Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIII + przeogromna dawka plotek! - Strona 75 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-10-09, 06:49   #2221
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3 620
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIII + przeogromna dawka plotek!

Bry

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;43176509]Futrzak na dziś [/QUOTE]
Słodka mordka
Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
hehe. Czyli dobrze zrobiłam
Ano
Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
ja Cię podziwiam, że chce Ci się zmieniać kształt ja jestem baardzo mocno przywiąza na do moich kwadratów
No to ja podziwiam, że ktoś umie trwać przy swoim kształcie. Mi on się nudzi... tak po dwóch miesiącach czuję przesyt migdałków. I jakoś tak się dzieje, że przestają mi się dobrze piłować. Na początku spoko, potem coraz trudniej, albo ja zaczynam kombinować za mocno. Z kwadratami mam to samo z resztą.
Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
jakiś niezbyt ten dzień.. dziadek w szpitalu wylądował
Ojej Smoo... Oby było dobrze.
Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
wierzę, a wolałabym żeby to z czystej złośliwości było pewnie ulegnę, jak nie teraz, to niedługo...
odziny na kardiologii inwazyjnej leży, przenieśli go z ratunkowego
Eee, nieee... złośliwie to by było jakby te lakiery kosztowały 30 czy 50 pln.
Cytat:
Napisane przez alazkrainy Pokaż wiadomość
Ja tak na szybko zapraszam na ciacho

i pokazuję moje nowe dzieci, dostałam miałam sobie wybrać więc wybrałam
od lewej numery: golden rose 3d glaze 9, GR carnival 12, GR 309 (ten Amelko co go ostatnio pokazywałaś)
To sernik jest? Jedyne ciacho jakie mogę jeść w ilościach nieprzyzwoitych.

Tego carnivala bym capnęła gdyby nie czerwone drobinki. Ale pewnie to tylko moje tilowe skrzywienie... Pozostałe fajniutkie
Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
Spamik Na blogu też jest.
Nie ma co się rozwodzić - wkurza mnie ten top - zrobił masakrę przy skórkach i na bokach też, w niektórych miejscach :/
Auć... co ten top Ci nawyrabiał
Pazurki długie ale pozytywnie, fajny kształt. Lakier mi się podoba baaardzo ale zdobienie byłoby jeszcze bardziej meeega jakbyś całość piaskami - wiem, marudzę
Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Także:
Manhattan Lotus Effect 78C
Essie Mint Candy Apple + naklejka

EDIT: Oba pokryte mgiełką Wibo srebrna!
Urzekło mnie to mani Totalnie zarąbiste
Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
I GR 3d glaze mnie nie porwały jak oglądałam... eh psuje się!

Do lekarza
Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Wat?
Ja pierdle A czy te nowe zasady można gdzieś zobaczyć? Bo już się zmieniły terminy i kwota minimalna... Wcześniej było od 20 zł
No jeszcze w piątek na stronie enas czytałam, że dla zamówień krajowych to właśnie 20zł. Cooo za łochy!


Wrzucam Halley's Comet Orly. W rzeczywistości ma zdecydowane nutki zieleni, chociaż w porównaniu z moimi wszystkimi tilopodobnymi lakierami to ten jest najbardziej blue. Ale tak niebieski jak na zdj to oczywiście nie jest Na fotkach ten glassfleck wygląda na srebrny, a w rzeczywistości jest złotawo/szmaragdowy. Poddaję się, focenie moich ukochanych tili to poraaażkaaa...
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-09, 07:49   #2222
ameljja
Zakorzenienie
 
Avatar ameljja
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Asa bay
Wiadomości: 5 807
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Rodzynka1989 Pokaż wiadomość
[LEFT]
W ogóle tragedia się wydarzyła W sobotę złamałam prawego kciuka i to tak boleśnie, po przyroście. Jeden dzień nosiłam podklejonego, ale w niedzielę wieczorem już mi się całkiem odłamał i odpadł. Żałoba. Skróciłam pod niego wszystkie pazury na -0 Czuję się z tym fatalnie, od kilku miesięcy nie miałam króciaków...
A szybko Ci rosną paznokcie?
ameljja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-09, 07:53   #2223
MgielkaM
Zakorzenienie
 
Avatar MgielkaM
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 6 037
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIII + przeogromna dawka plotek!

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;43187763]Ekhm,że co ?! teraz wysyłka jest od 50 zł ? wcześniej była od 20 zł ?
[/QUOTE]

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Wat?
Ja pierdle A czy te nowe zasady można gdzieś zobaczyć? Bo już się zmieniły terminy i kwota minimalna... Wcześniej było od 20 zł
[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;4318797 9]
No jeszcze w piątek na stronie enas czytałam, że dla zamówień krajowych to właśnie 20zł. Cooo za łochy!
[/QUOTE]
Kurde, aż zajrzałam na maila żeby się upewnić, Pani mnie w taki sposób poinformowała:

"Witam,
Zamówienie zostało zrealizowane, także można już wpłacić pieniążki za zamówienie 43zł. Tylko proszę pamiętać następnym razem , że aby skorzystać z darmowej przesyłki zamówienie musi być na minimum 50zł.
Pozdrawiam
Kamila Dymek"





[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;4318797 9]
Urzekło mnie to mani Totalnie zarąbiste


Do lekarza [/quote]
Bardzo się cieszę w takim razie

Nooooo cóż... ostatnio nie czułam się najlepiej.. może to przez to..
__________________

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!


...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,



and dead -- indeed.
MgielkaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-09, 08:00   #2224
agaszak
Zakorzenienie
 
Avatar agaszak
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4 487
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIII + przeogromna dawka plotek!

Dźbry


Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
haha, nie tylko wyostrzyłam ciutkę

mi też - już mam nowe mani Poka tuning
Ok za chwilkę wstawię
Poka swój eeeeeeee swoje znaczy się mani

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość


Yen gdzie kupowalas Stylenomics z Essie? Przez internet gdzieś? Wiem... mam zboczenie ale Twój ma nadruk a ja bym chciala taki z wyciskanym w szkle napisem... i szerokim pędzelkiem... i nie wiem gdzie go nabyć..
Mgiełko eeeeeeee one wszystkie mają i nadruk i wyciskany w szkle napis - przynajmniej moje mają i tylko stare wersje mają cienki pędzelek. No chyba, że czegoś nie wiem

Cytat:
Napisane przez Rodzynka1989 Pokaż wiadomość

W ogóle tragedia się wydarzyła W sobotę złamałam prawego kciuka i to tak boleśnie, po przyroście. Jeden dzień nosiłam podklejonego, ale w niedzielę wieczorem już mi się całkiem odłamał i odpadł. Żałoba. Skróciłam pod niego wszystkie pazury na -0 Czuję się z tym fatalnie, od kilku miesięcy nie miałam króciaków...
Ałć odrosną mocniejsze i zdrowsze

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;4318797 9]

Wrzucam Halley's Comet Orly. W rzeczywistości ma zdecydowane nutki zieleni, chociaż w porównaniu z moimi wszystkimi tilopodobnymi lakierami to ten jest najbardziej blue. Ale tak niebieski jak na zdj to oczywiście nie jest Na fotkach ten glassfleck wygląda na srebrny, a w rzeczywistości jest złotawo/szmaragdowy. Poddaję się, focenie moich ukochanych tili to poraaażkaaa... [/QUOTE]
Pazurki ale lakier, nie wiem sama, taki folijkowy się wydaje Może w sztucznym świetle obfoć ??


No to wstawiam efekt mojego ADHD, powiemmże dupy nie urywa ale coś w tym połączeniu jednak jest. W sztucznym wygląda dużo leiej niż w dziennym. Podoba mi się choć wiem, że niektórym z Was, nie będzie to połączenie leżało
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg WP_003327.jpg (32,3 KB, 31 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg WP_003332.jpg (43,2 KB, 38 załadowań)
__________________
Zawsze wybieraj najtrudniejszą drogę. Tam nie ma konkurencji.
-Charles de Gaulle
9/2016
agaszak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-09, 08:06   #2225
stokrotkaxxx
Wtajemniczenie
 
Avatar stokrotkaxxx
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 897
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość

No to wstawiam efekt mojego ADHD, powiemmże dupy nie urywa ale coś w tym połączeniu jednak jest. W sztucznym wygląda dużo lepiej niż w dziennym. Podoba mi się choć wiem, że niektórym z Was, nie będzie to połączenie leżało

a mi się bardzo podoba, bardzo subtelny mani
__________________
1.01.2008






stokrotkaxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-09, 08:10   #2226
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 791
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIII + przeogromna dawka plotek!

Kupię gdzieś CC-Wild at Heart oprócz EF?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-09, 08:12   #2227
ameljja
Zakorzenienie
 
Avatar ameljja
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Asa bay
Wiadomości: 5 807
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIII + przeogromna dawka plotek!

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;43188708]Kupię gdzieś CC-Wild at Heart oprócz EF?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.[/QUOTE]

Allegro?
ameljja jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-10-09, 08:25   #2228
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez alazkrainy Pokaż wiadomość
Ciocia Ala się upiła więc nadrabiania nie bëdzie

ŚNIEGoWa urodziny

słoczyki będą ale nie wiem kiedy, nie mam mocy do paznokci, muszę je spiłowač bo się rozdwajają dziady jedne
Sto lat Kochana

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
A
Także:
Manhattan Lotus Effect 78C
Essie Mint Candy Apple + naklejka

EDIT: Oba pokryte mgiełką Wibo srebrna!

kolory mogło trochę przekłamać, także to bardziej zdjęcia poglądowe
Jak zwykle pięknie i starannie

Choć za takimi naklejkami nie przepadam
Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Poka
Prosz.
W gratisie wczorajsze w pseudo słońcu
IMG_20131008_160320.jpg

IMG_20131008_203747.jpg

Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
eee.. yes
Hehe
Zaraz bedę jak Nef
Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
Aha, a powiedzcie mi, czy pazury moje nie za długie? Bo chcę trochę pociągnąć na długość, ale przesadzić też nie chcę...
Nie są za długie jeszcze
Cytat:
Napisane przez Rodzynka1989 Pokaż wiadomość
No ostatnio Spooky połamały się pazurki i dlatego z braku swachy wrzuca na bloga makijaże
(...)
W ogóle tragedia się wydarzyła W sobotę złamałam prawego kciuka i to tak boleśnie, po przyroście. Jeden dzień nosiłam podklejonego, ale w niedzielę wieczorem już mi się całkiem odłamał i odpadł. Żałoba. Skróciłam pod niego wszystkie pazury na -0 Czuję się z tym fatalnie, od kilku miesięcy nie miałam króciaków...
Ja nie mówię o tym, ze ma krótkie. Wiele dziewczyn nosi krótkie przecież. Mi też się zdarzało
Chodzi o kształt. Kiedyś był lepszy


Auu....

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
będziesz kilka dni beczeć na pazurkowe święto

ładny ja wzięłam nr 1
to chyba nie on?
Oj tak.....


Nie to 4
Cytat:
Napisane przez sabbatha Pokaż wiadomość
Płytkę akurat mam ciągle taką samą (a nawet wydłużyła mi się), ew długość paznokci mi się zmienia (a tu dodatkowo leczę oberwany serdeczny paznokieć aż do mięsa), niestety nie każdemu dano piękną długa płytkę, trzeba robić na tym co się ma ;-) Dodam jeszcze, że nie układam paznokci pod tym samym kątem, więc akurat jaką mam długość paznokci nie ocenisz po zdjęciach za nic :P A poza tym ja piłuje proporcjonalnie (co mówiłam nieraz w poprzednich wątkach) a nie na jedną długość, bo różnica różowej części pomiędzy paznokciami u mnie sięga ponad 1 cm (licząc kciuk, nie licząc go to ponad pół cm). Na szczęście blogów pod dostatkiem, nie zmuszam do oglądania moich brzydali ;p
Nie jestem jedyna, która uważa, że kilka lat temu miałaś równiejsze paznokcie o ładniejszym kształcie.
Wiele dziewczyn miało bardzo krótką i nierówną płytkę i wyrównało ją odpowiednią pielęgnacją. Nie masz więc racji, że nie da się tego zmienić.
Ja nie miałam eksremalnie krótkiej, ale dzięki dziewczynom, przyosła około 3mm. Uważam że to bardzo dużo.
Jednym z lepszych przykładów są paznokcie Kaveri, Vivin albo Amelii.
Kaveri miała ciężki do wyprowadzenia kształt z krótką płytka a skończyła z pięknymi jajkami.

Viv. obryzała pazurki.. do tego skórki były dramatyczne.
Teraz może pochwalić się cudownymi wyrafinowanymi migdałami

Amelka też obgryzała. Krótka płytka, z zawijającym się mięskiem na końcu.... a ma teraz jedne z najbardziej zjawiskowych migdałów.


[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;4318797 9]
Wrzucam Halley's Comet Orly. W rzeczywistości ma zdecydowane nutki zieleni, chociaż w porównaniu z moimi wszystkimi tilopodobnymi lakierami to ten jest najbardziej blue. Ale tak niebieski jak na zdj to oczywiście nie jest Na fotkach ten glassfleck wygląda na srebrny, a w rzeczywistości jest złotawo/szmaragdowy. Poddaję się, focenie moich ukochanych tili to poraaażkaaa... [/QUOTE]
Bardzo, ale to bardzo Twój... Mrrr
Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
No to wstawiam efekt mojego ADHD, powiemmże dupy nie urywa ale coś w tym połączeniu jednak jest. W sztucznym wygląda dużo leiej niż w dziennym. Podoba mi się choć wiem, że niektórym z Was, nie będzie to połączenie leżało
O dziwo się podoba. Nawet bardzo- a nie przepadam za grubym brokatem
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram

Edytowane przez Śniegowa
Czas edycji: 2013-10-09 o 08:28
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-09, 08:32   #2229
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3 620
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Pazurki ale lakier, nie wiem sama, taki folijkowy się wydaje Może w sztucznym świetle obfoć ??


No to wstawiam efekt mojego ADHD, powiemmże dupy nie urywa ale coś w tym połączeniu jednak jest. W sztucznym wygląda dużo leiej niż w dziennym. Podoba mi się choć wiem, że niektórym z Was, nie będzie to połączenie leżało
Aguś może to faktycznie foil... Ale taki raczej ładny niż szpetny... Nie wiem, na moich zdjęciach źle wyszedł ale w sumie to przeglądam swatche i niewiele ich dobrze oddaje wykończenie...

Nie no, jest ok, ale ja tam bym MCA solo nosiła - szkoda by mi go było tuningować. No ale to ja, się nie przejmuj

---------- Dopisano o 09:32 ---------- Poprzedni post napisano o 09:28 ----------

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Prosz.
W gratisie wczorajsze w pseudo słońcu


Hehe
Zaraz bedę jak Nef

Bardzo, ale to bardzo Twój... Mrrr
Mry mry mry...

<udaję że się focham>

True
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-09, 08:33   #2230
vivinn
Zakorzenienie
 
Avatar vivinn
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 281
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIII + przeogromna dawka plotek!

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;4318797 9]No jeszcze w piątek na stronie enas czytałam, że dla zamówień krajowych to właśnie 20zł. Cooo za łochy!


Wrzucam Halley's Comet Orly. W rzeczywistości ma zdecydowane nutki zieleni, chociaż w porównaniu z moimi wszystkimi tilopodobnymi lakierami to ten jest najbardziej blue. Ale tak niebieski jak na zdj to oczywiście nie jest Na fotkach ten glassfleck wygląda na srebrny, a w rzeczywistości jest złotawo/szmaragdowy. Poddaję się, focenie moich ukochanych tili to poraaażkaaa... [/QUOTE]
Na Enas do tej pory tak stoi

Oddaj mi te cudne migdały!
Jak ostatnio glassy do mnie nie mówią, tak tym trudno się nie zachwycać
Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Kurde, aż zajrzałam na maila żeby się upewnić, Pani mnie w taki sposób poinformowała:

"Witam,
Zamówienie zostało zrealizowane, także można już wpłacić pieniążki za zamówienie 43zł. Tylko proszę pamiętać następnym razem , że aby skorzystać z darmowej przesyłki zamówienie musi być na minimum 50zł.
Pozdrawiam
Kamila Dymek"
Nie no Mgiełko ja Ci wierzę
Po prostu do granic możliwości irytuje mnie ich podejście Super jest się dowiedzieć, że powinnam zrobić zamówienia na 50 zeta zamiast na 20 już po zamówieniu, ehh Ale nawet przy kwocie powyżej 50zł kod nie wchodził - wyszło mi za produkty bez przesyłki 53...



Ohhh shit! Zaraz spóźnię się na autobus
__________________
vivinn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-09, 08:36   #2231
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3 620
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Oddaj mi te cudne migdały!
Jak ostatnio glassy do mnie nie mówią, tak tym trudno się nie zachwycać
Przygrzało jaśnie Panią słoneczko przez szybkę?
Ano... największe wrażenie zrobił na mnie kolor - taki mega intensywny i soczysty (jak na foilo-glassa), że nie wiem... Powtarzam się, ale oczywiście na zdjęciach tego nie widać. Marna namiastka...
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-09, 08:37   #2232
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIII + przeogromna dawka plotek!

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;4318894 7]

Mry mry mry...

<udaję że się focham>

True [/QUOTE]

Na którego?


Ty... ale to komplement był.
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-09, 08:40   #2233
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Sto lat Kochana


Jak zwykle pięknie i starannie

Choć za takimi naklejkami nie przepadam


Prosz.
W gratisie wczorajsze w pseudo słońcu
Załącznik 5439245

Załącznik 5439246


Hehe
Zaraz bedę jak Nef

Nie są za długie jeszcze


Ja nie mówię o tym, ze ma krótkie. Wiele dziewczyn nosi krótkie przecież. Mi też się zdarzało
Chodzi o kształt. Kiedyś był lepszy


Auu....


Oj tak.....


Nie to 4


Nie jestem jedyna, która uważa, że kilka lat temu miałaś równiejsze paznokcie o ładniejszym kształcie.
Wiele dziewczyn miało bardzo krótką i nierówną płytkę i wyrównało ją odpowiednią pielęgnacją. Nie masz więc racji, że nie da się tego zmienić.
Ja nie miałam eksremalnie krótkiej, ale dzięki dziewczynom, przyosła około 3mm. Uważam że to bardzo dużo.
Jednym z lepszych przykładów są paznokcie Kaveri, Vivin albo Amelii.
Kaveri miała ciężki do wyprowadzenia kształt z krótką płytka a skończyła z pięknymi jajkami.

Viv. obryzała pazurki.. do tego skórki były dramatyczne.
Teraz może pochwalić się cudownymi wyrafinowanymi migdałami

Amelka też obgryzała. Krótka płytka, z zawijającym się mięskiem na końcu.... a ma teraz jedne z najbardziej zjawiskowych migdałów.



Bardzo, ale to bardzo Twój... Mrrr

O dziwo się podoba. Nawet bardzo- a nie przepadam za grubym brokatem

tylko, że ja od lat nie obgryzam i różowa część mi już się nie wydłuża od dawien dawna I tak jak mówiłam, z natury mam takie paznokcie - niestety nie dostałam po mamie idealnych paznokci tej samej długości (nie mówię o końcach) a jakoś nie wyobrażam sobie mieć np. małego paznokcia 3 mm za opuszek a jednocześnie serdecznego 2 mm przed (bo jakbym miała mieć tej samej dlugości to tak by musiało być).

A płytki nie miałam lepszej, tylko czasami mam bezwypadkowe nierozdwajające się paznokcie a czasami np. oberwę paznokieć do mięsa lub mam notorycznie się rozwajające, takie życie Na szczęście ja wiem jak wyglądają na żywo i otrzymuje na ich temat wystarczająco dużo dobrych opinii, więc śpię spokojnie I wiele płytek którymi się tu zachwycacie np. dla mnie sa krzywe, więc wiesz - kwestia gustu i oka

pozdrawiam
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-09, 08:42   #2234
Yenotek
leśny stwór
 
Avatar Yenotek
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 8 380
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Szalona! Zaraziłaś się od Agi chyba
A długość bym zostawiła


To ja widziałam wszystkie piaski, topy i Manhatanny Te piaski super wyglądają w butelce Ale sama nie wiem...
haha
ok, dzięki

no super, ale one są matowe...

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość

Yen gdzie kupowalas Stylenomics z Essie? Przez internet gdzieś? Wiem... mam zboczenie ale Twój ma nadruk a ja bym chciala taki z wyciskanym w szkle napisem... i szerokim pędzelkiem... i nie wiem gdzie go nabyć..
Cooone mi go kupiła w SP

Cytat:
Napisane przez Rodzynka1989 Pokaż wiadomość

W ogóle tragedia się wydarzyła W sobotę złamałam prawego kciuka i to tak boleśnie, po przyroście. Jeden dzień nosiłam podklejonego, ale w niedzielę wieczorem już mi się całkiem odłamał i odpadł. Żałoba. Skróciłam pod niego wszystkie pazury na -0 Czuję się z tym fatalnie, od kilku miesięcy nie miałam króciaków...
ała :/
ale urosną

Cytat:
Napisane przez sabbatha Pokaż wiadomość
Płytkę akurat mam ciągle taką samą (a nawet wydłużyła mi się), ew długość paznokci mi się zmienia (a tu dodatkowo leczę oberwany serdeczny paznokieć aż do mięsa), niestety nie każdemu dano piękną długa płytkę, trzeba robić na tym co się ma ;-) Dodam jeszcze, że nie układam paznokci pod tym samym kątem, więc akurat jaką mam długość paznokci nie ocenisz po zdjęciach za nic :P A poza tym ja piłuje proporcjonalnie (co mówiłam nieraz w poprzednich wątkach) a nie na jedną długość, bo różnica różowej części pomiędzy paznokciami u mnie sięga ponad 1 cm (licząc kciuk, nie licząc go to ponad pół cm). Na szczęście blogów pod dostatkiem, nie zmuszam do oglądania moich brzydali ;p
może po prostu uczyniłaś ze swoich "brzydali" znak rozpoznawczy i nie chcesz już tego zmieniać? To od razu tak powiedz
Co nie oznacza, że ładnie wyglądają

Nie zmuszasz, ale nie da się nie wchodzić na Twój blog :P

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;43187763]
Yenuś,ja nigdy nie przesadzam
[/QUOTE]



[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;4318797 9]Bry


Auć... co ten top Ci nawyrabiał
Pazurki długie ale pozytywnie, fajny kształt. Lakier mi się podoba baaardzo ale zdobienie byłoby jeszcze bardziej meeega jakbyś całość piaskami - wiem, marudzę

Wrzucam Halley's Comet Orly. W rzeczywistości ma zdecydowane nutki zieleni, chociaż w porównaniu z moimi wszystkimi tilopodobnymi lakierami to ten jest najbardziej blue. Ale tak niebieski jak na zdj to oczywiście nie jest Na fotkach ten glassfleck wygląda na srebrny, a w rzeczywistości jest złotawo/szmaragdowy. Poddaję się, focenie moich ukochanych tili to poraaażkaaa... [/QUOTE]

Bry!
Czasem się zastanawiam, czy ja topem nie umiem malować, czy co?!
dziękuję i rozumiem, ale nie miałam jak dobrać kolorów za bardzo...

Po opisie domyślam się, że jest baaardzo za**bisty. Ale i tak ładnie wygląda tutaj super pazurki

Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Dźbry


Ok za chwilkę wstawię
Poka swój eeeeeeee swoje znaczy się mani

No to wstawiam efekt mojego ADHD, powiemmże dupy nie urywa ale coś w tym połączeniu jednak jest. W sztucznym wygląda dużo leiej niż w dziennym. Podoba mi się choć wiem, że niektórym z Was, nie będzie to połączenie leżało
Bry dzień
zaraz idę obtentegować

ładnie, podoba mi się

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość

Prosz.
W gratisie wczorajsze w pseudo słońcu
Załącznik 5439245

Załącznik 5439246

malinka jest super
__________________
Naturalna pielęgnacja z Magdą
Yenotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-09, 08:46   #2235
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez pyzyzmiesem Pokaż wiadomość
to pierwsza nowość YSL, róż o mocno żelowym wykończeniu
Załącznik 5427395
jestem z siebie dumna, bo coraz ładniej wychodzi mi malowanie. Wiem, że to nie ideał, ale jest o wiele lepiej niż 2 miechy temu
bardzo ładny mani

Cytat:
Napisane przez cooone Pokaż wiadomość
Essie Fiji dziś na blogu, więc zgodnie z tradycją i tutaj
Niepokoi mnie to rozdwojenie na wskazówce:<
pisałam juz, ale napiszę jeszcze - bardzo Ci ładnie w nim w ogóle fajne są takie kolory, niby jasny dlikatny, ale nie można powiedzieć że niewidoczny - dłoń wygląda super. Uwielbiam za to porcelankę

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
I wstawiam przy okazji mani z Fiji w bazie.
takie proste a takie ładne

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;4307009 0]

P2 Adorable.
Słitaśny i kiczowaty. Zaloffciałam się, trochę odmiany od wodorostów nie zaszkodzi...
[/QUOTE]

buu tylko jedno foto?
podoba mi się, ale chętnie bym więcej zobaczyła

Cytat:
Napisane przez Rodzynka1989 Pokaż wiadomość
Dzień dobry
Jestem nieprzytomna...
Dla równowagi wrzucam lamperię Jeszcze skórki niedoczyszczone, ale to niiiic.
paznokcie ładne, lamperia bez tragedii, ale nie skusi mnie

Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
Pokazuję paznokcie, a co mi tam Na blogu też dałam.
Jedna z dwóch Deborah. To nr 57, 3 warstwy.
.
oo, jaka ładna
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-09, 08:49   #2236
alazkrainy
Zakorzenienie
 
Avatar alazkrainy
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 9 675
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez sabbatha Pokaż wiadomość
tylko, że ja od lat nie obgryzam i różowa część mi już się nie wydłuża od dawien dawna I tak jak mówiłam, z natury mam takie paznokcie - niestety nie dostałam po mamie idealnych paznokci tej samej długości (nie mówię o końcach) a jakoś nie wyobrażam sobie mieć np. małego paznokcia 3 mm za opuszek a jednocześnie serdecznego 2 mm przed (bo jakbym miała mieć tej samej dlugości to tak by musiało być).

A płytki nie miałam lepszej, tylko czasami mam bezwypadkowe nierozdwajające się paznokcie a czasami np. oberwę paznokieć do mięsa lub mam notorycznie się rozwajające, takie życie Na szczęście ja wiem jak wyglądają na żywo i otrzymuje na ich temat wystarczająco dużo dobrych opinii, więc śpię spokojnie I wiele płytek którymi się tu zachwycacie np. dla mnie sa krzywe, więc wiesz - kwestia gustu i oka

pozdrawiam
Skoro dla Ciebie są idealne to po co się nam tu tłumaczysz, wpadając ni z gruchy ni z pietruchy po długim czasie....
nikt o to nie prosił
__________________
Aby miłość trwała przez całe życie, trzeba ją pielęgnować starannie jak ogród.


alazkrainy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-09, 08:51   #2237
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
haha
ok, dzięki

no super, ale one są matowe...



Cooone mi go kupiła w SP



ała :/
ale urosną



może po prostu uczyniłaś ze swoich "brzydali" znak rozpoznawczy i nie chcesz już tego zmieniać? To od razu tak powiedz
Co nie oznacza, że ładnie wyglądają

Nie zmuszasz, ale nie da się nie wchodzić na Twój blog :P








Bry!
Czasem się zastanawiam, czy ja topem nie umiem malować, czy co?!
dziękuję i rozumiem, ale nie miałam jak dobrać kolorów za bardzo...

Po opisie domyślam się, że jest baaardzo za**bisty. Ale i tak ładnie wygląda tutaj super pazurki



Bry dzień
zaraz idę obtentegować

ładnie, podoba mi się



malinka jest super
tak, mam najbrzydsze paznokcie i się tym chlubię - po pierwsze nie są brzydkie, są normalne. Nie są idealne ale nie są też koszmarne (wskażę kilka popularnych polskich blogów z okropnymi paznokciami, duuuużo gorszymi). Zresztą, nie mam charakteru obsesyjnego i nie mam zamiaru ciągle rozkminiać swoich paznokci - na szczęście na żywo i nie tylko wiele osób je komplementuje, nawet obcych więc może (nie do wiary!) to jednak wizaż jest w błędzie Same macie nieraz wiele do poprawienia a cmokacie sobie nawzajem jakie to macie piękne pazurki

pozdrawiam i uciekam na dobre z wątku, niestety tylko bezsenność mnie tu przywiała ;p

---------- Dopisano o 09:50 ---------- Poprzedni post napisano o 09:49 ----------

Cytat:
Napisane przez alazkrainy Pokaż wiadomość
Skoro dla Ciebie są idealne to po co się nam tu tłumaczysz, wpadając ni z gruchy ni z pietruchy po długim czasie....
nikt o to nie prosił

brak snu i grzebanie w statystykach tak się kończy, zawsze flame nocny dobrze działa na sen ;p

---------- Dopisano o 09:51 ---------- Poprzedni post napisano o 09:50 ----------

poza tym to chyba publiczne forum a nie zamknięta grupa gdzie się ukradkiem wślizgnęłam ;p
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-09, 08:55   #2238
MgielkaM
Zakorzenienie
 
Avatar MgielkaM
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 6 037
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość

Mgiełko eeeeeeee one wszystkie mają i nadruk i wyciskany w szkle napis - przynajmniej moje mają i tylko stare wersje mają cienki pędzelek. No chyba, że czegoś nie wiem
hmmmm poprawcie mnie jeżeli coś plotę... ale ja byłam przekonana, że Essie w wersji europejskiej ma szerokie pędzeli, w wersji dla USA wąskie i tak jest dalej. A nie, że coś jest starą wersją. No i napis wyciskany a nadrukowany to w zależności dla kogo produkowane. Dla SuperPharm co by się potwierdziło ze słowami Yen mają własnie te biało nadrukowane... a ja mam z Transdesign cienkie pędzelki i tylko wytłoczony napis w szkle. A z internetu gdzieś szerokie pędzelki i też tylko wytłoczony napis.
Ostatnio dużo info mnie omijało, stąd może to już nieaktualne info mam..

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Nie no Mgiełko ja Ci wierzę
Po prostu do granic możliwości irytuje mnie ich podejście Super jest się dowiedzieć, że powinnam zrobić zamówienia na 50 zeta zamiast na 20 już po zamówieniu, ehh Ale nawet przy kwocie powyżej 50zł kod nie wchodził - wyszło mi za produkty bez przesyłki 53...
no no, ja wiem, ze wierzysz... ale sama poleciałam sprawdzić czy aby mi się nie przywidziało to 50zł... bo raczej takich rewelacji sie nie robi bez podania aktualnych info na stronei czy gdzieś..

Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
Cooone mi go kupiła w SP
tak cos mi się zdawało Ale kupowałas też ostatnio coś przez internet nie? Za dużo Essie ostatnio było i gdzieś mi sie pomieszało co, kto i gdzie kupował
__________________

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!


...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,



and dead -- indeed.
MgielkaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-09, 08:56   #2239
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez sabbatha Pokaż wiadomość
tylko, że ja od lat nie obgryzam i różowa część mi już się nie wydłuża od dawien dawna I tak jak mówiłam, z natury mam takie paznokcie - niestety nie dostałam po mamie idealnych paznokci tej samej długości (nie mówię o końcach) a jakoś nie wyobrażam sobie mieć np. małego paznokcia 3 mm za opuszek a jednocześnie serdecznego 2 mm przed (bo jakbym miała mieć tej samej dlugości to tak by musiało być).

A płytki nie miałam lepszej, tylko czasami mam bezwypadkowe nierozdwajające się paznokcie a czasami np. oberwę paznokieć do mięsa lub mam notorycznie się rozwajające, takie życie Na szczęście ja wiem jak wyglądają na żywo i otrzymuje na ich temat wystarczająco dużo dobrych opinii, więc śpię spokojnie I wiele płytek którymi się tu zachwycacie np. dla mnie sa krzywe, więc wiesz - kwestia gustu i oka

pozdrawiam
To, że kiedyś wyglądały lepiej widzi nawet Szczęście.
Jeśli masz jednak podejście "takim mnie Boże stworzyłes to takim mnie masz".... To najlepszego.

A "dobre opinie".... to akurat temat rzeka. Przerabiany kilkakrotnie.

Swoją droga ciekawe.... Nie odzywasz się tyle lat, a wystarczyło skrytykować i natychmiast jest odzew.
Uderz w stół....

Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
może po prostu uczyniłaś ze swoich "brzydali" znak rozpoznawczy i nie chcesz już tego zmieniać? To od razu tak powiedz
Co nie oznacza, że ładnie wyglądają
Hehe oo tak.
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-09, 09:00   #2240
ameljja
Zakorzenienie
 
Avatar ameljja
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Asa bay
Wiadomości: 5 807
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIII + przeogromna dawka plotek!

Yen, wiem, że matowy Osobiście nie przepadam za matem ale od czego jest top :P
ameljja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-09, 09:05   #2241
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez sabbatha Pokaż wiadomość
]poza tym to chyba publiczne forum a nie zamknięta grupa gdzie się ukradkiem wślizgnęłam ;p
Masz rację, ze publiczne forum.
I podobnie jak w miejscu publicznym kultura nakazuje przywitać się.
Jak wchodzisz do pokoju pełnego ludzi tez nie mówisz cześć tylko od razu kogoś atakujesz?
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-09, 09:07   #2242
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3 620
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Na którego?


Ty... ale to komplement był.
Na oba generalnie
Hyh... przewidywalność komplementem? Nie w moim świecie... starzeję się?
Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
Czasem się zastanawiam, czy ja topem nie umiem malować, czy co?!
dziękuję i rozumiem, ale nie miałam jak dobrać kolorów za bardzo...

Po opisie domyślam się, że jest baaardzo za**bisty. Ale i tak ładnie wygląda tutaj super pazurki
Ja mam czasem bad top day i jak maluję to nie ważne którym, każdy mi ściągnie, albo schnąć nie chce... Nie ogarniesz

Oj tak
Aczkolwiek... właśnie zmywam, mam ochotę wrzeeeszczeeeć Jestem niebieska po łokcie
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-09, 09:08   #2243
agaszak
Zakorzenienie
 
Avatar agaszak
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4 487
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez stokrotkaxxx Pokaż wiadomość
a mi się bardzo podoba, bardzo subtelny mani


Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Prosz.
W gratisie wczorajsze w pseudo słońcu

O dziwo się podoba. Nawet bardzo- a nie przepadam za grubym brokatem
Dziękować
Jessssssssssu w słońcu urywa wszystko i 5 warstw wartych takiego efektu
Śnieguś ale te purpurowe?? jakoś do mnie nie śpiewają no chyba że zalejesz

Cytat:
Napisane przez sabbatha Pokaż wiadomość
A płytki nie miałam lepszej, tylko czasami mam bezwypadkowe nierozdwajające się paznokcie a czasami np. oberwę paznokieć do mięsa lub mam notorycznie się rozwajające, takie życie Na szczęście ja wiem jak wyglądają na żywo i otrzymuje na ich temat wystarczająco dużo dobrych opinii, więc śpię spokojnie I wiele płytek którymi się tu zachwycacie np. dla mnie sa krzywe, więc wiesz - kwestia gustu i oka

pozdrawiam
Nie jestem paznokciowym guru- uczę się tutaj dzięki dziewczynom a linka do Twojego bloga, podawałam dziewczynom z krótką płytką jako przykład, ładnych i zadbanych pazurków. Nie odbierz mojej wypowiedzi jako atak ale Śniegowa podała konkretne argumenty, przywołując jako przykłady, konkretne pazurkowe zmiany. Swój tekst ( zaznaczony przeze mnie, w wypowiedzi), wrzuciłaś, mam wrażenie tak troszkę na odczepnego ( albo inaczej, aby udowodnić swoje). Podaj przykład/y tych krzywych płytek wtedy możemy dyskutować.
Sama obgryzałam pazurki latami. Wygląd serdecznych jest tego ewidentnym przykładem ( mam różną długość płytki na wszystkich pazurkach), też potrafią mi się rozdwoić do połowy i połamać na przyroście. Ale jak do tej pory żadna z dziewczyn nie zwrócila mi uwagi, że płytka jest nierówna a bywa z racji rozdwajania, na kciukach, wzdłuż płytki, mam pęknięcia - możliwe że kiedyś uszkodziłam macierz albo mam tak zbudowaną płytkę Też, żadna z dziewczyn jak dotąd, tego nie zauważyła O matko zdradzam tajemnice - będę musiała Was zabić Czyli można ( mimo, że jestem zielona) tak dbac o pazurki żeby tych defektow nie było widać.

Ale walnęłam elaborat sorki
__________________
Zawsze wybieraj najtrudniejszą drogę. Tam nie ma konkurencji.
-Charles de Gaulle
9/2016
agaszak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-09, 09:17   #2244
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIII + przeogromna dawka plotek!

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;4318954 7]Na oba generalnie
Hyh... przewidywalność komplementem? Nie w moim świecie... starzeję się?

(...)

Oj tak
Aczkolwiek... właśnie zmywam, mam ochotę wrzeeeszczeeeć Jestem niebieska po łokcie [/QUOTE]



No jak tak na to spojrzeć, to masz rację.

Ups


Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość

Dziękować
Jessssssssssu w słońcu urywa wszystko i 5 warstw wartych takiego efektu
Śnieguś ale te purpurowe?? jakoś do mnie nie śpiewają no chyba że zalejesz



Nie jestem paznokciowym guru- uczę się tutaj dzięki dziewczynom a linka do Twojego bloga, podawałam dziewczynom z krótką płytką jako przykład, ładnych i zadbanych pazurków. Nie odbierz mojej wypowiedzi jako atak ale Śniegowa podała konkretne argumenty, przywołując jako przykłady, konkretne pazurkowe zmiany. Swój tekst ( zaznaczony przeze mnie, w wypowiedzi), wrzuciłaś, mam wrażenie tak troszkę na odczepnego ( albo inaczej, aby udowodnić swoje). Podaj przykład/y tych krzywych płytek wtedy możemy dyskutować.
Sama obgryzałam pazurki latami. Wygląd serdecznych jest tego ewidentnym przykładem ( mam różną długość płytki na wszystkich pazurkach), też potrafią mi się rozdwoić do połowy i połamać na przyroście. Ale jak do tej pory żadna z dziewczyn nie zwrócila mi uwagi, że płytka jest nierówna a bywa z racji rozdwajania, na kciukach, wzdłuż płytki, mam pęknięcia - możliwe że kiedyś uszkodziłam macierz albo mam tak zbudowaną płytkę Też, żadna z dziewczyn jak dotąd, tego nie zauważyła O matko zdradzam tajemnice - będę musiała Was zabić Czyli można ( mimo, że jestem zielona) tak dbac o pazurki żeby tych defektow nie było widać.

Ale walnęłam elaborat sorki
Spoko


No właśnie. Masz niedostatki, ale wiesz co z nimi robić by nie było tego widać.

Dla mnie ten argument, że my się krzywymi zachwycamy, to taki strzał w stopę, gdyż chwilę wcześniej, przekonywała nas, że mankamenty spowodowane są też przez sposób robienia zdjęć ( co na pewno jest zgodne z prawdą)...
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-09, 09:48   #2245
Yenotek
leśny stwór
 
Avatar Yenotek
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 8 380
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość


oo, jaka ładna


Cytat:
Napisane przez sabbatha Pokaż wiadomość
tak, mam najbrzydsze paznokcie i się tym chlubię - po pierwsze nie są brzydkie, są normalne. Nie są idealne ale nie są też koszmarne (wskażę kilka popularnych polskich blogów z okropnymi paznokciami, duuuużo gorszymi). Zresztą, nie mam charakteru obsesyjnego i nie mam zamiaru ciągle rozkminiać swoich paznokci - na szczęście na żywo i nie tylko wiele osób je komplementuje, nawet obcych więc może (nie do wiary!) to jednak wizaż jest w błędzie Same macie nieraz wiele do poprawienia a cmokacie sobie nawzajem jakie to macie piękne pazurki

pozdrawiam i uciekam na dobre z wątku, niestety tylko bezsenność mnie tu przywiała ;p
nie napisałam, że są brzydkie to było w cudzysłowie. "Nie wyglądają ładnie", a "brzydkie", to nie to samo, przynajmniej z takim zamysłem pisałam.

A czy ktoś tu kiedyś powiedział, że mamy idealne paznokcie? Wiele razy zwracamy sobie uwagę na niedostatki, by je eliminować.

Nie rozumiem, dlaczego się tak rzucasz. Każdy ma swoje zdanie i gust, jak sama powiedziałaś. Ja nie uważam, by Twoje paznokcie mogły być źródłem komplementów, tak samo, jak Ty możesz stwierdzić, że mam krzywe migdały.
Twój blog jest znany, a Twoje paznokcie są tematem publicznych rozmów, więc powinnaś się już dawno temu przyzwyczaić nie tylko do komplementów, ale także krytyki.
Have a nice day

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
hmmmm poprawcie mnie jeżeli coś plotę... ale ja byłam przekonana, że Essie w wersji europejskiej ma szerokie pędzeli, w wersji dla USA wąskie i tak jest dalej. A nie, że coś jest starą wersją. No i napis wyciskany a nadrukowany to w zależności dla kogo produkowane. Dla SuperPharm co by się potwierdziło ze słowami Yen mają własnie te biało nadrukowane... a ja mam z Transdesign cienkie pędzelki i tylko wytłoczony napis w szkle. A z internetu gdzieś szerokie pędzelki i też tylko wytłoczony napis.
Ostatnio dużo info mnie omijało, stąd może to już nieaktualne info mam..
Chyba Twoja teoria nie do końca jest słuszna, bo Cooone kupiła mi też Virgin Orchid w SP (ze starej kolekcji), który ma tylko tłoczone napisy i szeroki pędzelek

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Yen, wiem, że matowy Osobiście nie przepadam za matem ale od czego jest top :P
ale to dla mnie bez sensu kupować piasek i go zalewać

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;4318954 7]
Ja mam czasem bad top day i jak maluję to nie ważne którym, każdy mi ściągnie, albo schnąć nie chce... Nie ogarniesz

Oj tak
Aczkolwiek... właśnie zmywam, mam ochotę wrzeeeszczeeeć Jestem niebieska po łokcie [/QUOTE]

no właśnie...

oł :/
__________________
Naturalna pielęgnacja z Magdą

Edytowane przez Yenotek
Czas edycji: 2013-10-09 o 09:50
Yenotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-09, 09:53   #2246
ameljja
Zakorzenienie
 
Avatar ameljja
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Asa bay
Wiadomości: 5 807
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość


ale to dla mnie bez sensu kupować piasek i go zalewać
Niby tak Ale Tobie te matowe piaski, w moich wyobrażeniach, idealnie pasują
ameljja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-09, 09:58   #2247
MgielkaM
Zakorzenienie
 
Avatar MgielkaM
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 6 037
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
Chyba Twoja teoria nie do końca jest słuszna, bo Cooone kupiła mi też Virgin Orchid w SP (ze starej kolekcji), który ma tylko tłoczone napisy i szeroki pędzelek
o widzisz No i bądź tu człowieku mądry.. dlatego zawsze pytam, żeby się na coś nie naciąć... Nie wiem jak te napisy w takim razie interpretować, może wszystkie już teraz takie nadrukowane sa...
No nic, ważniejszy jest w sumie ten pędzelek... bo mam te cienkie i ich baaardzo nie lubię.. m.in w Mint Candy Apple taki mam..
__________________

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!


...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,



and dead -- indeed.
MgielkaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-09, 10:01   #2248
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3 620
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIII + przeogromna dawka plotek!

Dziewczyny porażka...
Właśnie zmywałam resztki Komety rozpuszczalnikiem nitro - folia i zmywacz z acetonem nie dały rady. Mam płytkę i skórki (aktualnie poszarpane lekko) zielonkawe miejscami. Cieszę się, że spód dłoni udało mi się doszorować tym nitro bo autentycznie - były całe niebieskie.
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-09, 10:08   #2249
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIII + przeogromna dawka plotek!

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;4319047 8]Dziewczyny porażka...
Właśnie zmywałam resztki Komety rozpuszczalnikiem nitro - folia i zmywacz z acetonem nie dały rady. Mam płytkę i skórki (aktualnie poszarpane lekko) zielonkawe miejscami. Cieszę się, że spód dłoni udało mi się doszorować tym nitro bo autentycznie - były całe niebieskie. [/QUOTE]

O masz.... To następnym razem z folią zmywaj moze?
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-09, 10:16   #2250
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3 620
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
O masz.... To następnym razem z folią zmywaj moze?
Następnym razem to ja się w bazę peel off zaopatrzę
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:30.