Ciuchy od MR GUGU & MISS GO - polecacie? jaka jakość? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-07-15, 09:27   #31
abiblabla
Zakorzenienie
 
Avatar abiblabla
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 108
Dot.: Ciuchy od MR GUGU & MISS GO - polecacie? jaka jakość?

Cytat:
Napisane przez Kicia_rosa Pokaż wiadomość
Ja może natomiast miałam więcej szczęścia, bo paczka przyszła w miarę szybko. Jeśli komuś się nie śpieszy to warto jednak poczekać, bo produkt jakościowo jest naprawdę świetny. Począwszy od nadruku poprzez sam materiał
Chyba nic mnie już nie zdziwi, nawet kryptoreklama
3 lipca nabite 20 postów w pierwszych lepszych wątkach z częstotliwością co minutę, a za parę dni dodajemy 21-ego posta zachwalającego ten denny sklep. Przypadek? Nie sądzę
__________________
i'm just standing here being a horse and a wizard
abiblabla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-15, 10:16   #32
Kicia_rosa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Lokalizacja: Bydgoszcz, Toruń, Warszawa
Wiadomości: 23
Dot.: Ciuchy od MR GUGU & MISS GO - polecacie? jaka jakość?

Cytat:
Napisane przez abiblabla Pokaż wiadomość
Chyba nic mnie już nie zdziwi, nawet kryptoreklama
3 lipca nabite 20 postów w pierwszych lepszych wątkach z częstotliwością co minutę, a za parę dni dodajemy 21-ego posta zachwalającego ten denny sklep. Przypadek? Nie sądzę
Byłaby różnica gdyby był to post numer 210 a nie 21? Są jakieś zasady, że trzeba czekać dwa miesiące aż się napisze jakiś post? Był temat, poszła odpowiedź, bądź pewna, że nie będzie kolejnych 20 z linkami do sklepu. Ale jesteś w tej sprawie na "nie" więc wszystko musisz hejtować
Kicia_rosa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-15, 11:09   #33
abiblabla
Zakorzenienie
 
Avatar abiblabla
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 108
Dot.: Ciuchy od MR GUGU & MISS GO - polecacie? jaka jakość?

Cytat:
Napisane przez Kicia_rosa Pokaż wiadomość
Byłaby różnica gdyby był to post numer 210 a nie 21? Są jakieś zasady, że trzeba czekać dwa miesiące aż się napisze jakiś post? Był temat, poszła odpowiedź, bądź pewna, że nie będzie kolejnych 20 z linkami do sklepu. Ale jesteś w tej sprawie na "nie" więc wszystko musisz hejtować
Mam nadzieję
No niestety twoje zachowanie jest najbardziej typowym, wręcz szablonowym zachowaniem miernych sprzedawców (nabić szybko kilka postów o niczym, a potem nagle zachwalanie produktu), którzy usiłują coś ugrać na wizażu podając się za klientów. Za reklamę tutaj się płaci. Aż dziw że nie chciało wam się wysilić i napisać regularnie kilka postów na konkretne tematy, tylko takie hop-siup dwadzieścia postów jedno-dwuzdaniowych o niczym.

Jestem na "nie" bo sklep jest słaby, wysyłka dramatyczna, sprzedawcy mają klienta w czterech literach, a jakość jest zwyczajna. Ani kiepska, ani super.
__________________
i'm just standing here being a horse and a wizard
abiblabla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-03, 13:10   #34
nikisa
Zakorzenienie
 
Avatar nikisa
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: centralna
Wiadomości: 11 570
Dot.: Ciuchy od MR GUGU & MISS GO - polecacie? jaka jakość?

Moja bluza na prezent przyszła szczęśliwie po ponad 5 tygodniach, bez komentarza. Jakbym prowadziła sklep to chociaż wysłałabym jakiś kupon rabatowy albo gift cokolwiek, aby zatrzymać klienta. Niestety nie dostałam niczego, nawet zwykłego 'przepraszam'. Bluza jak bluza, sztuczna cała, więc na upały słabo, ale nadruk ok. Także z całego serducha ODRADZAM chyba, że jesteś świadomy czasu dostawy i Ci się nie spieszy odlajkowuje wszystko co się da.
__________________
Nadal myślimy nad tym, co kupujemy

Piękno rodzi się w bólach niestety
290cc anatomy 29.04.2017 piękna data

nikisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-05, 09:10   #35
Slawomir9
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 1
Dot.: Ciuchy od MR GUGU & MISS GO - polecacie? jaka jakość?

Szanowni Państwo,
radze trzymać się od tej firmy z daleka. Przed ponad miesiącem zamówiłem dwa bluzki za które zapłaciłem z góry, ponieważ nie ma innej możliwości. Połowa lata za nami, a towaru "ni słychu ni widu". Jeżeli nie otrzymam towaru za tydzień zgłoszę sprawę jako oszustwo na Poilcję - dla przykładu.
Odpowiedzi osoby z firmy nie mają zupełnie sensu, ponieważ nie obchodzi mnie okres promocyjny i jakikolwiek inny okres. Jeżeli realizacja zamówienia określona jest na 14 dni, to musi się w tym czasie odbyć i tyle (jak widzę niektórzy nie doczekali się towaru w ogóle i odpuścili - nie wiem czemu ?)
Slawomir9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-31, 07:46   #36
Lena Simbelmyne
Przyczajenie
 
Avatar Lena Simbelmyne
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 28
GG do Lena Simbelmyne
Dot.: Ciuchy od MR GUGU & MISS GO - polecacie? jaka jakość?

Jeśli chodzi o jakość produktów, to materiały są super. Zobaczymy jak będą wyglądać po kilku praniach, ale kiedy wyjmie się ubrania z folii, to sama przyjemność.
Jeśli chodzi o czas realizacji to ja czekam na swoje rzeczy w sumie czwarty miesiąc. Zamówiłam dwie rzeczy w promocji, na pierwszą przesyłkę czekałam ponad miesiąc, po czym okazało się, żę legginsy, które miały być całe zielone, przyszły czerwono-pomarańczowe, z zielonym fragmentem do wysokości kolan. Bluza z kapturem miała inny nadruk niż ten na stronie (miały być chmury, a na bluzie z przodu wyglądało to jak dziwne plamy) i kiedy poprosiłam o wymianę na bardziej zbliżony do tego na zdjęciu, dowiedziałam się, że nadruk wygląda właśnie tak (co jest oszustwem po prostu), więc zdecydowałam się na wymianę dwóch powyższych rzeczy. I tak sobie czekam, może kiedyś przyjdą. Niby już wysłane, ale miało być u mnie w zeszłym tygodniu, a do dzisiaj nie dostałam numeru przesyłki.
Lena Simbelmyne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-20, 14:14   #37
ninka782
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 8
Dot.: Ciuchy od MR GUGU & MISS GO - polecacie? jaka jakość?

Rzeczy są naprawdę ciekawe kolorystycznie. Materiał się nie spiera, w jednej bluzie chodzę non stop. Po przeczytaniu opinii o wysyłce nie kupowałam na ich stronie, szukałam w necie i trafiłam na stronę xxx Mają spory wybór ciuchów tej firmy, a niedawno w promocji kupiłam top

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2016-09-20 o 14:31
ninka782 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-09-27, 09:57   #38
57d469676eb95e4afe06d5c46bd77df5270daf8d_6584d1a317847
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 3 214
Dot.: Ciuchy od MR GUGU & MISS GO - polecacie? jaka jakość?

Jak ja żałuję, że nie trafiłam na ten wątek przed zamówieniem
co do jakości ciuchów wypowiedzieć się nie mogę, bo jeszcze ich nie otrzymałam, ale zamawiałam niespełna 3 tygodnie temu, więc widzę, że spodziewałam się czegoś niemożliwego jedyna pociecha, że otrzymałam w końcu odpowiedź na maila - dowiedziałam się, że zamówienie jest w produkcji... I nie wiem teraz, czy ślepa jestem, że się nie dopatrzyłam nigdzie na stronie ani w regulaminie informacji, że ciuchy nie są na bieżąco dostępne waham się teraz, czy czekać jeszcze, czy zrezygnować z zamówienia. To ma być prezent, jeśli nie dotrze do przyszłego tygodnia to nie będzie mi już potrzebny
57d469676eb95e4afe06d5c46bd77df5270daf8d_6584d1a317847 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-01, 07:54   #39
nebraska
Zakorzenienie
 
Avatar nebraska
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: cozy place
Wiadomości: 4 996
Dot.: Ciuchy od MR GUGU & MISS GO - polecacie? jaka jakość?

Z Gugu mam 2 bluzy, legginsy i kupowałam też gacie dla TŻ.

Oczywiście to poliester, ale kolory są nasycone, zdjęcia nie przekłamane i z ciuchami nic złego się nie dzieje.

Mimo to raczej nic juz tam nie kupię ze względu na nieuczciwe zachowanie sklepu dotyczące wysyłki i czasu dostawy.

Przy moim pierwszym zamówieniu, po regulaminowym tygodniu napisałąm maila. dostałam odpowiedz z przeprosinami i bluza została wysłana, więc ok, mała obsuwa moze się zdarzyć.

Niestety, w kolejnych zamówieniach juz nie był tak różowo i czekałam o wiele dłużej, nawet ok. miesiąc, a ze sklepu żadnego maila, nic.... porażka.

Ja rozumiem, że oni nie mają tych wszystkich rzeczy w magazynie, to są tysiące wzorów, rozmiarów itd. Ale przecież o tym mozna uczciwie napisać i podać realny czas dostawy (zresztą sugerowałam im to w mailu). Wtedy każdy by sobie zamówił prezenty z wyprzedzeniem, a dla siebie na ciuchy można poczekać, pod warunkie, że się o tym wie od początku.

W sytuacji takiej jak teraz, kiedy jest duża promocja tym bardziej powinno się przestrzec klientów, że czas oczekiwania moze się wydłużyć, ale jak widać sklep ma to w nosie.

Ja naprawdę jestem wyrozumiałym klientem i wiele mogę wybaczyć, ale takiego traktowania nie, więc z Państwem Gugu-Go już się nie polubię.
__________________
Pielęgnujmy przypadkową życzliwość i piękne czyny pozbawione sensu.


Fragrantica








nebraska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-01, 08:29   #40
57d469676eb95e4afe06d5c46bd77df5270daf8d_6584d1a317847
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 3 214
Dot.: Ciuchy od MR GUGU & MISS GO - polecacie? jaka jakość?

Jak napisałam, że rozważam rezygnację z zamówienia, to bluza nagle się znalazła (może ktoś inny będzie musiał dłużej czekać... ). Wydaje się być dobrej jakości i jest bardzo przyjemna w dotyku. Ale nie sądzę, bym miała tam jeszcze zamawiać - chyba, że dla siebie. Zamawianie na prezent to za dużo stresu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
57d469676eb95e4afe06d5c46bd77df5270daf8d_6584d1a317847 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-13, 14:50   #41
zlotowlosa_
Przyczajenie
 
Avatar zlotowlosa_
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 26
Dot.: Ciuchy od MR GUGU & MISS GO - polecacie? jaka jakość?

No to jestem kolejnym klientem który został totalnie zlany po zapłaceniu za spodnie. Zamowiłam je w lutym i do tej pory się nie doczekałam. Dodzwonienie się na chyba 4 różne telefony graniczy z cudem!
zlotowlosa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-03-30, 09:14   #42
zlotowlosa_
Przyczajenie
 
Avatar zlotowlosa_
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 26
Dot.: Ciuchy od MR GUGU & MISS GO - polecacie? jaka jakość?

Cytat:
Napisane przez zlotowlosa_ Pokaż wiadomość
No to jestem kolejnym klientem który został totalnie zlany po zapłaceniu za spodnie. Zamowiłam je w lutym i do tej pory się nie doczekałam. Dodzwonienie się na chyba 4 różne telefony graniczy z cudem!
Spodnie przyszły po baaaardzo długim czasie oczekiwania- niestety nie tego się spodziewałam i chciałam je zwrócić (na stronie mają wielkimi literami żde ma się 100 dni na zwrot odzieży) wtedy okazało się, że owszem, mogę zwrócić spodnie ale jesli kupuję je w normalnej cenie, a akurat była promocja i mają małym druczkiem zaznaczone to w regulaminie. Można je najwyżej wymienić, a ile to trwa? Od zamówienia spodni w lutym i odesłania ich w trybie natychmiastowym nadal czekam na jakiekolwiek informacje (na stronie poczty jest nr mojej przesyłki doręczonej do nich dwa tygodnie temu). Nie polecam! Jesli ktoś akurat trafi, że ciuch mu pasuje, w co wątpię bo to plastik na zewnątrz i polar w środku, to może być zadowolony. Ale zwroty u nich to jakaś porażka
zlotowlosa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-30, 09:21   #43
57d469676eb95e4afe06d5c46bd77df5270daf8d_6584d1a317847
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 3 214
Dot.: Ciuchy od MR GUGU & MISS GO - polecacie? jaka jakość?

Cytat:
Napisane przez zlotowlosa_ Pokaż wiadomość
Spodnie przyszły po baaaardzo długim czasie oczekiwania- niestety nie tego się spodziewałam i chciałam je zwrócić (na stronie mają wielkimi literami żde ma się 100 dni na zwrot odzieży) wtedy okazało się, że owszem, mogę zwrócić spodnie ale jesli kupuję je w normalnej cenie, a akurat była promocja i mają małym druczkiem zaznaczone to w regulaminie. Można je najwyżej wymienić, a ile to trwa? Od zamówienia spodni w lutym i odesłania ich w trybie natychmiastowym nadal czekam na jakiekolwiek informacje (na stronie poczty jest nr mojej przesyłki doręczonej do nich dwa tygodnie temu). Nie polecam! Jesli ktoś akurat trafi, że ciuch mu pasuje, w co wątpię bo to plastik na zewnątrz i polar w środku, to może być zadowolony. Ale zwroty u nich to jakaś porażka
To dobrze chociaż, że moja przesyłka była zgodna z oczekiwaniami. Przyjaciel często nosi bluzę i jest bardzo zadowolony, lekka, ciepła, a kolory nadal jak nowe ale i tak nie mam ochoty na powtórkę nerwów związanych z oczekiwaniem i z pewnością nie planuję kolejnych zakupów.
Życzę dużo cierpliwości

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
57d469676eb95e4afe06d5c46bd77df5270daf8d_6584d1a317847 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-31, 19:39   #44
Ortega19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 1
Dot.: Ciuchy od MR GUGU & MISS GO - polecacie? jaka jakość?

Witam,

Dobrze, że udało mi się zaglądnąć na forum zanim cokolwiek zamówiłem.
Mam szybkie pytanie:

Znacie sklep naziemny bądź internetowy, które sprzedaje podobne bluzy/koszulki z tak fajnymi nadrukami?

Nie ukrywam, że zniechęciłem się do kupna, czekanie mnie przeraża. Dzięki z góry za odpowiedź.
Ortega19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-09, 13:32   #45
Rennie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 3
Dot.: Ciuchy od MR GUGU & MISS GO - polecacie? jaka jakość?

Nie oczekiwanie jest najgorsze. Znajoma zamówiła bluzy, zapłacila przy odbiorze i okazało się, że coś☠tam było z nimi nie tak (nie dopytywałam dokładnie). Odesłała i miały zostać☠wymienione. Do dzisiaj nie doczekała się☠ani zwrotu pieniędzy ani nowych bluz. Najpierw odpisywali na maile, a potem zaczęli ją ignorować i zablokowali na FB. Popatrzcie na ilość komentarzy – pod zdjęciem wyświetla się☠info – 70 komentarzy, a widoczne są na przykład tylko 2, bo reszta jest systematycznie usuwana. Straciła chyba około 400 zł. Szuka osób poszkodowanych przez nich i wiem, że w ciągu kilku godzin po puszczeniu info na ich FB uzbierała się☠grupka kilku osób.
Rennie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-10, 21:54   #46
nikisa
Zakorzenienie
 
Avatar nikisa
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: centralna
Wiadomości: 11 570
Dot.: Ciuchy od MR GUGU & MISS GO - polecacie? jaka jakość?

Że względu na długość oczekiwania zaczynam podejrzewać, że rzeczywiście zamawiają z Chin. Przecież gdyby było to na miejscu to wg mnie tydzień max trwa zrobienie takiej bluzy. Nadruk komputerowy przecież, więc żadna filozofia dla kogoś kto umie to robić.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nadal myślimy nad tym, co kupujemy

Piękno rodzi się w bólach niestety
290cc anatomy 29.04.2017 piękna data

nikisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-11, 08:15   #47
Rennie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 3
Dot.: Ciuchy od MR GUGU & MISS GO - polecacie? jaka jakość?

Na ich tronie chłopak linkował bluzę i jej zdjęcie z ich strony. Kolory były zupełnie inne. Pomimo wszystko, jeśłi poobserwujecie stronę, to chociaż takie opinie są systematycznie usuwane, to widać, że co jakiś czas pojawiają się☠komentarze osób, które zapłaciły i od kilku miesięcy czekają na ubrania. Moja znajoma dostała propozycję rabatu 30% na kolejne zamówienie, podczas kiedy od ponad dwóch miesięcy czeka na bluy za 400 zł. To jest żart z klienta. Śmieją się☠klientom prosto w twarz – nie dołożę nawet złotówki ze swoich pieniędzy, żeby taką☠firmę wspierać. Wstydziłabym się☠coś kupić☠w firmie, która oszukuje innych, nawet gdybym sama miała mieć☠szcęście i otrzymać swoje zamówienie.
Rennie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-11, 08:42   #48
57d469676eb95e4afe06d5c46bd77df5270daf8d_6584d1a317847
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 3 214
Dot.: Ciuchy od MR GUGU & MISS GO - polecacie? jaka jakość?

Zamówiłam raz nieświadomie i nie zamierzam więcej korzystać z ich usług. Choć moje zamówienie było zgodne ze zdjęciami i jak na ich standardy dotarło całkiem "szybko"

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
57d469676eb95e4afe06d5c46bd77df5270daf8d_6584d1a317847 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-18, 19:53   #49
kunegunda_01234
Zadomowienie
 
Avatar kunegunda_01234
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 1 143
Dot.: Ciuchy od MR GUGU & MISS GO - polecacie? jaka jakość?

O kurcze. Czailam się na ich bluzy a oni takie cyrki odstawiaja
__________________
Fragrantica :
https://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/9417/
kunegunda_01234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-12-22, 20:42   #50
Wisnia34
Zadomowienie
 
Avatar Wisnia34
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: stolica mojego świata
Wiadomości: 1 257
Dot.: Ciuchy od MR GUGU & MISS GO - polecacie? jaka jakość?

Oto moja historia.


Zamówienie w sklepie internetowym Mr.Gugu Miss Go złożyłam 4 września 2017 r., opłacając je od razu.

Już w pierwszym e-mailu (4 września) poinformowano mnie, że zespół Gugu "od
razu przystępuje do pracy, żeby jak najszybciej paczka trafiła do moich rąk". Poinformowano, że "etapy produkcji, to: kolejkowanie, drukowanie, szycie, kontrola jakości, pakowanie i wysyłka", oraz, że "całość zajmie im od 2 do 20 dni".

5 września powiadomiono mnie, że moje zamówienie "właśnie trafiło do kolejki" (wow!).

Kolejna informacja dotarła 20 września. Ponoć moje zamówienie zostało właśnie zadrukowane i trafiło na szwalnię. Supcio.

Potem nastąpiła... cisza. W związku z upływem obiecanych w pierwszym e-mailu 20 dni od zamówienia, w dniu 25 października postanowiłam zapytać Mr.Gugu, co się dzieje z moim zamówieniem. 26 października otrzymałam odpowiedź "Pani zamówienie obecnie jest na szwalni, potem przejdzie przez kontrolę jakości, pakowanie i na końcu nadanie. Proces przygotowywania zamówienia do wysyłki może zająć jeszcze około tydzień". Pomyślałam, że ok - wprawdzie mają miesięczną obsuwę, ale już wiem na czym stoję (o ja naiwna!!!).

3 listopada (czyli mniej więcej wtedy, kiedy zgodnie z poprzednią wiadomością powinnam już otrzymać paczkę) Pan Gugu triumfalnie poinformował mnie, że " moje ubrania są już uszyte. Zanim trafią na magazyn, muszą jeszcze przejść kontrolę jakości". Jakoś nie byłam już pod wrażeniem, ale nadal cierpliwość mnie nie opuszczała...

20 listopada zaczęłam się już denerwować i wysłałam kolejnego maila z pytaniem o moje zamówienie. 22 października poinformowano mnie " z Pani zamówienia gotowe mamy dwa produkty: spodnie jungle i bluzę thoughtful clown. Niestety brakuje nam jeszcze bluzy z pandą. Proszę o informację, czy możemy wysłać gotowe produkty jak najszybciej, czy chciałaby Pani poczekać jeszcze na bluzę z pandą". No cóż, trzy tygodnie temu Pan Gugu twierdził, że wszystkie ciuchy są już gotowe. O co kaman?!

No nic, robię dobrą minę do złej gry i proszę o wysłanie towaru w dwóch paczkach, jeśli nie spowoduje to dodatkowych kosztów po mojej stronie. Niestety, nie ma lekko. Odpowiedź Pana Gugu "niestety z przyczyn logistycznych nie jesteśmy w stanie rozdzielić wysyłki Możemy wysłać gotowe produkty już teraz lub całe zamówienie". Fakt, szkoda by było, żeby tak świetnie działająca logistyka siadła...

Historia ta, nie ma jeszcze finału. Towar do dzisiaj nie dotarł. Po mojej ostatniej interwencji mailowej dostałam wyjaśnienie, że „doskonale zdają sobie sprawę z tego, jak długo czekam już na zamówienie. Rozumieją, że jestem zaniepokojona, przepraszają, bla bla bla”.
Oczywiście firma cały czas się reklamuje, zapewne przyjmując kolejne zamówienia. Chyba nie przeszkadza im to, że nie ogarniają tych już przyjętych.

Podsumowując, odradzam zakupy w tym sklepie. Czekam na koniec mojej fascynującej przygody z Mr.Gugu i nie mam ochoty na powtórkę z rozrywki.


Ps. Dam znać, jak ciuchy dojdą (jeśli...)










Edytowane przez Wisnia34
Czas edycji: 2017-12-22 o 20:44
Wisnia34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-23, 00:05   #51
57d469676eb95e4afe06d5c46bd77df5270daf8d_6584d1a317847
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 3 214
Dot.: Ciuchy od MR GUGU & MISS GO - polecacie? jaka jakość?

Cytat:
Napisane przez Wisnia34 Pokaż wiadomość
Oto moja historia.


Zamówienie w sklepie internetowym Mr.Gugu Miss Go złożyłam 4 września 2017 r., opłacając je od razu.

Już w pierwszym e-mailu (4 września) poinformowano mnie, że zespół Gugu "od
razu przystępuje do pracy, żeby jak najszybciej paczka trafiła do moich rąk". Poinformowano, że "etapy produkcji, to: kolejkowanie, drukowanie, szycie, kontrola jakości, pakowanie i wysyłka", oraz, że "całość zajmie im od 2 do 20 dni".

5 września powiadomiono mnie, że moje zamówienie "właśnie trafiło do kolejki" (wow!).

Kolejna informacja dotarła 20 września. Ponoć moje zamówienie zostało właśnie zadrukowane i trafiło na szwalnię. Supcio.

Potem nastąpiła... cisza. W związku z upływem obiecanych w pierwszym e-mailu 20 dni od zamówienia, w dniu 25 października postanowiłam zapytać Mr.Gugu, co się dzieje z moim zamówieniem. 26 października otrzymałam odpowiedź "Pani zamówienie obecnie jest na szwalni, potem przejdzie przez kontrolę jakości, pakowanie i na końcu nadanie. Proces przygotowywania zamówienia do wysyłki może zająć jeszcze około tydzień". Pomyślałam, że ok - wprawdzie mają miesięczną obsuwę, ale już wiem na czym stoję (o ja naiwna!!!).

3 listopada (czyli mniej więcej wtedy, kiedy zgodnie z poprzednią wiadomością powinnam już otrzymać paczkę) Pan Gugu triumfalnie poinformował mnie, że " moje ubrania są już uszyte. Zanim trafią na magazyn, muszą jeszcze przejść kontrolę jakości". Jakoś nie byłam już pod wrażeniem, ale nadal cierpliwość mnie nie opuszczała...

20 listopada zaczęłam się już denerwować i wysłałam kolejnego maila z pytaniem o moje zamówienie. 22 października poinformowano mnie " z Pani zamówienia gotowe mamy dwa produkty: spodnie jungle i bluzę thoughtful clown. Niestety brakuje nam jeszcze bluzy z pandą. Proszę o informację, czy możemy wysłać gotowe produkty jak najszybciej, czy chciałaby Pani poczekać jeszcze na bluzę z pandą". No cóż, trzy tygodnie temu Pan Gugu twierdził, że wszystkie ciuchy są już gotowe. O co kaman?!

No nic, robię dobrą minę do złej gry i proszę o wysłanie towaru w dwóch paczkach, jeśli nie spowoduje to dodatkowych kosztów po mojej stronie. Niestety, nie ma lekko. Odpowiedź Pana Gugu "niestety z przyczyn logistycznych nie jesteśmy w stanie rozdzielić wysyłki Możemy wysłać gotowe produkty już teraz lub całe zamówienie". Fakt, szkoda by było, żeby tak świetnie działająca logistyka siadła...

Historia ta, nie ma jeszcze finału. Towar do dzisiaj nie dotarł. Po mojej ostatniej interwencji mailowej dostałam wyjaśnienie, że „doskonale zdają sobie sprawę z tego, jak długo czekam już na zamówienie. Rozumieją, że jestem zaniepokojona, przepraszają, bla bla bla”.
Oczywiście firma cały czas się reklamuje, zapewne przyjmując kolejne zamówienia. Chyba nie przeszkadza im to, że nie ogarniają tych już przyjętych.

Podsumowując, odradzam zakupy w tym sklepie. Czekam na koniec mojej fascynującej przygody z Mr.Gugu i nie mam ochoty na powtórkę z rozrywki.


Ps. Dam znać, jak ciuchy dojdą (jeśli...)









Podziwiam cierpliwość, ja bym już dawno zażądała zwrotu pieniędzy ale skoro Ci zależy na tym zamówieniu, to życzę, by w końcu dotarło i byś była zadowolona z ciuchów

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
57d469676eb95e4afe06d5c46bd77df5270daf8d_6584d1a317847 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-23, 08:56   #52
Wisnia34
Zadomowienie
 
Avatar Wisnia34
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: stolica mojego świata
Wiadomości: 1 257
Dot.: Ciuchy od MR GUGU & MISS GO - polecacie? jaka jakość?

[1=57d469676eb95e4afe06d5c 46bd77df5270daf8d_6584d1a 317847;79902391]Podziwiam cierpliwość, ja bym już dawno zażądała zwrotu pieniędzy ale skoro Ci zależy na tym zamówieniu, to życzę, by w końcu dotarło i byś była zadowolona z ciuchów

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

Jedna z tych bluz, to obiecany prezent. Chyba głównie o to chodzi. Poza tym, chyba działa efekt "skoro już tyle czekałam, to teraz nie zrezygnuję"
Wisnia34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-23, 09:21   #53
jaksy
Zasiedzenie
 
Avatar jaksy
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 627
Dot.: Ciuchy od MR GUGU & MISS GO - polecacie? jaka jakość?

Masakra, po miesiącu zrobiłabym awanturę i zażądała zwrotu pieniędzy. Btw, część ich wzorów powtarza się na Aliexpress, cena niższa, a i przesyłka - na to wychodzi - szybsza. Podoba mi się jeden wzór i gdybym wiedziała, że mam do czynienia z rzetelną firmą, to bym się nie wahała z zamówieniem, a w tej sytuacji sorry - już go znalazłam na Aliexpress.
__________________
Nie ma złych roślin, są tylko źli ludzie.
jaksy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-28, 15:48   #54
Wisnia34
Zadomowienie
 
Avatar Wisnia34
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: stolica mojego świata
Wiadomości: 1 257
Dot.: Ciuchy od MR GUGU & MISS GO - polecacie? jaka jakość?

Tak, jak obiecałam donoszę, jak rozwija się sytuacja.


Otóż dzisiaj dostałam maila o treści
"
Z Pani zamówienia brakuje nam jeszcze tylko bluzy z pandą.
Proszę o informację, czy możemy wysłać gotowe produkty, jeśli nie może Pani dłużej czekać."


Czyli jesteśmy dokładnie na takim samym etapie, jak 22 listopada


Poprosiłam o przysłanie gotowych produktów, odstąpiłam od umowy w zakresie dotyczącym bluzy z pandą i poprosiłam o zwrot części pieniędzy.


Zobaczymy, kiedy realnie otrzymam towar. I kiedy pieniądze!!!


Dam znać.


Ps. komentarze, które umieściłam na profilu Mr.Gugu na fb zniknęły i zablokowano mi możliwość dodawania kolejnych.
Wisnia34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-28, 16:12   #55
nikisa
Zakorzenienie
 
Avatar nikisa
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: centralna
Wiadomości: 11 570
Dot.: Ciuchy od MR GUGU & MISS GO - polecacie? jaka jakość?

Ja mam poważne wątpliwości czy oni nie zamawiają tego z Chin i zmieniają metki w Polsce tylko i nadają. Na aloha z tego co pamiętam nie były dostępne wszystkie rozmiary tak jak na gugu, a to już może dawać nadzieję, że rzeczywiście towar jest już gotowy i czeka na zamówienie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nadal myślimy nad tym, co kupujemy

Piękno rodzi się w bólach niestety
290cc anatomy 29.04.2017 piękna data

nikisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-28, 16:31   #56
Wisnia34
Zadomowienie
 
Avatar Wisnia34
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: stolica mojego świata
Wiadomości: 1 257
Dot.: Ciuchy od MR GUGU & MISS GO - polecacie? jaka jakość?

Cytat:
Napisane przez nikisa Pokaż wiadomość
Ja mam poważne wątpliwości czy oni nie zamawiają tego z Chin i zmieniają metki w Polsce tylko i nadają. Na aloha z tego co pamiętam nie były dostępne wszystkie rozmiary tak jak na gugu, a to już może dawać nadzieję, że rzeczywiście towar jest już gotowy i czeka na zamówienie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Nie zdziwiłabym się, gdyby zamawiali z Chin i do tego jeszcze korzystali z transportu pieszego
Wisnia34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-29, 09:46   #57
Rennie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 3
Dot.: Ciuchy od MR GUGU & MISS GO - polecacie? jaka jakość?

Przykro mi, że też dałaś się wciągnąć w ten zakichany interes. Moja znajoma w końcu dostała swoje zamówienie, bo zgodziła się☠na jakieś zamiany, czyli w sumie nie otrzymała tego, co oryginalnie zamówiła, ale to był jedyny sposób na to, żeby nie stracić☠pieniędzy :/, bo zwrotu kasy ciągle nie otrzymywała, a w pewnym momencie przestali nawet odpowiadać na jej maile.
Blokują ludzi na stronie www i bez przerwy kasują komentarze. Pod postem wyświetla się informacja, że ma np. kilkanaście komentarzy, a widać np. tylko 1. Pisałam chyba o tym wcześniej. Ogólnie – przestrzegam. Obsługa klienta na poziomie – 'mamy was w dupie'.
Rennie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-29, 12:41   #58
nikisa
Zakorzenienie
 
Avatar nikisa
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: centralna
Wiadomości: 11 570
Dot.: Ciuchy od MR GUGU & MISS GO - polecacie? jaka jakość?

Swego czasu chyba założyli tu konto i pisali jakieś komentarze. Ja niestety też odkryłam ten wątek jak już czekałam na zamówienie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nadal myślimy nad tym, co kupujemy

Piękno rodzi się w bólach niestety
290cc anatomy 29.04.2017 piękna data

nikisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-30, 12:44   #59
jaksy
Zasiedzenie
 
Avatar jaksy
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 627
Dot.: Ciuchy od MR GUGU & MISS GO - polecacie? jaka jakość?

Cytat:
Napisane przez nikisa Pokaż wiadomość
Ja mam poważne wątpliwości czy oni nie zamawiają tego z Chin i zmieniają metki w Polsce tylko i nadają. Na aloha z tego co pamiętam nie były dostępne wszystkie rozmiary tak jak na gugu, a to już może dawać nadzieję, że rzeczywiście towar jest już gotowy i czeka na zamówienie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jest to bardzo możliwe, zwłaszcza, że te wzory są dostępne na Aliexpress i może być tak, że to nie chinczycy wykradają wzory, tylko Gugu zamawia wzory z Chin i wszywa swoje metki
__________________
Nie ma złych roślin, są tylko źli ludzie.
jaksy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-03, 23:08   #60
Wisnia34
Zadomowienie
 
Avatar Wisnia34
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: stolica mojego świata
Wiadomości: 1 257
Dot.: Ciuchy od MR GUGU & MISS GO - polecacie? jaka jakość?

Pierwsza pozytywna informacja. Pan Gugu zwrócił mi pieniądze, za bluzę, której nie udało mu się od 4 września 2017 r. dostarczyć.


Ale na towar, który ponoć jest już gotowy nadal czekam.


Na ich fejsie pojawiają się regularnie wpisy zawiedzionych klientów i równie regularnie są usuwane.
Wisnia34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-02-25 15:12:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:25.