Jestem z żonatym mężczyzną ... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-01-27, 15:04   #1
amethys
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 245
Thumbs down

Jestem z żonatym mężczyzną ...


Jestem z żonatym mężczyzną i to już bardzo długo od 1999roku. Nigdy nic sobie nie obiecywaliśmy, ja po rozwodzie - wolna - zrażona do wszelkich związków. Jestem zmęczona i uzależniona. Jest wspaniałym facetem , rozumiemy sie bez słów. Nasze spotkania to nie tylko i wyłącznie seks, to wyjazdy do lasu, wyjścia do kina, teatru, spotkania ze znajomymi. Długie dyskusje o polityce, religi....Jestem już zmęczona tym że kochanka musi być zawsze ciepła uśmiechnięta,świerza i wogule ... A ja jestem kobietą która ma swoje doły i smutki............Jestem zmęczona
amethys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-27, 15:11   #2
(karolinka)
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 411
Dot.: jestem z żonatym mężczyzną ............

hmm ale przeciez sama na to sie zgodizlas, na taki styl zycia... jesli ci ot nie odpowiada to takiz wiazek jest chyba o wiele latwiej zakonczyc niz malzenstwo, a jesli chcesz zeby ot nadal trwalo to powinnas porozmaiwac z partnerwm powaznie. pozdrawiam
__________________
żegnam
(karolinka) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-27, 15:12   #3
morwa74
Rozeznanie
 
Avatar morwa74
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: łódz
Wiadomości: 523
Dot.: jestem z żonatym mężczyzną ............

witam cię na forum jesteście ze sobą 7 lat to dosyć długo w czym jest problem?chciałabyś żeby zostawił swoją rodzinę i był z tobą?a tak na marginesie jak mu się udaje tak długo ukrywać drugi związek?skoro do tej pory się nie może zdecydować to nie wiem czy to ma sens?pozdrawiam
__________________
Bywa nieraz, że czasem stoimy w obliczu prawdy dla, której brakuje słów... JP
morwa74 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-27, 15:14   #4
spray
KWC
 
Avatar spray
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 990
Dot.: jestem z żonatym mężczyzną ............

no to sobie poszukaj kogoś kto nie potrzebuje kochanki-tylko partnerki zycia. Wybacz, ale jakby nie było-nie popieram takich związków, niezależnie od tego jaki nie byłby ten facet i jaką miał sytuację w domu. To zwykły kłamca i tyle, bo oszukuje swoją żonę.. a Ty mu na to pozwalasz i sama sobie robisz tym krzywdę. Przecież ten człowiek nie zostawi żony, 7 lat to wystarczająco długo żeby się o tym przekonać. Na co Ty liczysz? przestań się umartwiać, rozczulać i znajdź kogoś kto jest Ciebie wart..a nie jakiegoś egoisty, bo jak widać ten pan ułozył już sobie wygodnie zycie kosztem Twoim i tej kobiety, z którą jest oficjalnie.
spray jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-27, 15:18   #5
crazy_girl_13
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Avatar crazy_girl_13
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 683
Dot.: jestem z żonatym mężczyzną ............

Myślę,że powinnaś porozmawiać szczerze ze swoim mężczyzną. Zapytaj z kim on tak naprawdę chce być. Jestescie ze sobą już 7 lat, więc to na pewno nie jest krótki, przelotny romans. Sądzę, że twój ukochany powinien zdecydować czy chce być z tobą czy ze swoją żoną. A propos, jakie on z nią utrzymuje kontakty?
crazy_girl_13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-27, 15:22   #6
tygrysiatko18
Zadomowienie
 
Avatar tygrysiatko18
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 063
Dot.: jestem z żonatym mężczyzną ............

nie moge pojac jak mozna wiazac sie z kims kto ma rodzine stawarzac mozliwosc ze ta rodzina sie rozpadnie, ja nie bede Ci wspolczul.

A jak juz zgodzilas sie na role kochanki to ponos tego konsekwencje i badz zawsze piekna usmiechnieta itd. albo poprostu wyplacz sie z tego zwiazku bo mozesz zostac znienawidzona przez wiele osob jak jego malzenstwo sie rozsypie i dopiero bedziesz miala stresow.
__________________
Jestem stuprocentowym facetem, na prawie stuprocentowo babskim forum
tygrysiatko18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-27, 15:23   #7
Aeterna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 10 112
Dot.: jestem z żonatym mężczyzną ............

Czy to aby nie jest prowokacja..?
Czy to możliwe przez 7 lat mieć romans - i - aby to się nie wydało - skoro macie znajomych, pokazujecie się publicznie (zakładam, że jako para) - przed żoną..?
Na pewno są w życiu takie przypadki - więc to smutne (to fatalnie, gdy "wszyscy wiedzą, a ty nie").

Olewam aspekt moralności.
Ale - nie wiem ile masz lat - uważam, że marnujesz sobie życie związkiem bez przyszłości.
Skoro nie zostawił swej żony tyle lat, to nie zostawi.

Lata ci śmigną, za jakiś czas będziesz starą du.pą, i nie będziesz miała nikogo.
Aeterna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-01-27, 15:25   #8
jenn
Rozeznanie
 
Avatar jenn
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Wyspy Bergamuta
Wiadomości: 725
GG do jenn
Dot.: jestem z żonatym mężczyzną ............

Ty jestes zmeczona, a jemu jest wygodnie.
Typowe.
__________________
Never give up. Under any circumstances, never give up.
jenn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-27, 15:28   #9
amethys
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 245
Dot.: jestem z żonatym mężczyzną ............

Cytat:
Napisane przez morwa74
witam cię na forum jesteście ze sobą 7 lat to dosyć długo w czym jest problem?chciałabyś żeby zostawił swoją rodzinę i był z tobą?a tak na marginesie jak mu się udaje tak długo ukrywać drugi związek?skoro do tej pory się nie może zdecydować to nie wiem czy to ma sens?pozdrawiam
cześć.
Na samym początku było mi źle z tym że on okłamuje swoją żonę , ale tak po prawdzie to jego żona wie- jestem tego pewna. Może nie wie napewno kto kiedy i gdzie, ale wie że nie jest jedyną kobietą w jego życiu. Przyznanie sie do tego głośno wymusza decyzje - ona albo ja- Więc skoro nie jet pewna jego decyzji, żyje tak jakby nie było problemu. On ma dwie córki prawie pełnoletnie.Nigdy nie poprosze go aby zostawił żonę i dzieci ta decyzja powinna wyjść od niego ale skoro nie wyszła do tej pory to znaczy żę tylko mnie jest źle. On w tym związku sie poukładał i ja tez myślałam że sie poukładałam, ale nie... Pierwszym moim mężczyzna był mąż, drugim on ( mam już nie bagatela 33lata) Kocham go zapewne, ale boję się samotnośći
amethys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-27, 15:29   #10
nekome
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 6 288
Dot.: jestem z żonatym mężczyzną ............

Cytat:
Napisane przez tygrysiatko18
nie moge pojac jak mozna wiazac sie z kims kto ma rodzine stawarzac mozliwosc ze ta rodzina sie rozpadnie, ja nie bede Ci wspolczul.

A jak juz zgodzilas sie na role kochanki to ponos tego konsekwencje i badz zawsze piekna usmiechnieta itd. albo poprostu wyplacz sie z tego zwiazku bo mozesz zostac znienawidzona przez wiele osob jak jego malzenstwo sie rozsypie i dopiero bedziesz miala stresow.
i znow musze sie w pelni zgodzic z Tygryskiem.
nekome jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-27, 15:30   #11
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: jestem z żonatym mężczyzną ............

nie jestes juz nastolatka wiec wiesz na czym polega zycie.
Skoro ci to nie odpowiada to to zmien i juz.
piszesz ,że jestes zrazona do wszelkich związków wiec skad ten sie wziął?

zalecam skupienie sie na sobie i na swoich potrzebach ,on i tak nie odjedzie od zony a ty wyborazasz sobie takie zycie za rok? 5,10 lat?
wymieni cie na mlodszy model?i co ci zostanie?
wspomnienia i stracone fajne kilka lat.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-01-27, 15:35   #12
201804200947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 8 936
Dot.: jestem z żonatym mężczyzną ............

Nie mnie to oceniac ale bardzo krzywdzisz innych.
Nie piszesz czy ma rowniez dzieci.Jezeli ma to jeszcze gorzej.Poki co,krzywdzisz niewinna kobiete.
Sprobuj postawic sie na jej miejscu.
On wraca do domu i prawdopodobnie mowi zonie-kocham cie,spi z nia w jednym lozku,przytula..
Ona mu wierzy a nie wie ze jakas kobieta swiadomie to psuje,zabiera jej szczescie.
Swiadomie.
Gdybys nie wiedziala ze jest zonaty..ale wiesz.
Dziwie sie ze sumienie opzwala Ci tak krzywdzic.
Pozatym jak to sobie wyobrazasz?
Ze bedziesz tak bezkarnie dalej niszczyc jej zycie,jej szczescie?
Dobrze,ze Cie to meczy.A i tak napewno nie bedzie to i tak w polowie tak bolesne jak to,co robisz tej kobiecie.
Ale to jest Twoje zycie i nie mnie to oceniac.
201804200947 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-27, 15:36   #13
Doni79
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: piekna okolica blisko Stuttgartu
Wiadomości: 490
Dot.: jestem z żonatym mężczyzną ............

Cytat:
Napisane przez tygrysiatko18
nie moge pojac jak mozna wiazac sie z kims kto ma rodzine stawarzac mozliwosc ze ta rodzina sie rozpadnie, ja nie bede Ci wspolczul.

A jak juz zgodzilas sie na role kochanki to ponos tego konsekwencje i badz zawsze piekna usmiechnieta itd. albo poprostu wyplacz sie z tego zwiazku bo mozesz zostac znienawidzona przez wiele osob jak jego malzenstwo sie rozsypie i dopiero bedziesz miala stresow.

Zgadzam sie z Tygrysiatkiem i dokladnie tak samo mysle.
Doni79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-27, 15:39   #14
amethys
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 245
Dot.: jestem z żonatym mężczyzną ............

NIE to nie prowokacja. Jesteśmy traktowani jak para. Jego znajomi traktują mnie ciepło i zawsze chętnie namawiaja na spodkania. Znają jego żone i nigdy nikt sie nie wygadał. Ten związek mnie wypalił i juz czuje sie starą du.ą.
Dziękuje że nie prawisz mi kazań .
Moralność przerabiam ze sobą samą regularnie.
amethys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-27, 15:43   #15
yedanna
Zakorzenienie
 
Avatar yedanna
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 4 345
Dot.: jestem z żonatym mężczyzną ............

Eee tam, 33 lata - jeszcze możesz sobie poukładać życie na poważnie, mam na myśli związek z przyszłością. Jedyny wniosek jaki mi się nasuwa to taki, że to naprawdę sprytny facet - żona, życie rodzinne + kochanka bez wymagań Dzieci prawie pełnoletnie a on nie ma potrzeby odejść od żony. Brawo! No pewnie, po co ma sobie życie utrudniać, zawsze któraś go przytuli.
Zastanów się, jak sobie dasz radę z samotnością za 10, 15 lat. Wtedy jeszcze trudniej znaleźć kogoś. A na starośc on nie będzie z Tobą tylko z kim innym.
Zastanów się też, czy jemu zalezy na Tobie, czy na wiecznie uśmiechniętej osobie, którą udajesz.
__________________
Akuku
yedanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-27, 15:44   #16
seemore
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 2 476
Dot.: jestem z żonatym mężczyzną ............

A ja nie rozumiem was. Coście się jej uczepili ? Dobrze wiecie że jak ona zrezygnuje to facet znajdzie sobie kogoś innego. To nie ona niszczy rodzinę tylko ten facet. Musisz się zastanowić czy jest sens to dalej ciągnąć, skoro Ci nie pasuje to zrezygnuj po prostu
__________________
Życie jest piękne. Nareszcie w Niemczech

seemore jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-27, 15:47   #17
morwa74
Rozeznanie
 
Avatar morwa74
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: łódz
Wiadomości: 523
Dot.: jestem z żonatym mężczyzną ............

amethys w tym co napisałaś doszukaj się odp.na twoje zmartwienie nie bój się samotności porozmawiaj z nim na ten temat,daj mu do zrozumienia,że chciałabyś aby był z tobą tak naprawdę,w tym przypadku może chodzić też o sprawy materialne często jest tak,że ludzie są z sobą tylko ze względu finanse załatw tą sprawę jak najszybciej i popatrz w przyszłość z optymizmem
__________________
Bywa nieraz, że czasem stoimy w obliczu prawdy dla, której brakuje słów... JP
morwa74 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-27, 15:48   #18
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: jestem z żonatym mężczyzną ............

Cytat:
Napisane przez seemore
A ja nie rozumiem was. Coście się jej uczepili ? Dobrze wiecie że jak ona zrezygnuje to facet znajdzie sobie kogoś innego. To nie ona niszczy rodzinę tylko ten facet. Musisz się zastanowić czy jest sens to dalej ciągnąć, skoro Ci nie pasuje to zrezygnuj po prostu
to niech sobie znajdzie kolejna ,ale ona bedzie mial czyste sumienie i bedzie wporzadku wobec siebie i tej kobiety.
to ,ze facet jest dupkiem i nie zasluguje na zadna z nich chyba nikrt nie wątpi.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-27, 15:49   #19
madana
Zakorzenienie
 
Avatar madana
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 17 072
Dot.: jestem z żonatym mężczyzną ............

Mnie trudno zrozumieć jak można zmarnować tyle lat własnego życia (sama określa się jako "stara d..a"). Masz teraz 33 lata, zaczęłaś z nim być mając 26, nie szkoda tylu zmarnowanych lat? Bo jakoś nie biorą mnie te rozmowy o religii, życiu, spacery itp.
madana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-01-27, 15:51   #20
jenn
Rozeznanie
 
Avatar jenn
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Wyspy Bergamuta
Wiadomości: 725
GG do jenn
Dot.: jestem z żonatym mężczyzną ............

Cytat:
Napisane przez madana
Mnie trudno zrozumieć jak można zmarnować tyle lat własnego życia (sama określa się jako "stara d..a"). Masz teraz 33 lata, zaczęłaś z nim być mając 26, nie szkoda tylu zmarnowanych lat? Bo jakoś nie biorą mnie te rozmowy o religii, życiu, spacery itp.
Zgadzam sie. Moze czas zrobic balans plusow i minusow takiego zwiazku? Co dajesz, co dostajesz, i przede wszystkim - co dalej? Czy warto tracic czas?
__________________
Never give up. Under any circumstances, never give up.
jenn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-27, 15:54   #21
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: jestem z żonatym mężczyzną ............

Cytat:
Napisane przez tygrysiatko18
nie moge pojac jak mozna wiazac sie z kims kto ma rodzine stawarzac mozliwosc ze ta rodzina sie rozpadnie, ja nie bede Ci wspolczul.
lain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-27, 15:54   #22
amethys
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 245
Dot.: jestem z żonatym mężczyzną ............

Cytat:
Napisane przez morwa74
amethys w tym co napisałaś doszukaj się odp.na twoje zmartwienie nie bój się samotności porozmawiaj z nim na ten temat,daj mu do zrozumienia,że chciałabyś aby był z tobą tak naprawdę,w tym przypadku może chodzić też o sprawy materialne często jest tak,że ludzie są z sobą tylko ze względu finanse załatw tą sprawę jak najszybciej i popatrz w przyszłość z optymizmem
Jak nie wiadomo o co chodzi to zawsze chodzi o pieniądze...
Masz w zupelnośći rację. Ona nie pracuje ( nigdy nie pracowała) i myśle że ona sie nie buntuje bo boi sie o swoja przyszłość. On nie podejmuje decyzji bo boi sie rozwodu, alimentów które zapewne będzie płacił na swoja żonę, żalu dzieci. Decyzja o rozwodzie musi wyjść tylko od niego aby w przyszłości nie zarzucił mi że to ja zmusiłam go do odejścia od żony.
amethys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-27, 16:21   #23
jenn
Rozeznanie
 
Avatar jenn
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Wyspy Bergamuta
Wiadomości: 725
GG do jenn
Dot.: jestem z żonatym mężczyzną ............

A czy w ciagu tych lat rozmawialiscie w ogole kiedys o waszej przyszlosci?
__________________
Never give up. Under any circumstances, never give up.
jenn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-27, 16:21   #24
milgryf
Zadomowienie
 
Avatar milgryf
 
Zarejestrowany: 2003-02
Lokalizacja: mazury
Wiadomości: 1 430
Dot.: jestem z żonatym mężczyzną ............

Witaj
Ja bym najpierw porozmawiała szczerze z facetem, a następnie podjęła decyzję dobrą dla siebie. Pomyśl o sobie, co dla ciebie jest ważne. 33 lata to nie już a dopiero (sama mam tyle). To że taki związek pasował Ci na początku nie znaczy żeby się męczyć w nim całe życie.
milgryf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-27, 16:41   #25
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: jestem z żonatym mężczyzną ............

Cytat:
Napisane przez amethys
Jak nie wiadomo o co chodzi to zawsze chodzi o pieniądze...
Masz w zupelnośći rację. Ona nie pracuje ( nigdy nie pracowała) i myśle że ona sie nie buntuje bo boi sie o swoja przyszłość. On nie podejmuje decyzji bo boi sie rozwodu, alimentów które zapewne będzie płacił na swoja żonę, żalu dzieci. Decyzja o rozwodzie musi wyjść tylko od niego aby w przyszłości nie zarzucił mi że to ja zmusiłam go do odejścia od żony.
Jeżeli jesteście ze sobą już 7 lat i on nie potrafił podjąć decyzji z kim chce być? Ile lat jeszcze chcesz czekać?Chyba nie on jedyny na świecie,prawda?Nie wiem ile ma lat,ale postępuje jak małe dziecko,totalny brak odpowiedzialności i dojrzałości.Co można widzieć w takim osobniku,żeby być z nim tak długo?Ułóż sobie życie od nowa,gdyby zależało mu na tobie ,odszedłby od rodziny już dawno,wszak nie byłby to pierwszy rozwód w historii dziejów,prawda?Po co marnować kolejne lata,jesteś młodą osobą,życie przed tobą.
Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-27, 17:03   #26
amethys
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 245
Dot.: jestem z żonatym mężczyzną ............

Jesteście w błędzie myśląc że nie mam wyrzutów sumienia. Mam. Nie jestem wredną babą, ktora bez cienia wątpliwości rozbija cudze małrzeństwo. Padło juz stwierdzenie- nie ja będzie inna.... nie wiem byc może. Czyste sumienie? Co to takiego? Punkt widzenia zalerzy od punktu siedzenia. Wiele razy pytałam moich serdecznych znajomych co o tym wszystkim sądza? Ich zdaniem pasujemy do siebie jakbyśmy znali sie jeszcze z poprzednich wcieleń. Wiem że tak jest ale... zawsze jest jakieś ale... Ja potrafiłam zakończc związek który był pomyłka i wierzcie mi to była droga przez piekło. Wiem czego 0n sie boi - tego piekła. Broń Boże nieusprawiedliwiam go!!!!
Mam wrażenie że niemalże czuje upływ czasu...... Zrobić coś z tym ....ale to jak wziąć kolejny rozwód. Bez osób trzecich i obnażania sie publicznie. Nie potrafie wyobrazic sobie życia bez niego jest moim jedynym przyjacielem...
Dziękuje Wam za opine. Te bardzo ciepłe i krzepiące jak i te dość ostre. Potrzebuje spojżeć na mój związek oczami innych - nie moich znajomych oni nie są obiektywni.
Jak życ dalej ???
amethys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-27, 17:23   #27
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: jestem z żonatym mężczyzną ............

Myślę,że podświadomie oczekujesz,że przyznamy ci rację.Jednak zdecydowana większość z nas wypowiada się negatywnie o związku takiego typu.Piszesz,że jest twoim największym przyjacielem.Wybacz,ale gdyby tak było naprawdę ,nie oszukiwałby cię i nie zwodzil tyle czasu.Przyjaciel to osoba ,której można zaufać,liczyć na niego w każdej sytuacji.Osobiście nie zaufałabym osobie dwulicowej-a taki jest twój partner.Jego motto życiowe to " i wilk syty i owca cała".Ma rodzinę i ma ciebie.Wydaje mu się,że żona jest zadowolona i ty też.Wydaje mu się że wszystko jest w porządku,że nikogo nie rani.Nie liczy się z uczuciami twoimi,żony i dzieci-jest mu tak po prostu wygodnie.Gdybyście naprawdę pasowali do siebie,jak twierdzą twoi znajomi,bylibyście naprawdę razem,nie byłoby tego wątku ,a teraz bylibyście w kinie lub na spacerze.
Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-27, 17:32   #28
amethys
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 245
Dot.: jestem z żonatym mężczyzną ............

Cytat:
Napisane przez Fresa
Myślę,że podświadomie oczekujesz,że przyznamy ci rację.Jednak zdecydowana większość z nas wypowiada się negatywnie o związku takiego typu.Piszesz,że jest twoim największym przyjacielem.Wybacz,ale gdyby tak było naprawdę ,nie oszukiwałby cię i nie zwodzil tyle czasu.Przyjaciel to osoba ,której można zaufać,liczyć na niego w każdej sytuacji.Osobiście nie zaufałabym osobie dwulicowej-a taki jest twój partner.Jego motto życiowe to " i wilk syty i owca cała".Ma rodzinę i ma ciebie.Wydaje mu się,że żona jest zadowolona i ty też.Wydaje mu się że wszystko jest w porządku,że nikogo nie rani.Nie liczy się z uczuciami twoimi,żony i dzieci-jest mu tak po prostu wygodnie.Gdybyście naprawdę pasowali do siebie,jak twierdzą twoi znajomi,bylibyście naprawdę razem,nie byłoby tego wątku ,a teraz bylibyście w kinie lub na spacerze.
Gdybym oczekiwała pozytywnych opini o moim związku nie byłoby tego wątku. Poprzestałabym na opini znajomych.
Jest moim jedynym przyjacielem bo: mogę na niego liczyć, nigdy mi nie odmówił pomocy, mogę sie zawsze poradzić, pamieta o mnie i poświęca mi sporo czasu ale kosztem innych zajęć np. rodziny - Wiem i o tym
Nie potrafie mówić głośno o swoich uczuciach, wygodniej mi i bezpieczniej "rozbierać " sie tutaj.
amethys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-27, 17:48   #29
rob4cz3q
Zadomowienie
 
Avatar rob4cz3q
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 298
GG do rob4cz3q
Dot.: jestem z żonatym mężczyzną ............

Amethys powiedz ile ten facet ma lat? ma dzieci prawie pełnoletnie tzn. że jest od Ciebie starszy. Ma żone.
To są minusy.
Boisz się , że jak porozmawiacie on Cie zostawi? Jeżeli tak to dupek i egoista, który martwi się o to żeby mu było ciepło, przytulnie i miło.
Te jego "dzieci" to już nie dzieci, prawie dorosłe, akurat one chyba najmniej na tym, ucierpią. Mam na myśli, że powinny zrozumieć, że ich ojciec się "dusi" w związku z matką i znalazł sobe inną kobietę, która go rozumie. wspiera, kocha.
Plusem jest to , że jeżeli okaże się gościem, któremu nie zależy tylko na własnym szczęsciu będziecie razem, bez żony.
Kobieto jesteś młoda nie masz dużo lat. ułożysz sobie życie z nim albo bez niego.
rob4cz3q jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-27, 17:48   #30
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: jestem z żonatym mężczyzną ............

Cytat:
Napisane przez amethys
Jest moim jedynym przyjacielem bo: mogę na niego liczyć, nigdy mi nie odmówił pomocy, mogę sie zawsze poradzić, pamieta o mnie i poświęca mi sporo czasu ale kosztem innych zajęć np. rodziny - Wiem i o tym
.
Jeśli tak uważasz...
Może w takim razie pozostancie na stopie przyjacielskiej,będziesz wolna i będziesz mogła nareszcie ułożyć sobie życie.Jak sama wcześniej pisałaś, jesteś już zmęczona tą sytuacją,pomyśl więc o sobie,o tym co będzie dla ciebie najlepsze.
Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-09-27 14:09:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:53.