- My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 ! - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-08-24, 13:39   #31
Czerwiec2014
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 17
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Witam sie w III części Tytuł super!!

Staram sie Was podczytywać
17.08 miałam 3-cię USG i maluszek ważył 1629 gram Rośnie jak na drożdżach i ja tez
dziś mam wizytę u swojego prowadzącego wiec trzymajcie kciuki
Czerwiec2014 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-24, 13:41   #32
peachella
Rozeznanie
 
Avatar peachella
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 865
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Cytat:
Napisane przez Amelia16 Pokaż wiadomość


Ale już baniaczek, ho ho fajnie, że jutro podejrzycie swoją córcie w trójwymiarze
Nooo brzuch już dość duży, a gdzie jeszcze ma przybyć drugie tyle, nie wiem jak to będzie bo już mi ciężko jutro sie pochwalę po wizycie co u małej :-D
peachella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-24, 13:42   #33
limonka1983
Zakorzenienie
 
Avatar limonka1983
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 252
GG do limonka1983
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Wczoraj wieczorem pojawiła mi się 1 kropelka mleka w prawej piersi Ale fajnie. Już myślałam, że będę skazana na butelkę. Na lewą nie mam raczej co liczyć.

Wysłane z mojego GT-I9301I przy użyciu Tapatalka
limonka1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-24, 13:43   #34
Iclosemyeyes
Zakorzenienie
 
Avatar Iclosemyeyes
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 641
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Cytat:
Napisane przez czekooczekolada Pokaż wiadomość
ja mam wózek upatrzony, zresztą ja mam już wszystko upatrzone czekają tylko na "kup teraz" ;p
u mnie tak samo a w tym tygodniu się już przeprowadzamy, więc od przyszłego mogę ruszyć z zamawianiem wszystkiego
Cytat:
Napisane przez fasterka90 Pokaż wiadomość
Dziewczyny dziękuję za słowa otuchy ale właśnie dzwoniłam do 2 hematologów na NFZ. Zaproponowali mi termin na listopad w jednej przychodni nieugięci, w drugiej jak tłumacze ze na cito,że ciąża to litosciwie na październik mogliby mnie upchnąc. Nie wiem czy się śmiać czy płakać. Mogłam z pracy mieć luxmed, głupia nie skorzystałam...
brakuje mi słów komentarza w ogóle... eh. Trzymam kciuki żeby się udało umówić
__________________
Happiness only real when shared
Iclosemyeyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-24, 13:54   #35
Agusiek89
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 456
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Cytat:
Napisane przez Czerwiec2014 Pokaż wiadomość
Witam sie w III części Tytuł super!!

Staram sie Was podczytywać
17.08 miałam 3-cię USG i maluszek ważył 1629 gram Rośnie jak na drożdżach i ja tez
dziś mam wizytę u swojego prowadzącego wiec trzymajcie kciuki
Ale duży bobasek super
Cytat:
Napisane przez limonka1983 Pokaż wiadomość
Wczoraj wieczorem pojawiła mi się 1 kropelka mleka w prawej piersi Ale fajnie. Już myślałam, że będę skazana na butelkę. Na lewą nie mam raczej co liczyć.

Wysłane z mojego GT-I9301I przy użyciu Tapatalka
U mnie takich kropelek w ciagu dnia jest sporo i też z prawej piersi, z lewej tak sporadycznie coś wyleci. A rano jak się budzę to piżamka w okolicy piersi zawsze w plamkach he
__________________
Alicja już na świecie
Agusiek89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-24, 13:57   #36
Soul89
Zadomowienie
 
Avatar Soul89
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 1 478
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

amelia16: no właśnie składniki nie zachęcające, ale w połączeniu naprawdę fajny smak czuć limonkę i banana

srebrna_smuga: Ja bym proponowała, żeby na 1 stronie wrzucić tych wszystkich sprzedawców z allegro co zamawiacie rzeczy , bo niektóre z nas będą dopiero za wyprawkę się zabierać, to żeby łatwo namiary znaleźć
__________________


"Prawdziwa miłość nie wyczerpuje się nigdy. Im więcej dajesz, tym więcej Ci jej zostanie.
Aparatka od 15.04.2013

Edytowane przez Soul89
Czas edycji: 2015-08-24 o 14:00
Soul89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-24, 13:58   #37
Aasikk
Zadomowienie
 
Avatar Aasikk
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1 217
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Fasterka oby udało ci się dostaćć do lekarza wcześniej. Listopad niech sobie wsadzą...

Cytat:
Napisane przez Czerwiec2014 Pokaż wiadomość
Witam sie w III części Tytuł super!!

Staram sie Was podczytywać
17.08 miałam 3-cię USG i maluszek ważył 1629 gram Rośnie jak na drożdżach i ja tez
dziś mam wizytę u swojego prowadzącego wiec trzymajcie kciuki
wow! spora ta twoja dzidzia już!!! moja to kruzyna, dopiero 1 kg miała w ubiegłym tygdoniu
Cytat:
Napisane przez limonka1983 Pokaż wiadomość
Wczoraj wieczorem pojawiła mi się 1 kropelka mleka w prawej piersi Ale fajnie. Już myślałam, że będę skazana na butelkę. Na lewą nie mam raczej co liczyć
Kurcze u mnie jeszcze nic nie ma a przynajmniej nic nie zauważyłam.... mam nadzieję, ze nie będzie problemu z karmieniem piersią u mnie.

Dobra ja zmywam sie, trzeba dla męża ugotować obiad
__________________
----------------------------------------
13.09.2014
Aasikk jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-08-24, 13:59   #38
limonka1983
Zakorzenienie
 
Avatar limonka1983
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 252
GG do limonka1983
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Cytat:
Napisane przez Iclosemyeyes Pokaż wiadomość
u mnie tak samo a w tym tygodniu się już przeprowadzamy, więc od przyszłego mogę ruszyć z zamawianiem wszystkiego

brakuje mi słów komentarza w ogóle... eh. Trzymam kciuki żeby się udało umówić
My mamy łóżeczko, po najbliższej wypłacie planuję kupić butelki, otulacz, katarek, itp. Z laktatorem poczekam do porodu. Myślę, że jest to ogólnodostępna rzecz i spokojnie będę mogła wysłać po to męża z odpowiednimi instrukcjami Teściowa znowu nakupowała ciuszków, więc będę musiała złożyć jej wizytę niebawem i zobaczyć, co jest, a co trzeba kupić. Materac do łóżeczka kupię przy najbliższej okazji. Kumpela, która ma termin 3 tygodnie wcześniej, ma jakieś dojścia i może kupić materace taniej. Pozostaną nożyczki do pazurków, pampersy, pieluchy tetrowe i drobiazgi. Wózek i fotelik na sam koniec. Mój tata nie chce kupić wcześniej, bo to przynosi pecha. Ok

Wysłane z mojego GT-I9301I przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez limonka1983
Czas edycji: 2015-08-24 o 14:00
limonka1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-24, 14:02   #39
Iclosemyeyes
Zakorzenienie
 
Avatar Iclosemyeyes
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 641
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Cytat:
Napisane przez Soul89 Pokaż wiadomość
amelia16: no właśnie składniki nie zachęcające, ale w połączeniu naprawdę fajny smak czuć limonkę i banana
ja lubię bardzo takie zielone koktajle koło swojej pracy miałam takie miejsce, gdzie był szeroki wybór smoothie i najbardziej smakowało mi takie z awokado, limonką, bananem i nie pamiętam czym jeszcze robiłaś go blenderem czy jakąś sokowirówką?


Limonka, taki otulacz do spania planujesz? Chodzi mi o woombie. Czy piszesz o jakimś innym?
__________________
Happiness only real when shared

Edytowane przez Iclosemyeyes
Czas edycji: 2015-08-24 o 14:04
Iclosemyeyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-24, 14:10   #40
Soul89
Zadomowienie
 
Avatar Soul89
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 1 478
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Cytat:
Napisane przez Iclosemyeyes Pokaż wiadomość
ja lubię bardzo takie zielone koktajle koło swojej pracy miałam takie miejsce, gdzie był szeroki wybór smoothie i najbardziej smakowało mi takie z awokado, limonką, bananem i nie pamiętam czym jeszcze robiłaś go blenderem czy jakąś sokowirówką?
Wszystko zblendowałam co prawda pietruszka do końca się nie zmiksowała, ale mi to nie przeszkadzało

Patrzę teraz na pomiary maluszka z ostatniej wizyty, i wszystkie wg usg pokazują okolice 27 tygodnia., tylko obwód brzuszka 25 tydz .. no i nie wiem mam się martwić ?
__________________


"Prawdziwa miłość nie wyczerpuje się nigdy. Im więcej dajesz, tym więcej Ci jej zostanie.
Aparatka od 15.04.2013
Soul89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-24, 14:14   #41
poznanianka1990
Zakorzenienie
 
Avatar poznanianka1990
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 493
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Ciekawa jestem ile moja Julcia już waży. Na ostatniej wizycie (24+1) ważyła 675g, Obstawiam, że teraz około 1kg już może mieć
__________________


Nasz ślub 16.08.2014

Julcia 4.11.2015 g. 0:09
2740g 52 cm

poznanianka1990 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-08-24, 14:31   #42
karoseria
Wtajemniczenie
 
Avatar karoseria
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Midlands
Wiadomości: 2 051
GG do karoseria
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Witam sie i ja w nowym watku
Wlasnie wrocilam od midwife i wszystko super z malutka. Pobrali mi krew do badania, mocz i brzuszek wszystko ok. W przyszlym tyg musze sie zapisac na szczepionke przeciwko krztusccowi. Jest takie cos w pl? A kolejna wizyta dopiero w 34 tyg w szpitalu, bedziemy ustalac termin cesarki Troche mi tylko przykro ze nie moge tak jak wy podejrzec sobie maluszka ani poznac wagi itd. U nas tylko mierza brzuch i po tym poznaja czy jest ok.
karoseria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-24, 14:39   #43
lexie42
Zakorzenienie
 
Avatar lexie42
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: DG
Wiadomości: 3 852
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Witam się w nowym wątku zaraz zbieram się na wizytę, potem do rodziców na chwilę i tak mi dzień zleci. Mąż ma jutro wolne i pytam się go czy malujemy pokój, a on że się zobaczy jakiś czas później pytam się co zrobić na obiad i stwierdził, że zjadłby pierogi z serem. No to ja mówię tak: zrobię te pierogi jak pomalujesz jutro pokój dobiliśmy targu, ale co z tego wyjdzie to okaże się jutro
lexie42 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-24, 14:46   #44
fasterka90
Zadomowienie
 
Avatar fasterka90
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 274
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Ja się ostatnio na wizycie pytałam o te usg III trymestru i gin powiedział że on za każdym razem,na każdym usg wszystko mierzyć tak samo dokładnie jak w tych "specjalnych" badaniach i żebym się zapisała w recepcji jako normalne usg bo to jednak 50zl mniej.
Jak mi ostatnio zrobił posiew z pochwy to będzie już na te gbs czy to jakoś osobno trzeba?
Na 17 idziemy na szkole rodzenia a jutro tz wychodzi wcześniej z pracy i jedziemy do USC załatwić ślub albo chociaż dowiedzieć się czy się jeszcze da przed porodem
__________________
02.11.2012
09.03.2015 II kreski
13.11.15 Ola 2790g, 49cm
fasterka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-24, 15:17   #45
india_love
Raczkowanie
 
Avatar india_love
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 283
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Cytat:
Napisane przez Iclosemyeyes Pokaż wiadomość
a więc jednak taczki wygrały!

witam się myślicie, że to będzie już wątek, podczas którego będziemy się już rozpakowywać?
Nie zapeszaj

Cytat:
Napisane przez poznanianka1990 Pokaż wiadomość

A to usg w III trymestrze macie na normalnej wizycie czy umawiacie się do innych lekarzy? Bo moja lekarka nic o tym nie wspominała, ja też ostatnio zapomniałam zapytać...
Na wszystkie prenatalne umawiam się do innego lekarza niż prowadzący. U mnie akurat to jest ordynator jednego że szczecińskich oddziałów położniczych. Mimo, że moja gin przyjmuje w Luxmedzie i tam też się leczę to sprzęt ma lipny, tylko z sondą ,,dowcipną,,. A gościu-ordynator jest super. Widać , że pasjonat. Wszystko tłumaczy i odpowiada na pytania. Średnio z 45 minut zawsze poświęca na ogląd maluszka.
Już doczekać się nie mogę bo będziemy podglądać Sambora już na początku września
__________________
Już jestem! Sambor, 26.10.2015
india_love jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-24, 15:20   #46
Poziomkowa89
Zakorzenienie
 
Avatar Poziomkowa89
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 3 044
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Witam w nowym wątku wpadam z szybkim pytaniem czy kocyk do fotelika starczy w rozmiarze 50x75? Jest to koc minky z grubszym wkładem.
__________________
Leoś 14.10.2013

Czekamy na dzidziusia
Poziomkowa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-24, 15:23   #47
india_love
Raczkowanie
 
Avatar india_love
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 283
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Cytat:
Napisane przez fasterka90 Pokaż wiadomość
Jak mi ostatnio zrobił posiew z pochwy to będzie już na te gbs czy to jakoś osobno trzeba?
GBS w 37 tyg ale jeśli teraz się, oby nie, ujawni to i tak nic tego nie zmieni bo tego dziadostwa nie leczy się w ciąży. Żadnej kobitce nie życzę tego świństwa. Ją to niestety mam już od dwóch lat i nie jedną noc przez to przepłakałam bo przy porodzie trzeba będzie i mi, a przez to i maluszkowi, podać podwójną dawkę antybiotyku, który nie zawsze jest skuteczny
__________________
Już jestem! Sambor, 26.10.2015

Edytowane przez india_love
Czas edycji: 2015-08-24 o 15:25
india_love jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-24, 15:25   #48
beautifuldream
Rozeznanie
 
Avatar beautifuldream
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 987
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Witam się i ja w 3 części wizytę mam 01.09 i myślę, że od razu będzie robione też USG.


Dziewczyny co robicie w końcu, zamawiacie zwykłe aspiratory do nosa czy te elektryczne katarki na baterie? Kompletnie nie mam pojęcia który jest lepszy...


Nas też czeka malowanie pokoju, ale musimy czekać aż będzie lało, bo tylko wtedy Mąż ma wolne. Póki co jeszcze nawet nie kupiliśmy farby :/
__________________
23.07.2007r. --> 01.05.2011r. --> 28.07.2012r. --> 08.10.2013r. --> 21.11.2015r.


Wojtuś jest już z nami
beautifuldream jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-24, 15:26   #49
poznanianka1990
Zakorzenienie
 
Avatar poznanianka1990
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 493
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Jaki Bepanthen kupić do smarowania sutków? Bo widzę dwa rodzaje - Bepathen Derm Krem i Bepathen Baby Extra.
__________________


Nasz ślub 16.08.2014

Julcia 4.11.2015 g. 0:09
2740g 52 cm

poznanianka1990 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-08-24, 15:33   #50
srebrna_smuga
Wtajemniczenie
 
Avatar srebrna_smuga
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 257
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Cytat:
Napisane przez poznanianka1990 Pokaż wiadomość

A to usg w III trymestrze macie na normalnej wizycie czy umawiacie się do innych lekarzy? Bo moja lekarka nic o tym nie wspominała, ja też ostatnio zapomniałam zapytać...

Przejrzałam ranking postów z poprzedniego wątku:
Czerwiec2014 - 3 posty
Sysska - 3 posty
Balenciaga91 - 0 postów
Madzi86 - 0 postów

Nie wiem czy dodajemy je do zaginionych czy usuwamy? Reszta mało udzielających się ma po 6-8 postów.
Ja za to III usg płacę prywatnie bo u mojej gin już nic więcej nie da się zobaczyć na tym sprzęcie co ma...

Nie wiem co tu zrobić bo widzę teraz, że dziewczyny nas podczytują tylko po prostu się nie udzielają a nie chciałabym żadnej przykrości zrobić :X

Cytat:
Napisane przez peachella Pokaż wiadomość
Witam się w kolejnej części i dziś rozpoczynam 30 tc załączam mój brzuchol z lokatorką :-D

Jutro śmigamy z mężem to mojego rodzinnego miasta i przy okazji idziemy na usg 4d, nie mogę się doczekać aż zobaczę moją Maję
Jaki śliczny brzuszek taki do przytulania Wrzuć jutro foto jak Majeczka ładnie się ustawi

Cytat:
Napisane przez fasterka90 Pokaż wiadomość
Ooo nowa część, super srebrna_smuga może już poprawilas ale jeszcze przed chwilą jak patrzyłam było "to już II część...",trzeba by poprawić

Byłam u internisty z moimi wynikami krwi,tak mi gin kazał... Skierowanie na następne badania i hematolog na cito zaczynam się martwić.

A,wizytę można mi dopisać na 18.09 na 18.
Cytat:
Napisane przez fasterka90 Pokaż wiadomość
Dziewczyny dziękuję za słowa otuchy ale właśnie dzwoniłam do 2 hematologów na NFZ. Zaproponowali mi termin na listopad w jednej przychodni nieugięci, w drugiej jak tłumacze ze na cito,że ciąża to litosciwie na październik mogliby mnie upchnąc. Nie wiem czy się śmiać czy płakać. Mogłam z pracy mieć luxmed, głupia nie skorzystałam...
O matko i córko Szkoda słów na tą służbę zdrowia

Cytat:
Napisane przez Czerwiec2014 Pokaż wiadomość
Witam sie w III części Tytuł super!!

Staram sie Was podczytywać
17.08 miałam 3-cię USG i maluszek ważył 1629 gram Rośnie jak na drożdżach i ja tez
dziś mam wizytę u swojego prowadzącego wiec trzymajcie kciuki
Ale już duży Jesteś z OM o dwa dni w tył ode mnie, ciekawe ile moja będzie ważyć

Cytat:
Napisane przez Soul89 Pokaż wiadomość
amelia16: no właśnie składniki nie zachęcające, ale w połączeniu naprawdę fajny smak czuć limonkę i banana

srebrna_smuga: Ja bym proponowała, żeby na 1 stronie wrzucić tych wszystkich sprzedawców z allegro co zamawiacie rzeczy , bo niektóre z nas będą dopiero za wyprawkę się zabierać, to żeby łatwo namiary znaleźć
Ogarnę

Cytat:
Napisane przez Poziomkowa89 Pokaż wiadomość
Witam w nowym wątku wpadam z szybkim pytaniem czy kocyk do fotelika starczy w rozmiarze 50x75? Jest to koc minky z grubszym wkładem.
Ja bym chyba wzięła 80x80. Zawsze można złożyć na pół a i przyda się potem jak wyrośnie już z fotelika
__________________

Najpierw mieliśmy siebie, potem stworzyliśmy Ciebie..teraz mamy wszystko 
Zuzia już na świecie

srebrna_smuga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-24, 15:34   #51
cornflower_girl
Zakorzenienie
 
Avatar cornflower_girl
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 3 605
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Amelia Pięknie wyszło

Cytat:
Napisane przez magdalena111111 Pokaż wiadomość
Część mam pytanie do dziewczyn z Krakowa czy jest jakiś fajny sklep z wózkami otwarty w niedziele bo tutaj w Tarnowie nic nie ma, a chciałam cos na żywo poogladac.
Jest kilka. Sprawdź Entliczek, ToysRus, For Kids, 4Kids.
Do Bochni masz bliżej, tam możesz sprawdzić sklep Kubuś. Dwa pierwsze na pewno czynne w niedzielę, reszta - do sprawdzenia.

Cytat:
Napisane przez limonka1983 Pokaż wiadomość
Dziś 1 raz przytrafiła mi się zachcianka. Taka prawdziwa przez duże Z. Do tej pory nie wiedziałam, co to jest.
Wow, ciekawa sprawa. Mnie się to nigdy nie przytrafiło.

Cytat:
Napisane przez srebrna_smuga Pokaż wiadomość
Udało mi się załączyć zdjęcia pokoiku Już prawie gotowy, jeszcze chcę go dopieścić, ogarnę ubranka na dniach i torbę do szpitala
Klimatycznie urządzony
Co do brzuszka - zgrabny, nie powiedziałabym, że nie masz kontroli nad wagą

Soul Przykro mi z powodu psiaka

Cytat:
Napisane przez cynamon_ Pokaż wiadomość
Srebrna_smuga, może coś w tym jest, że jak kobieta się nie spina to lepiej to wychodzi, my też mieliśmy problemy ale natury alergicznej, brzuszkowych bóli w ogóle nie było, ale skórne... i też żaden lekarz nie potrafił nam pomóc, (leżeliśmy nawet w szpitalu na obserwacji) nie wiedziałam tak naprawdę dlaczego się tak dzieje, już z czasem byłam tylko o "suchym chlebie i wodzie" chuda jak palec w ogromną anemią, po kilku msc przeszliśmy na mm na receptę dla alergików, bardzo bym chciała, żeby córeczka nie miała takich problemów i żebym mogła spokojnie ją karmić...
Współczuję - nie dość, że dzieciaczek się męczy, to jeszcze zmęczenie organizmu Po mleku dla alergików była poprawa?

Na szkole rodzenia była położna - doradca laktacyjny i ona mówiła, że nie ma diety matki karmiacej (poza piramidą zdrowego żywienia). To samo mówi moja położna środowiskowa, oby coś w tym było - a alergie wynikały z czegoś innego niż odżywianie matki

Cytat:
Napisane przez poznanianka1990 Pokaż wiadomość
Właśnie się tak zastanawiam... Bo mi w ogóle cycki nie urosły, trochę kształt zmieniły, w obwodzie pod biustem mam trochę więcej cm, bo do jednego stanika muszę używać przedłużki z haftkami. Czy nie powinny mi już urosnąć? Czy ja w ogóle będę mogła kp? Martwię się
Nie martw się na zapas. Karmienie piersią działa na zasadzie podaży i popytu. Byłby problem, gdybyś miała niestandardowy kształt brodawki, ale to też jest do wyrpowadzenia.

Cytat:
Napisane przez agne19s Pokaż wiadomość
A pies dostał uczulenie od antybiotyków jakimi napakowane były te małe kurczaki. Normalnie byłam przerażona co ja zjadam skoro ciągle kurczaka kupuje i to w takich sklepach rzezniczych a nie supermarketach.
Czytałam, że często zdarza się, że małe dziewczynki zaczynają szybciej dojrzewać a chłopcy mogą mieć rosnące piersi właśnie od tych kurczaków

Cytat:
Napisane przez Aasikk Pokaż wiadomość
my szukaliśmy do 1500-1600 zł ale jakoś nic nam się nie podobało. Wcześniej podobały mi się bebetto holand ale jak zobaczyłam na żywo (w sumie nie holand tylko luca) to zwątpiłam, kiepskie wykonanie, kloc wielki nieporęczny i chyba weźmiemy ten. On kosztuje jakieś 1800 zł.
Widziałam Bebetto Lucę i wcale nie był aż taki zły. Tzn. wydaje mi się, że chyba mam szczęście trafiać na bardziej nieporęczne wózki

Trzymam kciuki za dobre wieści z wizyty.
Cytat:
Napisane przez peachella Pokaż wiadomość
Witam się w kolejnej części i dziś rozpoczynam 30 tc załączam mój brzuchol z lokatorką :-D
Pięknie

Cytat:
Napisane przez fasterka90 Pokaż wiadomość
Byłam u internisty z moimi wynikami krwi,tak mi gin kazał... Skierowanie na następne badania i hematolog na cito zaczynam się martwić.
A jakie masz wyniki?

Mam dwa pytania:
Jakie wanienki kupujecie? Waham się między zwykłą (płaskie dno) a anatomiczną. Która z nich lepiej się sprawdza?

Gwarancja na wózek. Ile gwarancji mają Wasze czterokołowce? Znalazłam okazyjnie świetny wózek, ale gwarancji jest tylko rok, mąż kręci nosem, bo inni sprzedawcy dają 24 miesiące.
__________________

Bogini kuchennego zniszczenia
cornflower_girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-24, 15:47   #52
limonka1983
Zakorzenienie
 
Avatar limonka1983
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 252
GG do limonka1983
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Cytat:
Napisane przez cornflower_girl Pokaż wiadomość
Gwarancja na wózek. Ile gwarancji mają Wasze czterokołowce? Znalazłam okazyjnie świetny wózek, ale gwarancji jest tylko rok, mąż kręci nosem, bo inni sprzedawcy dają 24 miesiące.
Mój będzie miał 2 lata, ale jak oglądałam kiedyś x landery, rzuciło mi się w oczy, że nowe mają 3 lata.

Wysłane z mojego GT-I9301I przy użyciu Tapatalka
limonka1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-24, 15:54   #53
Poziomkowa89
Zakorzenienie
 
Avatar Poziomkowa89
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 3 044
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Srebrna ale ten 50x75 tez by byl do złożenia. Juz nie wiem nie chce wielgaśnego koca ale zeby tez nie byl za mały
Cytat:
Napisane przez poznanianka1990 Pokaż wiadomość
Jaki Bepanthen kupić do smarowania sutków? Bo widzę dwa rodzaje - Bepathen Derm Krem i Bepathen Baby Extra.
Bo nie ma specjalnego na sutki kld ten baby extra działa cuda a i do dziecka można wykorzystać.
__________________
Leoś 14.10.2013

Czekamy na dzidziusia
Poziomkowa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-24, 16:04   #54
Iclosemyeyes
Zakorzenienie
 
Avatar Iclosemyeyes
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 641
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Cytat:
Napisane przez limonka1983 Pokaż wiadomość
Mój będzie miał 2 lata, ale jak oglądałam kiedyś x landery, rzuciło mi się w oczy, że nowe mają 3 lata.

Wysłane z mojego GT-I9301I przy użyciu Tapatalka
mój xlander będzie miał 30 miesięcy

Cytat:
Napisane przez poznanianka1990 Pokaż wiadomość
Jaki Bepanthen kupić do smarowania sutków? Bo widzę dwa rodzaje - Bepathen Derm Krem i Bepathen Baby Extra.
ja bym na sutki kupiła czystą lanolinę, te bepantheny słabo wyglądają pod względem składów
__________________
Happiness only real when shared
Iclosemyeyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-24, 16:12   #55
Robusta
Wtajemniczenie
 
Avatar Robusta
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 2 603
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Ja narazie na sutki kupiłam silikonowe nakładki :P podobno najlepiej się goją od pokarmu :P

Normalnie mój TŻ mnie osłabia. Mówi, że ja jestem niezorganizowana, a sam nie potrafi do serwisu samochodowego zadzwonić, przypomniał sobie o 17 (jak był do 17 i kazał mnie dzwonić) ... Łoo ludzie tyle, że jemu nie spieszy się z umówieniem "wizyty" dla naszego samochodu a mnie tak
__________________
Razem : 08.03.2012
Zaręczeni: 07.12.2013
Ślub: 18.10.2014

http://suwaczki.slub-wesele.pl/20141018580820.html
Robusta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-24, 16:26   #56
Aasikk
Zadomowienie
 
Avatar Aasikk
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1 217
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Cytat:
Napisane przez Poziomkowa89 Pokaż wiadomość
Witam w nowym wątku wpadam z szybkim pytaniem czy kocyk do fotelika starczy w rozmiarze 50x75? Jest to koc minky z grubszym wkładem.
Wydaje mi się, że wystarczy.
Dziewczyny a w ogóle to fotelika trzeba mieć kombinezonik no bo nie zapnie się malucha w śpiworku przecież... tak mi się chyba wydaje. Niech mnie ktoś oświeci

Cytat:
Napisane przez beautifuldream Pokaż wiadomość
Dziewczyny co robicie w końcu, zamawiacie zwykłe aspiratory do nosa czy te elektryczne katarki na baterie? Kompletnie nie mam pojęcia który jest lepszy...
ja na 99% zamawiam zwykły.

Cytat:
Napisane przez srebrna_smuga Pokaż wiadomość
Nie wiem co tu zrobić bo widzę teraz, że dziewczyny nas podczytują tylko po prostu się nie udzielają a nie chciałabym żadnej przykrości zrobić :X
Ja bym zostawiła. dla mnie bez różnicy czy na 1 tronie jest 40 czy 45 dziewczyn wpisanych.
poza tym to "tylko" forum, nikt nam nagrody za przejrzystość 1 posta nie da

Cytat:
Napisane przez cornflower_girl Pokaż wiadomość
Widziałam Bebetto Lucę i wcale nie był aż taki zły. Tzn. wydaje mi się, że chyba mam szczęście trafiać na bardziej nieporęczne wózki

Mam dwa pytania:
Jakie wanienki kupujecie? Waham się między zwykłą (płaskie dno) a anatomiczną. Która z nich lepiej się sprawdza?

Gwarancja na wózek. Ile gwarancji mają Wasze czterokołowce? Znalazłam okazyjnie świetny wózek, ale gwarancji jest tylko rok, mąż kręci nosem, bo inni sprzedawcy dają 24 miesiące.
oczywiście to kwestia gustu. po zdjęciach w internecie oczekiwałam czegoś lepszego - może to złudne. No mi nie przypadł do gustu - mało stabilny stelaż, materiał jakiś taki kiepski, średnio naciągnięty. No nie wiem. Ja się zraziłam i na pewno nie kupię



my wzięliśmy zwykłą ale taką trochę większą.
gwarancja na 24 miesiące.
__________________
----------------------------------------
13.09.2014
Aasikk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-24, 16:40   #57
peachella
Rozeznanie
 
Avatar peachella
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 865
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Cytat:
Napisane przez srebrna_smuga Pokaż wiadomość
Jaki śliczny brzuszek taki do przytulania Wrzuć jutro foto jak Majeczka ładnie się ustawi
Wrzucę fotkę jutro



U Was też dzieciaczki się tak wypinają i kręcą?
Ja już kopniaków praktycznie nie widzę, raczej w środku tak jakoś czuję, że kopie ale już nie widać na zewnątrz. Bardziej właśnie mocne wypinanie i czuję, że się przekręca. Czasem też szybko faluje brzuch jakby machała rączkami czy coś takiego
Chyba już zbyt duża jest na kopanie.
Jak to jest u Was?

Do tego dochodzi kłucie w pochwie od czasu do czasu. Pewnie się wszystko rozciąga bo ostatnio na wizycie wszystko było ok. Albo mała mnie tam kopie
peachella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-24, 16:46   #58
Aasikk
Zadomowienie
 
Avatar Aasikk
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1 217
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

u mnie brzuch jeszcze skacze i czasem całkiem nieźle podskakuje takie rozciąganie też czuję i taki to trochę dyskomfort jak skóra jest twarda jak kamień, ale niech tam sobie skacze ile chce
Co do krocza to mnie czasem też boli,mam nadzieję, że to normalne.
__________________
----------------------------------------
13.09.2014
Aasikk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-24, 16:48   #59
201604151126
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 384
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Cornflower o tym kubusiu wiem ale właśnie w niedziele zamkniete , resztę sprawdze dzieki, maz wiecznie zajęty i w niedziele ma czas.
201604151126 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-24, 16:52   #60
Kasiula8708
Rozeznanie
 
Avatar Kasiula8708
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 733
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Hej ale pędzicie,nie było mnie trochę a tu już nowy wątek


Ja już po wizycie,ale jakoś tak za szybko była z Lenką wszystko wporządku za to ja przytyłam ponad 3 kg i mam "grzybka" domyśliłam się bo po ost przytulankach z mężem miałam pieczenie i takie swędzenie że ło,ale mam przepisane globulki i maść,miejmy nadzieję że szybko przejdzie

Pytałam gina o to kłucie pod piersią to pow żeby się nie niepokoić no i mała już jest główką w dół,gin powiedzial że jest 30 procent że sie przekręcić może,a co wasi lekarze mówią na ten temat,ja jestem prawie w 30 tc i mam nadzieję że Lenka tak już zostsnie
__________________
Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę,
Ja o Twe zdrowie najgoręcej proszę,
Jestem przy Tobie od pierwszego grama,
Tyś moje dziecko ..... a ja.... Twoja mama

Lenka,nasz mały wielki cud
Kasiula8708 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-08 13:45:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:43.