Bezpłatne szkolenie w Warszawie - kto chętny? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-06-02, 15:55   #1
Martushkin
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 3
Exclamation

Bezpłatne szkolenie w Warszawie - kto chętny?


dziewczyny, pilne!!

czy jest ktoś chętny na szkolenie "Podstawy prawno-finansowe działalności organizacji pozarządowych w Polsce" (prowadzenie Radosław Skiba)

Szkolenie jest w tę sobotę, 5 czerwca, w Collegium Civitas w Pałacu Kultury, VII piętro, s. 707.

Szkolenie jest częścią kursu "Profesjonalny menedżer w NGO", który właśnie robię. Akurat na ten zjazd nie mogę pojechać. Żeby dostać certyfikat i uniknąć zwracania kosztów szkolenia muszę znaleźc zastępstwo.

Chętnych proszę o kontakt na P-W

P.S. czytam Was od dawna, ale to mój pierwszy post.
Martushkin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-02, 16:01   #2
Coma_
Zadomowienie
 
Avatar Coma_
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 552
Dot.: Bezpłatne szkolenie w Warszawie - kto chętny?

Trochę bez sensu iść na szkolenie i nie dostać z niego certyfikatu, w końcu później większość pracodawców wymaga dowodów ukończenia kursów.
No ale jak kto chce, może kogoś znajdziesz sama byłabym bardzo chętna
powiedz, kto organizuje takie szkolenie, gdzie można się zgłaszać?
__________________

Coma_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-02, 16:10   #3
Martushkin
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 3
Dot.: Bezpłatne szkolenie w Warszawie - kto chętny?

To jest szkolenie, które trwa cały semestr, dotyczy wielu zagadnień, związanych z zarządzaniem organizacją, a organizuje je Klub Myśli Społecznej Inicjatywy. Certyfikat dostaje się za odbycie całego kursu zakończonego konferencją.

Ja nie mogę być tylko na jednych zajęciach, muszę znaleźc zastępstwo. Byc może jest ktoś, kto zainteresuje się po prostu tym tematem i zechce wziąć udział? Zajęcia są od 9 do 16:15. Coma_ a może Ty jesteś zainteresowana?? hm??
Martushkin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-02, 16:17   #4
Coma_
Zadomowienie
 
Avatar Coma_
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 552
Dot.: Bezpłatne szkolenie w Warszawie - kto chętny?

Cytat:
Napisane przez Martushkin Pokaż wiadomość
To jest szkolenie, które trwa cały semestr, dotyczy wielu zagadnień, związanych z zarządzaniem organizacją, a organizuje je Klub Myśli Społecznej Inicjatywy. Certyfikat dostaje się za odbycie całego kursu zakończonego konferencją.

Ja nie mogę być tylko na jednych zajęciach, muszę znaleźc zastępstwo. Byc może jest ktoś, kto zainteresuje się po prostu tym tematem i zechce wziąć udział? Zajęcia są od 9 do 16:15. Coma_ a może Ty jesteś zainteresowana?? hm??
Tematem jestem zainteresowana jak najbardziej ale mam sobotę zaplanowaną. No gdyby ew. był z tego jakiś papierek to zmieniłabym plany, ale w tym wypadku nie jest to takie proste.
W każdym razie życzę Ci żebyś kogoś znalazła, bo szkoda kursu i Twojego czasu, powodzenia


Edit: no i kasy, bo widzę, że szkolenie kosztuje 500 zł...
__________________


Edytowane przez Coma_
Czas edycji: 2010-06-02 o 16:19
Coma_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-02, 16:48   #5
Martushkin
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 3
Dot.: Bezpłatne szkolenie w Warszawie - kto chętny?

dzięki mam nadzieję, że ktoś chętny się znajdzie. Właśnie się dowiedziałam, że dziewczyna, która miała iśc za mnie drugiego dnia się wycofała. Także jest jeszcze niedziela: Współpraca z wolontariuszami, skuteczne motywowanie, godz. od 9 do 14:30. Może na to jest ktoś chętny? Albo na oba
Martushkin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:28.