Jak dobrze wyglądać w sukni ślubnej ?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-07-29, 12:17   #1
martolina21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 4
Smile

Jak dobrze wyglądać w sukni ślubnej ??


Witam was drogie Panie. Ja przychodzę z takim zapytaniem odnośnie sukni ślubnej . http://twojasuknia.pl/suknia-slubna,...item,5287.html - moja suknia wygląda dokładnie tak , nie ma tego sznurowania tylko wstawimy zameczek aby wyglądała z tylu dobrze. Moja budowa ciała to 170 cm wzrostu , duży biust bo jest to 80J i lekki brzuszek (wynik walki z choroba) i moje pytanie do was jest takie czy sukienka na zamku i sztywna góra sukni delikatnie wygładza okolice talii czy tez nic sie w tej okolicy nie zmieni . Myslałam o zakupieniu usztywnijacego gorsetu ale nie chce na wlasnym weselu czuc sie jak sztywny rycerz , przymierzałam body (bagatela za 320 zl ) w ktorych moj brzuch wygladał gorzej niz jest a piersi prawie siegały mi do brzucha ( dodam ze jak na tak duze piersi sa one dosc jedrne i nie opadaja bardzo ) moze wy doradzicie mi jak delikatnie sie wyszczuplic w sukni czy moze jakis pas sciagajacy hmmm? a moze jednak gorset ?? prosze pomozcie slub we wrzesniu .... a chce wygladac jak prawdziwa panna mloda i prosze nie piszcie ze mam cwiczyc mniej jesc to brzuch spadnie - jestem od 6lat na diecie walcze z tarczyca i lecze sie na bezplodnosc dlatego w moim organizmie gromadzi sie duzo wody ,hormony do tego dochodza i ze szczuplutkiej dziewczynki zrobila sie duza kobieta .
martolina21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-29, 12:30   #2
Antilia
Uzależnienie
 
Avatar Antilia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 453
Dot.: Jak dobrze wyglądać w sukni ślubnej ??

Szukaj dalej dobrej bielizny wyszczuplającej, takiej aby ściągnęła Ci brzuch, ale bez dyskomfortu. Widzę, że już szukałaś, ale nie poddawaj się, dobrze dobrana bielizna czyni cuda
__________________

Ćwiczę z Ewką, bo nic się samo nie wydarzy!
Skalpel: 48 + 17
Skalpel II: 3

Bridezilla
Antilia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-29, 12:50   #3
Elrosa
Zadomowienie
 
Avatar Elrosa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Wrocław/Dolny Śląsk
Wiadomości: 1 611
Dot.: Jak dobrze wyglądać w sukni ślubnej ??

martolina21 bardzo ładna suknia

Ja postawiłabym na dobry biustonosz. Mam podobny rozmiar (107 cm w biuście, 84 pod biustem) i bardzo lubię biustonosze Ewy Michalak, są moim zdaniem po prostu przegenialne. Ma własną rozmiarówkę i trudno je znaleźć w sklepie stacjonarnym, ale bardzo polecam - niesamowicie unoszą biust, choć nie są puszapkami

Ogółem dobrze jest mieć biustonosz, który mocno uniesie biust do góry - zobacz np. na tych zdjęciach:
http://stanikomania.blox.pl/2008/02/...anie-z-DD.html
Jeśli biustonosz nie daje rady mocno unieść biustu, to tylko niepotrzebnie zasłania talię i dodaje kilogramów.

Czy mierzyłaś już tę suknię ze zdjęcia? Mam podobną i ta góra już jest gorsetowa, nie potrzeba pod nią wkładać dodatkowych "ściągaczy", może ta Twoja też tak ma?
__________________
Elrosa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-29, 13:10   #4
martolina21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 4
Dot.: Jak dobrze wyglądać w sukni ślubnej ??

Stanik mam juz dobrany przez pania zajmujaca sie dobieraniem staników . jest on poł sztywny bardzo subtelny i kobiecy , ładnie unosi i podtrzymuje biust , cala piers sie chowa i nic sie po bokach nie wylewa , i fakt góra wygląda ladnie nawet moje szerokie ramiona nabrały lekkości ale nadal jest ten brzuszek ktory boje sie ze bedzi emocno sie odznaczal pod suknia . moja suknia jest w trakcie szycia juz troche jej jest i pani ktora ja szyje powiedziala mi ze wlasnie cala gora bedzie usztywniona wiec moze ona wygladzi brzuch ale ona bedzie na zamek i to mi daje do myslenia ze to sie nie sciagnie tak jak przy wiązaniu . dlatego szukam czegos dodatkowego - wiadomo nie chce zrobic sobie tali osy czy tez wygladac jakbym schudła z 20 kg , nie nie nie w tym rzeczy poprostu hmmm kazda kobieta mnie zrozumie zeby chociaz ta talia byla jedolita jak u tej modelki ze zdjecia . Wiadomo ze bede jeszcze szukac - 20 sklepów juz mam za soba a zostało mi jeszcze tysiace , napewno sie nie poddaje i bede dalej przymierzać probowac zobaczymy tez jak to bedzie jak przymierze cala sukienkę taka juz skończona . dziekuje za rady
martolina21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-29, 13:14   #5
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 980
Dot.: Jak dobrze wyglądać w sukni ślubnej ??

A czy ta suknia nie ma wbudowanych fiszbinów usztywniających aż do brzucha?
Ze zdjęcia wnioskuję, że rozkloszowuje się dopiero od bioder.
Nie wiem czy możesz to zmienić, ale ja bym pozostała przy gorsetowym wiązaniu tak jak na modelce, bo w ten sposób można łatwiej wymodelować, dosznurować. Wtedy niepotrzebny byłby gorset.

Osobiście miałam bardzo podobny problem i nawet kupiłam gorset/ półgorset firmy Mitex. Nie założyłam ostatecznie gdyż fiszbiny spokojnie wystarczyły jako usztywnienie.
http://www.wyprzedazebielizny.pl/pl-...et/Mitex_Talia
Polecę za to zakupić i założyć dobrze modelujący stanik (chyba,że masz już wszyty w suknię) np z polskiej firmy Gorsenia (u mnie zdał egzamin model Artemida) .
http://www.wyprzedazebielizny.pl/pl-...ict_5/2130900/
Polecam wątek, w którym dziewczyny doradzają w kwestii staników, bo jeśli biust się nie trzyma to możliwe, że obwód za duży
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=527809&page=159
Suknię ślubną miałam w "gigantycznym" rozmiarze 46, a stanik 70L
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-29, 13:39   #6
martolina21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 4
Dot.: Jak dobrze wyglądać w sukni ślubnej ??

Wydaje mi sie ze zostanę jednak przy tym wiązaniu jak ma modelka na zdjęciu , lekko można ściągnąć i nie muszę mieć nic pod suknia co dodatkowo by mi krepowało ruchy - fakt nie bardzo mi się podoba takie wiązanie ale mam długie włosy i będą rozpuszczone a z reszta liczy sie wygoda bo wtedy kobieta czuje sie dobrze a co za tym idzie jest uśmiechnięta i odwraca uwage tym od swojej tali niedoskonalej . Dziekuje za rady nic juz nie bede kupować z bielizny wyszczuplającej i dopóki moge jeszcze tak ingerowac w suknie to poproszę zeby krawcowa mi zrobila jednak wiazanie .
martolina21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-29, 18:11   #7
(kicia)
Zakorzenienie
 
Avatar (kicia)
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 19 135
Dot.: Jak dobrze wyglądać w sukni ślubnej ??

wiązanie jest o tyle dobre że możesz w każdej chwili regulować suknie np ja do kościoła miałam ściśniętą bardziej a potem na weselu sobie poluzowałam
__________________
14.07.2012
II kreseczki 23.11.2013
Bartuś 11.08.2014 godz.15:10 3810 g 55 cm

(kicia) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-07-30, 09:43   #8
mylady21
Wtajemniczenie
 
Avatar mylady21
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 529
Dot.: Jak dobrze wyglądać w sukni ślubnej ??

A czy w sukienkach Veromia, nie ma już przypadkiem gorsetu i misek wbudowanych w środek? Jesli tak dodatkowy biustonosz i gorset spowodują tylko, że się spocisz.
__________________
Im dalej w las, tym więcej drzew.
mylady21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-01, 16:23   #9
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 922
Dot.: Jak dobrze wyglądać w sukni ślubnej ??

Martolina, a dużo czasu Ci zostało do ślubu? Może udałoby się troszkę zmniejszyć nadprogramowy brzuszek?
Tak jak dziewczyny doradzają dobra bielizna wyszczuplająca powinna się nadać. Dobrze skrojony gorset też powinien pomóc, przypłaszczy co trzeba i wymodeluje, zawsze też można ściągnąć wiązania z tyłu gorsetu mocniej.

Jeśli chodzi o fason sukni to moim zdaniem bardzo trafnie wyczułaś, że taki się u ciebie sprawdzi Opcjonalnie możnaby zrobić bardziej puszysty dół i grając proporcjami zmniejszyć/wyszczuplić wtedy optycznie talię
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:12.