Szukam towarzysza/ki do pracy w hotelu w niemczech - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-01-20, 19:54   #1
Lukasz1990
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2
Post

Szukam towarzysza/ki do pracy w hotelu w niemczech


Witam, mam 22 lata, jestem studentem 4 go roku turystyki i rekreacji w poznaniu. Chcialbym wyjechac na okres wakacji do Niemiec do pracyw hotelu. Szukam osoby, ktora ma podobne plany do moich. Szukam pozbiewaz dwie osoby to zawsze razniej, no i mozna do kogos sie odezwac w jezyku ojczystym obecnie pacuje w hotelu, chcialbym jednak zdobyc szersze doswiadczenie i podszkolic jezyk. Wzgledy finansowe sa rowniez waznym czynnikiem motywujacym mnie do tego wyjazdu.
Chetnie porozmawiam z zainteresowanymi. Prosze pisac na moj adres mail , na pewno odpisze w razie jakichkolwiek pytan
Pozdrawiam Lukasz
Kontakt: lukasz66658@wp.pl
Lukasz1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-21, 13:40   #2
21kasia21
Work, work, work
 
Avatar 21kasia21
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 247
Dot.: Szukam towarzysza/ki do pracy w hotelu w niemczech

Cytat:
Napisane przez Lukasz1990 Pokaż wiadomość
Witam, mam 22 lata, jestem studentem 4 go roku turystyki i rekreacji w poznaniu. Chcialbym wyjechac na okres wakacji do Niemiec do pracyw hotelu. Szukam osoby, ktora ma podobne plany do moich. Szukam pozbiewaz dwie osoby to zawsze razniej, no i mozna do kogos sie odezwac w jezyku ojczystym obecnie pacuje w hotelu, chcialbym jednak zdobyc szersze doswiadczenie i podszkolic jezyk. Wzgledy finansowe sa rowniez waznym czynnikiem motywujacym mnie do tego wyjazdu.
Chetnie porozmawiam z zainteresowanymi. Prosze pisac na moj adres mail , na pewno odpisze w razie jakichkolwiek pytan
Pozdrawiam Lukasz
Kontakt: lukasz66658@wp.pl
A masz coś już pewnego czy chcesz w ciemno jechać?
__________________
"...są w życiu chwile, w których trzeba podjąć ryzyko i dać się ponieść szaleństwu."
mikroREKLAMA
*** Szukasz oryginalnego prezentu na ślub, urodziny, rocznicę, komunię albo chrzciny? ***
Projektowanie i realizacja indywidualnych zamówień: prezentów rocznicowych, podziękowań dla gości, figurek na tort, kolczyków, magnesów itp.

Ta reklama pokazywana jest pod 3 247 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
21kasia21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-22, 08:03   #3
Lukasz1990
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2
Dot.: Szukam towarzysza/ki do pracy w hotelu w niemczech

Nie mam nic pewnego, natomiast intensywnie szukam. Napisalem do kilku firm, które zamuja się pośrednictwem pracy własnie (specjalizują się jak podali w branży hotelarskiej. Jest z nimi dobry kontakt, obiecują pewną pracę. Myślałęm również o porozsyłaniu CV bezpośrednio do hoteli sredniej wielkości w Niemczech. Myślę, że jest jeszcze sporo czasu więc powinno się udać.
Lukasz1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-22, 12:45   #4
21kasia21
Work, work, work
 
Avatar 21kasia21
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 247
Dot.: Szukam towarzysza/ki do pracy w hotelu w niemczech

Cytat:
Napisane przez Lukasz1990 Pokaż wiadomość
Nie mam nic pewnego, natomiast intensywnie szukam. Napisalem do kilku firm, które zamuja się pośrednictwem pracy własnie (specjalizują się jak podali w branży hotelarskiej. Jest z nimi dobry kontakt, obiecują pewną pracę. Myślałęm również o porozsyłaniu CV bezpośrednio do hoteli sredniej wielkości w Niemczech. Myślę, że jest jeszcze sporo czasu więc powinno się udać.
Zatem powodzenia

Polecam ze swojej strony oferty pracy z WUP z EURESU, mają dużo w branży hotelarskiej i gastronomicznej, głównie sezonówka dla studentów/uczniów, np.
http://wup.torun.pl/praca/zagraniczne_oferty_pracy.php
http://www.pup.starogard.pl/index.ph...e&id=678:praca
http://eures.wup.lublin.pl/index.php...id=10&Itemid=6
__________________
"...są w życiu chwile, w których trzeba podjąć ryzyko i dać się ponieść szaleństwu."
mikroREKLAMA
*** Szukasz oryginalnego prezentu na ślub, urodziny, rocznicę, komunię albo chrzciny? ***
Projektowanie i realizacja indywidualnych zamówień: prezentów rocznicowych, podziękowań dla gości, figurek na tort, kolczyków, magnesów itp.

Ta reklama pokazywana jest pod 3 247 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
21kasia21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:20.