Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI - Strona 39 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-02-11, 09:44   #1141
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

a ulotke zatrzymam dla Ciebie Malusia hi hi...Nasmarowalam sobie rzęski kapsulkami i sie świecą i juz czuje ze rosną .....i będę miala rzęsy firanki wtarlam tez we wlosy bo jak ma byc porost to niech rosnie wszystko myślicie ze na moje 75 B zadziala hi hi głupawke mam tak mnie wzielo po oglądnieciu zawartości paczuszki od skąpirusów
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-11, 09:45   #1142
jedynusia
Rozeznanie
 
Avatar jedynusia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 519
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
Muslii-proszem bardzo Oj boje sie że Maluś ma problemy z teściem Madzi faworyt to Clarins..Molly natomiast covermark fix(sypki)..a ja mam na buzi nowego Diorka i ..bladzioch ale fajnyWłasnie dostałam przesylke z allegro(pasta,odzywki,ply n do kąpieli)Pozytyw za szybkość..bo apteki to sie gramolą
oj muslii to ja nie lubie
ani jogurtów ani innych takich podobno zdrowych
Maluś trzymamy kciuki i czekamy na Ciebie
a przesyłke szybko chowaj przed TŻetem
jedynusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-11, 09:45   #1143
maallaa
Raczkowanie
 
Avatar maallaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 432
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
Malus hejListonosz chodzi na raty..hm...Mam paczkę z apteki Tanie leczenie i posłuchajcie..zamawiałam za dośc duza sumę..prosząc o probke SVR i Avene kremu i echo nie dali..ale najlepsze jest to!!! wpakowali mi reklamePharmaceris GŁADKA I ELASTYCZNA PO ROZWIĄZANIU och odpukać...wracając do apteki skapirusa..oceniam na 1 Nie mam SVR...buuuuuuuuuuuu
Rozbrajasz mnie swoimi tekstami Miszelko, mimo złego humoru od razu zęby szczerzę jak Cię czytam ale przynajmniej wiemy, że nie warto u nich zamawiać A co do reklamy to kto wie - może to jakaś przepowiednia
A dla mnie serek waniliowy i musli do tego to codzienny standard - uwielbiam, mniam, aż się głodna zrobiłam, ale muszę zrzucić z kilo, bo po świętach tak się mnie uczepiło Myślałam, że waga się rozregulowała, ale niestety

Edytowane przez maallaa
Czas edycji: 2009-02-11 o 09:48
maallaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-11, 09:50   #1144
jedynusia
Rozeznanie
 
Avatar jedynusia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 519
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez maallaa Pokaż wiadomość
Rozbrajasz mnie swoimi tekstami Miszelko, mimo złego humoru od razu zęby szczerzę jak Cię czytam ale przynajmniej wiemy, że nie warto u nich zamawiać A co do reklamy to kto wie - może to jakaś przepowiednia
A dla mnie serek waniliowy i musli do tego to codzienny standard - uwielbiam, mniam, aż się głodna zrobiłam, ale muszę zrzucić z kilo, bo po świętach tak się mnie uczepiło Myślałam, że waga się rozregulowała, ale niestety
o jest Maallaa
u mnie tyż gorąco ale nie sama pracą człowiek żyje
to ja jakaś dziwna bo ja nie cierpie takiego jedzonka brrr
ja pączusia na śniadanko albo cos w tym stylu preferuje
Miszka testuj, ja tez mam 75 B
jedynusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-11, 10:09   #1145
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez maallaa Pokaż wiadomość
Rozbrajasz mnie swoimi tekstami Miszelko, mimo złego humoru od razu zęby szczerzę jak Cię czytam ale przynajmniej wiemy, że nie warto u nich zamawiać A co do reklamy to kto wie - może to jakaś przepowiednia
A dla mnie serek waniliowy i musli do tego to codzienny standard - uwielbiam, mniam, aż się głodna zrobiłam, ale muszę zrzucić z kilo, bo po świętach tak się mnie uczepiło Myślałam, że waga się rozregulowała, ale niestety
Nie na darmo najlepsza matura z języka polskiego a co muszę sie pochwalic..w szkole mialam fory na polskim,jezdzilam na olimpiady..i zawsze nawet do sztywnej lektury dodalam jakies hi hi...Pan Ech kochany polonista ..uwielbial te moje hi hi na ale do rzeczy..juz skromniejsza sie robię Malla ja wczoraj mialam niejako depresję,bo mi boczki kwiczą mierzylam jeansy a wiecie jaka moda biodrówki lub lekko wyższe..fajnie leza na kobietach dosc szczupłych a ja mam kobiece kształty,biodra..i jak takie niskie a ja uwielbiam te niskie to mi boczki wyłazily i skakalam, naciągalam, az sie zasapałam...uf..odc hudzam się!!!!
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-11, 10:09   #1146
maallaa
Raczkowanie
 
Avatar maallaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 432
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez jedynusia Pokaż wiadomość
o jest Maallaa
u mnie tyż gorąco ale nie sama pracą człowiek żyje
to ja jakaś dziwna bo ja nie cierpie takiego jedzonka brrr
ja pączusia na śniadanko albo cos w tym stylu preferuje
Miszka testuj, ja tez mam 75 B
Jedynusia Pączusia to nie jadłam ze sto lat nie powiem - lubię, ale przy moim siedzącym trybie życia szybko się odkłada tłuszczyk
maallaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-11, 10:11   #1147
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez jedynusia Pokaż wiadomość
o jest Maallaa
u mnie tyż gorąco ale nie sama pracą człowiek żyje
to ja jakaś dziwna bo ja nie cierpie takiego jedzonka brrr
ja pączusia na śniadanko albo cos w tym stylu preferuje
Miszka testuj, ja tez mam 75 B
Nuśka nie mow o pączusiach plissbo mnie ssie..Daj adres to potestujesz ze mną na walentynki warto miec czym zatrzepotać
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-11, 10:13   #1148
maallaa
Raczkowanie
 
Avatar maallaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 432
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
Nie na darmo najlepsza matura z języka polskiego a co muszę sie pochwalic..w szkole mialam fory na polskim,jezdzilam na olimpiady..i zawsze nawet do sztywnej lektury dodalam jakies hi hi...Pan Ech kochany polonista ..uwielbial te moje hi hi na ale do rzeczy..juz skromniejsza sie robię Malla ja wczoraj mialam niejako depresję,bo mi boczki kwiczą mierzylam jeansy a wiecie jaka moda biodrówki lub lekko wyższe..fajnie leza na kobietach dosc szczupłych a ja mam kobiece kształty,biodra..i jak takie niskie a ja uwielbiam te niskie to mi boczki wyłazily i skakalam, naciągalam, az sie zasapałam...uf..odc hudzam się!!!!
Oj to nasze życie, ciężkie - ale weekend mam wypadowy więc pewnie podgonię i kolejny kilogram będzie się za mną włóczył
A teraz jak już wiem, że druga Szymborska z nami gada to nie będę wiedziała jak się odezwać żeby było ok. Wyciągnę chyba słownik ortograficzny żeby obciachu nie było Żartuje, ja tez 5 miałam z polskiego z innych przedmiotów tysz a co - jak wszyscy się chwalą to i ja - Jedynusia - pochwal się
maallaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-11, 10:34   #1149
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez maallaa Pokaż wiadomość
Oj to nasze życie, ciężkie - ale weekend mam wypadowy więc pewnie podgonię i kolejny kilogram będzie się za mną włóczył
A teraz jak już wiem, że druga Szymborska z nami gada to nie będę wiedziała jak się odezwać żeby było ok. Wyciągnę chyba słownik ortograficzny żeby obciachu nie było Żartuje, ja tez 5 miałam z polskiego z innych przedmiotów tysz a co - jak wszyscy się chwalą to i ja - Jedynusia - pochwal się
e tam teraz to juz czlowiek wyszedl z wprawy,szczegolnie gdy przegladam córki zeszyty to glupieje czy to aby dobrze napisane A co ja sobie czytam Siedzicie? hm..odżywka do wlosów ze SZPIKU KOŃSKIEGO..nie no bez jaj nazwa jest fatalna wiem,ale działanie przyrownywalne do tych z najwyższej półki,z salonów a nawet ba ..lepsza Mialam kiedys masc końską chlodząca bo mnie z leksza pokręcilolumbago czy cośi pisalam chyba nawet na temat kriochirurgii ,ze nasze melanocyty sa wrazliwe na niską temperaturę i jest to jakas metoda walczenia z przebarwieniami..i jak dla mnie konski czy nie konski ale zadzialalo..rozgrzewające natomiast nic nie daly..więc tak sobie dedukując..patrze wlosiska..końską dawką potraktować hi hi...
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-11, 11:12   #1150
jedynusia
Rozeznanie
 
Avatar jedynusia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 519
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez maallaa Pokaż wiadomość
Oj to nasze życie, ciężkie - ale weekend mam wypadowy więc pewnie podgonię i kolejny kilogram będzie się za mną włóczył
A teraz jak już wiem, że druga Szymborska z nami gada to nie będę wiedziała jak się odezwać żeby było ok. Wyciągnę chyba słownik ortograficzny żeby obciachu nie było Żartuje, ja tez 5 miałam z polskiego z innych przedmiotów tysz a co - jak wszyscy się chwalą to i ja - Jedynusia - pochwal się
a polskiego byłam najlepsza na maturze
skromnoscią nie grzesze, wiem w tym wieku człowiek zna swoje mocne strony
a ja wciągam słodycze i nic po mnie nie widać hi hi hi
ale troche mogłabym przybrać, Maallaa przyjme ten kilogram od Ciebie
jedynusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-11, 11:23   #1151
maallaa
Raczkowanie
 
Avatar maallaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 432
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
e tam teraz to juz czlowiek wyszedl z wprawy,szczegolnie gdy przegladam córki zeszyty to glupieje czy to aby dobrze napisane A co ja sobie czytam Siedzicie? hm..odżywka do wlosów ze SZPIKU KOŃSKIEGO..nie no bez jaj nazwa jest fatalna wiem,ale działanie przyrownywalne do tych z najwyższej półki,z salonów a nawet ba ..lepsza Mialam kiedys masc końską chlodząca bo mnie z leksza pokręcilolumbago czy cośi pisalam chyba nawet na temat kriochirurgii ,ze nasze melanocyty sa wrazliwe na niską temperaturę i jest to jakas metoda walczenia z przebarwieniami..i jak dla mnie konski czy nie konski ale zadzialalo..rozgrzewające natomiast nic nie daly..więc tak sobie dedukując..patrze wlosiska..końską dawką potraktować hi hi...
Ja kiedyś stosowałam na popękane ręce krem z wymion krowich - niezastąpiony
Jedynusia - podaj na PW adres to Ci prześlę ten kilogram, może nawet jeszcze jeden dorzucę gratis - nie jestem z tych skąpców haha. A w ogóle co to za sprawiedliwość???jesz i nie tyjesz????
Dziewczynki kochane - musze teraz godzinkę intensywnie popracować i lecę do szpitala. Do wieczorka lub do jutra!

Edytowane przez maallaa
Czas edycji: 2009-02-11 o 11:57
maallaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-11, 12:41   #1152
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez jedynusia Pokaż wiadomość
a polskiego byłam najlepsza na maturze
skromnoscią nie grzesze, wiem w tym wieku człowiek zna swoje mocne strony
a ja wciągam słodycze i nic po mnie nie widać hi hi hi
ale troche mogłabym przybrać, Maallaa przyjme ten kilogram od Ciebie
ode mnie tez wez z tych boczków net mi szwankuje wrrrrrr
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-11, 14:19   #1153
caterina28
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 55
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Słuchajcie ....... powiedzcie mi co mam zrobic bo konczy mi sie pierwszy słoiczek cos2 i nie wiem teraz czy sobie jakas przerwe robic czy odrazu dokupować drugi????
caterina28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-11, 14:29   #1154
jedynusia
Rozeznanie
 
Avatar jedynusia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 519
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez caterina28 Pokaż wiadomość
Słuchajcie ....... powiedzcie mi co mam zrobic bo konczy mi sie pierwszy słoiczek cos2 i nie wiem teraz czy sobie jakas przerwe robic czy odrazu dokupować drugi????
Caterinko
ja akurat sie nie cosmelanie ale z tego co dziewczyny wcześniej pisały dokup od razu drugi i smaruj dalej!
jak wpadna cosmelanki to napewno potwierdzą - po jednym jak przestaniesz smarowac plamy wrócą
nie wiem tylko z jaką częstotliwościa smarować ten drugi słoiczek - dziewczyny napewno zajrzą
Buczuś powiedz Caterince co ma robić



Zapracowana jestem buuu

dziewczynki uciekam do domku

Edytowane przez jedynusia
Czas edycji: 2009-02-11 o 15:02 Powód: uciekam do domku
jedynusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-11, 16:20   #1155
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Madzia kupiłam puderek Clarinsa 01 Nuśka poszłam aaa i mi sie ..pączuś śnił..pięknie wylukrowany,ze skórkami pomarańczy..i sie ze śliną do pasa obudziłamdawaj Ci w te pędy do tel i pliss wysłane do mężusia coby z pączusiami wrócił Mniam..wrócił....Caterina wydaje mi sie,ze zakup bo dziewczyny stosowały go dlużej..ale jak Buczus wpadnie to napewno odp
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-11, 17:05   #1156
Magda_M_1973
Wtajemniczenie
 
Avatar Magda_M_1973
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 096
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez caterina28 Pokaż wiadomość
Słuchajcie ....... powiedzcie mi co mam zrobic bo konczy mi sie pierwszy słoiczek cos2 i nie wiem teraz czy sobie jakas przerwe robic czy odrazu dokupować drugi????
Kupuj następny bez przerwy trzeba żeby efekt podtrzymać

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
Madzia kupiłam puderek Clarinsa 01 Nuśka poszłam aaa i mi sie ..pączuś śnił..pięknie wylukrowany,ze skórkami pomarańczy..i sie ze śliną do pasa obudziłamdawaj Ci w te pędy do tel i pliss wysłane do mężusia coby z pączusiami wrócił Mniam..wrócił....Caterina wydaje mi sie,ze zakup bo dziewczyny stosowały go dlużej..ale jak Buczus wpadnie to napewno odp
A mnie mam swoich podrzucila i zeżarłam 4 i jak mi sie troche miejsca zrobi to pochłone jeszcze......
Magda_M_1973 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-11, 18:03   #1157
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez Magda_M_1973 Pokaż wiadomość
Kupuj następny bez przerwy trzeba żeby efekt podtrzymać


A mnie mam swoich podrzucila i zeżarłam 4 i jak mi sie troche miejsca zrobi to pochłone jeszcze......
oj takie domowej roboty-pycha a pochloń co tam..spalimy kurcze ide sobie kolację zrobić juz wole o kosmetykach..nie ssie mnie wtedy tak Skręciłaś? fajne?
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-11, 18:56   #1158
Magda_M_1973
Wtajemniczenie
 
Avatar Magda_M_1973
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 096
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
oj takie domowej roboty-pycha a pochloń co tam..spalimy kurcze ide sobie kolację zrobić juz wole o kosmetykach..nie ssie mnie wtedy tak Skręciłaś? fajne?
skręciłam bajka jeszcze pilingi ale to poźniej sobie ukręce.....
a mnie sie samo spala jakos pochłonełam jeszcze dwa
Magda_M_1973 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-11, 19:08   #1159
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez Magda_M_1973 Pokaż wiadomość
skręciłam bajka jeszcze pilingi ale to poźniej sobie ukręce.....
a mnie sie samo spala jakos pochłonełam jeszcze dwa
Żałuje że nie wziełam tego peelingu do ciała,ale przy nastepnym zamówieniu to co masz teraz nowego? oprócz peelingów co bys Madza do ciałka poleciła?na buzie to juz mam zestawteraz czas na resztę żeby dopieścić
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-11, 20:45   #1160
jedynusia
Rozeznanie
 
Avatar jedynusia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 519
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
Żałuje że nie wziełam tego peelingu do ciała,ale przy nastepnym zamówieniu to co masz teraz nowego? oprócz peelingów co bys Madza do ciałka poleciła?na buzie to juz mam zestawteraz czas na resztę żeby dopieścić
ale bieda w douglasie - nie mieli givenchy
nic nie mieli fajnego, kupiłam tylko perfumki i dostałam jakąś maseczke gratis
i zapomniałam puderki pooglądać, jutro po pracypolece jeszcze raz
Magda podziwiam 4 pączki naraz niedałabym rady - ale w odstępach 15 minutowych to jak najbardziej
i też spalam ale u mnie nerwy tak działają - wszystko spalam
jedynusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-11, 20:52   #1161
caterina28
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 55
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

słuchajcie możecie mi cos polecic na rozstępy.... nie kupowłam nigdy takich kremów nie wiem czy to w ogóle jest skuteczne i czy warto????? ktos cos wie.....wy tu wszystko wiecei
caterina28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-11, 21:57   #1162
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez caterina28 Pokaż wiadomość
słuchajcie możecie mi cos polecic na rozstępy.... nie kupowłam nigdy takich kremów nie wiem czy to w ogóle jest skuteczne i czy warto????? ktos cos wie.....wy tu wszystko wiecei
Rozstepy zbledną ale nie znikną,chyba,ze med estetyczna sie nimi zajmie napewno warto bo raz masujesz ciało...co limfe pobudza i dodatkowo ujedrnia,dwa..staja sie mniej widoczne(polecam brązer do ciałka) Nusia poszalałas mowisz cos tam kupiła?CHCESZ SWOJEGO ZAPACHEM OCZAROWAĆ uhm Uciekam do łózia Melduje sie rano z kawusią(normalka) caluski dla Was na dobranoc
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-12, 06:51   #1163
maallaa
Raczkowanie
 
Avatar maallaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 432
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Witam wszystkie plamiaste śpioszki zapraszam na kawkę
Ja dziś znowu mało aktywna będę, bo muszę pewne sprawy w pracy pozamykać - toż to jutro urlopik i długi weekend mi się dziś wieczorkiem zacznie tak więc pewnie dopiero w poniedziałek sobie pogadamy, chyba, że dadzą mi na wyjezdnym czasem z Wami posiedzieć, bo laptopik wezmę
Wczoraj teścia odwiedziłam, jest całkiem dobrze - dziękuję za troskę dziewczynki
A i w sephorze dostałam próbkę podkładu Guerlain Parme Extreme - poniekąd świetnie kryje - miałyście? zapomniałam o nim i się dziś nie wymaziałam, ale jak to zrobię to zamelduję się.
maallaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-12, 07:08   #1164
jedynusia
Rozeznanie
 
Avatar jedynusia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 519
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez maallaa Pokaż wiadomość
Witam wszystkie plamiaste śpioszki zapraszam na kawkę
Ja dziś znowu mało aktywna będę, bo muszę pewne sprawy w pracy pozamykać - toż to jutro urlopik i długi weekend mi się dziś wieczorkiem zacznie tak więc pewnie dopiero w poniedziałek sobie pogadamy, chyba, że dadzą mi na wyjezdnym czasem z Wami posiedzieć, bo laptopik wezmę
Wczoraj teścia odwiedziłam, jest całkiem dobrze - dziękuję za troskę dziewczynki
A i w sephorze dostałam próbkę podkładu Guerlain Parme Extreme - poniekąd świetnie kryje - miałyście? zapomniałam o nim i się dziś nie wymaziałam, ale jak to zrobię to zamelduję się.
czesc plameczki
nie poszalałam właśnie, tylko perfumik malutki bo nie było z czym poszaleć
dziś polece zobaczyć puderki może będą
Maallaa ale masz fajowo - normalnie Ci zazdroszcze
Miszelka ja spędzam walentynki tak jak zalecają - sama
to jest święto zakochanych, a ja siebie kocham najmocniej
dżart, TŻ wyjeżdża i będą z córą
jedynusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-12, 07:14   #1165
maallaa
Raczkowanie
 
Avatar maallaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 432
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez jedynusia Pokaż wiadomość
czesc plameczki
nie poszalałam właśnie, tylko perfumik malutki bo nie było z czym poszaleć
dziś polece zobaczyć puderki może będą
Maallaa ale masz fajowo - normalnie Ci zazdroszcze
Miszelka ja spędzam walentynki tak jak zalecają - sama
to jest święto zakochanych, a ja siebie kocham najmocniej
dżart, TŻ wyjeżdża i będą z córą
A jakie te perfumki?pochwal się - ja mam na tym punkcie fioła, jednych nie skończę a już kupuję kolejne, teraz mi 4 buteleczki stoją
maallaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-12, 07:38   #1166
jedynusia
Rozeznanie
 
Avatar jedynusia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 519
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez maallaa Pokaż wiadomość
A jakie te perfumki?pochwal się - ja mam na tym punkcie fioła, jednych nie skończę a już kupuję kolejne, teraz mi 4 buteleczki stoją
ja tez lubie, kupiłam czerwonego hugo bosa a jeszcze chiałabym fioletowego diorka
jedynusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-12, 07:54   #1167
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cześc Wam Kawa siem piszę Maluś.Też mam probke tego Givenchy(pisałam Wam ze ma spf40!!!)duzo jak na podkład..Nusia tez lubie perfumiki..och lubie ..tylko moj TZ ma słaby węch i ...ostatnio w złości stwierdziłamze sobie białego jelonka kupię(co za różnica)
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-12, 08:04   #1168
jedynusia
Rozeznanie
 
Avatar jedynusia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 519
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
Cześc Wam Kawa siem piszę Maluś.Też mam probke tego Givenchy(pisałam Wam ze ma spf40!!!)duzo jak na podkład..Nusia tez lubie perfumiki..och lubie ..tylko moj TZ ma słaby węch i ...ostatnio w złości stwierdziłamze sobie białego jelonka kupię(co za różnica)
Miszka z dnia na dzień wcześniej wstajesz
biały jelonek hi hi
kupuj dla siebie, a jemu opowiadaj czym pachniesz

Edytowane przez jedynusia
Czas edycji: 2009-02-12 o 08:04 Powód: lit.
jedynusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-12, 08:04   #1169
maallaa
Raczkowanie
 
Avatar maallaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 432
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
Cześc Wam Kawa siem piszę Maluś.Też mam probke tego Givenchy(pisałam Wam ze ma spf40!!!)duzo jak na podkład..Nusia tez lubie perfumiki..och lubie ..tylko moj TZ ma słaby węch i ...ostatnio w złości stwierdziłamze sobie białego jelonka kupię(co za różnica)
Miszko - śpisz jeszcze?ja piszę o guerlainie a nie givenchy oj, pij tą kawkę
maallaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-12, 08:07   #1170
jedynusia
Rozeznanie
 
Avatar jedynusia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 519
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez maallaa Pokaż wiadomość
Miszko - śpisz jeszcze?ja piszę o guerlainie a nie givenchy oj, pij tą kawkę
tylko mocną
a zgadnijcie co mam na śniadanko?
hi hi hi
jedynusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:55.