Br±zowow³ose farbowane :) - Strona 47 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2007-11-30, 13:06   #1381
Blondyneczka17
Raczkowanie
 
Avatar Blondyneczka17
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomo¶ci: 158
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez volver Poka¿ wiadomo¶æ
Przedwczoraj zafarbowa³am siê ciemnym blondem castinga (dla mnie jest to jasny br±z). Po 5 latach farbowania w³osów na blond. Nadal jestem w szoku i omijam wszystkie lustra.
Nie wiem co zrobiæ? Na szczê¶cie kolor jest zmywalny. Mo¿e spróbujê odcieñ mro¼ny be¿, jak palinkaaa?
Tyle mêczy³am siê z odrostem, ostatnio wygl±da³am ju¿ jak fleja - co dok³adnie widaæ na zdjêciach - ¿e a¿ szkoda wracaæ do rozja¶niania.
Chyba lepiej czu³am siê w jasnych w³osach ale dobija³y mnie odrosty (bardzo szybko rosn± mi w³osy) i wieczna walka z ¿ó³tym odcieniem. Nie wspominaj±c o tym jak rozja¶nianie niszczy w³osy.
Kolor nie jest taki ciemny jak na zdjêciu ale ró¿nica jest du¿a.
Nic, tylko usi±¶æ i p³akaæ!
zdecydowanie odradzam Mro¼ny Be¿, mi wyszed³ prawie czarny
Blondyneczka17 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2007-11-30, 13:26   #1382
karoolaaa
Zakorzenienie
 
Avatar karoolaaa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Edinburgh/Lbn
Wiadomo¶ci: 3 641
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

a malowala moze ktoras z Was castingiem blond,rozjasniane wlosy ?? Zastanawialam sie ostatnio nad nim,ale nie chcialabym zeby wyszly zbyt ciemne ...
karoolaaa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2007-11-30, 15:00   #1383
volver
Raczkowanie
 
Avatar volver
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Opole
Wiadomo¶ci: 95
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez karoolaaa Poka¿ wiadomo¶æ
a malowala moze ktoras z Was castingiem blond,rozjasniane wlosy ?? Zastanawialam sie ostatnio nad nim,ale nie chcialabym zeby wyszly zbyt ciemne ...

ja mia³am rozja¶nione, nawet bardzo
farbowa³am ciemnym blondem i wyszed³ br±z. inne osoby, u¿ywaj±ce tego szamponu maj± podobne do¶wiadczenia. lepiej wybraæ ja¶niejszy odcieñ i pod ¿adnym pozorem nie trzymaæ d³u¿ej ni¿ zalecaj±, a nawet skróciæ czas farbowania o 5 minut
volver jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2007-11-30, 18:03   #1384
karoolaaa
Zakorzenienie
 
Avatar karoolaaa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Edinburgh/Lbn
Wiadomo¶ci: 3 641
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez volver Poka¿ wiadomo¶æ
ja mia³am rozja¶nione, nawet bardzo
farbowa³am ciemnym blondem i wyszed³ br±z. inne osoby, u¿ywaj±ce tego szamponu maj± podobne do¶wiadczenia. lepiej wybraæ ja¶niejszy odcieñ i pod ¿adnym pozorem nie trzymaæ d³u¿ej ni¿ zalecaj±, a nawet skróciæ czas farbowania o 5 minut

no wlasnie zastanawialam sie nad tym blondem,chyba nr 700,ale boje sie zeby nie wyszly zbyt ciemne...
karoolaaa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2007-11-30, 18:18   #1385
lea88
Zakorzenienie
 
Avatar lea88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 880
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez karoolaaa Poka¿ wiadomo¶æ
no wlasnie zastanawialam sie nad tym blondem,chyba nr 700,ale boje sie zeby nie wyszly zbyt ciemne...
nie polecam wychodzi mysi kolor z zielono- pomaranczowo- zolta poswiata :/
lea88 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2007-11-30, 18:19   #1386
black_sun
Rozeznanie
 
Avatar black_sun
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: £ód¼
Wiadomo¶ci: 705
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez karoolaaa Poka¿ wiadomo¶æ
no wlasnie zastanawialam sie nad tym blondem,chyba nr 700,ale boje sie zeby nie wyszly zbyt ciemne...
ja uzywalam tego blondu 700 na rozjasnione wlosy.
efekt? MASAKRA.
szaro bure zielonkawe lajno w kolorze na pewno nie blond
black_sun jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2007-11-30, 18:23   #1387
karoolaaa
Zakorzenienie
 
Avatar karoolaaa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Edinburgh/Lbn
Wiadomo¶ci: 3 641
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez black_sun Poka¿ wiadomo¶æ
ja uzywalam tego blondu 700 na rozjasnione wlosy.
efekt? MASAKRA.
szaro bure zielonkawe lajno w kolorze na pewno nie blond
oo to dzieki za ostrzezenie w takim razie wole moje odrosty niz zielen na glowie
karoolaaa jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2007-11-30, 18:49   #1388
lilianaX
Rozeznanie
 
Avatar lilianaX
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomo¶ci: 611
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez MonkaIska Poka¿ wiadomo¶æ
lilianaX- no có¿ 10 lat temu nie farbowa³am w³osów, szkoda, ¿e wycofali, ¶wietnie mi pasuj± , Liliana bardzo mnie interesuje Twój be¿owy kolor, mog³aby¶ dac fotkê i powiedzieæ czy du¿y by³ problem dla fryzjera przej¶æ Ci na ten kolor z takich ciemnych w³osów?
Niestety nie mam mozliwo¶ci wrzucenia fotki Dla mojej fryzjerki zrobienie be¿owego, do¶æ jasnego br±zu na moich ciemnobr±zowych w³osach nie stanowi³o ¿adnego problemu. Nie mam pojêcia jak to robi, podejrzewam, ¿e br±zowa farba jest mieszana z do¶æ wysok± zawarto¶ci± wody utlenionej, bo dosyæ mocno mnie szczypie.
I jeszcze jedna uwaga do blondynek, które farbuj± siê Castingiem na br±z z nadziej±, ¿e po 28 myciach kolor siê spierze z powrotem do blondu. Raczej nie ma na to szans. Czyta³am na ang. forum wypowied¼ brytyjskiego stylisty, a propos szamponów ton w ton. One nie s± w stanie rozja¶niæ w³osy a tylko je przyciemniæ. Spieraj± siê po kilku tyg. ca³kowicie, ale tylko w przypadku, gdy szampon by³ nak³adany na niezniszczone w³osy (zniszczone, np. rozja¶nianiem s± porowate i barwniki wnikaj± w nie du¿o g³êbiej) a kolor szamponu by³ nie wiêcej ni¿ o 2,3 tony ciemniejszy od naturalnego (co jak wiemy jest prawie nie mo¿liwe, bo farby z supermarketu wychodz± du¿o ciemniej ni¿ zak³ada³ producent). W przeciwnym wypadku, koloryzacja "ton w ton" dzia³a jak koloryzacja permanentna niestety. Czyli pewnie znacznie siê spierze, ale z br±zowego do dawnego blondu bez ponownej ingerencji utleniaczem ju¿ nie wrócicie, wiêc lepiej siê dobrze zastanowiæ!
__________________
"A prayer for the wild at heart, kept in cages"
Tennessee Williams
lilianaX jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2007-11-30, 19:55   #1389
elliz76
Raczkowanie
 
Avatar elliz76
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Moj swiat
Wiadomo¶ci: 310
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez volver Poka¿ wiadomo¶æ
Przedwczoraj zafarbowa³am siê ciemnym blondem castinga (dla mnie jest to jasny br±z). Po 5 latach farbowania w³osów na blond. Nadal jestem w szoku i omijam wszystkie lustra.
Nie wiem co zrobiæ? Na szczê¶cie kolor jest zmywalny. Mo¿e spróbujê odcieñ mro¼ny be¿, jak palinkaaa?
Tyle mêczy³am siê z odrostem, ostatnio wygl±da³am ju¿ jak fleja - co dok³adnie widaæ na zdjêciach - ¿e a¿ szkoda wracaæ do rozja¶niania.
Chyba lepiej czu³am siê w jasnych w³osach ale dobija³y mnie odrosty (bardzo szybko rosn± mi w³osy) i wieczna walka z ¿ó³tym odcieniem. Nie wspominaj±c o tym jak rozja¶nianie niszczy w³osy.
Kolor nie jest taki ciemny jak na zdjêciu ale ró¿nica jest du¿a.
Nic, tylko usi±¶æ i p³akaæ!
A mnie sie podobaW jasnych bylo Ci ladnie,ale w tych ciemniejszych tez Ci do twarzyNadalo to takiego pazura

Ten kolorek ma taka zielonkawa poswiate?Czy mi sie tak wydaje?Ja mam takie wlasnie buro,mysio zielonkawe wlosy z natury i moze bym trafila z tym akurat kolorkiem w swoj naturalnyBo ostatnio stwierdzilam zbierajac wszystkie blon i zostawiajac juz duze odrosty,ze w naturalnym chyba jest mi najladniej mimo,ze taki jakis nijaki

A odrosty nie zrobily Ci sie jakies takie inne?Nie rozjasnilo ich? Bo tego sie wlasnie boje,ze kolor zlapie nawet na ciemno,a odrosty nie daj boze rudo

MonkaIska bardzo dziekuje za odpowiedzNo wlasnie sie tego obawialam,ze zostaje poswiata mimo wszystko,ze to tylko szamponetka
__________________
Moj pazurkowy
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=195732

WZORKOWNIA-Hafty,szydelko
http://picasaweb.google.pl/elliz76


elliz76 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2007-11-30, 20:47   #1390
lea88
Zakorzenienie
 
Avatar lea88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 880
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez lilianaX Poka¿ wiadomo¶æ
Czyta³am na ang. forum wypowied¼ brytyjskiego stylisty, a propos szamponów ton w ton. One nie s± w stanie rozja¶niæ w³osy a tylko je przyciemniæ. Spieraj± siê po kilku tyg. ca³kowicie, ale tylko w przypadku, gdy szampon by³ nak³adany na niezniszczone w³osy (zniszczone, np. rozja¶nianiem s± porowate i barwniki wnikaj± w nie du¿o g³êbiej) a kolor szamponu by³ nie wiêcej ni¿ o 2,3 tony ciemniejszy od naturalnego (co jak wiemy jest prawie nie mo¿liwe, bo farby z supermarketu wychodz± du¿o ciemniej ni¿ zak³ada³ producent). W przeciwnym wypadku, koloryzacja "ton w ton" dzia³a jak koloryzacja permanentna niestety. Czyli pewnie znacznie siê spierze, ale z br±zowego do dawnego blondu bez ponownej ingerencji utleniaczem ju¿ nie wrócicie, wiêc lepiej siê dobrze zastanowiæ!
ja naczytalam sie duzo o Castingu i wiekszosc ludzi mowie ze on sie w ogole nei spiera. U mnie spiera sie doslownie wszystko- kazda farba i szampon, a po Castingu mam odrosty jak nigdy dotad. Teraz musze ufarbowac na stale wlosy jakas farba (czego chcialam sie bardzo wystrzegac) Moim zdaniem Casting to oszustwo :/
lea88 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2007-12-01, 11:10   #1391
MonkaIska
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: ci±gle w drodze :)
Wiadomo¶ci: 1 060
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Zgadzam siê Casting jest trwalszy od farby Garniera
Mnie siê ju¿ ten Crailor wyp³uka³, mam odrosty jakie¶ zrudzia³e, spód w³osów jasna czekoladka a wierzch prawie czarny.
Blondyneczka za³ama³a¶ mnie, my¶la³am, ¿e pójdê do fryzjera, rozja¶niê w³osy pasemkami i na³o¿ê Mro¼ny Be¿. No có¿ teraz ju¿ zw±tpi³am
Chyba je troszkê rozja¶niê a potem jak dorwê Castinga kolor Praline lub Carmel to nak³adam który¶ z tych. Pewnie na³o¿ê Carmel bo i tak wyjdzie ciemniejszy
__________________
Monika jestem

Króliczki
MonkaIska jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-01, 11:21   #1392
Blondyneczka17
Raczkowanie
 
Avatar Blondyneczka17
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomo¶ci: 158
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

MonkaIska, to kolory Praline, Carmel i Chocolate s± normalnie dostêpne w Polsce? Bo ja ich nigdzie dorwaæ nie mogê?
Blondyneczka17 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2007-12-01, 12:49   #1393
MonkaIska
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: ci±gle w drodze :)
Wiadomo¶ci: 1 060
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Blondyneczka17- nie mam pojêcia widzia³am reklamê w Irlandii, dalej reklamuje je Penelopka, chyba wraca moda na ciep³e br±zy. To trzy kolorki: Chocolade, Praline i Carmel ze z³otymi refleksami. Mam nadziejê, ¿e s± w PL a jak nie to napewno za nied³ugo sie pojawi±.
Licze na to bo nazwy mnie zafascynowa³y
__________________
Monika jestem

Króliczki
MonkaIska jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2007-12-02, 11:21   #1394
Lynn25
Raczkowanie
 
Avatar Lynn25
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomo¶ci: 145
GG do Lynn25
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Proszê o pomoc i poradê...Mam w³osy koloru ¶redni br±z, ostatnio baaaardzo kusi mnie nowy kolorek z serii L'oreal Preference "G³êboki Kasztan", czy która¶ z forumowiczek ma jakie¶ do¶wiadczenia z tym kolorkiem???? a mo¿e kto¶ ma fotki jak faktycznie wychodzi on na w³osach

nie chcia³abym wtopiæ z kolorem i potem ¿a³owaæ
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 2966_1.jpg (33,6 KB, 74 za³adowañ)
__________________
Tomorrow is always another day!
Lynn25 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2007-12-02, 13:22   #1395
praline
Zakorzenienie
 
Avatar praline
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: *
Wiadomo¶ci: 7 415
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez Lynn25 Poka¿ wiadomo¶æ
Proszê o pomoc i poradê...Mam w³osy koloru ¶redni br±z, ostatnio baaaardzo kusi mnie nowy kolorek z serii L'oreal Preference "G³êboki Kasztan", czy która¶ z forumowiczek ma jakie¶ do¶wiadczenia z tym kolorkiem???? a mo¿e kto¶ ma fotki jak faktycznie wychodzi on na w³osach

nie chcia³abym wtopiæ z kolorem i potem ¿a³owaæ
ten kolor wcale nie jest nowy. Z 2lata ju¿ na pewno jest Pamiêtam, ¿e która¶ z dziewczyn wkleja³a chyba fotki. Musisz w wyszukiwarkê wpisaæ
praline jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2007-12-02, 21:48   #1396
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomo¶ci: 20 599
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

mam wlosy sredniego brazu i chcialbym je chociaz troszke rozjasnic, albo zeby sie ocieplily. widzialm w sklepie szampon do wlosow rozjasnionych Marion Mirabell. mysliecie ze to cos da?
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2007-12-03, 07:36   #1397
volver
Raczkowanie
 
Avatar volver
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Opole
Wiadomo¶ci: 95
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez elliz76 Poka¿ wiadomo¶æ
A mnie sie podobaW jasnych bylo Ci ladnie,ale w tych ciemniejszych tez Ci do twarzyNadalo to takiego pazura

Ten kolorek ma taka zielonkawa poswiate?Czy mi sie tak wydaje?Ja mam takie wlasnie buro,mysio zielonkawe wlosy z natury i moze bym trafila z tym akurat kolorkiem w swoj naturalnyBo ostatnio stwierdzilam zbierajac wszystkie blon i zostawiajac juz duze odrosty,ze w naturalnym chyba jest mi najladniej mimo,ze taki jakis nijaki

A odrosty nie zrobily Ci sie jakies takie inne?Nie rozjasnilo ich? Bo tego sie wlasnie boje,ze kolor zlapie nawet na ciemno,a odrosty nie daj boze rudo

MonkaIska bardzo dziekuje za odpowiedzNo wlasnie sie tego obawialam,ze zostaje poswiata mimo wszystko,ze to tylko szamponetka

Dziêkujê!
Sama nadal nie mogê przywykn±æ do tej zmiany. Opinie innych s± bardzo ró¿ne - jak to opinie. Twarz jest bardziej wyrazista - to na pewno - i oczy podkre¶lone ale chyba lepiej czujê siê w jasnych w³osach. Mo¿e to kwestia przyzwyczajenia.
Po farbowaniu kolor by³ jednolity, bez zielonej po¶wiaty. Kole¿anki by³y zdziwione, ¿e uda³o mi siê tak równomiernie zafarbowaæ w³osy poniewa¿ odrost mia³am ju¿ naprawdê spory a reszta w³osów by³a bardzo mocno rozja¶niona na popielaty blond. Gdybym wiedzia³a ile ryzykujê nie farbowa³abym siê sama

Dziêkujê!
Sama nadal nie mogê przywykn±æ do tej zmiany. Opinie innych s± bardzo ró¿ne - jak to opinie. Twarz jest bardziej wyrazista - to na pewno - i oczy podkre¶lone ale chyba lepiej czujê siê w jasnych w³osach. Mo¿e to kwestia przyzwyczajenia.
Po farbowaniu kolor by³ jednolity, bez zielonej po¶wiaty. Kole¿anki by³y zdziwione, ¿e uda³o mi siê tak równomiernie zafarbowaæ w³osy, poniewa¿ odrost mia³am ju¿ naprawdê spory a reszta w³osów by³a bardzo mocno rozja¶niona na popielaty blond. Gdybym wiedzia³a ile ryzykujê nie farbowa³abym siê sama

Do pierwszego mycia nie by³o zielonej po¶wiaty. Po farbowaniu "przetrzyma³am" w³osy trzy dni (trzeciego to ju¿ nie wysz³am z domu) Gdzie¶ wyczyta³am, ¿e dopiero po 2 dniach ³uska w³osa zamyka siê i przy zmianie koloru na ciemniejszy dobrze nie myæ w³osów co najmniej dwa dni po farbowaniu. Nie wiem czy to prawda.
Po pierwszym myciu kolor zrobi³ siê mniej intensywny (i bardzo dobrze!) ale... na czê¶ci w³osów, tej uprzednio rozja¶nionej, pojawi³a siê zielona po¶wiata. Nie wygl±da to tragicznie i wolê zielon± ni¿ rudaw±.

Odrosty nie rozja¶ni³y siê, bo ten niby blond jest ciemniejszy od mojego naturalnego koloru.

Nie wiem jak bêdzie dalej, ale bêdê zdawaæ meldunki
Bojê siê, jak czytam opinie o trwa³o¶ci castingu, ale skoro po pierwszym myciu widzê ró¿nicê to mo¿e nie bêdzie tak tragicznie. Zawsze mogê siê ratowaæ szamponem przeciw³upie¿owym. Najgorzej bêdzie, je¶li kolor zejdzie z odrostu a zostanie na rozja¶nionych w³osach (jak napisa³a lea88). Ja znowu s³ysza³am, ¿e w³a¶nie z tych rozja¶nionych kolor bêdzie siê wyp³ukiwa³ najszybciej i dopiero po kilku farbowaniach bêdzie siê utrzymywa³.

Na koniec dodam, ¿e po koloryzacji castingiem w³osy s± w bardzo dobrym stanie. L¶ni±ce i miêciutkie. Pod tym wzglêdem nie mam ¿adnych zastrze¿eñ.
volver jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2007-12-03, 09:03   #1398
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 233
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Kusicie tym castingiem, mimo ze l'oreal nie dawal najlepszego efektu na moich wlosach Ale nic to, bede twarda
tulipanna. jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2007-12-03, 17:30   #1399
Lynn25
Raczkowanie
 
Avatar Lynn25
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomo¶ci: 145
GG do Lynn25
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

jakiej farby powinnam u¿yæ aby na ciemno-br±zowych w³osach uzyskaæ efekt tj na za³±czonym zdjêciu? kasztan...? wi¶nia...? czekoladka...?
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 27c21b5bb71a8d14.jpg (32,0 KB, 424 za³adowañ)
__________________
Tomorrow is always another day!
Lynn25 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-03, 18:09   #1400
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomo¶ci: 20 599
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

pomoze mi ktos??
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2007-12-03, 18:48   #1401
boniulka
Zadomowienie
 
Avatar boniulka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Mazury
Wiadomo¶ci: 1 374
GG do boniulka
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez Lynn25 Poka¿ wiadomo¶æ
Proszê o pomoc i poradê...Mam w³osy koloru ¶redni br±z, ostatnio baaaardzo kusi mnie nowy kolorek z serii L'oreal Preference "G³êboki Kasztan", czy która¶ z forumowiczek ma jakie¶ do¶wiadczenia z tym kolorkiem???? a mo¿e kto¶ ma fotki jak faktycznie wychodzi on na w³osach

nie chcia³abym wtopiæ z kolorem i potem ¿a³owaæ
Na ¶redni br±z z pewnosci± na poczatku wyjdzie bardzo ciemny br±z,potem siê zmyje troszkê,po¶wiata pozostanie taka jakby fioletowo br±zowa(zalezy od ilosci pigmentów danego w³osa).
__________________
Oba, kot i pies s± bogate w cnoty i talenty, ale pies ma o jeden talent za du¿o: pozwala siê tresowaæ i o jedn± cnotê za ma³o: nie kryje w sobie ¿adnych tajemnic
Erich Kastner
boniulka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2007-12-03, 19:25   #1402
Blondyneczka17
Raczkowanie
 
Avatar Blondyneczka17
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomo¶ci: 158
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez Lynn25 Poka¿ wiadomo¶æ
jakiej farby powinnam u¿yæ aby na ciemno-br±zowych w³osach uzyskaæ efekt tj na za³±czonym zdjêciu? kasztan...? wi¶nia...? czekoladka...?
Podobny efekt tylko bardziej czerwonawy uzyska³am po zmieszaniu ca³ej Mlecznej czekoladki Wellatonu z 1/2 Karmelowej, wiêc podejrzewam, ¿e sama Mleczna wysz³aby bardzo podobnie . Ale ciekawa jestem wypowiedzi innych Wiza¿anek, bo kolor jest piêkny!
Blondyneczka17 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2007-12-03, 20:06   #1403
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomo¶ci: 20 599
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2007-12-03, 20:08   #1404
lea88
Zakorzenienie
 
Avatar lea88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 880
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez volver Poka¿ wiadomo¶æ
Dziêkujê!
Nie wiem jak bêdzie dalej, ale bêdê zdawaæ meldunki
Bojê siê, jak czytam opinie o trwa³o¶ci castingu, ale skoro po pierwszym myciu widzê ró¿nicê to mo¿e nie bêdzie tak tragicznie. Zawsze mogê siê ratowaæ szamponem przeciw³upie¿owym. Najgorzej bêdzie, je¶li kolor zejdzie z odrostu a zostanie na rozja¶nionych w³osach (jak napisa³a lea88). Ja znowu s³ysza³am, ¿e w³a¶nie z tych rozja¶nionych kolor bêdzie siê wyp³ukiwa³ najszybciej i dopiero po kilku farbowaniach bêdzie siê utrzymywa³.
.
Chyba zle mnie zrozumilas. Do tej pory uzywalam szamponow koloryzujacych lub farbowalam wlosy tylko na odcienie podobne do mojego naturlanego- tzn do ciemnego blondu i farby tak sie spieraly, ze nie byly roznicy pomiedzy moimi naturalnymi a farbowanymi. Po raz pierwszy taka roznica drastycznie odznacza sie po Castingu, ktory mial byc szamponem koloryzujacym. Nie chodzi mi o to ze szybciej zmywa sie on z odrostow (bo chyba tak to zrozumialas), ale ze nie zmywa sie on w ogole z wlosow (ja odrostow jako takich nie mialam przed koloryzjacja). Zalezalo mi na koloryzacji czasowej, a nie trwalej, nie mowiac juz o tym, ze moj naturalny kolor byl 100 razy ladniejszy po Castingu
lea88 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2007-12-03, 21:11   #1405
DarkNoir
Zakorzenienie
 
Avatar DarkNoir
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomo¶ci: 5 328
GG do DarkNoir
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Mam jasn± cerê i czerwone oprawki od okularów. S³ysza³am, ze dobrze by mi by³o w kasztanowych w³osach. Co o tym my¶licie? Jestem szatynka ciemn±. Mam jeszcze jedno pytanie... choruje na anemiê (jestem na pó³metku leczenia). Czy farbowanie nie zniszczy mi w³osów? Powinnam sie "wstrzymaæ"?
DarkNoir jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2007-12-04, 07:16   #1406
volver
Raczkowanie
 
Avatar volver
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Opole
Wiadomo¶ci: 95
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez lea88 Poka¿ wiadomo¶æ
Chyba zle mnie zrozumilas. Do tej pory uzywalam szamponow koloryzujacych lub farbowalam wlosy tylko na odcienie podobne do mojego naturlanego- tzn do ciemnego blondu i farby tak sie spieraly, ze nie byly roznicy pomiedzy moimi naturalnymi a farbowanymi. Po raz pierwszy taka roznica drastycznie odznacza sie po Castingu, ktory mial byc szamponem koloryzujacym. Nie chodzi mi o to ze szybciej zmywa sie on z odrostow (bo chyba tak to zrozumialas), ale ze nie zmywa sie on w ogole z wlosow (ja odrostow jako takich nie mialam przed koloryzjacja). Zalezalo mi na koloryzacji czasowej, a nie trwalej, nie mowiac juz o tym, ze moj naturalny kolor byl 100 razy ladniejszy po Castingu
Ciê¿ko wierzyæ, ¿e nie zmywa siê w ogóle, kiedy po pierwszy myciu widaæ ró¿nicê.
Jakie¶ 10 lat temu farbowa³am w³osy castingiem. By³y to czasy (jak to brzmi!) kiedy wszyscy farbowali siê na mahoñ czy te¿ kasztan wed³ug zasady ka¿dej mordzie dobrze w bordzie i przyznam, ¿e nie mia³am problemów ze zmywalno¶ci± tego produktu.
Nie ma co gdybaæ, poczekamy zobaczymy.
volver jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2007-12-04, 09:36   #1407
midzikk
Raczkowanie
 
Avatar midzikk
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 81
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez volver Poka¿ wiadomo¶æ
ka¿dej mordzie dobrze w bordzie
ale mnie rozbawi³a¶ tym has³em

A ja mia³am na g³owie sprany ¶redni br±z, rzuci³am szamponetkê Marion Aksamitny br±z (drugi raz) i jestem zadowolona, bo nadaje ³adny po³ysk
midzikk jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2007-12-04, 13:26   #1408
lea88
Zakorzenienie
 
Avatar lea88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 880
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez volver Poka¿ wiadomo¶æ
Ciê¿ko wierzyæ, ¿e nie zmywa siê w ogóle, kiedy po pierwszy myciu widaæ ró¿nicê.
Jakie¶ 10 lat temu farbowa³am w³osy castingiem. By³y to czasy (jak to brzmi!) kiedy wszyscy farbowali siê na mahoñ czy te¿ kasztan wed³ug zasady ka¿dej mordzie dobrze w bordzie i przyznam, ¿e nie mia³am problemów ze zmywalno¶ci± tego produktu.
Nie ma co gdybaæ, poczekamy zobaczymy.
Jasne, ze pewnie sa taki osoby ktorym zmywa sie on z wlosow. Z reszta stary Casting sie zmywal, a ja pisze o nowym z super polyskiem :/ Mi tez kolor sie ladnie zmywal, tylko nadal (po 2 miesiacach) zostal ten polysk zolto-pomaranczowo-zielonkawy. Wlasciwie taka roznice w kolorze zauwazylam kiedy pojawily sie odrosty, widac ze wlosy po castingu sa jasniejsze moje naturalne, ktore odrosly. Zdziwilo mnie to, bo nawet szamponetki Palette na ktore wszyscy narzekali u mnie zmywaly sie po jednym myciu
Poza tym Casting pokryl moje blond pasemka i nadal ich nie widac (ale to akurat plus).
lea88 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2007-12-04, 13:37   #1409
beoneself
Zakorzenienie
 
Avatar beoneself
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomo¶ci: 9 487
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

A mo¿e zna która¶ jak±¶ farbê, która naprawdê mocno "siê trzyma"? I nie spierze siê z rozja¶nianych sprayem joanny w³osów?

Ju¿ dwa rady farbowa³am u fryzjera w³osy (wcze¶niej rozja¶nione, mia³am co¶ rudego na g³owie) na ciemny br±z - i za ka¿dym razem po ok 2 tygodniach kolor schodzi. Oczywi¶cie - nie ca³kiem, ale spowrotem robiê siê ciemnoruda. A rudo¶ci mi bardzo bardzo bardzo nie pasuj±

Czy jest wogóle szansa, aby br±z nie zmywa³ siê na rudo, tylko ja¶nia³/p³owia³??
beoneself jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2007-12-04, 15:12   #1410
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomo¶ci: 20 599
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez Emilcia_1616 Poka¿ wiadomo¶æ
mam wlosy sredniego brazu i chcialbym je chociaz troszke rozjasnic, albo zeby sie ocieplily. widzialm w sklepie szampon do wlosow rozjasnionych Marion Mirabell. mysliecie ze to cos da?

pomoze ktos?
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:59.