Łódzkie panny młode! Nie będziemy gorsze :) - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-01-22, 08:14   #151
ancia19
Zadomowienie
 
Avatar ancia19
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 885
Dot.: Łódzkie panny młode! Nie będziemy gorsze :)

Witam się z Wami dziewczyny
Nie wiem jakim cudem jeszcze tutaj nie trafiłam hmmm...

Ślubujemy 25 sierpnia 2007 w Katedrze. Moze znajdzie się, ktoś kto również ślubował w tym kościele?
ancia19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-14, 13:15   #152
taka_jedna
Raczkowanie
 
Avatar taka_jedna
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 112
Dot.: Łódzkie panny młode! Nie będziemy gorsze :)

Dziewczyny, powiedzcie mi, gdzie organizujecie, albo gdzie już odbyło się Wasze wesele.
Szczerze mówiąc moi rodzice tak mi namotali w głowie, że już sama nie wiem (mój narzeczony jest z Pabianic, chcieliśmy mieć wesele w Salemie, ale oni nagle mi wyskoczyli z tektem, że oni nie będą taki kawał jechać - z Łodzi do Pabianic to normalnie jak do Chin taki kawał! Tym bardziej, że mieszkam na Retkini :P). I od dwóch dni siedzę na jakimś forum weselnym i przeglądam te restauracje i powoli zaczynam mieć tego dość. :/
Pomooooocy!
__________________
O body swayed to music, O brightening glance,
How can we know the dancer from the dance?

-- W. B. Yeats --

(\__/)
(O.o )
(> < ) This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination!
taka_jedna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-14, 13:21   #153
Akane
Zakorzenienie
 
Avatar Akane
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3 861
Dot.: Łódzkie panny młode! Nie będziemy gorsze :)

taka jedna: a na ile osób ta impreza? Ja organizowałam malutkie przyjęcie w Karczmie u Chochoła na Piotrkowskiej. W sumie był to bardziej poczęstunek niż weselicho, ale podobno większe imprezy też tam urządzają. Dużym plusem jest pyszne jedzenie i stosunkowo niska cena - szczególnie w porównaniu z innymi restauracjami. Szefowa też jest przesympatyczna. Może zadzwoń i dowiedz się, czy zorganizowanie wesela na Twoje potrzeby byłoby tam możliwe? Pozdrawiam!
__________________
"Whatever you woke up worrying about this morning - get over it. Make a call and move on." sir Ken Robinson
Akane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-14, 13:33   #154
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 7 624
Dot.: Łódzkie panny młode! Nie będziemy gorsze :)

Cytat:
Napisane przez taka_jedna Pokaż wiadomość
chcieliśmy mieć wesele w Salemie, ale oni nagle mi wyskoczyli z tektem, że oni nie będą taki kawał jechać - z Łodzi do Pabianic to normalnie jak do Chin taki kawał! Tym bardziej, że mieszkam na Retkini :P).
tez mieszkam na retkini, byłam kiedyś w Salemie na weselu.. nawet nawet
Powiedz rodzicom, zeby się cieszyli że tylko do Pabianic a nie w drugi koniec Polski
A z Retkini blisko jest do Złotej Kaczki, Yuka, Chata Wuja Toma
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-14, 15:17   #155
Akane
Zakorzenienie
 
Avatar Akane
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3 861
Dot.: Łódzkie panny młode! Nie będziemy gorsze :)

Cytat:
Napisane przez ancia19 Pokaż wiadomość
Witam się z Wami dziewczyny
Nie wiem jakim cudem jeszcze tutaj nie trafiłam hmmm...

Ślubujemy 25 sierpnia 2007 w Katedrze. Moze znajdzie się, ktoś kto również ślubował w tym kościele?
Ja brałam ślub w Katedrze I muszę przyznać, że było naprawdę przepięknie.
__________________
"Whatever you woke up worrying about this morning - get over it. Make a call and move on." sir Ken Robinson
Akane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-14, 16:26   #156
ancia19
Zadomowienie
 
Avatar ancia19
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 885
Dot.: Łódzkie panny młode! Nie będziemy gorsze :)

Cytat:
Napisane przez Akane Pokaż wiadomość
Ja brałam ślub w Katedrze I muszę przyznać, że było naprawdę przepięknie.
Akane, zdradź proszę - jak wyglądała sprawa z dekoracją kwiatową Kościola?
ancia19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-14, 16:49   #157
Akane
Zakorzenienie
 
Avatar Akane
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3 861
Dot.: Łódzkie panny młode! Nie będziemy gorsze :)

Cytat:
Napisane przez ancia19 Pokaż wiadomość
Akane, zdradź proszę - jak wyglądała sprawa z dekoracją kwiatową Kościola?
Cóż, w tej kwestii trzeba się porozumieć z parami, które biorą ślub w tym samym dniu i zdecydować o ewentualnej "zrzutce" na dekoracje. W moim przypadku chętne były tylko trzy pary, wyszło nam to za drogo przy rozłożeniu na naszą trójkę i zrezygnowaliśmy Ale i bez tych dodatkowych dekoracji było bardzo pięknie, ich brak zupełnie nie rzucał się w oczy. Katedra sama w sobie jest dość "strojna", a czerwony dywan dostaje się gratis Także najważniejszy element był
__________________
"Whatever you woke up worrying about this morning - get over it. Make a call and move on." sir Ken Robinson
Akane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-02-14, 16:56   #158
ancia19
Zadomowienie
 
Avatar ancia19
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 885
Dot.: Łódzkie panny młode! Nie będziemy gorsze :)

Cytat:
Napisane przez Akane Pokaż wiadomość
Cóż, w tej kwestii trzeba się porozumieć z parami, które biorą ślub w tym samym dniu i zdecydować o ewentualnej "zrzutce" na dekoracje. W moim przypadku chętne były tylko trzy pary, wyszło nam to za drogo przy rozłożeniu na naszą trójkę i zrezygnowaliśmy Ale i bez tych dodatkowych dekoracji było bardzo pięknie, ich brak zupełnie nie rzucał się w oczy. Katedra sama w sobie jest dość "strojna", a czerwony dywan dostaje się gratis Także najważniejszy element był
a czy były 2 wersje strojenia? tzn cały kościół i ew. tylko bukiety przy ołtarzu? A nie ma żadnych białych wstążek ani nic takiego?
ancia19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-14, 17:33   #159
Akane
Zakorzenienie
 
Avatar Akane
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3 861
Dot.: Łódzkie panny młode! Nie będziemy gorsze :)

Cytat:
Napisane przez ancia19 Pokaż wiadomość
a czy były 2 wersje strojenia? tzn cały kościół i ew. tylko bukiety przy ołtarzu? A nie ma żadnych białych wstążek ani nic takiego?
Nie wiem nic o dwóch wersjach strojenia. Bukiety przy ołtarzu chyba jakieś były, prawdę mówiąc musiałabym spojrzeć na zdjęcia, bo nie pamiętam. Zresztą w 3 miesiące po mnie ślub w Katedrze brała moja kumpela - ona już miała z dekoracjami. I poza dwoma wielkimi bukietami ułożonymi przed ołtarzem, nie zauważyłam większej różnicy pomiędzy wersją "z" a tą "bez". Możliwe, że w jej przypadku były też białe wstążki upięte przy ławkach, ale głowy nie dam. Zarówno na swoim ślubie, jak i na ślubie kumpeli, bardziej byłam skupiona na emocjach, niż na dekoracjach. Gdyby to był mały, ubogi kościółek, to na pewno rzucałyby się one w oczy, ewentualnie rzucałby się w oczy ich całkowity brak. W przypadku Katedry takiej piorunującej różnicy po prostu nie ma.
__________________
"Whatever you woke up worrying about this morning - get over it. Make a call and move on." sir Ken Robinson
Akane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-14, 23:50   #160
taka_jedna
Raczkowanie
 
Avatar taka_jedna
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 112
Dot.: Łódzkie panny młode! Nie będziemy gorsze :)

Wesele nie będzie aż takie gigantyczne, bo planujemy na ok. 40 - 50 osób.
Wolałabym restaurację, bo jakbym miała się bawić w jakieś cateringi, to chyba w ogóle bym umarła na brak decyzji. :P
Jutro chyba się wybierzemy do Salemu, to się zobaczy. Mój narzeczony kiedyś tam już był na weselu i mówi, że jedzenie dobre, a w cenę wliczone są ciasta, napoje i owoce.
Dzwoniliśmy do Dworku Giemzów (jakoś to się odmienia czy cuś? :P). Cena jaką Pani podała zwaliła mnie z nóg. Od 300 zł od osoby!! Czy ktoś się orientuje co do Dworku w Kruszowie (www.dwor-kruszow.pl)? Była tam któraś z Was?

Ela, a na jakiej ulicy mieszkasz, tak z ciekawości spytam Ja na Armii Krajowej.
__________________
O body swayed to music, O brightening glance,
How can we know the dancer from the dance?

-- W. B. Yeats --

(\__/)
(O.o )
(> < ) This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination!
taka_jedna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-16, 16:24   #161
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Łódzkie panny młode! Nie będziemy gorsze :)

Cytat:
Napisane przez taka_jedna Pokaż wiadomość
Czy ktoś się orientuje co do Dworku w Kruszowie (www.dwor-kruszow.pl)? Była tam któraś z Was?
Widziałam ten dworek.Jest prześliczny Moja znajoma była tam na jakieś imprezie,ale nie na weselu i się jej bardzo podobało.
Cytat:
Napisane przez taka_jedna Pokaż wiadomość
Ja na Armii Krajowej.
Chyba jesteśmy sąsiadkami Moja okolica.
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-02-16, 21:44   #162
taka_jedna
Raczkowanie
 
Avatar taka_jedna
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 112
Dot.: Łódzkie panny młode! Nie będziemy gorsze :)

Hehe! Świat jest taki mały.

Dzisiaj mam tak zakręcony dzień, że po prostu wszystkie moje priorytety zostały odwróconce o 180 stopni.

Naszych gości będzie ok. 40, więc za mało na 90% sal/restauracji/dworków w okolicy. A wolałabym wesele, a nie sam obiad, czy jak to woli "posiadówę". Kruszów nie wchodzi w rachubę (od 80 osób), Salem (też od 80, albo do 20 na małej sali na obiad tylko), Orfeusz nie, jakiś Eden pod Tuszynem też nie, kurcze normalnie załamałam się! A tak mi się marzył dworek, takie wesele eleganckie, takie "ą, ę". A teraz to ja już sama nie wiem.

Jeszcze jutro zadzwonię do paru miejsc, ale spis lokali mi się skurczył drastycznie. :/
__________________
O body swayed to music, O brightening glance,
How can we know the dancer from the dance?

-- W. B. Yeats --

(\__/)
(O.o )
(> < ) This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination!
taka_jedna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-17, 07:58   #163
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Łódzkie panny młode! Nie będziemy gorsze :)

W Tuszynie jest restauracja "Słodka ciocia".Byłam tam raz na weselu i nie było więcej niż 30 osób czyli chyba da się zrobić Nie jest to dworek tylko restauracja i hotel w jednym,nowoczesne raczej,w nowym budynku.Jadąc od strony Łodzi po prawej,prawie przed bazarami,wjazd jest od trasy.
Zawsze mozna sobie zamówić DJ'a i będziecie mieli prawdziwe wesele nawet na 40 osób
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-17, 10:35   #164
ancia19
Zadomowienie
 
Avatar ancia19
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 885
Dot.: Łódzkie panny młode! Nie będziemy gorsze :)

Cytat:
Napisane przez taka_jedna Pokaż wiadomość
Hehe! Świat jest taki mały.

Dzisiaj mam tak zakręcony dzień, że po prostu wszystkie moje priorytety zostały odwróconce o 180 stopni.

Naszych gości będzie ok. 40, więc za mało na 90% sal/restauracji/dworków w okolicy. A wolałabym wesele, a nie sam obiad, czy jak to woli "posiadówę". Kruszów nie wchodzi w rachubę (od 80 osób), Salem (też od 80, albo do 20 na małej sali na obiad tylko), Orfeusz nie, jakiś Eden pod Tuszynem też nie, kurcze normalnie załamałam się! A tak mi się marzył dworek, takie wesele eleganckie, takie "ą, ę". A teraz to ja już sama nie wiem.

Jeszcze jutro zadzwonię do paru miejsc, ale spis lokali mi się skurczył drastycznie. :/
a orientowałaś się w Dworku u Zielińskich? Jest właśnie nie za wielki i organizują tam mniejsze wesela.
ancia19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-17, 12:49   #165
taka_jedna
Raczkowanie
 
Avatar taka_jedna
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 112
Dot.: Łódzkie panny młode! Nie będziemy gorsze :)

Słodka Ciocia? O matko! Brzmi bosko! Nie ma stronki w necie niestety. Tzn. jest, ale nie chodzi.
Anciu, a byłaś u Zielińskich w tym dworku? Bo podobno parkiet do tańcowania jest w piwnicy. A to moim zdaniem tak trochę pusje całokształt.
Ja zwariuję z tym wszystkim!
__________________
O body swayed to music, O brightening glance,
How can we know the dancer from the dance?

-- W. B. Yeats --

(\__/)
(O.o )
(> < ) This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination!
taka_jedna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-17, 12:51   #166
ancia19
Zadomowienie
 
Avatar ancia19
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 885
Dot.: Łódzkie panny młode! Nie będziemy gorsze :)

Cytat:
Napisane przez taka_jedna Pokaż wiadomość
Słodka Ciocia? O matko! Brzmi bosko! Nie ma stronki w necie niestety. Tzn. jest, ale nie chodzi.
Anciu, a byłaś u Zielińskich w tym dworku? Bo podobno parkiet do tańcowania jest w piwnicy. A to moim zdaniem tak trochę pusje całokształt.
Ja zwariuję z tym wszystkim!
nie byłam, bo od razu szukałam czagoś na więcej osób, tzn na 130
ancia19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-17, 13:47   #167
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 7 624
Dot.: Łódzkie panny młode! Nie będziemy gorsze :)

ja na Retkinskiej mieszkam
A w dworku u zielińskiech miał chyba Olivier Janiak wesele. Zobacz jeszcze na łodzkim forum slubnym, tam dużo piszą o salach, m.in o Zielińskich
Moja znajoma miała wesele na Łagiewnickiej w Oskarze, a mieszka na Teofilowie, więc prawie taka sama droga.
Zadzwoń jeszcze do Klubu Spadkobierców -nad Siódemkami. Byłam tam na studniówce, było super, a widziałam zdjęcia z wesela tam, tez fajnie... ładnie ubrane stoły.
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-17, 19:46   #168
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Łódzkie panny młode! Nie będziemy gorsze :)

Ja Oskara odradzam!Miałam tam studniówkę.Koszmar!Wystró j rodem z PRL(choć podobno po remoncie).Jedzenie było paskudne i zimne,a na salę do tańczenia przechodzi się wąskim korytarzem przez taką niby kuchnię.W ogóle mało miejsca.Może to i tani lokal,ale mnie się bardziej podobają imprezy w OSP czy ogródkach działkowych niż w takiej restauracji.

Może na weselach sprawa wygląda inaczej,ale sam lokal wywarł na mnie marne wrażenie.

Może Greenski?To w hotelu centrum(jedna z restauracji Zielińskich).Byłam tam i bardzo mi się podobało.
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-22, 10:45   #169
taka_jedna
Raczkowanie
 
Avatar taka_jedna
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 112
Dot.: Łódzkie panny młode! Nie będziemy gorsze :)

Wszystkie znaki na niebie i ziemi mówią, że mamy już salę.
Musimy jeszcze tylko wpłacić zaliczkę.
Nie robimy wesela, a przyjęcie weselne, bo: po pierwsze będzie to dla nas wygodniejsze (wizja siedzenia do 6 nad ranem wcale nie była dla nas taka radosna :P), bardziej praktyczne (skoro i tak mamy mieć ok. 40 osób, to gigantyczne weselicho i tak z tego nie wyjdzie) i finansowo korzystniejsze.

Sala znajduje się w rodzinnym mieście mego narzeczonego, czyli Pabianicach, w hotelu Piemont. Sala ładna, przestronna, jasna, z kominkiem i dużym tarasem (na którym rozkładane są stoliki z parasolami w okresie wiosenno-letnim). Przy naszej ilości osób znajdzie się i miejsce na orkiestrę i na tańce. Życie fajne jest.

Załączam fotki. Pierwsze to zdjęcie hotelu, dwa następne to sala (wraz z nakryciem) i ostatnie - z tarasu.

Jak Wam się podoba?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg hotel.jpg (24,4 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg sala1.jpg (20,6 KB, 47 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg sala2.jpg (20,6 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg taras.jpg (24,8 KB, 24 załadowań)
__________________
O body swayed to music, O brightening glance,
How can we know the dancer from the dance?

-- W. B. Yeats --

(\__/)
(O.o )
(> < ) This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination!
taka_jedna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-02-22, 11:30   #170
ancia19
Zadomowienie
 
Avatar ancia19
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 885
Dot.: Łódzkie panny młode! Nie będziemy gorsze :)

Cytat:
Napisane przez taka_jedna Pokaż wiadomość
Wszystkie znaki na niebie i ziemi mówią, że mamy już salę.
Musimy jeszcze tylko wpłacić zaliczkę.
Nie robimy wesela, a przyjęcie weselne, bo: po pierwsze będzie to dla nas wygodniejsze (wizja siedzenia do 6 nad ranem wcale nie była dla nas taka radosna :P), bardziej praktyczne (skoro i tak mamy mieć ok. 40 osób, to gigantyczne weselicho i tak z tego nie wyjdzie) i finansowo korzystniejsze.

Sala znajduje się w rodzinnym mieście mego narzeczonego, czyli Pabianicach, w hotelu Piemont. Sala ładna, przestronna, jasna, z kominkiem i dużym tarasem (na którym rozkładane są stoliki z parasolami w okresie wiosenno-letnim). Przy naszej ilości osób znajdzie się i miejsce na orkiestrę i na tańce. Życie fajne jest.

Załączam fotki. Pierwsze to zdjęcie hotelu, dwa następne to sala (wraz z nakryciem) i ostatnie - z tarasu.

Jak Wam się podoba?
W Piemnocie jest bardzo ładnie na ile osób planujecie wesele?
ancia19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-22, 21:37   #171
taka_jedna
Raczkowanie
 
Avatar taka_jedna
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 112
Dot.: Łódzkie panny młode! Nie będziemy gorsze :)

Na ok. 40, więc będziemy mieć na sali jeszcze duuużo miejsca.
__________________
O body swayed to music, O brightening glance,
How can we know the dancer from the dance?

-- W. B. Yeats --

(\__/)
(O.o )
(> < ) This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination!
taka_jedna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-13, 22:25   #172
taka_jedna
Raczkowanie
 
Avatar taka_jedna
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 112
Dot.: Łódzkie panny młode! Nie będziemy gorsze :)

Dziewczyny! Normalnie w życiu nie byłam równie zbulwersowana, co teraz! Okazało się, nawet kwiatów swoich własnych nie można do kościoła wnieść! Bo trzeba załatwiać u kwiaciarki, którą poleca ksiądz, a pani ta ma monopol na jakieś 80% kościołów w tym mieście! Ja mam babkę, która mi za 300 złotych cały kościół przystroi żywymi kwiatami (ołtarz, ławki i stojaki)! Z ciekawości zadzwoniliśmy do tej "babki z mafii kwiatowej" i ona nam odpaliła, że 200 zeta, za same kwiaty przy ołtarzu i to na dodatek sztuczne! No to w ogóle nie ma o czym mówić.
Nigdy nie przypuszczałam, że istnieje aż taka korupcja!
I teraz albo wezmę kościół, który mi się mniej podoba (nie to, że jakiś brzydki czy coś) i z kwiatami, albo kościół taki jak lubię (taki stary, duży, a'la katedra), ale bez kwiatów. Nie będę przepłacać! Sugestie?
__________________
O body swayed to music, O brightening glance,
How can we know the dancer from the dance?

-- W. B. Yeats --

(\__/)
(O.o )
(> < ) This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination!
taka_jedna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-14, 05:52   #173
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Łódzkie panny młode! Nie będziemy gorsze :)

A może jakiś kościół poza Łodzią.Słyszałam o tym,że w większości łódzkich kościołów jest tylko jedna opcja dekorowania kościoła
Poza Łodzią możesz już sobie dekorować kościoły zazwyczaj jak chcesz i przez kogo chcesz.
Sztuczne kwiaty do kościoła-ja bym się w życiu nie zgodziła,bo ich nie znoszę
300zl za dekorowanie całego kościoła żywymi kwiatami to standard.
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-14, 17:55   #174
taka_jedna
Raczkowanie
 
Avatar taka_jedna
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 112
Dot.: Łódzkie panny młode! Nie będziemy gorsze :)

Tylko najśmieszniejsze jest to, że to nie jest Łódź, tylko Pabianice. :P
Jak można dać 200 zeta za paskudztwo z plastiku?! W głowie mi się to nie mieści.
__________________
O body swayed to music, O brightening glance,
How can we know the dancer from the dance?

-- W. B. Yeats --

(\__/)
(O.o )
(> < ) This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination!
taka_jedna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-14, 18:55   #175
ancia19
Zadomowienie
 
Avatar ancia19
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 885
Dot.: Łódzkie panny młode! Nie będziemy gorsze :)

Cytat:
Napisane przez taka_jedna Pokaż wiadomość
Tylko najśmieszniejsze jest to, że to nie jest Łódź, tylko Pabianice. :P
Jak można dać 200 zeta za paskudztwo z plastiku?! W głowie mi się to nie mieści.
W Lodzi w Katedrze monopol ma Skrzydlewska. Dekorowanie kosztuje 2000zl wiec raczej zrezygnujemy z kwiatow...
ancia19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-14, 20:03   #176
taka_jedna
Raczkowanie
 
Avatar taka_jedna
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 112
Dot.: Łódzkie panny młode! Nie będziemy gorsze :)

Hehe! Bardzo zabawne rzeczy!

Mówię Wam Dziewczyny... Jak tak patrzę na to wszystko to dziwi mnie, jak ten świat jest skonstruowany. Robię się normalnie tak okrutna i bezwzględna! Nienawidzę, jak ktoś narzuca mi swoje zdanie. I to tym bardziej w tak perfidny sposób!

Jak stawiacie? Stary duży kościół bez kwiatów (nie będę płacić 2 razy więcej mafii :P) czy normalny ładny kościół z kwiatami?
__________________
O body swayed to music, O brightening glance,
How can we know the dancer from the dance?

-- W. B. Yeats --

(\__/)
(O.o )
(> < ) This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination!
taka_jedna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-14, 21:19   #177
truheart
Zakorzenienie
 
Avatar truheart
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 261
Dot.: Łódzkie panny młode! Nie będziemy gorsze :)

Dziewczyna, ja co prawda jeszcze nie panna młoda, ale chciałam was wirtualnie uścisąć i życzyć wszystkiego najlepszego mam nadzieję, że wszystko odbędzie się tak jak sobie wymarzyłyście i w dniu ślubu i w życiu później
truheart jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-19, 20:46   #178
Aleksi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 32
Dot.: Łódzkie panny młode! Nie będziemy gorsze :)

Cześć kobitki ja właśnie zamówiłam swoją kieckę teraz mam na głowie zaproszenia ślubne. Może któraś mi doradzi gdzie można kupić nie drogo ale w miarę ładne zaproszenia. Powiem szczerze że bardzo mi się podobają takie w rulonik składane ale jak patrzyłam to dosyć drogie są a my będziemy prosić jakieś 100 osób może nawet wiecej..... Pomóżcie!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!
Aleksi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-20, 05:40   #179
zea
Raczkowanie
 
Avatar zea
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: srodek Polski
Wiadomości: 129
Dot.: Łódzkie panny młode! Nie będziemy gorsze :)

Ja kupiłam na allegro, za 1 zł, skromne i na wesoło
__________________
co nas nie zabije, to nas wzmocni....
zea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-21, 23:26   #180
taka_jedna
Raczkowanie
 
Avatar taka_jedna
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 112
Dot.: Łódzkie panny młode! Nie będziemy gorsze :)

Ja na początku chciałam zaproszenia z Cartalii (pięęęęękne), ale są tak piekielnie drogie, że sobie darowaliśmy.
Na www.printko.pl są zaproszenia, skromne, całkiem tanie, ale z klasą.
Na allegro jest dużo tanich zaproszeń. Duuuuużo. Trzeba wpisać 'zaproszenia' i tyle.
Jak mi coś jeszcze wpadnie do głowy, to się odezwę.

Te w rulonik rzeczywiście są drogawe. Zawsze możesz te fajniejsze dać bliższym, a inne (równie ładne :P) - reszcie. My mamy mało osób, więc nie będziemy cudować.
__________________
O body swayed to music, O brightening glance,
How can we know the dancer from the dance?

-- W. B. Yeats --

(\__/)
(O.o )
(> < ) This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination!
taka_jedna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-02-04 21:21:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:03.