Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Część V - Strona 77 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-08-13, 09:14   #2281
barbara_barbie
Raczkowanie
 
Avatar barbara_barbie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Pruszków
Wiadomości: 117
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Tasiax Pokaż wiadomość
barbara_barbie właśnie w wątku o sposobach na przyśpieszenie porostu włosów, pojawił się post użytkowniczki, że w czasie ciąży jej włosy przyśpieszyły wzrost - także świetny sposób

I tak w ogóle to GRATULACJE !
Wlasnie z tego co wiem, w ciazy wlosy ogolnie sie poprawiaja i zdecydowanie szybciej rosna, jak i cera, tylko ze boje sie ze po ciazy zaczna mi wypadac garsciami.... podobno tak tez sie zdarza... :/

Dziekuje bardzo za gratulacje, gdy szok mi przejdzie i bede po 1 wizycie dowiem sie wszystkiego, zaczne sie cieszyc jak TZ
__________________
Nie prostuje wlosow od 01.03.2012
Ost. Farbowanie 30.05.12

ŻONA OD 16.07.11
Czekamy na Bejbii!
http://www.suwaczki.com/tickers/zud3ol2a133o08zn.png
Spotkamy sie za:
http://www.suwaczki.com/tickers/cd9b3e3kdqo8qacs.png
barbara_barbie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-13, 10:11   #2282
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Kicia131 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny!
Baaaaardzo rzadko się odzywam (brak czasu!), ale podczytuję Was regularnie
Mi w sierpniu mija 13 miesięcy bez farby.. Nie mogę uwierzyć, że tak to szybko zleciało. Włosy zaczęły mi troszkę szybciej rosnąć na lato, więc odrost coraz większy Nie mogę się doczekać chwili, aż będę miała już całe swoje... Ale na razie zapuszczam włosy. Od maja mam krótkie (wrzucałam zdjęcia na wątku, są też w moim albumie) i już mi się znudziły :p Jeszcze z pół roku i będę miała ombre
Wrzucam od razu zdjęcia. Odrost mały jak na 13 miesięcy, ale naprawdę cieszę się z każdego cm i ani przez moment nie żałuję, że zdecydowałam się na powrót do naturalek!
Pozdrawiam Was wszystkie i trzymam kciuki za Nasz powrót do natury!
jakie śliczne i zdrowe!
też chcę już swoje 13 miesięcy
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-13, 11:11   #2283
ludwila
Zakorzenienie
 
Avatar ludwila
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 5 093
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez barbara_barbie Pokaż wiadomość
Witam po weekendzie Dziewczyny
Wczoraj robilam test tak jak mowilam... Dlugo nie musialam czekac na wynik, od razu pojawily sie 2 kreseczki... TZ cieszy sie bardzo, ja tez, ale jeszcze nie dociera to do mnie, jutro ide do gina... Stresuje sie strasznie!! A dzieki temu, motywacja do nie farbowania wloskow, moze po ciazy juz bede miala tylko swoje wloski.... Wczoraj nie bylam w stanie oznajmic Wam tego, gdyz sama w szoku chyba do tej pory jestem, no i obawy, czy wszystko bedzie okej, jak i obawy z niewiedza, stresuje sie bo nic nie wiem na temat ciazy, tak profesjonalnie... Tak wiec, Naturalsy rosnijcie dalej !
Gratulacje!
To teraz będziemy ciotkami?
__________________
"Chodziliśmy nie szukając się, ale wiedząc, że chodzimy po to, żeby się znaleźć. "

ludwila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-13, 11:28   #2284
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Kicia131 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny!
Baaaaardzo rzadko się odzywam (brak czasu!), ale podczytuję Was regularnie
Mi w sierpniu mija 13 miesięcy bez farby.. Nie mogę uwierzyć, że tak to szybko zleciało. Włosy zaczęły mi troszkę szybciej rosnąć na lato, więc odrost coraz większy Nie mogę się doczekać chwili, aż będę miała już całe swoje... Ale na razie zapuszczam włosy. Od maja mam krótkie (wrzucałam zdjęcia na wątku, są też w moim albumie) i już mi się znudziły :p Jeszcze z pół roku i będę miała ombre
Wrzucam od razu zdjęcia. Odrost mały jak na 13 miesięcy, ale naprawdę cieszę się z każdego cm i ani przez moment nie żałuję, że zdecydowałam się na powrót do naturalek!
Pozdrawiam Was wszystkie i trzymam kciuki za Nasz powrót do natury!
O wo, ale piękne te Twoje odrosty i coraz piękniejsze
Cytat:
Napisane przez barbara_barbie Pokaż wiadomość
Witam po weekendzie Dziewczyny
Wczoraj robilam test tak jak mowilam... Dlugo nie musialam czekac na wynik, od razu pojawily sie 2 kreseczki... TZ cieszy sie bardzo, ja tez, ale jeszcze nie dociera to do mnie, jutro ide do gina... Stresuje sie strasznie!! A dzieki temu, motywacja do nie farbowania wloskow, moze po ciazy juz bede miala tylko swoje wloski.... Wczoraj nie bylam w stanie oznajmic Wam tego, gdyz sama w szoku chyba do tej pory jestem, no i obawy, czy wszystko bedzie okej, jak i obawy z niewiedza, stresuje sie bo nic nie wiem na temat ciazy, tak profesjonalnie... Tak wiec, Naturalsy rosnijcie dalej !
No i gratulacje zrobiliście sobie coś pięknego. Ja to się zawsze dziwię jak to możliwe w ogóle, że się robi mały człowiek Dbaj o siebie i włoski i informuj nas na bieżąco Hihihi boże, będziecie mieć dziecko !
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-13, 12:10   #2285
barbara_barbie
Raczkowanie
 
Avatar barbara_barbie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Pruszków
Wiadomości: 117
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Ludwila i Kati123

Owszem, bedziecie ciociami! No ja tez jestem w szoku, nadal nie dowierzam.... Jak TO sie stalo... Wykrakalam Pozatym pewnie TZ mial odpoczynek od pracy, stresow, do tego wiejskie powietrze, wypoczynek, i bach! Zobaczymy jak włoski beda rosly, czy szybciej Na bierzaco bede informowac Poki co zmagam sie z glodem nikotynowym, musze wcinac tic taci, mentosy, itp, zeby zabic "kapcia w ustach ponikotynowego" W nocy nie moge spac, mecza mnie koszmary, pozatym bol piersi jest taki ze spie w staniku... a w dzien non stop ziewam, spac mi sie chce. Wymioty poki co mi nie dokuczaja, z obaczymy co jutro sie dowiem u gina, pewnie powie ze za wczesnie na usg, ale chce zeby mie zbadala i poinformowala co i jak. Zebym sie juz nie stresowala, bo poki co to plakac mi sie chce ciagle, przez hormony chyba! No i czekam na rodzicow, az powroca z wakacji, nie chce ich informowac przez telefon, zeby czasem nie przyszlo im do glowy wczesniej wrocic.... ale dziekuje bardzo za wsparcie moje drogie, tak wiec, czekamy dalej na nasze naturalki i rozwoj malego brzdaca :P
__________________
Nie prostuje wlosow od 01.03.2012
Ost. Farbowanie 30.05.12

ŻONA OD 16.07.11
Czekamy na Bejbii!
http://www.suwaczki.com/tickers/zud3ol2a133o08zn.png
Spotkamy sie za:
http://www.suwaczki.com/tickers/cd9b3e3kdqo8qacs.png

Edytowane przez barbara_barbie
Czas edycji: 2012-08-13 o 12:11
barbara_barbie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-13, 12:52   #2286
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Konwalia11 Pokaż wiadomość
Wiesz, ja mialam kryzys kiedy bylam w piatym miesiacu (jak to brzmi). Wiedzialam, ze nie zafarbuje calosci, ale mialam ochote "podkolorowac" wstretne rude farbowance. Dopiero jak wlosy zaczely okalac twarz i tworzyc dla niej "rame" zauwazylam, jak dobrze mi w naturalnych i przestaly mnie zajmowac farbowance.
A w ogole to dopiero teraz skojarzylam, skad Cie znam , bo zastanawialam sie, czego ja moglam szukac na blogu blondynki? I wymyslilam - szukalam sposobu na ochlodzenie koloru i trafilam na Twoj post o maseczce z Amla. Mam pytanie - jak dlugo utrzymywal sie ten efekt? Z tego, co zrozumialam, zadzialala tylko na farbowance a odrostu nie ruszyla, tak? Zamierzasz wrocic do tej metody?
Nie, nie wrócę Tego się nie da niczym wywabić, a najzdrowszych partii włosów i tak nie chwyta. Spróbować można, amla może lekko ochładzać kolor włosów, ale to co było u mnie, jest trwalsze niż jakakolwiek farba. Ja bym jednak szukała innego sposobu na ochłodzenie włosów A płukanki, np. z gencjany, nic Ci nie dają? A to ochłodzenie i przyciemnienie przy amli może, jeśli wyjdzie, mieć inny odcień niż Twoje włosy. U mnie to był bardzo głęboki, szaro-fioletowy odcień, z lekkimi przebłyskami różu i zieleni. W sumie wyglądał świetnie (ale nie jak włosy były mokre), ludzie mnie pytali, co ja zrobiłam, że mam taki piękny kolor, ale mam wrażenie, że tak niesamowicie zimny kolor jest jednak nienaturalny i ciężko go nosić, szczególnie wtedy, gdy jest też szaro-buro na dworze.

Zresztą, ja już nie chcę mieć chłodnych włosów, moje może i są popielate, ale od słońca mają złoty odcień (jak to przy naturalkach- ciężko go opisać) i w sumie lepiej się czuję z cieplejszymi refleksami, zdrowiej z nimi wyglądam. Więc ja nie będę w ogóle nic ruszać na razie, sama pielęgnacja

Edytowane przez weegirl
Czas edycji: 2012-08-13 o 14:34
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-13, 14:06   #2287
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez barbara_barbie Pokaż wiadomość
Ludwila i Kati123

Owszem, bedziecie ciociami! No ja tez jestem w szoku, nadal nie dowierzam.... Jak TO sie stalo... Wykrakalam Pozatym pewnie TZ mial odpoczynek od pracy, stresow, do tego wiejskie powietrze, wypoczynek, i bach! Zobaczymy jak włoski beda rosly, czy szybciej Na bierzaco bede informowac Poki co zmagam sie z glodem nikotynowym, musze wcinac tic taci, mentosy, itp, zeby zabic "kapcia w ustach ponikotynowego" W nocy nie moge spac, mecza mnie koszmary, pozatym bol piersi jest taki ze spie w staniku... a w dzien non stop ziewam, spac mi sie chce. Wymioty poki co mi nie dokuczaja, z obaczymy co jutro sie dowiem u gina, pewnie powie ze za wczesnie na usg, ale chce zeby mie zbadala i poinformowala co i jak. Zebym sie juz nie stresowala, bo poki co to plakac mi sie chce ciagle, przez hormony chyba! No i czekam na rodzicow, az powroca z wakacji, nie chce ich informowac przez telefon, zeby czasem nie przyszlo im do glowy wczesniej wrocic.... ale dziekuje bardzo za wsparcie moje drogie, tak wiec, czekamy dalej na nasze naturalki i rozwoj malego brzdaca :P
oo, gratuluję
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-13, 14:32   #2288
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez barbara_barbie Pokaż wiadomość
Ludwila i Kati123

Owszem, bedziecie ciociami! No ja tez jestem w szoku, nadal nie dowierzam.... Jak TO sie stalo... Wykrakalam Pozatym pewnie TZ mial odpoczynek od pracy, stresow, do tego wiejskie powietrze, wypoczynek, i bach! Zobaczymy jak włoski beda rosly, czy szybciej Na bierzaco bede informowac Poki co zmagam sie z glodem nikotynowym, musze wcinac tic taci, mentosy, itp, zeby zabic "kapcia w ustach ponikotynowego" W nocy nie moge spac, mecza mnie koszmary, pozatym bol piersi jest taki ze spie w staniku... a w dzien non stop ziewam, spac mi sie chce. Wymioty poki co mi nie dokuczaja, z obaczymy co jutro sie dowiem u gina, pewnie powie ze za wczesnie na usg, ale chce zeby mie zbadala i poinformowala co i jak. Zebym sie juz nie stresowala, bo poki co to plakac mi sie chce ciagle, przez hormony chyba! No i czekam na rodzicow, az powroca z wakacji, nie chce ich informowac przez telefon, zeby czasem nie przyszlo im do glowy wczesniej wrocic.... ale dziekuje bardzo za wsparcie moje drogie, tak wiec, czekamy dalej na nasze naturalki i rozwoj malego brzdaca :P
Pierwszy raz będę internetową ciocią hihi

Jejku, ale masakra -ale podsunęłaś mi pomysł -ja się co miesiąc męczę z okropnym bólem piersi 2-3 dni w cyklu No pewnie, nie mów im przez telefon -ciekawe jak zareagują jak wrócą zdaj relację po ginekologu

No i mnie zmotywowałaś -zadzwoniłam przed chwilą i się umówiłam do swojego -zobaczymy jak moja nadżerka się miewa oby tak samo jak rok temu.

I wiecie co? Muszę obciąć moje pazurki, bo już mi się wszystkie połamały w prawej ręce, a w lewej mam mega długie i tak mi żal
aha, w aptece dziś byłam, koleś zaproponował mi, żebym sobie wybrała drożdże w tabletkach jakie chcę i mi zamówi -brałyście jakieś godne polecenia?
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-13, 14:39   #2289
AmaiMomo
Zadomowienie
 
Avatar AmaiMomo
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 381
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Hej,

Macie może pod ręką szczotę na kiju albo jakieś inne narzędzie, którym można mi przyłożyć w głowę? Zaczął mnie kusić blond, a na odrost patrzę z obrzydzeniem. Ratunku! Mam kryzys włosowy!
AmaiMomo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-13, 14:42   #2290
barbara_barbie
Raczkowanie
 
Avatar barbara_barbie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Pruszków
Wiadomości: 117
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
Pierwszy raz będę internetową ciocią hihi

Jejku, ale masakra -ale podsunęłaś mi pomysł -ja się co miesiąc męczę z okropnym bólem piersi 2-3 dni w cyklu No pewnie, nie mów im przez telefon -ciekawe jak zareagują jak wrócą zdaj relację po ginekologu

No i mnie zmotywowałaś -zadzwoniłam przed chwilą i się umówiłam do swojego -zobaczymy jak moja nadżerka się miewa oby tak samo jak rok temu.

I wiecie co? Muszę obciąć moje pazurki, bo już mi się wszystkie połamały w prawej ręce, a w lewej mam mega długie i tak mi żal
aha, w aptece dziś byłam, koleś zaproponował mi, żebym sobie wybrała drożdże w tabletkach jakie chcę i mi zamówi -brałyście jakieś godne polecenia?
haha, ja tez mialam nadzerke, ale zaleczyla sie, bo nie byla duza... nie wiem jak teraz... jutro sie dowiem! Odezwe sie jutro, oczywiscie , a rodzice beda dopiero pod koniec tygodnia, wtedy konczy im sie urlop. Mi tez bylo szkoda moich szponow, swego czasu mialam niczym tipsy dzieki skrzypowi, ale jeden sie zlamal przy samej skorze, to i reszta poleciala.... teraz z nerwow mam znow obgryzione, ale znowu zaczynam zapuszczac


TwojaKokaina Dziekuje za gratki
__________________
Nie prostuje wlosow od 01.03.2012
Ost. Farbowanie 30.05.12

ŻONA OD 16.07.11
Czekamy na Bejbii!
http://www.suwaczki.com/tickers/zud3ol2a133o08zn.png
Spotkamy sie za:
http://www.suwaczki.com/tickers/cd9b3e3kdqo8qacs.png
barbara_barbie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-13, 14:51   #2291
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

jej, miałam się umówić do gina na początku wakacji i nie zrobiłam tego... niedługo będzie @, więc muszę pod koniec sierpnia się zapisać. mam nadzieję, że wszystko w porządku.
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-13, 15:00   #2292
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez TwojaKokaina Pokaż wiadomość
jej, miałam się umówić do gina na początku wakacji i nie zrobiłam tego... niedługo będzie @, więc muszę pod koniec sierpnia się zapisać. mam nadzieję, że wszystko w porządku.
Ja dziś dostałam, dlatego umówiłam się na kolejny wtorek -cytologia podobno najbardziej wiarygodna wychodzi zaraz po okresie

Kurde, czytałam o tych drożdżach i też po 4 tabletki dziennie (co najmniej!) trzeba łykać, to już sama nie wiem
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-13, 15:23   #2293
Espoir91
Rozeznanie
 
Avatar Espoir91
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Burdel
Wiadomości: 953
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

barbara_barbie-> gratulacje ;*
kat mi sie tez pazury polamaly, a teraz troche wstyd, bo obgryzlam to wszystko przez nerwy, mam ciężką sytuację życiową. Ale co nas nie zabije to nas wzmocni PODOBNO. Zacznie się kuracje Eveline i odrosna
Espoir91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-13, 15:42   #2294
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
Ja dziś dostałam, dlatego umówiłam się na kolejny wtorek -cytologia podobno najbardziej wiarygodna wychodzi zaraz po okresie

Kurde, czytałam o tych drożdżach i też po 4 tabletki dziennie (co najmniej!) trzeba łykać, to już sama nie wiem
Szczerze mówiąc, to wg mnie lepiej już albo pić drożdże, albo brać wit. B w tabletkach. Ja widzę dużą różnicę między Humavitem a suplementami z wit. B. Chociaż moja dieta nie jest uboga w witaminy z tej grupy to chyba mam jakiś problem z przyswajaniem ich, co widać szczególnie jak biorę CP, tak jakbym miała spore niedobory. Po włosach mniej to widać, ale po szybkości gojenia się skóry- bardzo.
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-13, 15:52   #2295
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez weegirl Pokaż wiadomość
Szczerze mówiąc, to wg mnie lepiej już albo pić drożdże, albo brać wit. B w tabletkach. Ja widzę dużą różnicę między Humavitem a suplementami z wit. B. Chociaż moja dieta nie jest uboga w witaminy z tej grupy to chyba mam jakiś problem z przyswajaniem ich, co widać szczególnie jak biorę CP, tak jakbym miała spore niedobory. Po włosach mniej to widać, ale po szybkości gojenia się skóry- bardzo.
Hmm... To może coś całkiem innego by zacząć brać... Bo CP brałam przez ostatni miesiąc skrzyp i pokrzywę piję... Jakieś sugestie?
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-13, 15:57   #2296
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
Ja dziś dostałam, dlatego umówiłam się na kolejny wtorek -cytologia podobno najbardziej wiarygodna wychodzi zaraz po okresie
cytologii nigdy nie miałam

płacisz za to dodatkowo? bo ja do gina na nfz chodzę.

co do drożdży to brałam humavit skrzyp+pokrzywa i drożdże piwne i efekty były, ale 6 tabletek dziennie.
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-13, 16:14   #2297
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez TwojaKokaina Pokaż wiadomość
cytologii nigdy nie miałam

płacisz za to dodatkowo? bo ja do gina na nfz chodzę.

co do drożdży to brałam humavit skrzyp+pokrzywa i drożdże piwne i efekty były, ale 6 tabletek dziennie.
O matko, co Ty mówisz! Za darmo raz w roku masz prawo do cytologii -co za ginekolog, że Ci tego nigdy nie proponował... Lepiej zasugeruj mu, cytologia to ważne badanie przecież... To co Ci robił na wizytach do tej pory?

dużo... kurcze, a pomyślę jeszcze do jutra. Chciałam Merz, ale teraz kasy nie ma
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-13, 16:43   #2298
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

ale 6 nie trzeba tyle, że humavit kosztuje 14 zl, a jest 100 tabletek, wiec mi starczyl na dosc dlugo

no nie proponowal, serio... musze mu powiedziec. kumpela zmienila ginekologa, bo tez jej nie proponowal sam.
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-13, 17:00   #2299
Muffka_
Zakorzenienie
 
Avatar Muffka_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4 069
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

barbara_barbie gratulacje

No w piatek w koncu wybieram sie do Tesco po BingoSpa...nastepna w kolejce jest Isana plynny jedwab Ahh kocham kosmetyki

Mnie ciekawi Spirulina Hawajska, podobno poprawia sie cera i wlosy, uzywalyscie?
__________________
"Ironia życia leży w tym, że żyje się je do przodu, a rozumie do tyłu..."



Muffka_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-13, 17:21   #2300
Hazel_Eyed
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1 091
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

ooo barbara_barbie gratuluję!

miałam sobie kupić CP na lato a w końcu nie kupiłam i tak cale lato nic nie brałam, żadnych suplementów, nic. Teraz kombinuję co tu sobie na jesień kupić myslałam o Merz Special
Hazel_Eyed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-13, 18:04   #2301
ludwila
Zakorzenienie
 
Avatar ludwila
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 5 093
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Też się właśnie zastanawiam czym się trochę "nafaszerować" na jesień. Już się robi szaro, buro.. smutno, to i witaminki potrzebne. Merz Special - nie wiem co mam do końca myśleć, czy warty jest swojej ceny? Natrafiłam na coś takiego http://www.wlosomania.pl/merz-spezial-nowy-sklad/
__________________
"Chodziliśmy nie szukając się, ale wiedząc, że chodzimy po to, żeby się znaleźć. "

ludwila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-13, 18:10   #2302
Hazel_Eyed
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1 091
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez ludwila Pokaż wiadomość
Też się właśnie zastanawiam czym się trochę "nafaszerować" na jesień. Już się robi szaro, buro.. smutno, to i witaminki potrzebne. Merz Special - nie wiem co mam do końca myśleć, czy warty jest swojej ceny? Natrafiłam na coś takiego http://www.wlosomania.pl/merz-spezial-nowy-sklad/
też na to dziś trafiłam i tak się zastanawiam czy warto czy może coś innego kupić może jakąś zwykłą multiwitaminę typu centrum czy coś takiego
Hazel_Eyed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-13, 18:13   #2303
Konwalia11
Zadomowienie
 
Avatar Konwalia11
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 238
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez weegirl Pokaż wiadomość
Nie, nie wrócę Tego się nie da niczym wywabić, a najzdrowszych partii włosów i tak nie chwyta. Spróbować można, amla może lekko ochładzać kolor włosów, ale to co było u mnie, jest trwalsze niż jakakolwiek farba. Ja bym jednak szukała innego sposobu na ochłodzenie włosów A płukanki, np. z gencjany, nic Ci nie dają? A to ochłodzenie i przyciemnienie przy amli może, jeśli wyjdzie, mieć inny odcień niż Twoje włosy. U mnie to był bardzo głęboki, szaro-fioletowy odcień, z lekkimi przebłyskami różu i zieleni. W sumie wyglądał świetnie (ale nie jak włosy były mokre), ludzie mnie pytali, co ja zrobiłam, że mam taki piękny kolor, ale mam wrażenie, że tak niesamowicie zimny kolor jest jednak nienaturalny i ciężko go nosić, szczególnie wtedy, gdy jest też szaro-buro na dworze.

Zresztą, ja już nie chcę mieć chłodnych włosów, moje może i są popielate, ale od słońca mają złoty odcień (jak to przy naturalkach- ciężko go opisać) i w sumie lepiej się czuję z cieplejszymi refleksami, zdrowiej z nimi wyglądam. Więc ja nie będę w ogóle nic ruszać na razie, sama pielęgnacja
Wiesz, ja mam ciemne wlosy, dlatego wszelkie plukanki nie bardzo sie sprawdzaja. Gencjana na przyklad powodowala u mnie odcien... bordowy? O dziwo - nie ochladzala, moze kolor nie byl az tak rudawy, ale mimo to cieply.
W kazdym razie dzieki za szczegolowa relacje - chyba po prostu wyprobuje na pasemku i zobacze, co sie stanie.
__________________


Be the change you want to see in the world!
Konwalia11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-13, 18:15   #2304
ludwila
Zakorzenienie
 
Avatar ludwila
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 5 093
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Hazel_Eyed Pokaż wiadomość
też na to dziś trafiłam i tak się zastanawiam czy warto czy może coś innego kupić może jakąś zwykłą multiwitaminę typu centrum czy coś takiego

No nie wiem. Mam mieszane uczucia w tym momencie Trzeba się rozejrzeć jeszcze za jakimiś kompleksami witaminowymi i porównywać. Może znajdzie się coś co jest tańsze i bogatsze w składzie
__________________
"Chodziliśmy nie szukając się, ale wiedząc, że chodzimy po to, żeby się znaleźć. "

ludwila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-13, 18:30   #2305
spiritusmovens
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 660
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość

No i gratulacje zrobiliście sobie coś pięknego. Ja to się zawsze dziwię jak to możliwe w ogóle, że się robi mały człowiek Dbaj o siebie i włoski i informuj nas na bieżąco Hihihi boże, będziecie mieć dziecko !
super, gratulacje Barbara !

---------- Dopisano o 19:30 ---------- Poprzedni post napisano o 19:28 ----------

Cytat:
Napisane przez AmaiMomo Pokaż wiadomość
Hej,

Macie może pod ręką szczotę na kiju albo jakieś inne narzędzie, którym można mi przyłożyć w głowę? Zaczął mnie kusić blond, a na odrost patrzę z obrzydzeniem. Ratunku! Mam kryzys włosowy!
się należy!
spiritusmovens jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-13, 18:35   #2306
AmaiMomo
Zadomowienie
 
Avatar AmaiMomo
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 381
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez spiritusmovens Pokaż wiadomość
się należy!
Już mi trochę lepiej.

Dowiedziałam się właśnie, że można w naturalny sposób przywrócić mysim włosom blask. Słyszałyście o bezbarwnej hennie? Co o tym sądzicie?

http://www.idaliablog.com/2011/08/be...opcja-dla.html
AmaiMomo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-13, 18:50   #2307
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez AmaiMomo Pokaż wiadomość

Dowiedziałam się właśnie, że można w naturalny sposób przywrócić mysim włosom blask. Słyszałyście o bezbarwnej hennie? Co o tym sądzicie?

http://www.idaliablog.com/2011/08/be...opcja-dla.html
Chyba Ilsa od nas tego próbowała i z tego co pamiętam średnio była zadowolona (o ile czegoś nie mylę).


Wiecie co, ale pojechałam po bandzie. Pokłóciłam się z szwagierką i na dodatek przy ludziach o to, kto ma większe prawa do decydowania o tym domu (w którym ja teraz mieszkam, a ona się z niego wyprowadziła 2 lata temu) -chyba przegięłam Teraz będą gadać, że się panoszę ja to się zawsze muszę w coś wpakować.
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-13, 18:54   #2308
Hazel_Eyed
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1 091
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez AmaiMomo Pokaż wiadomość
Już mi trochę lepiej.

Dowiedziałam się właśnie, że można w naturalny sposób przywrócić mysim włosom blask. Słyszałyście o bezbarwnej hennie? Co o tym sądzicie?

http://www.idaliablog.com/2011/08/be...opcja-dla.html
mnie ta bezbarwna henna prześladuje już jakiś czas, ale ciągle się nie mogę zdecydować na zakup i eksperyment


w ogole to poczytałam o tym laminowaniu żelatyną i chyba zaraz pójdę poszukać żelatyny (aktualnie u Tż pomieszkuję, to nie wiem, czy znajdę, bo u siebie w domu to wiem że mam )
Hazel_Eyed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-13, 19:02   #2309
ludwila
Zakorzenienie
 
Avatar ludwila
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 5 093
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
Chyba Ilsa od nas tego próbowała i z tego co pamiętam średnio była zadowolona (o ile czegoś nie mylę).


Wiecie co, ale pojechałam po bandzie. Pokłóciłam się z szwagierką i na dodatek przy ludziach o to, kto ma większe prawa do decydowania o tym domu (w którym ja teraz mieszkam, a ona się z niego wyprowadziła 2 lata temu) -chyba przegięłam Teraz będą gadać, że się panoszę ja to się zawsze muszę w coś wpakować.
To co takiego jej powiedziałaś? A ludzie i tak zawsze gadają, więc się nie przejmuj. Będzie nowa afera gdzieś, to przestaną mówić No a poza tym mieszkasz w tym domu, a ona już nie. Więc to także jest Twój dom.
__________________
"Chodziliśmy nie szukając się, ale wiedząc, że chodzimy po to, żeby się znaleźć. "

ludwila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-13, 19:10   #2310
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

pamietacie jak Wam pisalam, że tata mojego przyjaciela (bylego Tz) ma zlosliwego raka pluc + bialaczke i jest w szpitalu? wypisuja go w czw, bo jest tak zle, ze nawet leczenia by nie przezyl...
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:58.