GelColor by OPI - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Wirtualna Redakcja > Artykuły i newsy

Notka

Artykuły i newsy Dyskusje o artykułach i newsach zamieszczanych na naszym portalu.

 
 
Narzędzia
Stary 2012-02-07, 12:44   #1
redakcja
(ro)BOT
 
Avatar redakcja
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 25 437

GelColor by OPI


Rok 2012 O.P.I rozpoczyna innowacyjnym produktem. Kolorowy żel GelColor to produkt o najnowocześniejszej i niewiarygodnie bezpiecznej formule, która do złudzenia przypomina lakier do paznokci. czytaj więcej
redakcja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-10, 18:36   #2
Magdalena3city
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: różnie, nie jestem ciagle w 1 miejscu
Wiadomości: 379
GG do Magdalena3city
Dot.: GelColor by OPI

i wy macie czas na takie babranie sie?
Magdalena3city jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-28, 17:26   #3
classic_chic
Zadomowienie
 
Avatar classic_chic
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: L.A.
Wiadomości: 1 904
Dot.: GelColor by OPI

pomysł bardzo ciekawy, ale wykonanie i zmywanie niezwykle czasochłonne ;/
classic_chic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-19, 17:51   #4
magda_mjt
Zakorzenienie
 
Avatar magda_mjt
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 16 511
Dot.: GelColor by OPI

Czy sa tu jakies wizazanki, ktora maja jakies doswiadczenie z OPI gelcolor?
Sama ostatnio kupiłam bazę, top coat i lakier STRAWBERRY MARGARITA (moj ulubiony i jedyny, ktory kilkukrotnie wybierałam u mojej kosmetyczki) i mam problem w kwestii kolejnych lakierów. Chciałam kupic delikatny kolor nude/ delikatny roz, zamówiłam pierwszy, ktory znalazłam i ktory wg strony OPI wygladal na blady roz- PASSION. Mocno sie zdziwilam po otworzeniu lakieru- kolor jest mleczno-zolty . Na paznokciach bardziej wyglada jak nude, z dodatkiem żółtego. Totalnie nie ma nic wspólnego z rożem, którego oczekiwałam . Czy moglibyście mi poradzić, ktory kolor z OPI Gelcolor mógłby byc takim wlasnie delikatnym rożem? Ewentualnie moze macie tez jakies inne kolory z tej serii godne polecenia? oprocz tego różu z pewnością z czasem bede tez chciała zamówić jakies inne kolory, ale po zamówieniu PASSION sie boje . Zakretki i wzorniki kolorów maja wg mnie mało wspólnego z rzeczywistością, dlatego bede wdzieczna za wszelkie opinie .


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Nasz dzień 11.07.2015
magda_mjt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-20, 21:33   #5
lighthead
Przyczajenie
 
Avatar lighthead
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 10
Dot.: GelColor by OPI

magda_mjt, spróbuj z kolorem I Theodora Love You

---------- Dopisano o 22:33 ---------- Poprzedni post napisano o 22:32 ----------

Cytat:
Napisane przez magda_mjt Pokaż wiadomość
Czy sa tu jakies wizazanki, ktora maja jakies doswiadczenie z OPI gelcolor?
Sama ostatnio kupiłam bazę, top coat i lakier STRAWBERRY MARGARITA (moj ulubiony i jedyny, ktory kilkukrotnie wybierałam u mojej kosmetyczki) i mam problem w kwestii kolejnych lakierów. Chciałam kupic delikatny kolor nude/ delikatny roz, zamówiłam pierwszy, ktory znalazłam i ktory wg strony OPI wygladal na blady roz- PASSION. Mocno sie zdziwilam po otworzeniu lakieru- kolor jest mleczno-zolty . Na paznokciach bardziej wyglada jak nude, z dodatkiem żółtego. Totalnie nie ma nic wspólnego z rożem, którego oczekiwałam . Czy moglibyście mi poradzić, ktory kolor z OPI Gelcolor mógłby byc takim wlasnie delikatnym rożem? Ewentualnie moze macie tez jakies inne kolory z tej serii godne polecenia? oprocz tego różu z pewnością z czasem bede tez chciała zamówić jakies inne kolory, ale po zamówieniu PASSION sie boje . Zakretki i wzorniki kolorów maja wg mnie mało wspólnego z rzeczywistością, dlatego bede wdzieczna za wszelkie opinie .


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
spróbuj z kolorem I Theodora Love You
__________________
dopóki mogę iść o własnych siłach, pójdę tam, gdzie zechcę.
lighthead jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-21, 09:01   #6
magda_mjt
Zakorzenienie
 
Avatar magda_mjt
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 16 511
Dot.: GelColor by OPI

Juz kupiłam kilka dodatkowych , ale jako taki jasny kupiłam Samoand Sand . Tez jest bardzo fajny , jasny wiec i do manicure sie nada .


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Nasz dzień 11.07.2015
magda_mjt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-02, 22:17   #7
magda_mjt
Zakorzenienie
 
Avatar magda_mjt
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 16 511
Dot.: GelColor by OPI

Dzisiaj znowu wróciłam do hybrydek, użyłam po raz pierwszy koloru Big Apple Red. Bardzo fajny kolor, soczysto czerwony . A ogolnie mam Strawberry Margarita (moj ulubiony ), Samoand Sand, Big Apple Red, Miami Beet i Suzi Says Feng Shui . Miałam przez chwile tez Passion- dla mnie był okropny, żółto mleczny, a nie nude na jaki liczyłam, wiec go zwróciłam.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Nasz dzień 11.07.2015
magda_mjt jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-03-03, 06:23   #8
lighthead
Przyczajenie
 
Avatar lighthead
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 10
Unhappy Dot.: GelColor by OPI

Cytat:
Napisane przez magda_mjt Pokaż wiadomość
Dzisiaj znowu wróciłam do hybrydek, użyłam po raz pierwszy koloru Big Apple Red. Bardzo fajny kolor, soczysto czerwony . A ogolnie mam Strawberry Margarita (moj ulubiony ), Samoand Sand, Big Apple Red, Miami Beet i Suzi Says Feng Shui . Miałam przez chwile tez Passion- dla mnie był okropny, żółto mleczny, a nie nude na jaki liczyłam, wiec go zwróciłam.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Muszę koniecznie to sprostować - gel color opi NIE JEST HYBRYDĄ! Jest to straszna ujma dla tej najnowszej technologii kiedy twierdzi się radośnie, że to hybryda
__________________
dopóki mogę iść o własnych siłach, pójdę tam, gdzie zechcę.
lighthead jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-03, 08:29   #9
magda_mjt
Zakorzenienie
 
Avatar magda_mjt
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 16 511
Dot.: GelColor by OPI

Cytat:
Napisane przez lighthead Pokaż wiadomość
Muszę koniecznie to sprostować - gel color opi NIE JEST HYBRYDĄ! Jest to straszna ujma dla tej najnowszej technologii kiedy twierdzi się radośnie, że to hybryda

Moze i nie, az tak sie nie znam- niemniej jednak wiele osob mowi na to hybrydy. Moze i dlatego, ze dla wielu osob hybrydy oznaczają głownie trwały lakierożel na paznokciach? Nie wiem, ale tez i wiele salonów kosmetycznych używa określenia "manicure hybrydowy OPI". Gelcolor to żel i pigment, a technologia ponoc jest wyjątkowo dobra, bo pozwala oddychać paznokciowi. Utwardza sie lampa uv, trzyma sie te 2/3 tygodnie, ściąga sie plynami do tego typu lakierozelow badz acetonem...brzmi jak hybryda. Niemniej jednak nie potrzebuje kontynuować tej rozmowy .


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Nasz dzień 11.07.2015
magda_mjt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-19, 11:35   #10
magda_mjt
Zakorzenienie
 
Avatar magda_mjt
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 16 511
Dot.: GelColor by OPI

Dziewczyny rzuciły mi sie niedawno w oczy rożne kolorowe lakiery OPI gel color. To jakas nowa kolekcja? Limitowana? Całkiem fajne soczyste kolorki niektóre sa . Macie jakies opinie?


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Nasz dzień 11.07.2015
magda_mjt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-24, 06:17   #11
lighthead
Przyczajenie
 
Avatar lighthead
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 10
Dot.: GelColor by OPI

Cytat:
Napisane przez magda_mjt Pokaż wiadomość
Dziewczyny rzuciły mi sie niedawno w oczy rożne kolorowe lakiery OPI gel color. To jakas nowa kolekcja? Limitowana? Całkiem fajne soczyste kolorki niektóre sa . Macie jakies opinie?


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
To najnowsza kolekcja Brazil jednak póki co te soczyste kolory w Polsce są niedostępne w wersji hel color - tylko beżowe, zielony i czerwony
__________________
dopóki mogę iść o własnych siłach, pójdę tam, gdzie zechcę.
lighthead jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-24, 08:42   #12
magda_mjt
Zakorzenienie
 
Avatar magda_mjt
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 16 511
Dot.: GelColor by OPI

Cytat:
Napisane przez lighthead Pokaż wiadomość
To najnowsza kolekcja Brazil jednak póki co te soczyste kolory w Polsce są niedostępne w wersji hel color - tylko beżowe, zielony i czerwony

Mieszkam w uk , jak widziałam to sa dostepne . To jest tylko limitowana kolekcja czy juz na dłużej zostanie?


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Nasz dzień 11.07.2015
magda_mjt jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Artykuły i newsy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-03-24 09:42:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:18.