Mamusie kwietniowe - część V :-) - Strona 42 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-02-12, 20:26   #1231
renata3_
Rozeznanie
 
Avatar renata3_
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 507
Dot.: Mamusie kwietniowe - część V :-)

MiniMonix o takie chusteczki mi chodzi http://www.rossmann.pl/Produkt/Tami-...6036,1733,6420 nie rwa sie i nie strzepia. W Carrefour sa te same tylko duze na rolce jak recznik kuchenny.
__________________
03.05.2016r. Miłosz
renata3_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-12, 20:30   #1232
gosiulka22
Wtajemniczenie
 
Avatar gosiulka22
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 094
Dot.: Mamusie kwietniowe - część V :-)

Jeszcze zapomniałam mała woda niegazowana przyda się przy porodzie. I tak jak U większości kubek i sztućce Ubranka na wyjście dla dziecka miałam przygotowane w domu i moje tak samo to mąz tylko przywiózł w dniu wypisu
gosiulka22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-12, 20:37   #1233
a_g_ata
Rozeznanie
 
Avatar a_g_ata
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 551
Dot.: Mamusie kwietniowe - część V :-)

Cytat:
Napisane przez gosiaczek071 Pokaż wiadomość
Te dresy to 1 moja zawieszka heh
A Pandorę chciałam zawsze a to tak walentynkowo-za urodzenie małego tam bedzie bransoletka z serduszkiem-zapięciem, 1 serduszko z korona i 2 misie takie przytulone bede miec ja dopiero w srode, nie wiem czemu ale z Belgii idzie paczka
Tez pareclat temu dostalam od męża pandorke jak nie wie co kupić to kupuje zawieszkę:p hehe..jak dowiedział się o ciąży kupił zawieszkę wózek;p
__________________
3.09.2010- pierwsza randka
1.01.2014- zaręczyny
1.08.2014- ślub
3.08.2015- dwie kreski
10.04.2016- dzidzia
a_g_ata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-12, 20:39   #1234
velika
Winter is coming
 
Avatar velika
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: DNO
Wiadomości: 17 197
Dot.: Mamusie kwietniowe - część V :-)

hehe jak tak czytam to wygląda na to, że spakować się muszę podobnie jak na wypady schroniskowe w góry, skoro trzeba mieć sztućce, papier toaletowy itd. wezmę może swój górski plecak, sensację bym robiła na porodówce i swój śpiwór
__________________

velika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-12, 20:40   #1235
MiniMonix
Zakorzenienie
 
Avatar MiniMonix
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 032
Dot.: Mamusie kwietniowe - część V :-)

Cytat:
Napisane przez renata3_ Pokaż wiadomość
MiniMonix o takie chusteczki mi chodzi http://www.rossmann.pl/Produkt/Tami-...6036,1733,6420 nie rwa sie i nie strzepia. W Carrefour sa te same tylko duze na rolce jak recznik kuchenny.
Ehe. Ja się zastanowię czy kupię to czy ręczniki papierowe. Niby tylko do osuszania mają być, ale jak te będą mi zahaczały o szwy to nie będzie fajnie
__________________
1 IV 2010 Mój primaaprilisowy chłopak
29 IV 2012 Zaręczona

4 V 2013
Żona
31.III.2016 Córeczka !

MiniMonix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-12, 20:45   #1236
gosiulka22
Wtajemniczenie
 
Avatar gosiulka22
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 094
Dot.: Mamusie kwietniowe - część V :-)

Cytat:
Napisane przez velika Pokaż wiadomość
hehe jak tak czytam to wygląda na to, że spakować się muszę podobnie jak na wypady schroniskowe w góry, skoro trzeba mieć sztućce, papier toaletowy itd. wezmę może swój górski plecak, sensację bym robiła na porodówce i swój śpiwór
o papier toaletowy jak mogłam zapomnieć śpiwór nie bo tam sauna istna he he a plecak czemu nie
gosiulka22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-12, 21:01   #1237
Trisdom
Zadomowienie
 
Avatar Trisdom
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Frankfurt nad Menem
Wiadomości: 1 052
Dot.: Mamusie kwietniowe - część V :-)

Cytat:
Napisane przez a_g_ata Pokaż wiadomość
Tez pareclat temu dostalam od męża pandorke jak nie wie co kupić to kupuje zawieszkę:p hehe..jak dowiedział się o ciąży kupił zawieszkę wózek;p
Moja pandore dostalam, jak sie urodzila Emilka i teraz "od niej" dostaje (malz kupuje ) na dzien matki, na swieta itd.

Biedne jestescie z tymi torbami do szpitala- papier toaletowy i termometr, to rzeczywiscie jak na wyjazd w nieznane.
Ja biore swoje chusteczki wilgotne, bo mi ich ostatnim razem brakowalo, ale podstawowa higiena w tym gacie i podklady byly od szpitala.

cora zasnela po awanturze jakies 10 minut temu, wiec z nerwow mam spiety brzuch i zwarzony humor.
__________________
Emilka 25.02.2014
Leon 19.04.2016
Trisdom jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-02-12, 21:05   #1238
gosiaczek071
Zakorzenienie
 
Avatar gosiaczek071
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: spod lasu
Wiadomości: 3 579
Dot.: Mamusie kwietniowe - część V :-)

Cytat:
Napisane przez velika Pokaż wiadomość
hehe jak tak czytam to wygląda na to, że spakować się muszę podobnie jak na wypady schroniskowe w góry, skoro trzeba mieć sztućce, papier toaletowy itd. wezmę może swój górski plecak, sensację bym robiła na porodówce i swój śpiwór
O i karimatę będziesz na podłodze spac hehe

Cytat:
Napisane przez a_g_ata Pokaż wiadomość
Tez pareclat temu dostalam od męża pandorke jak nie wie co kupić to kupuje zawieszkę:p hehe..jak dowiedział się o ciąży kupił zawieszkę wózek;p
O ja tak miałam z charmsami miałam juz całkiem sporo

Cytat:
Napisane przez gosiulka22 Pokaż wiadomość
Jeszcze zapomniałam mała woda niegazowana przyda się przy porodzie. I tak jak U większości kubek i sztućce Ubranka na wyjście dla dziecka miałam przygotowane w domu i moje tak samo to mąz tylko przywiózł w dniu wypisu
No no ja pisałam woda z dziubkiem/korkiem sportowym

Lista kejki z 1 postu ma chyba wszystko poza termometrem. Ja rożka nie biorę chyba...tetryx3 i 1 flanele

No i ciuchy dla małego, ale tu chyba nie bede szaleć. Wezmę 3 komplety,2x body krotki i pajac, body długi i polspiochy, niedrapki, czapeczka bawełniana, a potem na wyjście kombinezon, czapka cieplejsza, kocyk, tertra do przykrycia fotelika
gosiaczek071 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-12, 21:12   #1239
velika
Winter is coming
 
Avatar velika
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: DNO
Wiadomości: 17 197
Dot.: Mamusie kwietniowe - część V :-)

Cytat:
Napisane przez gosiaczek071 Pokaż wiadomość
O i karimatę będziesz na podłodze spac hehe

No i ciuchy dla małego, ale tu chyba nie bede szaleć. Wezmę 3 komplety,2x body krotki i pajac, body długi i polspiochy, niedrapki, czapeczka bawełniana, a potem na wyjście kombinezon, czapka cieplejsza, kocyk, tertra do przykrycia fotelika
heh kto wie, może nawet i będzie wygodniejsza niż te szpitalne łóżka
ja jeszcze nie wiem co dla dziecka wezmę.
W ogóle ostatnio byłam w sr i babka mówiła, w moim mieście jest 1 sala jednoosobowa do porodu, a tak to reszta rodzi w boksach oddzielonych parawanami, bosko kolejny argument za tym, żeby się wybrać na przejażdżkę 30 km dalej.
__________________

velika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-12, 21:13   #1240
Martinixxx
Zadomowienie
 
Avatar Martinixxx
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: O^^o
Wiadomości: 1 777
Dot.: Mamusie kwietniowe - część V :-)

Cytat:
Napisane przez kropcia007 Pokaż wiadomość
ja kupiłam tą kołyske - bujaczek Tiny Love cozy rocker napper

Szału wg mnie póki co nie robi wkurza mnie ze samo sie nie buja tylko trzeba ręka bujać. Ja robię kreatynowe prostowanie włosów i kumpela miała taka kołyskę Na sprzedaż wiec zrobiłam jej włosy w zamian za kołyskę zobaczymy jak sie spisze kupiłam z myślą by mała w tym spała latem na tarasie. Oprócz tego nam bujaczek bright starts który sam sie buja. Szczerze to tej kołyski nowej bym nie kupiła używka spoko. A ze kumpela miała akurat szara to przypasowało i niewiele mnie kosztowała bo tak naprawdę tylko moja 5- godzinna prace przy jej włosach Załącznik 6189156
Cytat:
Napisane przez MaLoS Pokaż wiadomość
Moje tez przyszły dzisiaj!!! Trzy pary szybko, tanio, są super, dzieki Poli jeszcze raz i przy okazji Sara brzmi idealnie dla Waszej Córki


Lucy----> no właśnie dziś 33 nam wybiło pakujemy torby?

Beth----> a ja Ci trochę zazdroszczę tego podwójnego szczęścia wózek super, niech służy

MiniMonix----> szybkiego powrotu do domku! Dobrze, ze jestes w pod kontrolą i opieka


Czuje sie strasznie nieatrakcyjna... Dziś w SH moja siostra wybrała sobie koszyk pełen super ciuchów, wszystko leżało jak ulał, rozmiary 36 i 38... A ja tylko jakies dresy przypałowe za 5 zł znalazłam na siebie ale za to dużo rzeczy dla Adaśka
Na poprawę humoru zrobiłam sobie mani w zupełnie innym stylu niż kiedykolwiek Załącznik 6189286


Kropcia-----> no przepięknie jak z katalogu kącik dla Dzidziusia, wow biore sie za robotę, zmobilizowałaś mnie i na leżaczek TL namówiłaś, mam okazje kupić używany 🏻


Ja dopiero za rok będę urządzać pokój małego.

Cytat:
Napisane przez a_g_ata Pokaż wiadomość
Bierz krem i smaruj!! Jak swedzi znaczy,ze wredne rozstepy mogą się pojawić:p
Mogą, ale nie muszą. Mnie też często swędzi i modlę się aby cholerstwa nie powylazily

Cytat:
Napisane przez Trisdom Pokaż wiadomość
Moja pandore dostalam, jak sie urodzila Emilka i teraz "od niej" dostaje (malz kupuje ) na dzien matki, na swieta itd.

Biedne jestescie z tymi torbami do szpitala- papier toaletowy i termometr, to rzeczywiscie jak na wyjazd w nieznane.
Ja biore swoje chusteczki wilgotne, bo mi ich ostatnim razem brakowalo, ale podstawowa higiena w tym gacie i podklady byly od szpitala.

cora zasnela po awanturze jakies 10 minut temu, wiec z nerwow mam spiety brzuch i zwarzony humor.
Ja sobie dzisiaj 2 pandorki sama sprezentowalam


Termometr do szpitala pakować? No bez jaj
__________________
"Chwyć mnie i nieś, niech niebo bliżej będzie,
Tak bardzo chcę w ramionach skryć się Twych."



Martinixxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-12, 21:22   #1241
Smarrita
Wtajemniczenie
 
Avatar Smarrita
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 2 103
Dot.: Mamusie kwietniowe - część V :-)

Cytat:
Napisane przez velika Pokaż wiadomość
heh kto wie, może nawet i będzie wygodniejsza niż te szpitalne łóżka
ja jeszcze nie wiem co dla dziecka wezmę.
W ogóle ostatnio byłam w sr i babka mówiła, w moim mieście jest 1 sala jednoosobowa do porodu, a tak to reszta rodzi w boksach oddzielonych parawanami, bosko kolejny argument za tym, żeby się wybrać na przejażdżkę 30 km dalej.
tylko, że w trakcie porodu (przy partych) będzie Ci wszystko jedno czy jesteś w "boksie" czy w sali jednoosobowej

Przed porodem też mnie dużo rzeczy zaskakiwało i miałam podobne podejście ;p
Smarrita jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-12, 21:29   #1242
velika
Winter is coming
 
Avatar velika
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: DNO
Wiadomości: 17 197
Dot.: Mamusie kwietniowe - część V :-)

no tylko jak mam 25 min dalej dużo lepszy szpital, salę jednoosobową itd. to wolę to niż rzeźnię u nas i rodzenie z inną babką za parawanem...
__________________


Edytowane przez velika
Czas edycji: 2016-02-12 o 21:33
velika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-12, 21:38   #1243
Smarrita
Wtajemniczenie
 
Avatar Smarrita
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 2 103
Dot.: Mamusie kwietniowe - część V :-)

Cytat:
Napisane przez velika Pokaż wiadomość
no tylko jak mam 25 min dalej dużo lepszy szpital, salę jednoosobową itd. to wolę to niż rzeźnię u nas i rodzenie z inną babką za parawanem...
salę jednoosobową dla każdej? SUPER!
Ja też nie jadę do najbliższego szpitala bo uważam że jest tak rzeźnia, a poza tym nacinają każde bez wyjątku. A w tym w którym będę rodzic też niby są jakieś sale jednoosobowe ale chyba tylko 2 więc ciężko się załapac. Faktem jest że na parte przechodzi się do innej już większej sali gdzie łóżka są oddzielane parawanami czy czymś. No ale ja liczę na poród taki jak poprzednio gdzie byłam sama na porodówce, innych rodzących nie było, lekarz prawie cały czas stał koło mnie, położna też cały czas, nigdzie nie odchodziła jak to mają w zwyczaju
Smarrita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-12, 21:52   #1244
tabaska25
Zadomowienie
 
Avatar tabaska25
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 1 708
GG do tabaska25
Dot.: Mamusie kwietniowe - część V :-)

Efekty wczorajszej pracy kocyko-rozek i podusia, przybornik na lozeczko
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg WP_20160212_008.jpg (81,6 KB, 40 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg WP_20160212_014.jpg (78,5 KB, 38 załadowań)
__________________
Spełniona mama, zakochana żona, szczęśliwa kobieta.
tabaska25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-12, 21:54   #1245
tabaska25
Zadomowienie
 
Avatar tabaska25
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 1 708
GG do tabaska25
Dot.: Mamusie kwietniowe - część V :-)

I jeszcze 2 komplety pościeli
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg WP_20160212_009.jpg (80,0 KB, 34 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg WP_20160212_010.jpg (61,4 KB, 32 załadowań)
__________________
Spełniona mama, zakochana żona, szczęśliwa kobieta.
tabaska25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-12, 21:59   #1246
Smarrita
Wtajemniczenie
 
Avatar Smarrita
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 2 103
Dot.: Mamusie kwietniowe - część V :-)

Cytat:
Napisane przez tabaska25 Pokaż wiadomość
Efekty wczorajszej pracy kocyko-rozek i podusia, przybornik na lozeczko
Cytat:
Napisane przez tabaska25 Pokaż wiadomość
I jeszcze 2 komplety pościeli
jejuniu zazdroszczę zdolności!
Smarrita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-12, 22:21   #1247
lucy111
Zadomowienie
 
Avatar lucy111
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 702
Dot.: Mamusie kwietniowe - część V :-)

Cytat:
Napisane przez GGI Pokaż wiadomość

---------- Dopisano o 18:03 ---------- Poprzedni post napisano o 18:02 ----------

[/COLOR]

Gosia widze że nie tylko kropcia zaraziła mnie tym kuferkiem cały czas na niego kukam
nie tylko Ciebie niby mozna to wszystko do zwykłej kosmetyczki wpakowac ale tam tak ładnie sobie nie zorganizuję tego no i na wyjazdy byłby fajny

Cytat:
Napisane przez MaLoS Pokaż wiadomość
Moje tez przyszły dzisiaj!!! Trzy pary szybko, tanio, są super, dzieki Poli jeszcze raz i przy okazji Sara brzmi idealnie dla Waszej Córki


Lucy----> no właśnie dziś 33 nam wybiło pakujemy torby?

Beth----> a ja Ci trochę zazdroszczę tego podwójnego szczęścia wózek super, niech służy

MiniMonix----> szybkiego powrotu do domku! Dobrze, ze jestes w pod kontrolą i opieka


Czuje sie strasznie nieatrakcyjna... Dziś w SH moja siostra wybrała sobie koszyk pełen super ciuchów, wszystko leżało jak ulał, rozmiary 36 i 38... A ja tylko jakies dresy przypałowe za 5 zł znalazłam na siebie ale za to dużo rzeczy dla Adaśka
Na poprawę humoru zrobiłam sobie mani w zupełnie innym stylu niż kiedykolwiek Załącznik 6189286


Kropcia-----> no przepięknie jak z katalogu kącik dla Dzidziusia, wow biore sie za robotę, zmobilizowałaś mnie i na leżaczek TL namówiłaś, mam okazje kupić używany 🏻
dziewczyny mnie tu stresują że będą już pakować, a my termin niewiele później mamy więc coś trzeba myslec
ale to się realne robi

ale cudne paznokcie i kot
nie łamią Ci się? moje to taka nędza teraz, pomalowane jeszcze jako tako, ale bez lakieru tragedia

pochwal się zakupami dla Adaśka

ja nawet dziś w sh nie patrzyłam na ciuchy dla siebie, ale na wyprzedażach cos tam zamówiłam na po porodzie
buty i torebki mozemy kupowac, to zawsze się przyda, no i mozemy już założyć

Cytat:
Napisane przez Smarrita Pokaż wiadomość
Z rzeczy do szpitala ktorych nikt nie wymienil to termometr papier toaletowy (ja tam wole miec gdyby akurat braklo) reczniki papierowe (po podmuciu wolalam tym sie wytrzec niz normalnym) sztucce kubek talerzyk

U mnie kurierzy spoko. Paczke wieksza do domu wnosi (dhl). Opony to kiedys mi koles pod schody w domu wniósł żeby na dworze nie zostawiac a holu nie zagracaca jak nikogo w domu nie ma to zawsze u sasiada ktoregos znajdę. Ale to wies wiec kazdy z sasiadow sie znau nas tez czasem zostawiaja sasiedzkie paczki

Wysłane z mojego GT-I8190N przy użyciu Tapatalka
ręczniki papierowe koniecznie, nie wiem jak sie w tą torbę zmieścic, niby wszystko lekkie ale ile to miejsca zajmuje, reczniki, podkłady...
ale termometrem to mnie zaskoczyłaś

Cytat:
Napisane przez duchaa123 Pokaż wiadomość
A mi sie nie chce lakier na pazurkach trzymac wy tez tak macie to podobno przez hormony , co pomaouje wyschnie'i platami odchodzi...
moje paznokcie rozdwają się tak, ze też lakier odchodzi, ale juz razem z paznokciem
póki co mam skrócone ma maksa i staram się chociaz odżywkę nałożyc albo jakis olejek, przy okazji zakupów w gemini zamówiłam sobie taką odżywkę do smarowania 2x5 i czekam na efekty

Cytat:
Napisane przez Smarrita Pokaż wiadomość
U nas trzeba miec swój termometrrano na obchodzie pytaja jaka temp. Pewnie jak ktos nie ma to dają ale tak to wszyscy swoje mieli.

Wysłane z mojego GT-I8190N przy użyciu Tapatalka
Polska
a to w ogóle bylo na liscie jakiejś ze szpitala? bo sama bym nigdy nie wpadła na pomysł zabrania termometra

Cytat:
Napisane przez MaLoS Pokaż wiadomość
Dziewczyny a swędzi Was brzuch??? Bo ja sie łapie na drapaniu bezwiednie... Czy to oznaka rozciągania, rośnięcia?
czasem swędzi, staram się smarować dwa razy dziennie
choć mam już dosc tej oliwki i balsamu z ross, wszystko mi tym śmierdzi, pościel, piżama (nawet po praniu), koszulki


Cytat:
Napisane przez salud Pokaż wiadomość
Co do kosmetyków zastanawiam się czy kupić opakowania miniaturowe i zabrać te co na codzień uzywam,czy kupić w rossmanie miniaturki innych,bo jest ograniczony wybór. Mój mąż by padl jakby usłyszał nad czym się zastanawiam

Dzięki,może uda mi się w weekend gdzieś wpaść po te butelki,bo byłam z nich zadowolona z synem i do 3rż! pił tylko z Lovi,wszystko inne było Be.
Smoczki uspokajające też tylko tolerował Lovi,ale teraz dostałam od ciotki 2 smoczki nuka to sobie podaruję na razie zakup innych.Może w ogóle nie będzie smoczkowa ta moja córcia.
weź opakowania, taniej wyjdzie
tych mini kosmetyków się nie opłaca, no i też nie wiadomo jak skóra zareaguje na takie nowości
kieyś tak sobie kupiłam mini płyn do demakijażu z ziaji, myślalam, ze mi oczy wypali, teraz zawsze płyn przelewam swój


Cytat:
Napisane przez Polinezyjka Pokaż wiadomość
Nadrobię jutro

Teraz tylko smaka wam chce zrobić :P



Jeszcze zrobiłam smoothie na rano z malin, awokado, banana i kiwi <3



Plecy mnie napierdzielaja hehee ale wyżerka jest wspaniala 😍 miłego wieczoru:-*
można się wprosić? szczególnie na tartę

Cytat:
Napisane przez velika Pokaż wiadomość
hehe jak tak czytam to wygląda na to, że spakować się muszę podobnie jak na wypady schroniskowe w góry, skoro trzeba mieć sztućce, papier toaletowy itd. wezmę może swój górski plecak, sensację bym robiła na porodówce i swój śpiwór
ja mam menażki i turystyczne sztućce, więc też moge zabrać
lucy111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-12, 22:29   #1248
Smarrita
Wtajemniczenie
 
Avatar Smarrita
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 2 103
Dot.: Mamusie kwietniowe - część V :-)

Cytat:
Napisane przez lucy111 Pokaż wiadomość
Polska
a to w ogóle bylo na liscie jakiejś ze szpitala? bo sama bym nigdy nie wpadła na pomysł zabrania termometra
a nie wiem, ja pakuję to co pamiętam że było potrzebne Za pierwszym razem miałam listę ze szpitala (nie wiem czy termometr był na liście czy położna z tego szpitala na SR gadała) laska która po porodzie ze mną leżała miała też swój, i laski na położniczym też swoje miały ( bo leżałam kilka godzin z nimi przed porodem)
Smarrita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-12, 23:08   #1249
annihilate
Rozeznanie
 
Avatar annihilate
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 588
Dot.: Mamusie kwietniowe - część V :-)

Ten termometr też mnie dziwi U mnie nie trzeba, chodzą i mierzą swoim, jeszcze pamiętam bo ciągle miałam podwyższoną temperaturę (nic dziwnego po porodzie podobno :P) i tabletki musiałam brać

Tabaska super! Masz talent

Ja skończyłam kolejną część prasowania i mogę iść spać
Dobranoc
__________________
MIKOŁAJ 12.11.2014

PIOTR 08.04.2016
annihilate jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-12, 23:20   #1250
tabaska25
Zadomowienie
 
Avatar tabaska25
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 1 708
GG do tabaska25
Dot.: Mamusie kwietniowe - część V :-)

Ja wstawiłam dzis, znaczy wczoraj ostatnie 2 pralki ciuszków i chyba będę musiała sama je wyprasować, chyba ze znajdzie sie ktos chętny po cichu na to liczę, bo ostatnio ciezko mi ustać na nogach, czuje juz bardzo swój ciężar i kręgosłup tez nie daje rady. Jutro z malzem i znajomymi idziemy do kina na planetę singli i na kolacje
__________________
Spełniona mama, zakochana żona, szczęśliwa kobieta.
tabaska25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-13, 04:02   #1251
duchaa123
Wtajemniczenie
 
Avatar duchaa123
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 2 359
Dot.: Mamusie kwietniowe - część V :-)

Oczy mam jak 5 zl wogole nie moge spac masakra ;( czemu ja nie mioge spac klade sie o 23 troche pospie i koniec , jak tak dalej pójdzie przestawie sie z tym spaniem...

---------- Dopisano o 06:02 ---------- Poprzedni post napisano o 05:53 ----------

Rozmawialam z mezem bo swoim dzieciom nadajemy po 2 imiona syn ma Adrian Łukasz w dla corci wybralismy tez drugie imie po sporze wybralismy ze bedzie Gabriela Natalia
__________________
"Wolę jedno życie z Tobą, niż samotność przez wszystkie ery tego świata"

Adrian 13.05.2013 r Gabriela 13.04.2016 r
duchaa123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-13, 06:34   #1252
gosiulka22
Wtajemniczenie
 
Avatar gosiulka22
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 094
Dot.: Mamusie kwietniowe - część V :-)

U Was trzeba mieć swój ubranka dla dziecka w szpitalu? U mnie na szczęście nie. Codziennie jak biorą dziecko na kąpiel to przebieraja
gosiulka22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-13, 06:48   #1253
patulinka94
Zadomowienie
 
Avatar patulinka94
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 919
Dot.: Mamusie kwietniowe - część V :-)

Cytat:
Napisane przez gosiulka22 Pokaż wiadomość
U Was trzeba mieć swój ubranka dla dziecka w szpitalu? U mnie na szczęście nie. Codziennie jak biorą dziecko na kąpiel to przebieraja
U nas ubranka dla dziecka potrzebne są tylko przy wypisie. Fajna sprawa bo nie trzeba potem szukać swoich rzeczy i martwić się że jakieś nowe ubranko zaginelo w szpitalnej akcji :P
patulinka94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-13, 06:55   #1254
kopycio
Rozeznanie
 
Avatar kopycio
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 642
Dot.: Mamusie kwietniowe - część V :-)

Cytat:
Napisane przez patulinka94 Pokaż wiadomość
U nas ubranka dla dziecka potrzebne są tylko przy wypisie. Fajna sprawa bo nie trzeba potem szukać swoich rzeczy i martwić się że jakieś nowe ubranko zaginelo w szpitalnej akcji :P

Ooo u mnie tak samo. Podobno jak weźmie sie swoje to potem trzeba chodzic i szukac, bo sa pomieszane z ubrankami innych dzieciaczków. Swoje tylko na wypis

Dzien dobry! Witam sie z rana

Czekam dzis na kuriera choć nie wiem czy w sobotę pracuje. Ale śmieszna firma, nazywa sie Pekaes nigdy jeszcze nic mi nie przywozili
kopycio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-13, 07:15   #1255
kejka90
Wtajemniczenie
 
Avatar kejka90
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 2 965
GG do kejka90
Dot.: Mamusie kwietniowe - część V :-)

Witam sie z rana mega zmeczona noca kurcze, tak juz bedzie do konca?

Ledwo oddycham, rece mi dretwieja, budze sie spiac na plecach a pilnuje zeby spac na boku... Beznadzieja juz nie wspomne o odwroceniu sie na lozku na drugi bok z tym moim spojeniem
__________________

Mikołaj <3
01.04.2016 r. ! Najpiękniejszy dzień w życiu ! <3
kejka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-13, 07:20   #1256
gosiaczek071
Zakorzenienie
 
Avatar gosiaczek071
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: spod lasu
Wiadomości: 3 579
Dot.: Mamusie kwietniowe - część V :-)

Cytat:
Napisane przez tabaska25 Pokaż wiadomość
Efekty wczorajszej pracy kocyko-rozek i podusia, przybornik na lozeczko
Cudowne cieżko było ramkę zrobic?
Fajnie, ze jeszcze możesz szyc ja odlaczylam maszyne

Cytat:
Napisane przez duchaa123 Pokaż wiadomość
Oczy mam jak 5 zl wogole nie moge spac masakra ;( czemu ja nie mioge spac klade sie o 23 troche pospie i koniec , jak tak dalej pójdzie przestawie sie z tym spaniem...

---------- Dopisano o 06:02 ---------- Poprzedni post napisano o 05:53 ----------

Rozmawialam z mezem bo swoim dzieciom nadajemy po 2 imiona syn ma Adrian Łukasz w dla corci wybralismy tez drugie imie po sporze wybralismy ze bedzie Gabriela Natalia
My tez dajemy dwa Jakub Franciszek, Hanna Maria i teraz Antoni Jerzy (drugie takie dziwne, bo to po wujku ukochanym mojego meza)

Cytat:
Napisane przez gosiulka22 Pokaż wiadomość
U Was trzeba mieć swój ubranka dla dziecka w szpitalu? U mnie na szczęście nie. Codziennie jak biorą dziecko na kąpiel to przebieraja
Niby nie trzeba ale ja chce miec swoje nic mi wtedy nie zginęło, ale tez biorę to czego mi bardzo nie szkoda w razie czego. Te szpitalne to takie obdarciuchy i nie chciałam zeby młody tak leżał w samej pieluszce i jakims paskudnym kaftaniku. Wiec biorę takie co dostałam od kogos co jak sie zgubi, to sie nic nie stanie a Antek jak człowiek bedzie wygladal przynajmniej

Cholerka zamówiłam jednak ta kosmetyczkę
Tez mi sie podoba, bedzie na wyjazdy i nie tylko dla dziecia sie przyda
gosiaczek071 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-13, 07:20   #1257
gosiulka22
Wtajemniczenie
 
Avatar gosiulka22
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 094
Dot.: Mamusie kwietniowe - część V :-)

Kejka mnie to samo tak boli ze nie mogę się przewrócić z boku na bok. Stekam jak głupia przy tym. A dzis to w ogóle wstać nie mogłam a córka wolała :/ potem jak juz się rozchodze to jest ciut lepiej ale to tez zdarzają się lepsze i gorsze dni
gosiulka22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-13, 07:20   #1258
annihilate
Rozeznanie
 
Avatar annihilate
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 588
Dot.: Mamusie kwietniowe - część V :-)

Ja biorę swoje ubranka, ale u mnie wszystko robi przy dziecku mama. Kąpieli jako tako nie ma, a raczej jak będę przebierać dziecko sama to upilnuje swoich ubranek :P
__________________
MIKOŁAJ 12.11.2014

PIOTR 08.04.2016
annihilate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-13, 07:28   #1259
GGI
Zakorzenienie
 
Avatar GGI
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3 205
Dot.: Mamusie kwietniowe - część V :-)

Dzień dobry ja wstałam 2 godziny temu maą mnie obudził ale jescze chyba bedzie drzemka mała bo oczy mi sie kleją

komplet pościeli i ten rożek cudo prze zdolna jesteś klask i:

Poli no mi też poleciała ślinka na ta tarte...
__________________
Nasz wielki cud Termin kwiecień 2016
GGI jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-13, 07:29   #1260
kejka90
Wtajemniczenie
 
Avatar kejka90
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 2 965
GG do kejka90
Dot.: Mamusie kwietniowe - część V :-)

Gosiulka to Ci zazdroszcze bo u mnie z kazdym krokiem coraz gorzej
__________________

Mikołaj <3
01.04.2016 r. ! Najpiękniejszy dzień w życiu ! <3
kejka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-03-04 21:22:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:24.