Piękne, młode i szalone 30+ 40+ - Strona 79 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kobieta 30+

Notka

Kobieta 30+ Forum dla trzydziestolatek, czterdziestolatek i innych -latek. Tutaj możesz podzielić się swoimi problemami, poradami i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-06-18, 17:40   #2341
SovaEvree
Zadomowienie
 
Avatar SovaEvree
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 1 764
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Anyzku sprobuje rozowej...nie mialam wiec co mi szkodzi
Wczoraj na noc zapodalam effaclara duo...zobacze po 2 3 dniach stosowania na noc, poprzednim razem (rok temu rowniez latem) pomoglo...

A dziewczynki i ex...dluga historia :/ starsza corka nie jest jego biologicznym dzieckiem ale caly czas twierdzil ze traktuje je jednakowo... roznie z tym bylo ale ok, chce je obie brac to ja nie mam nic przeciwko... ale on nie chce sie z nimi spotykac, robi to z przymusem raz na 2msc, zabiera je do matki i tyle maja atrakcji...ani kina ani wyjazdow, o wypadzie w wakacje nawet nie mowie bo on twierdzi ze nie ma na to czasu... one widza jakie on ma podejscie i zaczynaja miec niechec do jezdzenia do niego bo wiedza ze to stracony dzien...

Kama moj tata wrocil z Grecji w srode i mowil ze pogoda sie psula powoli....odpoczniesz od upalow
Tablet dobra sprawa...ja odkad dostalam od tz tablet to nawet kompa nie uzywam, raz na jakos czas odpale jak musze cos napisac..... i tak jak caffe pisze-wylacz autokorekte czy przewidywanie tekstu....

Zela aloesowy holika holika kupilam kolejny...tym razem duzy bo maly szybko sie skonczyl... ale oprocz zelu mam w domu cos, co jest jeszcze lepsze..zaraz postaram sie wrzucic zdjecie....


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
SovaEvree jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-18, 17:43   #2342
SovaEvree
Zadomowienie
 
Avatar SovaEvree
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 1 764
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Osobiscie wyhodowany...poczatkowo spadkowy po babci.. musze rozsadzic te mniwjsze odnozki a duzego do wiekszej doniczki....20180618_184110-1494x2656.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
SovaEvree jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-18, 18:12   #2343
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Cytat:
Napisane przez Kamlisa Pokaż wiadomość
Kiecka ladna, tusz lancome sredni pogoda take sobie chyba gory za blisko, pisanie mnie wpienia no mi z automatu slowa podstawia a nie umiem cofac. Bede polanalfabetka. Zimniej niz w polsce, bywalam tez w lepszych hotelach.
Kama w ustawieniach słownika powinnaś mieć opcję wyłączenia autokorekty Cofanie to może komenda ctr plus z? Ewentualnie spróbuj zainstalować klawiaturę gboard, wówczas nie klikasz w poszczególne literki ale piszesz tzw. Swypem czyli suwając dość swobodnie i niedbale palcem po ekranie. Osobiście kocham ewentualnie zostaje Ci opcja dyktowania wiadomości głosem 😊 Dasz radę, kwestia nastawienia

Co do reszty, szczęśliwie ani hotel ani pogoda urlopu nie czynią, a towarzystwo zdaje się masz przednie Miłego wypoczynku.

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka
Soso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-18, 18:41   #2344
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Nie wiem nawet gdzie jest autokorekta. Kombinuje po prostu.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_20180618_143120.jpg (164,1 KB, 31 załadowań)
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-18, 18:42   #2345
JUKA73
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 143
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Kama, takie niekamowe te Twoje nowe wpisy na forum Ale też fajne Pisz, pisz, trening czyni mistrza.

Jest i Anyż Na to lotnisko to ja z Tobą. Też bardzo lubię tak się pogapić A uroczystość związana z moimi Rodzicami. Jakoś nie mam ostatnio nastroju na zakupy ciuchowe, zwłaszcza eleganckie.

Reign, świetny ten strój. Też muszę sobie sprawić. Może coś podobnego to będzie ? U fryzjera powinno być bardzo ok. Odkąd znalazłam fryzjerkę mojego życia, nie mam obaw przed wizytami.

Miszka, nie wiem, może za szybko się zniechęcasz do tego kremu.

Sova, a dziewczyny próbowały go gdzieś wyciągnąć ? Może nie chęci, a inwencji mu brak.

Zarę kiedyś uwielbiałam. Matko, ile ja czasu spędziłam na jej stronach w czasie wyprzedaży. Teraz nieco mi przeszło, ale jak jestem w dużym mieście, prawie zawsze coś kupuję i zwykle są to bardzo trafione zakupy.
JUKA73 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-18, 18:58   #2346
SovaEvree
Zadomowienie
 
Avatar SovaEvree
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 1 764
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Juka one za kazdym razem mu proponuja kino, spacer, wyjazd za miasto.... on na to mowi: nie wiem i bierze tel do reki i tyle jest obecny... jak go sedzina na rozprawie zapytala czemu nie zabral nigdzie dzieci na wakacje (w zeszlym roku) to powiedzial ze zona mu nic nie zalatwila... a dziewczyny cokolwiek nie zaproponuja to slysza ze on nie wie, nie chce mu sie albo ze nie ma kasy (najglupsze co moze powiedziec bo wiem ile zarabial rok temu i one tez wiedza ze to klamstwo) z reszta corka mowi ze widac ze jest mu nie na reke ze je bierze bo nawet nie pyta co u nich czy jak w szkole... przykre to ale niestety prawdziwe...

Kama jak rozwiniesz klawiature to jest taki znaczek jakby kolo zebate i tam sa ustawienia rozne, u mnie sie nazywa inteligentne wpisywanie...i wylacza sie przewidywanie tekstu...znaczy ja tak mam w samsungu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
SovaEvree jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-18, 19:08   #2347
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Juka Cell Fushion używam.
Jest idealnym kremem na lato(konsystencja,wchłani anie)
Skład mu wybaczam
Kupiłaś cos fajnego?



Reing lubię testowac nowości.
Odwiecznie szukam św.Gralla


Leżę i pachnę
Holika +maska Pauli +mgiełka Uriage.

---------- Dopisano o 20:08 ---------- Poprzedni post napisano o 20:07 ----------

Sova a dziewczynki chcą jeżdzic do niego?
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-06-18, 19:09   #2348
SovaEvree
Zadomowienie
 
Avatar SovaEvree
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 1 764
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Miszka no wlasnie nie chca...wczoraj mu mloda powiedziala nawet ze nie chce ale mowi ze jak o sciane...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
SovaEvree jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-18, 19:53   #2349
caffeine
Zakorzenienie
 
Avatar caffeine
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4 468
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Cytat:
Napisane przez Anyzkowa Pokaż wiadomość
Caffe a pytaj, pytaj
nie ma czego się bać
a jak nie zapytasz to sama powiem , że nic w rodzaju męskim nie chadza ze mną
mam alergię na facetów
jednego ostatnio spotkałam, mówi mi że odmieniłam jego życie
taaaa
przy boku żona i dzieci
tylko jak ja mu życie odmieniłam, jak spotkaliśmy się w sumie przypadkiem w bistro, obecnych było kilka osób
żonie powiedział że odchodzi, biedne dzieci w tym wszystkim
i pisze do mnie wciąż a mnie to nuży
także wszelkie eskapady mam w towarzystwie kobiet i to jest świetnie spędzony czas

muszę kupić krem na dzień, lekki, najlepiej trzymający strefę T w ryzach, pod makijaż, taki który nie powoduje świecenia
co polecacie?

Ha, ha - no jak nie chadza jak chadza ...historia jak z serialu Sex w Wielkim Mieście

Idealny krem na lato to Neuro Filler spf 20 Erisa. Super jest. Nie zostawia klejącej warstwy, każdy makeup świetnie się trzyma, minerały, BB, fluid.

Dziewczyny - No właśnie, miałyście coś z tej serii Neuro Filler? Na noc? Albo serum? Ciekawi mnie czy cała seria jest taka bardzo ok?
caffeine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-18, 20:08   #2350
JUKA73
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 143
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Sova, to faktycznie trudna sprawa. Dziewczyny są coraz starsze i wkrótce same zaczną decydować. Może wtedy mu się odmieni. Oby nie za późno.

Miszka, w czwartek zakupy. Weny nie mam. Najwyżej ubiorę strój dyżurny.
JUKA73 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-18, 20:31   #2351
Anyzkowa
Zakorzenienie
 
Avatar Anyzkowa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 039
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Caffe dziękuję, kremu z tej serii nie miałam. Miałam serum i to dwa opakowania. Było ok.

Sova nic fajnego z tymi wizytami u taty. Zawsze taki był, bez inicjatywy i weny ?
Anyzkowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-06-18, 20:50   #2352
SovaEvree
Zadomowienie
 
Avatar SovaEvree
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 1 764
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Cytat:
Napisane przez JUKA73 Pokaż wiadomość
Sova, to faktycznie trudna sprawa. Dziewczyny są coraz starsze i wkrótce same zaczną decydować. Może wtedy mu się odmieni. Oby nie za późno.
Mam wrazenie ze one mu przeszkadzaja, one tez sie tak czuja... a zabiera je bo "musi"


Cytat:
Napisane przez Anyzkowa Pokaż wiadomość
Sova nic fajnego z tymi wizytami u taty. Zawsze taki był, bez inicjatywy i weny ?
Niestety zawsze taki byl... odpowiedz na kazda prosbe: dlaczego ja? Prosba o herbate, o podanie czegos, zdjecie czegokolwiek z wyzszej polki....dlaczego on... normalnie jak dziecko
Ciesze sie ze sie uwolnilam z takiego zwiazku, szkoda mi dziewczyn ale one doskonale wiedza jaki jest...

Polazlam na spacer, zmeczylam sie... moge isc spac chociaz mam ochote na cos dobrego do zjedzenia ale nie mam weny na robienia czegokolwiek....



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
SovaEvree jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-18, 21:02   #2353
Reign of light
Zakorzenienie
 
Avatar Reign of light
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 5 961
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Hey dziewczyny

SovaEvree Milo mi, ze Ci sie podoba! Nie mialam zamiaru nic kupowac, tak tylko weszlam zobaczyc co jest i ten stroj wpadl mi w oko. Przymnierzylam, wszystko fajnie, ale nie bylam do konca przekonana wlasnie przez to wiazanie na szyi (mnie tez to uwiera Anyzku ) i odlozylam na wieszak. ale potem sie wrocilam, bo jednak stwierdzilam, ze lubie ten stroj i chce miec i znajac mnie zalowalabym pozniej w domu, ze nie wzielam, wiec kupilam
Ja dzis tez nie wyspana jakas...

Aussiewoman dziekuje! Ja uzywam na okraglo, tak mi wygodniej

Kasztanka ahahah, racja a ta esencja z Korei to ta z Missha??

wasiki???

LaMary dziekuje! ja tez bym wolala z usztywnianymi miseczkami(takie zawsze kupuje), ale te sznurki wiazane na szyi jakos podciagaja do gory co trzeba co do mascary lancome, to mnie bardzo rozczarowal kiedys hypnose, czy jak mu tam? A ten to hmmm... troche za gesty, ale jak pomalowalam, to bylo ok, gorzej jak zmywalam, nie chcial zejsc

Bardzo ladna ta sukienka z Solara, zauwazylam, ze maja tam ladne rzeczy. Ale nie znam za bardzo tych sklepow, ktore wymieniacie
Ja z ubran, to tylko kupuje w outletach i na wyprzedazach i wlasciwie tylko RL, CK, MK. A i Tahari. Moja step corka pracuje u Ralpha w dziale kadr i ma zawsze znizki 70% off, takze i my chetnie korzystamy

LaMary, jak Ty masz kolorowo w szafie Jak ladnie to wyglada ja mam wszystko czarne, nawet wieszaki, lol, nawet scrubs (pielegniarskie fartuchy) mam czarne hehe

Hiperaktywna a to trzymam kciuki za reszte examinow!
H&M znam i lubie, fajna koszula, bardzo Ci w niej ladnie

Anyzkowa ja mam 34E
Dziekuje No wlasnie nie bardzo lubie, tez mnie boli to wiazanie, ale jednak sobie kupilam, bo mi sie poodba wizualnie w wodzie zawsze mozna odwiazac
A vichy juz wyprobowalam wczoraj na noc Ja wlasnie lubie taka konsystencje, wiec mi akurat pasuje podobny do aqualia thermal, tylko rozowy Na noc jest fajny, przynajmniej ja lubie

Michell dziekuje haha, rozsmieszylas mnie tym meszkiem
Rozumiem, ja w sumie tez

SovaEvre jaki ladny ten Aloes Ci wyrosl ja mam taki malutki
Przykro mi

Kama super widoki! Wow!
Juka dziekuje Ale Ci zazdroszcze dobrej fryzjerki, to skarb! Powodzenia w wyborze kreacji

Pozdrawiam Was dziewczyny i spadam zakuwac, buuu

Edytowane przez Reign of light
Czas edycji: 2018-06-24 o 01:15
Reign of light jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-18, 21:03   #2354
Reign of light
Zakorzenienie
 
Avatar Reign of light
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 5 961
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

znowu musialam usunac emoticonki
Reign of light jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-18, 21:38   #2355
zastrzezona
Zadomowienie
 
Avatar zastrzezona
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 1 071
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Dobry!

Fajne zakupy, ładne koszule La Mary, a sukienka ma subtelny kolor (nie mówię o tej z Zary) i Twój strój Reign nie miałam nigdy jednoczęściowego, może posznupię w internetach i cos mi spasuje? Ale przymierzyć pojadę do sklepu mi się podobają z dużym wycięciem, jak ten na zdjęciu, ale pewnie źle by na mnie leżał


Lubię Zarę, ale w Mohito chyba bardziej. Chciałabym też odkrywać nowe marki, np. NA-KD ich sukienki trafiają w mój gust, jedną miałam już na sobie, kiedy szłam na jubileusz...wstawiłam na fotce, potem usunę
Te, które pamietają moje loczki, hm...fryzjerka namówiła mnie na rudy chyba jest różnica? Na razie zmiana mnie cieszy, ale to tylko wersja na lato, cóż kobieta zmienną jest Na drugim zdjęciu zachód na rowerach romantycznie było...

Gratki Hiper za popchnięcie sesji, wytrwałości do kolejnych egzaminów i szczęścia, bo bardzo potrzebne, mój syn też ma sesję

Nie wiem, co to za kosmetyki zakupiłyście
pobudzające porost włosków??? nie używałam nigdy...

Sova mi na pory pomogły olejki do masażu, ale używam kilku, to nie wiem, który zadziałał najlepiej, chyba obstawiam różany naprawdę stan mojej skóry się poprawił. Dziewczyny dobrze radzą z glinką, jeszcze możesz peeling enzymatyczny stosować Kwasy też, ale to zimą prawda?

Mam taki system pielęgnacji-myję olejkiem różanym, potem tonizuję, potem serum, potem krem, nie używam żadnych podkładów, jest ok. Tylko kupiłam krem z filtrem i będę go nakładać na koniec na twarz, bo ma w sobie pigment.

Co do dziewczynek, hm...ciężko coś doradzić, bo to Twój eks powinien o nie zabiegać, a nie zabierać tylko dlatego, bo mu wypada w grafiku, wiem...łatwo się mówi, czasem na osobę z takim podejściem nie ma mocnych

Kama owocnej walki z tabletem

No to jeszcze powiem tak: Satin-dosyć tego ukrywania się, wyłaź
--------------------------------------------------------------

nie umiem obrócić tych zdjęć
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg EE926743-BAB9-49E6-BFC8-FF8E31869CB9.JPG (77,3 KB, 28 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg biay-strj-jednoczciowy-z-gbokim-dekoltem.jpg (55,6 KB, 29 załadowań)
__________________
Moje serce jest zajęte...

najważniejszą rzeczą
pompuje krew

Edytowane przez zastrzezona
Czas edycji: 2018-06-20 o 14:54
zastrzezona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-18, 21:54   #2356
uklika
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 650
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Miszka, zrob probe z Matrixylem, nie rezygnuj tak szybko. Nie u wszystkich pojawia sie meszek,a serum ogolnie chwalone. Ja teraz kupilam Buffet specjalnie, zeby wyprobowac na brwi i w okolicach oczu, daje tez na przestrzen miedzy brwiami, wlasnie, zeby zobaczyc czy ten meszek bedzie

Zara jest ok, tylko z jakoscia raz lepiej, raz gorzej. Mohito tez lubie, choc u mnie nie ma, wiec tylko jak jestem w Polsce

Musze kupic nowa maskare, juz ktorys raz mam L'oreal volume million lashes, ale chce mi sie odmiany. co polecacie?

Mleka kompletnie nie odstawie, ale jednak ogranicze. Codziennie rano jem owsianke, a na samej wodzie mi jednak nie smakuje, gotuje wiec pol na pol mleko i woda.

Edytowane przez uklika
Czas edycji: 2018-06-18 o 22:17
uklika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-18, 22:11   #2357
dircikowa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 268
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Caffe - potwierdzam, że i dla mnie Eris Institute Solutions to krem idealny na dzień. Wersja na noc też jest super, a pod oczy - całkiem w porządku
Wróciłam z żagli, smarowałam się tam kremem z Esthederm https://www.topestetic.pl/esthederm/...cznienie-50-ml
i to chyba najlepszy kosmetyk z filtrem jakiego używałam. To nie sam filtr, tylko pielęgnacja +ochrona UV. Dość treściwy, ale ładnie się wchłania i skóra jest po nim mięciuteńka.
Mają też wersję dla skóry wrażliwej.
Zdziwiłam się czytając tak bardzo niepochlebne opinie dr Chlebus o olejach. Niektóre tezy brzmią wręcz niewiarygodnie - że nawet używanie olejów roślinnych do mycia twarzy nieuchronnie prowadzi do chorób skóry , przeciez ten olej z założenia jest dokładnie zmywany. I bądź tu mądra ...
dircikowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-18, 22:42   #2358
caffeine
Zakorzenienie
 
Avatar caffeine
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4 468
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

No proszę, jaki tu ruch tego wieczora

Reign, owocnej nauki
Myślałam, że dziś także zawitasz po północy i nie zdążyłam napisać że kostium świetny! Bardzo fajny zakup.

Kama - pięknie

Dircik - Neuro Filler na noc jest treściwszy od tego spf20? No nie powiem, bardzo mnie kusi - przy najbliższej wizycie w Pl kupuję! Ciekawa seria, warto przetestować
Wdzięczna jestem za rekomendację - bo to Ty go polecałaś, w kwietniu chyba? Dla mnie miodzio

Anyż, napiszesz coś więcej o serum Erisa? Które to było dokładnie, tam chyba jest kilka?

Uklika - znasz te tusze, to klasyki (dobra jakość, niska cena):
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...review-1042084
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...review-1214958

---------- Dopisano o 23:42 ---------- Poprzedni post napisano o 23:40 ----------

Dircik - zapomniałam zapytać gdzie czytałaś opinie DrChlebus o olejach?
...no filtr - brzmi bardzo ciekawie, zerknęłam masz porównanie do japońskich lub koreańskich?
caffeine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-19, 07:26   #2359
dircikowa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 268
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Caffe - tak, to ja polecałam Neuro Filler. Zaczynałam od tego na noc i mnie przekonał do serii. Jest bardziej treściwy, gęsty, ale nie oblepia nieprzyjemnie skóry.

Samych filtrów koreańskich nie miałam, raczej BB. Mam porównanie do marek aptecznych, Elizabeth Arden. Zresztą Esthederm to moje ostatnie odkrycie. Krem ze spiruliną na noc na zimę zdetronizował wszystko. Maska Hyaluronic - też jedna z najlepszych jakie miałam.


Wydawało mi się, że linki z krytyką olejowej pielęgnacji podawała któraś z Was, ale się nie zarzekam. Miałam je pootwierane w przeglądarce w czasie nadrabiania zaległości.
Jeden z tekstów odnalazłam: http://www.wysokieobcasy.pl/wysokie-...kosmetyki.html
ale jest tego więcej.


Miłego dnia
dircikowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-06-19, 08:06   #2360
aussiewoman
Zakorzenienie
 
Avatar aussiewoman
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 4 895
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

O olejach znajdziecie informacje np tutaj
http://kobieta.gazeta.pl/kobieta/56,...ki-ulegly.html

Kawa
aussiewoman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-19, 08:22   #2361
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Anyż polecam https://www.sklepestetyka.pl/paulas-...ory-30-ml.html








---------- Dopisano o 09:22 ---------- Poprzedni post napisano o 09:15 ----------

Zastrzeżona śliczne dziewczę z Ciebie.
Kiecka fajna !
Nie używasz ni ciupki podkładu?
Szczęściara !

Jak z tym Twoim?
Pogadaliście?


Uklika wolę nie ryzykować


Kawa i zbieram się do fryzjera
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-19, 08:57   #2362
Anyzkowa
Zakorzenienie
 
Avatar Anyzkowa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 039
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

ech te rewelacje o olejach
każdy używa kosmetyków, które służą cerze
i mało kto nakłada olej jako krem
parę kobiet znam, ale to dodatek do kremu i olej delikatny
i jak olej zapycha czy uczula to przecież podobnie jak nietrafiony krem

Dzień dobry
dziś dzień pracujący, ciężko wrócić na tory siermiężnej pracy i tu takie rewelacje mam do załatwienia: zwrócić silnik, zamówić kolejny z dobrymi końcówkami taaaa

Miszka już czytam o poleconym przez Ciebie kremie

będziecie oglądać dziś mecz ?
ja mam problem, bo w tym czasie mam angielski
duch kibica podpowiada mi, że n ie mogę się uczyć jak gramy
a rozsądek, że to tylko pierwszy mecz w tym mundialu
będą kolejne - ja w to WIERZĘ !
nie jestem fanką futbolu, ale w takim momencie nie mam wyboru

---------- Dopisano o 09:57 ---------- Poprzedni post napisano o 09:56 ----------

Miszka a co tym razem będziesz robić u fryzjera ?
Anyzkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-19, 10:16   #2363
SovaEvree
Zadomowienie
 
Avatar SovaEvree
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 1 764
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Dobry
Ja juz ciezko pracuje a mam taka niemoc ze najchetniej bym wrocila do domu...

Miszka o widzisz...to co dla mnie jak zwezajace pory

Wlasnie a propos olei... naczytalam sie ze z pestek malin taka rewelacja, ze naturalny filtr, ze auper do cer mieszanych, ze super sie wchlania do matu.... kupilam, uzylam raz i chcialabym widziec ten mat u tego co to pisal... poza tym mialam wrazenie ze sie klei i splywa... moze to tylko odczucie ale odstawilam...

Chyba jade po kawe...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
SovaEvree jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-19, 11:26   #2364
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Cały post diabli wzięli. Oba kostiumy ładne,ja jednak wolę bikini,wiazane na szyi. Sova u mnie nie ma zębatki. Ex nie zmienisz, on traci.
Dobrze że was mogę chociaż poczytać,nawet jak nie odpisuje normalnie.
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-19, 12:24   #2365
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Cytat:
Napisane przez Anyzkowa Pokaż wiadomość
Kasztanka często sylwetka ze sporym biustem wydaje się bardziej masywna. Coś za coś niestety
Ja mam biusty akuratny. I chyba nigdy nie marzyłam o większym.
Rozmiar : 70 E.

Sova a może na pory zastosuj kwasy? Bardzo ładnie wyciszają, ściągają pory. Mi bardzo pomogły.
No niestety, ja jakos o duzym biuscie nie marzylam, mam tak z 75E i wolalabym mniejsza miske zdecydowanie.

Kwasy sa ok, tylko trzeba pamietac o wysokim filtrze spf.
U mnie kwasy i retinol (glownie The Ordinary) to codziennosc.

Cytat:
Napisane przez hiperaktywna Pokaż wiadomość
Bardzo polecam Wam koszulę z H&M http://www2.hm.com/pl_pl/productpage.0572127021.html, 100% bawełna, nie mnie się, fajnie się układa i ma super kolory.
Załącznik 7569521
Tez polecam
Ladnie wygladasz

Cytat:
Napisane przez caffeine Pokaż wiadomość
Kasztanka - a co kupiłaś? Pochwal się! Ty zawsze coś ciekawego znajdziesz
Wrzucam foto

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
Odechciało mi się Ordinary
Koleżance odsprzedam,bo jej meszek nie straszny
Nie zniechecaj sie tak szybko.
Mnie Matrixyl zadnej czesci ciala nie urwal, w dodatku po tym, jak mnie uswiadomilyscie obwiniam go za mocniejsze owlosienie na twarzy, ale np. ich retinoid, niacinamide czy kwasy sa super.

Cytat:
Napisane przez Reign of light Pokaż wiadomość
Kasztanka ahahah, racja a ta esencja z Korei to ta z Missha??
Misshe juz mialam, byla ok, teraz chce zamowic Secret Key, bo bardzo lubie ich toniki

Cytat:
Napisane przez caffeine Pokaż wiadomość
Uklika - znasz te tusze, to klasyki (dobra jakość, niska cena):
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...review-1042084
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...review-1214958[COLOR="Silver"]
?
Ja jakos nigdy za nimi nie szalalam

Alez jestem padnieta, ale znowu musze czekac z pojsciem spac, az mi paznokcie wyschna
Pogoda u mnie fatalna, zimno i od wczoraj leje deszcz, w dodatku dzisiaj zamkneli autostrade i musialam z pracy wracac autobusem, a nie mialam plaszcza (przy 11 stopniach...), szalika ani parasola, nie bylam w ogole przygotowana na transport publiczny
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-19, 12:27   #2366
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Zdjecie sie nie wrzucilo
Zakupy z wczoraj.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_1856.jpg (146,9 KB, 35 załadowań)
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-19, 13:27   #2367
LaMary
Zakorzenienie
 
Avatar LaMary
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 3 545
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Witam,

Kama
daj sobie spokój z rozpracowaniem tabletu, niech Tz pomoże, i zacznij się relaksować Nie śmiem pisać...wyluzuj O! tak samo wyszło

Zastrzezona, bardzo ładnie wyglądasz w tej sukience. Czy już Tobie mówiłam, że ładnemu we wszystkim ładnie

Sova, aloes okazały
Jak ja lubię napoje aloesowe oczywiście te z zawartością powyżej 30 % aloesu. I te glutki pływające... pychotka.

Reign, moja garderoba letnia jest w jasnych kolorach, zimowa niestety dosyć ponura... ale nie zawsze tak było. U mnie mniej więcej co 10 lat nadchodzi taki dziwny proces...coś na podobę węża...zrzucam skórę albo inaczej, w głowie pojawiają mi się nowe pomysły na siebie. Lubię zmiany tyle że nie za często haha... stagnacja mnie mocno uciska. Od zajścia w ostatnią ciążę pojawił się na tapecie kolor, z naciskiem na kolor fuksji... stąd wiedziałam, że urodzę dziewczynkę
To kolor, który był mi zwyczajnie obcy, preferowałam jak już to stonowane kolory, pastele na lato... ale zauważam, że kolory (niektóre) potrafią czynić cuda, a na pewno ożywią twarz

Miszka, w ogóle nie przejmuj się składnikami w kremie. Najważniejsze, że służą. INCI w Cell Fusion C niestety są nieciekawe ale ludzie sobie chwalą skuteczność...
Ojej, ile my już kremów zużyłyśmy, nafaszerowane parabenami, sls, silikonami i innymi tworami-składnikami. Że wspomnę pielęgnację perfumeryjną

Cytat:
Napisane przez dircikowa Pokaż wiadomość
Zdziwiłam się czytając tak bardzo niepochlebne opinie dr Chlebus o olejach. Niektóre tezy brzmią wręcz niewiarygodnie - że nawet używanie olejów roślinnych do mycia twarzy nieuchronnie prowadzi do chorób skóry , przeciez ten olej z założenia jest dokładnie zmywany. I bądź tu mądra ...
Cytat:
Napisane przez Anyzkowa Pokaż wiadomość
ech te rewelacje o olejach
każdy używa kosmetyków, które służą cerze
i mało kto nakłada olej jako krem
parę kobiet znam, ale to dodatek do kremu i olej delikatny
i jak olej zapycha czy uczula to przecież podobnie jak nietrafiony krem
Zgadzam się z Anyż że wszystko zależy od jakości cery.
No właśnie Dircik, tezy dr Chlebus dla mnie brzmią wiarygodnie, bo ona wielokrotnie wspomina, że zdrowej cerze nie zaszkodzi żaden olej, wszak oleje stosowano już w starożytnym Egipcie, czy Grecji ( pozdrowienia Kama )
Dr Chlebus odnosi się własnie do tych cer wrażliwych. Bo tych jest najwięcej i przybywa (jej klientów też). Bo winne zanieczyszczone środowisko, przetworzone jedzenie, zła pielęgnacja i tzw moda itd., itp. etc. A oleje tylko aktywizują choroby skóry (często ukryte choroby skóry).
Przyszła moda na oleje... wcześniej moda np. na śluz slimaka No ale ślimaki passe więc pełzają już w innym kierunku, pozostawiając po sobie drogocenny śluz
Bardzo lubię czytać artykuły dr Chlebus bo poparte wiedzą i praktyką. Czy stosować oleje? I tak, i nie Dla zdrowej skóry i owszem, wrażliwe powinny zachować ostrożność.
Medium, przez które uzyskujemy informacje to najczęściej internet, czyli wiadomości które rzadko zestawione są z wiedzą. To raczej zbitka info... a atak naprawdę kluczowym źródłem info będzie specjalista a nie świat wirtualny

No nie byłabym sobą gdybym nie dołożyła łyżeczki ( chcecie więcej?) dziegciu do beczki miodu

Wczoraj wieczorem naszła mnie ochota na maseczkę...próbka maski Too Cool For School ze złotem:
http://www.sephora.pl/Pielegnacja-Tw...SABEgJkofD_BwE

Skład powinnam przemilczeć, bo na szczytnym miejscu: pominę wodę, alkohol i polyvinyl alkohol... wiadomo, że niektóre % muszą się pojawić bo są konserwantami, czy też wiążą wodę z tłuszczem. Ale żeby zaraz na pierwszym miejscu? A po co tuż za 'wódeczką ' podąża titanium dioxide? No tak zagęszczacz...chociaż myslałam, że on ma nas bronić przed słońcem tylko... ale paskuda, jak wiemy, bo może podraznić ( jakiś niewinny wyprysk kontaktowy przy wrażliwości cery)
Do tego maseczka peel off ze złotem... no gold to w niej tyle, ile zdrapię z opakowania ( świecące na złoto gwiazdki na opakowaniu).Reszta to wysoko w składzie mica...
A po co jeszcze ładują w maseczkę zapachy
Heloł... powtórze za kabaretową Mariolką...heloł
Nie muszę pisać, że nie użyłam

Zresztą, gdyby kosmetyki koreańskie były taki super hiper to widujące Koreanki/Japonki/Chinki w naszym mieście nie miałyby na twarzy zadnego pryszcza... chyba No chyba, że ich niezdrowa cera to pokłosie naszego klimatu

Miłego dnia
LaMary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-19, 13:53   #2368
hiperaktywna
Zakorzenienie
 
Avatar hiperaktywna
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 966
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Dziękuję za miłe słowa, przydadzą się, bo mam dzisiaj OKROPNY dzień
Najpierw okazało się, że TŻ stępił mi ostatnią maszynkę i nie miałam rano czym ogolić nóg, później kot zesikał mi pościel, a że o 9:00 rano miałam spotkanie to nie zdążyłam nawet do pralki wrzucić tego wszystkiego. W pracy okazało się, że zapodział się gdzieś mój przelew zwrotny za delegację i jestem $ w plecy. Nie mam ochoty wracać do usyfionego mieszkania, nie mam nawet ochoty meczu dzisiaj oglądać
hiperaktywna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-19, 19:50   #2369
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Anyżku odrosty ,farbowanie i przy okazji pielęgnacja.


Przerzuciłam się teraz na Kerastase w domowych pieleszach.

Dostałam dziś Ceramidin


Mecz oglądałam,ale co tu dużo mówić:słaby występ Polaków
Szkoda,bo emocje jakie towarzyszą mistrzostwom świata w piłce nożnej są bezcenne.
Jeśli są,bo jak ich nie ma -pozostaje niesmak
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-19, 20:30   #2370
JUKA73
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 143
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
Anyżku odrosty ,farbowanie i przy okazji pielęgnacja.


Przerzuciłam się teraz na Kerastase w domowych pieleszach.

Dostałam dziś Ceramidin


Mecz oglądałam,ale co tu dużo mówić:słaby występ Polaków
Szkoda,bo emocje jakie towarzyszą mistrzostwom świata w piłce nożnej są bezcenne.
Jeśli są,bo jak ich nie ma -pozostaje niesmak
I jak Miszka, i jak ? (ceramidin oczywiście)
JUKA73 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kobieta 30+


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-02-04 09:09:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:16.