Mycie zębów w pracy- co o tym myślicie. - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-07-08, 17:41   #31
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Mycie zębów w pracy- co o tym myślicie.

Ja myję. Łazienkę mamy A jeśli ktoś ma z tym problem, to ma... problem
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-08, 17:54   #32
martynabcm
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 250
Dot.: Mycie zębów w pracy- co o tym myślicie.

Ja też myję na początku czułam się jak wariatka dziwne uśmiechy itp ale teraz widzę, że kilka osób też zaczęło
martynabcm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-25, 11:34   #33
izem87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-01
Wiadomości: 2
Dot.: Mycie zębów w pracy- co o tym myślicie.

Niestety prawda jest taka, że w Polsce, także (a może przede wszystkim?) higiena jamy ustnej u dorosłych leży. Kilka lat temu czytałam artykuł, że jacyś amerykańscy więźniowie zrobili strajk głodowy, bo zaprzestano im dostarczać nici dentystycznych. Tymczasem u nas, w Polsce, wciąż niewiele osób ma przywiązanie do szczoteczki, a co dopiero do nitkowania. W przedszkolu i maks. II klasie podstawówki uczą nas szczotkowania zębów, w przedszkolu każą to robić po każdym posiłku, a w późniejszych latach edukacja zostaje porzucona i gdyby jakiś uczeń mył zęby w szkolnej toalecie, to niejeden nauczyciel by dziwnie popatrzył. W dorosłym życiu to samo - ile razy ludzie dziwnie na mnie patrzyli, gdy podczas postoju w czasie podróży autokarem myłam zęby w toalecie na stacji. W takich sytuacjach oraz właśnie w pracy po prostu nie przejmuję się tym, że ktoś patrzy lub krzywo patrzy. Dla mnie mycie zębów po posiłku jest czynnością tak oczywistą i naturalną jak mycie rąk po powrocie do domu czy wytarcie czterech liter po skorzystaniu z toalety. Jeśli komuś to przeszkadza, niech po prostu patrzy się gdzie indziej. Gdybym nosiła aparat na zębach, to siłą rzeczy musiałabym myć je po każdym posiłku, i wtedy też ludzie by się patrzyli. Trudno
izem87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-25, 12:23   #34
Lapis_Lazuli
Rozeznanie
 
Avatar Lapis_Lazuli
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 929
Dot.: Mycie zębów w pracy- co o tym myślicie.

U nas w firmie to dośc normalna praktyka, idąc do łazienki do chwilę widze że ktos zostawil przypadkiem szczoteczkę przy zlewie.
Lapis_Lazuli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-05-25 13:23:10


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:21.