zapach ciała:) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-03-16, 17:10   #1
marbella
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 123

zapach ciała:)


Cześć dziewczyny! Mam takie pytanie: Czy kiedyś otrzymałyście komplement ,że Wasze ciałko ślicznie pachnie?
Jeżeli tak, to jakiego basamu wtedy uzywałayście?

Ja miałam raz taki przypadek, kiedy mój eks-chłopak powiedział mi kiedyś ,że moja skóra ślicznie pachnie Używałam wtedy kremu NIVEA SOFT. Patrzcie jaki mężczyzna ma węch

Myślicie,że mężczyźni zwracają uwage na zapach naszego ciała? Nie chodzi mi tu o jakiś nieprzyjemny zapach np.spoconego ciała, ale o zapach taki np. jak codziennie smarujemy nasze ciało balsamem , tak że ten zapach utrwala nam się na naszej skórze?
Aha i jeszcze jedno myślicie ,że mężczyznom podobają się zapachy -słodkie, które są raczej ciężke, rześkie i odświeżające , leciutkie, czy takie naturalne typu NIVEA? A Wy jakie preferujecie?
marbella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-16, 17:13   #2
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: zapach ciała:)

Mój TŻ zawsze powtarza, że ślicznie pachnę. Nie chodzi tylko o perfumy, ale także o naturalny zapach...
Mój TŻ lubi lekkie, świeże, ożeźwiające zapachy wpadające lekko w nutkę cytrusów. Takie "dynamiczne"
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-16, 17:19   #3
sweetes_things
Rozeznanie
 
Avatar sweetes_things
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 860
Dot.: zapach ciała:)

Mój ukochany też mi często komplementuje,ze moje ciało tak świeżo i słodko pachnie Do mycia uzywam płynu do kąpieli o zapachu czekoaldy z truflą z Avonu a balsam to te wszystkie wydumki z Avonu: o zapachu brzoskwini,pomaranczy i limonki,wanilii :P
__________________
Nikt mnie nie poznał i nie zna mnie za dobrzE
Nie ważne co osiągnę,co stworzę,co zrobiĘ
Dla ślepych głupców pozostanę taka samA
Nigdy przed nikim głowy nie złożĘ
Nigdy przed nikim nie padnę na twarZ
Tutaj..czy w piekle..do końca z honoreM
Taka już jestem..i to właśnie jA
by Sweetes_things
sweetes_things jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-16, 17:19   #4
Impersona
Zakorzenienie
 
Avatar Impersona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 726
GG do Impersona
Dot.: zapach ciała:)

heheh Moj Ex zawsze tak pachnial...nie powiem czy to przyjemny zapach czy nie- poprostu charakterystyczny. Ja oczywiscie ten zapach uwielbialam. Czasem przeszedl ktos obok mnie, pachnacy identycznie i wtedy przechodzily mnie ciarki...i teraz odkrylam, co tak pachnialo!!! Samoopalacz Ziaja z serii Sopot To dokladnie ten zapach! Kupilam sobie, wysmarowalam sie i zdebialam... a chlopak zawsze mi tlumaczyl, ze ma taka ladna cere, bo pije duzo KUbusiow :P
Impersona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-16, 17:27   #5
Sanderek
Wtajemniczenie
 
Avatar Sanderek
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Bytom / Tarnowskie Góry
Wiadomości: 2 009
GG do Sanderek Send a message via Skype™ to Sanderek
Dot.: zapach ciała:)

Każdy z nas ma naturalny zapach ciała. Jeden ma bardziej inny mniej przyjemny. Ale to zwykle płeć przeciwna czuje nasz zapach. Balsamy oraz perfumy jedynie go upiekszają.
__________________
"Szukaj małej różnicy, która uczyni wielką różnicę w Twoim życiu"
Sanderek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-16, 17:29   #6
cheer
Zakorzenienie
 
Avatar cheer
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 525
Dot.: zapach ciała:)

Odnośnie zapachu ciała, przypomniała mi się śmieszna historyjka. Mianowicie kiedyś (daawno temu, jak byłam w liceum) moja obecnie eks-koleżanka, wtedy koleżanka, chwaliła się jak to jej facet powiedział, że "ładnie pachnie kobiecym ciałem". Mi się wtedy autentycznie zebrało, bo albo facet miał coś z nosem albo wręcz z głową - wg mnie ona "pachniała" raczej nieciekawie...A to też świadczyło o facecie, chyba nie miał w życiu wielu okazji czuć na prawdę zapach zadbanego kobiecego ciałka skoro tamto mu się podobało...
__________________
Wymienię
cheer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-16, 18:01   #7
allicjaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 059
Dot.: zapach ciała:)

Mój Ukochany często mi mówi, że ładnie pachnę, zarówno kiedy czuje perfumy czy kiedy wyjdę spod prysznica, jak i zapach mojej skóry) bez żadnych "dodatków" też mu się podoba
allicjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-03-16, 18:09   #8
Olunia90
Zakorzenienie
 
Avatar Olunia90
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 448
Dot.: zapach ciała:)

Cytat:
Napisane przez allicjaa
Mój Ukochany często mi mówi, że ładnie pachnę, zarówno kiedy czuje perfumy czy kiedy wyjdę spod prysznica, jak i zapach mojej skóry) bez żadnych "dodatków" też mu się podoba
U mnie identycznie .
Olunia90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-16, 18:09   #9
nataliacz
Rozeznanie
 
Avatar nataliacz
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Ośw
Wiadomości: 559
GG do nataliacz
Dot.: zapach ciała:)

A według mojego Mężczyzny pachne słodko, jak czekolada z nadzieniem truskawkowym o_0. Dziwne że sama tego nie zauważyłam Ale fakt nawet koleżanki mi mówią że jak mają w szaw(f?)ce mój ciuch albo moja kurtka powisi u nich w szafie to później ślicznie pachnie i niuchają mnie czym się psikam
nataliacz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-16, 18:17   #10
marta87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 67
Dot.: zapach ciała:)

.

Edytowane przez marta87
Czas edycji: 2009-09-20 o 20:22
marta87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-16, 18:22   #11
fredka
Rozeznanie
 
Avatar fredka
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 704
Dot.: zapach ciała:)

A ja zawsze i niezmiennie pozostaję wierna mleczku Nivea, jest idealne jak dla mnie, pachnie nie za mocno, nie kłóci się z perfumami. Jakoś nie preferowałam nigdy mocnych, charakterystycznych zapachów typu czekolada czy mandarynka... A mój balsamik jest taki..bardziej ludzki, a wole, żeby TŻ kojarzył mnie z kobietą, a nie mandarynka
fredka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-03-16, 18:43   #12
aniess
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Waw
Wiadomości: 1 977
GG do aniess
Dot.: zapach ciała:)

Mój TŻ też mi mówi, że ładnie pachne, przede wszystkim, gdy pachnę po prostu sobą, ciałem, a nie balsamami/perfumami, bo tak może pachnieć szereg innych dziewczyn Najładniejszy jest ten naturalny

A ciało mojego TŻ zawsze ładnie pachnie, nawet jego pot ma ładny zapach
__________________
ziu
aniess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-16, 19:03   #13
ahinsa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 5 278
Dot.: zapach ciała:)

To ja może z ciekawostka wyskocze. Wg badań wychodzi, że podoba nam się zapach tych osób (płci przeciwnej) z którymi będziemy mieli zdrowe potomstwo. "Wyczuwamy" w tej drugiej osobie zupełnie inny od naszego zestaw 6 (bodaj) genów. Im wieksza roznica miedzy naszym a partnera "zestawem", tym zdrowsze dziecko sie urodzi
Moj TZ pachnie zawsze cudownie
__________________
ahinsa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-16, 19:10   #14
aga21087
Zakorzenienie
 
Avatar aga21087
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 4 583
GG do aga21087
Dot.: zapach ciała:)

Tak moj facet zawsze podkresla ze moje ciałko cudnie pachnie a gdy np. spie u niego i po wspólnej kompieli wysmaruje sie mojim ulubionym balsamem mandarynkowym zawsze wwąchuje sie wemnie i mówi ze slicznie pachnie moje ciałko (zreszta co do balsamów bardzo lubie mandarynkowe, brzoskwiniowe i pomaranczowe)
aga21087 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-16, 20:15   #15
mychaaa
Raczkowanie
 
Avatar mychaaa
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Bryjoow;)
Wiadomości: 386
GG do mychaaa
Dot.: zapach ciała:)

ojjj...jak mój były ładnie pachniał...uhmmm....zawsz e ten zapach mi sie z nim kojarzy i nie są to perfumy(chociaz na 100% nie wiem)ale wydaje sie być naturalny i taki...taki...poprostu go bardzo lubie i zawsze go czułam jak był nawet 0,5 metra odemnie
mychaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-16, 20:35   #16
kroofka119
Raczkowanie
 
Avatar kroofka119
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 35
Dot.: zapach ciała:)

a mi sie wydaje ze chyba kazda ma swoj taki naturalny zapach skóry mi mój TŻ powiedział ze pachne jak.. kadzidełko hmm nie wiem kadzidelek nie pale ale coz skoro to mialbyc komplement ;]
kroofka119 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-16, 22:11   #17
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: zapach ciała:)

moj TŻ zachwyca sie zapachem mojej skory, co ciekawe ja niucham i nic nie czuje zeby ona w ogole miala jakis zapach
lain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-16, 22:27   #18
Mirabilka
Zakorzenienie
 
Avatar Mirabilka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 636
Dot.: zapach ciała:)

a mi po tym jak wysmarowałam się oliwką dla dzieci, mój ojciec haslo "pachniesz szczeniakiem"
__________________

Mirabilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-17, 08:10   #19
corka_rosy
Wtajemniczenie
 
Avatar corka_rosy
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: dom-niedom
Wiadomości: 2 500
Dot.: zapach ciała:)

Kiedyś usłyszałam, że pachnę jak budyń czekoladowy Jak używałam perfum J'adore Diora, to bywało tak, że obcy faceci np. w pubie podchodzili do mnie i mówili, że pięknie pachnę. Bardzo miłe to było Dla mojego TŻ zawsze ładnie pachnę, a ja uwilebiam zasypiać wtulona w jego świeżo umyte ciało, gdy zapach żelu pod prysznic miesza się z jego naturalnym zapachem... mrrrauuu
__________________
zgodnie z planem, zgodnie z logika, zgodnie z ogólnie przyjętymi zasadami,
zgodnie z Biblią, Koranem, Torą i komiksami


21.04.2013.
corka_rosy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-03-17, 08:51   #20
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: zapach ciała:)

Mój TŻ zawsze powtarza, że ładnie pachnę, nawet jak siedzę w domu i nie używam żadnych pachnideł(tylko antyperspirantu). Lubi mój naturalny zapach i nawet woli jak nie mam makijażu, bo lubi moją naturalność

Kiedyś powiedział mi, że "ładnie pachnę kwiatuszkami", a ja pamiętam, że byłam wtedy wysmarowana balsamem z Avonu Senses - Divine Time(pachnie różą i jaśminem). Mnie po pewnym czasie ten mocny zapach zaczął odrzucać, bo mnie aż od niego mdliło i w końcu wyrzuciłam ten balsam, bo na sam widok robiło mi się niedobrze

Nie wiem jakie perfumki toleruje mój TŻ, bo jemu się podobają każde jakich używam - czy są to zwykłe wody toaletowe czy też perfumowane, czy są to zapachy świeże czy mocne, słodkie czy orzeźwiające

Aha przypomiało mi się, że kiedyś jadąc do TŻ użyłam próbki wody perfumowanej Expose Christiny Aguliery i TŻ od razu wyczuł, że to jakiś "inny" zapach
Podobał mu się i miał nosa, że takiego zapachu jeszcze nie czuł ode mnie
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:35.