Żele soak off - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-05-19, 07:48   #31
nattaliah
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: 1/2 Tusk
Wiadomości: 638
Dot.: Żele soak off

To kamuflaże nie schodzą w acetonie? A jak dam pod spód warstwę cleara?
__________________
nattaliah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-19, 09:37   #32
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Żele soak off

Nie wszystkie kamuflaże dają się odmoczyć acetonem. Musisz sprawdzić co pisze o tym sprzedawca czy producent danego żelu.
Ja osobiście kamuflażu z easy offami nie używałam dotąd więc nie wiem. Ale jest też tak że jak nabłyszczałam easy offa klasyczną jednofazówką to najpierw musiałam spiłować górę, dopiero resztę odmoczyć. Więc jeśli dasz go w środek to nie wiem... Albo odejdzie będąc na easy offie pod spodem albo zgumuje ci się góra do kamuflażu a dalej trzeba będzie piłować.


Zrobiłam test dla dobra ogółu
Easy off na spód, na to kamuflaż DR pink blush i biała końcówka ultra whitem i na to easy off.
Odmoczyło się ładnie i szybko ok.10 minut. Podważone patyczkiem odeszło jak folijka.
A drugi pazur to easy off, na to żel kolor i na to easy off i tu już lipa... Odmaczałam 25 minut i w końcu lekko odeszło ale tam gdzie był kolor to aż mało patyczka nie połamałam tak musiałam podważać i myślę że cienki pazur by się połamał pod takim naciskiem więc chyba nie warto. Lepiej dać kolorowe easy offy. No i nie wiem jak by sie trzymały takie wynalazki bo tylko zrobiłam i zdjęłam od razu.

Edytowane przez blond bunny
Czas edycji: 2010-05-19 o 14:56 Powód: dopisek ;)
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-19, 16:10   #33
nattaliah
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: 1/2 Tusk
Wiadomości: 638
Dot.: Żele soak off

Dzięki króliczku za poświęcenie.
__________________
nattaliah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-19, 16:16   #34
galbet
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2
Dot.: Żele soak off

Cytat:
Napisane przez Penelopa47 Pokaż wiadomość
Dziękuję asiczku za odpowiedz....Hmmmm. ..trochę mnie to zmartwiło...Wiedziałam że musi być jakiś haczyk bo w przeciwnym razie wszystkie by go używały...Ach...miało byc tak pięknie a wyszło jak zwykle...Czyli do piłowania Dorotko(czyli niby ja)..Szkoda..dobrze się zapowiadało..Ja pracuję(ależ to profesjonalnie zabrzmiało!)na żelach 1-fazowych i nie wiem czy chcę się przestawić na 3-fazowe..Kurcze no.....
Dzień dobry, ja może się wtrące ale jeśli chodzi o żel jednofazowy to na ostatnich targah Beauty Forum w Warszawie kupiłam Easy gel z firmy Unguis Arts. To nowa firma w Polsce ale żele mają super. łatwo się modelują i piłują. ten żel jednofazowy -rewelacja!!!
galbet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-28, 18:29   #35
playboykaa77
Zadomowienie
 
Avatar playboykaa77
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 458
Dot.: Żele soak off

witam moje pytanie moze byc calkiem glupie ale zastanawiam sie czy mozna wtapiac ozdoby, hologramki itp w zele do soak off?
playboykaa77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-29, 08:35   #36
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Żele soak off

Można ale w buildera clear od DR.
W kolorówke nie wtapia sie.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-29, 14:31   #37
playboykaa77
Zadomowienie
 
Avatar playboykaa77
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 458
Dot.: Żele soak off

dziekuje bunny
playboykaa77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-04, 15:48   #38
olena90
Zakorzenienie
 
Avatar olena90
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 146
GG do olena90
Dot.: Żele soak off

Drogie dziewczyny.. Przeczytałam cały wątek i jedno mnie martwi.. niektóre z Was wogóle chyba nie wiedzą z czym mają do czynienia(bez urazy).. Miałam szkolenia z zakładania żelu soak off. Jest to metoda na naturalne paznokcie.. I nic się nimi nie buduje.. Żele soak off są alternatywą dla normalnego lakieru do paznokci.. Owszem można zrobić frencha.. Zwykły lakier trzyma się dajmy do 5 dni(zwykle tak jest).. A soak off trzyma sie nawet do 14 dni.. A co jest najciekawsze soak off NALEŻY nałożyć na krótkie paznokcie.. Jeśli je nałożymy na tipsa to on pęknie(jest to sprawdzone). Zdejmuje się go mocząc przez parę minut w specjalnym płynie, po czym ściąga się dłutkiem.. Można również go spiłować..

Pozdrawiam
olena90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-05, 07:26   #39
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Żele soak off

To widać głupio cię uczyli Albo to szkolenie nic nie warte było
Zależy tez pewnie na jakiej firmie pracujesz...
Mnie soak offy trzymaja sie od zalozenia do uzupelnienia- czyli jak mi się zechce- 3 tyg, miesiąc, póltora miesiaca i zero zapowietrzeń.
Jeśli ktoś chce można nimi lekko paznokieć wybudować.
I wcale nie należy na krótkie paznokcie- co za totalna bzdura bo ja noszę na swoich naturalkach ktore mają 3 cm! i uwierz są szponami raczej a nie krótkimi
I jakoś wszystko jest pięknie.
Z krotkim tipsem tez trzyma bez zastrzeżeń- nie sprawdza się jedynie na formie.
Pozdrawiam i sugeruję uzupelnic te braki w wiedzy!
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-08, 18:15   #40
olena90
Zakorzenienie
 
Avatar olena90
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 146
GG do olena90
Dot.: Żele soak off

No to załóżmy że kobita na szkoleniu zrobiła nas w "bambuko".. Szkolenie było zrobione z firmy znanej z Łodzi i która jest jedynym dystrybutorem firmy Cucii.. Nazwy nie będę podawała. Jeśli można je nakładać na długiego tipsa to mam pytanie.. Czy można je mieszać ze zwykłym żelem? Napewno można nakładać je na tipsa? Nie chce żeby po dwóch czy trzech dniach mi się zapowietrzył..
olena90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-08, 20:43   #41
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Żele soak off

Cytat:
Napisane przez olena90 Pokaż wiadomość
No to załóżmy że kobita na szkoleniu zrobiła nas w "bambuko".. Szkolenie było zrobione z firmy znanej z Łodzi i która jest jedynym dystrybutorem firmy Cucii.. Nazwy nie będę podawała. Jeśli można je nakładać na długiego tipsa to mam pytanie.. Czy można je mieszać ze zwykłym żelem? Napewno można nakładać je na tipsa? Nie chce żeby po dwóch czy trzech dniach mi się zapowietrzył..
Nie wiem o którą firme żeli ci chodzi... o tą co Doda reklamowała?
Generalnie wszystko zależy od producenta- ja ci też 100% pewności nie dam że wszystko będzie cudownie.
Nie pisałam że można dać na dlugi tips- czytaj uważnie!
Można na dlugie naturalne paznokcie- takie mam i na takich świetnie trzymają.
Można dac na krótkiego tipsa- długi ma zbytnio rozchwianą konstrukcje i szybko sie połamią/ zapowietrzą- do tego są inne żele a nie soak offy.
Nie można ich mieszać ze zwykłymi żelami- są za bardzo plastyczne, ale można użyć razem z kamuflażami- te żele też maja silikon w składzie.
Zresztą do linii soak off/easy off jest osobna kolorówka, podkład, nabłyszczacz żeby wszystko było dobrze.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-08, 23:41   #42
olena90
Zakorzenienie
 
Avatar olena90
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 146
GG do olena90
Dot.: Żele soak off

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Nie wiem o którą firme żeli ci chodzi... o tą co Doda reklamowała?
Generalnie wszystko zależy od producenta- ja ci też 100% pewności nie dam że wszystko będzie cudownie.
Nie pisałam że można dać na dlugi tips- czytaj uważnie!
Można na dlugie naturalne paznokcie- takie mam i na takich świetnie trzymają.
Można dac na krótkiego tipsa- długi ma zbytnio rozchwianą konstrukcje i szybko sie połamią/ zapowietrzą- do tego są inne żele a nie soak offy.
Nie można ich mieszać ze zwykłymi żelami- są za bardzo plastyczne, ale można użyć razem z kamuflażami- te żele też maja silikon w składzie.
Zresztą do linii soak off/easy off jest osobna kolorówka, podkład, nabłyszczacz żeby wszystko było dobrze.
Dokładnie chodzi mi o Star Nails..
wiem że mają bazę i własny kolor i nabłyszczacz... Dostałyśmy próbki po szkoleniu ale niestety kolor jest purpurowy dlatego pytałam czy można mieszać z innymi żelami..
olena90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-09, 08:52   #43
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Żele soak off

Jeżeli wybudujesz lekko pazurek jednofazowką i dasz na opiłowanego juz kolorowy zwykly żel i nablyszczacz silikon to też bedzie ok. Możesz też w takim wypadku nabłyszczyć saok offem jednofazowką.
Nie znam produktow tej firmy dobrze i nie znam calej ich oferty.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-09, 13:42   #44
olena90
Zakorzenienie
 
Avatar olena90
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 146
GG do olena90
Dot.: Żele soak off

Czyli według Ciebie mogę położyć kolor innego żelu? ale reszta musi być soak offu??
olena90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-09, 14:29   #45
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Żele soak off

Tak, jeśli położysz ten kolor cieniutko i go dobrze zalejesz- brzegi to powinno być ok- ja tak frencha robilam.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-13, 09:56   #46
justa2402
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 10
Dot.: Żele soak off

jak chcialam tylko dodac , ze zelami soak off mozna przedluzac paznokcia a dokladnie zelami dashing diva z koncowkami french tipped, wczoraj przedluzalam zobaczymy jak sie bedzie trzymac
justa2402 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-13, 10:31   #47
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: Żele soak off

Cytat:
Napisane przez olena90 Pokaż wiadomość
Drogie dziewczyny.. Przeczytałam cały wątek i jedno mnie martwi.. niektóre z Was wogóle chyba nie wiedzą z czym mają do czynienia(bez urazy).. Miałam szkolenia z zakładania żelu soak off. Jest to metoda na naturalne paznokcie.. I nic się nimi nie buduje.. Żele soak off są alternatywą dla normalnego lakieru do paznokci.. Owszem można zrobić frencha.. Zwykły lakier trzyma się dajmy do 5 dni(zwykle tak jest).. A soak off trzyma sie nawet do 14 dni.. A co jest najciekawsze soak off NALEŻY nałożyć na krótkie paznokcie.. Jeśli je nałożymy na tipsa to on pęknie(jest to sprawdzone). Zdejmuje się go mocząc przez parę minut w specjalnym płynie, po czym ściąga się dłutkiem.. Można również go spiłować..

Pozdrawiam
Olena90, a nie pozajączkowalo Ci sie z Shellackiem?

Żele typu soak off (Natural Nail z SPN) mam juz kolejny miesiąc na paznokciach u stóp i takie tez zabiegi wykonuje reguralnie w moim salonie.
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-15, 09:01   #48
olena90
Zakorzenienie
 
Avatar olena90
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 146
GG do olena90
Dot.: Żele soak off

Cytat:
Napisane przez Albertyna Pokaż wiadomość
Olena90, a nie pozajączkowalo Ci sie z Shellackiem?

Żele typu soak off (Natural Nail z SPN) mam juz kolejny miesiąc na paznokciach u stóp i takie tez zabiegi wykonuje reguralnie w moim salonie.
akurat nie "pazajęczkowało" mi się.. Wiem z czego miałam szkolenie i jakie mam produkty w domu.. Sa to soak offy Star Nail'sa
olena90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-23, 12:11   #49
martusiawilczek
Zakorzenienie
 
Avatar martusiawilczek
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 851
GG do martusiawilczek
Dot.: Żele soak off

Hej dziewczyny
Z żeli silikonowych ja osobiście mogę polecić Axxium soak off firmy OPI.
Jest w tej chwili w ofercie 48 kolorów - kolory są odpowiednikami lakierów OPI.
Żel nakłada się następująco:
1. nałożenie cienkiej warstwy bazy
2. nałożenie dwóch warstw żelu kolorowego
3. nabłyszczenie

Tylko ostatnią fazę się przemywa. Żelu się nie piłuje, przez to, że jest on rzadki można bardzo sprawnie rozprowadzić żel bez żadnych nierówności. Niestety żelem tym nie można przedłużać płytki bo jest on elastyczny (ewentualnie można go nałożyć na warstwę akrylu/żelu twardego).

Główną zaletą jest to, że wystarczy delikatnie pod niego zmatowić paznokieć, i ściąganie jest przyjemniejsze - namaczamy waciki ze zmywaczem firmy OPI - Expert Touch - po 10-15 minutach żel sam odchodzi. Oczywiście jest to kwestia indywidualna, bo u niektórych trzeba delikatnie podpiłować żel po namoczeniu, ale zazwyczaj schodzi on bez problemu.

Żel trzyma się od 2-3 tygodni
__________________
Wymianka: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=651488
martusiawilczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-06, 18:09   #50
zzzu7460
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 8
Dot.: Żele soak off

znam żele soak off star nailsa. żel kolorowy nakłada się na bazę a na koniec nabłyszczacz. przetestowałam też połączenie ze zwykłym żelem i akrylem, ale soak off zastosowałam tutaj na zasadzie malowania lakierem (czyli pazur zbudowany zwyczajnie, na to żel soak off w celu nadania koloru), trzymało się dobrze. inne połączenia są według mnie bez sensu. soak off kładziemy, żeby później szybko zdjąć (odmoczyć), a nie piłować jak zwykły żel. te żele stosuje się na naturalną płytkę, nie tipsa. w takim celu zostały wyprodukowane. ja swoje zmieniam po ok 2 tygodniach, nie dlatego że liftują czy odpryskują, ale z powodu widocznego odrostu.
zzzu7460 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-15, 21:02   #51
naciuss
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 217
Dot.: Żele soak off

a jak z przyczepnoscia zeli od DR?
potrzebuje ich do b.delikatnej płytki, ktora nie toleruje twardych zeli.
__________________

naciuss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-27, 12:13   #52
zzzu7460
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 8
Dot.: Żele soak off

z zelami dr nie pomoge bo nie znam. ale polecam te z posta wyzej
zzzu7460 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-27, 18:27   #53
krooliczek2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 2
Dot.: Żele soak off

ja jutro idę na zmianę koloru soak off, zobaczę jak szybko to schodzi z paznokcia i wogóle jak się robi zmianę
krooliczek2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-27, 19:29   #54
gaga87
Zakorzenienie
 
Avatar gaga87
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 9 298
Dot.: Żele soak off

dziewczyny, czy te żele soak off to inaczej lakierożele? szukam informacji o lakierożelach, nie mogę jednak nic znaleźć na Wizażu. Trafiłam tutaj, czy dobrze?
__________________


etorebkowy kod się zmył
gaga87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-27, 19:33   #55
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Żele soak off

Cytat:
Napisane przez gaga87 Pokaż wiadomość
dziewczyny, czy te żele soak off to inaczej lakierożele? szukam informacji o lakierożelach, nie mogę jednak nic znaleźć na Wizażu. Trafiłam tutaj, czy dobrze?
....
to są żele silikonowe,nadają się do naturalnej płytki jednak nie są to prawdziwe lakierożele tak zwane ''hybrydowe''
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-27, 19:38   #56
gaga87
Zakorzenienie
 
Avatar gaga87
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 9 298
Dot.: Żele soak off

konkretniej interesują mnie lakierożele OPI, niektóre salony oferują taki manicure. Podejrzewam, że to też nie jest "prawdziwy" lakierożel? Ale zastanawia mnie jedna kwestia - czy taki manicure może pomóc zapuścić paznokcie tak jak w przypadku tipsów? Czy on utwardza jakoś paznokcie?
__________________


etorebkowy kod się zmył
gaga87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-27, 19:43   #57
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Żele soak off

Cytat:
Napisane przez gaga87 Pokaż wiadomość
konkretniej interesują mnie lakierożele OPI, niektóre salony oferują taki manicure. Podejrzewam, że to też nie jest "prawdziwy" lakierożel? Ale zastanawia mnie jedna kwestia - czy taki manicure może pomóc zapuścić paznokcie tak jak w przypadku tipsów? Czy on utwardza jakoś paznokcie?
.......
w jakimś tam stopniu zabezpiecza wolny brzeg i płytkę,sam z siebie jej nie utwardza tylko jest jakby powłoką ochronną,jeżeli paznokcie są miękkie i słabe to nie ma taki manicure zbyt długiej trwałości z mojego doświadczenia.CND Shelac i własnie chyba OPI ma hybrydy .Żele soak off tworza rodzaj takiej sikikonowej elastycznej powłoczki na paznokciu.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-27, 19:43   #58
gaga87
Zakorzenienie
 
Avatar gaga87
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 9 298
Dot.: Żele soak off

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
.......
w jakimś tam stopniu zabezpiecza wolny brzeg i płytkę,sam z siebie jej nie utwardza tylko jest jakby powłoką ochronną,jeżeli paznokcie są miękkie i słabe to nie ma taki manicure zbyt długiej trwałości z mojego doświadczenia.CND Shelac i własnie chyba OPI ma hybrydy .Żele soak off tworza rodzaj takiej sikikonowej elastycznej powłoczki na paznokciu.
dzięki za wyjaśnienia
__________________


etorebkowy kod się zmył
gaga87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-28, 23:49   #59
klaudynka89
Raczkowanie
 
Avatar klaudynka89
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 42
Dot.: Żele soak off

czyli soak off (easy off) to nie zele hybrydowe? albo ja cos zle czytam (interpretuje) albo kazda mówi cos innego.... czy może mi to ktoś jakoś uporzadkować.... teraz kazdy producent zeli ma juz swoje linie do hybrydy a niektórzy juz kilka jak np EF... pogubić się można... Moze zrobimy jakiś ranking które wg Was(chodzi mi osoby , które pracują z żelami miekkimi)ja dopiero zaczynam z nimi "współprace" a poniewaz planuje zakup wiekszych ilosci to wolałabym być przekonana ze beda sie trzymac ładnie na naturalnej plytce. bez piłowania
__________________
"Bierzesz mnie za rękę i wprowadzasz w sam środek tajemnicy..."



klaudynka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-29, 14:58   #60
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Żele soak off

Cytat:
Napisane przez klaudynka89 Pokaż wiadomość
czyli soak off (easy off) to nie zele hybrydowe? albo ja cos zle czytam (interpretuje) albo kazda mówi cos innego.... czy może mi to ktoś jakoś uporzadkować.... teraz kazdy producent zeli ma juz swoje linie do hybrydy a niektórzy juz kilka jak np EF... pogubić się można... Moze zrobimy jakiś ranking które wg Was(chodzi mi osoby , które pracują z żelami miekkimi)ja dopiero zaczynam z nimi "współprace" a poniewaz planuje zakup wiekszych ilosci to wolałabym być przekonana ze beda sie trzymac ładnie na naturalnej plytce. bez piłowania
........
żele soak off to miękkie żele silikonowe,hybrydy to połączenie żelu i lakieru..to nie jest to samo.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-11-11 23:27:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:52.