Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy - Strona 124 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-03-23, 13:06   #3691
black_sun
Rozeznanie
 
Avatar black_sun
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 705
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

eh, Perwati śliczny kolorek.. no i dlaczego MNIE wyszło tak czarno? robiłam z cytryną i wodą trochę, trzymałam dość długo no ale to norma.

Cytat:
Napisane przez neitka Pokaż wiadomość
Ok, rozumiem To testuj i pisz, bo ja mam czystą hennę khadi i chyba się przyrudzę na wiosnę? Bardzo mi zależy na rozjaśnieniu o kilka tonów.
nałożyłam właśnie cynamon z cytryną i miodem. i ekhem, czy to normalne że piecze jak diabli? piekło przy nakładaniu i aż próbowałam czy to nie jest zmieszane z jakimś chilli i nie jest ostre w smaku, a skalp piecze boję się to długo trzymać, nie chcę być łysa za cenę rozjaśnienia
black_sun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-23, 13:07   #3692
Perwati
Rozeznanie
 
Avatar Perwati
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 705
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

Dziękuję bardzo Już dodałam dopisek w galerii.
Perwati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-23, 13:46   #3693
anastazjaaa2
Zakorzenienie
 
Avatar anastazjaaa2
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 245
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez black_sun Pokaż wiadomość
nałożyłam właśnie cynamon z cytryną i miodem. i ekhem, czy to normalne że piecze jak diabli? piekło przy nakładaniu i aż próbowałam czy to nie jest zmieszane z jakimś chilli i nie jest ostre w smaku, a skalp piecze boję się to długo trzymać, nie chcę być łysa za cenę rozjaśnienia
Cunamon ma wlaściwośc rozgrzewające i uczulające, nie każdy go dobrze toleruje, wiec dość normalne że piecze.
Możesz poparzyc sobie skóre glłowy jesli dotarłaś do skóry ( nie żebym straszyła) ale było kilka takich przypadków, mniej lub bardziej nieprzyjemnych podczas stosowania maseczki cynamonowej na twarz .

Ile cymnamonu sypnęlaś?

Edytowane przez anastazjaaa2
Czas edycji: 2011-06-02 o 11:22
anastazjaaa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-23, 14:15   #3694
black_sun
Rozeznanie
 
Avatar black_sun
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 705
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez anastazjaaa2 Pokaż wiadomość
Cunamon ma wlaściwośc rozgrzewające i uczulające, nie każdy go dobrze toleruje, wiec dość normalne że piecze.
Możesz poparzyc sobie skóre glłowy jesli dotarłaś do skóry ( nie żebym straszyła) ale było kilka takich przypadków, mniej lub bardziej nieprzyjemnych podczas stosowania maseczki cynamonowej na twarz .

Ile cymnamonu sypnęlaś?
ojoj to ja idę łepetynę obejrzeć co słychać bo już mnie piec przestało [i nie wiem czy to nie jest przypadkiem groźny objaw ], zasadniczo nakładałam właśnie w odległości od skóry tak z 5 cm, z tyłu przy nasadzie mi się pomaziało trochę na skórę i tam najbardziej piekło. a dziwna sprawa, bo robię drugi raz i za pierwszym nic a nic nie piekło - ale cynamon miałam dziwny, jakiś niecynamonowy. teraz użyłam świeżo kupionego, który się zglucił po zmieszaniu z cytryną [jak dla mnie tak powinien reagować cynamon właśnie, robi łatwego do rozprowadzania gluta ].
a ilość to ilość ogromna - bo sypnęłam z pół miseczki albo i więcej i mi urosło po zmieszaniu z cytryną i miodem
black_sun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-23, 14:26   #3695
anastazjaaa2
Zakorzenienie
 
Avatar anastazjaaa2
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 245
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez black_sun Pokaż wiadomość
ojoj to ja idę łepetynę obejrzeć co słychać bo już mnie piec przestało [i nie wiem czy to nie jest przypadkiem groźny objaw ], zasadniczo nakładałam właśnie w odległości od skóry tak z 5 cm, z tyłu przy nasadzie mi się pomaziało trochę na skórę i tam najbardziej piekło. a dziwna sprawa, bo robię drugi raz i za pierwszym nic a nic nie piekło - ale cynamon miałam dziwny, jakiś niecynamonowy. teraz użyłam świeżo kupionego, który się zglucił po zmieszaniu z cytryną [jak dla mnie tak powinien reagować cynamon właśnie, robi łatwego do rozprowadzania gluta ].
a ilość to ilość ogromna - bo sypnęłam z pół miseczki albo i więcej i mi urosło po zmieszaniu z cytryną i miodem
No to ladnie sypnęłaś
Napisz koniecznie jaki efekt
Skoro przestało to pewnie dobrze, nie na każdego przecież działą aż tak żle
Mnie przy chili tez piekło, po godzinie dalo radę i bylo ok.
no to trzymam kciuki za fajny jasny efekt

Się mi przypomnialo,ze osławiona maskę cynamonową zmywalam w popłochu z paszczy po 5 minutach

Edytowane przez anastazjaaa2
Czas edycji: 2011-06-02 o 11:21
anastazjaaa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-23, 16:25   #3696
black_sun
Rozeznanie
 
Avatar black_sun
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 705
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

no i zmyłam i nie wypadły mi włosy chyba trochę kolor puścił, mniej w czerń wpadają bardziej brąz już. eh trochę to potrwa, ale mam nadzieję że heenara puści!
tylko zmywanie tego to jakaś masakra była cynamon zamienił się w glutowaty kisiel, włosy oblepione na maksa, nijak nie chciało zejść musiałam myć szamponem i odżywką a i tak jeszcze mi trochę siedzi tego na włosach
black_sun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-23, 18:54   #3697
201605090956
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 157
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

Trzeba się przejechać na Młynarską po Hennarę.. Bo mam już ścięte włosy, więc trza się farbnąć
201605090956 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-23, 19:34   #3698
sylvia_doll
CORELIPS
 
Avatar sylvia_doll
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 8 342
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

black_sun, no i jednak stało się, spróbowałaś cynamonu przede mną. Wiedziałam, że tak będzie, ja się jednak jeszcze nie będę spieszyć z farbowaniem.. dawaj zdjęcia

Cytat:
Napisane przez Perwati Pokaż wiadomość
Dziękuję bardzo Już dodałam dopisek w galerii.
Pozytywna zmiana Nie jest radykalna, owszem, ale jest naprawdę fajnie. Podoba mi się!

Cytat:
Napisane przez slodka_kicunia_17_wera Pokaż wiadomość
Trzeba się przejechać na Młynarską po Hennarę.. Bo mam już ścięte włosy, więc trza się farbnąć
Czekamy czekamy
sylvia_doll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-23, 19:45   #3699
301185
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 509
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

Czy ktoś miał doświadczenie z rozjaśnianiem włosów po hennie? Czy na takich włosach wyjdą jasne pasemka? (Włosy robione czystą henną z mazideł)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg henna.jpg (127,2 KB, 29 załadowań)
301185 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-23, 20:10   #3700
pickett99
Raczkowanie
 
Avatar pickett99
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 48
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

co to jest ta henna z mazidel:P
pickett99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-23, 20:16   #3701
301185
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 509
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

www.mazidla.com
warto zapoznać się z tą stroną
301185 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-23, 20:36   #3702
sylvia_doll
CORELIPS
 
Avatar sylvia_doll
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 8 342
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

Pracochłonne zajęcie, od miesiąca się za to zabieram, ale bezskutecznie jak na razie [czas!]
dziewczęta, malutkie zboczenie w bok, w pokrewny temat. skad tyle negatywnych opini u Malwy (https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,8...rbowanych.html) a już miałam kupować. wydaje mi sie, ze tez moze mnie zawiesc, nie mam wymagajacych wlosow... a co do oliwki? takiej dziecięcej? ja bym tego na włosy nie nałożyła -.-' https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...ja.html&next=1 aczkolwiek dziewczęta się chwaliły z tego co pamiętam doświadczeniami z oliwkami.
sylvia_doll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-23, 20:55   #3703
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez sylvia_doll Pokaż wiadomość
skad tyle negatywnych opini u Malwy (https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,8...rbowanych.html) a już miałam kupować. wydaje mi sie, ze tez moze mnie zawiesc, nie mam wymagajacych wlosow... a co do oliwki? takiej dziecięcej? ja bym tego na włosy nie nałożyła -.-' https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...ja.html&next=1 aczkolwiek dziewczęta się chwaliły z tego co pamiętam doświadczeniami z oliwkami.
Kupiłam kiedyś pięć Glorii naraz, najpierw było super, przy trzeciej włosy przestały się fajnie układać, piątą zmęczyłam w bólach.
Hippa właśnie używam jako odżywki bez spłukiwania/ żelu/stylizatora i póki co jestem zachwycona, może mi przejdzie.
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-23, 21:34   #3704
pchelka1981
Raczkowanie
 
Avatar pchelka1981
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: zielona góra
Wiadomości: 194
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

kochane moje zgodnie z obietnicą wrzucam efekt swoich zabaw henną khadi. więcej fotek i szczegóły wrzuciłam do galerii
zdjęcie 1 świeżo po umyciu przy sztucznym świetle
zdjęcie 2 dzisiaj przy świetle dziennym, czyli jakieś 18 godzin później
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg tn_S6301492.jpg (41,0 KB, 38 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg tn_S6301512.jpg (57,2 KB, 53 załadowań)
__________________
Uśmiech kosztuje mniej od elektryczności i daje więcej światła...

Walczę o zdrowe włosy
18.08.10 - Olej kokosowy
21.08.10 - amla/ bhringraj/ sesa/ vatika

Zapuszczam włosy (cel 5o cm):
29.08.10 - 27 cm
28.09.10 - 29 cm
31.10.10 - 30,5 cm
05.03.12 - 43 cm

moja włoskowa historia
pchelka1981 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-23, 22:35   #3705
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

widzę na allegro pojawiła się już henna lush, ten popielaty odcień.
http://allegro.pl/lush-coca-noir-hen...400167405.html
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-23, 23:03   #3706
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez black_sun Pokaż wiadomość
nałożyłam właśnie cynamon z cytryną i miodem. i ekhem, czy to normalne że piecze jak diabli? piekło przy nakładaniu i aż próbowałam czy to nie jest zmieszane z jakimś chilli i nie jest ostre w smaku, a skalp piecze boję się to długo trzymać, nie chcę być łysa za cenę rozjaśnienia
Zrobilas za duze stezenie tego cynamonu moze.
Bezpiecznie jest dac tak ok lyzki cynamonu na spora ilosc maski.
Mozesz zrobic ze 4 lyzki miodu, lyzka cynamonu, luzka oliwy z oliwek i zamiast soku z cytryny uzyj troche wody i dodaj jakiejs lekkiej odzywki. Ja ostatnio dodalam glorii.

A podobno cytryna niweluje rozjasniajace dzialanie cynamonu i miodu.
Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
widzę na allegro pojawiła się już henna lush, ten popielaty odcień.
http://allegro.pl/lush-coca-noir-hen...400167405.html
A to jest wlasnie ciekawe. Na khadi pisza zeby nie dodawac oleju bo utrudnia farbowanie, a Lush to henna utopiona w oleju
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-23, 23:37   #3707
majreg
Wtajemniczenie
 
Avatar majreg
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 743
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez pchelka1981 Pokaż wiadomość
kochane moje zgodnie z obietnicą wrzucam efekt swoich zabaw henną khadi. więcej fotek i szczegóły wrzuciłam do galerii
zdjęcie 1 świeżo po umyciu przy sztucznym świetle
zdjęcie 2 dzisiaj przy świetle dziennym, czyli jakieś 18 godzin później
Śliczny brązik, zwłaszcza ten na drugi dzień.
Bardzo naturalny efekt Ci wyszedł. Moim zdaniem to jest właśnie odcień popielaty jeśli o hennę chodzi. Bardziej popielatego nie widziałam.

---------- Dopisano o 00:14 ---------- Poprzedni post napisano o 00:09 ----------

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
widzę na allegro pojawiła się już henna lush, ten popielaty odcień.
http://allegro.pl/lush-coca-noir-hen...400167405.html
Już jej nie ma.

---------- Dopisano o 00:37 ---------- Poprzedni post napisano o 00:14 ----------

Cytat:
Napisane przez sylvia_doll Pokaż wiadomość
Pracochłonne zajęcie, od miesiąca się za to zabieram, ale bezskutecznie jak na razie [czas!]
dziewczęta, malutkie zboczenie w bok, w pokrewny temat. skad tyle negatywnych opini u Malwy (https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,8...rbowanych.html) a już miałam kupować. wydaje mi sie, ze tez moze mnie zawiesc, nie mam wymagajacych wlosow... a co do oliwki? takiej dziecięcej? ja bym tego na włosy nie nałożyła -.-' https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...ja.html&next=1 aczkolwiek dziewczęta się chwaliły z tego co pamiętam doświadczeniami z oliwkami.

90% osób jest przyzwyczajona do odżywek z silikonami, które dają wrażenie nawilżenia. Gloria jest lekką odżywką nawilżającą ale takiego jedwabnego ślizgu po niej się nie uzyskuje jak po silikonach. Nie ma co się dziwić, bo nie wszyscy są w temacie pielęgnacji i wiedzą co to silikon. Ja się raczej nie sugeruję opiniami na KWC tylko pytam na wątkach włosowych zorientowane dziewczyny albo szukam analizy składu. Podobnie porady sprzedawczyń w sklepach drogeryjnych nie są żadnym wyznacznikiem. Czasami klepią takie bzdury,że aż mnie to złości i mam ochotę dyskutować albo powiedzieć klientce: Pani kochana nie bierz tego!!! To syf!!!
majreg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-24, 06:46   #3708
201605090956
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 157
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

Majreg - bo sylikony są chamsko reklamowane. Po moim profilu widać jednoznacznie, że bezsilkonowe odżywki, szampony i maski oceniam wyżej (glorię oceniłam na 4,5 - fakt swędzenia skóry głowy)
Tymczasem Matrix czy Elseve czy Gliss Kur - 1, góra dwie gwiazdki. Planceta za dobre chęci - 3 gwiazdki. I nie wyżej.

Edytowane przez 201605090956
Czas edycji: 2011-03-24 o 06:50
201605090956 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-24, 07:00   #3709
pchelka1981
Raczkowanie
 
Avatar pchelka1981
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: zielona góra
Wiadomości: 194
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez majreg Pokaż wiadomość
Śliczny brązik, zwłaszcza ten na drugi dzień.
Bardzo naturalny efekt Ci wyszedł. Moim zdaniem to jest właśnie odcień popielaty jeśli o hennę chodzi. Bardziej popielatego nie widziałam.
dziękuję kochana nieskromnie przyznam że efekt końcowy mi również się bardzo podoba

Cytat:
Napisane przez majreg Pokaż wiadomość
90% osób jest przyzwyczajona do odżywek z silikonami, które dają wrażenie nawilżenia. Gloria jest lekką odżywką nawilżającą ale takiego jedwabnego ślizgu po niej się nie uzyskuje jak po silikonach. Nie ma co się dziwić, bo nie wszyscy są w temacie pielęgnacji i wiedzą co to silikon. Ja się raczej nie sugeruję opiniami na KWC tylko pytam na wątkach włosowych zorientowane dziewczyny albo szukam analizy składu. Podobnie porady sprzedawczyń w sklepach drogeryjnych nie są żadnym wyznacznikiem. Czasami klepią takie bzdury,że aż mnie to złości i mam ochotę dyskutować albo powiedzieć klientce: Pani kochana nie bierz tego!!! To syf!!!
używałam odżywki Glorii kiedy moje włosy były w bardzo ciężkim stanie (po przejściu na platynowy blond) i powiem szczerze że byłam bardzo zadowolona. z tym że nakładałam ją co 2 dzień i trzymałam minimum 20-30 minut pod czepkiem i ręcznikiem. wiadomo, że efekt nie przypominał tego po odżywkach z sylikonami, ale moje przesuszone i łamliwe włoski bardzo ją lubiły, bardzo fajnie je nawilżała
__________________
Uśmiech kosztuje mniej od elektryczności i daje więcej światła...

Walczę o zdrowe włosy
18.08.10 - Olej kokosowy
21.08.10 - amla/ bhringraj/ sesa/ vatika

Zapuszczam włosy (cel 5o cm):
29.08.10 - 27 cm
28.09.10 - 29 cm
31.10.10 - 30,5 cm
05.03.12 - 43 cm

moja włoskowa historia
pchelka1981 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-24, 08:44   #3710
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez majreg Pokaż wiadomość
90% osób jest przyzwyczajona do odżywek z silikonami, które dają wrażenie nawilżenia. Gloria jest lekką odżywką nawilżającą ale takiego jedwabnego ślizgu po niej się nie uzyskuje jak po silikonach. Nie ma co się dziwić, bo nie wszyscy są w temacie pielęgnacji i wiedzą co to silikon. Ja się raczej nie sugeruję opiniami na KWC tylko pytam na wątkach włosowych zorientowane dziewczyny albo szukam analizy składu. Podobnie porady sprzedawczyń w sklepach drogeryjnych nie są żadnym wyznacznikiem. Czasami klepią takie bzdury,że aż mnie to złości i mam ochotę dyskutować albo powiedzieć klientce: Pani kochana nie bierz tego!!! To syf!!!
Racja.
Ale ja wlasnie przez te silikony zaniedbalam wlosy. kupowalam popularne odzywki , a moje wlosy po nich byly beznadziejne i natychmiast sie przetluszczaly. Wiec odstawilam odzywki i uzywalam tylko szamponu H&S. Dopiero jak trafilam na wizaz dowiedzialam sie czym sie kierowac przy doborze odzywki i zanlazlam cala mase produktow, ktore moje wlosy kochaja.
A po wszystkich reklamowanych cudach mialam tragedie na glowie.

KWC faktycznie tez nie do konca sie sugeruje, bo bardzo czesto spotkalam sie tam z np bardzo zla opinie jakiegos produktu a z opisu wyrazni9e wynika ze byl uzywany niezgodnie z instrukcja/przeznaczeniem. I odwrotnie, zachwyty nad zludnymi efektami.



Ta henna z lusha to chyba ta byla
http://www.lush.co.uk/shop/product/p...enna-caca-noir
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-24, 12:20   #3711
201605090956
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 157
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

Okazało się, że nie mają obecnie henny na stanie na Młynowie, ale poszukam jeszcze (ale mają dla ciekawskich Amlę, szampony Hesh w proszku i ich maseczki )
Kolejna perełka na mapie Wawy
201605090956 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-24, 12:45   #3712
anastazjaaa2
Zakorzenienie
 
Avatar anastazjaaa2
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 245
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

Dziewczyny, patrzcie co dostalam z Helfy

''
Chcielibyśmy zaproponować Pani skorzystanie z naszej specjalnej oferty dotyczącej odżywki Cassia Khadi.
Wiemy, że w ostatnim czasie zamawiała Pani w naszym sklepie ten produkt - mamy nadzieję, że spełnił Pani oczekiwania.
Cassia Khadi jest w 100% naturalną odżywką, więc wierzymy, że pozytywnie wpłynęła na kondycję Pani włosów.

Chcielibyśmy Pani zaproponować otrzymanie jeszcze jednego opakowania Cassi gratis, jeśli byłaby Pani chętna, aby przesłać nam zdjęcie swoich włosów po użyciu tej odżywki. Nie oczekujemy zdjęcia twarzy (fotografia może być całkowicie anonimowa, jeśli sobie Pani życzy), zależy nam wyłącznie na zaprezentowaniu działania zioła Cassia na włosy. Zdjęcie podpisane byłoby Nickiem, a nie imieniem i nazwiskiem.
Chcielibyśmy pokazać innym, jak Cassia wpływa na kondycję włosów, czy są one błyszczące, czy ładnie się układają, itp. Zdjęcie zostałoby zamieszczone na naszej stronie internetowej. Prosilibyśmy także o krótki opis, jak stosowała Pani Cassię (proces przygotowania, nakładanie, spłukiwanie).

W zamian za Pani zaangażowanie, otrzymałaby Pani za darmo opakowanie Cassi lub - jeśli Pani woli - dowolnej ziołowej farby Khadi. My ponosilibyśmy koszt przesyłki. To dobra okazja do zrobienia dodatkowych zakupów bez pokrywania kosztów transportu. Gwarantujemy, że oferowane przez nas za darmo produkty Khadi są najwyższej jakości, nie są przeterminowane i w najbliższym czasie nie mija ich data przydatności do użycia.

Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem oferty http://khadi.pl/regulamin-farby-gratis - dotyczy on zarówno farb Khadi jak i Cassi.

Mamy nadzieję, że nasza propozycja spotka się z Pani zainteresowaniem.
Serdecznie pozdrawiam i życzę miłego czwartku.
--
pozdrawiam serdecznie
Joanna Damps
Kierownik Działu Obsługi Klienta''

Normalnie uwielbiam ten sklep
I chyba se jutro w weekend Cassie na czuprynę narzucę

Edytowane przez anastazjaaa2
Czas edycji: 2011-06-02 o 11:17
anastazjaaa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-24, 12:49   #3713
pchelka1981
Raczkowanie
 
Avatar pchelka1981
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: zielona góra
Wiadomości: 194
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

anastazjaaa2, Helfy mają taka ofertkę dla wszystkich którzy kupili u nich bądz bezpośrednio przez stronkę Khadi ichną farbę tu jest link:
http://www.khadi.pl/farby-wlosy-za-darmo
fajowo
__________________
Uśmiech kosztuje mniej od elektryczności i daje więcej światła...

Walczę o zdrowe włosy
18.08.10 - Olej kokosowy
21.08.10 - amla/ bhringraj/ sesa/ vatika

Zapuszczam włosy (cel 5o cm):
29.08.10 - 27 cm
28.09.10 - 29 cm
31.10.10 - 30,5 cm
05.03.12 - 43 cm

moja włoskowa historia
pchelka1981 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-24, 12:54   #3714
anastazjaaa2
Zakorzenienie
 
Avatar anastazjaaa2
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 245
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez pchelka1981 Pokaż wiadomość
anastazjaaa2, Helfy mają taka ofertkę dla wszystkich którzy kupili u nich bądz bezpośrednio przez stronkę Khadi ichną farbę tu jest link:
http://www.khadi.pl/farby-wlosy-za-darmo
fajowo
No juz wiem, ale gdyby nie podesłali @ to bym sama nie doszukala sie
Fajnie, następne farbowanie gratis mam nadzieję
anastazjaaa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-24, 12:55   #3715
black_sun
Rozeznanie
 
Avatar black_sun
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 705
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kocurzyca Pokaż wiadomość
Zrobilas za duze stezenie tego cynamonu moze.
Bezpiecznie jest dac tak ok lyzki cynamonu na spora ilosc maski.
Mozesz zrobic ze 4 lyzki miodu, lyzka cynamonu, luzka oliwy z oliwek i zamiast soku z cytryny uzyj troche wody i dodaj jakiejs lekkiej odzywki. Ja ostatnio dodalam glorii.
A podobno cytryna niweluje rozjasniajace dzialanie cynamonu i miodu.
ooo dzięki, to może być poprawa używania cynamonu, z odżywką nie powinien się zrobić taki oblepiający glut nie do spłukania to następnym razem może daruję sobie tę cytrynę i zobaczę czy lepiej rozjaśni a efekty są naprawdę - już mam duuużo równiejszy kolor, nie wyglądam jakbym miała rude odrosty przy farbowanych na czarno włosach, tak że liczę że będzie dobrze
black_sun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-24, 12:56   #3716
pchelka1981
Raczkowanie
 
Avatar pchelka1981
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: zielona góra
Wiadomości: 194
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

Hihi ja liczę dokładnie na to samo choć henny kupiłam od razu z zapasem
__________________
Uśmiech kosztuje mniej od elektryczności i daje więcej światła...

Walczę o zdrowe włosy
18.08.10 - Olej kokosowy
21.08.10 - amla/ bhringraj/ sesa/ vatika

Zapuszczam włosy (cel 5o cm):
29.08.10 - 27 cm
28.09.10 - 29 cm
31.10.10 - 30,5 cm
05.03.12 - 43 cm

moja włoskowa historia
pchelka1981 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-24, 13:36   #3717
sylvia_doll
CORELIPS
 
Avatar sylvia_doll
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 8 342
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez pchelka1981 Pokaż wiadomość
dziękuję kochana nieskromnie przyznam że efekt końcowy mi również się bardzo podoba


używałam odżywki Glorii kiedy moje włosy były w bardzo ciężkim stanie (po przejściu na platynowy blond) i powiem szczerze że byłam bardzo zadowolona. z tym że nakładałam ją co 2 dzień i trzymałam minimum 20-30 minut pod czepkiem i ręcznikiem. wiadomo, że efekt nie przypominał tego po odżywkach z sylikonami, ale moje przesuszone i łamliwe włoski bardzo ją lubiły, bardzo fajnie je nawilżała
Mi również się Twój kolor podoba. Bardzo głęboooki, nie bądź skromna heh.

Aaaa w takim razie ta Gloria dla mnie może być dobra. nie mam zniszczonych włosów

Cytat:
Napisane przez anastazjaaa2 Pokaż wiadomość
No juz wiem, ale gdyby nie podesłali @ to bym sama nie doszukala sie
Fajnie, następne farbowanie gratis mam nadzieję
Ja również mam, ale wstrzymuję się (może niepotrzebnie...) z wyborem koloru. I nie wiem co sobie domówić do henny pomózcieeeee!
sylvia_doll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-24, 14:08   #3718
pchelka1981
Raczkowanie
 
Avatar pchelka1981
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: zielona góra
Wiadomości: 194
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez sylvia_doll Pokaż wiadomość
Mi również się Twój kolor podoba. Bardzo głęboooki, nie bądź skromna heh.
dziękować

Cytat:
Napisane przez sylvia_doll Pokaż wiadomość
Aaaa w takim razie ta Gloria dla mnie może być dobra. nie mam zniszczonych włosów
próbuj, próbuj ja nie żałowałam więc może i Tobie posłuży dobrze
__________________
Uśmiech kosztuje mniej od elektryczności i daje więcej światła...

Walczę o zdrowe włosy
18.08.10 - Olej kokosowy
21.08.10 - amla/ bhringraj/ sesa/ vatika

Zapuszczam włosy (cel 5o cm):
29.08.10 - 27 cm
28.09.10 - 29 cm
31.10.10 - 30,5 cm
05.03.12 - 43 cm

moja włoskowa historia
pchelka1981 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-24, 15:22   #3719
majreg
Wtajemniczenie
 
Avatar majreg
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 743
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kocurzyca Pokaż wiadomość
Racja.
Ale ja wlasnie przez te silikony zaniedbalam wlosy. kupowalam popularne odzywki , a moje wlosy po nich byly beznadziejne i natychmiast sie przetluszczaly. Wiec odstawilam odzywki i uzywalam tylko szamponu H&S. Dopiero jak trafilam na wizaz dowiedzialam sie czym sie kierowac przy doborze odzywki i zanlazlam cala mase produktow, ktore moje wlosy kochaja.
A po wszystkich reklamowanych cudach mialam tragedie na glowie.

KWC faktycznie tez nie do konca sie sugeruje, bo bardzo czesto spotkalam sie tam z np bardzo zla opinie jakiegos produktu a z opisu wyrazni9e wynika ze byl uzywany niezgodnie z instrukcja/przeznaczeniem. I odwrotnie, zachwyty nad zludnymi efektami.



Ta henna z lusha to chyba ta byla
http://www.lush.co.uk/shop/product/p...enna-caca-noir

No dokładnie jakbyś mnie i moje włosy sprzed paru lat opisywała. Miałam identycznie i tylko wizaż mnie uratował , bo myślę ,że do tej pory byłoby już makabrycznie źle z moimi włosami.
Tak się drapałam,że dosłownie rąk z głowy nie mogłam wyjąć. Miałam ochotę myć włosy co kilka godzin tak mnie głowa swędziała. A włosy non stop tłuste jakby szamponu dawno nie widziały.
majreg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-24, 15:29   #3720
Perwati
Rozeznanie
 
Avatar Perwati
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 705
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez sylvia_doll Pokaż wiadomość
Pozytywna zmiana Nie jest radykalna, owszem, ale jest naprawdę fajnie. Podoba mi się!
DziękujęDzisiaj po umyciu szamponem podobają mi się jeszcze bardziej i o wiele mniej ich wypadło niż zwykle, ale może to tylko narazie tak;]
Ja od jakiegoś czasu nie używam odżywek, bo nie chcę żadnej chemii, ale nie wiem co mogłabym kupić w zamian? Możecie polecić jakąś bardziej naturalną odżywkę, która nie przyciemnia przy okazji? Albo może polecicie jakiś wątek? Byłabym wdzięczna.

Pchelka! Przepiękny, prawdziwie Orzechowy brąz (a nie jak przy chem. farbach, chcesz brąz, a wychodzi czarny), no i ten błysk. Pięknie.

Edytowane przez Perwati
Czas edycji: 2011-03-24 o 15:37
Perwati jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:06.