Krostki po goleniu - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-02-09, 21:33   #1
Nusia7
Zakorzenienie
 
Avatar Nusia7
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 412

Krostki po goleniu


Przeszukałam forum, ale niestety nie znalazłam odpowiedzi na moje pytanie...
Po goleniu się w miejscu intymnym (całym) pojawiają się czerwone krostki... Znacie może jakieś patenty na to? Dla jasności - zawsze golę się na mokro i używam żelu do golenia.
__________________
Pomimo kłopotów walcz, bo życie nie kończy się na kłopotach.

Odwyk kosmetyczny
Nusia7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-09, 22:11   #2
n1kotynka
Zadomowienie
 
Avatar n1kotynka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Kraków/ Warszawa
Wiadomości: 1 065
Dot.: Krostki po goleniu

mam ten sam problem ;/ kolezanka mi doradzila zeby najpierw golic sie z wlosem a pozniej pod wlos na gladko jednak u mnie to nic nie daje moze kilka krostek mniej i wogole te wrastajace wloski.. ;/ wiec dolaczam sie do pytania
n1kotynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-09, 22:13   #3
Nusia7
Zakorzenienie
 
Avatar Nusia7
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 412
Dot.: Krostki po goleniu

Cytat:
Napisane przez n1kotynka Pokaż wiadomość
mam ten sam problem ;/ kolezanka mi doradzila zeby najpierw golic sie z wlosem a pozniej pod wlos na gladko jednak u mnie to nic nie daje moze kilka krostek mniej i wogole te wrastajace wloski.. ;/ wiec dolaczam sie do pytania
Ja tak robię zawsze, no ale też jakoś większej różnicy nie widzę
Pomoże któraś?
__________________
Pomimo kłopotów walcz, bo życie nie kończy się na kłopotach.

Odwyk kosmetyczny
Nusia7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-09, 23:36   #4
malgosik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 7
Dot.: Krostki po goleniu

Maszynki do golenia używam jedynie pod paszki. Bardzo długo robiły mi sie czerwone krostki. Aż mój narzeczon zdradził mi instrukcje poprawnego używania maszynki. A więc przed goleniem maszynke należy włożyć pod gorącą bieżącą wodę ( nieważne czy jest nowa,czy wczesniej uzywana), paszki należy obficie zmoczyć ciepłą wodą, nałożyć krem lub żel i golić krostek już nie mam. Może to wam pomoże
malgosik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-10, 10:07   #5
n1kotynka
Zadomowienie
 
Avatar n1kotynka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Kraków/ Warszawa
Wiadomości: 1 065
Dot.: Krostki po goleniu

Cytat:
Napisane przez malgosik Pokaż wiadomość
Maszynki do golenia używam jedynie pod paszki. Bardzo długo robiły mi sie czerwone krostki. Aż mój narzeczon zdradził mi instrukcje poprawnego używania maszynki. A więc przed goleniem maszynke należy włożyć pod gorącą bieżącą wodę ( nieważne czy jest nowa,czy wczesniej uzywana), paszki należy obficie zmoczyć ciepłą wodą, nałożyć krem lub żel i golić krostek już nie mam. Może to wam pomoże
hmm ja tez zawsze plukam ale wloski okropnie wrastaja ;/ dziwne bo zawsze myslalam ze robie wszystko jak nalezy wlasnie plukam maszynke i mam osobna do "tych" miejsc potem uzywam jeszcze delikatnych kremow i nic ;/ moge sie golic raz na mniej wiecej 5 dni czesciej nie da rady ;/
n1kotynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-10, 12:36   #6
Ashaai
Zakorzenienie
 
Avatar Ashaai
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 036
Dot.: Krostki po goleniu

Niestety problem z krostkami w miejscach intymnych ma co z tego wiem baaaaaardzo duzo dziewczyn. Może dlatego ze to bardzo delikatne miejsca? nie wiem sama czemu ale osobiscie doradzam kupic sobie krem do depilacji miejsc intymnych. Ceny z tego co widzialam juz od 7 zł. Wydaje mi sie ze mniej podraznia i nie ma efektu krostek albo nawet jesli jest to w bardzo niewielkich ilościach. Zreszta wydaje mi sie to o wiele lepsze. Nakładasz krem.. Odczekujesz to kilka minut i zbierasz plastikową łopatka-płukasz i po sprawie ;]
Ashaai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-10, 12:45   #7
imago84
Wtajemniczenie
 
Avatar imago84
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiadomości: 2 473
Dot.: Krostki po goleniu

wydaje sie mi ze gdzies juz czytalam na ten temat na forum i z tego co pamietam to miejsce po goleniu smarowało sie jakimś kremem ale jzu nie pamietam co to bylo
__________________
tlumaczenia-nowysacz
imago84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-02-10, 15:52   #8
Nusia7
Zakorzenienie
 
Avatar Nusia7
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 412
Dot.: Krostki po goleniu

Cytat:
Napisane przez Ashaai Pokaż wiadomość
Niestety problem z krostkami w miejscach intymnych ma co z tego wiem baaaaaardzo duzo dziewczyn. Może dlatego ze to bardzo delikatne miejsca? nie wiem sama czemu ale osobiscie doradzam kupic sobie krem do depilacji miejsc intymnych. Ceny z tego co widzialam juz od 7 zł. Wydaje mi sie ze mniej podraznia i nie ma efektu krostek albo nawet jesli jest to w bardzo niewielkich ilościach. Zreszta wydaje mi sie to o wiele lepsze. Nakładasz krem.. Odczekujesz to kilka minut i zbierasz plastikową łopatka-płukasz i po sprawie ;]
Sugerując się tym, przejrzałam KWC i mam zamiar kupić sobie https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...-w-kremie.html Mam nadzieję, że zadziała na mnie i mnie nie uczuli... A dodatkowo https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3868,satine.html. Obym je znalazła...
__________________
Pomimo kłopotów walcz, bo życie nie kończy się na kłopotach.

Odwyk kosmetyczny
Nusia7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-10, 20:59   #9
Ashaai
Zakorzenienie
 
Avatar Ashaai
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 036
Dot.: Krostki po goleniu

Mam nadzieje ze bedzie działac. Jesli nie sprobuj jeszcze takiego specjalnie przeznaczonego do miejsc intymnych. Po depilacji chłodna wodą no i posmaruj tym kremikiem po ;]
Ashaai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-11, 08:50   #10
imago84
Wtajemniczenie
 
Avatar imago84
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiadomości: 2 473
Dot.: Krostki po goleniu

Nusia tak też nazywa mnie moj TŻ
__________________
tlumaczenia-nowysacz
imago84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-11, 10:56   #11
sylwia1407
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 29
Dot.: Krostki po goleniu

Cytat:
Napisane przez Nusia7 Pokaż wiadomość
Sugerując się tym, przejrzałam KWC i mam zamiar kupić sobie https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...-w-kremie.html Mam nadzieję, że zadziała na mnie i mnie nie uczuli... A dodatkowo https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3868,satine.html. Obym je znalazła...
gdzie mozna to kupic? moja kolezanka tez miala takie krostki poszla z tym do lekarza i dokturka powiedziala jej ze nie moze sie golic tylko w naglych przypadkach np.latem jak chce isc na plaze ale wczesniej ma kupic w aptece jakas pianke czy zel do golenia dala jej nazwe ale juz nie pamietam wiem ze byla o niego spytac i jest dosc drogi
sylwia1407 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-11, 18:09   #12
Nusia7
Zakorzenienie
 
Avatar Nusia7
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 412
Dot.: Krostki po goleniu

Cytat:
Napisane przez imago84 Pokaż wiadomość
Nusia tak też nazywa mnie moj TŻ
Mnie Mama, od dziecka

Cytat:
Napisane przez sylwia1407 Pokaż wiadomość
gdzie mozna to kupic?
Sama chciałabym wiedzieć Byłam dziś w drogerii i w Rossmannie i niestety nie było ani tego ani tego Kupiłam https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...ra-wersja.html i https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...t-wloskow.html . Mam nadzieję, że będę zadowolona i przede wszystkim, że krem na mnie zadziała i mnie nie podrażni...

Cytat:
moja kolezanka tez miala takie krostki poszla z tym do lekarza i dokturka powiedziala jej ze nie moze sie golic tylko w naglych przypadkach np.latem jak chce isc na plaze
Dziwne... Większość kobiet skarży się na krostki
__________________
Pomimo kłopotów walcz, bo życie nie kończy się na kłopotach.

Odwyk kosmetyczny
Nusia7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-11, 18:09   #13
Nusia7
Zakorzenienie
 
Avatar Nusia7
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 412
Dot.: Krostki po goleniu

Cytat:
Napisane przez imago84 Pokaż wiadomość
Nusia tak też nazywa mnie moj TŻ
Mnie Mama, od dziecka

Cytat:
Napisane przez sylwia1407 Pokaż wiadomość
gdzie mozna to kupic?
Sama chciałabym wiedzieć Byłam dziś w drogerii i w Rossmannie i niestety nie było ani tego ani tego Kupiłam https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...ra-wersja.html i https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...t-wloskow.html . Mam nadzieję, że będę zadowolona i przede wszystkim, że krem na mnie zadziała i mnie nie podrażni...

Cytat:
moja kolezanka tez miala takie krostki poszla z tym do lekarza i dokturka powiedziala jej ze nie moze sie golic tylko w naglych przypadkach np.latem jak chce isc na plaze
Dziwne... Większość kobiet skarży się na krostki
__________________
Pomimo kłopotów walcz, bo życie nie kończy się na kłopotach.

Odwyk kosmetyczny
Nusia7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-11, 18:17   #14
201707171556
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 5 619
Dot.: Krostki po goleniu

Tez mialam ten problem ale ostatnio zaczełam się golić w trakcie kąpieli w wannie a nie przed czy po i tak jest lepiej moim zdaniem. Dobrze się wymocze i tak pół na pół pod woda się gole a krostek zero
201707171556 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-11, 18:54   #15
chilligirl
Rozeznanie
 
Avatar chilligirl
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Chester
Wiadomości: 852
Dot.: Krostki po goleniu

jakbym miala sie golic tam w naglych przypadkach to moj mezczyzna musial by odgarniac wlosy grabiami albo scinac sekatorem...bozsze...czas ami lekarze nie maja wyobrazni...ja tez mam krostki dzien po ogoleniu sie i gole sie co 3-4 dni bo gdy robie to czesciej to po prostu boli jak gole...
__________________
Aparatka od 04/08/2013


"Live as if you were to die tomorrow. Learn as if you were to live forever"
chilligirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-11, 19:10   #16
yeah
Zadomowienie
 
Avatar yeah
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 809
Dot.: Krostki po goleniu

maść cynkowa, sudocrem lub tribiotic w saszetkach powinny pomóc.
yeah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-11, 19:26   #17
Nusia7
Zakorzenienie
 
Avatar Nusia7
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 412
Dot.: Krostki po goleniu

Cytat:
Napisane przez Durga Pokaż wiadomość
Tez mialam ten problem ale ostatnio zaczełam się golić w trakcie kąpieli w wannie a nie przed czy po i tak jest lepiej moim zdaniem. Dobrze się wymocze i tak pół na pół pod woda się gole a krostek zero
Ja też golę się podczas kąpieli, po "wymoczeniu się" i to i tak nic nie zmienia...
__________________
Pomimo kłopotów walcz, bo życie nie kończy się na kłopotach.

Odwyk kosmetyczny
Nusia7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-12, 08:57   #18
sylwia1407
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 29
Dot.: Krostki po goleniu

Cytat:
Napisane przez Nusia7 Pokaż wiadomość
Sugerując się tym, przejrzałam KWC i mam zamiar kupić sobie https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...-w-kremie.html Mam nadzieję, że zadziała na mnie i mnie nie uczuli... A dodatkowo https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3868,satine.html. Obym je znalazła...
nadal bardzo bym prosila jesli ktos wie gdzie to mozna kupic to piszcie
sylwia1407 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-12, 08:59   #19
chilligirl
Rozeznanie
 
Avatar chilligirl
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Chester
Wiadomości: 852
Dot.: Krostki po goleniu

o tak...jesli chodzi o Tribiotic to ta zelowa masc jest po prostu genialna...mozna ja stosowac doslownie na wszystko, na ranki, na pekniete pecherze, na starte pięty do krwi, na zimno i zajady, na przebity pępek czy ropiejace uszy po przebiciu, na krostki na twarzy i dekolcie...(sama sprawdzilam)
__________________
Aparatka od 04/08/2013


"Live as if you were to die tomorrow. Learn as if you were to live forever"
chilligirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-12, 09:14   #20
Klarissa
Zakorzenienie
 
Avatar Klarissa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 16 431
Smile Dot.: Krostki po goleniu

Cytat:
Napisane przez Ashaai Pokaż wiadomość
Niestety problem z krostkami w miejscach intymnych ma co z tego wiem baaaaaardzo duzo dziewczyn. Może dlatego ze to bardzo delikatne miejsca? nie wiem sama czemu ale osobiscie doradzam kupic sobie krem do depilacji miejsc intymnych. Ceny z tego co widzialam juz od 7 zł. Wydaje mi sie ze mniej podraznia i nie ma efektu krostek albo nawet jesli jest to w bardzo niewielkich ilościach. Zreszta wydaje mi sie to o wiele lepsze. Nakładasz krem.. Odczekujesz to kilka minut i zbierasz plastikową łopatka-płukasz i po sprawie ;]
Problem mam taki sam jak wy Krem do depilacji ma dużo lepsze zastosowanie, krostek praktycznie nie ma, z tym, że depilować się mogę co najwyżej 1 w tygodniu bo włoski muszą odrosnąć aby się je dało wydepilować kremem ponownie. Natomiast wrastają tak samo jak wrastały po maszynce. Dobrze jest sosować w tych miejscach peeling, trochę to pomaga włoskom wyrosnąć. Dobry jest także balsam po goleniu dla mężczyzn z serii AA (wadą jest prawdziwie męski zapach).
__________________
Mam dwoje okruszków - jeden większy, a drugi całkiem malutki
Klarissa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:32.