Nasze blogi kosmetyczne - cz. XVI - Strona 118 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-06-05, 14:55   #3511
_polly_
Zakorzenienie
 
Avatar _polly_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 22 181
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XVI

Cytat:
Napisane przez martyna3275 Pokaż wiadomość
własnie wiem, ale nie mozecie przeciez sie na to godzic...
No nie.
Cytat:
Napisane przez meggykotka Pokaż wiadomość
Bo to czasem nie da się delikatnie. Powiedziałam raz dziewczynie wprost - cuchniesz i śmierdzi ci z buzi jak mówisz. Najpierw wielka obraza, a potem zaczęła o siebie dbać i uraza poszła w zapomnienie.
A ja się zastanawiam, czy ona tego nie czuje? Nie jest jej głupio tak wśród ludzi wychodzić? Może mieć jakieś problemy, znam osoby, które też mają problemy z potliwością, ale wystarczy myć się codziennie, używać antyperspirantu i zmieniać koszulki codziennie. I już zapach nie jest tak dokuczliwy. A u niej z dnia na dzień jest coraz gorzej..

---------- Dopisano o 15:55 ---------- Poprzedni post napisano o 15:53 ----------

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
:/
znam to...głupio komuś powiedzieć, że brzydko pachnie...zresztą zawsze mnie to dziwiło, że im to nie przeszkadza? przecież chyba czują, że trochę nie tak "pachną"
No właśnie to samo napisałam.
__________________

Mam dobrą figurę. Koło to też figura.
_polly_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-05, 15:12   #3512
madlen345
Zakorzenienie
 
Avatar madlen345
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: wonderland
Wiadomości: 4 412
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XVI

Hej
byłam dzisiaj na pokazie makijażu w takiej małej drogerii u mnie, ale baba odwaliła niezłą kichę, dobrała mi za ciemny podkład, same perłowe cienie, gdzie jej mówiłam, że samej perły nie mogę, usta mi wysuszyły się od kredki+szminki+błyszczyku , do tego jak spojrzałam w lustro to miałam plamy od podkładu :/ i ona pracuje w Douglasie jako wizażystka porażka
madlen345 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-05, 15:16   #3513
Ilsa Lund
Zakorzenienie
 
Avatar Ilsa Lund
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: *miasto know-how
Wiadomości: 21 061
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XVI

też mam jedną taką pachnącą koleżankę lubię ją więc nie zwrócę jej nigdy uwagi zwłaszcza że to głupio ale włosy myje chyba co tydzień a jak usiadła kiedyś po turecku to tak zajechało wiecie skąd... ja myślę że nie ma jak delikatnie tego powiedzieć
__________________
13.03.2008
13.03.2013
13.09.2014

Ilsa Lund jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-05, 15:21   #3514
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XVI

Cytat:
Napisane przez madlen345 Pokaż wiadomość
Hej
byłam dzisiaj na pokazie makijażu w takiej małej drogerii u mnie, ale baba odwaliła niezłą kichę, dobrała mi za ciemny podkład, same perłowe cienie, gdzie jej mówiłam, że samej perły nie mogę, usta mi wysuszyły się od kredki+szminki+błyszczyku , do tego jak spojrzałam w lustro to miałam plamy od podkładu :/ i ona pracuje w Douglasie jako wizażystka porażka
żadnych fotek nie masz?

Cytat:
Napisane przez Ilsa Lund Pokaż wiadomość
też mam jedną taką pachnącą koleżankę lubię ją więc nie zwrócę jej nigdy uwagi zwłaszcza że to głupio ale włosy myje chyba co tydzień a jak usiadła kiedyś po turecku to tak zajechało wiecie skąd... ja myślę że nie ma jak delikatnie tego powiedzieć


ja pierdu....
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-05, 15:30   #3515
_polly_
Zakorzenienie
 
Avatar _polly_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 22 181
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XVI

Cytat:
Napisane przez Ilsa Lund Pokaż wiadomość
też mam jedną taką pachnącą koleżankę lubię ją więc nie zwrócę jej nigdy uwagi zwłaszcza że to głupio ale włosy myje chyba co tydzień a jak usiadła kiedyś po turecku to tak zajechało wiecie skąd... ja myślę że nie ma jak delikatnie tego powiedzieć
O nieee, dobrze, że ta moja znajoma się nie rozkracza przed nami.
__________________

Mam dobrą figurę. Koło to też figura.
_polly_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-05, 15:37   #3516
madlen345
Zakorzenienie
 
Avatar madlen345
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: wonderland
Wiadomości: 4 412
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XVI

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
żadnych fotek nie masz?
mam ale wstyd pokazać , no ale jak chcesz to klik
tu najbardziej widac za ciemny podkład i plamy na czole, wokół ust i policzku.
madlen345 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-05, 15:41   #3517
kaarooo
Zakorzenienie
 
Avatar kaarooo
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Bdg
Wiadomości: 14 671
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XVI

Masakra
Jakie ja mam ostatnio jazdy w robocie to szok.
Co do śmierdzących ludzi, oni chyba nie czują? Dzisiaj też zajeżdżało mi na kasie od ludzi..
__________________
おはよう!
anna mun kaikki kestää!

kaarooo jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-06-05, 15:44   #3518
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XVI

Cytat:
Napisane przez madlen345 Pokaż wiadomość
mam ale wstyd pokazać , no ale jak chcesz to klik
tu najbardziej widac za ciemny podkład i plamy na czole, wokół ust i policzku.
no widać też, że nie za dobrze rozprowadziła ten podkład ale się przyłożyła kobieta
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-05, 15:49   #3519
madlen345
Zakorzenienie
 
Avatar madlen345
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: wonderland
Wiadomości: 4 412
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XVI

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
no widać też, że nie za dobrze rozprowadziła ten podkład ale się przyłożyła kobieta
No i nie dobrała dobrze odcienia bo za ciemny jest. Ogólnie cienie były bardzo fajne, jakiś fiolet z czernią. Ale cały podkład i to co miałam na twarzy to nie podobało mi się
madlen345 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-05, 16:00   #3520
Cholera Naczelna
Raczkowanie
 
Avatar Cholera Naczelna
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 218
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XVI

może tej dziewczynie delikatny i bezosobowy liścik wydrukowany z komputera, by nie było śledztwa odnośnie pisma?
bez wytykania, z wyczuciem, ale też wyłożeniem tematu i stwierdzeniem, że poza tym wszystko jest ok, i nie musi poruszać tematu tej wiadomości ze współpracownikami, wtedy pozostanie to sprawą dyskretną, i z korzyścią dla wszystkich?

taka luźna propozycja, bo kiedyś miałam taką znajomą, i cięęężko było delikatnie prosto w oczy, a na koniec się obraziła i zrobiła wielką scysję...
ba, powiem wprost, raz zwolniłam laskę po pół roku prób ucywilizowania jej "na okrętkę", a nawet wprost, ale delikatnie. I tam też był to raczej problem higieny [te same ubrania etc.]

a swoją drogą, mam teraz ten problem z Młodymi. myją się, zmieniają ubrania, mają własne antyperspiranty, a czasami jak po lekcjach wsiądą do auta... ale tu znacznie łatwiej, bez krzty krępacji walę prosto z mostu, że cuchną i natychmiast po powrocie do domu łazienka. Nawet obiadu nie dostaną jak się nie odświeżą. Nie mogę się doczekać, aż im te hormony się uspokoją, bo wstyd mi na samą myśl, że taki mały "śmierdziel" z mojego domu krążył wokół ludzi. Dlatego no mercy, aluzje zakończyłam dawno, teraz twardo i prosto z mostu
jak myślicie, czy targać je do lekarza jakiegoś, czy trzeba przeczekać ten parszywy czas dojrzewania?

---------- Dopisano o 17:00 ---------- Poprzedni post napisano o 16:59 ----------

a przy okazji, niech ktoś w końcu włączy słońce i lato, bo z jego braku mnie zakupoholizm dopada...
Cholera Naczelna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-05, 16:04   #3521
madlen345
Zakorzenienie
 
Avatar madlen345
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: wonderland
Wiadomości: 4 412
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XVI

Cholero ja uważam, że przeczekać ten czas, bo jeśli w szkole jest gorąco, one biegają na wf-ie to normalne, że się pocą. Ważne aby umiały dbać o swoją higienę i dostrzegały to, że to przeszkadza ludziom no i im. Poza tym w zimie chyba nie ma takiego problemu ? Bo jeśli tak, to wtedy można iść do lekarza z tym, ale sądzę,że to normalne w takim wieku
madlen345 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-05, 16:20   #3522
Ilsa Lund
Zakorzenienie
 
Avatar Ilsa Lund
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: *miasto know-how
Wiadomości: 21 061
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XVI

Cytat:
Napisane przez Cholera Naczelna Pokaż wiadomość
a swoją drogą, mam teraz ten problem z Młodymi. myją się, zmieniają ubrania, mają własne antyperspiranty, a czasami jak po lekcjach wsiądą do auta... ale tu znacznie łatwiej, bez krzty krępacji walę prosto z mostu, że cuchną i natychmiast po powrocie do domu łazienka. Nawet obiadu nie dostaną jak się nie odświeżą. Nie mogę się doczekać, aż im te hormony się uspokoją, bo wstyd mi na samą myśl, że taki mały "śmierdziel" z mojego domu krążył wokół ludzi. Dlatego no mercy, aluzje zakończyłam dawno, teraz twardo i prosto z mostu
jak myślicie, czy targać je do lekarza jakiegoś, czy trzeba przeczekać ten parszywy czas dojrzewania?[COLOR="Silver"]
Ja bym spróbowała u nich mycia porannego a nie wieczornego i używania blokerów lub jakiegoś talku. I jak nie pomoże to możecie się zgłosić na jakieś badania

---------- Dopisano o 17:20 ---------- Poprzedni post napisano o 17:16 ----------

Widzę że beauty-fashion-shopping nie przepuściła mojego komentarza o tym że jeszcze w styczniu współpracowała z fashiondays a teraz ledwo rozpoczął się czerwiec i już reklamuje konkurencję - lamode.info oba są klubami zakupowymi. Z lekka szybko zmienia preferencje
__________________
13.03.2008
13.03.2013
13.09.2014

Ilsa Lund jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-05, 16:27   #3523
Cholera Naczelna
Raczkowanie
 
Avatar Cholera Naczelna
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 218
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XVI

No właśnie zimą też się zdarzało, choć wtedy zwykle to była wina syntetycznych włókien w bluzkach i przegrzewania szkoły.

Isa, poranne mycie już uskuteczniamy, choć nie zawsze zdążą / pamiętają. A jak pachną świeżo z ubrań, to nie zawsze wyłapię, że to płyn do płukania a nie żel do mycia. Bez tego, jak Najmłodsza, na przykład zje dzień wcześniej [nawet tylko troszkę] czosnek czy cebulę w posiłku, to jest jak istna broń biologiczna szerokiego zasięgu... i to pomimo stosowania zawsze dużych ilości zielonej pietruchy..

Używały antyperspirantów w kulkach, teraz testują spray'e, które sama na sobie najpierw sprawdziłam i działały. Blokerów się boję, to jednak dopiero 11 i 13 -latka, moim zdaniem za młode, by uniemożliwiać toksynom opuszczanie ciała, zwłaszcza na węzłach chłonnych przy przyszłych piersiach. Mają mocne żele do kąpieli, przykaz noszenia bawełnianych koszulek pod syntetyczne bluzki, nie ubierania się za grubo... a i tak są takie dni, kiedy nic nie działa...
Cholera Naczelna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-05, 16:37   #3524
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XVI

Cytat:
Napisane przez Ilsa Lund Pokaż wiadomość
też mam jedną taką pachnącą koleżankę lubię ją więc nie zwrócę jej nigdy uwagi zwłaszcza że to głupio ale włosy myje chyba co tydzień a jak usiadła kiedyś po turecku to tak zajechało wiecie skąd... ja myślę że nie ma jak delikatnie tego powiedzieć
Na urodziny kupić jakiś bajerancki szampon i odżywkę

Cytat:
Napisane przez Cholera Naczelna Pokaż wiadomość
No właśnie zimą też się zdarzało, choć wtedy zwykle to była wina syntetycznych włókien w bluzkach i przegrzewania szkoły.

Isa, poranne mycie już uskuteczniamy, choć nie zawsze zdążą / pamiętają. A jak pachną świeżo z ubrań, to nie zawsze wyłapię, że to płyn do płukania a nie żel do mycia. Bez tego, jak Najmłodsza, na przykład zje dzień wcześniej [nawet tylko troszkę] czosnek czy cebulę w posiłku, to jest jak istna broń biologiczna szerokiego zasięgu... i to pomimo stosowania zawsze dużych ilości zielonej pietruchy..

Używały antyperspirantów w kulkach, teraz testują spray'e, które sama na sobie najpierw sprawdziłam i działały. Blokerów się boję, to jednak dopiero 11 i 13 -latka, moim zdaniem za młode, by uniemożliwiać toksynom opuszczanie ciała, zwłaszcza na węzłach chłonnych przy przyszłych piersiach. Mają mocne żele do kąpieli, przykaz noszenia bawełnianych koszulek pod syntetyczne bluzki, nie ubierania się za grubo... a i tak są takie dni, kiedy nic nie działa...
Polecam Garnier Invisi Mineral Calm w sprayu - bardzo ładnie pachnie i chroni skutecznie. Mój ulubiony antyperspirant. Rexona miała kilka lat temu serię antyperspirantów dla nastolatek - fioletowy był fantastyczny, ale dziady wycofały.
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-05, 16:56   #3525
6cf34e7e8f39cee75534fdb852be8187cc381168_600e0a0280783
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 848
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XVI

Cytat:
Napisane przez meggykotka Pokaż wiadomość
ja jestem trzysetna
Ooo gratuluję i dzięki

Cytat:
Napisane przez ama09 Pokaż wiadomość
a ja na zajęcia i kolokwium..

a póżniej szukać kaloszy
Powodzenia na kolokwium
Też się zastanawiam nad kaloszami

Cytat:
Napisane przez cholerna romantyczka Pokaż wiadomość
To ja nie będė narzekaç na pogodę bo od trzech dni świeci śliczne słońce już jest 20 stopni, szkoda, że właśnie idę do biblioteki się uczyć. W piatek matura
Powodzenia !!

Cytat:
Napisane przez karolcia198506 Pokaż wiadomość
Już widzę jest gratulacje
Dziękuję

Cytat:
Napisane przez samaraNW Pokaż wiadomość
kupiłam 5 lakierów w tym niebieski piasek z Lovely
Ooo i jak ?? fajny ten piasek?? ile kosztuje??

Cytat:
Napisane przez madlen345 Pokaż wiadomość
Hej
byłam dzisiaj na pokazie makijażu w takiej małej drogerii u mnie, ale baba odwaliła niezłą kichę, dobrała mi za ciemny podkład, same perłowe cienie, gdzie jej mówiłam, że samej perły nie mogę, usta mi wysuszyły się od kredki+szminki+błyszczyku , do tego jak spojrzałam w lustro to miałam plamy od podkładu :/ i ona pracuje w Douglasie jako wizażystka porażka
Wow, to Cię "świetnie" pomalowała
6cf34e7e8f39cee75534fdb852be8187cc381168_600e0a0280783 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-05, 17:04   #3526
Selfish Girl
Life is a drink ...
 
Avatar Selfish Girl
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Ontario
Wiadomości: 10 220
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XVI

Widze, widze jedna z dziewczyn była na makijażu w drogerii ...
hmmm źle nie jest ale dziewczyny z Douglasa raczej słyną z tego, że robią nierówną tapetke :P z oczami to różnie bywa tutaj widze, że nie jest najgorzej

pamietam jak ja byłam na makijazu w drogerii z wizażystką z firmy JOKO katastrofy nie było ale zachwytu tez... (bo w sumie myślałam, że to będzie na zasadzie, że ona mi zaproponuje sama z siebie co by mi chciała zrobić a ona po prostu się mnie pytała czy lubię ostry makijaż oka czy raczej spokojny. Myślałam, że zrobi mi coś odwrotnego by mnie przekonać, że dobrze jest mi też w ciemnym makijazu)

Edytowane przez Selfish Girl
Czas edycji: 2013-06-05 o 17:06
Selfish Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-05, 17:16   #3527
martyna3275
Zakorzenienie
 
Avatar martyna3275
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 3 709
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XVI

Ilsa ja nie ogarniam kim jest ta dziewczyna o której piszesz
martyna3275 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-05, 17:17   #3528
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 173
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XVI

Cytat:
Napisane przez Ilsa Lund Pokaż wiadomość

Widzę że beauty-fashion-shopping nie przepuściła mojego komentarza o tym że jeszcze w styczniu współpracowała z fashiondays a teraz ledwo rozpoczął się czerwiec i już reklamuje konkurencję - lamode.info oba są klubami zakupowymi. Z lekka szybko zmienia preferencje
ja też kiedyś nawiązałam współpracę z jedną blogerką (jako sklep), a od dotarcia paczki nie minęły dwa tygodnie bodajże i już była reklama innego konkurencyjnego sklepu z podobnym asortymentem bywa

Edytowane przez af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Czas edycji: 2013-06-05 o 17:19
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-05, 17:30   #3529
samaraNW
Zakorzenienie
 
Avatar samaraNW
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 6 506
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XVI

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
znam to...głupio komuś powiedzieć, że brzydko pachnie...zresztą zawsze mnie to dziwiło, że im to nie przeszkadza? przecież chyba czują, że trochę nie tak "pachną"
ja myślę, że tego nie czują, bo ich nosy się przyzwyczaiły, dlatego taka terapia uświadamiająca na pewno każdemu się przyda. chociaż nie powiem, samej głupio by mi było powiedzieć komuś, że śmierdzi

[1=6cf34e7e8f39cee75534fdb 852be8187cc381168_600e0a0 280783;41171712]
Ooo i jak ?? fajny ten piasek?? ile kosztuje??
[/QUOTE]

jeszcze nie nakładałam, więc mało mogę o nim powiedzieć kosztuje 8-9zł, nie pamiętam, jaka była dokładnie końcówka
__________________
samaraNW jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-05, 17:34   #3530
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XVI

Cytat:
Napisane przez Cholera Naczelna Pokaż wiadomość
No właśnie zimą też się zdarzało, choć wtedy zwykle to była wina syntetycznych włókien w bluzkach i przegrzewania szkoły.

Isa, poranne mycie już uskuteczniamy, choć nie zawsze zdążą / pamiętają. A jak pachną świeżo z ubrań, to nie zawsze wyłapię, że to płyn do płukania a nie żel do mycia. Bez tego, jak Najmłodsza, na przykład zje dzień wcześniej [nawet tylko troszkę] czosnek czy cebulę w posiłku, to jest jak istna broń biologiczna szerokiego zasięgu... i to pomimo stosowania zawsze dużych ilości zielonej pietruchy..

Używały antyperspirantów w kulkach, teraz testują spray'e, które sama na sobie najpierw sprawdziłam i działały. Blokerów się boję, to jednak dopiero 11 i 13 -latka, moim zdaniem za młode, by uniemożliwiać toksynom opuszczanie ciała, zwłaszcza na węzłach chłonnych przy przyszłych piersiach. Mają mocne żele do kąpieli, przykaz noszenia bawełnianych koszulek pod syntetyczne bluzki, nie ubierania się za grubo... a i tak są takie dni, kiedy nic nie działa...
Ja się nie zgodzę, że bawełna jest najlepsza. Chociażby odzież sportowa nie jest z nich robiona. Ja sobie bardzo chwalę bluzki under armour (są też wyglądające normalnie, nie jak na siłownie). Nawet na trekingu dają radę, a bawełna nie daje.
lele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-05, 17:37   #3531
6cf34e7e8f39cee75534fdb852be8187cc381168_600e0a0280783
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 848
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XVI

Cytat:
Napisane przez samaraNW Pokaż wiadomość
jeszcze nie nakładałam, więc mało mogę o nim powiedzieć kosztuje 8-9zł, nie pamiętam, jaka była dokładnie końcówka
W takim razie będę czekąć na Twoją opinię
6cf34e7e8f39cee75534fdb852be8187cc381168_600e0a0280783 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-05, 18:00   #3532
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XVI

Cytat:
Napisane przez lele Pokaż wiadomość
Ja się nie zgodzę, że bawełna jest najlepsza. Chociażby odzież sportowa nie jest z nich robiona. Ja sobie bardzo chwalę bluzki under armour (są też wyglądające normalnie, nie jak na siłownie). Nawet na trekingu dają radę, a bawełna nie daje.
Mam bluzkę z Decathlonu do ćwiczeń, która jest z jakiegoś kosmicznego materiału, a jest przyjemna w noszeniu i tak dobrze "wentylowana", że aż miło
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-05, 18:10   #3533
karolcia198506
Zakorzenienie
 
Avatar karolcia198506
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Królewskie miasto S-rz
Wiadomości: 5 373
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XVI

Cytat:
Napisane przez _polly_ Pokaż wiadomość
A ja się zastanawiam, czy ona tego nie czuje? Nie jest jej głupio tak wśród ludzi wychodzić? Może mieć jakieś problemy, znam osoby, które też mają problemy z potliwością, ale wystarczy myć się codziennie, używać antyperspirantu i zmieniać koszulki codziennie. I już zapach nie jest tak dokuczliwy. A u niej z dnia na dzień jest coraz gorzej..
Może sie przyzwyczaiła
Cytat:
Napisane przez Ilsa Lund Pokaż wiadomość
też mam jedną taką pachnącą koleżankę lubię ją więc nie zwrócę jej nigdy uwagi zwłaszcza że to głupio ale włosy myje chyba co tydzień a jak usiadła kiedyś po turecku to tak zajechało wiecie skąd... ja myślę że nie ma jak delikatnie tego powiedzieć
Ło matko

Miłam zrobić makijaż ale mi się nie podobała to jest miętowy piasek BarryM

Niedawno pisałam ze brakuje mi pastelowych piasków i patrzcie co znalazłam ciekawe czy będą w naturze
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 971421_560724750645639_2079265527_n.jpg (154,4 KB, 89 załadowań)
__________________
karolcia198506 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-05, 18:15   #3534
samaraNW
Zakorzenienie
 
Avatar samaraNW
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 6 506
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XVI

Cytat:
Napisane przez karolcia198506 Pokaż wiadomość
Niedawno pisałam ze brakuje mi pastelowych piasków i patrzcie co znalazłam ciekawe czy będą w naturze


wrzuciłam notkę z zakupami i uciekam się uczyć
__________________
samaraNW jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-05, 18:19   #3535
martyna3275
Zakorzenienie
 
Avatar martyna3275
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 3 709
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XVI

a ja juz obskoczyłam wasze notki znaim tutaj przyszłam
martyna3275 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-05, 18:21   #3536
Cholera Naczelna
Raczkowanie
 
Avatar Cholera Naczelna
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 218
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XVI

może faktycznie spróbuję tych Garnierów...

a koszulki sportowe może są i fajne, ale nie oszukujmy się, dwie sztuki Młodych, plus, nawet tylko po trzy sztuki koszulek, które kosztują po kilkadziesiąt zł każda, plus fakt, że szybko rosną, a jeszcze szybciej niszczą i gubią rzeczy, plus wypierz taką każdą dwa razy w tygodniu [tylko dwa, w przypadku posiadania min trzech]... do Krezusa mi niestety nieco daleko, więc latają w bawełnie
ponadto, na siłce / treningu - super, ale próbowałyście w nich chodzić po parę godzin? wentylacja wentylacją, ale to nie wszystko
Cholera Naczelna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-05, 18:23   #3537
Westalka
Zakorzenienie
 
Avatar Westalka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4 349
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XVI

Cytat:
Napisane przez Cholera Naczelna Pokaż wiadomość
No właśnie zimą też się zdarzało, choć wtedy zwykle to była wina syntetycznych włókien w bluzkach i przegrzewania szkoły.

Isa, poranne mycie już uskuteczniamy, choć nie zawsze zdążą / pamiętają. A jak pachną świeżo z ubrań, to nie zawsze wyłapię, że to płyn do płukania a nie żel do mycia. Bez tego, jak Najmłodsza, na przykład zje dzień wcześniej [nawet tylko troszkę] czosnek czy cebulę w posiłku, to jest jak istna broń biologiczna szerokiego zasięgu... i to pomimo stosowania zawsze dużych ilości zielonej pietruchy..

Używały antyperspirantów w kulkach, teraz testują spray'e, które sama na sobie najpierw sprawdziłam i działały. Blokerów się boję, to jednak dopiero 11 i 13 -latka, moim zdaniem za młode, by uniemożliwiać toksynom opuszczanie ciała, zwłaszcza na węzłach chłonnych przy przyszłych piersiach. Mają mocne żele do kąpieli, przykaz noszenia bawełnianych koszulek pod syntetyczne bluzki, nie ubierania się za grubo... a i tak są takie dni, kiedy nic nie działa...
Cholerko, kup dzieciakom ałun potasowy (na rynku jest jeszcze amonowy, ale jest syntetyczny). Gwarantuję, że problem przykrego zapachu zniknie, a dodatkowo dziewczynki będą używały czegoś, co jest w 100% naturalne, bez całego chemicznego syfu. Ałun działa na zasadzie blokowania rozkładu potu przez bakterie.
Ałunu można używać na całym ciele, więc nie tylko pod pachami, ale wszędzie tam, gdzie człowiek się poci - stopy, plecy, szyja, zgięcia łokcia.

W dodatku jest nieziemsko wydajny (wystarczy minimum na rok) i nie brudzi ubrań.
__________________
żartowałam!








Edytowane przez Westalka
Czas edycji: 2013-06-05 o 18:26
Westalka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-05, 18:25   #3538
martyna3275
Zakorzenienie
 
Avatar martyna3275
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 3 709
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XVI

Cytat:
Napisane przez Westalka Pokaż wiadomość
Cholerko, kup dzieciakom ałun potasowy (na rynku jest jeszcze amonowy, ale jest syntetyczny). Gwarantuję, że problem przykrego zapachu zniknie, a dodatkowo dziewczynki będą używały czegoś, co jest w 100% naturalne, bez całego chemicznego syfu.
Ałunu można używać na całym ciele, więc nie tylko pod pachami, ale wszędzie tam, gdzie człowiek się poci - stopy, plecy, szyja, zgięcia łokcia.

W dodatku jest nieziemsko wydajny (wystarczy minimum na rok) i nie brudzi ubrań.

ja mam ałun i szczerze sie przyznam, ze nie lubie go uzywac bo jest w kamieniu i musze go moczyc przed uzyciem dlatego zostaje wierna rexonie forever
martyna3275 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-05, 18:29   #3539
Westalka
Zakorzenienie
 
Avatar Westalka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4 349
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XVI

Cytat:
Napisane przez martyna3275 Pokaż wiadomość
ja mam ałun i szczerze sie przyznam, ze nie lubie go uzywac bo jest w kamieniu i musze go moczyc przed uzyciem dlatego zostaje wierna rexonie forever
Zwilżanie jest trochę uciążliwe, ale to chyba kwestia przyzwyczajenia.
Początkowo też mi przeszkadzało, ale teraz wielbię ałun przede wszystkim za komfort psychiczny, bo nawet gdy spocę się jak dzikie prosiątko , to nie skażę otoczenia.
__________________
żartowałam!







Westalka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-05, 18:35   #3540
martyna3275
Zakorzenienie
 
Avatar martyna3275
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 3 709
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XVI

Cytat:
Napisane przez Westalka Pokaż wiadomość
Zwilżanie jest trochę uciążliwe, ale to chyba kwestia przyzwyczajenia.
Początkowo też mi przeszkadzało, ale teraz wielbię ałun przede wszystkim za komfort psychiczny, bo nawet gdy spocę się jak dzikie prosiątko , to nie skażę otoczenia.
moze i ja sie przemoge narazie patrze na niego spod byka
martyna3275 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:39.