Dominacja w łóżku - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-06-03, 19:59   #1
Toksycznie20
Przyczajenie
 
Avatar Toksycznie20
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 1

Dominacja w łóżku


Jestem w zwiazku od 3 miesiecy z chłopakiem, ktory jest o 6 lat ode mnie starszy. Mam juz za soba zwiazek 6-letni mimo ze mam 20 lat.
Natomiast dopiero teraz dowiedziałam sie co to prawdziwy seks. Z nowym partnerem uwielbiamy agresywny seks, kocham byc zdominowana. Tylko dopiero ucze się tego wszystkiego i licze na rade juz obeznanych kobiet i mężczyzn. Co facet lubi? Mam cos mowic czy moze ubrac jakies seksowne wdzianko? Mowie na niego daddy, a on powtarza ze sprawia mu przyjemnisc to jak jestem bezbronna. Aha, jeszcze jedna kwestia - od jakich zabawek zaczynaliscie w łóżku ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Toksycznie20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-03, 22:13   #2
Higurashi
Czarna owca
 
Avatar Higurashi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Underground
Wiadomości: 30 090
Dot.: Dominacja w łóżku

Nikt Ci nie poda gotowego przepisu na dominującego faceta, wiec proponuję po prostu porozmawiać. Mój dom na przykład nie chciałby, żebym zwracała się do niego tak, jak Ty do swojego wiec nazywam go panem. Każdy będzie inny, także skoro jest Ci z nim dobrze, to po prostu spytaj go, co lubi. Skoro uprawiacie seks, to chyba możecie też o nim porozmawiać
Higurashi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-04, 05:55   #3
arno22
Zadomowienie
 
Avatar arno22
 
Zarejestrowany: 2017-04
Lokalizacja: północna wielkopolska
Wiadomości: 1 051
Dot.: Dominacja w łóżku

To że lubicie uprawiać" agresywny seks " to nie oznacza że twój partner nadaje się na Pana. To że tobie sprawia przyjemność bycie zdominowaną podczas seksu nie oznacza że będziesz materiałem na dobrą uległą. Jeżeli twój partner nie ma doświadczenia w dominacji i tylko kręci go ostre rżnięcie a Ty odkryłaś w sobie uległość to będziesz musiała " wychować swojego partnera na Pana"
arno22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-04, 11:44   #4
katrin11111
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 65
Dot.: Dominacja w łóżku

Wbrew pozorom bardzo trudno trafić na osobę, z którą dobrze będzie nam się spędzało czas w łóżku.
Zabawki? Raczej typowe, dildo, do tego jakieś dobre żele intymne. U nas bardzo dobrze sprawuje się np Libi Gel. Kiedyś był to durex, do momentu odkrycia Libi Gel właśnie.
katrin11111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-04, 12:03   #5
Sevrinerro
Raczkowanie
 
Avatar Sevrinerro
 
Zarejestrowany: 2018-06
Lokalizacja: Bordeaux
Wiadomości: 135
Dot.: Dominacja w łóżku

Nie ma sprawdzonego typu i jednoznacznej odpowiedzi. Sam ejstem typem który lubi dominować i lubi ulegliwość, ale czuje się glupio kiedy ktoś mówi do mnie np. "daddy"
Jeżeli chodzi o ubrania to przyznam iż są miłym dodatkiem, ale przecież to nie z ubraniami uprawia się seks. Osobiście jako osoba dominująca w łóżku lubię kiedy dziewczyna nie boi się odslonić, to znaczy nie wstydzi się. Z własnego doświadczenia wiem, że to potrafi być czymś co psuje nastrój, ale to mój przypadek. Jako dominant lubię również zboczone zachowania partnerek. Już nie mówiąc o samym seksie, tym czymś co na mnie działa to dotyk i to dotyk dość pewny, mocny, wyrazisty. Jeżeli chodzi o zabawki. Sprawy miały się tak że nie było pejczyków, ale często były używane zabawki penetrujące i różnego typu nakładki na penisa. Teraz coś co ktoś może skrytykować, głównie damska część publiki, ale lubie sprawiać ból, i nie chodzi tutaj o podduszanie itp. chodzi tutaj oagresywną penetracje. Prosze mnie nie zrozumieć źle, ale jak dziwczyna mówi żę ją boli to dl mnie jest to znak że jest czegoś za dużo, że jestem zbyt brutalny. Pamiętaj aby zachowywać się naturalnie, nie sztucznie i nie udawać niczego, to jest to czego każdy facet by cozekiwał w łóżku i niechdozi mi tutaj o zachcianki a jedynie o bycie sobą.
Sevrinerro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-02, 08:12   #6
pat0
Wtajemniczenie
 
Avatar pat0
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 343
Dot.: Dominacja w łóżku

Witam jestem tutaj nowa

Mój partner ostatnio stwierdził że chciałby być zdominowany w łóżku, oczywiście ja nigdy tego docelowo nie robiłam.

Nie kręci mnie hardcore, jakieś ostre akcje typu bicie, cała w skorze, rozkazy klepania.

Nie wiem od czego zacząć, poproszę o rady jakie propozycje
__________________
pat0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-05, 16:17   #7
Zeusmode
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2021-05
Wiadomości: 5
Dot.: Dominacja w łóżku

Witaj. To co opisałaś nie nazwałbym dominacją w sensie BDSM. Normalna relacja, w której robicie to ostrzej.
Jeśli chcesz wiedzieć czy on lubi te klimaty to zapytaj się co lubi w BDSM - jeśli zrobi dziwną minę to znaczy, że nie jest żadnym dominem.
Zeusmode jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-05-05, 17:53   #8
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Dominacja w łóżku

Cytat:
Napisane przez Zeusmode Pokaż wiadomość
Witaj. To co opisałaś nie nazwałbym dominacją w sensie BDSM. Normalna relacja, w której robicie to ostrzej.
Jeśli chcesz wiedzieć czy on lubi te klimaty to zapytaj się co lubi w BDSM - jeśli zrobi dziwną minę to znaczy, że nie jest żadnym dominem.
Ale on nie chce być domem, on chce być subem. Ale cóż... wciąż to on powinien powiedzieć co go kręci i jakie ma granice. Czy bardziej chodzi mu dominacje psychiczną, czy poniżanie, a może elementy sadystyczne. Komunikacja jest podstawą wszystkich relacji BDSM. Usiądźcie razem, porozmawiajcie o oczekiwaniach, ustalcie safeword, może wybierzcie razem jakieś gadżety w sex shopie. Taki element przygotowań też może podkręcać atmosferę.
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-06, 18:02   #9
pat0
Wtajemniczenie
 
Avatar pat0
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 343
Dot.: Dominacja w łóżku

To prawda , to on chce byc zdominowany. Jest to bardziej na zasadzie testowania , probowania bo sam nie jest w stanie okreslic czego chcialby sprobowac.
Moze doradzicie od czego zaczac?
__________________
pat0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-06, 20:34   #10
Jakkolwiek
Wtajemniczenie
 
Avatar Jakkolwiek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 290
Dot.: Dominacja w łóżku

Cytat:
Napisane przez arno22 Pokaż wiadomość
To że lubicie uprawiać" agresywny seks " to nie oznacza że twój partner nadaje się na Pana. To że tobie sprawia przyjemność bycie zdominowaną podczas seksu nie oznacza że będziesz materiałem na dobrą uległą. Jeżeli twój partner nie ma doświadczenia w dominacji i tylko kręci go ostre rżnięcie a Ty odkryłaś w sobie uległość to będziesz musiała " wychować swojego partnera na Pana"
Niezłe sekciarstwo jest jakaś ogólnopolska komisja do spraw dominacji, która wydaje certyfikaty pana i uległej czy jak?

Autorko, ważne, żeby Wam obojgu sprawiało frajdę to co robicie i będzie ok. Nie ma jakiejś recepty, najważniejsza jest otwarta komunikacja i szczerość. Nie rób niczego wbrew sobie, uległość w łóżku nie oznacza, ze musisz zmuszać się do rzeczy, które nie sprawiają Ci przyjemności. Bawcie się dobrze
__________________
Pachnący wątek wymiankowy
<<klik>>


Jakkolwiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-06, 20:44   #11
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Dominacja w łóżku

Cytat:
Napisane przez pat0 Pokaż wiadomość
To prawda , to on chce byc zdominowany. Jest to bardziej na zasadzie testowania , probowania bo sam nie jest w stanie okreslic czego chcialby sprobowac.
Moze doradzicie od czego zaczac?
Nie jestem dominą, ale zaczęłabym od rozkazywania - rozbierz, klęknij, poliż/pocałuj jakąś część mojego ciała itd. Możesz też skrępować mu ręce jak masz możliwość w miarę bezpiecznie. Zapytaj czy kręci go idea poniżania i dirty talk, ale też jak ty tego nie czujesz to nic na siłę, bo bywa sztucznie. Poza tym jakąś opcją z tych z soft jest też kontrola orgazmu czyli dochodzi dopiero wtedy, kiedy ty mu na to pozwolisz. Na przykład w pierwszej kolejności możesz się skupić całkowicie na swojej przyjemności i niejako 'użyć go', a dopiero jak on cię zadowoli to dostanie w nagrodę własną przyjemność. Formą dominacji może być też seks analny, w którym on będzie stroną bierną. Ale to też nie wiem czy na początek. W każdym bądź razie powinniście rozmawiać o swoich fantazjach i robić tylko to, z czym oboje będziecie czuć się dobrze.
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-05-06, 20:52   #12
pat0
Wtajemniczenie
 
Avatar pat0
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 343
Dot.: Dominacja w łóżku

[1=f8c2d375a73595a7890227c bb2d3acee309191de_62181c3 c5fcdf;88688933]Nie jestem dominą, ale zaczęłabym od rozkazywania - rozbierz, klęknij, poliż/pocałuj jakąś część mojego ciała itd. Możesz też skrępować mu ręce jak masz możliwość w miarę bezpiecznie. Zapytaj czy kręci go idea poniżania i dirty talk, ale też jak ty tego nie czujesz to nic na siłę, bo bywa sztucznie. Poza tym jakąś opcją z tych z soft jest też kontrola orgazmu czyli dochodzi dopiero wtedy, kiedy ty mu na to pozwolisz. Na przykład w pierwszej kolejności możesz się skupić całkowicie na swojej przyjemności i niejako 'użyć go', a dopiero jak on cię zadowoli to dostanie w nagrodę własną przyjemność. Formą dominacji może być też seks analny, w którym on będzie stroną bierną. Ale to też nie wiem czy na początek. W każdym bądź razie powinniście rozmawiać o swoich fantazjach i robić tylko to, z czym oboje będziecie czuć się dobrze. [/QUOTE]
na pierwszy raz wolalabym zaczac od czegos spokojniejsze ale zaskoczenia tez jego
__________________
pat0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-09, 15:14   #13
holgath
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 559
Dot.: Dominacja w łóżku

Cytat:
Napisane przez Higurashi Pokaż wiadomość
Nikt Ci nie poda gotowego przepisu na dominującego faceta, ...
Najlepsze rozwiązania , to najprostsze rozwiązania. Czyli ukrzyżować na łóżku z wiązaniami
holgath jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-05-09 16:14:58


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:37.