Essencomaniaczki witają w cz. X - Strona 76 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-07-25, 22:24   #2251
dzolls
Zakorzenienie
 
Avatar dzolls
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Bad Königsdorff
Wiadomości: 5 676
Dot.: Essencomaniaczki witają w cz. X

Hej

Powiedzcie mi dziewczęta, jak to jest z tym turkusowym eyelinerem. Przeoczyłam początek tej części wątku i nie śledzę, a jak zaczęłam, to było za późno.
Czy wspomniany szałowy eyeliner jest dostępny w limitowance? Czy na dole tej jednej szafy, co są niektóre rzeczy z sun club? U mnie nadal jest you rock i nowości mało i nie wiem, jak oglądając tą szafę kilka razy w tygodniu, mogłam go przeoczyć A jak chyba wszyscy, strasznie bym go chciała...
__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny


curl it, baby!

Edytowane przez dzolls
Czas edycji: 2011-07-25 o 22:27
dzolls jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-25, 22:27   #2252
Charmain
Zakorzenienie
 
Avatar Charmain
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Hl.m. Praha
Wiadomości: 24 166
Dot.: Essencomaniaczki witają w cz. X

On jest w limitce, która jest teraz w Douglasach
Charmain jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-25, 22:29   #2253
dzolls
Zakorzenienie
 
Avatar dzolls
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Bad Königsdorff
Wiadomości: 5 676
Dot.: Essencomaniaczki witają w cz. X

Cytat:
Napisane przez Charmain Pokaż wiadomość
On jest w limitce, która jest teraz w Douglasach
A no to wszystko jasne, ja u siebie nie mam douglasa, tylko natury no i w jednej też mam szafę, ale tam nie było. A jak głupia chodzę i szukam

A czy jest tu jakaś dziewczyna z Rybnika? Interesuje mnie czy tam jest.
__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny


curl it, baby!

Edytowane przez dzolls
Czas edycji: 2011-07-25 o 22:30
dzolls jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-25, 22:35   #2254
lemka
Zakorzenienie
 
Avatar lemka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 3 583
Dot.: Essencomaniaczki witają w cz. X

Cytat:
Napisane przez Kadunia Pokaż wiadomość
o ja cie
Jak dobrze, że jutro tam będe mam nadzieje że jeszcze coś dla mnie zostanie. Ale swoją drogą to dziwne, nie ma Bondi Beach ani 50's a jest Balerina
Pewnie im się pomieszało, w końcu i jedno, i drugie zaczyna się na "b".
__________________
...it's about practice.
lemka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-25, 22:38   #2255
Katarynka92
Rozeznanie
 
Avatar Katarynka92
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 598
Dot.: Essencomaniaczki witają w cz. X

Pędzel z Douglasa? JUTRO BIEGIEM! Szukam czegoś do pudru, ale co mi tam. Przecież to tylko do sypkiego. Jak jest tak milusi jak ten do różu z Essence, to biorę. A założę się, że jest. Nawet bardziej milusi

Co do nakładania bronzera, ostatnio się również tym zainteresowałam, nawet do swojej listy dorzuciłam puder brązujący (matujący) z Essence. Znalazłam też filmik na youtube. Teraz jak na złość nie mogę go znaleźć. Poszukam jutro w historii na kompie u mojego brata, bo u niego to wczoraj oglądałam. A tam któraś z dziewczyn, teraz nie wiem, czy Digitalgirl, czy która pokazywała gdzie/jak nakładać róż, bronzer i rozświetlacz. I wszystko na raz, tyle, że efekt był na serio rewelacyjny. U mnie wychodzą plamy, że wyglądam, jakbym za ciemnego podkładu użyła;/ Więc poszukam najlepszego odcienia i będę próbowała. Jednak jedyne co tutaj jeszcze mogę napisać, to bronzerem zaleca się namalować liczbę 3: delikatnie zwęzić czoło, pod kości i pod żuchwę. Ale oczywiście wszystko zależy od potrzeb. Niekrórzy też malują pod nosem (nie jak wąsy) albo zaraz przy nosie (wyszczuplenie nosa).

Na Ballerinie już mi na niczym nie zależy. Jak piszecie, że ten róż jest taki kiepski, to już nic mnie nie kusi. Teraz swędzi mnie nos, jak pomyślę o pudrze z 50'. Jak się cieszę, że jest ta seria u nas w Poznaniu! Pomadki nie bardzo... Jak nie zwracam uwagi na zapach (jak jest brzydki, tłumaczę, że szybko się ulotni, jak jest cudowny, to ciągle otwieram i wącham), jak zwracam uwagę na opakowanie. Tzn. może być plastik, może być coś, ale nie dam rady z pomadką w kształcie tampona Zrezygnowałam z błyszczyka z Rimmela, chociaż był najlepszym na jaki trafiłam. CUDO! Ale zaczął się nieestetycznie ścierać. Tego baaaardzo nie lubię. Eh....
Katarynka92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-25, 22:40   #2256
tiramisu_
Wtajemniczenie
 
Avatar tiramisu_
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 702
Dot.: Essencomaniaczki witają w cz. X

Dziewczyny, potrzebuję pomocy z płytką do stempelków.. Ściągnęlam tą jedna folijkę - taką z napisami i płytka niezbyt działa, rozumiem że tam prawdopodobnie jest druga folijka? Mam wrażenie, ze tak bo metaql po stronie wzorków jest jakby bardzije gumowaty niz po zewnętrznej. Próbowałam wszystkiego i nie umiem tej folii ściągnąć 9jeśli w ogóle ona istnieje?) Jak wy ją ściągałyście?
tiramisu_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-25, 22:44   #2257
buffy249
Rozeznanie
 
Avatar buffy249
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 913
Dot.: Essencomaniaczki witają w cz. X

Cytat:
Napisane przez Katarynka92 Pokaż wiadomość
Jak się cieszę, że jest ta seria u nas w Poznaniu!
Co co, jaka seria w Poznaniu?? Czy coś mnie ominęło?
buffy249 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-07-25, 22:48   #2258
karolajjnn
Wtajemniczenie
 
Avatar karolajjnn
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 2 173
Dot.: Essencomaniaczki witają w cz. X

Cytat:
Napisane przez buffy249 Pokaż wiadomość
Co co, jaka seria w Poznaniu?? Czy coś mnie ominęło?
ej dawajcie namiary ciotkę mam w Poznaniu to może coś by się dało zrobić

a może jest w Pile [ wlkp ]jakaś drogeryjka niesieciowa gdzie jest essence czy tylko to jedno miejsce w naturze.Maniaczki essence Piła i okolice pisać
__________________
świat mody i urody i diet

było->72 jest ->61.5będzie -> 55
10,5 kg = aktualizacja 2013 mam 93
28.05 - 90,9

kolejna dieta Herbalife dwa tygodnie
karolajjnn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-25, 22:48   #2259
buffy249
Rozeznanie
 
Avatar buffy249
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 913
Dot.: Essencomaniaczki witają w cz. X

Cytat:
Napisane przez tiramisu_ Pokaż wiadomość
Próbowałam wszystkiego i nie umiem tej folii ściągnąć jeśli w ogóle ona istnieje?) Jak wy ją ściągałyście?
Z tego co pamiętam rzeczywiście były dwie folie... tą drugą ściągałam pęsetą, musisz obejrzeć brzegi płytki i tam poszukać miejsca do uchwycenia tej folii pęsetką
buffy249 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-25, 22:51   #2260
szureek
Raczkowanie
 
Avatar szureek
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 91
Dot.: Essencomaniaczki witają w cz. X

Cytat:
Napisane przez Katarynka92 Pokaż wiadomość
Pędzel z Douglasa? JUTRO BIEGIEM! Szukam czegoś do pudru, ale co mi tam. Przecież to tylko do sypkiego. Jak jest tak milusi jak ten do różu z Essence, to biorę. A założę się, że jest. Nawet bardziej milusi
Czemu mówisz, że tylko do sypkiego? Ja go z powodzeniem traktuję, do pudru prasowanego!
Nie mam tego z essence, ale było mi dane go macać. Mogę śmiało powiedzieć, że douglasowski jest dużo GĘSTSZY, i dużo MIĘKSZY!

oto to cudo:
http://allegro.pl/pedzel-kabuki-miek...721425660.html
__________________
WYMIENIĘ PAT&RUB, KRYOLAN, BIOVAX, HEIDI KLUM...

KONKURS NA BLOGU!
WYGRAJ PĘDZLE ECOTOOLS

i na facebooku.


Edytowane przez szureek
Czas edycji: 2011-07-25 o 22:54
szureek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-25, 23:03   #2261
tiramisu_
Wtajemniczenie
 
Avatar tiramisu_
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 702
Dot.: Essencomaniaczki witają w cz. X

Cytat:
Napisane przez buffy249 Pokaż wiadomość
Z tego co pamiętam rzeczywiście były dwie folie... tą drugą ściągałam pęsetą, musisz obejrzeć brzegi płytki i tam poszukać miejsca do uchwycenia tej folii pęsetką
ale nic nie odstaje... nie jestem nawet pewna cyz ona jest, całą płytkę juz poharatałam:/
tiramisu_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-25, 23:04   #2262
Kadunia
Zakorzenienie
 
Avatar Kadunia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9 435
Dot.: Essencomaniaczki witają w cz. X

Cytat:
Napisane przez lemka Pokaż wiadomość
Pewnie im się pomieszało, w końcu i jedno, i drugie zaczyna się na "b".
racja
__________________

Kadunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-25, 23:05   #2263
karolajjnn
Wtajemniczenie
 
Avatar karolajjnn
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 2 173
Dot.: Essencomaniaczki witają w cz. X

Cytat:
Napisane przez szureek Pokaż wiadomość
Czemu mówisz, że tylko do sypkiego? Ja go z powodzeniem traktuję, do pudru prasowanego!
Nie mam tego z essence, ale było mi dane go macać. Mogę śmiało powiedzieć, że douglasowski jest dużo GĘSTSZY, i dużo MIĘKSZY!

oto to cudo:
http://allegro.pl/pedzel-kabuki-miek...721425660.html
ja swojego kabuki do prasowańca lub wersja sypka zrobiona by me z vipery mój za to jest zbity troszkę kujący , dość miękki i sprężysty - catrice 13 zł
__________________
świat mody i urody i diet

było->72 jest ->61.5będzie -> 55
10,5 kg = aktualizacja 2013 mam 93
28.05 - 90,9

kolejna dieta Herbalife dwa tygodnie

Edytowane przez karolajjnn
Czas edycji: 2011-07-25 o 23:11
karolajjnn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-25, 23:26   #2264
Inkarnatka
Wtajemniczenie
 
Avatar Inkarnatka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 294
Dot.: Essencomaniaczki witają w cz. X

Cytat:
Napisane przez arquettewska Pokaż wiadomość
Myślę, że tak, bo ostatnio przeglądałam magazyn Natura i niektóre kosmetyki Balleriny są w środku.
Cytat:
Napisane przez arquettewska Pokaż wiadomość
W każdej Naturze można sobie wziąć taką gazetę co się nazywa właśnie 'magazyn Natura' coś na wzór rossmanowskiego 'Skarbu' i tam w środku są kosmetyki z Balleriny, także najprawdopodobniej będzie w Naturze, tak mi się wydaje.
Cytat:
Napisane przez Mad'i Pokaż wiadomość
Są też chyba z Bondi Beach a nie ma ich w Naturze...
Zgadza się Też to zauważyłam, że w tym magazynie były lakiery z limitki Bondi Beach, Baleriny i do tego jeszcze z Papageny (z Catrice). Ciekawe tylko, że jak na razie żadnej z tych limitek w N nie uświadczysz! Po kiego grzyba pokazują to nam w tej swojej gazecie? Żeby nas jeszcze bardziej wkurzyć, delikatnie mówiąc?
W N miała być Balerina - i co? Ni ma... Za to teraz przeczytałam, że Ballerina jest w Daglasie... To ja już nic nie wiem Jeśli dobrze wytentegowałam, to teraz w D jest Bondi Beach (resztki doczesne) i Balerina (wchodzi) - ale wszystko zależy od Daglasa, bo w jednych pojawiło się tylko BB a w innych tylko B (i BB się już w tych nie pojawi) a w jeszcze innych i to, i to

Czy ktoś to ogarnia?
__________________
Nakarm pieska...
www.pustamiska.pl

Inkarnatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-25, 23:41   #2265
Katarynka92
Rozeznanie
 
Avatar Katarynka92
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 598
Dot.: Essencomaniaczki witają w cz. X

Cytat:
Napisane przez szureek Pokaż wiadomość
Czemu mówisz, że tylko do sypkiego? Ja go z powodzeniem traktuję, do pudru prasowanego!
Nie mam tego z essence, ale było mi dane go macać. Mogę śmiało powiedzieć, że douglasowski jest dużo GĘSTSZY, i dużo MIĘKSZY!

oto to cudo:
http://allegro.pl/pedzel-kabuki-miek...721425660.html
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AA! KOCHAM MIĘCIUSIE PĘDZLE!
Tzn. ja mam obecnie tylko sypki. A jaka jest różnica między tymi pędzlami? Inaczej się nim operuje, czy co? Taki trochę rudy jest Mam nadzieję, że wiewióra żadna nie ucierpiała... Tylko rudzielec jest? Oj, wyczuwam nutkę rasizmu...

---------- Dopisano o 00:41 ---------- Poprzedni post napisano o 00:33 ----------

Cytat:
Napisane przez buffy249 Pokaż wiadomość
Info dla Poznanianek:
od sierpnia limitka 50's Girld Reloaded ma być dostępna w Tesco na Serbskiej
udałam się tam w sobotę na rekonesans, bo jakoś nie bardzo mogłam zrozumieć, jak w Tesco może być Essence... ku swemu (pozytywnemu) zaskoczeniu rzeczywiście w takiej jakby mini-drogerii wewnątrz marketu odnalazłam pojedynczą szafkę Essence, wypchaną po brzegi - były resztki limitki Whoom Boom oraz cała limitka You rock. Przy okazji udało mi się upolować szminkę w odcieniu Coralize me, która wszędzie była wykupiona.
Buffy niesie dobrą nowinę

Edytowane przez Katarynka92
Czas edycji: 2011-07-25 o 23:43
Katarynka92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-25, 23:43   #2266
Anesthesia
Wtajemniczenie
 
Avatar Anesthesia
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 708
Dot.: Essencomaniaczki witają w cz. X

Cytat:
Napisane przez szureek Pokaż wiadomość
W Douglasie są teraz pędzle kabuki takie wielkie i grube, i miękkie, oh, oh, oh!

UWAGA!
Za 10zł.
Ktoś tu już coś o tym pisał, za co serdecznie dziękuję, bo skoczyłam szybko i dorwałam!

Pomijam fakt, że patrze na pędzle, podchodzi pani i pyta czy pomóc.
Mówię, że szukam pędzla kabuki..
A ona: " " i patrzy się na mnie jak na debila.
Więc wytłumaczyłam, że do pudru, taki malutki bez rączki..
a ona pewna siebie, mówi: "AHA!!!"Po czym zaczyna szukać w pędzelkach do cieni..
Załamałam się. Wzięłam jej zwykły pędzel do pudru, mówię: TAKI, TYLKO BEZ RĄCZKI - KABUKI!
A ona, że niestety nie ma, ale może mi polecić taką nowość, zaprowadziła mnie do kasy i pokazuje kabuki, to którego szukałam!
Tragedia! Co tacy ludzie robią w takich drogeriach!
Omg, takie panie w drogeriach mnie dobijają... i to jeszcze Douglas, który wydawałby się trzymać poziom...
Co do pędzla padła decyzja na coś porządniejszego (mam nadzieję :P) i jak na mój budżet to się szarpnęłam... mianowicie kupiłam na allegro pędzel e.l.f. http://allegro.pl/show_item.php?item=1728960551, Mama mnie zabije jak przyjdzie kolejna paczka z kosmetyczną treścią... ). Zaufałam Vexgirl i postanowiłam kupić :P Poza tym te mini kabuki mi się wydają za małe jak na pędzle do całej twarzy (w sensie do nakładania pudru)...

Cytat:
Napisane przez Katarynka92 Pokaż wiadomość
Pędzel z Douglasa? JUTRO BIEGIEM! Szukam czegoś do pudru, ale co mi tam. Przecież to tylko do sypkiego. Jak jest tak milusi jak ten do różu z Essence, to biorę. A założę się, że jest. Nawet bardziej milusi

Co do nakładania bronzera, ostatnio się również tym zainteresowałam, nawet do swojej listy dorzuciłam puder brązujący (matujący) z Essence. Znalazłam też filmik na youtube. Teraz jak na złość nie mogę go znaleźć. Poszukam jutro w historii na kompie u mojego brata, bo u niego to wczoraj oglądałam. A tam któraś z dziewczyn, teraz nie wiem, czy Digitalgirl, czy która pokazywała gdzie/jak nakładać róż, bronzer i rozświetlacz. I wszystko na raz, tyle, że efekt był na serio rewelacyjny. U mnie wychodzą plamy, że wyglądam, jakbym za ciemnego podkładu użyła;/ Więc poszukam najlepszego odcienia i będę próbowała. Jednak jedyne co tutaj jeszcze mogę napisać, to bronzerem zaleca się namalować liczbę 3: delikatnie zwęzić czoło, pod kości i pod żuchwę. Ale oczywiście wszystko zależy od potrzeb. Niekrórzy też malują pod nosem (nie jak wąsy) albo zaraz przy nosie (wyszczuplenie nosa).

Na Ballerinie już mi na niczym nie zależy. Jak piszecie, że ten róż jest taki kiepski, to już nic mnie nie kusi. Teraz swędzi mnie nos, jak pomyślę o pudrze z 50'. Jak się cieszę, że jest ta seria u nas w Poznaniu! Pomadki nie bardzo... Jak nie zwracam uwagi na zapach (jak jest brzydki, tłumaczę, że szybko się ulotni, jak jest cudowny, to ciągle otwieram i wącham), jak zwracam uwagę na opakowanie. Tzn. może być plastik, może być coś, ale nie dam rady z pomadką w kształcie tampona Zrezygnowałam z błyszczyka z Rimmela, chociaż był najlepszym na jaki trafiłam. CUDO! Ale zaczął się nieestetycznie ścierać. Tego baaaardzo nie lubię. Eh....
Też się już i kiedyś, i dzisiaj, naoglądałam tego typu filmików Pozostaje mi tylko ćwiczyć, ta metoda "trójki" brzmi zachęcająco

Cytat:
Napisane przez tiramisu_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny, potrzebuję pomocy z płytką do stempelków.. Ściągnęlam tą jedna folijkę - taką z napisami i płytka niezbyt działa, rozumiem że tam prawdopodobnie jest druga folijka? Mam wrażenie, ze tak bo metaql po stronie wzorków jest jakby bardzije gumowaty niz po zewnętrznej. Próbowałam wszystkiego i nie umiem tej folii ściągnąć 9jeśli w ogóle ona istnieje?) Jak wy ją ściągałyście?
Ktoś kiedyś pisał o metodzie "na zapalniczkę", czyli podpalasz lekko brzeg płytki, jeśli jest druga folia, to powinna się nadtopić. Sama muszę tego w końcu spróbować :P
Anesthesia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-25, 23:57   #2267
jolkas1paula
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 308
Dot.: Essencomaniaczki witają w cz. X

mam pytanko...czy tem kompakty 3w1 byly w polsce kiedykolwiek????? chcialabym kupic sobie taki
http://www.caspercosmetics.co.uk/ess...eige-p-36.html
jolkas1paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-26, 00:03   #2268
Lungo
Rozeznanie
 
Avatar Lungo
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Paradiso Perduto
Wiadomości: 523
Dot.: Essencomaniaczki witają w cz. X

Wykorzystałam rubrykę "Kontakt"do swych niecnych celów i szczerze powiedziawszy nie bardzo ogarniam o co kaman:

"(...)Kolekcja essence „ballerina backstage” dostępna będzie od drugiej połowy sierpnia tylko w sklepach sieci Douglas (obecnie można tam znaleźć kolekcję „bondi Beach”). Natomiast kolekcja „50’s girls reloaded” będzie dostępna w tym samym czasie jednakże w pozostałych perfumeriach, w których znajduje się asortyment essence. Kolekcja „drama, drama” zmieniła nazwę na „I love” i będzie dostępna we wszystkich perfumeriach we wrześniu. W celu zapoznania się ze szczegółami tej kolekcji zapraszam na stronę WWW we wrześniu."

Jeżeli pozostałe drogerie= drogerie niesieciowe, to wychodzi na to, ze Natura zostaje z niczym.

Jak sytuacja w Douglasie w Katowicach (Stawowa, Silesia)?
Nie wiecie, czy uda mi się dorwać tam douglasowy pędzel kabuki?


Cytat:
Napisane przez jolkas1paula Pokaż wiadomość
mam pytanko...czy tem kompakty 3w1 byly w polsce kiedykolwiek????? chcialabym kupic sobie taki
http://www.caspercosmetics.co.uk/ess...eige-p-36.html
Nie przypominam sobie, żeby było coś takiego .
__________________
Brak podpisu.
Za to jest
Blog
A na nim ostatnio
Wycofywane produkty Essence
Wycofywane produkty Catrice
Nowości Catrice

Edytowane przez Lungo
Czas edycji: 2011-07-26 o 00:07
Lungo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-26, 00:08   #2269
Mad'i
Wtajemniczenie
 
Avatar Mad'i
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Raz tu, raz tam... :D
Wiadomości: 2 912
Dot.: Essencomaniaczki witają w cz. X

Cytat:
Napisane przez Lungo Pokaż wiadomość
Wykorzystałam rubrykę "Kontakt"do swych niecnych celów i szczerze powiedziawszy nie bardzo ogarniam o co kaman:

"(...)Kolekcja essence „ballerina backstage” dostępna będzie od drugiej połowy sierpnia tylko w sklepach sieci Douglas (obecnie można tam znaleźć kolekcję „bondi Beach”). Natomiast kolekcja „50’s girls reloaded” będzie dostępna w tym samym czasie jednakże w pozostałych perfumeriach, w których znajduje się asortyment essence. Kolekcja „drama, drama” zmieniła nazwę na „I love” i będzie dostępna we wszystkich perfumeriach we wrześniu. W celu zapoznania się ze szczegółami tej kolekcji zapraszam na stronę WWW we wrześniu."
Jeżeli pozostałe drogerie= drogerie niesieciowe, to wychodzi na to, ze Natura zostaje z niczym.
Jak sytuacja w Douglasie w Katowicach (Stawowa, Silesia)?
Nie wiecie, czy uda mi się dorwać tam douglasowy pędzel kabuki?
Nie przypominam sobie, żeby było coś takiego.
Ile razy można zmieniać zdanie? najpierw że Balerina w Naturze, teraz że w Douglasie.. a w Naturze co, do września będziemy się bujać z resztkami You Rock? Jeśli Balerina ma się pojawić w połowie sierpnia to jakim cudem już ją wystawiają? Chyba nie idę spać, bo boję się że moja balerinowa opaska zniknie skoro powinnam ją kupić dopiero za miesiąc
Będę chyba kontrolować sytuację w Hebe, może tam coś ciekawego jeszcze się znajdzie...
Brakuje mi limitowanki jak była Asia Glam... mam jeszcze granatowy prawie nieruszony cień
__________________
"There are many kinds of love, after all.
Love that cannot harm
and love that never abandons
and love that cannot imagine betrayal.
And then there is love that corrupts
and love that destroys,
and love that works in blood like poison.
And they are not so far apart as you might think."

Edytowane przez Mad'i
Czas edycji: 2011-07-26 o 00:11
Mad'i jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-26, 00:25   #2270
Lungo
Rozeznanie
 
Avatar Lungo
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Paradiso Perduto
Wiadomości: 523
Dot.: Essencomaniaczki witają w cz. X

Cytat:
Napisane przez Mad'i Pokaż wiadomość
Chyba nie idę spać, bo boję się że moja balerinowa opaska zniknie skoro powinnam ją kupić dopiero za miesiąc
Strzeż tą opaskę! Nadprzyrodzone moce niepoczytalności dystrybutora Essence w działaniach mogą Ci ją w każdej chwili zabrać

Swoją drogą "I love"to kompletna porażka. Jedynie powder eyeliner mnie ciekawi, ale poza tym? Kończą im się pomysły? Jakaś firma wytoczyła im proces o "delikatne" inspirowanie się opakowaniami?
Choć może będzie jak w przypadku tej LE "We saw it first", której produkty wprowadzili do stałej oferty na jesień. Testy nowych kolorów czy coś?

Ciekawe, czy będą jakieś nowości we wrześniu/październiku
__________________
Brak podpisu.
Za to jest
Blog
A na nim ostatnio
Wycofywane produkty Essence
Wycofywane produkty Catrice
Nowości Catrice

Edytowane przez Lungo
Czas edycji: 2011-07-26 o 00:26
Lungo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-26, 00:25   #2271
Inkarnatka
Wtajemniczenie
 
Avatar Inkarnatka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 294
Dot.: Essencomaniaczki witają w cz. X

Cytat:
Napisane przez Mad'i Pokaż wiadomość
Ile razy można zmieniać zdanie? najpierw że Balerina w Naturze, teraz że w Douglasie.. a w Naturze co, do września będziemy się bujać z resztkami You Rock? Jeśli Balerina ma się pojawić w połowie sierpnia to jakim cudem już ją wystawiają? Chyba nie idę spać, bo boję się że moja balerinowa opaska zniknie skoro powinnam ją kupić dopiero za miesiąc
Będę chyba kontrolować sytuację w Hebe, może tam coś ciekawego jeszcze się znajdzie...
Brakuje mi limitowanki jak była Asia Glam... mam jeszcze granatowy prawie nieruszony cień
W Hebe resztki 50's... Rzuciłam się z daleka na pomadki, a tu się okazało, że to były testery... Pomadek brak (na standzie jest miejsce tylko na 3 szt. z każdego koloru = 6 szt), pudrów brak, pędzli brak, lakiery były 3 kolory po 3 szt - ten heart breaker, biały i taki jasno-złoto-perłowy, kilka kredek do oczu - nie patrzyłam na kolory, bo one mnie zupełnie nie interesują. Kobieta z obsługi uzupełniała stałą ofertę, szafa pełniutka, ładnie uzupełniona - ale ekspedientka nie wiedziała, kiedy będzie dostawa limitki, powiedziała tylko, że będzie...
__________________
Nakarm pieska...
www.pustamiska.pl

Inkarnatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-26, 00:29   #2272
Kadunia
Zakorzenienie
 
Avatar Kadunia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9 435
Dot.: Essencomaniaczki witają w cz. X

Cytat:
Napisane przez Inkarnatka Pokaż wiadomość
Zgadza się Też to zauważyłam, że w tym magazynie były lakiery z limitki Bondi Beach, Baleriny i do tego jeszcze z Papageny (z Catrice). Ciekawe tylko, że jak na razie żadnej z tych limitek w N nie uświadczysz! Po kiego grzyba pokazują to nam w tej swojej gazecie? Żeby nas jeszcze bardziej wkurzyć, delikatnie mówiąc?
W N miała być Balerina - i co? Ni ma... Za to teraz przeczytałam, że Ballerina jest w Daglasie... To ja już nic nie wiem Jeśli dobrze wytentegowałam, to teraz w D jest Bondi Beach (resztki doczesne) i Balerina (wchodzi) - ale wszystko zależy od Daglasa, bo w jednych pojawiło się tylko BB a w innych tylko B (i BB się już w tych nie pojawi) a w jeszcze innych i to, i to

Czy ktoś to ogarnia?
Ja nie ogarniam zupełnie Jak widać a każdym mieście wprowadzają co innego, to jest niepoważne
__________________

Kadunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-26, 06:20   #2273
jamapi
Zakorzenienie
 
Avatar jamapi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 9 729
GG do jamapi
Dot.: Essencomaniaczki witają w cz. X

o mamo, ale zamieszkanie z tymi limitowankami

chyba dajeę sobie spokój z polowaniem na nie, bo to nie ma sensu, szczególnie, ze nic jakoś mnie nie zachwyciło
będą to będą - obejrzę i może kupię, ale kończę codzienne obleganie natury i dauglasa pełna nadziei
__________________

jamapi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-26, 06:24   #2274
babcia_miecia
Zadomowienie
 
Avatar babcia_miecia
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 035
Dot.: Essencomaniaczki witają w cz. X

Ja też już chyba kończę. Jak pomyślę, że zwiedziłam Douglas kilkanaście razy w oczekiwaniu na BB i pojawiła się ta limitka po moim wyjeździe, to szlag mnie trafia.

Zamojszczanki, informujcie jak sytuacja w Douglasach
babcia_miecia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-26, 08:59   #2275
moniczka795
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka795
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Białystok/Poznań
Wiadomości: 3 238
Dot.: Essencomaniaczki witają w cz. X

Wiecie co?! W tamtym tygodniu dzwoniłam do Douglasa na Hetmańskiej (BIAŁYSTOK) i się pytałam o Bondi Beach i Pani z żalem powiedziała że nie ma jeszcze. Później pojechałam na tydzień na wakacje i już nie dzwoniłam. I wczoraj pojechałam tam bo pomyślałam że już pewnie zostały jakieś resztki, ale zachodzę i patrze że nawet miejsca na limitkę nie było! Kobieta powiedziała że jeszcze nie przyszła do nich ta limitka i już myśli że może nawet nie przyjdzie ona do nich! ;/

A te kabuki to przy kasie stoją? Kurde, wczoraj nawet nie zauważyłam ich..
moniczka795 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-26, 09:29   #2276
karolajjnn
Wtajemniczenie
 
Avatar karolajjnn
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 2 173
Dot.: Essencomaniaczki witają w cz. X

Cytat:
Napisane przez Lungo Pokaż wiadomość
Wykorzystałam rubrykę "Kontakt"do swych niecnych celów i szczerze powiedziawszy nie bardzo ogarniam o co kaman:

"(...)Kolekcja essence „ballerina backstage” dostępna będzie od drugiej połowy sierpnia tylko w sklepach sieci Douglas (obecnie można tam znaleźć kolekcję „bondi Beach”). Natomiast kolekcja „50’s girls reloaded” będzie dostępna w tym samym czasie jednakże w pozostałych perfumeriach, w których znajduje się asortyment essence. Kolekcja „drama, drama” zmieniła nazwę na „I love” i będzie dostępna we wszystkich perfumeriach we wrześniu. W celu zapoznania się ze szczegółami tej kolekcji zapraszam na stronę WWW we wrześniu."

Jeżeli pozostałe drogerie= drogerie niesieciowe, to wychodzi na to, ze Natura zostaje z niczym.

Jak sytuacja w Douglasie w Katowicach (Stawowa, Silesia)?
Nie wiecie, czy uda mi się dorwać tam douglasowy pędzel kabuki?



Nie przypominam sobie, żeby było coś takiego .
bez jaj
już nie myślą o tych co mają tylko naturę ....
__________________
świat mody i urody i diet

było->72 jest ->61.5będzie -> 55
10,5 kg = aktualizacja 2013 mam 93
28.05 - 90,9

kolejna dieta Herbalife dwa tygodnie
karolajjnn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-26, 09:36   #2277
Katarynka92
Rozeznanie
 
Avatar Katarynka92
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 598
Dot.: Essencomaniaczki witają w cz. X

Cytat:
Napisane przez karolajjnn Pokaż wiadomość
bez jaj
już nie myślą o tych co mają tylko naturę ....
Oni już w ogóle z nikim się nie liczą. Ciągłe zmiany decyzji... Niezbyt miłe. Już na pewno nie będę za niczym biegać z Essence. Mam co chciałam, trudno, płakać nie będę. Już nawet na samym forum zauważyłam ile dziewczyn się zniechęciło.
Katarynka92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-26, 10:05   #2278
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Essencomaniaczki witają w cz. X

Cytat:
Napisane przez szureek Pokaż wiadomość
W Douglasie są teraz pędzle kabuki takie wielkie i grube, i miękkie, oh, oh, oh!

UWAGA!
Za 10zł.
Ktoś tu już coś o tym pisał, za co serdecznie dziękuję, bo skoczyłam szybko i dorwałam!

Pomijam fakt, że patrze na pędzle, podchodzi pani i pyta czy pomóc.
Mówię, że szukam pędzla kabuki..
A ona: " " i patrzy się na mnie jak na debila.
Więc wytłumaczyłam, że do pudru, taki malutki bez rączki..
a ona pewna siebie, mówi: "AHA!!!"Po czym zaczyna szukać w pędzelkach do cieni..
Załamałam się. Wzięłam jej zwykły pędzel do pudru, mówię: TAKI, TYLKO BEZ RĄCZKI - KABUKI!
A ona, że niestety nie ma, ale może mi polecić taką nowość, zaprowadziła mnie do kasy i pokazuje kabuki, to którego szukałam!
Tragedia! Co tacy ludzie robią w takich drogeriach!
A ten pędzelek to limitowany jakiś jest? Dziewczyny widziała go, któraś z was w Łodzi?
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-26, 10:07   #2279
Anesthesia
Wtajemniczenie
 
Avatar Anesthesia
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 708
Dot.: Essencomaniaczki witają w cz. X

Cytat:
Napisane przez jolkas1paula Pokaż wiadomość
mam pytanko...czy tem kompakty 3w1 byly w polsce kiedykolwiek????? chcialabym kupic sobie taki
http://www.caspercosmetics.co.uk/ess...eige-p-36.html
Ja także nigdy tego nie widziałam...

Cytat:
Napisane przez Lungo Pokaż wiadomość
Strzeż tą opaskę! Nadprzyrodzone moce niepoczytalności dystrybutora Essence w działaniach mogą Ci ją w każdej chwili zabrać

Swoją drogą "I love"to kompletna porażka. Jedynie powder eyeliner mnie ciekawi, ale poza tym? Kończą im się pomysły? Jakaś firma wytoczyła im proces o "delikatne" inspirowanie się opakowaniami?
Choć może będzie jak w przypadku tej LE "We saw it first", której produkty wprowadzili do stałej oferty na jesień. Testy nowych kolorów czy coś?

Ciekawe, czy będą jakieś nowości we wrześniu/październiku
Powder eyeliner mi się źle kojarzy po kajalu z L'oreala, który lubiał wędrować gdzie się da podczas nakładania i dopiero duraline go trochę ujarzmiał...
A co do I love to jestem niemal pewna, że to będzie w stylu We saw it first, przynajmniej te kosmetyki we "wtórnych" opakowaniach, bo te w czarnych z serduszkiem to może limitka... nie wiem, ale faktycznie, ta limitka wygląda mało zachęcająco.
Anesthesia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-26, 10:28   #2280
AnnaVanDort
Ex Mod Zbawca Wizażowy
 
Avatar AnnaVanDort
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Pewnie w jakiejś spelunie
Wiadomości: 5 540
Dot.: Essencomaniaczki witają w cz. X

Nareszcie mam paczkę podziękowania dla Irsin
W niedługim czasie wrzucę swatche na bloga.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 100_4655.jpg (97,3 KB, 199 załadowań)
__________________

I've been diagnosed with a type of amnesia where I deny the existence of certain 80's bands.
There is no cure.
AnnaVanDort jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:33.