Antykoncepcja - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-03-17, 21:08   #31
szakal165
Zakorzenienie
 
Avatar szakal165
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 5 812
Dot.: Antykoncepcja

Cytat:
Napisane przez Chatul Pokaż wiadomość
Dlaczego się nie widzieliście od miesiąca?
nie mam pojęcia, nie inicjuje spotkania. Wiem,że nie możemy się widywać codziennie (ze względu na odległość) ale chyba choćby co drugi weekend to minimum. OCzywiście, postanowiłam zająć się swoim życiem, chyba nie będę czekała na niego, wybiorę się w ten weekend na zakupy do duzego miasta. Muszę pozbierać myśli, odpocząć, bo czuję się opuszczona przez faceta, który woli zajmować się swoją rodziną, z którą ciągle mieszka.
Dziwi mnie to, bo nawet jeśli nie ma dojazdu/nie stać go, wie, że ja mam pieniądze. Dlatego nie będę go tłumaczyć, być może ma kogoś na boku, a może po prostu problemy rodzinne są na miejscu pierwszym, a w jego życiu na partnerkę nie ma miejsca.
Cytat:
Napisane przez Chatul Pokaż wiadomość
Nie powinno być sytuacji, w których on regularnie męczy Cię o spełnienie jakiejś jego fantazji, a kompletnie olewa Twoje potrzeby
I jedną spełniłam. Natomiast jak mówię, sugeruję swoją (choć to raczej nie fantazja, po prostu chcę spróbować urozmaicić, a nie tylko w jednej pozycji) to stwierdził, że nie lubi tak ale "kiedyś" zrobimy dla mnie. Tyle, że to "kiedyś" to zbywanie pewnie, nie wiem, myślę, że jak jeszcze raz powie o swojej fantazji to wtedy podejmę rozmowę w 4 oczy o swoich potrzebach.

Edytowane przez szakal165
Czas edycji: 2014-03-17 o 21:11
szakal165 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-03-17 22:08:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:05.