Restylane - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-03-06, 20:53   #31
eszton 1
Zadomowienie
 
Avatar eszton 1
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 355
Dot.: Restylane

hej Xfrida... zapłacilam 900 zl.. i poszła na to jedna dawka.. ale przez jakis czas mialam wrazenie ze to za mało.. ale sie rozeszlo i jestem juz zadowolona..
__________________
ESZTON 1
eszton 1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-06, 20:56   #32
Dagi33
Raczkowanie
 
Avatar Dagi33
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: moge byc wszedzie
Wiadomości: 63
Dot.: wypełniacz PMS

Cytat:
Napisane przez mimoza69 Pokaż wiadomość
Dagi i eszton, jak długo taki wypełniacz się rozchodzi do uzyskania koncowego efektu?? I jak długo po wstrzyknięciu nie można sie ludziom na oczy pokazywac?? Czy twarz jest bardzo zmasakrowana???
Prawde mowiac preparat rozchodzi sie caly czas az do chwili nastepnego wypelnienia. I tak jak pisala Eszton, skora robi sie o wiele ladniejsza w tych okolicach.

U mnie tak jak pisalam przez dosyc dlugi czas preparat utrzymywal sie w postaci takich niteczek pod skora i musialam to masowac zeby rozprowadzic preparat. Bylo te niteczki widac przy usmiechaniu sie i naciaganiu skory. Powodem pewnie jest moja bardzo cienka skora. Nie wygladalo to oczywiscie jakos tragicznie.

Co do pokazywania sie ludziom to ja moglam na nastepny dzien smalo sie pokazywac. Po zabiegu mialam dziurki po nakluciach, bylam troche opuchnieta i zaczerwieniona w tych miejscach.

D
Dagi33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-07, 08:46   #33
mimoza69
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6
Dot.: wypełniacz PMS

Dziewczynki,a wypełniała któraś z Was może tzw dolinę łez?? Zlbo moze słyszałyście coś o ty,??
mimoza69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-07, 17:16   #34
eszton 1
Zadomowienie
 
Avatar eszton 1
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 355
Dot.: wypełniacz PMS

Przyznam się,że ja nie mam pojęcia o wypełnianiu doliny łez.. nawet chyba nie wiem co to takiego.. pewnie nie zauważyłam tego u siebie .. albo jeszcze o tym nie wiem.. he he ale jak poszukam przed lustrem to z pewnoscia coś znajdę..
__________________
ESZTON 1
eszton 1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-10, 14:31   #35
mimoza69
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6
Dot.: wypełniacz PMS

Dolina łez to ten obszar od wewnętrznych kącików oczu w dół, takie zagłębienie, które powoduje ze oczy wuglądają jak podkrążone.
mimoza69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-10, 16:43   #36
iwonanowaczyk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1
Dot.: Restylane

Eszton, czy mogę prosić Cię o namiary tej kliniki w której robiłaś bruzdy surgidermem. Z góry dziękuję
iwonanowaczyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-12, 13:28   #37
wikula26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gniezno
Wiadomości: 35
Dot.: Restylane

Witam!!!Mam wielka prośbe,chce isc na wypelnienie zmarszczek w Poznaniu czy ktoś moze polecic mi dobre miejsce gdzie moge to zrobic?
wikula26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-12, 13:36   #38
wikula26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gniezno
Wiadomości: 35
Dot.: Restylane

Hej dziewczyny!!!Mam pytanko,czy ktoras z was zna jakąś klinikę zajmujaca sie wypelnianiem zmarszczeck w Poznaniu?
wikula26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-14, 19:05   #39
eszton 1
Zadomowienie
 
Avatar eszton 1
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 355
Dot.: Restylane

To Klinika NOVA DERM wrzuc ta nazwe w google to Ci wyskocza dane.. gdybys miala problem ze znalezieniem to daj znac.. napisze Ci numer tel..
__________________
ESZTON 1
eszton 1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-15, 09:42   #40
wikula26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gniezno
Wiadomości: 35
Dot.: Restylane

Hej Eszton 1,zrobiłam tak jak mi napisalaś,i znalazłam klinkie Nova Derm w Warszawie,a mi chodzi o Poznań,nie wiem czy dobrze szukam,moze cos zle zrobilam,jesli mozesz to podaj mi ten nr.Pozdrawiam
wikula26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-15, 16:16   #41
eszton 1
Zadomowienie
 
Avatar eszton 1
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 355
Dot.: Restylane

Dobrze zrobiles tylko zapewne nastapilo nieporozumienie.. ja to robilam w Warszawie.. chyba Dagi robila w Poznaniu.. Moja klinika Nova DERM jest w Warszawie
__________________
ESZTON 1
eszton 1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-17, 13:00   #42
wikula26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gniezno
Wiadomości: 35
Dot.: Restylane

witaj Eszton 1,dziekuje za informacje no i chcec pomocy,czy mozesz napisac mi jakie sa efekty po wypelnieniu zmarszczek,czy to boli i czy to naprawde taka rewelacja,robilas sobie te zabiegi wiec jesli mozesz to podziel sie ze mna wrazeniami.
wikula26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-18, 13:31   #43
amisza
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1
Dot.: Restylane

Cytat:
Napisane przez Dagi33 Pokaż wiadomość
Ja robilam sobie pierwszy zabieg wypelniaczami jakies 2,5 roku temu. Efekty utrzymywaly mi sie przez ponad rok. Zdecydowalam sie na nastepny zabieg okolo roku temu i jak na razie ani sladu po bruzdach. Robilam nosowo-wargowe. Robie przy okazji botox na czolo, lwia zmarszczke i zmarszczki wokol oczu. Mam 35 lat i moge tylko powiedziec ze efekty sa rewelacyjne! To tak jakby dostac w prezencie dobrych kilka lat mlodosci!!!! Nie zastanawiaj sie tylko rob! Sam zabieg nie jest przyjemny a dla mnie botox i wypelnienia to bylo za duzo jak na jeden raz dlatego poprosilam o znieczulenie dentystyczne. Najnieprzyjemniej jest przy podawaniu przy skrzydlkach nosa. Na efekt nie trzeba czekac dlugo. Na poczatku bedziesz pewnie troche opuchnieta i bedzie Ci sie wydawac ze zmarszczki sa zbytnio wypchniete- przy dotykaniu wypelnionych miejsc ma sie wrazenie jakby pod skora byla nitka. Mnie zalecono masowac te miejsca aby dobrze rozprowadzic wypelniacz. Wygladam i czuje sie o niebo lepiej i bardziej atrakcyjnie. Zabieg nie jest tani ale jezeli ktos moze sobie na to pozwolic to napewno nie bedzie zalowac. Robilam i robie te zabiegi w Poznaniu.
Cześć Dagi!Jestem tu nowa (właśnie pzed chwilą dokonałam rejestracji).Od jakiegoś czasu myslę o zabiegu z wypełniaczami i z dużym zainteresowaniem przeczytałam Twój tekst.Jestem z Poznania i bardzo interesuje mnie,gdzie robiłaś zabieg.Czy mogłabyś przesłać mi nazwę i adres gabinetu?Będę bardzo wdzięczna.Z góry dziękuję i pozdrawiam.
Amisza
amisza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-24, 11:34   #44
eszton 1
Zadomowienie
 
Avatar eszton 1
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 355
Dot.: Restylane

Hej Wikula.. to wypełnienie kwasem hialuronowym nic nie boli... a wyglada fajnie.. wiec warto.. u mnie to nawet nie było specjalnych sladow po igle.. ot lekko zaczerwienione okolice nosa.. na drugi dzien wszystko zniklo.. ale ten preparat surgiderm rozchodził sie kilka dni i efekt był po mniej wiecej 5 dniach..
__________________
ESZTON 1
eszton 1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-25, 09:23   #45
Najana
Przyczajenie
 
Avatar Najana
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 13
Dot.: Restylane

Hej dziewczyny!Bylam na konsultacji i... jestem juz po zabieguEfekt super!Nawet nie spodziewalam sie, ze roznica bedzie tak widocznaBardzo sie ciesze,ze sie zdecydowalam.900 zl ale bylo warto
Sam zabieg byl nieprzyjemny ale jak ktos kiedys powiedzial ''chcesz byc piekna- cierp''
__________________
Najana

Inteligencja wyklucza chamstwo...
Najana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:54.