Ochrona środowiska - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-08-10, 08:58   #61
Snufki
Rozeznanie
 
Avatar Snufki
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 758
Dot.: Ochrona środowiska

Cytat:
Napisane przez kumkumkum1986 Pokaż wiadomość
Wiesz co, te raporty OOŚ to nie taka prosta sprawa... pobieżne wiadomości nie wystarczą, ja miałam taki przedmiot na politechnice, w ramach ćwiczeń pisaliśmy raport OOŚ dla wybranej inwestycji poza tym nie rozumiem czemu zrezygnowałaś z tej pracy? Dziewczyno przecież doświadczenie jest najważniejsze, studia możesz dorobić zaocznie, ludzie konczą studia magisterskie i ich nie chcą w firmach, które zajmują się OOŚ bo wszedzie chca z doświadczeniem... Poza tym, skąd wiesz,ze za 2 lata znajdziesz w tej pracy miejsce? Że kolezanka zrezygnuje? Moim zdaniem niemądrze zrobiłaś, ale to tylko moja opinia

Z własnej działalności zajmującej się tylko pisaniem raportów nie wyżyjesz, poza tym bez doświadczenia w tej dziedzinie jak sobie wyobrażasz ich pisanie?
Można wyżyć, ale trzeba mieć najpierw doświadczenie spore i znajomości by mieć zlecenia ;]
Snufki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-13, 09:08   #62
Binolka
Zakorzenienie
 
Avatar Binolka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 623
Dot.: Ochrona środowiska

no właśnie wiem kurde może źle zrobiłam ale chodzi o to że robię drugi kierunek i nie chce z niego rezygnować a poza tym myślicie ze pensja 1200 zł mi wystarczy na życie w Katowicach ? oni mi tyle zaproponowali więc zrezygnowałam ponieważ jeżeli mam pracować 100 km od miejsca gdzie mieszkam to już za jakieś konkretne pieniądze nie za 1200 zł i żebrać u rodziców o dodatkową kasę jeżeli już to albo decyduję się żyć tam na własny koszt albo wcale a poza tym te studia są dla mnie wszystkim tak polubiłam ta ochronę środowiska i wiem ze doświadczenie jest ważne ale studia dzienne to nie to samo co zaoczne i żeby z nich zrezygnować trzeba mieć dobre warunku pracy czyli pensję która no nie łudźmy się musi być większa niż 1200 zł bo nawet nie ma z czego odkładać na zaoczne tak naprawdę a poza tym tam często zwalniają ludzi więc nie mam żadnej pewności ze będę tam pracować przez okres studiów mogą mnie wziąć na rok tylko a potem co zrobię ? Łatwo jest powiedzieć ale jak się przemyśli do końca to już takie proste nie jest...
__________________
ciuchowo-wymiankowo odp u mnie - ja odp u Ciebie
Binolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-27, 11:23   #63
Binolka
Zakorzenienie
 
Avatar Binolka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 623
Dot.: Ochrona środowiska

dziewczyny czy Wy jaszcze żyjecie po tej ochronie ??? znalazłyscie pracę w zawodzie?? sporo czasu mineło dużo sie zmieniło ?
__________________
ciuchowo-wymiankowo odp u mnie - ja odp u Ciebie
Binolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-27, 18:21   #64
Ariena
Zakorzenienie
 
Avatar Ariena
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 258
Dot.: Ochrona środowiska

U mnie w kwestii pracy nic się nie zmieniło. Aktualnie czekam na rozpatrzenie mojego wniosku o staż w instytucie środowiska PAN. Jeżeli bym się tam dostała to są szansę na pracę, a jak praca-to już do emerytury. Jednak marne szanse że go dostanę bo PUPy w tym roky nie mają kasy. Do tego chodzę na intensywny kurs angielskiego z egzaminem i certyfikatem językowym na końcu oraz chodzę na studium administracji. Do tego szukam pracy oczywiście.
__________________
wisienka na torcie
Ariena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-02, 16:51   #65
Binolka
Zakorzenienie
 
Avatar Binolka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 623
Dot.: Ochrona środowiska

ja tez jestem załamana w prawdzie pracy nie szukam ale jak widzę co sie dzieje to jest mi smutno i przykro ze tyle czasu sie poswięca często od 8 do 20 na studia a pracy po tem jak na lekarstwo.. smutne najbardziej jest to ze ludzie którzy uwielbiaja swój kierunek i robią cos z pasją muszą szukać pracy nie w swoim zawodzie
__________________
ciuchowo-wymiankowo odp u mnie - ja odp u Ciebie
Binolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-25, 15:14   #66
kasiaczek141
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 535
Dot.: Ochrona środowiska

Witam

Bardzo bym chciała studiować ochronę środowiska (chodzi tutaj o tytuł inżyniera).
Mam wielkie zamiłowanie do przedmiotów przyrodniczych typu biologia, geografia, chemia, ale nie jestem dobra z matmy Z fizyką jeszcze bym sobie jakoś poradziła ale matematyka to mój słaby punkt. Mam do was takie pytanie. Czy na OŚ jest dużo matematyki i czy jest trudna? A może jest ktoś kto studiuje na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu?

Pozdr.
kasiaczek141 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-25, 22:08   #67
Ariena
Zakorzenienie
 
Avatar Ariena
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 258
Dot.: Ochrona środowiska

Jest dużo matmy, zwłaszcza na uczelniach technicznych. Jest inny materiał niż w szkole średniej, tj np całki, macierze i tak - jest to trudne.

U mnie w kwestii pracy się zmieniło, pracuję jako fakturzystka w korporacji, zupełnie nie w zawodzie, ale praca fajna.
__________________
wisienka na torcie
Ariena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-10-26, 20:13   #68
kasiaczek141
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 535
Dot.: Ochrona środowiska

Dziękuje za odpowiedz. Widzę że będę musiała zrezygnować jednak.

Pozdr.
kasiaczek141 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-27, 10:46   #69
Snufki
Rozeznanie
 
Avatar Snufki
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 758
Dot.: Ochrona środowiska

Cytat:
Napisane przez Ariena Pokaż wiadomość
Jest dużo matmy, zwłaszcza na uczelniach technicznych. Jest inny materiał niż w szkole średniej, tj np całki, macierze i tak - jest to trudne.

U mnie w kwestii pracy się zmieniło, pracuję jako fakturzystka w korporacji, zupełnie nie w zawodzie, ale praca fajna.

Oo Ariena to gratulacje, bo pamiętam jak cię widywałam an wątku dla bezrobotnych

Co do matmy np. na polibudzie da się zdać nawet jak się nie jest orłem w tej dziedzinie. Ja każdemu odradzam studia ochrony środowiska itp. Lepiej wybrać coś po czym łatwiej znależc pracę.
Snufki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-04, 20:58   #70
kumkumkum1986
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Stuttgart
Wiadomości: 372
Dot.: Ochrona środowiska

U mnie też się dużo zmieniło w kwestii pracy - porzuciłam marzenia o ochronie środowiska i obecnie realizuję się w zgoła odmiennej dziedzinie,planuję także studia w Niemczech. Jednym słowem - przekwalifikowałam się o 360 stopni ale pozostałym Wizazankom zycze powodzenia w szukaniu pracy w zawodzie,a rozwazajacym studia na tym kierunku stanowczo odradzam.
kumkumkum1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-05, 09:18   #71
kasiaczek141
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 535
Dot.: Ochrona środowiska

Dzięki za odpowiedz
kasiaczek141 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-07, 18:42   #72
speteczki
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 28
Dot.: Ochrona środowiska

cześć dziewczyny.
jestem na inżynierii środowiska na I roku, ale po pierwszym semestrze poległam na matmie. Dla mnie za wysoki poziom, nie radzę sobie z zadaniami, prostsze ew zrobię, ale reszta to docieranie do połowy albo nie wiem, jak się zabrać. Jaki jest poziom matmy na uniwersytecie na ochronie środowiska (np gdanskim)? jest tu tylko 1 semestr.... Mam po prostu przeciętne zdolności matematyczne.
speteczki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-08, 06:25   #73
Snufki
Rozeznanie
 
Avatar Snufki
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 758
Dot.: Ochrona środowiska

Jak na polibudzie w Gliwicach, chodź na egzaminy do skutku. U mnie było niewiele osób co z tej matmy coś jarzyło, a większość zdała
Snufki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-08, 07:21   #74
kasiaczek141
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 535
Dot.: Ochrona środowiska

Cytat:
Napisane przez speteczki Pokaż wiadomość
cześć dziewczyny.
jestem na inżynierii środowiska na I roku, ale po pierwszym semestrze poległam na matmie. Dla mnie za wysoki poziom, nie radzę sobie z zadaniami, prostsze ew zrobię, ale reszta to docieranie do połowy albo nie wiem, jak się zabrać. Jaki jest poziom matmy na uniwersytecie na ochronie środowiska (np gdanskim)? jest tu tylko 1 semestr.... Mam po prostu przeciętne zdolności matematyczne.
Ile miałaś % z matmy na maturze?
kasiaczek141 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:13.