Oleje i olejki do włosów - część III - Strona 43 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-09-20, 18:39   #1261
myszka2020
Zakorzenienie
 
Avatar myszka2020
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 099
Dot.: Oleje i olejki do włosów - część III

Cytat:
Napisane przez Larina Pokaż wiadomość
Myszka2020: "jak po każdym z olei z przewagą kwasów wielonienasyconych omega 6 i omega 3, mam takie sprężyste, elastyczne i nawilżone fale"
Kurcze dziewczyny imponujecie mi swoją fachową wiedzą Czy mogłybyście mi powiedzieć jakie oleje jeszcze mają takie właściwości?
Myślę że do moich gęstych włosów jest to ciekawa opcja.
A włosy Myszki wyglądają po prostu cudnie! Też takie chce!!
Bardzo mi miło, to wszystko zasługa olejowania

A z interesujących Cię olejów z przewagą omega 6 i 3 to popatrz jeszcze na olej z orzecha włoskiego, konopny, lniany, z wiesiołka, z komosy, z linianki siewnej, z kiełków pszenicy, winogronowy, z czarnuszki, sojowy, z nasion bawełny Na ZSK są chyba wszystkie, choć chyba nie ma winogrona. Ja kupuję sobie regularnie u nich buteleczki 30ml i tak sprawdzam, które mi najbardziej służą i jaki efekt dają

I wnioski po długim czasie olejowania, może komuś się przydadzą i zauważy podobne efekty u siebie:

-oleje z przewagą omega 9: jojoba, słodkie migdały, makadamia, awokado, orzech laskowy dają mi takie mięsiste, nawilżone włosy, jakby bardziej gęste - te są bardziej znane

-oleje z przewagą omega 6 i omega 3: orzech włoski, konopny, lniany, kiełki pszenicy dają efekt elastycznych, sprężystych i mega nawilżonych w dotyku włosów - te mniej znane, a bardzo polecam

-oleje i masła z przewagą kwasów nasyconych - olej kokosowy i masło shea, olej babassu - włosy za lekkie, za miękkie, za piórkowate, choć przez kilka pierwszych użyć byłam zadowolona
myszka2020 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-20, 18:52   #1262
(:Iza:)
Wtajemniczenie
 
Avatar (:Iza:)
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: moon
Wiadomości: 2 344
Dot.: Oleje i olejki do włosów - część III

ja siedze teraz z rycyną na wlosach ale dochodze do wniosku, ze nie odpowiada mi ten olejek do włosów, zbyt gęsty jest i za ciężko go się rozprowadza nawet jak jest podgrzany
(:Iza:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-20, 18:58   #1263
myszka2020
Zakorzenienie
 
Avatar myszka2020
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 099
Dot.: Oleje i olejki do włosów - część III

Cytat:
Napisane przez (:Iza:) Pokaż wiadomość
ja siedze teraz z rycyną na wlosach ale dochodze do wniosku, ze nie odpowiada mi ten olejek do włosów, zbyt gęsty jest i za ciężko go się rozprowadza nawet jak jest podgrzany
I źle się zmywa niestety Ja musiałam dwa razy mocnym szamponem z SLS, podczas gdy inne zmywam raz odżywką.
myszka2020 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-20, 19:02   #1264
Larina
Przyczajenie
 
Avatar Larina
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 12
Dot.: Oleje i olejki do włosów - część III

A co to jest ZSK? Trochę jeszcze jestem niezorientowana Dzięki za cenne uwagi. Szukam właśnie czegoś nowego. Skończyłam butelkę Vatiki kokosowej i teraz używam czystego kokosa. Niby wszystko super, ale właśnie tak jak określiłaś, moje włosy są takie jakieś "piórkowe" a chciałabym uzyskać efekt mięsistych, sprężystych włosów. Mam gęste, niesforne włosy i potrzebuję czegoś co je w końcu ujarzmi. Mam wrażenie, że te oleje, które mi podałaś mogą się lepiej sprawdzić
Larina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-20, 19:05   #1265
myszka2020
Zakorzenienie
 
Avatar myszka2020
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 099
Dot.: Oleje i olejki do włosów - część III

Cytat:
Napisane przez Larina Pokaż wiadomość
A co to jest ZSK? Trochę jeszcze jestem niezorientowana Dzięki za cenne uwagi. Szukam właśnie czegoś nowego. Skończyłam butelkę Vatiki kokosowej i teraz używam czystego kokosa. Niby wszystko super, ale właśnie tak jak określiłaś, moje włosy są takie jakieś "piórkowe" a chciałabym uzyskać efekt mięsistych, sprężystych włosów. Mam gęste, niesforne włosy i potrzebuję czegoś co je w końcu ujarzmi. Mam wrażenie, że te oleje, które mi podałaś mogą się lepiej sprawdzić
ZSK to sklep zrób sobie krem
Spróbuj sobie wybrać może jeden z kwasami omega 9 i jeden z kwasami omega 6&3, żeby zobaczyć, co najlepiej służy
myszka2020 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-20, 19:53   #1266
magdaavon
Raczkowanie
 
Avatar magdaavon
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 335
Dot.: Oleje i olejki do włosów - część III

Hej, przepraszam, ze tutaj pisze, ale moze ktoras ma na zbyciu olejek do włosów bhringraj? Mam na wymiane prawie cala Amle 300ml
magdaavon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-20, 20:17   #1267
201605090958
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 833
Dot.: Oleje i olejki do włosów - część III

Cytat:
Napisane przez myszka2020 Pokaż wiadomość
A czemu koszmarne włoski po nim miałaś?
Dziękuję Ci pięknie
Kiepski skręt, a właściwie jego brak i mocny przesusz, co właściwie nie zdarza mi się
201605090958 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-20, 20:26   #1268
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: Oleje i olejki do włosów - część III

Cytat:
Napisane przez fabregasowa Pokaż wiadomość
wg mnie on pachnie apteką
Nie wiem od czego to zależy. Mój z apteką nic wspólnego nie ma. jest zdecydowanie słodki.
I jeszcze zauważyłam, że te olejki w necie są brązowe ale raczej takie przezroczyste. A mój jest ciemno brunatny, i w butelce nie przezroczysty.

---------- Dopisano o 20:26 ---------- Poprzedni post napisano o 20:24 ----------

mam ten dokładnie
http://www.amsons.co.uk/images/T/Ams...il%20300ml.jpg
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-20, 20:50   #1269
Larina
Przyczajenie
 
Avatar Larina
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 12
Dot.: Oleje i olejki do włosów - część III

Dzięki Myszka! A powiedz mi jeszcze jakie szampony bez SLS radzą sobie z olejami? Wspominałaś też o myciu włosów odżywką. Czy naprawdę odżywka może wymyć dokładnie włosy i to z oleju?! To musi być jakaś specjalna, czy zupełnie dowolna odżywka?
Larina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-20, 21:20   #1270
fabregasowa
Zakorzenienie
 
Avatar fabregasowa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 793
Dot.: Oleje i olejki do włosów - część III

Cytat:
Napisane przez kocurzyca Pokaż wiadomość
Nie wiem od czego to zależy. Mój z apteką nic wspólnego nie ma. jest zdecydowanie słodki.
I jeszcze zauważyłam, że te olejki w necie są brązowe ale raczej takie przezroczyste. A mój jest ciemno brunatny, i w butelce nie przezroczysty.

---------- Dopisano o 20:26 ---------- Poprzedni post napisano o 20:24 ----------

mam ten dokładnie
http://www.amsons.co.uk/images/T/Ams...il%20300ml.jpg
ja mam z naturalnego piękna, i jest taki złoty, jak na obrazku na mazidłach. Dziwi mnie tylko to czemu nie ma na nim daty ważności
__________________
Wymiana kosmetyczna

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post52630770
fabregasowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-20, 21:23   #1271
myszka2020
Zakorzenienie
 
Avatar myszka2020
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 099
Dot.: Oleje i olejki do włosów - część III

Cytat:
Napisane przez Larina Pokaż wiadomość
Dzięki Myszka! A powiedz mi jeszcze jakie szampony bez SLS radzą sobie z olejami? Wspominałaś też o myciu włosów odżywką. Czy naprawdę odżywka może wymyć dokładnie włosy i to z oleju?! To musi być jakaś specjalna, czy zupełnie dowolna odżywka?
Spokojnie poradzi sobie szampon babydream. Choć ja zmywam aktualne oleje wszystkie balsamami mrs. potters, tymi w 500ml opakowaniu - tylko balsamu trzeba więcej, niż szamponu, ale ja i tak całe opakowanie rozlewam po pół do 2 buteleczek i drugie pół dopełniam wodą i taką rozwodnioną myję, zmywa się wszystko świetnie
myszka2020 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-20, 21:55   #1272
zywieczdroj
Zakorzenienie
 
Avatar zywieczdroj
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 11 439
Dot.: Oleje i olejki do włosów - część III

Dziewczyny, a czy można używać oliwy z oliwek takiej ze sklepu spożywczego do włosów? Używałyście może kiedyś? Jakie efekty?
zywieczdroj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-20, 22:30   #1273
hooliganka184
Rozeznanie
 
Avatar hooliganka184
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 579
Dot.: Oleje i olejki do włosów - część III

Cytat:
Napisane przez zywieczdroj Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a czy można używać oliwy z oliwek takiej ze sklepu spożywczego do włosów? Używałyście może kiedyś? Jakie efekty?
Oczywiście, że można przecież jest to składnik wielu maseczek do włosów, kremów do twarzy, kremów do rąk, itd. Efekty u każdego inne. Musisz, więc sama popróbować.
__________________
Chomikomaniaczka

Moje chomiczki:
Tusia [*]
Orzeszek [*]
Misia
Tosia
Lusia
Zuzia
hooliganka184 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-21, 04:48   #1274
Heroldin
Zakorzenienie
 
Avatar Heroldin
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 4 627
Dot.: Oleje i olejki do włosów - część III

Cytat:
Napisane przez sylvi300 Pokaż wiadomość
a stosuje któraś z was olej arganowy?
Ja . Ten zimnotłoczony ze świeżych orzechów {EcoSpa}. Kupiłam do twarzy . Zapchał . Także samo jak krem z tym olejkiem {Bielenda}. Teraz używam do włosów. O efektach nie mogę nic jeszcze powiedzieć, bo użyłam dopiero trzy razy. "Na pierwszy rzut oka", pod względem działania, zaliczam go do tych średniawych . Na kolana mnie nie powalił, ale nie produkuje puchu tak jak kokosowy.


Cytat:
Napisane przez myszka2020 Pokaż wiadomość
Ostatnio dodaję miód do masek
Próbowałaś nakładać sam miód ?! Zauważyłam, że Twoim i moim włosom przypadły do gustu takie same oleje. To może i ja miodu spróbuję.
Heroldin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-21, 07:42   #1275
grazkako
Zadomowienie
 
Avatar grazkako
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 178
Dot.: Oleje i olejki do włosów - część III

Cytat:
Napisane przez myszka2020 Pokaż wiadomość
Bardzo mi miło, to wszystko zasługa olejowania

A z interesujących Cię olejów z przewagą omega 6 i 3 to popatrz jeszcze na olej z orzecha włoskiego, konopny, lniany, z wiesiołka, z komosy, z linianki siewnej, z kiełków pszenicy, winogronowy, z czarnuszki, sojowy, z nasion bawełny Na ZSK są chyba wszystkie, choć chyba nie ma winogrona. Ja kupuję sobie regularnie u nich buteleczki 30ml i tak sprawdzam, które mi najbardziej służą i jaki efekt dają

I wnioski po długim czasie olejowania, może komuś się przydadzą i zauważy podobne efekty u siebie:

-oleje z przewagą omega 9: jojoba, słodkie migdały, makadamia, awokado, orzech laskowy dają mi takie mięsiste, nawilżone włosy, jakby bardziej gęste - te są bardziej znane

-oleje z przewagą omega 6 i omega 3: orzech włoski, konopny, lniany, kiełki pszenicy dają efekt elastycznych, sprężystych i mega nawilżonych w dotyku włosów - te mniej znane, a bardzo polecam

-oleje i masła z przewagą kwasów nasyconych - olej kokosowy i masło shea, olej babassu - włosy za lekkie, za miękkie, za piórkowate, choć przez kilka pierwszych użyć byłam zadowolona
myszka dziękuję za zestawienie , bardzo się przyda

Po nałożeniu oleju z jojoby faktycznie miałam na swoich prostych , cienkich włosach efekt mięsistych , gęstych włosów ale niestety tylko za pierwszym razem -po kolejnych aplikacjach już takiego efektu nie uzyskałam

Śliczne włoski , pogłaskaj brzuszek ode mnie
__________________
grazkako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-21, 08:39   #1276
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: Oleje i olejki do włosów - część III

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Ja . Ten zimnotłoczony ze świeżych orzechów {EcoSpa}. Kupiłam do twarzy . Zapchał . Także samo jak krem z tym olejkiem {Bielenda}. Teraz używam do włosów. O efektach nie mogę nic jeszcze powiedzieć, bo użyłam dopiero trzy razy. "Na pierwszy rzut oka", pod względem działania, zaliczam go do tych średniawych . Na kolana mnie nie powalił, ale nie produkuje puchu tak jak kokosowy.



Próbowałaś nakładać sam miód ?! Zauważyłam, że Twoim i moim włosom przypadły do gustu takie same oleje. To może i ja miodu spróbuję.
Polecam wypróbowanie miodu, chociaż np. moje włosy nie zawsze tak cudownie na niego reagują A próbowałaś może nakładać odrobinkę oleju arganowego na końcówki po umyciu albo dodawać do go maski/odżywki? U mnie świetnie się sprawdza pod tym względem. W ogóle, co raz bardziej się do tego oleju przekonuję.
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-21, 09:06   #1277
Haggat
Zakorzenienie
 
Avatar Haggat
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Katowice/Kraków
Wiadomości: 16 218
Dot.: Oleje i olejki do włosów - część III

Cytat:
Napisane przez justusia16 Pokaż wiadomość
Wczoraj w naturze kupiłam to masło - bardzo szeroka kolecja tego Mypa była bo i szampony i kremy, ale wszystkie masła były "zapachowe", owocowe, kakaowe, waniliowe- ja kupiłam różany. Mam tylko pytanie Ty to dajesz na włosy? Bo jak się wczytałam w skład to nie jest taki super i dlatego się zastanawiam czy mi nie wysuszy włosów.
Haggat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-21, 09:18   #1278
myszka2020
Zakorzenienie
 
Avatar myszka2020
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 099
Dot.: Oleje i olejki do włosów - część III

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość

Próbowałaś nakładać sam miód ?! Zauważyłam, że Twoim i moim włosom przypadły do gustu takie same oleje. To może i ja miodu spróbuję.
Dodaję łyżeczkę miodu na 2 łyżeczki maski, samego miodu nie nakładałam. I nie ma żadnych problemów ze zmywaniem, a ładnie rozjaśnia i taki ciepły odcień robi po jakimś czasie używania No i mięciutkie włosy są po nim.

Cytat:
Napisane przez grazkako Pokaż wiadomość
myszka dziękuję za zestawienie , bardzo się przyda

Po nałożeniu oleju z jojoby faktycznie miałam na swoich prostych , cienkich włosach efekt mięsistych , gęstych włosów ale niestety tylko za pierwszym razem -po kolejnych aplikacjach już takiego efektu nie uzyskałam

Śliczne włoski , pogłaskaj brzuszek ode mnie
Brzuszek pogłaskany

Ja stosuję oleje wymiennie, ażeby się nie chciały przyzwyczaić do jednego
myszka2020 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-21, 09:38   #1279
(:Iza:)
Wtajemniczenie
 
Avatar (:Iza:)
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: moon
Wiadomości: 2 344
Dot.: Oleje i olejki do włosów - część III

miód na włosy jest rewelacyjny! sama czasem używam i też mieszam z maską/odżywką, potem pod folie i ręcznik i tak na parę godzin, potem mam cudowne włosy!

właśnie zmyłam rycynę, dało radę za pierwszym razem dokładnie zmyć, umyłam dermeną a potem kallos mleczny jednak nie bede uzywac juz olejku rycynowego, wole lżejsze olejki
(:Iza:) jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-21, 09:42   #1280
myszka2020
Zakorzenienie
 
Avatar myszka2020
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 099
Dot.: Oleje i olejki do włosów - część III

Cytat:
Napisane przez (:Iza:) Pokaż wiadomość
miód na włosy jest rewelacyjny! sama czasem używam i też mieszam z maską/odżywką, potem pod folie i ręcznik i tak na parę godzin, potem mam cudowne włosy!

właśnie zmyłam rycynę, dało radę za pierwszym razem dokładnie zmyć, umyłam dermeną a potem kallos mleczny jednak nie bede uzywac juz olejku rycynowego, wole lżejsze olejki
A jakie efekty po rycynie?
myszka2020 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-21, 10:21   #1281
justusia16
Wtajemniczenie
 
Avatar justusia16
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 501
Dot.: Oleje i olejki do włosów - część III

Cytat:
Napisane przez Haggat Pokaż wiadomość
Wczoraj w naturze kupiłam to masło - bardzo szeroka kolecja tego Mypa była bo i szampony i kremy, ale wszystkie masła były "zapachowe", owocowe, kakaowe, waniliowe- ja kupiłam różany. Mam tylko pytanie Ty to dajesz na włosy? Bo jak się wczytałam w skład to nie jest taki super i dlatego się zastanawiam czy mi nie wysuszy włosów.
Mowa o czystym maśle shea
__________________
Oh, foolish..
Harmless..
Foolish, harmless child..
justusia16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-21, 11:05   #1282
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Oleje i olejki do włosów - część III

Cytat:
Napisane przez Haggat Pokaż wiadomość
Wczoraj w naturze kupiłam to masło - bardzo szeroka kolecja tego Mypa była bo i szampony i kremy, ale wszystkie masła były "zapachowe", owocowe, kakaowe, waniliowe- ja kupiłam różany. Mam tylko pytanie Ty to dajesz na włosy? Bo jak się wczytałam w skład to nie jest taki super i dlatego się zastanawiam czy mi nie wysuszy włosów.
chyba ktoś pomylił linki, albo produkty
z Mypa jest maska do włosów z masłem shea
ja nawet lubię, ale razem z innymi maskami, solo niezbyt 9chociaż też różnie bywa )
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-21, 11:12   #1283
Haggat
Zakorzenienie
 
Avatar Haggat
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Katowice/Kraków
Wiadomości: 16 218
Dot.: Oleje i olejki do włosów - część III

No właśnie czystego nie było A maska do włosów to całkiem inna sprawa - przede wszystkim większe opakowanie:P
Haggat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-21, 11:38   #1284
photoholic
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 389
Dot.: Oleje i olejki do włosów - część III

Ja byłam w dwóch Naturach we Wrocławiu i w żadnej produktów mypy nie było :/
photoholic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-21, 11:43   #1285
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Oleje i olejki do włosów - część III

no czyste to rozumiem, ale zapachowego bym raczej nie kładła na włosy (ja ) skoro jest maska do tego celu przeznaczona.
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-21, 13:15   #1286
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: Oleje i olejki do włosów - część III

nie wiem co sie stalo ale naolejowalam sesa z sezamem mam puch na glowie nie do poskromienia;O po samym sezamie tak nie mialam nie wiem czemu tak ta sesa zadzialala. podczas zmywania (inaczej jak po sezamie) wlosy byly mieciutkie itd ale po wyschnieciu puch! a mam loki po innych olejach( oprocz kokosa).
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-21, 13:21   #1287
syla929
Rozeznanie
 
Avatar syla929
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 956
Dot.: Oleje i olejki do włosów - część III

A czy miodek ten nie naturalny (tzn najzwyklejszy sklepowy) , sztuczny też dobrze działa na włosy? Bo w sklepie widziałam, że jest on płynny, więc lepiej by się nakładał i dodawał do masek.
__________________
Asystor Hair - 3.04
Seboravit - 10.06 -
Drożdże - 15.06 -

1,02 - 56cm
12.03 - 58,5cm
12.04 - 60cm
12.06 - 62cm
Cel: hmmm, 65 a może 70cm?
syla929 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-21, 13:22   #1288
justusia16
Wtajemniczenie
 
Avatar justusia16
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 501
Dot.: Oleje i olejki do włosów - część III

Ja jestem po zmyciu Olisany.


Po kokosie czy palmie czyli tych twardych mam super włosy.

A po winogronie olisanie czy oliwie z oliwek lub słonecznikowym mam takie puszyste włosy, miękkie ale taki puch :/
__________________
Oh, foolish..
Harmless..
Foolish, harmless child..
justusia16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-21, 13:36   #1289
myszka2020
Zakorzenienie
 
Avatar myszka2020
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 099
Dot.: Oleje i olejki do włosów - część III

Cytat:
Napisane przez justusia16 Pokaż wiadomość
Ja jestem po zmyciu Olisany.


Po kokosie czy palmie czyli tych twardych mam super włosy.

A po winogronie olisanie czy oliwie z oliwek lub słonecznikowym mam takie puszyste włosy, miękkie ale taki puch :/
Czyli masz odwrotnie do mnie
Spróbuj może jeszcze masła shea, kakaowego, cupuacu i oleju babassu, powinny się sprawdzić
myszka2020 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-21, 14:00   #1290
Westalka
Zakorzenienie
 
Avatar Westalka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4 349
Dot.: Oleje i olejki do włosów - część III

Cytat:
Napisane przez syla929 Pokaż wiadomość
A czy miodek ten nie naturalny (tzn najzwyklejszy sklepowy) , sztuczny też dobrze działa na włosy? Bo w sklepie widziałam, że jest on płynny, więc lepiej by się nakładał i dodawał do masek.
Nie, bo sztuczny miód z prawdziwym ma wspólnie jedynie kolor i konsystencję (ale tylko początkowo, bo naturalny scukrza się ).
__________________
żartowałam!







Westalka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:41.