Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII - Strona 94 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Pokaż wyniki sondy: Najlepsza blond farba wg. Ciebie, to...?
Koleston - farba profesjonalna 37 11,18%
Londa - farba profesjonalna 4 1,21%
Alfaparf - farba profesjonalna 83 25,08%
Joanna - farba profesjonalna 4 1,21%
Loreal majirel/majiblond- farba profesjonalna 33 9,97%
Palette - farba drogeryjna 24 7,25%
Wellaton - farba drogeryjna 13 3,93%
Garnier - farba drogeryjna 46 13,90%
Loreal - farba drogeryjna 45 13,60%
Joanna - farba drogeryjna 22 6,65%
Syoss - farba drogeryjna 15 4,53%
Londa - farba drogeryjna 5 1,51%
Głosujący: 331. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-12-11, 21:48   #2791
marianchel
Przyczajenie
 
Avatar marianchel
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 29
Dot.: help! zniszczenie włosów u fryzjera

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
1. Kup sobie szampon Marion ultramocny i maskę Marion do blondu i kładż tak na kwadrans na te żółte partie dwa razy w tygodniu.
2. Nie kładź ,11 - to podwójny popiel, może wyjść zielono.
3. Wzięłabym Wellę koleston 12/22, fajnie sobie z rudościami radzi. Zajrzyj na mojego bloga, tam ostatniio pisałam o tym, są zdjęcia. Staraj się omijać platynowe partie, będą białe.
dzięki za rady. szamponami Marion oczywiście też myję włosy, stosuję płukanki fioletowe i maski z Joanny. na nic. czy ta farba, którą proponujesz , nie jest w tonacji ciepłej? ja właśnie chcę się pozbyć tych żółto - złotych refleksów i wyrównać kolor do platyny, którą mam pod pasemkami.
jak i czym mogę to uczynić? Alfaparf 11.10 to też ryzyko zieleni?
marianchel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-11, 22:15   #2792
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: help! zniszczenie włosów u fryzjera

Cytat:
Napisane przez marianchel Pokaż wiadomość
dzięki za rady. szamponami Marion oczywiście też myję włosy, stosuję płukanki fioletowe i maski z Joanny. na nic. czy ta farba, którą proponujesz , nie jest w tonacji ciepłej? ja właśnie chcę się pozbyć tych żółto - złotych refleksów i wyrównać kolor do platyny, którą mam pod pasemkami.
jak i czym mogę to uczynić? Alfaparf 11.10 to też ryzyko zieleni?
Nie, moja propozycja to perła. Jest chłodna i właśnie ona gasi żółty. Zobacz sobie u mnie jak wychodzi. Wszystkie farby z 1 po kropce na złocie zazwyczaj wychodzą zielono a tego ciężko się pozbyć.

Wysłane poprzez Sony Xperia J- jak Julia.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-11, 22:26   #2793
foxy313
Raczkowanie
 
Avatar foxy313
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 431
Lightbulb Dot.: help! zniszczenie włosów u fryzjera

Cytat:
Napisane przez marianchel Pokaż wiadomość
dzięki za rady. szamponami Marion oczywiście też myję włosy, stosuję płukanki fioletowe i maski z Joanny. na nic. czy ta farba, którą proponujesz , nie jest w tonacji ciepłej? ja właśnie chcę się pozbyć tych żółto - złotych refleksów i wyrównać kolor do platyny, którą mam pod pasemkami.
jak i czym mogę to uczynić? Alfaparf 11.10 to też ryzyko zieleni?
nie mecz wlosow farbami!! bo bedziesz miala gume zamiast blondu.
zamiast farby kup sobieTONER WELLA T14 ALBO WELLA T18 (na pewno na ebay albo allegro jest- ja kupilam na ebayu ze stanow za 5 dolarow z przesylka) poszukaj WELLA T14 albo T18, spojrz sobie na you tube jak dziewczyny klada to nawet na rude wlosy otrzymujac wspanialy piekny blond! ja mialam rudy odrost, reszta ok, wiec polozylam jedynie na odrost i jestem super zadowolona (20 min i zero rudosci, szok) - szukalam rok takiego cudenka! tylko nie kladz na cale wlosy, a tam gdzie musisz jedynie, bo tragedia Ci wyjdzie, i musisz obserwowac wlosy, zeby wiedziec kiedy zmyc, naprawde polecam.
foxy313 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-11, 23:50   #2794
marianchel
Przyczajenie
 
Avatar marianchel
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 29
Dot.: help! zniszczenie włosów u fryzjera

thx Foxy. aż sprawdzę. jestem w totalnej rozpaczy z powodu moich włosów, a raczej tego, co z nich zostało.
marianchel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-12, 10:15   #2795
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: help! zniszczenie włosów u fryzjera

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
Masakra, Ci powiem. Mam nadzieję, ze coś jeszcze w sklepach będzie... Ja sobie też prezent od siebie upatrzyłam, śliczna krótką skórę. Nie mogę się doczekać. Co do paznokci, mi babka robiła godzinę dokładnie. Mam już dwa tygodnie ponad i się pięknie trzymają, nic nie robilam z nimi. Już w sumie powinnam iść, bo urosły, ale idę przed świętami, żeby do Sylwestra wytrzymały. Nie wiem czy srebrne czy czarne z czymś srebrnym, hm...

Wysłane poprzez Sony Xperia J- jak Julia.
Ja robie hybrydy okolo 30-40min ;-)
Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
a ja dziś poszłam na hybryde
ponad tydzien temu zrobilam żele na formie- jeden z nich wczoraj mi odpadł... dziś podjechałam do salonu, spilowala mi zel tyle ile moglai nalozyla hybrydkę, jestem zadowolona
Hybrydy lepsze Pokaaz
Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Nie proponuję już raczej robić Ci pazurków, bo nie powinnaś wdychać tych pyłów..



A ja się pochwalę, zakupiłam sobie ostatnio szczotkę do prostowania włosów coś taką jak w załączniku, firma ellite czy jakoś tak - kupione w hebe

a teraz przymierzam się, może któraś będzie zainteresowana - w lidlu od 20 grudnia będą suszarko lokówki obrotowe takie jak ta z rowenty za 89 zł
Bez przesady Kosmetyczki maja pochlaniacze pylu, kosmetyki bezzapachowe, primery bezkwasowe, nam nie mowili nic o tym ze w ciazy nie mozna robic paznokci Oczywiscie nie mowie o ostatnich miesiacach kiedy lepiej zeby paznokcie byly nie pomalowane ze wzgledow medycznych.
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-12, 17:52   #2796
foxy313
Raczkowanie
 
Avatar foxy313
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 431
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

zakochalam sie w Londzie 18 swietlisty blond...:love :
foxy313 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-12, 19:08   #2797
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: help! zniszczenie włosów u fryzjera

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Bez przesady Kosmetyczki maja pochlaniacze pylu, kosmetyki bezzapachowe, primery bezkwasowe, nam nie mowili nic o tym ze w ciazy nie mozna robic paznokci Oczywiscie nie mowie o ostatnich miesiacach kiedy lepiej zeby paznokcie byly nie pomalowane ze wzgledow medycznych.

Mówiłam to z pozycji mojej znajomej kosmetyczki właśnie.. ja wiem, że kosmetyczka jednak dużo więcej czasu wdycha to wszystko niż klientka ale jednak nie będę mówiła co się stało żeby buahhot nie straszyć ale efekt był niezbyt szczęśliwy a koleżanka dostała absolutny zakaz pracy od ginekologa i wdychania tych wszystkich pyłów itd .. jedynie uprzedzam bo jeżeli można dmuchać na zimne to czemu nie..

Edytowane przez Yattamanka
Czas edycji: 2014-12-12 o 19:11
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-12-12, 20:46   #2798
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: help! zniszczenie włosów u fryzjera

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Mówiłam to z pozycji mojej znajomej kosmetyczki właśnie.. ja wiem, że kosmetyczka jednak dużo więcej czasu wdycha to wszystko niż klientka ale jednak nie będę mówiła co się stało żeby buahhot nie straszyć ale efekt był niezbyt szczęśliwy a koleżanka dostała absolutny zakaz pracy od ginekologa i wdychania tych wszystkich pyłów itd .. jedynie uprzedzam bo jeżeli można dmuchać na zimne to czemu nie..
Ja nie slyszalam o zadnym takim przypadku, znam tez wiele kobitek ktore robily pazury w ciazy i bylo ok, no i tak jak mowie- mi zadna nauczycielka nie mowila zeby w ciazy pazurow nie robic- mowily jedynie o primerze bezkwasowym i kosmetykach delikatniejszych, dla alergikow. Poza tym buah robila hybrydy a tam jedyne co sie robi to maluje pazury lakierem, nie ma zadnego pylu poza obrobka paznokcia, sorry ale nie chce mi sie wierzyc ze pyl z pilniczka moze szkodzic kobiecie w ciazy bo trwa to moze 5-10min max I tak jak mowie- cleaner i aceton sa bezzapachowe, primer niskokwasowy lub nawet bezkwasowy, okno podczas zabiegu mozna otworzyc, a pochlaniacz pylu naprawde spelnia swoja role Wg mnie nie ma nic zlego w robieniu pazurow w ciazy. Tak samo mozna powiedziec ze kobieta w ciazy nie powinna farbowac wlosow bo wdycha wtedy amoniak i to szkodzi, ja sadze ze wszystko z umiarem jest dla ludzi
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-13, 01:34   #2799
marianchel
Przyczajenie
 
Avatar marianchel
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 29
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

ciachnęłam się dziś 219 Palette popielaty blond. miało być 50 min na odrosty i przepiękne żółcie, potem 10 minut na malaksowanie. i było. nie szczypało, nie zabiło mnie, nie pourywało mi włosów, co uważam za sukces. najgorszym momentem całej akcji było ujrzenie siebie w lustrze tuż przed spłukaniem farby. twarz w makijażu , a na głowie brudna , szara ściera, jaką pamiętam jeszcze z podstawówki. efekt mnie ucieszył. odrosty są rozjaśnione na jakiś kolor (dopiero w dziennym świetle ocenię, co to jest), a reszta stonowała się. wygląda chyba lepiej, ale to dopiero rano będzie mi dane zobaczyć.
marianchel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-13, 10:41   #2800
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Dziewczyny z calego serca polecam Wam joanne slodkie cappucino na zolto-rude wlosy po rozjasniaczu! U mnie wyszedl po niej piekny chlodny blondzik na zoltych fragmentach a te marchewkowe sa bardziej stonowane
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-13, 10:49   #2801
sylwka37
koci świat
 
Avatar sylwka37
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 14 157
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Dziewczyny z calego serca polecam Wam joanne slodkie cappucino na zolto-rude wlosy po rozjasniaczu! U mnie wyszedl po niej piekny chlodny blondzik na zoltych fragmentach a te marchewkowe sa bardziej stonowane
ale normalnie jak farbę położyć czy jako toner z minimalnym oxy ???
__________________
wszystkowątek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=783933
sylwka37 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-13, 11:09   #2802
foxy313
Raczkowanie
 
Avatar foxy313
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 431
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Dziewczyny z calego serca polecam Wam joanne slodkie cappucino na zolto-rude wlosy po rozjasniaczu! U mnie wyszedl po niej piekny chlodny blondzik na zoltych fragmentach a te marchewkowe sa bardziej stonowane
a pokaz fotke jak Ci wyszlo, bo blondbunny chyba robila komus slodkie cappuciono i wyszlo brudno-blondo-brazowo
foxy313 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-13, 13:35   #2803
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Ja nie slyszalam o zadnym takim przypadku,

exclusivee
bardzo się cieszę, że nie znasz żadnej kobiety w ciąży której by to zaszkodziło, oby ta statystyka została jak najdłużej zachowana..

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
sorry ale nie chce mi sie wierzyc ze pyl z pilniczka moze szkodzic kobiecie w ciazy bo trwa to moze 5-10min max
w moim przykładzie to kosmetyczka była ciężarną więc miała styczność z tym codziennie po kilka godzin a więc to też jest trochę co innego (co zresztą pisałam w poprzedniej wypowiedzi).

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Poza tym buah robila hybrydy
Pisała również, że robiła żele i do tego się odniosłam

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Wg mnie nie ma nic zlego w robieniu pazurow w ciazy. Tak samo mozna powiedziec ze kobieta w ciazy nie powinna farbowac wlosow bo wdycha wtedy amoniak i to szkodzi, ja sadze ze wszystko z umiarem jest dla ludzi
Rozumiem, że Ty masz praktykę i chodzisz na szkolenia a ja nic nie wiem więc po co w ogóle zabieram głos.. ale znam niestety jeden taki nieszczęśliwy przypadek i napisałam jedynie by dmuchać na zimno, a nie o to by kogoś straszyć czy zakazywać
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-13, 13:46   #2804
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość

exclusivee
bardzo się cieszę, że nie znasz żadnej kobiety w ciąży której by to zaszkodziło, oby ta statystyka została jak najdłużej zachowana..



w moim przykładzie to kosmetyczka była ciężarną więc miała styczność z tym codziennie po kilka godzin a więc to też jest trochę co innego (co zresztą pisałam w poprzedniej wypowiedzi).



Pisała również, że robiła żele i do tego się odniosłam



Rozumiem, że Ty masz praktykę i chodzisz na szkolenia a ja nic nie wiem więc po co w ogóle zabieram głos.. ale znam niestety jeden taki nieszczęśliwy przypadek i napisałam jedynie by dmuchać na zimno, a nie o to by kogoś straszyć czy zakazywać
Ja tez znam takie przypadki i tez moi wykładowcy o takich słyszeli co wiecej nasza pani profesor serdecznie nam poradzila w takich sytuacjach brać oświadczenie od klientki ze zgadza sie na swoja wlasna odpowiedzialnosc

I w ogole przy bardziej inwazyjnych zabiegach przy ktorych sa przeciwskazania warto miec kartoteke klientek z wywiadem i podpisem ze wszystko co powiedziala jest zgodne z prawda.

Ot tak zapobiegawczo
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-13, 13:50   #2805
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Yatta dziekuje za troske z zeli nie bylam zadowolona-wiecej i tak nie zrobie. Hybrydy tez odpuszcze bo nie podoba mi sie efekt :-(
Eeeehhh

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-13, 13:52   #2806
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: help! zniszczenie włosów u fryzjera

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Ja nie slyszalam o zadnym takim przypadku, znam tez wiele kobitek ktore robily pazury w ciazy i bylo ok, no i tak jak mowie- mi zadna nauczycielka nie mowila zeby w ciazy pazurow nie robic- mowily jedynie o primerze bezkwasowym i kosmetykach delikatniejszych, dla alergikow. Poza tym buah robila hybrydy a tam jedyne co sie robi to maluje pazury lakierem, nie ma zadnego pylu poza obrobka paznokcia, sorry ale nie chce mi sie wierzyc ze pyl z pilniczka moze szkodzic kobiecie w ciazy bo trwa to moze 5-10min max I tak jak mowie- cleaner i aceton sa bezzapachowe, primer niskokwasowy lub nawet bezkwasowy, okno podczas zabiegu mozna otworzyc, a pochlaniacz pylu naprawde spelnia swoja role Wg mnie nie ma nic zlego w robieniu pazurow w ciazy. Tak samo mozna powiedziec ze kobieta w ciazy nie powinna farbowac wlosow bo wdycha wtedy amoniak i to szkodzi, ja sadze ze wszystko z umiarem jest dla ludzi
Ex mało jeszcze widziałaś i mało wiesz teoretycznie w ciazy mozna wszystko. Ale nie życzę Ci zeby kiedykolwiek zdarzylo ci sie tak ze akurat trafi ci sie w jakimkolwiek zabiegu klientka 1 na million ktorej akurat cos sie stalo i bedziesz miala potem problemy

---------- Dopisano o 14:52 ---------- Poprzedni post napisano o 14:50 ----------

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
Yatta dziekuje za troske z zeli nie bylam zadowolona-wiecej i tak nie zrobie. Hybrydy tez odpuszcze :

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Ja tam uważam ze nie ma to jak swoje własne i ile zabawy z kolorami.

A mając maleństwo pod sercem ja sama pewnie bede chuchac na zimne z czym sie da ostrożności nigdy za wiele
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-13, 19:17   #2807
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: help! zniszczenie włosów u fryzjera

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość

Ja tam uważam ze nie ma to jak swoje własne i ile zabawy z kolorami.

A mając maleństwo pod sercem ja sama pewnie bede chuchac na zimne z czym sie da ostrożności nigdy za wiele
no właśnie, wole jednak swoje paznokcie

dziś robię porządek w kosmetykach, część chcę zrecenzować, tylko oczywiście komputer muszę najpierw ogarnąć bo nic w nim nie ma- kupiłam sobie della bez oprogramowania- mam swoje- ale ni chuchu nie potrafię zrobić wszystkiego a kiedyś mogłam każdego Windowsa zainstalować w pełni... ehhh starzeję się
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-14, 09:46   #2808
foxy313
Raczkowanie
 
Avatar foxy313
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 431
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
Yatta dziekuje za troske z zeli nie bylam zadowolona-wiecej i tak nie zrobie. Hybrydy tez odpuszcze bo nie podoba mi sie efekt :-(
Eeeehhh

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
czemu nie podoba Ci sie ich efekt? co jest nie tak?
foxy313 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-15, 13:08   #2809
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez foxy313 Pokaż wiadomość
czemu nie podoba Ci sie ich efekt? co jest nie tak?
po prostu jednak wole swoje paznokcie
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-15, 17:13   #2810
stokrotka2401
Raczkowanie
 
Avatar stokrotka2401
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 75
Jak przyciemnić rozjaśnione włosy??

Pomocy. Dziś przyszła do mnie sąsiadka fryzjerka aby zafarbować mi włosy. Mój kolor włosów to mysi blond jak ona to nazwała, chciałam go tylko troszkę rozjaśnić. Nie znam się na tych wszystkich farbach więc ona zaproponowała że kupi farbę, po zafarbowaniu te włosy wyszły żółte, ja się załamałam. Kolor farby to super jasny blond, okazało się także że w tej farbie jest rozjaśniacz i podejrzewam że przez to wyszły aż tak jasne te włosy. Nigdzie bym się w takich włosach nie pokazała więc ona zaproponowała aby jeszcze raz zafarbować inna farbą. Ja się na to zgodziłam pomyślałam że gorzej być już nie może. Pojechałyśmy więc po farbę chciałam wziąć jakiś ciemniejszy kolor coś jak ciemny blond ale ona powiedziała że może mi wyjść rudy. Więc kolor jaki wybrała to był różany blond, tym razem bez rozjaśniacza. Po zafarbowaniu wyszedł troszkę białawy ale lepszy niż poprzedni. Mam jasną karnacje a jak się troszkę pomaluje to wyglądam jak lalka barbie. Jak mogę sobie przyciemnić troszkę te włosy aby wyglądać jak człowiek? Szczerze powiedziawszy mam bardzo ograniczone środki pieniężne i proszę o jak najtańsze rozwiązania i oby jak najszybciej pomogły.
stokrotka2401 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-16, 09:11   #2811
stokrotka2401
Raczkowanie
 
Avatar stokrotka2401
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 75
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

A mam jeszcze takie pytanie czy gdybym teraz chciała sobie pofarbować włosy szamponem koloryzującym czy dałoby to lepszy efekt? Czy raczej mogę pogorszyć sprawę?
stokrotka2401 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-16, 12:22   #2812
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Poloż jakiś blond z poziomu 8. Powinien dac rade na oxy 3%, żadnym innym. 7 czyli ciemnego blondu bym nie kładła. Spore ryzyko, ze wyjdzie bardzo ciemno i buro.

Wysłane poprzez Sony Xperia J- jak Julia.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-16, 13:26   #2813
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Oj dziewczyny ja znam i takie przypadki ze ktos chuchal, dmuchal a i tak konczylo sie niezbyt ciekawie... Jesli ma sie cos stac to i tak sie stanie, uwierzcie. Ja swojego zdania sie trzymam, a co do oswiadczenia od klientki to chyba oczywiste zeby takowe wziac, innej opcji nie biore pod uwage, wtedy nic nie zrobilabym u takiej klientki. Tylko jednego nie rozumiem- twierdzicie ze hybrydy fe, to w takim razie co np. ze sprzataniem w domu, farbowaniem? Na rok odstawicie wszelkie detergenty, chemie cala zeby nie wdychac szkodliwych substancji? Jak dla mnie troszke przesadzacie, sama bylam w ciazy, byla zagrozona, ale mimo wszystko zylam tak jak przed nia- mylam lazienke ostra chemia, farbowalam sie normalnie, i wiem ze nie jestem w tym odosobniona. Malowanie pazurow lakierem i ich zmywanie to tez wdychanie szkodliwych substancji- tak swoja droga.

---------- Dopisano o 14:26 ---------- Poprzedni post napisano o 14:26 ----------

Cytat:
Napisane przez stokrotka2401 Pokaż wiadomość
Pomocy. Dziś przyszła do mnie sąsiadka fryzjerka aby zafarbować mi włosy. Mój kolor włosów to mysi blond jak ona to nazwała, chciałam go tylko troszkę rozjaśnić. Nie znam się na tych wszystkich farbach więc ona zaproponowała że kupi farbę, po zafarbowaniu te włosy wyszły żółte, ja się załamałam. Kolor farby to super jasny blond, okazało się także że w tej farbie jest rozjaśniacz i podejrzewam że przez to wyszły aż tak jasne te włosy. Nigdzie bym się w takich włosach nie pokazała więc ona zaproponowała aby jeszcze raz zafarbować inna farbą. Ja się na to zgodziłam pomyślałam że gorzej być już nie może. Pojechałyśmy więc po farbę chciałam wziąć jakiś ciemniejszy kolor coś jak ciemny blond ale ona powiedziała że może mi wyjść rudy. Więc kolor jaki wybrała to był różany blond, tym razem bez rozjaśniacza. Po zafarbowaniu wyszedł troszkę białawy ale lepszy niż poprzedni. Mam jasną karnacje a jak się troszkę pomaluje to wyglądam jak lalka barbie. Jak mogę sobie przyciemnić troszkę te włosy aby wyglądać jak człowiek? Szczerze powiedziawszy mam bardzo ograniczone środki pieniężne i proszę o jak najtańsze rozwiązania i oby jak najszybciej pomogły.
Joanna slodkie cappucino
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-16, 19:48   #2814
stokrotka2401
Raczkowanie
 
Avatar stokrotka2401
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 75
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Tak właśnie myślałam o tym słodkim cappuccino ale nie miałby kto mi tego położyć. Ale jestem uratowana mój genialny chłopak zadzwonił po południu do swojej mamy aby podzwoniła po koleżankach fryzjerkach i przyjechała jedna. Zrobiła mi balejaż kolorem jasny blond (firmy nie podam bo nie pamiętam ale farbę wzięła taka jak w salonie używają) i wygląda to super. Za wszystko razem z farbą (zużyła jej połowę) wzięła tyko 30zł.
stokrotka2401 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-16, 22:04   #2815
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

A to bardzo fajnie. Zawsze w sumie moglaś sama nałożyć, nic w tym trudnego

Wysłane poprzez Sony Xperia J- jak Julia.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-18, 17:50   #2816
lololuli
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 22
Rozjaśnianie włosów płukanką.

Nigdy nie farbowałam włosów, dołączam zdjęcia mojego naturalnego koloru. chodzi mi o to, że chciałabym jej troszke rozjaśnić, z tego co wiem szamponetka nie działa, a nie chcę rozjaśniać u fryzjera czy farbować. czy płukanka nadaje się do tego, w ogóle do naturalnych włosow? jaki będzie efekt na takim kolorze?
ile musiałabym tego użyć zważając na to, że moje włosy są długie i dość gęste?
czy włosy nie będą zbyt szare i nienaturalne?
jak długo trzyma taka płukanka?
czy jakoś bardzo niszczy włosy?
Chciałabym zmienić odcień bo mam bladą cerę i niebieskie oczy więc moim zdaniem ten kolor jest troche zbyt ciepły.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCN9109.jpg (23,2 KB, 41 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN9122.jpg (3,0 KB, 18 załadowań)
lololuli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-18, 17:55   #2817
lololuli
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 22
Dot.: Rozjaśnianie włosów płukanką.

i chodzi mi o płukankę szarą. a jeśli nie płukanka, to jak inaczej mogę to zrobić żeby nie zniszczyć włosów za bardzo?
lololuli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-18, 20:33   #2818
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Rozjaśnianie włosów płukanką.

jeśli lekkie rozjaśnienie, może casting sunkiss? te płukanki nie bardzo rozjaśniają, tylko lekko zmieniają odcień włosa (jeśli o to chodzi, polecam Marion ultramocny, 3x w tygodniu). rozjaśnić jednak nie rozjaśnisz w ten sposób.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-20, 11:33   #2819
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Hej hej coś ostatnio cicho tu

A ja się doczekałam i kupiłam w lidlu tą obrotową suszarko lokówkę i jest mega super - polecam - póki są

http://www.lidl.pl/pl/oferta.htm?id=...FSbHtAodgGAAfg.

A moje włoski, no cóż.. Minął już miesiąc i kolor mimo iż mocno się wypłukał i włosy pojaśniały to odrost tak się pięknie wkomponował, że go nie widać
Więc na razie nic nie robię choć tęsknie za tym kolorem co miałam, źle się w tym czuje mimo iż wiele osób mówi, że fajniejszy bo naturalniejszy odcień..
Jak to mówią co nagle to po diable, raz już włosy zniszczyłam także nie palę się do experymentów, a ponieważ mam masakre w pracy to nawet nie mam czasu jakoś specjalnie się nad tym rozckliwiać.. pomyślę może w lutym

Edytowane przez Yattamanka
Czas edycji: 2014-12-20 o 20:07
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-20, 12:21   #2820
iza-izka
Raczkowanie
 
Avatar iza-izka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 35
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Hej dziewczyny
macie jakieś doświadczenie z Prodigy5 Loreala, migdałowy blond 7,0, chciałam troche przyciemnić swój kolor ale szczerze to obawiam się że ta farba będzie zbyt ciemna. Kupiłam tą farbe i teraz się boje, bo opinie o niej nie są najlepsze
Może macie z nią jakies doświadczenia? jeśli tak to prosze podzielcie się nimi
iza-izka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-01-11 08:45:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:30.