Sheido Mascara Base - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-09-21, 19:26   #1
marbella
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 123

Sheido Mascara Base


Czy któraś z Was może używała lub testowała tą baze pod mascarę ? Nie ma jej na KWC wiec nic o niej nie wiem. Z tego co obiecuje producent to fajna Podobno mocno podkręca rzęsiska Jest o niej na www.lumiere.pl
marbella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-21, 23:36   #2
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Sheido Mascara Base

Cytat:
Napisane przez marbella
Czy któraś z Was może używała lub testowała tą baze pod mascarę ? Nie ma jej na KWC wiec nic o niej nie wiem. Z tego co obiecuje producent to fajna Podobno mocno podkręca rzęsiska Jest o niej na www.lumiere.pl

Zapewne chodzi Ci o ten produkt

http://www.lumiere.pl/index.php?acti...s&prod_id=1810

swietna rzecz i faktycznie daje efekt,mnie osobiscie od jakiegos czasu odstrasza cena tego cackaa jakis czas temu odkrylam,ze identyczny efekt daje baza z podwojnego L'oreala

http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ame=izabelka21

sam tusz jest jak inne ale baza swietna i duzo tanszy odpowiednik

Shiseido jest swietne i warte swojej ceny jednak dla mnie to tylko dodatek,chociaz jezeli masz te 100zl w nadamiarze to polecam
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-22, 08:24   #3
marbella
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 123
Dot.: Sheido Mascara Base

Dzięki za odpowiedź! Hm...czy mam te pieniążki na tę baze......mam trochę odłożonych na tusz < pierwszy taki drogi> no i myśle nad tą bazą właśnie. A na KWC jest jeszcze Lancome Cils Boostera, ale ona jest droższa.I tak się zastanawiam czy kupić czy nie.Ale jak mówisz,że rzeczywiście daje fajny efekt to może się skusze....
marbella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-22, 09:40   #4
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Sheido Mascara Base

Cytat:
Napisane przez marbella
Dzięki za odpowiedź! Hm...czy mam te pieniążki na tę baze......mam trochę odłożonych na tusz < pierwszy taki drogi> no i myśle nad tą bazą właśnie. A na KWC jest jeszcze Lancome Cils Boostera, ale ona jest droższa.I tak się zastanawiam czy kupić czy nie.Ale jak mówisz,że rzeczywiście daje fajny efekt to może się skusze....

To jezeli chcesz miec tusz i swietna baze to polecam wlasnie tego L'oreala,co prawda ma diabelski grzebyczek,ktorego ja nie cierpie i korzystam ze szczoteczki z innego tuszuzeby chociaz wykorzystac tusz
Jednak jezeli zalezy Ci na samej bazie to wzglednie kazdy tusz bedzie sie ladnie prezentowal,bo to wlasnie ona odpowiada za ostateczny efekt
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-22, 10:35   #5
marbella
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 123
Dot.: Sheido Mascara Base

No w sumie zależy mi na samej bazie. Czyli ogólnie polecasz Shieido?Nie zawidę się? Bo na KWC nie ma żadnej recenzji o niej natomiast numer 1 to Lancome Cils Booster.Ciekawe która lepsza....Ale mnie nie stać na tę chwilę na Lancome dlatego skuszę się na Shieido.
Pozdrawiam
marbella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-22, 10:40   #6
Gradisca
Rozeznanie
 
Avatar Gradisca
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 549
Dot.: Sheido Mascara Base

a ja uważam że przy dobrych drogich tuszach nie ma potrzeby używaia bazy pod maskare, to akurat jeden z nielicznych kosmetyków który u mnie wygląda pod koniec dnia dokładnie tak jak chce i jak wyglądał rano.
__________________

Gdy pytasz, wstydzisz się raz; gdy nie wiesz, wstydzisz się całe życie.

Gradisca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-22, 11:34   #7
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Sheido Mascara Base

Cytat:
Napisane przez Gradisca
a ja uważam że przy dobrych drogich tuszach nie ma potrzeby używaia bazy pod maskare, to akurat jeden z nielicznych kosmetyków który u mnie wygląda pod koniec dnia dokładnie tak jak chce i jak wyglądał rano.

To zdradz mi takie sprawdzone tuszepoza tym baza z Shiseido daje efekt sztucznych rzes,porownywalna jest tez wlasnie baza z tego nowego tuszu L'oreala.Przejechalam sie juz na kilku gornych polkach i jedynie moge wyrazic zachwyt z Estee Lauder More Than Mascara(bardzo naturalne i piekne rzesy)ale w polaczeniu z baza daja efekt oszalamiajacy.Poza tym jedna poprawka-kazda z Nas ma inne rzesy i to tez jest problem poniewaz opinia opinii nie jest rowna
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-09-22, 12:35   #8
Gradisca
Rozeznanie
 
Avatar Gradisca
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 549
Dot.: Sheido Mascara Base

no masz racje, może dlatego bo ja mam długie i gęste rzęsy normalnie więc łatwo osiągnąć ładny efekt, zwracam honor

ja od dłuższego czasu używam tusze lancome i w zasadzie z każdego byłam zadowolona. Pozdrawiam.
__________________

Gdy pytasz, wstydzisz się raz; gdy nie wiesz, wstydzisz się całe życie.

Gradisca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:41.