Mam dość suche i brzydkie włosy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-08-20, 12:51   #1
dellman
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2

Problem z włosami po umyciu


Witam. Z góry uprzedzam że jestem facetem i właśnie założyłem sobie konto na tym forum dlatego przepraszam jeśli to zły dział.

Zrobiłem sobie parę fotek twarzy (wybaczcie, ale nie chcę pokazywać swojego wyglądu):



I jak same/i widzicie, moje włosy są dość suche. Ogólnie mam z nimi problem ponieważ chciałbym mieć je lekko na boku ale one i tak nie chcą mnie "słuchać". Myję włosy codziennie i próbowałem różnych szamponów, teraz używam pomarańczowego Syossa repair therapy. Myję włosy wieczorem kilka godzin przed zaśnięciem. Kiedy rano się budzę moje włosy są bardzo suche(tak jak po umyciu), bardzo lekkie(byle wiatr zawieje a one lecą do góry). Wolałbym aby moje włosy były mocne, twarde, dobrze układające się. Chciałbym mieć nieco dłuższe włosy (ciężko mi to opisać, może coś w stylu na Biebiera, może trochę dłuższe). Mam duży kompleks na punkcie włosów, zawsze chciałem mieć jakiś dobry fryz i zawsze mi się nie podobały.

Niedawno przeglądałem sobie różne fryzury w necie i widziałem coś takiego: . Koleś ma podobne długością włosy do mnie, tylko jemu gładko leżą te włosy an głowie, lśnią się i ogólnie ma git. Jak on to robi?

Edytowane przez dellman
Czas edycji: 2011-08-20 o 12:54
dellman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-20, 14:01   #2
KONICZYNKA 47
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1 395
Dot.: Mam dość suche i brzydkie włosy

Fotki nie wchodzą... Może wklej w innej rozdzielczości
KONICZYNKA 47 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-20, 14:13   #3
karola_d
Raczkowanie
 
Avatar karola_d
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: wawa
Wiadomości: 251
Dot.: Mam dość suche i brzydkie włosy

Włosy lśniące to włosy zdrowe i zadbane, jeśli więc chce się takie mieć to trzeba o nie po prostu dbać
Wracając do zdjęcia to te locze nie są jakieś piękne i cudownie lśniące, bo nawet tak nie wyglądają. Są po prostu 'zrobione', ustylizowane, i na pewno dochodzi jeszcze PS jak to zwykle bywa.
karola_d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-20, 15:15   #4
anoska
Zakorzenienie
 
Avatar anoska
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 6 437
Dot.: Mam dość suche i brzydkie włosy

wystarczy, że swoje dobrze wystylizujesz i będziesz miał to samo co ten pan na zdjęciu...
__________________
anoska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-20, 17:05   #5
_Antonina
Przyczajenie
 
Avatar _Antonina
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 4
Dot.: Mam dość suche i brzydkie włosy

Cytat:
Napisane przez anoska Pokaż wiadomość
wystarczy, że swoje dobrze wystylizujesz i będziesz miał to samo co ten pan na zdjęciu...
taa..a po myciu będzie miał jeszcze większe siano.

Na pewno odrzuć ten szampon to zwykły chemiczny szajs...ehh...kłania się wyszukiwarka :p wejdź na walkę o zdrowe i piękne włosy
_Antonina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-20, 19:12   #6
adebc7c7822f2e3c1e97d50b6509c6a2a15b95e0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 65
Dot.: Mam dość suche i brzydkie włosy

Może zastosuj gumę stylizującą np.Joanna styling effect ,a na suche włosy polecam Schwarzkopf Gliss Kur Shea Cashmere maseczkę pielęgnującą. Stosowałam ją po częstym farbowaniu,gdy miałam bardzo suche włosy.Odżywka Wax też jest dobra ,ale trzeba ją trzymac ok.pół godziny na włosach.
adebc7c7822f2e3c1e97d50b6509c6a2a15b95e0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-21, 06:31   #7
Heroldin
Zakorzenienie
 
Avatar Heroldin
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 4 627
Dot.: Problem z włosami po umyciu

Cytat:
Napisane przez dellman Pokaż wiadomość
Z góry uprzedzam że jestem facetem i właśnie założyłem sobie konto na tym forum dlatego przepraszam jeśli to zły dział.
Faceci też powinni mieć zadbane włosy .

Uzbrój się w cierpliwość i poczytaj :
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=235025
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=552145
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=538536
Dużo prawdziwych perełek dotyczących pielęgnacji włosów można wyłowić .



Cytat:
Napisane przez dellman
Koleś ma podobne długością włosy do mnie, tylko jemu gładko leżą te włosy an głowie, lśnią się i ogólnie ma git. Jak on to robi?
Stylizacja do zdjęcia !
Heroldin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-08-22, 08:07   #8
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Problem z włosami po umyciu

Twoje włosy nie wyglądają na suche, raczej na delikatne i cienkie. Zmien szampon na ziołowy, a nie silikonowy szajs. Kup najtanszy, najzwyklejszy i delikatna odzywkę bez silikonow. Zyskasz gestsze wizualnie włosy. A co do podciecia, to masz za mocno wypiorkowane włosy i przy cienkich kosmykach uzyskujesz mało bujną fryzurkę. Niech fryzjerka bierze szersze pasma do cieniowania i niech cieniuje wyłacznie nozyczkami. Potem tylko wystylizuj je gumą i po kłopocie.
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:58.