Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2 - Strona 42 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-12-28, 13:45   #1231
CrazyWomen
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Mam problem...
Nie moge sie powstrzymac od wyciskania... To chyba juz moj nawyk... Pojawi sie jakis pryszcz i go wyciskam... nie wiem jak sie z tym uporac. Potem moja twarz wyglada beznadziejnie. Ale nie moge sie powstrzymac... Moze macie jakies rady jak odwyknac od tego?... a poza tym to mam jeszcze jeden problem: na mojej twarzy pod skora mam takie jakby malutkie kamyczki, taki jakby ryż. Czy sa jakies zabiegi kosmetyczne zeby sie tego pozbyc? Pomozcie...chcialabym miec moze nie idealnie gladka cere(bo to chyba niemozliwe), ale zeby chocby byla lepsza... Jak patrze na moja twarz to zalamka...;(
CrazyWomen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-28, 13:46   #1232
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Aniu, wiem jakie to dołujące te ciągłe choroby... ja ma to smaoa jeszcze teraz mnie wzieło ehhh

a sie wkuryzłam:/ na brodzie miałam taaakiego syfka ale nie ruszłam zniiknal, wczoraj na patrze na jego miejscu taaaka bulwka:/
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-28, 14:28   #1233
Agemia
Raczkowanie
 
Avatar Agemia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 499
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Już nie mam siły. Chce mi się płakać.
Nad sobą, swoją twarzą. Ajjj.
Agemia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-28, 21:46   #1234
Buskowianka
Zadomowienie
 
Avatar Buskowianka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Busko Zdrój/Kraków
Wiadomości: 1 068
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Żebym ja tylko miała problem z twarzą. Owszem moja twarz jest okropna i pełna wągrów, ale mam jeszcze problem z plecami. Na nich tez jest sporo wagrów a ja zawsze że drape bo mnie okropnie denerwują ;/ Nigdy nie umiem się powstrzymać
Ale po przeczytaniu tego wątku zdecydowałam że kończe z wyciskaniem i drapaniem zobaczymy czy będą jakies rezultatty
__________________
Buskowianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-28, 22:15   #1235
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

i sie nie pwstrzymalam bosz:/(((((((od tak dawna nic nie wyciskalam....

gdzies kiedys czytalam ze cebula przyspiesza gojenie...wiecie cos o tym? bo teraz zlapie sie wszystkiego zeby zaczerwienienie zeszło...
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-29, 08:59   #1236
Agemia
Raczkowanie
 
Avatar Agemia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 499
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Ja też mam problem nie tylko z twarzą - oprócz tego plecy i dekolt, ostatnio coraz gorzej. Ale jakoś o tej porze roku tak to nie męczy.

Co do cebuli - hm, maść na blizny Cepan jest oparta na cebuli. ;p
Agemia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-29, 09:40   #1237
oliwka__
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 823
GG do oliwka__ Send a message via Skype™ to oliwka__
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

O cebuli to czytałam kiedyś tu na wizażu że trzeba ją gotować aż się miekka zrobi następnie nalożyć na buźke jak papke i zostawić chyba nakryć jakąś chusteczką żeby nie zleciała i trzymac przez jakiś czas ale nie wiem jak długo coś kojarzy mi sie przez 10-15 minut nmie probowałam nigdy ja na zaczerwieniena nakladam tormentiol mi pomaga ta maść

A moja buźka już lepiej dzisiaj wyglada ale daleko jej do doskonałości wczoraj troszq powyciskałam ale tylko to co na wierzchu było wiec nie jest zle narazie nic nowego nie wyszło
oliwka__ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-12-30, 12:30   #1238
aniuafen
Rozeznanie
 
Avatar aniuafen
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Łączkowice (25 km od słynnej Włoszczowy vel Gosiewa)
Wiadomości: 972
GG do aniuafen Send a message via Skype™ to aniuafen
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Witajcie - ja tez nie wytrzymałam - a już było tak dobrze Stosuje acne derm - za mna dwa tygodnie - i sie skora bardzo poprawiła ale zostały mi podskorne grudki - zaskorniki i postanowiłam sie z nimi rozprawic .. no i wiadomo co sie stało Na miejscu byłych zaskornikow mam teraz sliczne czerwone diodki.... Jedna zx nich zmasakrowałam - najwieksza pozostałe zostawiłam czyli 3 do 1 dla mnie.... hah. Traktuje w ciagu dnia to benzacne lub czym tam znajde przeciwtradzikowym w domu a mam tego spory zestaw a na noc Acne Derm i ... oby do przodu Dzis juz wyglada to lepiej szczegolnie ze stosuje SVR 50 - a on jest taki tonujacy wiec nie musze straszyc domownikow cała gama przebarwien na mojej twarzy ... Ponadto on w składzie ma cos tormentiolopodobnego wiec tez działa lekko łagodząco i leczniczo.
Postanowienie noworoczne NIE WYCISKAC!!!!! I schudnac min 2cm w biodrach i 6 w talii

Nie wiem skad moje przekonanie ze zwalcze paskudy ale mam silne wewnetrzne przekonanie ze sie uda

Buziaki i trzymam kciuki za Was wszystkie
__________________
"Każda kobieta jest piękna w swoim rozmiarze"
Strona rodzinna
Instrukcja przygotowywania fotek na aukcje na allegro
aniuafen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-30, 12:55   #1239
lemonka
Zakorzenienie
 
Avatar lemonka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 6 974
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

nie dalam rady-wrocilam..
__________________
Ja To Ja.... jestem księżniczką..

...tylko oczy podkrążone i zgubiłam gdzieś koronę


nie lubię: zimnej herbaty, nijakich potraw, letnich uczuć
lemonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-30, 13:20   #1240
Szirini
Raczkowanie
 
Avatar Szirini
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 45
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

nie wiem co się dzieje z moją twarzą ;(
nigdy nie miałam jakichś większych problemów z trądzikiem, w sumie nigdy nie miałam żadnej gorszej postaci oprócz kilku pryszczy itp ...
a ostatnio?
od wczoraj mam chociażby trzy wielkie, bolące na czole. Gdyby to był pryszcz - to nic. Ale to jest coś w rodzaju podskórnych guzów :O Nie wiem co się dzieje.
Oprócz tego na policzkach mam skórę strasznie przesuszoną
Szirini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-30, 13:38   #1241
lemonka
Zakorzenienie
 
Avatar lemonka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 6 974
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

szirini.. ja Ci radze nie czekac, nie wyprobowywac masy kosmetykow, tylko odrazu isc do dermy.. lepiej zwalczyc cos na poczatku niz potem meczyc sie z wysypami itd..
__________________
Ja To Ja.... jestem księżniczką..

...tylko oczy podkrążone i zgubiłam gdzieś koronę


nie lubię: zimnej herbaty, nijakich potraw, letnich uczuć
lemonka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-30, 17:37   #1242
Little Angel
Wtajemniczenie
 
Avatar Little Angel
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Bydzia
Wiadomości: 2 458
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez lemonka Pokaż wiadomość
szirini.. ja Ci radze nie czekac, nie wyprobowywac masy kosmetykow, tylko odrazu isc do dermy.. lepiej zwalczyc cos na poczatku niz potem meczyc sie z wysypami itd..

Zgadza sieI nie czekac az sie zrobi straszny problem tak jak u wiekszosci piszacych tu dziewczyn.

Ja mam okres,ktory mi sie spoznil 5 dnia,ale juz od terminu kiedy mial byc wyskakiwaly mi nowe cuda.Efekt-zapaskudzony policzek i gula na brodzie-na szczescie zrobil sie czubek wiec szybko zaschnie.
Little Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-30, 17:43   #1243
biedronka91
Zakorzenienie
 
Avatar biedronka91
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Ziemia obiecana
Wiadomości: 5 161
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Grrr... jutro sylwester, od kilku miesięcy nie miałam problemu z wypryskami a tutaj ni skąd ni z owąd widzę na czubku nosa obrzydliwego pryszcza.. Czuję, że zaraz się na nim wyżyję.. Ale cóż.. Wstrzymam się, wysuszę, poczekam, może on sam stwierdzi, że powinien zniknąć z mojej twarzy.. !
__________________
Żyj pełnią życia i nie bój się tego co Cię spotyka. Wszystko zawsze kończy się dobrze!
biedronka91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-30, 17:53   #1244
Little Angel
Wtajemniczenie
 
Avatar Little Angel
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Bydzia
Wiadomości: 2 458
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez biedronka91 Pokaż wiadomość
Grrr... jutro sylwester, od kilku miesięcy nie miałam problemu z wypryskami a tutaj ni skąd ni z owąd widzę na czubku nosa obrzydliwego pryszcza.. Czuję, że zaraz się na nim wyżyję.. Ale cóż.. Wstrzymam się, wysuszę, poczekam, może on sam stwierdzi, że powinien zniknąć z mojej twarzy.. !
Zasusz go
Little Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-30, 18:01   #1245
biedronka91
Zakorzenienie
 
Avatar biedronka91
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Ziemia obiecana
Wiadomości: 5 161
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez Little Angel Pokaż wiadomość
Zasusz go
Ok.. Biorę się do roboty bo mam go dośc.. !
__________________
Żyj pełnią życia i nie bój się tego co Cię spotyka. Wszystko zawsze kończy się dobrze!
biedronka91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-30, 18:12   #1246
Little Angel
Wtajemniczenie
 
Avatar Little Angel
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Bydzia
Wiadomości: 2 458
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez biedronka91 Pokaż wiadomość
Ok.. Biorę się do roboty bo mam go dośc.. !
Bierz sie,do jutra duzo czasu
Little Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-30, 18:26   #1247
adrenalinka666
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 169
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

kurcze dziewczyny jak tak czytam to widze siebie, wyciskam pryszcze i wagry od zawsze i czesto nie bylo zle bo mialam pryszcze rzadko(wagrow pelno) ale teraz doszly jeszcze przesuszone skorki bo uzywalam calej gamy kosmetykow loreal pure zone i wygladam jak potwor... do tego okres i mam wysyp....wygladam jak pizza ehh..... jak myslicie dam rade wyleczyc sie do 12 stycznia(studniówka)?????
__________________



adrenalinka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-30, 18:30   #1248
adrenalinka666
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 169
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

a do tego caly nos mam jak burak bo uporczywie wyciskalam cos dziwnego i mam wielka dziure ze strupem boli mnie caly kinol jakich kremow uzywacie aby zabardzo nie natluszczaly ani nie przesuszaly skory i nie zatykaly porow? z gory dzieki i zycze wam i sobie slicznych buziek przez caly nowy rok
__________________



adrenalinka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-30, 18:37   #1249
Little Angel
Wtajemniczenie
 
Avatar Little Angel
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Bydzia
Wiadomości: 2 458
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez adrenalinka666 Pokaż wiadomość
a do tego caly nos mam jak burak bo uporczywie wyciskalam cos dziwnego i mam wielka dziure ze strupem boli mnie caly kinol jakich kremow uzywacie aby zabardzo nie natluszczaly ani nie przesuszaly skory i nie zatykaly porow? z gory dzieki i zycze wam i sobie slicznych buziek przez caly nowy rok
Na poczatek wywal pure zone do smieciTo dziadostwo tylko przesusza i podraznia.
Do nawilzania ja stosuje kremy z firmy iwostin(apteczne),na dzien z filtrem 50,na noc krem intensywnie nawilzajacy.
Mysle,ze do 12 stycznia skorki u ciebie znikna.Ja ci cos wylazi to posmaruj brevoxylem raczej,ale nie maltretuj paszczy
Little Angel jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-30, 18:41   #1250
aniuafen
Rozeznanie
 
Avatar aniuafen
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Łączkowice (25 km od słynnej Włoszczowy vel Gosiewa)
Wiadomości: 972
GG do aniuafen Send a message via Skype™ to aniuafen
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

poczytaj forum np to
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...00#post6155100
jest tam naprawde duuuzo wiedzy, ja cos sobie wybrałam z tego
Masz 12 dni - polecam jakis kwasik - mnie pomogł dosc szybko acne derm własnie likwidujac wszelkie gule i wyrownujac koloryt ( to kwas) - ale teraz znowu sie pojawiły - po dwoch tygodniach teoretycznie kazdy kwas działa tak ze skora sie oczyszcza i dostaje sie wysypu. Przed studniowka idź do kosmetyczki na jakas maseczke czy dodatkowo delikatny piling ( tak ze 2-3 dni wczesniej). Do tego dziewczyny polecaja maseczke nawilzajaca z IWOSTINU lub oczywiscie z serii aptecznych rozne kremy nawilzajace. Ta maseczka bardziej mnie przekonuje. Ale probuj sama.
Ale nie słuchaj mnie - musisz poczytac duzo zeby samodzielnie wybrac kuracje i nie zapychajace cie kosmetyki. Ja teraz testuje Ziaje Calma - zobaczymy. W ciagu dnia oboziwazkowo krem z filtrem i malutkimi kroczkami widze efekty. Ale na tak szybko jak Ty potrzebujesz oczywiscie nie uzyskasz efektu super de lux, ale na pewno kazdy kwas przy pierwszych dwoch tygodniach daje efekt uspokojenia sie skory ( przxy wiekszosci wypowiezi dziewczyn to znalazłam) a potem jest pogorszenie dopiero zeby znow ostatecznie dac ładny efekt.
Jesli miałabys kase najlepiej 1 . idź do dermatologa i przygotuj sie na zakup zestawu kosmetykow - mysle ze min 200 zł.
Pozdrawiam
__________________
"Każda kobieta jest piękna w swoim rozmiarze"
Strona rodzinna
Instrukcja przygotowywania fotek na aukcje na allegro
aniuafen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-30, 18:42   #1251
izapp1
Zakorzenienie
 
Avatar izapp1
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 618
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Nie wyciskam

Co nie znaczy , że twarz wygląda lepiej. Nie ma dużych ropnych krost ale za to jest pełno blizn . Twarz wygląda ładnie... pod makijażem.
izapp1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-30, 18:46   #1252
adrenalinka666
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 169
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

zel na szczescie mi sie konczy a tonik i krem wcisne bratu heh... jemu nie zaszkodzi mniej wiecej jakie ceny tych specyfikow bo szczerze to tez dla mnie wazne , a z maltretowaniem to powinnam dostac conajmniej 200 batow strasznie trudno mi sie powstrzymac ale teraz tak mi zalezy na wyleczeniu ze wezme na wstrzymanie dzieki wielkie
__________________



adrenalinka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-30, 18:49   #1253
Little Angel
Wtajemniczenie
 
Avatar Little Angel
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Bydzia
Wiadomości: 2 458
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez adrenalinka666 Pokaż wiadomość
zel na szczescie mi sie konczy a tonik i krem wcisne bratu heh... jemu nie zaszkodzi mniej wiecej jakie ceny tych specyfikow bo szczerze to tez dla mnie wazne , a z maltretowaniem to powinnam dostac conajmniej 200 batow strasznie trudno mi sie powstrzymac ale teraz tak mi zalezy na wyleczeniu ze wezme na wstrzymanie dzieki wielkie
:bac ik:: bacik:

(wystarczy?)
krem na dzien okolo 28 zl.I na dzien niestety podobnie.Kosmetyki z drogerii sa tansz,wiem o tym.Tylko,ze one mi wiecej szkody niz pozytku zrobilyAle szukaj kremow nawilzajacych z AA-ta firma tez potrafi zrobic cos dobrego
Little Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-30, 18:59   #1254
Szirini
Raczkowanie
 
Avatar Szirini
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 45
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

chodzi o to, że te wszystkie problemy mam prawdopodobnie od wyciskania ;( czasem nie mogę się powstrzymać, no i na drugi dzień oczywiście budzę się z jeszcze gorszym stanem skóry. Mam cerę mieszaną, tzn. na czole największe problemy, na nosie zaskórniki, policzki gładkie, jedynie z zaskórnikami [oczywiście które pojawiły się przez wyciskanie ].
No ale jak jestem głupia, to teraz cierpię.

Jeszcze jedno pytanie : mam serię Iwostin Purritin. Tonik już wypróbowałam i mi pasuje, tzn. jako jedyny chyba nie podrażnia mnie w ogóle, a przy okazji nadaje się do mojego typu cery. Mam też emulsję matującą i krem na noc. I tu moje pytanie : czy te kwasy są w jakichś większych stężeniach? Do tej serii Iwostinu trzeba filtry?
W dodatku mam pod koniec stycznia studniówkę. wolałabym uniknąć możliwego wysypu akurat w tym czasie, bo niczym tego nie zamaskuję :|

co doradzicie?
Szirini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-30, 19:04   #1255
adrenalinka666
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 169
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

heh bato0w wystarczy dzieki dziewczyny stac mnie na iwostin ale nie na dermatologa kolejki i fuulll kasy a i tak nie zdazylabym na czas szczrze to na pryszcze takie ktore po kilku dniach amja czubek traktowalam mascia propolisowa max 2 dni i bardzo pomaga zazwyczaj nie ma juz sladu niestety teraz mam te bez czubkow i jest tragicznie ale ostro biore sie do roboty Pozdrawiam
__________________



adrenalinka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-30, 19:07   #1256
szancjer
Raczkowanie
 
Avatar szancjer
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 340
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Eeeeh skad ja znam ten ból. U mnie to juz powazna choroba to wyciskanie, cierpie na to od dziecinstwa i wyciskam na tle nerwowym. Zawsze jak sie stanie cos złego,jak sie zdenerwuje to odreagowuje wyciskaniem, a co gorsza to wyciskam nawet wtedy kiedy pryszczy nie ma, wyszukuje je na sile , najczesciej na rekach i ramionach.....efek...pask udne blizny, teraz na plecach mam przebarwienia, takie zgrubiale nierownosci, w ktorych caly czas siedzi jakis syf, nie wiem jak sie tego pozbyc?? Tyle razy probowalam zapanować nad soba, ale to jest jak nałog. Potem zaluje i patrzec nie moge na to moje zmasakrowane ciało
szancjer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-30, 19:13   #1257
Agemia
Raczkowanie
 
Avatar Agemia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 499
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Wysypało mnie z boku twarzy, koło ucha i w dół, wzdłuż żuchwy. No i dzisiaj oczywiście wszystko powyciskałam. Na dodatek w tym miejscu trudno nie drapać. Najchętniej zdjęłabym wszystkie lustra, ale to zdecydowanie utrudniłoby mi inne czynności kosmetyczne.
Agemia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-30, 21:04   #1258
Little Angel
Wtajemniczenie
 
Avatar Little Angel
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Bydzia
Wiadomości: 2 458
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez Agemia Pokaż wiadomość
Wysypało mnie z boku twarzy, koło ucha i w dół, wzdłuż żuchwy. No i dzisiaj oczywiście wszystko powyciskałam. Na dodatek w tym miejscu trudno nie drapać. Najchętniej zdjęłabym wszystkie lustra, ale to zdecydowanie utrudniłoby mi inne czynności kosmetyczne.
Tylko z jednej strony twarzy?jesli tak-zmien powaloczke na poduszczeTroche pomoze
Little Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-30, 21:52   #1259
dagna1
Zakorzenienie
 
Avatar dagna1
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 444
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

ja wole dmuchac na zimno i staram sie 'ubranko' na poduszke prac co 2 tygodnie. dosc czesto rowniez piore recznik,ktory uzywam tylko i wylacznie do buzi. i tu kolejne pytanie-uzywacie do wycierania buzki recznika papierowego,czy zwyklego recznika? nie wiem co lepsze

milej nocy
__________________
za Tęczowym Mostem


pusta miska.. ale możesz ją napełnić!
dagna1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-30, 22:04   #1260
Szirini
Raczkowanie
 
Avatar Szirini
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 45
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

odpiszcie proszę co z tym zestawem Iwostinu ?
na KWC raczej nic nie pisze. A nie wiem, czy potrzebne są filtry?
I co z emulsją matującą na dzień? Czy nie spowoduje żadnego wysypu?

Chyba przewrażliwiona jestem :P
Szirini jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:43.