Uwb, inauguracja, bilety - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja

Notka

Szkoła i edukacja Szkoła i edukacja, to forum dla osób, które chcą się uczyć. Tu dowiesz się wszystkiego o szkołach, uczelniach, kursach. Na forum NIE odrabiamy prac domowych!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-09-25, 09:22   #61
seductivee
Zakorzenienie
 
Avatar seductivee
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4 426
Dot.: Uwb, inauguracja, bilety

Cytat:
Napisane przez jedwings Pokaż wiadomość
o jak fajnie, spadłaś mi z nieba ;D

a z tą inauguracją to znalazłam jeszcze jedną dziewczynę co idzie tam gdzie ja czyli filologia angielska i jej w dziekanacie powiedzieli ze inauguracja jest 1.10 o godzinie 10 na placu uniwersyteckim a nie 3.10 na wydziale prawa... już sama nie wiem kiedy gdzie iść...
Bo na filo jest 1.09 inauguracja wydziałowa, a 3.09 jest ogólna taka całego uniwersytetu. Jeśli masz zamiar iść, to idź na wydziałową.
__________________

02.08.2008 - 12.11.2012 - 12.09.2015


seductivee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-25, 10:57   #62
alexxandra93
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 90
Dot.: Uwb, inauguracja, bilety

A kiedy i o której jest inauguracja wydziałowa na stosunkach międzynarodowych ( wydz hist-socj ) ???
alexxandra93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-25, 11:28   #63
BlueSunshine
Zakorzenienie
 
Avatar BlueSunshine
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Białystok/Warszawa
Wiadomości: 3 175
Dot.: Uwb, inauguracja, bilety

Cytat:
Napisane przez alexxandra93 Pokaż wiadomość
A kiedy i o której jest inauguracja wydziałowa na stosunkach międzynarodowych ( wydz hist-socj ) ???
na stronie nie widze żadnego info, musiałabyś chyba przedzwonic do dziekanatu i zapytać.. przyzwyczajaj się, totalny chaos i brak informacji - na tym wydziale to całkowicie normalne
__________________
Czasami przychodzi taki moment w życiu, kiedy należy przestać przemierzać oceany dla ludzi, którzy nie przeskoczyliby dla nas kałuży..

Edytowane przez BlueSunshine
Czas edycji: 2012-09-25 o 12:13
BlueSunshine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-25, 16:16   #64
_czarny_kot
Zakorzenienie
 
Avatar _czarny_kot
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 5 397
Dot.: Uwb, inauguracja, bilety

Cytat:
Napisane przez BlueSunshine Pokaż wiadomość
polecam od razu iść pisać podanie i próbować załatwić sobie ISOS ćwiczeniowcy będą na Ciebie inaczej patrzeć jak będziesz miała udokumentowany tryb podwójnych rownoległych studiów, i będa bardziej skłonni żebyś mogła skakać po różnych grupach a podejrzewam że tak właśnie będziesz musiała robić, wytłumaczenie ja mam dwa kierunki u mnie na wydziale nic nie znaczy bo większość ma dwa, ale co innego z indywidualnym trybem-chociaż i to nie zawsze "działa" ale większość jest wtedy bardziej wyrozumiała.


dziewczyny(przynajmniej dla mnie) na inaugurację nie polecam, nudy straszne-lepiej mieć wolny dzień serio no ale zrobicie jak uważacie
po pierwsze to IOS, a nie ISOS (co to jest?!)
po drugie IOS można dostać dopiero na II roku, na I jest to niemożliwe
po trzecie, aby dostać IOS nie wystarczy studiowanie drugiego kierunku

Edytowane przez _czarny_kot
Czas edycji: 2012-09-25 o 16:20
_czarny_kot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-26, 00:08   #65
BlueSunshine
Zakorzenienie
 
Avatar BlueSunshine
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Białystok/Warszawa
Wiadomości: 3 175
Dot.: Uwb, inauguracja, bilety

Cytat:
Napisane przez _czarny_kot Pokaż wiadomość
po pierwsze to IOS, a nie ISOS (co to jest?!)
po drugie IOS można dostać dopiero na II roku, na I jest to niemożliwe
po trzecie, aby dostać IOS nie wystarczy studiowanie drugiego kierunku
Po pierwsze, machnęłam literówkę przepraszam-mam nadzieje że jakoś to przeżyjesz, po drugie sama studiuję obecnie dwa kierunki (fakt - drugi zaczynałam kiedy skończyłam już pierwszy rok pierwszego) ale nie miałam żadnego problemu z przyznaniem mi indywidualnego trybu, powiem więcej koleżanka która ma jeden kierunek i pracuje również go otrzymała-wiec to żadna reguła
__________________
Czasami przychodzi taki moment w życiu, kiedy należy przestać przemierzać oceany dla ludzi, którzy nie przeskoczyliby dla nas kałuży..
BlueSunshine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-26, 06:42   #66
Nefie
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 103
Dot.: Uwb, inauguracja, bilety

Cytat:
Napisane przez alexxandra93 Pokaż wiadomość
A kiedy i o której jest inauguracja wydziałowa na stosunkach międzynarodowych ( wydz hist-socj ) ???
jesli znajdziesz jakas informacje o tym lub moze bedziesz dzwonic do dziekanatu to moglabys napisac tutaj kiedy bedzie ta inauguracja?

---------- Dopisano o 07:42 ---------- Poprzedni post napisano o 07:41 ----------

Cytat:
Napisane przez seductivee Pokaż wiadomość
Bo na filo jest 1.09 inauguracja wydziałowa, a 3.09 jest ogólna taka całego uniwersytetu. Jeśli masz zamiar iść, to idź na wydziałową.
to ja juz tez nie wiem co jest kiedy i chyba pojde 1.10 na ta inauguracje wydzialowa
Nefie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-26, 07:39   #67
seductivee
Zakorzenienie
 
Avatar seductivee
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4 426
Dot.: Uwb, inauguracja, bilety

Bo ta inauguracja 3.09 jest dla całego uniwersytetu, czyli wszystkich wydziałów - trwa o wiele dłużej niż wydziałowa, poruszane są tam sprawy ogólne, rozdawane nagrody dla wybitnych z całego uniwerka, prezentowane prace... Zbierają się tam najważniejsi i ot cała uroczystość.

Na wydziałowej powiedzą Ci o sprawach dotyczących konkretnie Ciebie, jako studenta I roku i Twojego wydziału.

A to, że na każdym wydziale jest inauguracja kiedy indziej to na jedno dobrze Bo jeśli zapowiedzą dzień dziekański 1.09, a inauguracja 3.09 jest ogłoszona dniem rektorskim, czyli są 2 dni wolne Mogliby jeszcze zrobić wolny 2.09, no ale...
__________________

02.08.2008 - 12.11.2012 - 12.09.2015


seductivee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-09-26, 09:24   #68
BlueSunshine
Zakorzenienie
 
Avatar BlueSunshine
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Białystok/Warszawa
Wiadomości: 3 175
Dot.: Uwb, inauguracja, bilety

Cytat:
Napisane przez seductivee Pokaż wiadomość

A to, że na każdym wydziale jest inauguracja kiedy indziej to na jedno dobrze Bo jeśli zapowiedzą dzień dziekański 1.09, a inauguracja 3.09 jest ogłoszona dniem rektorskim, czyli są 2 dni wolne Mogliby jeszcze zrobić wolny 2.09, no ale...
myślisz że cały dzień wolny będzie? podejrzewam tylko że godziny dziekańskie będą.. nawet nie pamiętam już jak rok temu było
__________________
Czasami przychodzi taki moment w życiu, kiedy należy przestać przemierzać oceany dla ludzi, którzy nie przeskoczyliby dla nas kałuży..
BlueSunshine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-26, 09:35   #69
20160901857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 21 098
Dot.: Uwb, inauguracja, bilety

Na Wydziale Prawa nawet nie liczcie na wolny 2.10- tam nigdy nie ma takich "prezentów", a jakieś tam godziny dziekańskie są ze 3 razy na rok
20160901857 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-26, 09:44   #70
seductivee
Zakorzenienie
 
Avatar seductivee
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4 426
Dot.: Uwb, inauguracja, bilety

Cytat:
Napisane przez BlueSunshine Pokaż wiadomość
myślisz że cały dzień wolny będzie? podejrzewam tylko że godziny dziekańskie będą.. nawet nie pamiętam już jak rok temu było
Koleżanka mówiła, że jej koleżanka była na uniwerku i w gablocie jest ogłoszenie o inauguracji 1.09 i że jest ogłoszony dniem dziekańskim, ale na 100% tego nie wiem
Rok temu chyba było, że po inauguracji były zajęcia.
__________________

02.08.2008 - 12.11.2012 - 12.09.2015


seductivee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-26, 09:51   #71
mmadzik
Zadomowienie
 
Avatar mmadzik
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: warsaw
Wiadomości: 1 345
GG do mmadzik
Dot.: Uwb, inauguracja, bilety

czy rzeczywiscie trzeba isc 5 pazdziernika na to spotkanie adaptacyjne?
__________________
TURYSTKA
mmadzik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-26, 09:54   #72
seductivee
Zakorzenienie
 
Avatar seductivee
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4 426
Dot.: Uwb, inauguracja, bilety

A na jakim wydziale?
__________________

02.08.2008 - 12.11.2012 - 12.09.2015


seductivee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-26, 10:08   #73
20160901857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 21 098
Dot.: Uwb, inauguracja, bilety

Cytat:
Napisane przez mmadzik Pokaż wiadomość
czy rzeczywiscie trzeba isc 5 pazdziernika na to spotkanie adaptacyjne?
Jak na Wydziale Prawa to radzę iść. Obecności nie będą sprawdzać, ale zawsze się dowiesz czegoś ważnego.
20160901857 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-26, 16:03   #74
deliciously
Raczkowanie
 
Avatar deliciously
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 45
Dot.: Uwb, inauguracja, bilety

dobra. otrzymawszy plan zajęć stwierdzam, że jest strasznie zawalony . codziennie 8:00-9:00 i aż do 15:00 albo 16:00. gdzieś tam zdarzają się epizody, że o 13:00 koncze ale bez jaj.... szkoda. myślałam, ze luźniej będzie. raczej sobie nie pośpie.
deliciously jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-26, 16:08   #75
seductivee
Zakorzenienie
 
Avatar seductivee
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4 426
Dot.: Uwb, inauguracja, bilety

Hehe, każdy ma zawsze nadzieję, że będzie cudowny plan, że się na uczelni posiedzi od 10 do 14 i styka Ja już się nie łudzę, że będę miała fajny plan... Rok temu miałam w piątki (po studenckim czwartku ) od 8:00 do 17:00 ...
__________________

02.08.2008 - 12.11.2012 - 12.09.2015


seductivee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-26, 16:39   #76
mmadzik
Zadomowienie
 
Avatar mmadzik
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: warsaw
Wiadomości: 1 345
GG do mmadzik
Dot.: Uwb, inauguracja, bilety

Cytat:
Napisane przez nouvelle90 Pokaż wiadomość
Jak na Wydziale Prawa to radzę iść. Obecności nie będą sprawdzać, ale zawsze się dowiesz czegoś ważnego.

tak tak na wydziale Prawa
moze do soboty dostane plan zajec - albo jestem slepa i go nie widze
__________________
TURYSTKA
mmadzik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-26, 17:03   #77
20160901857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 21 098
Dot.: Uwb, inauguracja, bilety

Plan jest już na stronie wydziału prawa
Strefa studentów-->prawo-->rozkład zajęć.
20160901857 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-26, 19:10   #78
deliciously
Raczkowanie
 
Avatar deliciously
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 45
Dot.: Uwb, inauguracja, bilety

troszkę z innej beczki,ale może któraś z Was wie...jak to jest z tą kwotą wolną od podatku za wynajem pokoju? Otóż będę wynajmować pokój . Do stypendium potrzebuję udokumentować fakt, że mieszkam w innym obiekcie niż mój dom i potrzebna mi jest umowa najmu. Za pokój płacić będę 520zł. Znajomy wspominał mi coś o tym, że dana osoba może wynająć pokój do danej kwoty, a jeśli ją przekroczy będzie zmuszona rozliczać się z urzędem skarbowym (czy coś w tym stylu). Chcę aby ta umowa, która niebawem zostanie podpisana była korzystna i dla mnie i dla osoby która mi wynajmuje pokój, żeby potem nie było nieprzyjemności. to jak to jest?;p znacie się na tym?
deliciously jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-26, 19:30   #79
astrum1992
Raczkowanie
 
Avatar astrum1992
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 275
Dot.: Uwb, inauguracja, bilety

Nie wiem nic o kwocie ale powiem Ci ze wiekszosc osob wynajmuje "na czarno" i mało kto odprowadza podatek,a umowy podpisuje się dla siebie żeby nikt nikogo w konia nie zrobił. Bo na dodatek trzeba sie zameldować w tym mieszkaniu, a kwota wynajmu takiego mieszkania zazwyczaj jest większa niż przeciętnego o 150 zł średnio więc ludzie wolą nie odprowadzać podatku bo mają wiecej potencjalnych klientow do tanszego mieszkania.
__________________
28.12.2008

Od 2011 Studentka Matematyki Ogólnej na UwB, od 2012 Studentka Fizyki na Uwb
astrum1992 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-26, 20:51   #80
deliciously
Raczkowanie
 
Avatar deliciously
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 45
Dot.: Uwb, inauguracja, bilety

Cytat:
Napisane przez astrum1992 Pokaż wiadomość
Nie wiem nic o kwocie ale powiem Ci ze wiekszosc osob wynajmuje "na czarno" i mało kto odprowadza podatek,a umowy podpisuje się dla siebie żeby nikt nikogo w konia nie zrobił. Bo na dodatek trzeba sie zameldować w tym mieszkaniu, a kwota wynajmu takiego mieszkania zazwyczaj jest większa niż przeciętnego o 150 zł średnio więc ludzie wolą nie odprowadzać podatku bo mają wiecej potencjalnych klientow do tanszego mieszkania.

no wlasnie. ja gdyby nie to ze moge dostac wiecej kasy, moglabym 'na czarno' wynajac. nie wiem tylko czy nic zlego sie nie stanie kiedy taką umowe przedstawie dla uwb. patrząc oczywiscie z tej strony ze wlasciciel nie podkresli faktu tam-gdzie-trzeba ze wynajmuje komus mieszkanie . mam zle przeczucia...no i jak to tak zrobic zeby dobrze bylo.a zameldowana tez nie jestem i raczej nie bede. juz nie wiem co robic
deliciously jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-26, 21:24   #81
astrum1992
Raczkowanie
 
Avatar astrum1992
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 275
Dot.: Uwb, inauguracja, bilety

UwB nie przyjmie takiej umowy, moja koleżanka się dowiadywała na Polibudzie i powiedzieli, że musi być odprowadzany podatek do urzędu i w najlepszym razie skończy się to odrzuceniem umowy a w najgorszym zgłoszenie do Urzędu Skarbowego o przestępstwie czy jakoś tak. Więc moim zdaniem albo znajdz inne mieszkanie albo odpuść sobie dodatek mieszkaniowy. Dużo płacisz za mieszkanie a spokojnie mogłabyś znależć o te 150 zł tańsze, pewnie w gorszych warunkach bądz lokalizacji i nie miałabyś problemu bo by wyszło na to samo No ale człowiek uczy się na błędach, powodzenia w tej sprawie . A i pamiętaj, że mogę się mylić - pogadaj jeszcze z kimś innym i jak czegoś się dowiesz daj znać tu, dla osób które mają podobne problemy

Pozdrawiam
__________________
28.12.2008

Od 2011 Studentka Matematyki Ogólnej na UwB, od 2012 Studentka Fizyki na Uwb
astrum1992 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-26, 21:45   #82
deliciously
Raczkowanie
 
Avatar deliciously
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 45
Dot.: Uwb, inauguracja, bilety

Cytat:
Napisane przez astrum1992 Pokaż wiadomość
UwB nie przyjmie takiej umowy, moja koleżanka się dowiadywała na Polibudzie i powiedzieli, że musi być odprowadzany podatek do urzędu i w najlepszym razie skończy się to odrzuceniem umowy a w najgorszym zgłoszenie do Urzędu Skarbowego o przestępstwie czy jakoś tak. Więc moim zdaniem albo znajdz inne mieszkanie albo odpuść sobie dodatek mieszkaniowy. Dużo płacisz za mieszkanie a spokojnie mogłabyś znależć o te 150 zł tańsze, pewnie w gorszych warunkach bądz lokalizacji i nie miałabyś problemu bo by wyszło na to samo No ale człowiek uczy się na błędach, powodzenia w tej sprawie . A i pamiętaj, że mogę się mylić - pogadaj jeszcze z kimś innym i jak czegoś się dowiesz daj znać tu, dla osób które mają podobne problemy

Pozdrawiam
obawiam się ,że masz rację. wujek google mi mówi podobne rzeczy. z drugiej strony dzwoniłam do dziekanatu i mi powiedzieli że umowę najmu chcą. ale w końcu to uniwerek no i wątpie, że takie coś ujdzie dyskretnie. z jednej strony chcę te 150zl wiecej, ale z drugiej mam fajny pokoik i blisko i nie chce mi sie szukać czegoś nowego. jeszcze jutro rozpytam księgowej o to, może dogłębniej to wytłumaczy. ale lipa.
deliciously jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-27, 07:34   #83
seductivee
Zakorzenienie
 
Avatar seductivee
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4 426
Dot.: Uwb, inauguracja, bilety

Cytat:
Napisane przez astrum1992 Pokaż wiadomość
UwB nie przyjmie takiej umowy, moja koleżanka się dowiadywała na Polibudzie i powiedzieli, że musi być odprowadzany podatek do urzędu i w najlepszym razie skończy się to odrzuceniem umowy a w najgorszym zgłoszenie do Urzędu Skarbowego o przestępstwie czy jakoś tak. Więc moim zdaniem albo znajdz inne mieszkanie albo odpuść sobie dodatek mieszkaniowy. Dużo płacisz za mieszkanie a spokojnie mogłabyś znależć o te 150 zł tańsze, pewnie w gorszych warunkach bądz lokalizacji i nie miałabyś problemu bo by wyszło na to samo No ale człowiek uczy się na błędach, powodzenia w tej sprawie . A i pamiętaj, że mogę się mylić - pogadaj jeszcze z kimś innym i jak czegoś się dowiesz daj znać tu, dla osób które mają podobne problemy

Pozdrawiam
Dokładnie. Ja bym sobie tym dodatkiem w ogóle głowy nie zawracała, zwłaszcza że możesz znaleźć sobie sporo tańszą stancję. Bo tyle kasy za pokój to na prawdę dużo.

Ogółem to ja przy pierwszej stancji podpisałam umowę z właścicielem. To była taka, prowizoryczna umowa. Wszystko płaciłam zgodnie z planem, nawet opłaty nadplanowe (czego w umowie nie było ). W lipcu miałby upłynąć rok, jednak już mi tak zbrzydło mieszkanie w tym mieszkaniu, że w maju postanowiłam poszukać czegoś lepszego. Po jakichś 2 tygodniach znalazłam ładną stancję, tańszą i w ogóle. Wiedziałam jednak, że ten właściciel obecny może być konfliktowy, więc wyprowadziłam się do nowego mieszkania i po tym zadzwoniłam do niego, że chciałabym oddać mu klucze, bo się wyprowadzam. Oczywiście było tak jak się spodziewałam - krzyk i w ogóle. No ale przyszedł, ja oddałam klucze i byłoby wszystko w porządku, gdyby nie fakt, że koleś wydzwaniał do mnie przez kilka miesięcy nawet po 20 razy dziennie, bo rzekomo mam zapłacić mu w tej chwili 500zł za ogrzewanie, a rachunek miał przyjść dopiero w grudniu! Odebrałam parę razy i grzecznie wyjaśniłam, że jak mi przedstawi rachunek to może i mu to zapłacę, choć nie wierzę, abym aż tyle mogła naciągnąć ciepła. A on mi tu, że ja się wyprowadziłam przed czasem, że on ma umowę i inne duperele. Umową jednak mógł się podetrzeć, bo nie była prawomocna - jakby zaniósł ją gdziekolwiek dostałby karę. Skończyło się tym, że zablokowałam jego numer, o tym, że dzwonił sygnalizowały mi smsy, ale dziwnym trafem w listopadzie się odczepił. Ludzie są nienormalni.
A morał z tego krótki - postanowiłam, że nie podpiszę więcej umowy o najem, chyba, że będzie zarejestrowana w urzędzie. Teraz mieszkam w stancji bez umowy, wszystko jest cacy, a jakby miał mnie koleś z niej wykopać, to czy z tą umową czy bez, i tak by mógł to zrobić.
__________________

02.08.2008 - 12.11.2012 - 12.09.2015


seductivee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-27, 07:42   #84
breathe0808
Raczkowanie
 
Avatar breathe0808
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: podlasie
Wiadomości: 295
Dot.: Uwb, inauguracja, bilety

Ogłaszam, że na wydziale filologicznym inauguracja jest 1.10 i jest to dzień dziekański wolny natomiast na wydziale historyczno-socjologicznym inauguracja też jest 1.10 i obowiązują godziny dziekańskie od 13 do 16
__________________
I'm a little bit of everything...
breathe0808 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-27, 07:49   #85
seductivee
Zakorzenienie
 
Avatar seductivee
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4 426
Dot.: Uwb, inauguracja, bilety

!

A nie wiesz może kiedy łaskawie podadzą plan na filo ?
__________________

02.08.2008 - 12.11.2012 - 12.09.2015


seductivee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-27, 08:23   #86
breathe0808
Raczkowanie
 
Avatar breathe0808
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: podlasie
Wiadomości: 295
Dot.: Uwb, inauguracja, bilety

Na stronie cośtam się zaczyna dziać podali plan filologi francuskiej i hiszpańskiej z angielskim więc resztę pewnie jakoś niedługo wrzucą myślę, że najpóźniej w sobotę już będzie plan
__________________
I'm a little bit of everything...
breathe0808 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-27, 08:26   #87
seductivee
Zakorzenienie
 
Avatar seductivee
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4 426
Dot.: Uwb, inauguracja, bilety

Fajnie Oby tak było, bo chcę wiedzieć, jakie mam zajęcia we wtorek Jak jakieś luźne, albo jedne to zostanę w domciu do środy
__________________

02.08.2008 - 12.11.2012 - 12.09.2015


seductivee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-27, 09:13   #88
Nefie
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 103
Dot.: Uwb, inauguracja, bilety

Nie wiem czy to jednak bylo dobre zeby decydowac sie na 2 kierunki bo nie wiem jak to pogodze. w ten sam dzien inauguracja i musze wybierac. bez sensu.

obowiazuje zmiana obuwia na UwB?
Nefie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-27, 09:17   #89
seductivee
Zakorzenienie
 
Avatar seductivee
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4 426
Dot.: Uwb, inauguracja, bilety

Cytat:
Napisane przez Nefie Pokaż wiadomość
Nie wiem czy to jednak bylo dobre zeby decydowac sie na 2 kierunki bo nie wiem jak to pogodze. w ten sam dzien inauguracja i musze wybierac. bez sensu.

obowiazuje zmiana obuwia na UwB?
Nie
__________________

02.08.2008 - 12.11.2012 - 12.09.2015


seductivee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-27, 13:30   #90
mmadzik
Zadomowienie
 
Avatar mmadzik
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: warsaw
Wiadomości: 1 345
GG do mmadzik
Dot.: Uwb, inauguracja, bilety

Cytat:
Napisane przez nouvelle90 Pokaż wiadomość
Plan jest już na stronie wydziału prawa
Strefa studentów-->prawo-->rozkład zajęć.
dla mojego kierunku jeszcze nie ma , ja nie studiuje prawa :P
__________________
TURYSTKA
mmadzik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Szkoła i edukacja


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:56.