdrówko

BLanki reakcja na śnieg w sumie żadna.. Wygląda codziennie przez okno sprawdzić czy jest i sie śmieje. Jak idziemy to chodzi po sniegu. W mieście prawie zero śniegu, tu na wsi wiecej ale i tak malutko.

Ubraliśmy choinkę. Alee sie cieszyła Zawiesilam kilka szklanych bombek, bo bez nich mi lyso było. Powiedziałam Blance że nie wolno zwalać bombek bo sie potłuczą i nie bedzie. I nie dotyka podchodzi tylko do jednej starej różowej bombki z białym labędziem i dotyka ją leciutko paluszkiem i się cieszy

Nie wiem czy jeszcze będę.


WESOŁYC H ŚWIĄT
__________________



10.11.12 - zapuszczam włosy






Edytowane przez kardashi
Czas edycji: 2011-12-23 o 15:08
kardashi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-23, 15:54   #1601
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

Ja zaglądam czasem ale z doskoku, ciągle coś robię - to barszcz, to zupa dla małej, to zakupy gigant, teraz u mamy ciasto piekę, weszłam tylko po sodę Mała nieznośna, już dawno tak nie było :/ ani na minutę się nie zajmie niczym, i ciągle na ręce chce - wyłażą dolne 3... Jak mi mąż za rok w Wigilię do pracy pójdzie to mu jaja urwę
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-23, 19:17   #1602
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

No, siadłam ze na tyłku Ciasto upieczone, 2 choinki ubrane, dziecko w łózku wykąpane, ja sobie zagrzałam oscypka i zrobiłam gin z tonikiem

Jutro tu pewnie zajrzę, więc z życzeniami czekam
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-23, 19:53   #1603
Silpe
Zadomowienie
 
Avatar Silpe
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 1 453
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

u nas też dziec spi , my konczymy sałatke - a właciwie to meża zagoniłam do krojenia bo ja juz nie mam siły .
nagotowałam sie troche i napiekłam
jaki mi sernik wyszedł - rewelacja pierwszy raz taki robiłam i pyycha .
w miedzy czasie winka spróbowałam - no wg zalecen doktora
teraz wziełam leki i jeszcze musze meża ogolic - głowe jak by co .
jutro na szybko ogarne chate i po południu na wigilie .

a jeszcze musze schab zamarynowac
__________________
God is a DJ
---------------------------------------




Silpe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-23, 19:53   #1604
margo80
Zakorzenienie
 
Avatar margo80
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 514
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

ja też czekam do jutra.

młoda śpi, zaraz się biorę za ciasto i mięcho do sałatki gyros (oczywiście to nie na Wigilię ). barszcz zrobiłam, gdy młoda miała drzemkę. musze się przyznać, że to moja pierwsza zupa w życiu. wyszła, ale czegoś mi brakuje.
Szaja - czym doprawiasz?
__________________
jesteś tym, co czujesz, jesteś tym, co wiesz,
jesteś tym, co potrafisz, jesteś tym, kim być chcesz

Ewcia
Przemek
margo80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-23, 20:29   #1605
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

Gin? Cytrynką W dodatku nie mam drinkówki żadnej i piję w kieliszku do wina białego Przynajmniej kolor się zgadza.

---------- Dopisano o 21:29 ---------- Poprzedni post napisano o 21:18 ----------

Aaa chyba o barszcz chodziło Nie wiem jeszcze, pierwszy raz wigilijny robię, jutro doprawię. Wg przepisu tego:

http://www.gotujmy.pl/barszcz-wigili...isy,28542.html

Pachnie rewelacyjnie, cytryna wzmocniła kolor więc trzeba dodać. Jutro dodam wody po grzybach, sprawdzę jak z solą, cukrem i pieprzem i już.
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-23, 20:33   #1606
margo80
Zakorzenienie
 
Avatar margo80
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 514
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;31205263]Gin? Cytrynką W dodatku nie mam drinkówki żadnej i piję w kieliszku do wina białego Przynajmniej kolor się zgadza.

---------- Dopisano o 21:29 ---------- Poprzedni post napisano o 21:18 ----------

Aaa chyba o barszcz chodziło Nie wiem jeszcze, pierwszy raz wigilijny robię, jutro doprawię. Wg przepisu tego:

http://www.gotujmy.pl/barszcz-wigili...isy,28542.html

Pachnie rewelacyjnie, cytryna wzmocniła kolor więc trzeba dodać. Jutro dodam wody po grzybach, sprawdzę jak z solą, cukrem i pieprzem i już.[/QUOTE]
ja podobnie, więc chyba muszę pokombinować z proporcjami.
[nie pij tyle ]

konczę urodzinowe ciacho mamy i spadam do mięcha.
czy mówiłam, że nie cierpię babrać się w mięchu?
__________________
jesteś tym, co czujesz, jesteś tym, co wiesz,
jesteś tym, co potrafisz, jesteś tym, kim być chcesz

Ewcia
Przemek
margo80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-23, 20:52   #1607
Curly81
Wtajemniczenie
 
Avatar Curly81
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 805
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

Dobry Wieczór!

Zalatana jestem od dwoch dni tak,że nie miałam czasu nic napisać i doczytać co pisałyście.Jadę jutro na święta do mojej rodziny i musiałam zrobić prezenty dla 15osóbpakowałam je pół dnia.Choinkę ubrałam dopiero wczoraj.Wrociłam własnie z zakupów,mała jeszcze nie śpi.Wpadłam tylko złożyć Wam życzenia..a więc:

Wesołych ,spokojnych i rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia dla Was i Waszych rodzin!Niech te święta przyniosą zgodę w naszych domach,miłość i zrozumienie.Bużka dla Was wszystkich od Curly i Alusi.
__________________
www.suwaczki.com/tickers/iv09df9hj0e9c18w.png

W oczekiwaniu na kolejne szczęście
Curly81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-23, 21:08   #1608
bratkab
Zadomowienie
 
Avatar bratkab
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 064
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

To i ja się przyłączam do życzeń.

Życzę Wam spokojnych i rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia, spełnienia marzeń, dużo zdrówka i samych radosnych chwil w Nowym Roku.

Beatka i Boguś
__________________
BOGUŚ
Moje ząbki
bratkab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-23, 22:07   #1609
kaszpirek
Raczkowanie
 
Avatar kaszpirek
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 321
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

Witam

Wpadam tylko Wam pożyczyć:

Spokojnych i Radosnych Świąt

Chore te święta u nas będą
Młody od wczoraj na antybiotyku( poraz pierwszy ), zapalenie oskrzeli. Na szczęście bez gorączki, więc w miarę pogodny jest.
A ja dziś dołączyłam do niego. Niby osłychowo czysto, ale "gardło jak truskawa". I też antybiotyk. W sumie dobrze, bo bujam się już z tym cholernym kaszlem tydzien.

I szkoda mi troszku, bo czekałam na świątecznego drineczka z jaśka wędrowniczka z colą. No cóż, popatrzę jak inni się delektują. Ja nadrobię potem.

kaszpirek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-23, 22:10   #1610
Edzia400
Zakorzenienie
 
Avatar Edzia400
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Niebo :)
Wiadomości: 3 374
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

szaja moja złosnica tez nie daje nic zrobic w dodatku w nocy sie budzi i woła mama mama musze wtedy wziasc ja na rece ona sie przytuli i odkładam do łozeczka i tak ze trzy razy ona chyba jakies leki separacyjne ma wyglada to strasznie

dzis robiłam moczke i mi młoda pol paczki migdałow zjadła znaczy płatków migdałowych potem sie wzieła za żurawine i nie chciała popuścic
bigos i makówki tez zrobione i warzywa na sałatke

mój mąż przysdzedł dzis koło 10 rano z pracy i poszedł spać nocke miał kiedy wstał o 14.30 oznajmił ze dzis idzie na 18.00 tyle dobrze ze rano wstanie i bedzie wyspany a tak po nocce niebardzo
wiec dzis sama byłam na placu boju z Amelia i cała ta kuchenna ferajną
u mnie tylko zwykla woda wiec se drinka walnełam siedze i pije a jutro pewno kac bo po ciazy moj organizm wcale nie przyjmuje alkoholu


przyszly fotele fajne nawet Ami juz sprawdziła czy da sie na nie wejsc i musiałam jej bajki czytac siedzac na nim i miec ja na kolanach

no to ja tez z zyczeniami :


*  ▓████▓ *
_      ▓████████▓
* _░░▌ *▓████████▓
░░░░▌  __▓████████▓
▌░░▌  ▓█████████████ ▓
 ▌░▌ ▓██▓▒*░░     ░░  .▒*
  ▌▌_  *▒░       .■  .■   ▒*
_  ▌░  *▒░░        ██ ►  ▒ *
_  ▌   ▓█▓▒░░    •.▄▄.• ▒ *
_   ▌  ▓████▓▒░░   ░░ ▒*
 *  ░▌**▓███████████ ▓*
_   *▒▌░   ****▓███▓  ░░▒*
  _*▒░▌  *   ░░▓████ ▓░░▒*
_  *▒░░    * ░░▓█████ ▓░▒*
_  _*▒░░   * ░░▓█████ █▓*
    * ***▒░~░░▓█████ ██▓
_ *_*▒░░   ░      ░   ■░▒ *
 *▒░░                  ░░ ▒*
*▒░░               ■   ░░ ▒*
*▒░░          ░        ░░ ▒*
 *▒░░             ■   ░░▒ *
  *▒░░░░  ░░░░   ░░░ ░▒*
Jest taki czas, co łzy w śmiech zmienia,
jest taka noc, co smutek w radość przemienia,
jest taka siła, co spełnia marzenia.
To właśnie magia Świąt Bożego Narodzenia.
__________________
Amelcia 6 MAJ 2010


http://www.zapytajpolozna.pl/compone....php?sid=69629- JULECZKA 14 marzec 2014
Edzia400 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-23, 23:02   #1611
ona1981
Zakorzenienie
 
Avatar ona1981
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 055
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

lea super wiersz
kaszpirku zdrówka !

Mam gotową kapuchę z grochem, śledzia pod pierzynką, kompot z suszu, keks. Na jutro sobie zostawiłam barszcz. Tylko najgorsze, że zakwas mój jeszcze nie doszedł Jak do jutra nie dojdzie to może skorzystam z szajkowego przepisu na barszcz. Jutro jeszcze chatę ogarnąć.

Mam choinkę, dziś mąż dwie godziny jezdził , szukal, wreszcie trafił na plantację choinek i kupił tam. Przynajmiej pewność , ze swieża, no i cena 25 zł Dziś ubraliśmy z dziećmi, Szymon pomagał wieszać plastikowe ozdoby

Tyle z pozytywów. Z gorszych rzeczy to dzieci mi się pochorowały. Szymon chyba dziś lepiej, ale Michał caly dzień kaszle, przed chwilą gorączkę zbijałam, w dzień inhalacje masakra! Pół roku chodzi w tłum dzieci i nic a teraz na same święta.

Zdrowych i pogodnych świąt !!!
__________________
60 59 58 57 56 55 54 53
ona1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-24, 01:24   #1612
basiak
Raczkowanie
 
Avatar basiak
 
Zarejestrowany: 2003-03
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 480
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

Witam nocnie

Życzę Wam Kochane spokojnych, miłych, ciepłych Świąt.
W nowym roku dużo zdrowia, spełnienia marzeń, grzecznych dzieciaków i normalnych mężów


zajrzę pewnie po nowym roku
pozdrawiamy
Basia&Szymon
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/wff22n0ayfdjpnfn.png

Szymek 16.04.2010
basiak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-24, 08:54   #1613
margo80
Zakorzenienie
 
Avatar margo80
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 514
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

za oknem paskudnie, cały śnieg się roztopił i zostało błoto.

jem śniadanie i zbieramy się do wypożyczalni, bo w tv jak zwykle nic nie ma na święta.

życzę Wam zdrowych, spokojnych, rodzinnych Świąt w ciepłej, domowej atmosferze.wymarzonych prezentów pod choinką i grzecznych dzieciaczków przy stołach
Gocha i Ewcia
__________________
jesteś tym, co czujesz, jesteś tym, co wiesz,
jesteś tym, co potrafisz, jesteś tym, kim być chcesz

Ewcia
Przemek
margo80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-24, 08:59   #1614
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

Dziękujemy za życzenia

A od nas - najpiękniejsza kolęda świata:

http://www.youtube.com/watch?v=CD1RJtYd1lA
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-24, 09:04   #1615
djerba
Wtajemniczenie
 
Avatar djerba
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 681
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

Cudownych, białych, miłych, radosnych,pogodnych, spokojnych, zdrowych Świąt upływających we wspaniałej atmosferze życzy Kasia i Sade.
__________________
....When was d last time u did somethin for d first time?...
djerba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-24, 09:38   #1616
Dilayla
Zadomowienie
 
Avatar Dilayla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 235
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

A że czas już świąteczny i
pełen zadumy pragnę złożyć
świąteczne życzenia by
wszystko się nam rozplątało:
węzły, konflikty, powikłania.
Oby wszystkie trudne sprawy
porozkręcały się jak supełki
własne ambicje i urazy zaczęły
śmieszyć jak kukiełki. Niech
święta mają nastrój radosny
pełen serdeczności a szczęścia
nieprzerwanego potoku życzę
w nadchodzącym Nowym Roku!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 52.jpg (36,8 KB, 5 załadowań)
__________________
„…to żaden powód nic nie robić tylko dlatego,
że nie można zrobić wszystkiego…”

Dilayla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-24, 10:54   #1617
araczki
Zadomowienie
 
Avatar araczki
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Północ
Wiadomości: 1 382
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

Wesolych, Radosnych Swiat w milej domowej atmosferze i w gronie najblizszych oraz zdrowia dla chorkow zycza Araczki i Malvinka
__________________
IF MOMMA AIN'T HAPPY
AIN'T NOBODY HAPPY

körö körö kirkkoon
araczki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-24, 12:40   #1618
panna migotka
Rozeznanie
 
Avatar panna migotka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 754
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

Radosnych i ciepłych Świąt Bożego Narodzenia, miłych spotkań z bliskimi i naładowania akumulatorów tą magiczną atmosferą życzy Migotka z Wiktorem i tż-tem


ona zdrówka dla chłopaków
kaszpirek zdrówka dla całek trójki
kumkura uważaj na siebie zdrówka dla Adasia

ps. a u mnie od 2 dni pada deszcz...
__________________
the simpliest complicated girl in the world
panna migotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-24, 16:13   #1619
Jola00
Zadomowienie
 
Avatar Jola00
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 604
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

Radosnych i spokojnych Świat Bozego Narodzenia
Duzo wspanialych chwil spedzonych w rodzinnym gronie ! ! !
zycza Jola z Olim
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wesolych_swiat_752.jpg (75,3 KB, 7 załadowań)
__________________
Oliver już jest z nami
14.06.2010




Edytowane przez Jola00
Czas edycji: 2011-12-24 o 16:15
Jola00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-24, 19:43   #1620
xxNiuniaxx
Raczkowanie
 
Avatar xxNiuniaxx
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 426
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

Dziewczyny,dziękujemy za wszystkie życzenia, i dla Was- dużo dużo zdrówka, to jest najważniejsze, aby nasze dzieci były zdrowe i szczęśliwe- w Nowym Roku jak i w całym życiu.
Buziaki
__________________
Laura jest już z nami
xxNiuniaxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-05-27 08:51:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:34.