Wszystko o dekoloryzacji włosów - Strona 111 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Pokaż wyniki sondy: Z czarnego na blond?Czy wyjdzie kolor blond??
Oczywiście, że tak! 134 9,34%
Raczej tak! 188 13,11%
Raczej nie! 445 31,03%
Na pewno nie!Wyjdzie inny kolor! 667 46,51%
Głosujący: 1434. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-05-12, 13:44   #3301
persymonka
Raczkowanie
 
Avatar persymonka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 47
Dot.: Dekoloryzacja- proszę o pomoc

hej,
a czy któraś z was miała dekoloryzacje FAROUK`a ?
interesuje mnie wyłącznie zabieg dekoloryzacji oparty na produktach tej firmy
jeśli któraś z was jest właśnie po nim to proszę, żeby coś więcej napisała!czy bardzo niszczy włosy, jaki jest efekt, jak to przebiega itp. thx
persymonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-12, 19:44   #3302
Alexxxxis
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 545
GG do Alexxxxis
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Witam Mam pytanie. Jestem z Wrocławia. Moje włoski to ciemny brąz (na górze są już odrosty i prześwity mojego ciemnego blondu ale końcówki są jeszcze prawie czarne) i zamierzam poddać się dekoloryzacji Czy mogłaby mi któraś z dziewczyn polecić dobrego (ale nie za drogiego) fryzjera, który jest sprawdzony i robi takie cuda z powołania? Z góry dziękuję! Pozdrawiam
Alexxxxis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-17, 13:14   #3303
softis
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1
Dekoloryzacja, po jednorazowym farbowaniu palette :D pomóżcie załamanej ;]

Witam, przed wszystkim to mój pierwszy wątek tutaj No więc po krótce: zrobiłam sobie trochę blond pasemek na głowie, takich jasnych. Mój naturalny kolor to taki dość ciemny popielaty blond- bardzo ładny :P pasemka robiłam farbą, nie rozjaśniaczem ;] i to była bodajże farba garniera blondzik xD wyglądało to tragicznie (pasemka mialam na grzywce i po bokach troche) nie podobało mi sie wiec zakupiłam farbe z palette ciemny blond aby wrócić do naturalnego koloru, okazało się ze wyszedł dosc ciemny brąz (na szczescie tylko grzywke i lewy bok głowy+ jedno pasmo po lewej stronie) codziennie myję włosy szamponem do włosów blond (farbowałam 4 maja) i włosy zjaśniały ale zrobiły sie rude szczególnie widać to jak mam związane, z jednej strony to dobrze bo kolor schodzi ale z drugiej strony źle bo nie chce łazić ruda, poradźcie co ma zrobić, żeby zszedł, ten rudy i powrócić do koloru własnego?? myślałam o Elgonie podobno skuteczny ale chyba wtedy dopiero sie porządnie rude zrobią, ale w sumie farbowałam tylko 1 raz wiec może łatwo zejdzie?? zależy mi zeby miec swój kolor do końca tych wakacji, pomóżcie i napiszcie jak wy to robiłyście jeśli robiłyście z góry dziękuję pozdrawiam acha jeszcze jedno : czy odżywka wax do blond włosów troche je rozjaśni czy coś?
softis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-17, 21:08   #3304
zbroziu
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Konstantynów Łódzki
Wiadomości: 508
GG do zbroziu
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

hej dziewczynki

to teraz ja mam do Was pytanko, otóż dziś znudzona swoim wyglądem poprosiłam mojego TŻ by nałożył mi na włosy rozjaśniacz Joanny.

Rozjaśniacz trzymałam baardzo krótko gdyż obawiałam się masakry, a jednak udało mi się ładnie zarudzić moje włoski....

niestety jak to na męską dokładność przypada nie wszystkie włoski chwyciło i stąd moje pytanko po jakim czasie mogę bezpiecznie nałożyć poraz drugi rozjaśniacz.

pozdrawiam
__________________
Dukan.... jedyna szansa na wymarzoną suknie ślubną...

66-65-64-63-62-61-60-59-58-57,6-56-55-54-53

WAGA POCZĄTKOWA: 66

CEL: 53

zbroziu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-18, 07:49   #3305
carolans
Zadomowienie
 
Avatar carolans
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 670
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

hej, myślę że domowymi sposobami można rozjaśnić włosy, oczywiście bardziej będa zniszczone kilka lat temu rozjaśniałam włosy mojej cioci, z czarnego na blond, kupiłyśmy rozjaśniacz w sklepie fryzjerskim i zaczęłyśmy "zabawę" w domu, mimo nałożonejk równo farbie włosy miała od odcienia pomarańczowego po żółty, później użyła zwykłych rozjaśniaczy z joanny no i osiągnęła kolor blond, włosy jednak ma popalone i zniszczone. Moja kuzynka z kolei miała kolor średni może ciemny brąz i co jakiś czas pryskała na nie rozjaniacz w sprayu (niestety nie pamiętam z jakiej firmy) i uzyskała kolor taki jak na zdjęciu niedawno zamieszczonym Beyonce, taki kolor toffie.
Ja mam z natury średni blond, robiłam zawsze jasne pasemka. ostatnio coś mnie podkusiło że chcę wrócić do naturalnego odcienia, a że miał mi to zrobić "fryzjer" więc myślałam że wytłumaczenie o co mi chodzi będzie proste. no więc jak zafarbował mi włosy to na głowie mam wielką ciemno brązową kupę , tzn bardzo mi sie podobaja brązy ale mi nie pasują do karnacji i typu urody... co gorsze myślałam że zrobił kilka jasnych pasm (platynowych znaczy się) a wyszły mi cieniutkie nierówne pasemka w kolorze zielonkawy blond, wyglądające jakby ptak mi narobił na głowę... Póki chodzę w kitce jest ok, chociaż grzywkę mam tak opitoloną i długość włosów którą chciałam zostawić że załamka... na dodatek jestem w ciąży więc dekoloryzacje i inne chemiczne zabiegi nie wchodza już w grę. próbuję jakoś spłukać ten kolor i myję włosy 5 razy dziennie... za parę tygodni zrobię sama w domu pasemka, tak jak zawsze i przynajmniej jak coś sknocę to będe miała pretensje tylko do siebie samej, i chyba nie moge od samej głowy robić zeby nic nie przenikało. Chociaż zdania na temat farbowania czy rozjaśniania w ciąży sa różne.

a do pasemek używam farby z palette xxl 00A rozjaśna o 5-7 odcieni.

odcien mam teraz jak na foto
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 0109_richie_madden_3_fame.jpg (28,6 KB, 125 załadowań)
__________________



Laura 20.12.2009
Oliwia 8.07.2011

Edytowane przez carolans
Czas edycji: 2009-05-18 o 08:00
carolans jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-18, 22:44   #3306
biala9991
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 76
Exclamation Z czarnego na blond...

Witam cieplutko!
Mam problem,a mianowicie jakieś 2mc temu coś mi strzeliło do gł;wy i zafarbowałam sobie całą głowę na czarno,jednak doszłam do wniosku,że w blondzie było mi o niebo lepiej i chciałam wrócić do tego kolorku...słyszałam o ściąganiu farby u fryzjera jednak boję się,że zostanę po takim zabiegu bez włosków...czy może któraś z was ma inny sposób na rozjaśnienie...a może powinnam kupić rozjaśniacz(wiem,że wyjdzie żółty)i po tygodniu spróbować z farbą???
biala9991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-19, 09:46   #3307
isKraMc
Raczkowanie
 
Avatar isKraMc
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Malmö/Szwecja
Wiadomości: 244
Dot.: Z czarnego na blond...

Jaki rozjasniacz ,dziewczyno ?? Udaj sie do fryzjera i to najlepszego jakiego znajdziesz a i tak watpie ze zejdzie ci az do blondu za pierwszym razem razcej wyjda rudawe a puzniej bedzie mogl na nich robic pasemka czy cos.

Nie robtego sama bo faktycznie bedziesz lysa
__________________
...Wszystko to co mam ,wykradlam Bogu gdy spal ...I tak zabierze mi wiecej,zatrzymujac serce...

***!!!MOja MetaMorfoza!!!***
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=292268
isKraMc jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-19, 10:22   #3308
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: Z czarnego na blond...

Tez nie polecam samej Ja wracam do natural. to moje postanowienie. poczekam na max odrost i wtedy przy pomocy fryzjera zrobimy calosc na kolor zblizony do naturalnego.

---------- Dopisano o 11:22 ---------- Poprzedni post napisano o 11:20 ----------

Cytat:
Napisane przez isKraMc Pokaż wiadomość
Jaki rozjasniacz ,dziewczyno ?? Udaj sie do fryzjera i to najlepszego jakiego znajdziesz a i tak watpie ze zejdzie ci az do blondu za pierwszym razem razcej wyjda rudawe a puzniej bedzie mogl na nich robic pasemka czy cos.

Nie robtego sama bo faktycznie bedziesz lysa

Witam w klubie posiadaczke cienkich wloskow.
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-19, 14:49   #3309
Maily
Przyczajenie
 
Avatar Maily
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Lubin
Wiadomości: 16
GG do Maily
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Wczoraj miałam robioną dekoloryzację. Od roku farbuje włosy na czarno, ale postanowiłam zmienić kolor na rudo brązowy. Najpierw fryzjerka nałożyła mi dekoloryzator na włosy i z tym siedziałam, po zmyciu włosy były jasno brązowe wpadające w rude. Na to nałożyła farbę (najpierw na odrosty, a potem dosłownie na kilka minut na reszte włosów, bo podobno końce włosów bardzo szybko łapią ciemny kolor). Po wysuszeniu okazało się, że odrosty mam rude (takie jak chciałam) a reszta włosów jest ciemna, prawie czarna z rudą poświatą. Fryzjerka podłamana, ja z resztą też. Nałożyła mi na włosy jeszcze raz dekoloryzator (nie jestem pewna czy to był dekoloryzator, mówiła na to 'ściągacz koloru') na te ciemne końce i z tym siedziałam jakiś czas. Po ulożeniu, wyszuszeniu i wymodelowaniu włosów ukazał mi się śliczny rudy! Zachwycona zapłaciłam i wyszłam. Byłam przeszczęśliwa. Rano wstałam i umyłam włosy tak jak zwykle. Wyszuszyłam i... nie mogłam w to uwierzyć. Na górze włosy są takie jak wczoraj, a reszta ciemna (nie czarna, ale prawie) z rudymi refleksami.. Nie wygląda to najgorzej, ale nie o to mi chodziło.. Zaraz będę dzwonić do fryzjerki co z tym zrobić, bo włosy mi się prawie wcale nie zniszczyły więc może jeszcze raz ten dekoloryzator? Co sądzicie?
Maily jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-23, 17:17   #3310
ifrit
Zadomowienie
 
Avatar ifrit
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 959
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

moj brazik z czarnych
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC03396.jpg (68,5 KB, 92 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC01937.jpg (130,5 KB, 165 załadowań)
__________________
W myślach wszystko ma początek!
ifrit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-23, 18:14   #3311
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Woow! Mialas niezle czarne ,fajny wyszedl ten brazMiejsami troszke nierowny jest kolor ale to normalne jeszcze raz na to kolor i bedzie extra. Tak mi sie wydaje. Ale tak jak teraz tez jest super naprawde niezle wzielo.

Edytowane przez anusia1990
Czas edycji: 2009-05-23 o 18:16
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-23, 18:25   #3312
ifrit
Zadomowienie
 
Avatar ifrit
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 959
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

wiesz co kolorek jest rowny
tylko mam powlpatane refleksy o 2 tony jasniejsze ...wszystko zalezy od przechylenia głowy pojawiaja sie i znikaja
__________________
W myślach wszystko ma początek!
ifrit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-23, 18:27   #3313
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

aaaa to spoko jesli efekt byl zamierzony to ok. Naprawde swietnie. Jestem przeczulona juz troszke na punkcie wlosow. Ryzykowne bylo Twoje podejcie z takiej czerni......jej naprawde efekt swietny. Chyba dosc swiezy byl ten czarny.
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-23, 18:47   #3314
palomablanka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 240
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Cytat:
Napisane przez ifrit Pokaż wiadomość
wiesz co kolorek jest rowny
tylko mam powlpatane refleksy o 2 tony jasniejsze ...wszystko zalezy od przechylenia głowy pojawiaja sie i znikaja

jakiego rozjasniacza uzywalas? ile trzymalas? ja mam czarne wlosy z jakims 9 miesiecznym brazowym odrostem (malowanym) swoje mam blond i chce do tego koloru wrocic..

jak tak patrze na twoje zdjecie przed/po rozjasnianiu to mysle ze mi sie uda pozdrawiam
__________________
^^

"(...) No chodź, chodź ze mną do łóżka
Ja będę w tobie, a ty będziesz we mnie (...) "

Raissa



PalomaBlanKa
palomablanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-23, 18:55   #3315
ifrit
Zadomowienie
 
Avatar ifrit
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 959
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

dekoloryzacje miałam przeprowadzana w salonie revlon w moim miescie przy uzyciu dekoloryzatora tej firmy wczesniej farbowałam szamponej z Joanny czekoladowy braż i wyszedł czarny niestety ,dekoloryzator 3małam jakies hmmm jak dobrze pamietam jakies 25min + jeszcze koncówki dokładnie nie okresle czasu
__________________
W myślach wszystko ma początek!
ifrit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-23, 18:59   #3316
palomablanka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 240
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

aha myslalam ze moze sama rozjasnialas przy pomocy jakiegos sklepowego rozjasniacza..
__________________
^^

"(...) No chodź, chodź ze mną do łóżka
Ja będę w tobie, a ty będziesz we mnie (...) "

Raissa



PalomaBlanKa
palomablanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-24, 19:46   #3317
Lacturia
Wtajemniczenie
 
Avatar Lacturia
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 961
GG do Lacturia Send a message via Skype™ to Lacturia
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Jakiś czas temu mialam włosy w kolorze kasztanowo-rudo-brazowym.
Nie byl to moj naturalny kolor, gdzy mój naturalny to -> zdjęcie numer 1.

Po jakims czasie farbowanie na rózne kolory doszłam do takiego -> zdjęcie numer 2 i 3.
Byl to moj wymarzony kolor, w którym czułam się cudownie.

Lecz niestety, kiedyś wyszedł za jasny na czubku glowy (za krotko/dlugo trzymalam). I postanowiłam lekko go przyciemnić ;( Najgorsza decyzja jesli chodzi o wlosy w moim zyciu... I od tej pory mecze sie z wlosami, ktore kolor maja znosny dopiero po wielokrotnym myciu, kiedy maja juz odrosty -> zdjęcie numer 4 i 5

Drogie wizażanki, pytanie brzmi. Mogłybyście mi powiedziec jak mam wrócić do tego koloru rudego? Swietnie sie w nim czułam. Naprawdę. I nie wiem co mam teraz zrobić. Jestem w stanie nawet poswiecic troche wlosy. Aby tylko miec ten kolor znów... Prosze was o pomoc! Bo jestem zrozpaczona.

PS. Nie patrzcie na to ze zdjecia sa glupie, ale chcialam tylko dobrze pokazac kolor.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Londyn 244.jpg (32,0 KB, 64 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC02373.jpg (157,3 KB, 73 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg rude.jpg (22,7 KB, 141 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20081114.jpg (11,9 KB, 79 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20081114(001).jpg (11,2 KB, 54 załadowań)
__________________
http://lacturia.blogspot.com Mój blog

Wymiana kosmetyczna&biżuteria&tor ebki -> https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=778720

Wish -> https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=47297911
Lacturia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-27, 14:15   #3318
palomablanka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 240
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Za niedlugo mysle rozjasnic moje czarne wlosy z odrostem. i chce pomalowac je po tym zabiegu na kolor zblizony do mojego naturalnego.
Mysle ze ta farba ktora dolaczam w drugim zalaczniku jest dobra. ale chccialabym sie upewnic. co wy myslicie? czy dobrze wybralam? jesli nie to prosze powiedzcie jaka farbe i odcien powinnam kupic prosilabym o dolaczone zdjecia
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg hustawki 032 modified.jpg (152,3 KB, 73 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg GA25_070_4012_47cdc88a7dcee.jpg (18,4 KB, 39 załadowań)
__________________
^^

"(...) No chodź, chodź ze mną do łóżka
Ja będę w tobie, a ty będziesz we mnie (...) "

Raissa



PalomaBlanKa
palomablanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-27, 14:19   #3319
Monian
Zakorzenienie
 
Avatar Monian
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 9 549
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Cytat:
Napisane przez Lacturia Pokaż wiadomość
Jakiś czas temu mialam włosy w kolorze kasztanowo-rudo-brazowym.
Nie byl to moj naturalny kolor, gdzy mój naturalny to -> zdjęcie numer 1.

Po jakims czasie farbowanie na rózne kolory doszłam do takiego -> zdjęcie numer 2 i 3.
Byl to moj wymarzony kolor, w którym czułam się cudownie.

Lecz niestety, kiedyś wyszedł za jasny na czubku glowy (za krotko/dlugo trzymalam). I postanowiłam lekko go przyciemnić ;( Najgorsza decyzja jesli chodzi o wlosy w moim zyciu... I od tej pory mecze sie z wlosami, ktore kolor maja znosny dopiero po wielokrotnym myciu, kiedy maja juz odrosty -> zdjęcie numer 4 i 5

Drogie wizażanki, pytanie brzmi. Mogłybyście mi powiedziec jak mam wrócić do tego koloru rudego? Swietnie sie w nim czułam. Naprawdę. I nie wiem co mam teraz zrobić. Jestem w stanie nawet poswiecic troche wlosy. Aby tylko miec ten kolor znów... Prosze was o pomoc! Bo jestem zrozpaczona.

PS. Nie patrzcie na to ze zdjecia sa glupie, ale chcialam tylko dobrze pokazac kolor.
mam dokładnie ten sam problem i wiem że pomóc jedynie może dekoloryzacja ale boje się że zostanę łysa
Monian jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-28, 16:22   #3320
ewelina2102
Raczkowanie
 
Avatar ewelina2102
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 44
Exclamation Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Lacturia mega miałaś ten jasny brąz...bardzo mi się podoba Ja dzisiaj robie ''domowa dekoloryzacje'' kupiłam dekoloryzatpr firmy Elgon,zapłaciłam ok 16 zł za saszetke powinna starczyć na moje włosy, Twoje są długie więc radziłabym 2. Ja kupiłam 4 bo myśłałam że będą małe jak próbki kosmetyków podobno nie niszczy włośow więc się skusiłam bo mam cienkie włoski. Zaraz po dekoloryzacji farbuje włosy na jasny popielaty blond Loreal. Nie wiem co z tego wyjdzie... Mam teraz na glowie ciemny brąz, na ciemno farbuje od ok 7-8 miesięcy, wcześniej zawsze miałam jasnyyyyy blond. Napisze co mi wyszło
Życzcie powodzenia

Edytowane przez ewelina2102
Czas edycji: 2009-05-28 o 16:23
ewelina2102 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-28, 18:15   #3321
Monian
Zakorzenienie
 
Avatar Monian
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 9 549
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Cytat:
Napisane przez ewelina2102 Pokaż wiadomość
Lacturia mega miałaś ten jasny brąz...bardzo mi się podoba Ja dzisiaj robie ''domowa dekoloryzacje'' kupiłam dekoloryzatpr firmy Elgon,zapłaciłam ok 16 zł za saszetke powinna starczyć na moje włosy, Twoje są długie więc radziłabym 2. Ja kupiłam 4 bo myśłałam że będą małe jak próbki kosmetyków podobno nie niszczy włośow więc się skusiłam bo mam cienkie włoski. Zaraz po dekoloryzacji farbuje włosy na jasny popielaty blond Loreal. Nie wiem co z tego wyjdzie... Mam teraz na glowie ciemny brąz, na ciemno farbuje od ok 7-8 miesięcy, wcześniej zawsze miałam jasnyyyyy blond. Napisze co mi wyszło
Życzcie powodzenia
też czekam na opis
Monian jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-28, 19:09   #3322
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Cytat:
Napisane przez palomablanka Pokaż wiadomość
Za niedlugo mysle rozjasnic moje czarne wlosy z odrostem. i chce pomalowac je po tym zabiegu na kolor zblizony do mojego naturalnego.
Mysle ze ta farba ktora dolaczam w drugim zalaczniku jest dobra. ale chccialabym sie upewnic. co wy myslicie? czy dobrze wybralam? jesli nie to prosze powiedzcie jaka farbe i odcien powinnam kupic prosilabym o dolaczone zdjecia
nie wyjdzie. ja robiłem ta farbą to nic nie chwyciło garnier 100% color też ma odcień podobny 701 i też słabo chwyciło. polceam za to palette 10 min color , mozesz użyć złotego blondu
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-28, 21:37   #3323
palomablanka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 240
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

oj jakos nie mam zaufania do farby ktora sie trzyma 10 min :|
__________________
^^

"(...) No chodź, chodź ze mną do łóżka
Ja będę w tobie, a ty będziesz we mnie (...) "

Raissa



PalomaBlanKa
palomablanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-29, 07:55   #3324
duskie
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 753
GG do duskie
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

ja miałam taki sam problem jak wiele wizazanek, nawet w tym temacie sie wypowiadałam, miałam wlosy kruczoczarno-granatowe, długie, do talii , piękne i lsniace 3 miesiace temu poszlam do fryzjerki i zrobila mi refleksy cieniutkie blond na cala glowe i nie wszystkie wyszly blond, wiele bylo rudawych ale podobało mi sie bo one sie zmieszaly z tymi czarnymi i juz nie mialam az takiej czerni. po dwoch miesiacach moja siostra fryzjerka zrobila mi znow to samo na cala glowe i teraz mam brazik polecam! i wlosy nie zniszczyly sie az tak
duskie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-29, 08:49   #3325
ewelina2102
Raczkowanie
 
Avatar ewelina2102
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 44
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

No więc jestem juz po tej domowej dekoloryzacji, zużyłam 4 saszetki i jest efekt, jasny rudy Wczoraj nie polożyłam farby bo bałam się że to za dużo jak na jeden dziń. Włoski nie zniszczyły się ani troszkę, nie wypał żadem włosek Mam nadzieje że na ten kolor złapie farba blond bo nie chce być ruda, ale mojemu chłopakowi podobam się w rudym, mówi że ruda z ... robi cuda
wieczorem napisze jak złapała blond farba
ewelina2102 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-29, 10:05   #3326
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Cytat:
Napisane przez palomablanka Pokaż wiadomość
oj jakos nie mam zaufania do farby ktora sie trzyma 10 min :|
jest naprawdę dobra najlepsza palette
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-29, 10:53   #3327
ewelina2102
Raczkowanie
 
Avatar ewelina2102
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 44
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

To zdjęcia przed i po
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Snapshot_20090529_7.jpg (37,0 KB, 169 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Snapshot_20090529_8.jpg (35,7 KB, 144 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg przed.jpg (8,8 KB, 151 załadowań)

Edytowane przez ewelina2102
Czas edycji: 2009-05-29 o 11:00
ewelina2102 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-29, 12:14   #3328
Paati89
Zakorzenienie
 
Avatar Paati89
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 256
Send a message via Skype™ to Paati89
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Dzowniłam do Salonu zapisałam się na jutro na godzinkę 15...
Przez telefon nie da się ocenić moich włosów,ale wspomniałam że są raczej suche i pani powiedziała,że dekoloryzacji mogą nie wytrzymać i poleciła na początek bardzo gęsty Balejage. Za jakiś czas dopiero nastepny i na sam koniec dopiero powrót do mojego brązu .Powiedziała,że to też osłabi moje włosy ale nieco mniej niż dekoloryzacja. Kurcze ale jestem ciekawa jak to wyjedziee
__________________
Tattoomaniaczka
Początkowa Włosomaniaczka
Akcja : Zapuszczanie włosów trwa

Paati89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-29, 12:56   #3329
palomablanka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 240
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Cytat:
Napisane przez ewelina2102 Pokaż wiadomość
No więc jestem juz po tej domowej dekoloryzacji, zużyłam 4 saszetki i jest efekt, jasny rudy Wczoraj nie polożyłam farby bo bałam się że to za dużo jak na jeden dziń. Włoski nie zniszczyły się ani troszkę, nie wypał żadem włosek Mam nadzieje że na ten kolor złapie farba blond bo nie chce być ruda, ale mojemu chłopakowi podobam się w rudym, mówi że ruda z ... robi cuda
wieczorem napisze jak złapała blond farba

a moglabys dodac zdjecie dekolaryzatora ktorego uzywalas? znalazlas go w jakims sklepie czy szukalas nie wiadomo gdzie?

hhmm mowisz ze efekt to jasny rudy? jak na moje oko (zdjecia) to jest on ciemniejszy ale to moze tylko tak na zdjeciach wyszlo
jak dlugo trzymalas dekolaryzator na wlosach? nakladalas go pomalu na pasma wlosow? czy jakos inaczej?

jaka farba chcesz pomalowac? tzn jaka firma i odcieniem?
no nie wiem jak ci to wyjdzie ale w kazdym razie zycze powodzenia i trzymam kciuki
...ii czekam na odpowiedz )

---------- Dopisano o 13:56 ---------- Poprzedni post napisano o 13:50 ----------

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
jest naprawdę dobra najlepsza palette

oj obyy jezeli znajde ja w sklepie to pewnie ja kupie

kurde.. juz znalazlam ta z garniera a ty mowisz ze moze nie zlapac

a wiesz moze jakiego rozjasdniacza najlepiej uzyc?
ja juz nie wiem nic xD
jedni mi radza Joanne inni Palette
mialam juz kupowac proteinowy rozjasniacz z Joanny ale sie okazalo ze on jest do pasemek. albo inny rozjasniacz z Joanny nie jest do czarnych wlosow. z regołu bardzo duzo jest rozjasniaczy ktore rozjasniaja o 6-7 poziomow ale sa do brazowych wlosow ;/ juz nie wiem czy takim np rozjasniaczem rozjasnie czarne wlosy
__________________
^^

"(...) No chodź, chodź ze mną do łóżka
Ja będę w tobie, a ty będziesz we mnie (...) "

Raissa



PalomaBlanKa
palomablanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-29, 13:23   #3330
ewelina2102
Raczkowanie
 
Avatar ewelina2102
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 44
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

palomablanka pisałam już wcześniej że to dekoloryzator firmy Elgon kupiłam go w sklepie internetowym. Na zdjęciach kolor jest ciemniejszy niż w rzeczywistości. Pierwsze 2 saszetki nałożyłam jak zwykłą farbę, trzymałam ok 40 min, zmyłam,wysuszyłam poczekałam poł godziny i nałożyłam następne 2 z tym że odrosty wyszły dużo jeśniejsze i na nie położyłam dekoloryzator 10 min przed końcem nakładałam pasmami i dokładnie wcierałam i rozczesywałam grzebieniem. Kupiłam farbe Loreal jasny popielaty blond ale jest za jasny więc musze się wybrać do sklepu i poszukać jakiegoś boardzo ciemnego blondu albo badzo jasnego brązu. Troche się boje co z tego wyjdzie. Najbardziej ciesze się z tego że się włosy nie zniszczyły, zdjęcie zrobione zaraz po umyciu i wysuszeniu bez szczotki także mogą troche źle wyglądać ale dzisiaj jak je lekko zmoczyłam, wysuszyłam ze szczotką i wyprostowałam wyglądają lepiej niż przed dekoloryzacją.

Edytowane przez ewelina2102
Czas edycji: 2009-05-29 o 13:25
ewelina2102 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:36.