Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 21 - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-09-20, 17:49   #241
sand
Zakorzenienie
 
Avatar sand
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 8 087
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 21

Skorzystałam dzisiaj w stacjonarce z gorącej oferty smsowej i ulotki urodzinowej. Na pierwszym zdjęciu zakupy, na drugim gratisy - mleczko z smsa, peeling z ulotki i tusz za 2gi poziom pieczątek
uploadfromtaptalk1505926150054.jpg
uploadfromtaptalk1505926161200.jpg
__________________

sand jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-20, 17:50   #242
Iryska75
Zakorzenienie
 
Avatar Iryska75
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: z kociego raju
Wiadomości: 4 716
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 21

Cytat:
Napisane przez pannawiosna Pokaż wiadomość
Oczywiście kusi najbardziej nowa seria Elixir J. - maseczka przede wszytskim - czy tylko mi się marzy powrót maski Cure solutions oby to było coś podobnego
też chcę maseczkę Cure Solutions, najlepsza maseczka na świecie : )
Iryska75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-20, 17:54   #243
sand
Zakorzenienie
 
Avatar sand
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 8 087
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 21

Przy okazji pochwalę stacjo w katowickiej GK kiedyś nie lubiłam ale odkąd zamknięto sklep na Staromiejskiej w tej okolicy został tylko w GK i obsługa jest naprawdę na plus co oczywiście sprawiło, że tak, oczywiście dokupię te płatki, żeby dobić do pieczątki
__________________

sand jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-20, 17:59   #244
Moviolka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 152
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 21

Cytat:
Napisane przez sand Pokaż wiadomość
Przy okazji pochwalę stacjo w katowickiej GK kiedyś nie lubiłam ale odkąd zamknięto sklep na Staromiejskiej w tej okolicy został tylko w GK i obsługa jest naprawdę na plus co oczywiście sprawiło, że tak, oczywiście dokupię te płatki, żeby dobić do pieczątki
Zamknęli sklep na Staromiejskiej?? Czasami tam bywałam, przy okazji wizyty w Katowicach. W galerii byłam 2 razy i chyba gorszej obsługi nie spotkałam...
Moviolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-20, 18:16   #245
sand
Zakorzenienie
 
Avatar sand
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 8 087
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 21

Cytat:
Napisane przez Moviolka Pokaż wiadomość
Zamknęli sklep na Staromiejskiej?? Czasami tam bywałam, przy okazji wizyty w Katowicach. W galerii byłam 2 razy i chyba gorszej obsługi nie spotkałam...
Niestety
od zamknięcia byłam w GK dopiero 2-3 razy ale obsługa była naprawdę bardzo miła, pomocna i nienachalna oby to nie był tylko przypadek
__________________

sand jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-20, 18:25   #246
Moviolka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 152
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 21

Cytat:
Napisane przez sand Pokaż wiadomość
Niestety
od zamknięcia byłam w GK dopiero 2-3 razy ale obsługa była naprawdę bardzo miła, pomocna i nienachalna oby to nie był tylko przypadek
Ja w galerii spotkałam się raczej z aroganckim olewaniem. Pani nawet na mnie nie patrzyła, tylko coś tam odburkiwała, nic nie polecała, sama musiałam pytać. Raz zamiast mnie obsłużyć, bo właśnie stanęłam przy kasie, wyszła zza lady bez słowa i pokazywała żele kobiecie, która dopiero co weszła i o nie zapytała. Może w przyszłym tygodniu będę w Kato, to zerknę
Moviolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-20, 18:34   #247
athm
Zadomowienie
 
Avatar athm
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1 445
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 21

Cytat:
Napisane przez Aleksa_888 Pokaż wiadomość
"Katalog Piękna 2017/2018" do oferty wysyłkowej 9PYG2AC04 i oferty polecenia przyjaciółki 3PYG2MM04.

Do zamówienia powyżej 59zł dowolny produkt z katalogu gratis, od 129 zł niespodzianka. Zniżki do samodzielnego przydzielenia do wybranych produktów (dwie 1+1, jedna -50%, 2 razy -40%, jedna -30%). Wysyłka gratis od 109zł. Ponadto oferta - zakupiony min. 1 produkt przeciwzmarszczkowy do twarzy = 1 krem przeciwzmarszczkowy pod oczy gratis.

Część pierwsza
Ślicznie dziękuję, jutro wrzucę na pierwszą stronę Czy ja dobrze widzę, że w katalogu nie ma nowej wody?

Cytat:
Napisane przez fehn Pokaż wiadomość
Czy ten olejek jest dostepny stacjonarnie?
Załącznik 7243076

I to masło 100 % karite

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Masło karite powinno już być w nowym opakowaniu, a olejek niestety jest wycofywany. Możliwe, że sklep stacjonarny ma jeszcze jakieś zapasy ze starych dostaw, ale niestety - czas się pożegnać. A szkoda, bo i ja lubię ten olejek.
__________________
"Here's the truth about the truth: It hurts. So we lie. We lie to ourselves because the truth freaking hurts."
athm jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-09-20, 18:51   #248
Kamea2000
Zakorzenienie
 
Avatar Kamea2000
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 932
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 21

A jak z tym kodem na -100 zł przy zakupach powyżej 199 zł? Działa w końcu czy nie?
Kamea2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-20, 18:56   #249
sand
Zakorzenienie
 
Avatar sand
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 8 087
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 21

Cytat:
Napisane przez Moviolka Pokaż wiadomość
Ja w galerii spotkałam się raczej z aroganckim olewaniem. Pani nawet na mnie nie patrzyła, tylko coś tam odburkiwała, nic nie polecała, sama musiałam pytać. Raz zamiast mnie obsłużyć, bo właśnie stanęłam przy kasie, wyszła zza lady bez słowa i pokazywała żele kobiecie, która dopiero co weszła i o nie zapytała. Może w przyszłym tygodniu będę w Kato, to zerknę
sprawdź, może faktycznie się zmieniło a nie tylko przypadkowo mi się trafiło
__________________

sand jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-20, 18:58   #250
fehn
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 958
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 21

Cytat:
Napisane przez athm Pokaż wiadomość
Masło karite powinno już być w nowym opakowaniu, a olejek niestety jest wycofywany. Możliwe, że sklep stacjonarny ma jeszcze jakieś zapasy ze starych dostaw, ale niestety - czas się pożegnać. A szkoda, bo i ja lubię ten olejek.
Ślicznie dziękuję za odpowiedź, kończę 3 poziom pieczątek i chciałam zgarnąć ten olejek.

Co do obsługi w Galerii Katowickiej, potwierdzam, omijam szerokim łukiem, wolę Supersam.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
fehn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-20, 20:34   #251
pannawiosna
Zadomowienie
 
Avatar pannawiosna
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Zielone Wzgórze
Wiadomości: 1 811
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 21

Cytat:
Napisane przez Iryska75 Pokaż wiadomość
też chcę maseczkę Cure Solutions, najlepsza maseczka na świecie : )
Tak po cichu liczę, że ta nowa Elixir J. będzie czymś na kształt CS


Cytat:
Napisane przez sand Pokaż wiadomość
Przy okazji pochwalę stacjo w katowickiej GK kiedyś nie lubiłam ale odkąd zamknięto sklep na Staromiejskiej w tej okolicy został tylko w GK i obsługa jest naprawdę na plus co oczywiście sprawiło, że tak, oczywiście dokupię te płatki, żeby dobić do pieczątki
Cytat:
Napisane przez Moviolka Pokaż wiadomość
Ja w galerii spotkałam się raczej z aroganckim olewaniem. Pani nawet na mnie nie patrzyła, tylko coś tam odburkiwała, nic nie polecała, sama musiałam pytać. Raz zamiast mnie obsłużyć, bo właśnie stanęłam przy kasie, wyszła zza lady bez słowa i pokazywała żele kobiecie, która dopiero co weszła i o nie zapytała. Może w przyszłym tygodniu będę w Kato, to zerknę
Cytat:
Napisane przez fehn Pokaż wiadomość
Ślicznie dziękuję za odpowiedź, kończę 3 poziom pieczątek i chciałam zgarnąć ten olejek.

Co do obsługi w Galerii Katowickiej, potwierdzam, omijam szerokim łukiem, wolę Supersam.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Ile tu Katowiczanek
GK to księżniczki, nie lubię tam robić zakupów
W SCC za to trafiłam ostatnio kilka razy na strasznie nieogarniętą babkę - zapomniała wydać reszty, zapomniała dać balsamu, pomyliła liczbę pieczątek - o wszystkim musiałam przypominać, i to przy kilku wizytach z rzędu ale ogólnie nie ma problemów, ani fochów
W Supersamie parę razy natknęłam się na wybitnie nachalne wciskanie i raczej omijam
Kiedyś zwykle robiłam zakupy, tzn. realizowałam ulotki, na 3stawach i zawsze byłam zadowolona

Nie wiem za to, jak jest w Auchan na Witosa, czy jeszcze jest tam YR ??
pannawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-09-20, 20:44   #252
sand
Zakorzenienie
 
Avatar sand
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 8 087
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 21

Cytat:
Napisane przez pannawiosna Pokaż wiadomość
Tak po cichu liczę, że ta nowa Elixir J. będzie czymś na kształt CS rosi:









Ile tu Katowiczanek
GK to księżniczki, nie lubię tam robić zakupów
W SCC za to trafiłam ostatnio kilka razy na strasznie nieogarniętą babkę - zapomniała wydać reszty, zapomniała dać balsamu, pomyliła liczbę pieczątek - o wszystkim musiałam przypominać, i to przy kilku wizytach z rzędu ale ogólnie nie ma problemów, ani fochów
W Supersamie parę razy natknęłam się na wybitnie nachalne wciskanie i raczej omijam
Kiedyś zwykle robiłam zakupy, tzn. realizowałam ulotki, na 3stawach i zawsze byłam zadowolona

Nie wiem za to, jak jest w Auchan na Witosa, czy jeszcze jest tam YR ??
Ja najchętniej robiłam zakupy na Staromiejskiej a teraz została tylko GK w moich rejonach o Supersamie nie pomyślałam, niby blisko ale nie po drodze mi tam. Ze śląskich stacjonarek lubię jeszcze w mikołowskim Auchan
__________________

sand jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-21, 03:17   #253
hittmanka
Raczkowanie
 
Avatar hittmanka
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 45
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 21

A ja w Katowicach chodzę do Supersamu (dawny empik) i też obsługa nawet spoko 😁

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
hittmanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-21, 07:49   #254
pysiak13
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 62
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 21

Cytat:
Napisane przez Kamea2000 Pokaż wiadomość
A jak z tym kodem na -100 zł przy zakupach powyżej 199 zł? Działa w końcu czy nie?
Niestety obecnie nie ma żadnego działającego kodu -100zł Ja też na taki czekam, i najlepiej żeby rabatował ZP Zmiana oferty na nową nastąpi w poniedziałek, wątpie żeby do tego czasu pojawił się taki kod
pysiak13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-21, 07:50   #255
Aleksa_888
Wtajemniczenie
 
Avatar Aleksa_888
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 302
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 21

Cytat:
Napisane przez athm Pokaż wiadomość
Ślicznie dziękuję, jutro wrzucę na pierwszą stronę Czy ja dobrze widzę, że w katalogu nie ma nowej wody?
dobrze widzisz chyba póki co chcą ją sprzedawać na swoich warunkach... na możliwość wzięcia jej jako gratis musimy jeszcze poczekać
Aleksa_888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-21, 09:35   #256
Iryska75
Zakorzenienie
 
Avatar Iryska75
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: z kociego raju
Wiadomości: 4 716
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 21

Cytat:
Napisane przez Aleksa_888 Pokaż wiadomość
dobrze widzisz chyba póki co chcą ją sprzedawać na swoich warunkach... na możliwość wzięcia jej jako gratis musimy jeszcze poczekać
zanim będzie można zgarnąć w gratisie, to mi się ode chce zapachu, zamiast się czaić zgarnę sobie Neroli na zapas
Iryska75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-21, 09:55   #257
Kamea2000
Zakorzenienie
 
Avatar Kamea2000
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 932
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 21

Cytat:
Napisane przez pysiak13 Pokaż wiadomość
Niestety obecnie nie ma żadnego działającego kodu -100zł Ja też na taki czekam, i najlepiej żeby rabatował ZP Zmiana oferty na nową nastąpi w poniedziałek, wątpie żeby do tego czasu pojawił się taki kod

Dzięki

Pozostaje czekać.
Kamea2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-21, 11:13   #258
pannawiosna
Zadomowienie
 
Avatar pannawiosna
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Zielone Wzgórze
Wiadomości: 1 811
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 21

Cytat:
Napisane przez sand Pokaż wiadomość
Ja najchętniej robiłam zakupy na Staromiejskiej a teraz została tylko GK w moich rejonach o Supersamie nie pomyślałam, niby blisko ale nie po drodze mi tam. Ze śląskich stacjonarek lubię jeszcze w mikołowskim Auchan
W moim rejonie teoretycznie sa 3stawy, ale tam mam najgorszy dojazd, reszta stacjonarek akurat na linii tramwajowej Brynów-Chorzów z max. 5 minutowym spacerkiem Może w nowej galerii, ( która się buduję koło mnie ), będzie nowa stacjonarka


Cytat:
Napisane przez hittmanka Pokaż wiadomość
A ja w Katowicach chodzę do Supersamu (dawny empik) i też obsługa nawet spoko 😁

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A ja tam trafiłam na strasznie nachalną babkę, nie chciała mnie wypuścić bez wciśnięcia mi kilku rzeczy i finalnie moje zakupy nie były ani do końca przemyślane, ani trafione, ani przyjemne
pannawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-21, 12:33   #259
Juneczka20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 97
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 21

Cześć dziewczyny Podczytuje was tutaj regularnie, również robię w yr grażynkowe zakupki w ilościach hurtowych stąd pare pytanek:

1. Chciałabym skorzystać ponownie z oferty na przyjaciółkę, tym razem podając dane swojej mamy. Problem jest w tym, że mama posiada konto w e-sklepie, jednak nigdy nie robiła z niego żadnych zamówień (wg postu z 1. strony osobą poleconą nie może być osoba, która posiada konto w e-sklepie, jednak skoro nie składała zamówień nie posiada numeru klienta), czy w związku z tym mogę ją polecić? Zapytałam p Darię na chacie o tą kwestię i odpowiedziała, że tak jednak wiecie jak to tam jest

2. Dostałam ulotkę urodzinową na kosmetyk niespodziankę, wie ktoś może co to jest? Czy może być tak jak to czasem bywało, że w różnych sklepach zaoferują mi co innego w wypadku kiedy miałaby to być jakaś chińszczyzna? Niby kosmetyk, ale w moim sklepie z paniami bywa ciężko

3. Skoro można zrealizować smsa czasami więcej niż 1 raz kiedy nie zostanie to odnotowane na karcie, czy jeżeli przejdę na kolejny poziom z smsem wrześniowym na +10pieczątek i nie będzie widać adnotacji mogę skorzystać ponownie?
Ewentualnie jeżeli wykorzystałam 1 smsa wrześniowego i mam adnotację na karcie, że wykorzystałam smsa09 mogę skorzystać z kolejnego smsa tego z 10+? Bo mam ochotę na więcej tych mleczek
Mam nadzieję, że napisałam to chociaż minimalnie zrozumiale
Juneczka20 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-09-21, 15:39   #260
pannawiosna
Zadomowienie
 
Avatar pannawiosna
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Zielone Wzgórze
Wiadomości: 1 811
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 21

Ulotka na październik przepraszam za jakość
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ulotka.jpg (156,4 KB, 150 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ulotka2.jpg (124,8 KB, 141 załadowań)
pannawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-21, 16:04   #261
fehn
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 958
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 21

Cytat:
Napisane przez athm Pokaż wiadomość
Masło karite powinno już być w nowym opakowaniu, a olejek niestety jest wycofywany. Możliwe, że sklep stacjonarny ma jeszcze jakieś zapasy ze starych dostaw, ale niestety - czas się pożegnać. A szkoda, bo i ja lubię ten olejek.
Odwiedziłam dziś dwie stacjonarki, nie ma śladu po olejku. Masarka. YR schodzi na psy.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
fehn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-21, 17:07   #262
silkaka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 64
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 21

Witam. Mam pytanie czy przy pierwszej wizycie w sklepie zakładając kartę mogę podać meling na torbę, która bardzo mi się podoba. Druga sprawa nowy zapach w sklepie stacjonarnym kosztuje 115 zł. Czy to jest cena dla każdego czy tylko dla klienta z kartą?
silkaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-21, 17:17   #263
d5e122ca61e6f552e62c3b063bbe18e6104816de_6588c601bcce8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 1 485
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 21

Treść usunięta
d5e122ca61e6f552e62c3b063bbe18e6104816de_6588c601bcce8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-21, 17:42   #264
Krutynianka
Rozeznanie
 
Avatar Krutynianka
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 629
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 21

Słaba ta ulotka październikowa.

Jedyne na co mogłabym się skusić to mini SE. Wersja Tysi ma małymi literkami dopisane, że mini SE jest w cenie 6,9 zł tylko, jeśli się zrealizuje przynajmniej 1 zniżkę, a w wersji Twojej wersji Pannowiosno, jak jest? Też za minimun 1 zniżkę, czy po prostu można sobie z ulotką kupić miniaturkę za 6,9?

A jakie są warunki, żeby kupiś żel-krem HydraVegetal za 19,9 zł? Tylko ulotka? Cena dość atrakcyjna

Cytat:
Napisane przez pannawiosna Pokaż wiadomość
Ulotka na październik przepraszam za jakość
[1=d5e122ca61e6f552e62c3b0 63bbe18e6104816de_6588c60 1bcce8;77336781]Treść usunięta[/QUOTE]
Krutynianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-21, 17:56   #265
pannawiosna
Zadomowienie
 
Avatar pannawiosna
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Zielone Wzgórze
Wiadomości: 1 811
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 21

Cytat:
Napisane przez Krutynianka Pokaż wiadomość
Słaba ta ulotka październikowa.

Jedyne na co mogłabym się skusić to mini SE. Wersja Tysi ma małymi literkami dopisane, że mini SE jest w cenie 6,9 zł tylko, jeśli się zrealizuje przynajmniej 1 zniżkę, a w wersji Twojej wersji Pannowiosno, jak jest? Też za minimun 1 zniżkę, czy po prostu można sobie z ulotką kupić miniaturkę za 6,9?

A jakie są warunki, żeby kupiś żel-krem HydraVegetal za 19,9 zł? Tylko ulotka? Cena dość atrakcyjna

Słaba, fakt ale pewnie skorzystam, żeli nigdy dość W mojej wersji też trzeba zrealizować co najmniej 1 zniżkę, żeby SE złapać za 6.90
Na krem HV sama ulotka ale jest tez mailing (nie mam jak wkleić zdjęcia ), kod 709396 + karta i też za 19,90 można kupić
pannawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-21, 18:01   #266
Lena_94
Wtajemniczenie
 
Avatar Lena_94
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 2 518
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 21

Czy te ulotki dostajecie za bycie zarejestrowanymi w stacjo?

Czy warto się teraz wybrać do stacjo, są jakieś fajne oferty? Nie jestem zarejestrowana.
__________________
Lena_94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-21, 18:06   #267
pannawiosna
Zadomowienie
 
Avatar pannawiosna
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Zielone Wzgórze
Wiadomości: 1 811
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 21

Cytat:
Napisane przez Lena_94 Pokaż wiadomość
Czy te ulotki dostajecie za bycie zarejestrowanymi w stacjo?

Czy warto się teraz wybrać do stacjo, są jakieś fajne oferty? Nie jestem zarejestrowana.
Jak założysz kartę w stacjonarce, to co miesiąc będziesz dostawać ulotki z ofertami zwykle są na niej 2-3 zniżki 40-50% + zwykle prezent za dowolny zakup (czasem nawet za samą wizytę )
pannawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-21, 18:20   #268
Lena_94
Wtajemniczenie
 
Avatar Lena_94
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 2 518
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 21

Cytat:
Napisane przez pannawiosna Pokaż wiadomość
Jak założysz kartę w stacjonarce, to co miesiąc będziesz dostawać ulotki z ofertami zwykle są na niej 2-3 zniżki 40-50% + zwykle prezent za dowolny zakup (czasem nawet za samą wizytę )
Brzmi super muszę pomyśleć co mogłabym kupić przy pierwszej wizycie aby się to kalkulowało
__________________
Lena_94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-21, 19:58   #269
a_g_a_t_a
Zadomowienie
 
Avatar a_g_a_t_a
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 460
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 21

Dziękuję Dziewczyny za ulotki październikowe Moja pierwsza reakcja, rany, znowu żel? Przecież niedawno był
__________________
Vouloir c'est pouvoir
a_g_a_t_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-21, 20:03   #270
sand
Zakorzenienie
 
Avatar sand
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 8 087
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 21

lepszy żel niż chińszczyzna
__________________

sand jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-12-16 17:02:49


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:00.