Dobry Fryzjer w Poznaniu - Strona 73 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-07-23, 11:39   #2161
alexia25
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1
Dot.: Fryzjer Poznan

Witam wszystkich. To mójpierwszy post, jestem tu od niedawna ale starannie przeczytałam co piszecie o fryzjerach w Poznaniu. Chciałabym się dołączyć do odób, które pisały o Sergiuszu z Salonu Ekstraktt . Chodzę do niego od roku i nie zamieżam tego zmieniać. To co on potrafił wyczarować z moich włosów przeszło moje najśmielsze oczekiwania. Miałam jakąś tamzwykłą fryzurkę ale chciałam coś zmienić, zrobić coś fajnego i trafiłam do niego...powiedziałam co bym chciała, co już kiedyś miałam i poprosiłam żebycoś wymyślił bo jestem otwarta na propozycję. Strasznie spodobało mi się, że zanim zaprosił mnie do mycia, przez jakieś 5min ruszał moimi włosami i sprawdzał jak one mi się układają naturalnie-pomyślałam facet ma podejście. I nie myliłam się, efekt końcowy był dokładnie taki jakiego oczekiwałam. Za każdym razem jak byłam, nadawał charakteru moim włosom i umie dopasować fryzurkę do twarzy i osoby, przy czym widać jak bardzo jest skupiony pracując. Nie znam leprzego fryzjera, no i nigdy nie słyszałam tylu komplementów na temat mojej fryzury od obcych ludzi jak właśnie od roku
Dodam, że włosy układają mi się do 3 miesięcy (z taką częstotlowością do niego chodzę) a włosy dość szybkomi rosną.
POLECAM!!!! Nawet z farbowaniem zamknęłam się w 160zł
Pozdrawiam
alexia25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-25, 09:05   #2162
Kaoru
Przyczajenie
 
Avatar Kaoru
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 28
Dot.: Fryzjer Poznan

A ja ciągle dumam i się nie mogę zebrać Marzy mi się diametralna zmiana fryzury (mam wycieniowane włosy za łopatki), ale nie chciałabym wyjśc od fryzjera z sajgonem na głowie Sporo dobrych opinii o Tupecie widzę może się skuszę...
A do dziewczyn, które już tam były: z jakim mniej więcej wyprzedzeniem umawiałyście się na wizytę?
Kaoru jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-25, 09:29   #2163
aluchelek
Raczkowanie
 
Avatar aluchelek
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 496
Dot.: Fryzjer Poznan

Ja właśnie byłam u Adama z GAWW.
Mily, sympatyczny, dokładny, spokojny, usmiechnięty i bosko przystojny

Ale ścięcie włosów i fryzura po pierwszym myciu: standardowe Wrócę tam, bo po prostu można się tam zrelaksować, natomiast sama fryzura jest przeciętna. Czuję się ok, ale doznań metafizycznych i schnących z miłości wielbicieli -brak Zapłaciłam 70 dych
__________________
PM 2011

aluchelek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-25, 21:20   #2164
gumcia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2
Dot.: Fryzjer Poznan

Cześć jestem tu pierwszy raz mam bardzo zniszczone włosy zawsze nosiłam jasne teraz są ciemne wypłowiałe nikt Tu nie pisze o salonie Metamorfoza na ul.**** cała metamorfoza kosztuje 500zł to duży wydatek może ktoś tam był?Zastanawiam się również nad GAWW ale zdjęcia z Metamorfozy są zachęcające do Poznania mam 70 km. więc chce wybrać jak najlepiej.

Edytowane przez Jolie2601
Czas edycji: 2008-07-25 o 21:57 Powód: proszę nie podawać nazw ulic i zapoznać się z zasadami forum
gumcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-26, 01:43   #2165
aussie31
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: z domu :P
Wiadomości: 221
Dot.: Fryzjer Poznan

Cytat:
Napisane przez gumcia Pokaż wiadomość
Cześć jestem tu pierwszy raz mam bardzo zniszczone włosy zawsze nosiłam jasne teraz są ciemne wypłowiałe nikt Tu nie pisze o salonie Metamorfoza na ul.**** cała metamorfoza kosztuje 500zł to duży wydatek może ktoś tam był?Zastanawiam się również nad GAWW ale zdjęcia z Metamorfozy są zachęcające do Poznania mam 70 km. więc chce wybrać jak najlepiej.

przeszukaj ten wątek, pamiętam ze o "metamorfozach" była mowa.gdzieś w początkach...
__________________
_________________________ _________________________

"You're every line, you're every word, you're everything" _________________________ ________________
aussie31 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-26, 16:17   #2166
gumcia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2
Dot.: Fryzjer Poznan

Tak czytałam ale to było dość dawno może jest ktoś kto nie dawno był tam na metamorfozie może ktoś mi coś doradzi
gumcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-26, 22:23   #2167
Blebloszek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 32
GG do Blebloszek
Dot.: Fryzjer Poznan

Hej dziewuszki mam do Was takie pytanko... chciałabym pójść do fryzjera który naprawdę dobrze zna się na trwałej )) mam już z natury niby falowane niby kręcone włoski...ale zawsze marzyły mnie się takie loczki od samego czubeczka głowy )) może w GAWW coś takiego mnie wyczarują... zależy mnie na tym żeby był to sprawdzony fryzjer jeśli chodzi o trwałe pozdrawiam ;***
Blebloszek jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-07-27, 22:31   #2168
gryzaczek
Raczkowanie
 
Avatar gryzaczek
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Bristol
Wiadomości: 369
Dot.: Fryzjer Poznan

GAWW bylam nie polecam..... to co mam na glowie, wyczarowane przez Tomka pozostawia wiele do zyczenia mam wlosy krecone liczylam na fryzure z polotem a nie grzywke scieta zaraz przy skorze.... wlosy zyja wlasnym zyciem wygladam jakbym wpadla pod kosiarke.... i 80zl za cos takiego.... zgroza.... i znow szukam fryzjera co wie co robi....
chcialam mu dac pole do popisu zaufalam ze wie co robi... mylilam sie
przed slubem zanim nie trafilam w rece tomka bylam na upieciu u pani.Asi (zdaje sie...) z fresh looka na *****
mloda blondynka dlugie wlosy. zrobila mi proste ale bardzo efektowne upiecie z lokow... bylam bardzo zadowolona, fryzura trzymala sie caly dzien i noc
teraz zaluje , ze trafilam do gaww... wlosy nie zeby odrosna ale szkoda mojego czasu i teraz codziennej mordegi zeby jakos wygladac... pozdrawiam wszystkich..

Edytowane przez Jolie2601
Czas edycji: 2008-07-29 o 14:33 Powód: proszę zapoznać się z zasadami forum
gryzaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-27, 22:51   #2169
aussie31
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: z domu :P
Wiadomości: 221
Dot.: Fryzjer Poznan

Cytat:
Napisane przez gryzaczek Pokaż wiadomość
GAWW bylam nie polecam..... to co mam na glowie, wyczarowane przez Tomka pozostawia wiele do zyczenia mam wlosy krecone liczylam na fryzure z polotem a nie grzywke scieta zaraz przy skorze.... wlosy zyja wlasnym zyciem wygladam jakbym wpadla pod kosiarke.... i 80zl za cos takiego.... zgroza.... i znow szukam fryzjera co wie co robi....
chcialam mu dac pole do popisu zaufalam ze wie co robi... mylilam sie
przed slubem zanim nie trafilam w rece tomka bylam na upieciu u pani.Asi (zdaje sie...) z fresh looka na slowanskiej
mloda blondynka dlugie wlosy. zrobila mi proste ale bardzo efektowne upiecie z lokow... bylam bardzo zadowolona, fryzura trzymala sie caly dzien i noc
teraz zaluje , ze trafilam do gaww... wlosy nie zeby odrosna ale szkoda mojego czasu i teraz codziennej mordegi zeby jakos wygladac... pozdrawiam wszystkich..
biednaś kurcze coś nie możesz trafić...ja co prawda z wizyty w GAWW byłam zadowolona ale ja mam włosy długie i proste jak druty więc cieniuję tylko przód i trochę grzywkę... mi koleżanka z pracy bardzo poleca salon Pieczyńskich do ktorego ciagle nie mogłam się wybrać bo mnie długie terminy odstraszają ( do Roberta z jakies 3 tyg) scięta jest naprawdę rewelacyjnie za kazdym razem może tam spróbujesz??ja teraz myśle co z farbowaniem bo farb Goldwella nie znam zupelnie (a na nich pracuja w GAWW) wiec albo wybiore sie do Pieczynskich(L'Oreal Professionel) albo przeczołgam sie przez cale miasto i jeszcze troche do Farouka znowu-przynajmniej po ich farbie wloski mialam w super stanie a nie to co teraz po tym matrixie...ciemne wlosy na koncach i ciemno-blond gora bo odrosty nie chwycily a poza tym leca mi wlosy garsciamipozdrawia m
__________________
_________________________ _________________________

"You're every line, you're every word, you're everything" _________________________ ________________
aussie31 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-29, 11:39   #2170
cukier
Raczkowanie
 
Avatar cukier
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 114
Dot.: Fryzjer Poznan

dziewczyny pomozcie!!
bardzo pilnie potrzebuję imię jakiegos dobrego fryzjera z hair bazaar.
wiecie cos może o tym salonie?
__________________
Być żywym, to tkać historię pomiędzy początkiem, którego już się nie pamięta i końcem,z którego nic się nie pozna.

70-69-68-67-66-65-64-63-62-61-60
cukier jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-31, 13:32   #2171
mmaarrllaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1
Exclamation Dot.: Fryzjer Poznan

witam
proszę o pomoc gdzie znajde GAWW może ktoś mi podać namiary
mmaarrllaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-31, 14:49   #2172
behorned
Przyczajenie
 
Avatar behorned
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1
Dot.: Fryzjer Poznan

Witam,
mam pytanie - ile kosztuje zrobienie odrostów platynowy blond? Pytałam dzis w Art Chagale na Polance i zaśpiewali mi 179zł!!Czy to normalna cena jak za zwykłe zrobienie odrostów?
Jestem platynową blondynką, chcialam tez pofarbowac spowrotem na blond brązowe włosy spod spodu, + 50zł.
Czy te ceny są normalne czy trafiłam na wyjątkowo drogi salon???
Pozdrawiam
behorned jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-01, 14:26   #2173
monoika
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: z otchłani internetu/Wawa
Wiadomości: 289
Dot.: Fryzjer Poznan

Drogie Wizażanki z Poznania! Ktory fryzjer z Poznania po uslyszeniu "podcięcie końcowek i delikatne wyrownanie" (wychodze z cieniowania) naprawdę podetnie mi 1 cm a nie 15 cm Byłam w Farouk 8mcy temu i dokladnie to powiedziałam a p. iwona scięła mi 15 cm . A moje wlosy bardzo wolno rosna Teraz boję się isc do fryzjera bo jak zetnie więcej to umrę liczę na Waszą pomoc
monoika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-04, 13:36   #2174
pacola
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2
Dot.: Fryzjer Poznan

dlaczego taki problem jest z koloryzacją na blond?!! mam średniodługie włosy, jedyny mój problem to farbowanie i podcinanie końcówek. Zwykle robiłam baleyage na odrosty ale zachciało mi się stonowanego jednolitego koloru. Naczytałam się tutaj że dobrze farbują w Farouk'u no i wybrałam się tam... niestety do p.Iwony. Bez przekonania zabrała się za moje włosy uprzedzając że może wyjść w niektórych miejscach złoty. Niestety na całym odroście wyszły złote... nie polecam..Jeżeli ktoś może polecić dobrego i za przystępną cenę, fryzjera do blond kolorku będę bardzo wdzięczna.
pacola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-04, 13:55   #2175
aussie31
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: z domu :P
Wiadomości: 221
Dot.: Fryzjer Poznan

byłam niedawno na farbie w GAWW. jestem zadowolona. ladnie dobrany kolor, wszystko rownomiernie sie zafarbowalo, wloski sa miekkie i blyszczace, ladnie sie ukladaja, wygladaja zdrowo. kladlam ciemny zimny braz (taki popielaty odcien) i bardzo mi sie podoba.placilam 155 zl (dlugie wlosy za polowe plecow). samo farbowanie poszlo bardzo sprawnie i szybko ale rowniutko dodam ze farbuje sie "calosciowo" a nie zadne balejaże ( bo to by pewnie potrwalo dluzej). i przyjemny masaz glowy tez byl. obsluga mila. dla mnie jak na razie wszystko na plus
__________________
_________________________ _________________________

"You're every line, you're every word, you're everything" _________________________ ________________
aussie31 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-05, 22:04   #2176
BERRY21
Zadomowienie
 
Avatar BERRY21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 091
Dot.: Fryzjer Poznan

Cytat:
Napisane przez aluchelek Pokaż wiadomość
Ja właśnie byłam u Adama z GAWW.
Mily, sympatyczny, dokładny, spokojny, usmiechnięty i bosko przystojny

Ale ścięcie włosów i fryzura po pierwszym myciu: standardowe Wrócę tam, bo po prostu można się tam zrelaksować, natomiast sama fryzura jest przeciętna. Czuję się ok, ale doznań metafizycznych i schnących z miłości wielbicieli -brak Zapłaciłam 70 dych

Rowniez w koncu zdecydowalam sie na sciecie u Adama - potwierdzam, ze przystojny

Co do sciecia, to faktycznie: zadnej rewelacji, a zaplacilam 90 zl
Wizyta trwala ok. 1h 15 min - zaden fryzjer jeszcze nigdy nie scinal mi tak dlugo wlosow
__________________
Keep away from people who try to belittle your ambitions. Small people always do that, but the really great make you feel that you, too, can become great.
Mark Twain


BERRY21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-05, 22:15   #2177
Broniecka
Raczkowanie
 
Avatar Broniecka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Pyrlandia
Wiadomości: 479
Dot.: Fryzjer Poznan

O, widzę, że mój Tymek ukrywa się teraz w GAWW No ale ja go już chyba na dobre zdradziłam z Pacykarnią. Byłam drugi raz, tym razem u Piotra i jestem super zadowolona Było śmiesznie, bo cały proces cięcia wykonał obracając mnie od lustra i mogłam dopiero podzwiać efekt końcowy
__________________
Prawdziwych przyjaciół poznaje się w szczęściu,
bo tylko nieliczni potrafią znieść nasze sukcesy.

Broniecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-06, 09:10   #2178
olakm
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 20
Dot.: Fryzjer Poznan

Witajcie dziewczyny. Poleccie mi jakiegoś sprawdzonego fryzjera, ktory sam dobierze mi fryzurke? Mam długie czarne włoski i troche falowane. Ogólnie z tej długośc można zrobić wszystko. Chcialabym. by spojrzal na mnie i już wiedzial co zrobic. By nie było zbyt wymagające. Help. Koniecznie niech będzie w POznaniu, a nie na końcu świata
olakm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-07, 20:22   #2179
Shakira_19
Raczkowanie
 
Avatar Shakira_19
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 440
Dot.: Fryzjer Poznan

Poszukuję fryzjera w Poznaniu, który przeprowadzi dekoloryzacje i farbowanie włosów
Chcę zmienić na popielaty blond, a mam kasztanowe!!
Shakira_19 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-08, 10:00   #2180
olakm
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 20
Thumbs up Dot.: Fryzjer Poznan

Ja polecam fryjerke z salonu Fryzjernia w Poznaniu na *****

Fajnie dopasowuje fryzurę do rodzaju włosa, do twarzy. Zna sie na lokach - koleżanka poszłą z burzą niesamowicie grubych, długich włosów falujących się i podjęła sie tego wyzwania .
Efekt zniewalający. Mówiła coś o przerzedzaniu
Ja polecam gorąco. Mi wyczarowała śliczną fryzurę.

Edytowane przez Jolie2601
Czas edycji: 2008-08-08 o 10:10 Powód: proszę zapoznać się z zasadami forum
olakm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-08, 13:26   #2181
Czikita!
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 7
Dot.: Fryzjer Poznan

Hej! Widzę, że koleżanka Wizażanka tak jak ja za cel poszukiwań wymarzonej fryzury obrała sobie Shakire! I bardzo pozytywnie! Mam włosy w kolorze ciemny blond z jasnymi refleksami (naturalne). Na farbę przyjdzie czas, póki co pragnę coś z nimi zrobić aby ,,tendencję do kręcenia'' zatrzymać w bardziej wyrazisty i stały SKRĘT! Jeśli któraś z Was miałaby jakiś genialny pomysł, proszę o podpowiedź Tymczasem zwracam się z prośbą do dziewczyn, które znają numer do Pana Krzysztofa który (pracowal?) w salonie V.C.. pamiętacie..? Proszę o wysłanie mi Jego numeru! Z góry wielkie dzięki! Buziaki ;* ;*
Czikita! jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-09, 06:33   #2182
niuni@
Przyczajenie
 
Avatar niuni@
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 9
Dot.: Fryzjer Poznan

Witaj Czikita!

Przesłałam namiary do Pana Krzysztofa na Twoją skrzynkę.

Pozdrawiam :-D

niuni@
niuni@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-11, 06:33   #2183
aragosta
Rozeznanie
 
Avatar aragosta
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 863
Dot.: Fryzjer Poznan

Cytat:
Napisane przez monoika Pokaż wiadomość
Drogie Wizażanki z Poznania! Ktory fryzjer z Poznania po uslyszeniu "podcięcie końcowek i delikatne wyrownanie" (wychodze z cieniowania) naprawdę podetnie mi 1 cm a nie 15 cm Byłam w Farouk 8mcy temu i dokladnie to powiedziałam a p. iwona scięła mi 15 cm . A moje wlosy bardzo wolno rosna Teraz boję się isc do fryzjera bo jak zetnie więcej to umrę liczę na Waszą pomoc

Nie chce mi się wierzyć - 15cm??? Ja z podcięci au Iwony byłam bardzo zadowolona - max 1,5 cm - chciałam tylko wyrównać i nadać kształt fryzurze - nic więcej.
Może trzeba jasno mówić np. maksymalnie 2 cm.
aragosta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-11, 14:25   #2184
monoika
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: z otchłani internetu/Wawa
Wiadomości: 289
Dot.: Fryzjer Poznan

Nie wiem może miała kiepski dzień Jak nalozyla farbę to na gorze mialam wyraznie ciemniejszy odcien a na dole jasniejszy Stwierdzila ze to wina tego ze mialam odrosty i kolor nie będzie rowny. Zresztą kladla jedną farbę na odrosty i resztę w tym samym czasie a potem zmyła wszystko też naraz. Sądzilam ze najpierw odrosty sie farbuje wlasnie po to, zeby kolor byl rownomierny. Ja juz więcej tam nie pojdę...
monoika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-11, 17:55   #2185
gawendam
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2
Dot.: Fryzjer Poznan

Piotr Sierpiński. Obecnie w LE GRAND wcześniej w K+M Jeśli masz swój pomysł-powiedz, jeśli nie to zdecydowanie radze oddać się w jego ręce. Niesamowicie kreatywny pod względem wizażu, no i wspaniały człowiek.

Edytowane przez gaga
Czas edycji: 2008-08-11 o 22:35 Powód: prosze zapoznac sie z zasadamiforum
gawendam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-12, 10:16   #2186
marta12101
Raczkowanie
 
Avatar marta12101
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 214
Dot.: Fryzjer Poznan

le grand naxxxxxxx?

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2008-08-12 o 13:49
marta12101 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-12, 10:32   #2187
green.eyed
Rozeznanie
 
Avatar green.eyed
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 546
Dot.: Fryzjer Poznan

Cytat:
Napisane przez marta12101 Pokaż wiadomość
le grand na wroclawskiej?
W Poznaniu Le grand jest na ulicy... jakby to powiedzieć... nazwa ulicy pochodzi o nazwy takiego sympatycznego zwierzątka... mianowicie kozy bardzo blisko centrum, które ma każde większe miasto, czyli Starego Rynku.
zresztą wpisz w google le grand, to wyskoczy Ci ich strona, tam w zakładce 'Kontakt' są adresy salonów

osobiście uważam, ze niemożność podawania adresów w przypadku takiego wątku jest lekko przesadzona.
__________________
.
green.eyed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-13, 06:07   #2188
marta12101
Raczkowanie
 
Avatar marta12101
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 214
Dot.: Fryzjer Poznan

ja tez uwazam to za idiotyzm,
jak mozna dyskutowac o lokalach nie podajac nazw i ulic

juz wiem, to jest na rogu koziej
marta12101 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-13, 10:41   #2189
giagia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1
Dot.: Fryzjer Poznan

Cytat:
Napisane przez gawendam Pokaż wiadomość
Piotr Sierpiński. Obecnie w LE GRAND wcześniej w K+M Jeśli masz swój pomysł-powiedz, jeśli nie to zdecydowanie radze oddać się w jego ręce. Niesamowicie kreatywny pod względem wizażu, no i wspaniały człowiek.
W 100% potwierdzam Ma może ktoś prywatne namiary na Piotrka?? Jeśli tak proszę na maila
giagia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-13, 14:37   #2190
coco85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 5
Dot.: Fryzjer Poznan

Mialam podobną historię do Twojej jakieś dwa lata temu..Teraz mam taką dlugość wlosów jak wtedy ,gdy prosilam o podcięcie 3 cm a ścięto mi 15cm conajmniej..Ostatnio wybralam się na tzw.podcięcie (po mięsiecznym sądowaniu gdzie zrobią to dobrze)i wybralam Kadus przy xxxx.Jestem niesamowicie zadowolna-dziewczyna ścięla mi doslownie 1,5 cm i lekko wycieniowala sam przód,ale na moje zyczenie,nic sama nie kombinowala.Niestety nie znam jej imienia,ma czarne poldlugie wlosy,tatuaz na ramieniu i na kostce tez.Poza tym kolczyk pod dolna warga i chyba dwa w brwi.Taka przyjemnośc kosztuje niestety 40zl no,le wolę wydać więcej i być zadowolna niż zaoszczędzić i potem rozpaczać..Powodzenia!!!

Edytowane przez gaga
Czas edycji: 2008-08-28 o 09:56 Powód: zasady forum
coco85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:56.