Mastodynon - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-09-04, 15:18   #1
virka
Zakorzenienie
 
Avatar virka
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 6 410

Mastodynon


Chciałam poszukać w wyszukiwarce, ale dzisiaj coś nie działa... Jeśli takie pytanie było, to przepraszam, ale nie mam możliwości poszukać na nie odpowiedzi.
Moje pytanie brzmi, czy któraś z Was zażywała podany w tytule wątku "Mastodynon" (ja akurat mam w tabletkach). Czy mogłybyście podzielić się ze mną wrażeniami i reakcjami na ten lek.
Będę bardzo wdzięczna za każdą odpowiedź.
__________________



virka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-11, 08:15   #2
Agniesiatko13
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: sLASKIE
Wiadomości: 10
Dot.: Mastodynon

Cytat:
Napisane przez virka Pokaż wiadomość
Chciałam poszukać w wyszukiwarce, ale dzisiaj coś nie działa... Jeśli takie pytanie było, to przepraszam, ale nie mam możliwości poszukać na nie odpowiedzi.
Moje pytanie brzmi, czy któraś z Was zażywała podany w tytule wątku "Mastodynon" (ja akurat mam w tabletkach). Czy mogłybyście podzielić się ze mną wrażeniami i reakcjami na ten lek.
Będę bardzo wdzięczna za każdą odpowiedź.
witaj!!tak ja stosuje tabletki mastodynon od prawie juz 3 miesiecy.Lekarz przepisal mi je na torbiele ktore wykryl u mnie w piersi-dokladniej schorzenie to nazywa sie MASTOPATIA-zwyrodnienie wloknisto-torbielowate sutka.Nie wiem na jak dolegliwosc Ty je zazywasz,w kazdym razie maja one dosc szerokie zastosowanie,wejdz sobie na stronke poswiecona mastodynonowi.Ja ogolnie po tuych tabletkach czuje sie ok,piers przestala bolec ale pojawil sie kolejny problem-otoz zanikla mi miesiaczka-co jest bardzo dziwne bo min te tabl mialy ja uregulowac,lekarz kazal tabl poki co nie odkladac bo za 2 tyg mam kontrolna wizyte i usg i zdecydujemy,pozdrawiam
Agniesiatko13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-11, 09:12   #3
Ratatuj
Zadomowienie
 
Avatar Ratatuj
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Sląsk
Wiadomości: 1 145
Dot.: Mastodynon

Cytat:
Napisane przez virka Pokaż wiadomość
Chciałam poszukać w wyszukiwarce, ale dzisiaj coś nie działa... Jeśli takie pytanie było, to przepraszam, ale nie mam możliwości poszukać na nie odpowiedzi.
Moje pytanie brzmi, czy któraś z Was zażywała podany w tytule wątku "Mastodynon" (ja akurat mam w tabletkach). Czy mogłybyście podzielić się ze mną wrażeniami i reakcjami na ten lek.
Będę bardzo wdzięczna za każdą odpowiedź.
Virko Mastodynon to lek homeopatyczny regulujący gospodarke hormonalną jednak nie mozna go stosowac w antykoncepcji

Podobnie jak Agniesiątko brałam ale w kroplach na mastopatie piersi.
Dobry jest kiedy torbiel dokuczaja,łagodzi stany napiecia.

Edytowane przez Ratatuj
Czas edycji: 2009-03-11 o 09:13
Ratatuj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-11, 10:24   #4
Agniesiatko13
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: sLASKIE
Wiadomości: 10
Dot.: Mastodynon

Cytat:
Napisane przez Ratatuj Pokaż wiadomość
Virko Mastodynon to lek homeopatyczny regulujący gospodarke hormonalną jednak nie mozna go stosowac w antykoncepcji

Podobnie jak Agniesiątko brałam ale w kroplach na mastopatie piersi.
Dobry jest kiedy torbiel dokuczaja,łagodzi stany napiecia.
witaj RATATUJ-mam pytanko-jak dlugo bralas mastodynon i czy ci pomogł???u mnie piersi sie uspokoily-ale nie mialam okresu przez 2 miesiace prawie !!!!wlasnie przed chwila dostalam ale i tak sie nieuspokoje dopoki nie pojde do lekarza bo cos tu chyba bylo nie tak żeby przy leku ziolowym ,ktory w dodatku mial regulowac cykle-okres na 2 miechy sie zatrzymal???czy ty mialas podobny problem??jak dlugo bierzesz ten lek i czy widzisz efekty???zastanawiam sie wogole czy te torbieliki moga zniknac calkowicie-czy zostanatylko"uśpione"??po zdrawiam odp
Agniesiatko13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-11, 12:01   #5
Ratatuj
Zadomowienie
 
Avatar Ratatuj
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Sląsk
Wiadomości: 1 145
Dot.: Mastodynon

Cytat:
Napisane przez Agniesiatko13 Pokaż wiadomość
witaj RATATUJ-mam pytanko-jak dlugo bralas mastodynon i czy ci pomogł???u mnie piersi sie uspokoily-ale nie mialam okresu przez 2 miesiace prawie !!!!wlasnie przed chwila dostalam ale i tak sie nieuspokoje dopoki nie pojde do lekarza bo cos tu chyba bylo nie tak żeby przy leku ziolowym ,ktory w dodatku mial regulowac cykle-okres na 2 miechy sie zatrzymal???czy ty mialas podobny problem??jak dlugo bierzesz ten lek i czy widzisz efekty???zastanawiam sie wogole czy te torbieliki moga zniknac calkowicie-czy zostanatylko"uśpione"??po zdrawiam odp
Agniesiątko witaj
Nie sądzę aby torbiele zniknęły .Lekarz do ktorego chodze regularnie do kontroli z piersiami mówi,ze owszem moge brać ale ona tylko łagodzi napiecie czy kłucie w piersiach.
Osobiscie wypiłam 3 buteleczki,było to dosc dawno.
Chyba rzeczywiscie trochę pomogło ale niestety on nie leczy torbieli.

Z tą miesiaczką Agniesiu to coś nie tak rzecywiście.Ale wiesz niby zioła ale jednak hormonalne.
Jestem ciekawa co lekarz no to bo tak jak piszesz ,miał wyregulować okres a nie znkikać.
jeśli chodzi o mnie to normalnie miesiączkowałam bez żadnych zatzrymań.

Teraz jak dostalaś to może już bedziesz miała regularnie.Musiasz poczekac do następnej i zobazcyć jaka jest różnica czasowa.

A torbiele Agniesiu kontroluj kochana regularnie
Ratatuj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-11, 16:09   #6
Agniesiatko13
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: sLASKIE
Wiadomości: 10
Dot.: Mastodynon

ok-Ratatujku-bardzo ci dziekuje za odp.szczerze mowiac mialam nadzieje ze napiszesz ze te torbieliki znikna-no ale coz-trudno -trzeba sie nauczyc z nimi życ!!mam ylko nadzieje ze nie beda sie powiekszaly!!tak kontrolowac bede je caly czas bo bardzo sie boje by nie przerodzilo sie to w cos powazniejszego!!szkoda tylko ze te wizyty u prywatnych lekarzy sa takie drogie i usg takze-no ale coz taki mamy kraj!!jeszcze raz bardzo dziekuje i opozdrawiam-papa
Agniesiatko13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-28, 12:42   #7
zebra1981
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 48
Dot.: Mastodynon

edytowane przez moderatora

Edytowane przez Lexie
Czas edycji: 2009-09-28 o 18:51
zebra1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:46.