Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III - Strona 60 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-11-01, 22:12   #1771
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

anus Ty musisz miec ciacho cialko
Sagus to jak tak mozna szwedzkiej bajki nie znac.Cudna ona !!!!
oklokl a Ty co? Z innej polkuli,ze po nocach chcesz pisac?Witaj u nas
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-01, 22:14   #1772
ane120
Zadomowienie
 
Avatar ane120
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 234
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

Kami-czytałaś omoim dekolcie?Co mam robić?Czytałam ze dziewczyny stosują sudokrem co Ty na to?
ane120 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-01, 22:14   #1773
castrol
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 302
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

Cytat:
Napisane przez kamilia Pokaż wiadomość
Castrolku - biedactwo Ty i Twoje dziecko ! Jakis lekarz je widzial? Może , jeżeli nie, a możesz sobie na to pozwolić, to wezwij jakiegoś lekarza do domu ? z pewnością musisz jakies elektrolity mu podawać, ale może i coś jeszcze ? Nerki u dzieci są b. wrażliwe .
Nawet teraz pewnie prywtni lekarze pracują. Ile lat ma Twój maluch ? Bo szpitale to zawsze stres dla dziecka i ta atmosfera proszenia,szukania, zbywania, papierków itp.

Ivuś - moja akwarela - 42 na 30 cm.

Jest pod codzienną opieką lekarską.Wszystkie badania i posiewy są w toku.Nerki też ok.-miał USG.Ma coś z jelitami.Jeżeli te leki nie pomogą do PN to niestety szpital.To co teraz ma podawane to samo miałby i w szpitalu.Lekarze zgodzili się na wstępne leczenie w domu.Czekam do pn jak na szpilkach.

Jestem zrozpaczona, ale dobrej myśli
castrol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-01, 22:17   #1774
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

Cytat:
Napisane przez castrol Pokaż wiadomość
Jest pod codzienną opieką lekarską.Wszystkie badania i posiewy są w toku.Nerki też ok.-miał USG.Ma coś z jelitami.Jeżeli te leki nie pomogą do PN to niestety szpital.To co teraz ma podawane to samo miałby i w szpitalu.Lekarze zgodzili się na wstępne leczenie w domu.Czekam do pn jak na szpilkach.

Jestem zrozpaczona, ale dobrej myśli
a moze kup te elektrolity jutro w aptece jak kamilcia pisala.
ile ma twe dzieciatko lat?
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-01, 22:20   #1775
ane120
Zadomowienie
 
Avatar ane120
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 234
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość
anus Ty musisz miec ciacho cialko
Sagus to jak tak mozna szwedzkiej bajki nie znac.Cudna ona !!!!
oklokl a Ty co? Z innej polkuli,ze po nocach chcesz pisac?Witaj u nas
Buczuś-miałam miałam na brzuchu nawet kaloryfer ale to było dawno dawno dawno temu na szczęście istnieje coś takiego jak pamięć mięśniowa i jak trochę poćwicze to mięśnie się '"zbierają" szybko.Ale żeby mi się chciało
z
ane120 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-01, 22:22   #1776
castrol
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 302
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

Cytat:
Napisane przez kamilia Pokaż wiadomość
Castrolku - biedactwo Ty i Twoje dziecko ! Jakis lekarz je widzial? Może , jeżeli nie, a możesz sobie na to pozwolić, to wezwij jakiegoś lekarza do domu ? z pewnością musisz jakies elektrolity mu podawać, ale może i coś jeszcze ? Nerki u dzieci są b. wrażliwe .
Nawet teraz pewnie prywtni lekarze pracują. Ile lat ma Twój maluch ? Bo szpitale to zawsze stres dla dziecka i ta atmosfera proszenia,szukania, zbywania, papierków itp.

Ivuś - moja akwarela - 42 na 30 cm.


Chciałam powiedzieć że to miłe że nie tylko o twarzy mogę tu pisać.Wątek głównie tego dotyczy.Od 8 dni to jedyna forma relaksu dla mnie,ale już nie mogę.Nawet piątkowa wizyta u mojej doktorki nie była tak wyluzowana jak zawsze....

Wielkie dzięki że chcecie czytać i o takich problemach.
castrol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-01, 22:22   #1777
ane120
Zadomowienie
 
Avatar ane120
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 234
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

WłaśnieCastrolku ile ma lat?
ane120 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-11-01, 22:22   #1778
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

Cytat:
Napisane przez castrol Pokaż wiadomość
Jest pod codzienną opieką lekarską.Wszystkie badania i posiewy są w toku.Nerki też ok.-miał USG.Ma coś z jelitami.Jeżeli te leki nie pomogą do PN to niestety szpital.To co teraz ma podawane to samo miałby i w szpitalu.Lekarze zgodzili się na wstępne leczenie w domu.Czekam do pn jak na szpilkach.

Jestem zrozpaczona, ale dobrej myśli

Castolku - to wielkie UFFF...., że maluch jest pod opieką lekarza i ze ma na bieżąco robione potrzebne badania. Sloneczko - bardzo rozumiem Twoje emocje. Tak, jak to mozliwe, przesyłam Ci dużo wspierającej energii i cieplych myśli.


Oczywiscie, że to forum jest o waznych dla nas codziennościach - ja tu juz tyle wylałam swoich przezyć i tyle dostalam wsparcia, że teraz mam potrzebę dawać to innym. Castrolku - pisz, jeżeli to mozliwe, to Ci pomożemy - prawda Cosmitki ? A echo odpowiedzialo - praaawdaaaaa..

Ane - sudokrem -zawsze możesz spróbować. A próbowałaś jakiś retinol tam polozyć ? U mnie to super zadziałalo - jak się okazało, moja skóra , kiedy kilka razy się tam odslonila pod wplywem retinolu - ale sie nie łuszczyła i zadych mocnych stanów zapalnych, to znikneły wszystkie stany zapalne i gniska,które buzowaly pod skorupą ciagle przesuszonej i wyjalowionej antybiotykami skóry .

Edytowane przez kamilia
Czas edycji: 2008-11-01 o 22:27
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-01, 22:23   #1779
castrol
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 302
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość
a moze kup te elektrolity jutro w aptece jak kamilcia pisala.
ile ma twe dzieciatko lat?
Elektrolity ma.Wszystko ma.Tu trzeba czasu.A czas się wlecze
castrol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-01, 22:27   #1780
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

Cytat:
Napisane przez castrol Pokaż wiadomość
Chciałam powiedzieć że to miłe że nie tylko o twarzy mogę tu pisać.Wątek głównie tego dotyczy.Od 8 dni to jedyna forma relaksu dla mnie,ale już nie mogę.Nawet piątkowa wizyta u mojej doktorki nie była tak wyluzowana jak zawsze....

Wielkie dzięki że chcecie czytać i o takich problemach.
castrolku Tobie sie chyba jelitowka na mozg rzucila! No przeciez po to jestesmy.Wiesz..ten cosmelan to pokrywka.My mamy wazniejsze problemy!
I dyzury juz prawie mamy.Cos w rodzaju telefon zaufania
Jeden za wszystkich ,wszyscy za jednego-nasza dewiza
Tez Was kocham.I ciesze sie ,ze istniejecie.
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-01, 22:27   #1781
November17
Rozeznanie
 
Avatar November17
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: podkarpacka wiocha
Wiadomości: 896
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

Kamila Twój syn jest naprawdę dzielny i gratuluję Ci takiego wspaniałego chłopca z takim super charakterem i pozytywnym podejściem do życia
Saga dzielny twój syn- tak bez smonia
Dome- ty chyba przesadzasz z tym dzwiganiem szaf- a swoją dorgą mój Kuba też miał być słodką dziewczynką
Buczka- taka kiecko to marzenie- ja raz na sylwestra miałam taki dekold do pupy i jeszcze rozcięcie z tyłu ze się powaznie zastanwiałam czy wogóle bieliznę zakładać bo wszystkie majty wystawały panowie byli zachyceni- ja mniej bo ciągle przy tańcach musiałam uważać- a co do Twoich brzuszków- Ty chyba normalnie przesadzasz- Laska rozmiar 34 i brzuszki
Masima napisz skad jesteś - może rzut beretem- a może Ty moja sąsiadka
Castrol przy tylu dniach to zdecydowanie do lekarza- ale napewno nie zaszkodzi dziecku tzw marchwianka tzn marchew uduszona w małej ilości wody i lekko tylko posolona i jabłka prażone- w rondelku minimalnie wody odrobina cukru- można łaczyć z ryżem. Zadnego pieczywa, masła, soków z borówek- jak już borówki to owoc suszonej borówki zaparzany jak herbata. Mój synek w wieku 5 lat miał taką biegunkę i niestety trzeba na takiej diecie przetrzymać zeby podrażniony żołądek zaczął normalnie funcjonować- i poić , poić ,poić- bez mocnego słodzenia- żadnych soków- najlepiej woda mineralna albo słomkowa herbata.

chyba nie pobędę tu dzisiaj bo mnie co chwila wyrzuca z forum jutro nadrobięwieczorkiem
na razie Cosmitki
November17 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-01, 22:29   #1782
November17
Rozeznanie
 
Avatar November17
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: podkarpacka wiocha
Wiadomości: 896
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

trochę nie zdązyłam doczytać o ze synek Castrolka pod opieką lekarzy bo mnie non stop wywala z forum- ale dieta napewno jest ok
November17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-01, 22:31   #1783
November17
Rozeznanie
 
Avatar November17
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: podkarpacka wiocha
Wiadomości: 896
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość
castrolku Tobie sie chyba jelitowka na mozg rzucila! No przeciez po to jestesmy.Wiesz..ten cosmelan to pokrywka.My mamy wazniejsze problemy!
I dyzury juz prawie mamy.Cos w rodzaju telefon zaufania
Jeden za wszystkich ,wszyscy za jednego-nasza dewiza
Tez Was kocham.I ciesze sie ,ze istniejecie.
No- prawda to, prawda
November17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-01, 22:36   #1784
ane120
Zadomowienie
 
Avatar ane120
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 234
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

Castrolku doputuję iledziecko ma lat bo jak malutkie 1 -1,5 to takie biegunki nawracające mogą świadczyć o celiakli oby nie

Edytowane przez ane120
Czas edycji: 2008-11-01 o 22:37 Powód: oby nie
ane120 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-01, 22:45   #1785
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

a ja tu zrobie
REKLAMA
kiedy to chcialam ivci Orthoml wysylac? Obojetne! Dzisiaj moja przyjaciolke spotkalam(jej tez to wmowilam) I mi mowi ,ze jej wiecznie zasmarkane dziecko od wczoraj zdrowe.Zadnych dolegliwosci no cud jakis.Ja nie wierzylam i poszlam do niej na kawe .I rzeczywiscie zero gilow,a malego od 6 lat nigdy bez kataru nie widzialam
Koniec reklamy ,lece spac aniolki
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-01, 23:00   #1786
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

Plameczki - nocne buziaki
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-01, 23:04   #1787
ane120
Zadomowienie
 
Avatar ane120
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 234
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

DOBRANOC LALUNIE
ane120 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-01, 23:47   #1788
Megi72
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wenus
Wiadomości: 1 012
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

Cytat:
Napisane przez ivonako Pokaż wiadomość
Megi mnie bolało, ale przeżyłam. Byłam znieczulona tylko na jakieś 5-7 minut przed kłuciem, bo mi nikt nie powiedział.... Cztery moje koleżanki, które poszły po mnie były o moje doświadczenie mądrzejsze i nic je nie bolało.


W takim razie kupię maść i będę udawać gruboskórną i wytrzymałą na ból



Masimka jestem przekonana, że cienie po plamach dalej mam. I teraz zastanawiam się co dalej robić?

Nic,dać sobie siana.Ja też widzę cienie i nie zawracam sobie tym głowy(może czasem ).W porównaniu z tym co było to i tak bajki .Teraz toczę boję żeby sobie jakiś fajny podkład dopasować.

[quote=ivonako;9551535]Buczka no co Ty Mówisz, jakbys mnie nie znała Co jak co ale poczucie humoru to ja mam


Oj masz, masz i cięty języczek

Cytat:
Napisane przez ivonako Pokaż wiadomość
Laseczki powiedzcie mi czym zmywać tusz, żeby mnie skóra nie piekła? Zaczęłam olejkiem różanym ale mi tłuszcz na oczy spływa i mam zamazany obraz przez pół godziny potem. Płyn mineralny bilendy eco care mnie strasznie piecze.

Też miałam ten problem.Kupiłam żel do mycia twarzy LRP i tak dokładnie zmywa makijaż,że nic innego nie używam.



[quote=castrol;9553472]Buczuś ,ale ja poważnie z tymi brzuszkami.I mam zamiar bez nadęcia.Nogi pod szafę i heja 50 brzuchoskłonów.

Castrol nie zapomnij,że ja z wami



Cytat:
Napisane przez ane120 Pokaż wiadomość
No cóż dawno dawno temu byłam.................... ....instruktorką aerobicu
jak przyjedziecie do mnie towam takie treningi odstawię że ho ho

O jeżu Tego jeszcze nie było.My w gości a ona nas do ćwiczeń
Megi72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-02, 01:53   #1789
oklokl94
Raczkowanie
 
Avatar oklokl94
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 119
Smile Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

Cytat:
Napisane przez kamilia Pokaż wiadomość
jak na stracone własnie dziewictwo to ten post jest pierwsza klasa Gratulacje i witaj u nas
Dzięki.Chciałam być NATALIĄ, ale pomyliłam hasło z nazwąPytałaś o retinoidy,cosmo ma najsłabszą postać wit.A. Potem retinol,który używasz ,następny retinaldehyd (linia Avene ma balsam do ciała) ale nic nie może się równać z kwasem retinowym inaczej tretinoiną.Kremy są tanie ,tylko na recepte .Owszem plam nie usuną.ale możemy stosować tam. gdzie ich nie ma.WARTO
oklokl94 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-02, 07:59   #1790
dome
Zadomowienie
 
Avatar dome
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Stajnia
Wiadomości: 1 652
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

castrol cholera jasna !!! leć z dzieckiem do szpitala, na piątą dobę - jeśli elektrolity nie pomagają trzeba uzupełniać płyny KROPLÓWKĄ !!!!!
...tak się zdenerwowałam, że o dzień dobry zpomniałam
castrol - koniecznie !!!!


Dzisiaj po raz pierwszy zachciało mi się użyć czegoś kolorowego - wybrałam pierwszy etap prób, czyli filtr tonujący biodermy SPF +50. Świecę się jak psu jaja, jednak to już wszystkie znamy
Jest dla mnie za ... ciemny ... pomyślałby kto, przed kuracją gdy go testowałam był za jasany
Czy jest jakiś inny filtr tonujący o naturalnym, nie pomarańczowym kolorze ?
__________________


Edytowane przez dome
Czas edycji: 2008-11-02 o 09:17 Powód: filtr tonujące
dome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-02, 09:03   #1791
Magda_M_1973
Wtajemniczenie
 
Avatar Magda_M_1973
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 096
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

Cytat:
Napisane przez dome Pokaż wiadomość
castrol cholera jasna !!! leć z dzieckiem do szpitala, na piątą dobę - jeśli elektrolity nie pomagają trzeba uzupełniać płyny KROPLÓWKĄ !!!!!
...tak się zdenerwowałam, że o dzień dobry zpomniałam
castrol - koniecznie !!!!


Dzisiaj po raz pierwszy zachciało mi się uyć czegoś kolorowego - wybrałam pierwszy etap prób, czyli filtr tonujący biodermy SPF +50. Świecę się jak psu jaja, jednak to już wszystkie znamy
Jest dl amnie za ... ciemny ... pomyślałby kto, przed kuracją gdy go testowałam był za jasany
Czy jest jakiś inny filtr tonujący o naturalnym, nie pomarańczowym kolorze ?
Dzień dobry
Ja właśnie nałożyłam loreala 50+solar expertise działa przeciw zmarszczkowo+antyplamowo. ...nie świeci sie się nawet matuje w dwóch wersjach kolorytycznych występuje (ja mam ciemniejszą)....bo taka super pogoda że lecę na kijki Kupiłam go w Rossmanie ok. 40 zł.
Magda_M_1973 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-02, 09:14   #1792
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

Castrolku - jak się czuje Twoje dziecko ? A to dla Ciebie


Domuś - z tymi barwionymi filtrami to kanał - ja w końcu żadnego sobie nie dobrałam - w każdym wyglądałam jak parodia Joli Rutowicz ( raz ją widziałam i nie mogłam uwierzyć własnym oczom !)

Edytowane przez kamilia
Czas edycji: 2008-11-02 o 09:17 Powód: filtry dla Domusia
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-02, 09:18   #1793
dome
Zadomowienie
 
Avatar dome
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Stajnia
Wiadomości: 1 652
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

Cytat:
Napisane przez Magda_M_1973 Pokaż wiadomość
Dzień dobry
Ja właśnie nałożyłam loreala 50+solar expertise działa przeciw zmarszczkowo+antyplamowo. ...nie świeci sie się nawet matuje w dwóch wersjach kolorytycznych występuje (ja mam ciemniejszą)....bo taka super pogoda że lecę na kijki Kupiłam go w Rossmanie ok. 40 zł.
dzięki Magduś : wypróbuje

kami : ... ja gdy zobaczyłam Jolę Rutowicz zastanawiałam się jak ona sobie tyłek tymi tipsami podciera, i co ewentualnie zostaje pod paznokciami

Ja lubię się tonować ... podobała mi się kiedyś chanelka ( podkład) nr 10, jednak przed cosm mi nie pasowała ( za rozlazła była) ... moze teraz????

A jak Twój Mały ?

Mój Max dostał...uczulenia od pieluszek pampers i to tych najdroższych z możliwych LET'S GO, delikatnych majteczek Używa ich od ponad roku i nagle teraz w okolicy lędźwiowej i lewe udo ... bąbelki. Tam gdzie skóra jest szczególnie narażona na podraznienia, czyli krocze i pupa - wszystko ok. A na styku z gumeczką pieluszki i dołem od zewnątrz ... bąbelki

Masakra, zrezygnowałam z body, wkładam koszulkę pod pieluchę, smaruje fenistilem i staram się mu wytłumaczyć, ze dzisiaj tylko nocnik... nawet wystartowalismy z majteczkami... i tym sposobem zasikaliśmy pół pokoju
Od jutra pielucha tetrowa, ceratowe majtki i ... uczymy się, że siury i cała reszta sprawiać ma dyskomfort, a nie gdy tylko coś pojawi się w pieluszce, jak ta błyskawica lecimi do łazienki, myjemy tyłek, pudrujemy, nacieramy i po siurach i reszcie tylko wspomnienie zostaje - ma być do dupy z brudną pieluchą
__________________


Edytowane przez dome
Czas edycji: 2008-11-02 o 09:31 Powód: kami :)
dome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-02, 09:39   #1794
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

dobry aniolki! A mi sie czystosci jak u domcia cholera jasna zachcialo.Podlogi poleruje i ciagle jakies smugi widze
A kto to Jola Rutowicz?

domcio Gas swieczki,bo dzisiaj Bozydara i Tobiasza a nie Wszystkich Swietych!!!!
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic

Edytowane przez buczacza
Czas edycji: 2008-11-02 o 09:41 Powód: u domcia swieczki zobaczylam
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-02, 09:47   #1795
dome
Zadomowienie
 
Avatar dome
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Stajnia
Wiadomości: 1 652
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

BUCZKA - DZISIAJ DZIEŃ ZADUSZNY
WŁAŚNIE ŚWIĘTO ZMARŁYCH, WCZORAJ BYŁO WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH, A DZISIAJ MODLIMY SIĘ ZA ZMARŁYCH ...
http://halloween.friko.net/zaduszki.html


a to jest Jola Rutowicz... nasza ostatnia gwiazda Big Brothera ...
http://pl.starlounge.com/index.cfm?objectid=29288
__________________


Edytowane przez dome
Czas edycji: 2008-11-02 o 09:49
dome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-02, 09:58   #1796
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III


to ja Cie zadusze z milosci.Musialam cos palnac,wyglada na to ,ze zapowiada mi sie malpi humor.Ide jakiejs innej szmaty do polerowania szukac.


a ta Jola to koszmar
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic

Edytowane przez buczacza
Czas edycji: 2008-11-02 o 10:00
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-02, 10:08   #1797
dome
Zadomowienie
 
Avatar dome
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Stajnia
Wiadomości: 1 652
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość

to ja Cie zadusze z milosci.Musialam cos palnac,wyglada na to ,ze zapowiada mi sie malpi humor.Ide jakiejs innej szmaty do polerowania szukac.


a ta Jola to koszmar
I LOVE YOU TOO dUŚ MNIE DUŚ... A JA IDĘ UMYĆ TWARZ, BIODERMA MNIE ZACZĘŁA ... PIEC JUŻ NIE BĘDĘ WIĘC STONOWANA
__________________

dome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-02, 10:18   #1798
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

jak tam z pogoda w PL,bo u mnie upal jakis sie robi
Szukajcie gdzies Sagusiowego ROC Minesol,jest bardzo fajny.
Gebe tez mam wrazliwa,a on nie szczypie
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-02, 10:26   #1799
Magda_M_1973
Wtajemniczenie
 
Avatar Magda_M_1973
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 096
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość
jak tam z pogoda w PL,bo u mnie upal jakis sie robi
Szukajcie gdzies Sagusiowego ROC Minesol,jest bardzo fajny.
Gebe tez mam wrazliwa,a on nie szczypie
Ja właśnie czekam na niego zamówiłam na ebayu poki co mam tonujacego loreala - dla mnie fajny latem go używam jako podkladu. Pogoda przepiekna byłam na kijkach 9 km przeleciałam - babie lato dosłownie i komary z bąkami sie obudziły teraz bedę miała bąble bo nie psiknełam czym trzeba myslałam - ze one juz śpią na dobre
Magda_M_1973 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-02, 10:31   #1800
dome
Zadomowienie
 
Avatar dome
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Stajnia
Wiadomości: 1 652
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość
jak tam z pogoda w PL,bo u mnie upal jakis sie robi
Szukajcie gdzies Sagusiowego ROC Minesol,jest bardzo fajny.
Gebe tez mam wrazliwa,a on nie szczypie

a ten roc minesol, to tonująca gadzina?

...a u mnie mgła, ze nic nie widać czekam aż opadnie i do puszczy jadę odebrać starszą gadzinę Ukochaną
__________________


Edytowane przez dome
Czas edycji: 2008-11-02 o 10:36 Powód: Starsza gadzina Ukochana :)
dome jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:28.